FANDOM


TVP 1
06:10 Warto kochać; serial TVP
07:00  Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Przygody pana Michała - Hetmański ordonans; serial historyczno-przygodowy TVP
08:25 Domisie - Zupa jarzynowa; program dla dzieci
08:50 Fifi - Robótka Prymulki; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:05 Kadra 2012; magazyn
09:30 Siódme niebo - Pozwól mi odejść kraj prod.USA (2001)
10:20 Czterej pancerni i pies - Czerwona seria - (TXT - str.777); serial TVP
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Tajemnice cmentarzyska żółwi odc.1/2; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
13:40 Sissi - młoda cesarzowa - (TXT - str.777); film fabularny kraj prod.Austria (1956)
15:30 Sąsiedzi - Smak pieniędzy; serial komediowy TVP
16:00 BBC w Jedynce - Antylopy gnu z bliska cz.2/2-Przeprawa - (TXT - str.777); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
17:00 Teleexpress
17:20 Ściągany - (TXT - str.777); komedia kraj prod.USA, Niemcy (1999)
18:45 Opole na bis - Opole 2007 na bis - Kabareton /3/; koncert
19:00 Wieczorynka - Gumisie-Karmazynowy Mściciel; serial animowany kraj prod.USA (1992)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Zakochana Jedynka - Księżyc i Valentino - (TXT - str.777); dramat kraj prod.USA (1995)
22:00 Uczta kinomana - Tom Horn; film fabularny kraj prod.USA (1980)
23:40 To był rock! Perfect '83
00:25 Kolekcja kinomana - Kino Paradiso; film obyczajowy kraj prod.Włochy, Francja (1988)
02:30 Zakończenie programu

TVP 2
06:35 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
06:40 Dla niesłyszących - Lokatorzy-Obywatelska postawa
07:05 Dla niesłyszących - Lokatorzy-Egzamin z lojalności
07:35 Dwójka Dzieciom - Tajemnica szyfru Marabuta-Tajemniczy słoik
07:45 Czterdziestolatek - Portret czyli jak być kochanym - (TXT - str.777); serial TVP
08:35 Ostoja
09:05 Zacisze gwiazd - Mariusz Bonaszewski i Dorota Landowska
09:30 Prywatne życie surykatek - Kochaj sąsiada swego; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
10:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mariachi - (TXT - str.777); cykl reportaży
10:25 Rodzinne oglądanie - Wyprawa po białe złoto - (TXT - str.777); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005)
11:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Słoweński smak
11:55 Gwiazdy w południe - Synowie Katie Elder; western kraj prod.USA (1965)
14:00 Familiada - (TXT - str.777); teleturniej
14:30 Złotopolscy - Fatalna wycieczka; telenowela TVP
15:10 Szansa na Sukces - Trubadurzy
16:05 Na dobre i na złe - Doktor śmierć; serial TVP
17:05 Egzamin z życia - odc. 78; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:25 Starter -  magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Mój pierwszy raz; talk-show
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki - M jak majówka (1)
21:05 Hity na czasie - Wrocław ; program muzyczny
21:50 Hity na czasie - Wrocław; program muzyczny
22:40 Panorama
23:00 Pogoda
23:05 Sport Telegram
23:10 Zegar - koncert z okazji 25 - lecia Solidarności Walczącej (Teatr Polski we Wrocławiu)
00:10 Personel; film fabularny kraj prod.Polska (1975)
01:25 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:28 Półkowniki - Ja, Zakopane; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:52 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:04 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Nowoczesna medycyna - Choroba Creutzfelda - Jakoba i choroba wściekłych krów (TeleMed. Waiting for the Epidemic); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
12:01 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Festiwal Gala Gwiazd Międzyzdroje 2007; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:42 Pogoda; STEREO
13:45 MP w skokach przez przeszkody - Chojnów 2007; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:37 Pogoda; STEREO
14:40 MP w skokach przez przeszkody - Chojnów 2007; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:37 Pogoda; STEREO
15:39 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków ; relacja; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:41 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Cała naprzód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:54 Pogoda; STEREO
17:58 Puchar Intertotto - FK Vetra Wilno - Legia Warszawa; STEREO
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:56 Pogoda; STEREO
23:01 Sportowa niedziela; STEREO
23:57 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków - kronika; STEREO
00:04 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:33 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:59 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:29 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:54 Kurier; STEREO
02:17 Pogoda; STEREO
02:21 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:28 Półkowniki - Ja, Zakopane; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:51 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:04 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:57 Tele Motor Sport - Tele Motor Sport (WOT) prem. 16.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:13 SPACEROWNIK - SPACERKIEM PO WOLI; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:26 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki - PREM. 29.04.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Nowoczesna medycyna - Choroba Creutzfelda - Jakoba i choroba wściekłych krów (TeleMed. Waiting for the Epidemic); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:49 Pogoda; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
12:01 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:49 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Festiwal Gala Gwiazd Międzyzdroje 2007; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:42 Pogoda; STEREO
13:45 MP w skokach przez przeszkody - Chojnów 2007; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:37 Pogoda; STEREO
14:40 MP w skokach przez przeszkody - Chojnów 2007; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:37 Pogoda; STEREO
15:39 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków ; relacja; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:41 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:50 Kościół i świat; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:59 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 05.07.2007 g.; Dla małoletnich od lat 7
17:16 Cała naprzód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:54 Pogoda; STEREO
17:58 Puchar Intertotto - FK Vetra Wilno - Legia Warszawa; STEREO
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:56 Raport na gorąco; STEREO
21:58 Wiadomości sportowe - (08.07.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Czerwony Tulipan w Piwnicy pod Harendą; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:56 Pogoda; STEREO
23:01 Sportowa niedziela; STEREO
23:57 18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków - kronika; STEREO
00:04 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:33 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:59 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:29 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:54 Kurier; STEREO
02:17 Pogoda; STEREO
02:21 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Pierwsza miłość (467, 468) - serial obyczajowy
07.15 Sonic X (26) - serial anim.
07.45 Power Rangers (332) - serial SF
08.15 Słoneczny patrol (181) - serial przygodowy
09.15 Dotyk anioła (41) - serial obyczajowy
10.15 Bananowa liga - komedia obyczajowa, Kanada/USA 2001
12.00 Porwana przez Komanczów - western, USA 1960
13.45 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - studio
14.00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig
16.05 Jaś Fasola (7) - serial kom.
16.45 Świat według Kiepskich (9, 10) - serial komediowy
17.45 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (4) - serial
18.50 Wydarzenia
19.15 Sport, Prognoza pogody
19.25 13 posterunek (38) - serial komediowy
20.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 3 (22, 23) - serial sensacyjny
21.55 Studio LOTTO
22.00 Gotowe na wszystko (26,27) - serial komediowy
00.00 Magazyn sportowy
02.00 Dziewczyny w bikini
03.00 Nocne randki
04.40 TV Market - magazyn reklamowy
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.20 Telesklep
07.10 Co nowego u Scooby'ego (9, 10) - serial animowany
08.00 Niania (34): Czarodziej parkietu - serial komediowy
08.30 Pokojowe rewolucje - program wnętrzarski
09.00 Nigella gryzie - magazyn
09.30 Projekt plaża - magazyn
10.00 Mały gliniarz - komedia, USA 1996
11.55 Wielki pożar (2-ost.) - film katastroficzny, Kanada/Niemcy/Nowa Zelandia/USA 2002
13.55 Co za tydzień - magazyn
14.25 Batman - film przygodowy, USA 1989
16.55 Kojak (2) -serial kryminalny
17.55 Niania (34): Czarodziej parkietu - serial komediowy
18.30 Hela w opałach (17): Łzy radości - serial komediowy
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Życie - komedia, USA 1999
23.15 Tajemnice Smallville (2) - serial SF
00.15 Ucieczka w noc - komedia sensacyjna, USA 1985
02.30 Telesklep
02.50 Nic straconego - powtórki

TV 4
06.10 Magazyn żużlowy
06.30 Przetrwanie - teleturniej
07.05 Kasa na bank - teleturniej
09.05 Wielka bitwa Asteriksa - film animowany
10.45 Galileo - magazyn popularnonaukowy
11.45 Dharma i Greg (4) - serial komediowy
12.15 Wszystko o zwierzętach (26): Otto, orangutan - serial dokumentalny
12.50 Joan z Arkadii (13) - serial przygodowy
13.50 Modelki - reality show
15.00 Zamienione przy urodzeniu (2-ost.) - dramat obyczajowy, USA 1991
17.15 V.I.P. (3) - serial sensacyjny
18.15 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
19.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
20.00 Żandarm w Nowym Jorku - komedia, Francja/Włochy 1965,
22.10 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig
00.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.05 Cała prawda - talk show
02.50 Kiri Te Kanawa: Pasja życia - koncert
03.20 TV Market - magazyn reklamowy
03.35 Zakończenie programy

TV Polonia
06:00 "Czterdziecha" - recital jubileuszowy Wojciecha Młynarskiego cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rozmowa z... Karoliną Glazer; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość odc.467; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Karrypel kontra Groszki - Latający Królik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Bieszczadzki Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Dwie strony medalu - odc. 63; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Przeboje lata z klasyką - Paco de Lucia w Poznaniu; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański ; STEREO
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium MB Nauczycielki Młodzieży w Warszawie; STEREO
14:15 Bulionerzy - Sąsiedzkie przysługi; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Bulionerzy - Blokoturystyka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Kuchnia z Okrasą - Sałatki na zimno; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Pełną parą odc.1/6-Fatum; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Biografie - Walczewski. Najważniejsze jest marzenie...; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Zaproszenie - Gdańskie to i owo (1); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Rozmowy na temat... Konkursu "Odważmy się być wolnymi"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Wakacyjne Ulice Kultury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Koncert Galowy Studenckiego Festiwalu Piosenki "A wszystko to ty..." Jubileusz Marka Grechuty cz. I; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość odc.468; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy-Wielkie kichanie; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Mrok odc.4/8-Miłość może zabić; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:55 Rozmowa z... Karoliną Glazer; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Wojciech Cejrowski-boso przez świat -  Ale Jazda ! Ale Meksyk!; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Szalom na Szerokiej - Koncert Finałowy XVII Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie (2007) cz. 1; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Dziękujemy za solidarność - Anna Szatkowska-Bugnon; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Pełną parą odc.1/6-Fatum; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Kuchnia z Okrasą - Sałatki na zimno; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zegar - koncert z okazji 25 - lecia Solidarności Walczącej (Teatr Polski we Wrocławiu); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 M jak miłość odc.468; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ziarno; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Noddy-Wielkie kichanie; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Mrok odc.4/8-Miłość może zabić; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Rozmowa z... Karoliną Glazer; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Zaproszenie - Gdańskie to i owo (1); Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Dwie strony medalu - odc. 63; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Ale Jazda ! Ale Meksyk!; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Bulionerzy - Sąsiedzkie przysługi; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Bulionerzy - Blokoturystyka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Szalom na Szerokiej - Koncert Finałowy XVII Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie (2007) cz. 1; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Rozmowy na temat... Konkursu "Odważmy się być wolnymi"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:05 Samochodzik i Templariusze - Tajemnica Bahometa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Samochodzik i Templariusze - Podziemny labirynt; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Jazz Jamboree '74 - McCoy Tyner; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Wakacje z Chaplinem - Zabawny romans Charliego i Loloty; komedia kraj prod.USA (1914); reż.:Mack Sennet; wyk.:Charles Chaplin, Mary Dressler, Mabel Normand; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Charlie strażakiem; film fabularny kraj prod.USA (1916); reż.:Charlie Chaplin; wyk.:Charlie Chaplin, Edna Purviance, Eric Campbell, Lloyd Bacon, Leo White, John Rand, Frank Coleman, James Kelly; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Charlie kierownikiem działu; komedia kraj prod.USA (1916); reż.:Charles Chaplin; wyk.:Charles Chaplin, Wessley Ruggles, Edna Purviance, Lloyd Francis Bacon, Albert Austin, Leo White; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 KFPP Opole - '89 - SHE; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 KFPP Opole - '90 - Kobranocka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Więcej niż fikcja - Samotna; film dokumentalny kraj prod.ROSJA (1999); reż.:Dmitrij Kabakow; wyk.:Anna Dyomina; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Nibelungi: Zemsta Krymhildy (Nibelungen: Kriemhilds Rache); film fabularny kraj prod.Niemcy (1924); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Korzenie kultury - Szczypta świata - prowincje USA cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ile drzewa naciąłby świstak. Uwagi na temat nowego języka; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1976); reż.:Werner Herzog; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Korzenie kultury - Szczypta świata - prowincje USA cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Szukając jednookiego Jezusa (Searching for the wrong-eyed Jezus); film dokumentalny kraj prod.USA (2003); Dla małoletnich od lat 12
20:00 Korzenie kultury - Szczypta świata - prowincje USA cz. 3; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Panorama kina światowego - Hollywood atakuje (State and Main); film fabularny kraj prod.USA (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Dekalog - Dwa kraj prod.Polska (1988); reż.:Krzysztof Kieślowski; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Strefa - Daniel Libeskind. Portret architekta kraj prod.Wielka Brytania (2005); reż.:Samuel West; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Strefa - Sztuka, niesztuka - Najpiękniejszy kolor świata; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Strefa - Romans dżentelmena; film animowany; Dozwolone od lat 18
00:35 Ich pierwsze miłości - odc. 2; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Kino nocne - Requiem wojenne; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1989); reż.:Derek Jarman; wyk.:Nathaniel Parker, Tilda Swinton, Laurence Olivier, Patricia Hayes; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Mówię ci, że... - Tomek Lipiński i TILT; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Zakończenie programu

TVP Historia
08:00 Królowa Bona - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - Nowa broń Szwoleżerów; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kulisy III RP - Wybory Czerwcowe; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Z archiwum IPN - Operacja C - 1; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Kontrowersje - Śmierć w Gibraltarze; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulisy III RP - Czas przesileń; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Z archiwum IPN - "Uskok"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogranicze w ogniu - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Zakręty dziejów - Era książki; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogranicze w ogniu - odc. 8; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dzieje Polaków - Krzywousty i jego synowie; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Z archiwum IPN - "Uskok"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
09:00 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Magazyn piłkarski - Goallissimo (Goallissimo) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Szkocja-Kostaryka; STEREO
12:35 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania-Jordania; STEREO
14:15 Copa Libertadores - Gremio-Boca Juniors
16:10 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Urugwaj-Zambia; STEREO
17:55 Puchar Intertotto - FK Vetra Wilno - Legia Warszawa; STEREO
20:00 Lekkoatletyka: PE w wieloboju - Szczecin; STEREO
21:00 MP w skokach przez przeszkody - Chojnów 2007; STEREO
22:00 Sportowa niedziela; STEREO
23:00 Z archiwum TVP - Wspinaczka; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Portugalia-Gambia ; STEREO
01:10 Zakończenie dnia

AXN Crime
12:00    Szczury wodne serial, odc. 116
13:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 4) serial, odc. 5
14:00    Bez pardonu serial, odc. 14
15:00    Policjanci z Mt. Thomas (seria 2) serial, odc. 5
16:00    Szczury wodne serial, odc. 116
17:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 5
18:00    Bez pardonu serial, odc. 14
19:00    Szczury wodne serial, odc. 116
20:00    Wydział zabójstw Baltimore serial, odc. 5
21:00    Policjanci z Mt. Thomas (seria 2) serial, odc. 5
22:00    Sekcja Alfa Film sensacyjny, USA 1998, 100'
23:40    Bez pardonu serial, odc. 14
00:30    Policjanci z Mt. Thomas (seria 2) serial, odc. 5
01:25    Sekcja Alfa Film sensacyjny, USA 1998, 90'

AXN Sci-Fi
12:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 3) serial, odc. 16
13:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 5
14:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 20
15:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 21
16:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 3) serial, odc. 16
17:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 5
18:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 20
19:00    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 21
20:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 3) serial, odc. 16
21:00    Lexx (seria 3) serial, odc. 5
22:00    Misja skazańców Film SF, USA 1993, 105'
23:45    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 20
00:35    Star Trek: Enterprise (seria 2) serial, odc. 21
01:25    Misja skazańców Film SF, USA 1993, 95'

Zone Europa
08:00 Druidzi Film przygodowy, Francja / Kanada / Belgia 2001, 130'
10:10    W razie czego Dramat obyczajowy, Włochy 2002, 125'
12:15    Jazda Komediodramat, Czechy 1994, 105'
14:00    Cinemania
14:25    Gorzka czekolada Thriller, Francja / Szwajcaria 1988, 110'
16:15    Czarny Korsarz Film przygodowy, Włochy 1976, 125'
18:20    Czarownice Dramat obyczajowy, Hiszpania 1996, 100'
20:00    Kobieta z obrazu Film kryminalny, Wielka Brytania / USA 1997, 110'
21:50    Druidzi Film przygodowy, Francja / Kanada / Belgia 2001, 130'
00:00    Wyłącznie dla dorosłych Alina albo frustracje Film erotyczny, Francja 2003, 100'
01:40    Wyłącznie dla dorosłych Czarująca Melissa Film erotyczny, Francja 2003, 50'
02:30    Kobieta z obrazu Film kryminalny, Wielka Brytania / USA 1997, 105'

Hallmark
06:00    Henry Ford: Człowiek i maszyny (film biograficzny odc. 2 ost.)
08:00 Spoza czasu Film przygodowy, Kanada 2000, 120'
10:00    David Copperfield Dramat obyczajowy, USA 2000, 120'
12:00    Spoza czasu Film przygodowy, Kanada 2000, 120'
14:00    David Copperfield Dramat obyczajowy, USA 2000, 120'
16:00    Morderstwa w Midsomer serial, odc. 313
18:00    Wiele hałasu o nic Komedia, Wielka Brytania 2005, 120'
20:00    1300 gramów serial, odc. 8
21:00    Doktor Martin serial, odc. 4
22:00    W sidłach uczuć Film sensacyjny, Kanada 2005, 120'
00:00    Wiele hałasu o nic Komedia, Wielka Brytania 2005, 120'
02:00    W sidłach uczuć Film sensacyjny, Kanada 2005, 120'
04:00    Henry Ford: Człowiek i maszyny serial, odc. 2

Comedy Central
07:00    Cybill (serial odc. 213)    
07:25    Cybill (serial odc. 214)    
07:50    Cybill (serial odc. 215)    
08:15    Cybill (serial odc. 216)    
08:40    Cybill (serial odc. 217)
09:00 Diabli nadali serial, odc. 105
09:30    Diabli nadali serial, odc. 106
10:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 327
10:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 401
10:50    On, ona i dzieciaki serial, odc. 402
11:15    On, ona i dzieciaki serial, odc. 403
11:40    On, ona i dzieciaki serial, odc. 404
12:05    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 224
12:30    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 225
12:55    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 301
13:20    Diabli nadali serial, odc. 107
13:45    Diabli nadali serial, odc. 108
14:10    Diabli nadali serial, odc. 109
14:35    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 302
15:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 303
15:30    Hoży doktorzy serial, odc. 116
15:55    Hoży doktorzy serial, odc. 117
16:20    Hoży doktorzy serial, odc. 118
16:45    Hoży doktorzy serial, odc. 119
17:10    Hoży doktorzy serial, odc. 120
17:30    Alex serial, odc. 103
17:55    Alex serial, odc. 104
18:15    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 102
18:35    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 103
19:00    Gotowe na wszystko serial, odc. 107
19:45    Gotowe na wszystko serial, odc. 108
20:25    Seks w wielkim mieście serial, odc. 108
21:00    Seks w wielkim mieście serial, odc. 413
21:25    Seks w wielkim mieście serial, odc. 415
21:50    Seks w wielkim mieście serial, odc. 414
22:15    Seks w wielkim mieście serial, odc. 416
22:50    Seks w wielkim mieście serial, odc. 405
23:10    Seks w wielkim mieście serial, odc. 406
23:35    Seks w wielkim mieście serial, odc. 407
00:00    Seks w wielkim mieście serial, odc. 408
00:20    Gotowe na wszystko serial, odc. 105
01:05    Gotowe na wszystko serial, odc. 106
01:50    Gotowe na wszystko serial, odc. 107
02:30    Gotowe na wszystko serial, odc. 108
03:15    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 312
03:40    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 313

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.