FANDOM


TVP 1
06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25    
07:30    Telezakupy    
08:00    Wiadomości    
08:11    Pogoda    
08:15    Krakowskie Przedmieście 27    
08:25    Kawa czy herbata    
08:45    Witaj, Franklin; Franklin i szczeniaczek; film anim.prod.kanadyjskiej    
09:05    Jedyneczka na saneczkach    
09:35    Budujemy Mosty; teleturniej    
09:55    Śniegus; magazyn dla młodych widzów    
10:15    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.76/120 - Dyan Cannon; serial prod. USA    
10:40    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.77/120- Victor Borge; serial prod. USA    
11:10    Telezakupy    
11:25    Historia i Cywilizacja Bizancjum; odc.1/6; serial dok.prod.greckiej    
12:00    Wiadomości    
12:10    Agrobiznes; rolniczy program informacyjny    
12:20    Czas relaksu    
12:40    Plebania; odc.140; serial TVP; powt.    
13:05    Plebania; odc.141; serial TVP; powt.    
13:35    Telezakupy    
13:50    Tygodnik polityczny Jedynki; powt.    
14:35    Robinsonowie; magazyn    
15:00    Wiadomości    
15:10    Qvo Vadis dla Noblistów; reportaż    
15:25    Słowo daję    
15:50    Raj    
16:15    Moda na sukces; odc.1551; serial prod.USA    
16:40    Teleexpress    
17:00    Plebania; odc.142; serial TVP    
17:30    Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; konkurs soków narciarskich K-90
19:25    Wieczorynka; Kulfon co z ciebie wyrośnie; odc.22-Niegrzeczna przygoda    
19:40    Wiadomości    
20:06    Sport    
20:11    Pogoda
20:20    Jumanji; Jumanij; 1995 film fab.prod.USA; reż: Joe Johnston; wyk: Robin Williams,Bonnie Hunt,Kirsten Dunst    
22:05    Na żywo    
22:30    Monitor Wiadomości    
22:50    Sportowy flesz    
23:00    Ogień zagłady; Dead Fire; 1996 film s-f prod.USA; reż: Robert Lee; wyk: Matt Frewer,C.Thomas Howell,Colin Cunningham    
00:45    Włóczęgi; The Wanderers; 1979 film fab. prod. USA; reż: Phillip Kaufman; wyk: Ken Wahl, John Friedrich, Karen Allen
02:35    Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; Ceremonia otwarcia    
05:05    Zakończenie programu

TVP 2
07:05    Felicity; odc.17/45; serial prod.USA [stereo]; powt.
07:50    Studio urody    
08:00    Program lokalny    
08:30    W labiryncie; odc.73/120 - Bójka; telenowela TVP    
09:00    Fatalny rewolwer; odc.10/44 - Czarownik; serial prod.USA; powt.    
09:45    Przeżyjmy to jeszcze raz; Co nam w duszy gra; Sylwester; [stereo]    
10:45    Powrót na wyspę skarbów; Return to Treasure Island; 1997 film fab.prod.USA; reż: Steve Lahood; wyk: Stig Eldred,Dean O'Gorman,Simone Kessell    
12:15    Tom i Jerry; serial anim.prod.USA    
12:30    Zwierzaki-dziwaki; odc.5/8; serial dok. prod.angielskiej    
13:00    Panorama    
13:10    Trzy szalone zera; odc.11/13 - Ola w niebezpieczeństwie; serial prod.polsko-niemieckiej    
13:35    Maszyna zmian; odc.7 - Ostatni raz; serial TVP    
14:05    Opowieści według Enid Blyton; odc.21/44 - Przygoda na wyspie [cz.1]; serial prod.angielskiej    
14:30    To twoja droga; - Zosia; reportaż [stereo]    
14:55    Felicity; odc.25/45; serial prod.USA [stereo]    
15:40    PROGRAM LOKALNY    
16:00    Panorama    
16:18    Pogoda    
16:20    Przygody psa Cywila; odc.2 - Eksternista; serial TVP  
16:55    07 zgłoś się; odc.2/20 - Wisior; serial TVP    
17:50    PROGRAM LOKALNY    
18:21    Pogoda    
18:30    Panorama    
18:55    Czterej pancerni i pies; odc.18/21 - Pierścienie; serial TVP
20:00    Balowy wieczór kabaretowy; [stereo]; wyk: Kabaret Elita,Hanka Bielicka,Krzysztof Piasecki i inni    
21:00    Panorama    
21:20    Sport-telegram    
21:26    Pogoda    
21:35    Wieczór z Jagielskim; odc.104-Jerzy Kryszak, Katarzyna Grochola; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]
22:20    Wideoteka Dorosłego Człowieka    
22:50    Szmat czasu; Long Time Since; 1999 film fab.prod.USA; reż: Jay Anania; wyk: Paulina Porizkova,Julian Sands    
00:25    Nowojorscy gliniarze; odc.6/44; serial prod.USA [za zgodą rodziców]    
01:10    Hanussen; Hanussen; 1988 film fab. prod. niemieco-węgierskiej (112'); reż: Istvan Szabo; wyk: Kalus-Maria Brandauer, Erland Josephson, Adrianna Biedrzyńska    
03:00    Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (146) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Power Rangers (132) - serial fantastyczny, USA
07.50 Legendy kung-fu (70) - serial sensacyjny, USA
08.40 Ally McBeal (17) - serial komediowy, USA
09.30 Cud miłości (198) - telenowela, Peru
10.20 Z głową w chmurach (1) - telenowela, Brazylia
11.20 Rozwód po amerykańsku (17) - serial obyczajowy, USA
11.50 Młody Herkules (4) - serial fantastyczny, USA
12.15 Życiowa szansa - teleturniej
13.10 Disco Relax
14.10 Kocham Klarę (10): Powołanie do wojska - serial komediowy, Pol.
14.50 Power Rangers (133) - serial fantastyczny, USA
15.15 Pokemon (147) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Wysoka fala (17) - serial przygodowy, USA
17.00 Młody Herkules (5) - serial fantastyczny, USA
17.30 Cud miłości (199) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 AMOR LATINO (18) - telenowela, Argentyna
20.00 Życiowa szansa - teleturniej
20.55 SłUŻBA NIE DRUŻBA - komedia, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.35 Era biznesu
22.40 Informacje
22.55 Sport
23.00 Prognoza pogody
23.05 Puls biznesu
23.20 Mecz śmierci - thriller, USA
01.05 Playboy: Zatoka Namiętności (22) - magazyn erotyczny
01.35 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (58/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (74/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Wodnikowe wzgórze (17/26) - serial animowany
08.15 Animaniacy (62/65) - serial
08.40 Omer (9/26) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (6) - serial
09.30 Tele gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.35 Mini Playback Show - program rozrywkowy
13.35 Omer (9/26) - serial animowany
14.00 Świat Bobby'ego (6) - serial
14.25 Beverly Hills 90210 (109) - serial
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (13/169) - telenowela
17.05 Wiosenna namiętność (25/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 SUPERKINO: KLIENT - film sensacyjny, USA
22.20 GUłAG - film sensacyjny, USA
00.45 Melrose Place (27) - serial obyczajowy, USA
01.40 TAJEMNICZA ŚMIERĆ - film sensacyjny, USA
03.15 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
7.00    Babar - serial animowany dla dzieci, prod. USA
7.30    świat króliczka Piotrusia i jego przyjaciół - angielski serial dla dzieci
8.00    Dzień dobry, tu Gdańsk
8.20    Panorama
8.30    Więzy krwi odc. 4 i 5 /26/ - polski serial fabularny
9.30    Zawód: Weterynarz - telenowela dokumentalna /prod. GBR, 1997/
10.00    Zdarzyło się jutro -  amerykański serial fabularny 
10.45    Telekurier - magazyn reporterów
11.15    Czarne chmury odc.10/10/ - polski serial fabularny
12.05    To jest temat - reportaż
12.20    świat ogrodów - angielski serial dokumentalny, poradnikowy
12.45    U siebie -  program etniczny
13.10    Niezwykły przyjaciel  - amerykański serial dla młodych widzów
13.40    Kino familijne - Dom Czarnoksiężnika - serial fabularny
14.05    Klan  odc. 309 i 310 - polska telenowela
15.00    Kino familijne: Cyrkowcy - australijski serial dla młodych widzów
15.25    Studio "3"
15.40    Magazyn Olsztyński
16.00    Kość niezgody - program publicystyczny /powt./
16.30    śniegus odc. 15/15/ - program dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej. 
16.45    Przyjaciele zwierząt - francuski serial fabularny
17.15    Gość "3"
17.25    "Z wędką" - magazyn wędkarski 
17.35    Magazyn Elbląski /powt./
17.50    Panorama flesz, Sport
18.00    Panorama , Pogoda
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    Brulion kulturalny - magazyn
19.00    Polska liga siatkówki: Stolarka Wołomin - Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
21.00    Zupełnie niewiarygodne - angielski serial komediowy
21.30    Panorama - wydanie wieczorne
21.45    Panorama morza 
22.00    Dzień Martina - kanadyjski film fabularny /1984/.
23.45    Jesteś cudowna  - serial prod. USA /1999/. 
0.35    Gang Jamesów - angielski film fabularny
2.10    Zakończenie programu 

TVP 3 Łódż
06:55     Program dnia
07:00     Babar (46) - serial animowany
07:30     świat króliczka Piotrusia i jego przyjaciół (6) - serial fabularny
08:00     Depozyt wiary
08:30     Soap opera
09:00     Soap opera
09:25     Książki z górnej półki - prezentacje
09:30     Zawód: weterynarz (9)
10:00     Ddarzyło się jutro (24) - serial fabularny
10:45     Telekurier - magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP.
11:15     Serial fabularny
12:00     To jest temat - cykl reportażu krajowego z oddziałów TVP
12:15     świat ogrodów.. (23) - angielski serial dokumentalny, poradnikowy.
12:45     U siebie - program etniczny.
13:10     Niezwykły przyjaciel (8) - serial fabularny
13:35     Kino familijne - Szkoła mistrzów - serial fabularny
14:00     Klan (315) - serial fabularny
14:30     Klan (316)
15:00     Kino familijne - Cyrkowcy (4)
15:40     łwd
16:00     Małe conieco (powt. Odc.16)
16:10     żurnal (powt.Odc.6)
16:30     śniegus (15) - program przeznaczony dla uczniow ostatnich klas szkoły podstawowej
16:45     Kino familijne - Przyjaciele zwierząt (26) - serial fabularny
17:15     Na sygnale
17:30     łwd -100 sekund
17:30     łwd - region
17:50     Rozmowa dnia
17:55     łwd - 100 sekund
18:00     łwd
18:20     Portrety (Leopold Kozłowski)
18:50     Warownie pogranicznych szlaków (ogrodzieniec)
19:00     Polska Liga Siatkówki
21:00     Zupełnie niewiarygodne (9) - serial komediowy produkcji angielskiej.
21:30     łwd - wydanie wieczorne
22:00     Dzień Martina - film fabularny
23:45     Jesteś cudowna (3) - film fabularny
00:40     Gang jamesów
02:15     Program na jutro

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (79) - serial anim.
08.20 Alvaro (65), - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Gliniarz z dżungli (1) - serial sensacyjny, USA
11.20 Miasteczko Evening Shade (2) - pilot serialu komediowego, USA
11.50 Między nami sąsiadami (11): Katastrofa ekologiczna - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (11) - serial sensacyjny, USA
13.15 Obieżyświat Dr Witt - program podróżniczy
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Hoboczaki (80) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 M.A.S.H. (65) - serial kom.
16.00 Alvaro (66) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Oni, ona i pizzeria 4 (12) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Ten drugi (5) - serial sens.
20.00 Z głębi serca: HISTORIA BARBARY MANDRELL - film biograf., USA
21.50 Dziennik i informacje sportowe
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - mag,
22.15 KAMELEON (18) - serial sensacyjny, USA
23.15 O czym mówią gwiazdy (31) - serial dokumentalny
00.15 X Laski - program erotyczny
00.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
01.35 STREFA P - program muzyczny
02.10 Zakończenie programu

RTL 7
6.40 Teledyski 
7.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Ball, Kangoo, Rycerze Zodiaku 
9.35 Conan - serial 
10.20 W obcym mieście - serial 
10.45 Ukryte miasto - serial 
11.15 Maria Emilia - serial 
12.05 Izabella - serial 
12.50 Teleshopping 
14.20 Maria Emilia - serial 
15.10 W obcym mieście - serial 
15.35 Ukryte miasto - serial 
16.05 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, Rycerze Zodiaku, Dragon Bali 
18.00 Conan - serial 
18.50 Władca zwierząt - serial 
19.35 Trzecia planeta od Słońca - serial 
20.00 Złodzieje w mundurach - film krym. USA (1993), wyk. Ray Sharkey, Steve Railsback, James Keach, Robert F. Lyons, George Kennedy, Edward Asner 
21.40 Krwawa pięść - film akcji USA (1992), wyk. Don "The Dragon" Wilson, Cat Sassoon, Amanda Wyss, Kale Browne, Liz Torres 
23.10 Władca zwierząt - serial 23.55 Trzecia planeta od Słońca - serial 
0.15 Złodzieje w mundurach - film krym. USA (1993) 
1.50 Krwawa pięść IV - film akcji USA (1992) 

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Złotopolscy; odc. 357 - Rio boskie, Franek gapa; telenowela TVP
09:10 Sen o Najjaśniejszej; cz. 2 - Dzieje Uniwersytetu Wileńskiego; reportaż Zofii Kunert
09:35 Z lamusa techniki; Łączność bez drutu; program Andrzeja Kozłowskiego
09:50 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
10:35 Budzik; program dla dzieci
11:00 Delfi; odc. 6/13 - Robinsonowie; serial animowany dla dzieci
11:30 Złotopolscy; odc. 357 - Rio boskie, Franek gapa; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Kultura duchowa narodu; Larum grają... czyli rzecz o Henryku Sienkieiwczu cz. 1; film dokumentalny Waldemara Szarka cz. 1; powt.
12:55 Dary i ludzie; Królowie elekcyjni; film dokumentalny Teresy Olearczyk
13:15 Przeprowadzki; odc. 6/10 - Nocnik panny Agaty; 2000  serial TVP; reż: Leszek Wosiewicz
14:05 Sztuka Górali Podhalańskich; program Mai Kossakowskiej
14:15 Normalsi
15:00 Wiadomości
15:15 Sen o Najjaśniejszej; cz. 2 - Dzieje Uniwersytetu Wileńskiego; reportaż Zofii Kunert; powt.
15:40 Z lamusa techniki; Łączność bez drutu; program Andrzeja Kozłowskiego; powt.
16:00 Panorama
16:18 Pogoda
16:30 Telewizyjne Wiadomości Literackie; magazyn kulturalny; powt.
17:00 Teleexpress
17:15 Rozmowa dnia
17:30 Ojczyzna-polszczyzna; Szczwany lis; program prof. Jana Miodka; powt.
17:45 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
18:00 Delfi; odc. 6/13 - Robinsonowie; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Panorama
18:50 Złotopolscy; odc. 357 - Rio boskie, Franek gapa; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Ślizgawka; serial animowany dla dzieci
19:20 Kuchnia wróżki; Kanapki Lorda S.; program dla dzieci
19:40 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:07 Sport
20:10 Wieści polonijne
20:30 Mówi się...; program poradnikowy
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:30 Przeprowadzki; odc. 6/10 - Nocnik panny Agaty; 2000  serial TVP; reż: Leszek Wosiewicz; powt.
22:20 Normalsi; powt.
22:55 Porozmawiajmy
00:00 Monitor  Wiadomości
00:20 Sportowy flesz
00:25 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
00:40 Od przedszkola do Opola; powt.
01:15 Miś Uszatek; Ślizgawka; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 357 - Rio boskie, Franek gapa; telenowela TVP; powt.
02:30 Przeprowadzki; odc. 6/10 - Nocnik panny Agaty; 2000  serial TVP; reż: Leszek Wosiewicz; powt.
03:30 Lista przebojów; powt.
04:00 Kawaleria powietrzna; odc. 3 - Pobudka, czyli pierwsze kroki; serial dokumentalny prod. polskiej
04:30 Panorama; powt.
04:50 Rozmowa dnia
05:05 Wieści polonijne; powt.
05:20 Zaproszenie; Szlak orlich gniazd; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:40 Mówi się...; program poradnikowy; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Telesklep 
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim. 
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim. 
9.45 Było sobie życie - serial anim. 
10.15 Domek na prerii - serial 
11.10 Dotyk anioła - serial 
12.00 Wizyta w domu Krzysztofa Krawczyka 
12.20 M Kwadrat - talk show 
12.50 Telesklep 
13.55 Remington Steele - serial 
14.45 Cudowne lata - serial 
15.15 Bill Cosby Show - serial 
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim. 
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim. 
16.35 Było sobie życie,- serial anim. 
17.05 Domek na prerii - serial 
18.00 Cudowne lata - serial 
18.30 Bill Cosby Show - serial 
19.00 Dotyk anioła - serial 
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego 
20.00 Wydarzenia 
20.20 Sport 
20.25 Pogoda 
20.30 Tajemniczy element - serial 
21.25 Pogotowie lotnicze - serial 
22.15 Wizyta w domu Krzysztofa Krawczyka 
22.45 Wydarzenia 
22.55 Jak w korcu maku - komedia USA (1990) 
0.35 Zakończenie programu 

Canal +
7.00 Minisport+ (o) 
7.10 Łapu-capu (o) 
7.15 Nie przegap (o) 
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o) 
8.00 Stepujący koń Marvin - serial anim. 
8.25 Od siedmiu wzwyż - film sens. USA (1973) 
10.05 Detroit rock city - komedia USA (1999) 
11.40 Deser 
12.05 Dziura w ziemi - film obycz. pol. (1970) 
13.50 Ścieżki uczuć - film obycz. franc. (2001) 
16.45 Space Master X-7 - film SF USA (1958) 
17.55 Spin City - serial 
18.20 Jordan w akcji - serial 
19.05 Aktualności muzyczne 
19.35 Generation O! - serial anim. 
20.00 Diabelski młyn -filmy anim. (o) 
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o) 
20.50 Minisport+ (o) 
21.00 Hefner nieautoryzowany - film obycz. USA (1999), wyk. RandalI Batinkoft, Natasha Gregson Wagner, Rebecca Herbst 
22.30 Meat Loaf: Do piekła i z powrotem - film obycz. USA (2000), wyk. Amanda Aday, Scott Baldyga, W. Earl Brown, Gordon Hart 
24.00 Elektroniczna zjawa - horror 
1.35 Związki rodzinne - komedia ang. (1999), wyk. Julie Andrews, Edward Atterton, Jeanne Tripplehorn, William Baldwin 
3.05 Deser 
3.20 Informator - dramat USA (1989) 
5.55 Wrony-film psych. pol. (1994) 
(o) - odkodowany  

HBO
6.30 Uzdrowiciel z tropików - film przyg. USA 
8.15 Spotkanie na Atlantyku - dramat pol. 
10.05 Życzenie serca - dramat USA 
11.40 Żółtodzioby - dramat USA 
13.25 Mały bohater - komedia USA 
14.55 Drużyna - film famil. USA 
16.25 Nieznany świat mody - film dok. 
17.15 Amulet - film fantast. USA 
18.45 Uzdrowiciel z tropików - film przyg. USA 
20.30 Cinema, cinema - magazyn 
21.00 Lordowie mafii - film dok. 
22.00 Niepokorny - dramat USA 
23.35 Krzyk 3 - horror USA 
1.30 Być zabójcą - film sens. niem. 
3.00 Wielki powrót - komedia USA 
4.30 Żółtodzioby - dramat USA 

Ale Kino!
8.00 Sprawa pilota Maresza - film obyczajowy prod. polskiej
9.40 Dokument: Za drzwiami Actors Studio - Kim Basinger
10.35 Film krótkometrażowy: Koncert fortepianowy
10.45 Billy Kłamca - komedia prod. angielskiej
12.25 Dokument: Magia kina - Nieomylny operator
12.55 Gwiazda piołun - dramat prod. polskiej
14.30 Mój ojciec - film obyczajowy prod. USA
16.10 Rok niebezpiecznego ży­cia - dramat prod. australijskiej
18.05 Ukryte zamiary - film obyczajowy prod. angielskiej
19.50 Film krótkometrażowy: Skrzydlate rozmowy
20.00 Sprytne kłam­stwa - film obyczajowy prod. australijskiej
21.35 Aleja snajperów - dramat prod. USA
23.15 Bunt - dramat prod. australijskiej
0.55 Psychopata - thriller prod. irlandzkiej
2.30 Zakończenie

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (25 min.).
06.55    Magazyn 999 (999) (50 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Wyzwania losu (I Dare You) (25 min.).
10.40    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (25 min.).
12.25    Magazyn 999 (999) (50 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Wyzwania losu (I Dare You) (25 min.).
16.10    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Przyłapani (The Clampers) (30 min.)
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (50 min.).
19.40    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.).
20.05    Szkola lotników (Flying Soldiers) (25 min.).
20.30    Pościgi policyjne (High Speed Pursuits) (45 min.).
21.25    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (20 min.).
21.50    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
22.15    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
22.45    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.)
23.15    Przyłapani (The Clampers) (30 min.)
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (50 min.).
01.55    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.).
02.20    Szkoła lotników (Flying Soldiers) (25 min.).
02.45    Pościgi policyjne (High Speed Pursuits) (45 min.).
03.40    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (20 min.).
04.05    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
04.30    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
05.00    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.)

WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.45 Puls sportu
09.05 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Oblicza Izraela (Akka, Ussafiya) - serial dokumentalny
11.30 Temat dla prezydenta 
12.10 Policjanci - magazyn policyjny
12.25 Echo gospodarki - magazyn 
12.45 Muzyka z WTK
14.00 Wyprawy kulinarne - magazyn
14.30 Program lokalny
15.00 Poznańskie rozmowy - program publicystyczny
15.30 Karaimi - film dokumentalny
16.30 Program lokalny
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Scena - magazyn kulturalny
19.25 Na zdrowie - magazyn medyczny
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 Na pełnym morzu (12) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
21.30 Skalne fantomy - film krajoznawczy
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny
23.30 Scena - magazyn kulturalny
23.50 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu

OPT 1
5:00 Dzień dobry
8:00 Wiadomości
8:15 Serial: "Ziemia miłości"
9:10 Telegra "Słabe ogniwo"
10:35 Chaotyczne notatki
10:50 Bibliomania
11:00 Wiadomości
15:00 Serial "Klatka"
16:00 Wielkie pranie
17:00 Wiadomości
17:30 Film dok.
18:00 Serial "Ziemia miłości"
19:00 Pole cudów
20:00 Czas
20:35 Film krym. "Krew za krew"
22:30 Inne czasy
23:25 Boks

RTR
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Mysikrólik - ptak śpiewający"
9:05 Stare mieszkanie
10:00 Wiadomości
10:30 Afisz
10:35 Serial "Santa Barbara"
16:00 Wiadomości
16:30 Planeta "KWN"
17:00 Klub prasowy
18:00 Serial "Zgodna rodzinka"
18:30 Serial "Jurycy"
19:00 Wiadomości
19:35 Czas lokalny. Z Moskwy
19:55 Serial "Lady - boss"
20:55 Film fabularny "Interdziewczyna"
23:50 Film fabularny "Czwarte piętro"

LRT
6:00 Dzień dobry
8:00 Serial "Walc przeznaczenia"
8:30 Serial animowany dla dzieci "Renada"
9:00 Film dok.
10:00 Podróże
10:30 Magia życia
11:00 Proszę o głos
11:45 Pytanko
12:00 Zdrowie
13:00 Morze
13:30 Salon muzyczny
14:00 Album błękitnej matki
14:30 Serial "Walc przeznaczenia"
15:00 Film anim.
15:30 Telegra "Ocal przyjaciela"
16:00 Drogi. Samochody. Ludzie
16:30 Czas twórczości
17:00 Wiadomości (ros.)
17:10 Pytanko
17:25 Lekcja języka
17:30 Serial "To zdarzyło się w Rydze"
18:00 Wiadomości
18:10 Serial "Klan"
18:40 Serial animowany dla dzieci "Renada"
19:05 Serial "Walc przeznaczenia"
19:35 Ostatnie skrzyżowanie
20:30 Panorama
21:02 Sport
21:07 Pogoda
21:10 Loteria "Perlas"
21:15 Twoja strefa
22:00 Echa Eurowizji 2002
22:05 Serial "Dossier detektywa Dubrowskiego"
23:00 Wiadomości
23:15 Film fab. Francja, 1931: "Uratowany z wody"

LNK
6:50 Film anim.
7:15 Orbita
7:40 Serial "Izabella"
8:30 Serial "Miłosny trójkąt"
9:20 Serial "Niebezpieczna strefa"
10:10 Wiadomości rowerowe
10:25 Zamek Takeszi
10:50 Serial "Maluchy"
11:50 Serial "Nash Bridges"
12:40 Film przyg. "Trzy próby dla Tarzana", USA 1963
14:25 Serial anim. "Batman"
14:50 Serial anim. "Walka smoków"
15:15 Serial "Bez domu jest źle"
15:45 Serial "Miłosny trójkąt"
16:45 Serial "Izabella"
17:45 Serial "Róża pustyni"
18:45 Wiadomości
19:15 Telegra "Sześć zer - to milion"
20:15 Wiadomości rowerowe
20:30 Film akcji "Śmiertelna broń 2", USA 1992
22:35 Thriller krym. "Głębokie podziemie" USA 1992
0:25 Thriller "Glina - maniak" USA 1992

11 K
8:00 Puls Wilna
8:20 Wiadomości (pol.)
8:30 Serial "Milady"
9:30 Program reklamowy
9:40 Film fab. "Nocne figle"
17:15 Film anim.
17:25 Bądźmy zdrowi
17:55 Proponujemy!
18:00 Świat nauki
18:30 Puls Wilna
18:50 Program reklamowy
19:00 Odwrotna strona Wilna
19:20 Wiadomości (w języku polskim)
19:30 Magazyn "Świat kobiety"
20:00 Proponujemy!
20:05 Serial "Czerwona róża, biała róża"
21:00 Puls Wilna
21:20 Odwrotna strona Wilna
21:40 Wiadomości (w j. pol.)
21:50 Film fab. "Kochać", Rosja 1992

BTV
7:05 Show Benny Hilla
7:35 Film krym. "Polowanie na Kopciuszka"
8:35 Serial "Show Hoobsów"
9:05 Serial "Fiorella"
9:55 Film anim.
10:20 Serial "Biały Kieł"
10:45 Amerykańscy gladiatorzy
11:35 Serial "Air America"
12:25 Dramat biograficzny "Historia Audrey Hepburn"
14:00 Serial "Gliny"
14:59, 15:59, 16:59 "60 sekund"
15:00 Karuzela
16:10 Serial "Biały Kieł"
16:40 Serial "Show Hoobsów"
17:05 Film anim.
17:30 Amerykańscy gladiatorzy
18:20 Serial "Fiorella"
19:15 Serial TV
19:45 Dziś
20:15 Corrida
21:35 Film fant. "Narodziny Wenus", USA 1995
23:15 Thriller akcji "Człowiek o północy", USA 1994
0:50 Wiadomości
1:15 - 6:55 DW

TV 3
7:00 Serial "Batman".
7:25 Bez tabu
7:50 Serial "Virginia"
8:40 Serial "Catalina i Sebastian"
9:25 Serial "Oszołomieni miłością"
10:15 Serial "Blossom"
10:45 Serial "Tajemniczy świat Alex Mack"
11:10 Telewizja "Lietuvos rytas"
12:00 Serial "Rywalki"
12:50 Serial "Blossom"
13:15 Dramat "Niedokończony romans", USA 1996
13:59 Gra "Rinkis 3" (w przerwie)
14:00 Serial "Brama do gwiazd"
14:45 Serial anim. "Brzydkie kaczątko"
15:15 Serial "Batman"
15:45 Serial "Oszołomieni miłością"
16:40 Serial "Catalina i Sebastian"
17:40 Jak się czujecie?
17:45 Serial "Virginia"
18:45 Wiadomości TV3
19:05 Sport TV3
19:10 Šapro Šou
19:44 Gra "Rinkis 3"
19:45 Kamera VRS
20:20 Gra "Marzenie warte ciebie"
20:25 Komedia "Żegnaj, miłości", USA 1995
22:25 Wiadomości TV 3
22:35 Dramat "Wyzwolenie Elaine", USA 1996
00:15 Dramat "Miłosne listy", USA 1998

VTV - Telewizja Wileńska
8:00 Z Wilna
8:20 Puls
9:10 Stare mieszkanie
10:00 Wiadomości
10:30 Lekarz domowy
11:00 Magazyn paryski
11:25 Moja rodzina
12:30 Czego chce kobieta
13:00 Wiadomości
13:30 Serial "Razem z Fafalią"
13:45 Dom muzyki
14:15 Wyspy
14:45 Władza faktu
15:00 Cytaty z życia
16:00 Wiadomości
16:40 Magazyn "Dobry"
17:00 Klub prasowy
18:00 Czego chce kobieta
18:30 Z Wilna
19:00 Wiadomości
19:35 "Niediela"
20:00 Telefon "Niedieli"
20:35 Dla ogrodników
21:05 "Nie będę gangsterem, kochanie" - film fab., Litwa
22:00 Z Wilna
22:20 cd. filmu fab.
23:05 Koncert

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.