FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:30 Niespokojne umysły - Wojciech Stec; cykl dokumentalny
08:50 My Wy Oni; magazyn
09:30 Natura w Jedynce - Śnieżna królowa północy (Snowy owl - Queen of the North)  52'; film dokumentalny kraj prod.Austria (2012)
10:30 Moda na sukces - odc. 5974 (The Bold and the Beautiful ep. 5974); serial kraj prod.USA (2010)
11:00 Świat się kręci - /153/; widowisko publicystyczne
11:40 Gwiazdy Eurowizji
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:25 Smaki polskie - Piersi z gęsi; magazyn kulinarny
12:35 Przepis dnia - /105/; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Król słoń (Elephant King)  53'; film dokumentalny kraj prod.Austria (2013)
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2875; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5975 (The Bold and the Beautiful ep. 5975); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
15:30 Klan - odc. 2584 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:55 Drużyna A [ser. IV] - odc. 22, Dziwne miasteczko (The A - Team IV, ep. 22, A Little Town With an Accent); serial kraj prod.USA (1985)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? - odc. 2876; teleturniej muzyczny
17:50 Klan - odc. 2585 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /154/; widowisko publicystyczne
19:05 Gwiazdy Eurowizji
19:15 Regiony zmian - świętokrzyskie
19:19 Przepis dnia - /106/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Biało - czerwoni; felieton
20:10 Pogoda
20:15 Ławeczka w Unii - odc. 6. Szkolenie zawodowe, sommelier -  txt. str. 777; serial TVP
20:20 Polska oczami orła  31'; film dokumentalny
21:00 Konkurs Piosenki Eurowizji - Kopenhaga 2014 - 2. półfinał
23:10 Zielona mila (Green Mile, The) -  txt. str. 777  180'; film psychologiczny kraj prod.USA (1999)
02:25 Drużyna A [ser. IV] - odc. 22, Dziwne miasteczko (The A - Team IV, ep. 22, A Little Town With an Accent); serial kraj prod.USA (1985)
03:20 Świat się kręci - /154/; widowisko publicystyczne
04:00 Notacje - Antoni Jabłoński. Polska kolumna zwycięstwa; cykl dokumentalny
04:15 Klan - odc. 2585; telenowela TVP
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 M jak miłość - odc. 501; serial TVP
07:05 M jak miłość - odc. 502; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz
11:15 Barwy szczęścia - odc. 1122 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:45 Na dobre i na złe - odc. 280 Spryciarz; serial TVP
12:50 Anna Dymna - spotkajmy się - odc. Bożena Jóźwiak
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (55) - Vanuatu -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:55 Baron24 - odc. 4 - Nocna zmiana -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
14:35 Postaw na milion - odc. 81; teleturniej
15:30 Panorama Kraj
15:45 Pogoda Kraj
15:50 Na dobre i na złe - odc. 558 - Więzy krwi; serial TVP
16:50 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
17:20 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Tylko Ty! - odc 19; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1122 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1123 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Na sygnale - odc 23/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21:05 Na sygnale - odc 24/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21:40 Kocham kino - Idy marcowe (Ides of March, The)  96'; dramat kraj prod.USA (2011)
23:30 Galimatias, czyli Kogel - Mogel II -  txt. str. 777  93'; komedia kraj prod.Polska (1989)
01:15 Idy marcowe (Ides of March, The)  96'; dramat kraj prod.USA (2011)
03:05 Art Noc: B. B. King w Sali Kongresowej; koncert
04:05 Zakończenie dnia

TVP Katowice
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia
07:10 Pogoda - 8.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze
07:30 Aktualności Flesz Poranne
07:40 Poranek z TVP Katowice
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 8.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Co u nas?
08:55 Przechodzień codzienny
09:00 Mój pies i inne zwierzaki
09:15 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 8.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda
10:05 EkoAgent; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wokół nas - pogoda
10:50 Wokół nas - pogoda
10:50 Co u nas?
10:55 Reportaż
11:10 Wokół nas - pogoda
11:30 Wokół nas - pogoda
11:40 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Glob - Magazyn Nowości Naukowych
12:30 Wokół nas - pogoda
12:45 Wokół nas - pogoda
12:50 Co u nas?
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:30 Wokół nas - pogoda
13:35 Małe ojczyzny - Kto ziarno w nadziei siał; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:40 Wokół nas - pogoda
14:45 Przechodzień codzienny
14:55 Film dokumentalny
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje
17:00 Podwodna Polska - Podwodna szkoła; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Aktualności Flesz
17:33 POGODA
17:40 Odkrywanie Jury
17:50 Szukamy skarbów
18:15 Kronika Miasta
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe
19:20 Magazyn Meteo
20:25 Szlakiem zabytków techniki
21:00 Echa dnia
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze
21:55 Pogoda - 8.05 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Aktualności Wieczorne
22:15 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
22:25 POGODA
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Film dokumentalny
00:25 Wokół nas - pogoda
00:30 Echa dnia
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:05 Echa dnia - komentarze
01:20 Pogoda - 8.05 - 4; STEREO, 16:9
01:30 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Relacje
02:50 Wokół nas - pogoda
02:55 Mówię i godom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Glob - Magazyn Nowości Naukowych
03:55 Film dokumentalny
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Relacje
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:15 Świat według Kiepskich
9:00 Malanowski i Partnerzy
9:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Pielęgniarki
13:00 Trudne sprawy
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich
20:05 Zdrady
21:05 Przyjaciółki
22:05 To nie koniec świata!
23:00 Ten pierwszy raz
1:25 Tajemnice losu

TVN
6:00 Uwaga! Odcinek: 3914
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi Odcinek: 533
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1412
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 331
12:10 Szpital Odcinek: 210
13:10 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1160
13:55 Ugotowani Odcinek: 2 Sezon: 2
14:55 Kuchenne rewolucje
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2320
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 332
18:00 Szpital Odcinek: 211
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3915
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1914
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1161
21:30 Kuchenne rewolucje Odcinek: 10 Sezon: 9
22:30 Dziewczyna z przedmieścia
0:35 Superwizjer Odcinek: 1015
1:10 Uwaga! Odcinek: 3915
1:25 Sekrety magii Odcinek: 8
2:45 Rozmowy w toku Odcinek: 2320
3:45 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6:00 Daleko od noszy Odcinek: 56
6:30 Doktor Oz radzi Odcinek: 167
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 8
8:05 13 demonów Scooby-Doo
8:35 Scooby-Doo
9:00 Galileo Extra Odcinek: 37
10:00 Nieposkromiona miłość Odcinek: 162
11:00 Otchłań namiętności Odcinek: 32
12:00 Prawdziwe uczucie Odcinek: 164
13:00 Czysta chata Odcinek: 3
14:00 Daleko od noszy Odcinek: 57
14:30 Kłamczuch Odcinek: 18
15:30 Mistrz kuchni: juniorzy Odcinek: 9
16:30 Strażnik Teksasu Odcinek: 91
17:30 Galileo Extra Odcinek: 38
18:30 Garfield Odcinek: 1
18:45 Garfield Odcinek: 2
19:00 13 demonów Scooby-Doo
19:30 Scooby-Doo
20:00 Przyczajony tygrys, ukryty smok
22:35 Lodowe piekło
0:25 Dragons' Den: Jak zostać milionerem Odcinek: 2
1:45 To był dzień Odcinek: 2032
2:50 Mega Chichot Odcinek: 52
3:00 4music Odcinek: 537
4:00 Mała czarna Odcinek: 276
5:00 4music Odcinek: 533

TV Puls
6:00 Złotopolscy Odcinek: 119
6:30 Złotopolscy Odcinek: 120
6:55 Gliniarz i prokurator Odcinek: 1 Sezon: 5
8:00 Strażnik pierścienia Odcinek: 4 Sezon: 2
9:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 3 Sezon: 3
10:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 2 Sezon: 5
11:00 Niania Odcinek: 68 Sezon: 5
11:30 Niania Odcinek: 69 Sezon: 5
12:00 Niania Odcinek: 70 Sezon: 5
12:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 125
13:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 126
14:30 Kobieta w lustrze Odcinek: 61
15:30 Niania Odcinek: 71 Sezon: 5
16:00 Niania Odcinek: 72 Sezon: 5
16:30 Niania Odcinek: 73 Sezon: 5
17:00 Gwiezdne wrota Odcinek: 4 Sezon: 3
18:00 Boso przez świat Odcinek: 11
18:25 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 130
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 17 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 13 Sezon: 3
20:00 Zoolander
21:55 Siła i honor
0:30 Życie mniej zwyczajne
2:50 Zobacz to! Sezon: 11
3:25 Dyżur Odcinek: 25 Sezon: 2
3:50 Taki jest świat Odcinek: 252
4:30 Z archiwum policji Odcinek: 6
5:05 Z archiwum policji Odcinek: 9
5:30 Menu na miarę Odcinek: 5

TVN 7
4:50 We dwoje Odcinek: 6
6:10 Męski typ Odcinek: 4
6:40 Ostry dyżur Odcinek: 20 Sezon: 15
7:40 Sąd rodzinny Odcinek: 98
8:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 572
9:40 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 8 Sezon: 17
10:45 Na Wspólnej Odcinek: 1913
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 99
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 573
14:55 Szpital Odcinek: 26
15:55 Brzydula Odcinek: 33
16:25 Brzydula Odcinek: 34
16:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 9 Sezon: 17
18:00 Zaklinaczka duchów Odcinek: 5 Sezon: 5
19:00 Bananowy doktor Odcinek: 17 Sezon: 2
20:00 Stary, kocham Cię
22:15 The Following Odcinek: 12
23:20 Statek widmo
1:10 Sekrety magii Odcinek: 8
3:15 Druga strona medalu Odcinek: 5 Sezon: 2
3:45 Druga strona medalu Odcinek: 7 Sezon: 2
4:15 Druga strona medalu Odcinek: 1 Sezon: 3
4:45 Przerwa w nadawaniu

Puls 2
6:00 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 13
6:30 Reksio Odcinek: 25
6:40 Reksio Odcinek: 26
7:00 Marta mówi! Odcinek: 13 Sezon: 2
7:25 Flintstonowie Odcinek: 13
8:00 Flintstonowie Odcinek: 14
8:30 Fineasz i Ferb Odcinek: 13
8:55 Angry Birds Odcinek: 15
9:00 Gumisie Odcinek: 5 Sezon: 2
9:25 Klub Winx Odcinek: 518 Sezon: 5
10:00 Mia i ja Odcinek: 17
10:25 Planeta Sheena Odcinek: 122
11:00 Psi patrol Odcinek: 5
11:30 Baranek Shaun Odcinek: 26
11:35 Baranek Shaun Odcinek: 27
11:45 Baranek Shaun Odcinek: 28
12:00 Oggy i karaluchy Odcinek: 49 Sezon: 4
12:05 Oggy i karaluchy Odcinek: 50 Sezon: 4
12:20 Angry Birds Odcinek: 38
12:25 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 130
13:00 Planeta Sheena Odcinek: 123
13:35 Psi patrol Odcinek: 6
14:00 Lucky Luke Odcinek: 18
14:25 Mia i ja Odcinek: 17
15:00 Klub Winx Odcinek: 518 Sezon: 5
15:25 Bibi Blocksberg Odcinek: 21
16:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
17:30 Fineasz i Ferb Odcinek: 13
18:00 Gumisie Odcinek: 5 Sezon: 2
18:40 Ale numer! Odcinek: 7 Sezon: 11
19:10 Zaklinacz psów Odcinek: 14 Sezon: 6
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 18
21:00 Zaklinacz psów Odcinek: 4
21:35 Zbuntowany anioł Odcinek: 113
22:30 Goło i wesoło Odcinek: 102 Sezon: 4
23:00 Goło i wesoło Odcinek: 103 Sezon: 4
23:30 Australijska straż graniczna Odcinek: 11
0:00 Australijska straż graniczna Odcinek: 12
0:30 Niania Odcinek: 66 Sezon: 5
1:00 Gwiazdy polskiego kabaretu Odcinek: 32
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 7
2:30 Menu na miarę Odcinek: 8
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 8
3:25 Menu na miarę Odcinek: 9
3:50 Dyżur Odcinek: 41 Sezon: 3
4:15 JRG w akcji Odcinek: 4
4:40 Dyżur Odcinek: 42 Sezon: 3
5:05 JRG w akcji Odcinek: 7
5:30 Dyżur Odcinek: 4

TV 6
6:00 Szósty zmysł Odcinek: 563
7:00 Świat według Bundych Odcinek: 73
7:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel Odcinek: 3
8:00 Galileo Odcinek: 204
9:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 161
10:05 Mam talent! Odcinek: 15 Sezon: 7
11:00 Jak oni śpiewają Odcinek: 27
13:00 4music Odcinek: 539
14:00 Otchłań namiętności Odcinek: 33
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 162
16:00 Prawdziwe uczucie Odcinek: 165
17:00 Nie igraj z aniołem Odcinek: 1
18:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel Odcinek: 4
18:30 Świat według Bundych Odcinek: 74
19:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 92
20:00 Galileo Odcinek: 205
21:00 Rude Tube Odcinek: 9
21:30 Tajemnica meteorytu z Czelabińska
22:35 Zbrodnie namiętności Odcinek: 3
23:35 Halloween V: Zemsta Michaela Myersa
1:40 Rodzice na skraju załamania nerwowego Odcinek: 9
2:40 Mega Chichot Odcinek: 44
2:55 4music Odcinek: 538
3:55 Muzyczne listy Odcinek: 2874
5:05 STOP Drogówka Odcinek: 15

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 Turniej ATP w Madrycie
8:00 Sport Flash
8:07 Turniej ATP w Madrycie
9:00 Sport Flash
9:07 Polska 2014
10:00 Sport Flash
10:07 Polska 2014
11:00 Sport Flash
11:07 Cafe Futbol
12:00 Sport Flash
12:07 Cafe Futbol
13:00 Sport Flash
13:07 Trentino Volley - UPCN San Juan
14:00 Sport Flash
14:07 Trentino Volley - UPCN San Juan
15:00 Sport Flash
15:07 Matin Varamin - Guaynabo Mets
16:00 Sport Flash
16:07 Matin Varamin - Guaynabo Mets
17:00 Sport Flash
17:07 Clip
17:30 Dynamo Kazań - Hisamitsu Springs
18:45 PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk
20:00 Sport Flash
20:07 Atleci
21:00 Polska 2014
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 PSV - NAC Breda
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 PSV - NAC Breda
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Dzień dobry
7:00 Eska Fit
8:00 ESKA TV News
8:05 Hity na czasie
9:00 ESKA TV News
9:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Hity na czasie
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 SMS'ka
14:00 ESKA TV News
14:05 SMS'ka
15:00 ESKA TV News
15:05 G20
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 Hot plota
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Top 5
19:30 Hity na czasie
20:00 grotEska
21:00 Fejslista
22:00 Rap Time
23:00 Eska Fit
0:00 Polska noc

TTV
5:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 366
6:20 Czarno na białym
6:50 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 347
7:40 Zwariowane psie mamy Odcinek: 5
8:10 Weterynarz z antypodów Odcinek: 5
8:40 Rozmowy w toku Odcinek: 2161
9:35 Idealna niania... bez sekretów Odcinek: 8
10:05 Ostre cięcie Odcinek: 10 Sezon: 3
10:45 Sąd rodzinny Odcinek: 141
11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 473
12:40 Blisko ludzi
13:10 Czarno na białym
13:45 Ukryta prawda Odcinek: 86
14:45 Oszczędzanie na 1000 sposobów Odcinek: 7
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Kartoteka Odcinek: 4 Sezon: 4
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wojny magazynowe Odcinek: 29 Sezon: 2
18:35 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 13
19:05 Drogowi piraci Odcinek: 17
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Michniewicz. Inny świat Odcinek: 6
20:40 Wojny magazynowe Odcinek: 15 Sezon: 3
21:10 Wojny magazynowe Odcinek: 16 Sezon: 3
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Cela
22:30 Panic 9-1-1 Odcinek: 1
23:30 Ludzie na sprzedaż
0:30 Miłosny biznes Odcinek: 7 Sezon: 2
1:30 Michniewicz. Inny świat Odcinek: 6
2:00 Świat bez fikcji Odcinek: 4 Sezon: 6
2:30 Blisko ludzi
3:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2161
3:50 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 330
4:30 Odlotowy ogród Odcinek: 6 Sezon: 2
5:15 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
5:30 Disco polo music
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:08 Video Mix Sierockiego
10:49 Najlepsze z najlepszych
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
12:55 Disco Star
13:06 Vipo-disco hity
14:00 Disco Star
14:15 Kuchnia polowa
14:33 Disco polo music
15:00 Disco Star
15:23 Disco polo music
16:00 Disco Star
16:13 Disco polo music
17:00 Disco Star
17:15 Wszystko mi disco!
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Disco Star
19:14 Szalone lata 90-te
21:00 Top 20
22:00 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:05 Disco polo music

ATM Rozrywka
5:00 Wstawaj! Gramy!
6:00 Wstawaj! Gramy!
7:00 Wstawaj! Gramy!
8:00 Luluś Odcinek: 41
8:10 Mały pingwinek Popolo Odcinek: 2
8:20 Lisek Pablo Odcinek: 2
8:25 Lusia Odcinek: 2
8:30 Małe zoo Lucy Odcinek: 42
8:45 Jak to działa? Odcinek: 14
9:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 43
9:30 Na kocią łapę Odcinek: 3
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 47 Sezon: 2
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 48 Sezon: 2
11:00 Warto kochać Odcinek: 63
12:00 Pensjonat pod Różą Odcinek: 86
12:55 Pierwsza miłość Odcinek: 1894
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 179
14:00 Graczykowie Odcinek: 40
14:30 Graczykowie Odcinek: 41
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 240
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 419
16:30 Na kocią łapę Odcinek: 4
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 36 Sezon: 2
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 37 Sezon: 2
18:00 Szaleni naukowcy Odcinek: 3
18:30 Szaleni naukowcy Odcinek: 4
19:00 Warto kochać Odcinek: 64
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 239
21:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 71
21:30 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 72
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 49 Sezon: 2
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 1 Sezon: 2
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 199
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 200
0:00 Mamuśki Odcinek: 1
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 49 Sezon: 2
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 1 Sezon: 2
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 267
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 60
3:30 Linia życia Odcinek: 19
4:00 Linia życia Odcinek: 20
4:30 Daleko od noszy Odcinek: 49 Sezon: 2

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Przygody Moblików
9:00 Na zdrowie
9:20 Mathausen - niemiecki obóz koncentracyjny Odcinek: 1
9:50 Święty na każdy dzień
10:00 Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 Felieton
11:35 Ks. Jerzy Popiełuszko - wspomnienia
12:00 Regina Coeli
12:05 Informacje dnia
12:20 Po stronie prawdy
13:20 Misjonarze Świętej Rodziny - Prowincja Polska
14:00 Windykator
15:40 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
15:45 Święty na każdy dzień
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
16:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
16:45 Misja Marty Robin
17:20 Kabwe
17:25 Święty na każdy dzień
17:30 Reportaż dnia
18:00 Regina Coeli
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Czy znacie taki zawód?
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Głos Polski
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Dzieje apostolskie
22:45 Ewolucjonizm, ale jaki?
23:00 Nasz fascynujący wszechświat
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Regina Coeli
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Czy znacie taki zawód?
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Głos Polski
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Polski punkt widzenia
4:40 Po stronie prawdy
6:00 Mój ostatni dzień bez ciebie
7:30 Zambia - kraj misyjny

Stopklatka TV
6:00 Makrokosmos
7:55 Dowód
9:55 Didier
11:55 Wrota Europy
13:30 Wieczór
15:50 Dzieci i ryby
17:50 Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
18:35 Yamakasi: Współcześni samurajowie
20:15 Doktor Żywago
22:40 Królestwo zwierząt
0:55 Ryzykowna gra
2:50 Forever Lulu
4:45 Inferno
5:45 Przerwa w nadawaniu

Fokus TV
6:00 Życie Bałtyku Odcinek: 22
6:30 Para daje radę Odcinek: 8
7:20 Horoskop
7:25 Teletubisie Odcinek: 9 Sezon: 13
7:55 In the Night Garden Odcinek: 9
8:35 Jak to się robi? Odcinek: 9
8:40 Sąsiedzi Odcinek: 9
8:50 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 9
9:10 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 9
10:15 Lidia w kuchni Odcinek: 9
10:45 Horoskop
10:50 Lista Fokusa Odcinek: 8
11:15 Wehikuł czasu
11:20 Drobne gesty, wielkie sprawy Odcinek: 9
11:55 W poszukiwaniu Dżyngis-chana
13:00 Dzika Polska Odcinek: 9
13:30 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 9
14:05 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 9
14:40 Szkoła opieki nad zwierzakami Odcinek: 9
15:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 9
15:45 Ekstremalni do bólu Odcinek: 8
16:15 Bez ograniczeń Odcinek: 8
16:45 Wehikuł czasu
16:50 Lidia w kuchni Odcinek: 9
17:30 Para daje radę Odcinek: 9
18:25 Wehikuł czasu
18:30 Hiroshima: Dzień po
19:35 Korea Północna z ukrycia
20:40 Lista Fokusa Odcinek: 2
21:15 Zbrodnie przeciwko naturze Odcinek: 2
22:20 Oko w oko z drapieżnikiem Odcinek: 1
23:25 Koszmarna wyprawa Odcinek: 8
0:30 Lista Fokusa Odcinek: 2
1:00 Bez ograniczeń Odcinek: 8
1:30 Ekstremalni do bólu Odcinek: 8
2:00 Życie Bałtyku Odcinek: 22
2:30 Dzika Polska Odcinek: 9
3:00 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 9
3:30 Para daje radę Odcinek: 9
4:30 Lista Fokusa Odcinek: 3
5:00 Rafy koralowe St. John's Odcinek: 5
5:30 Badacze natury Odcinek: 8
5:45 Badacze natury Odcinek: 7

TVP ABC
06:00 Zabawy z Lippy and Messy odc. 5 Restauracja; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Skaczący kaszel, odc. 96 (Hopping cough smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Jedynkowe Przedszkole - odc. 48; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Test odwagi, odc. 23 (Test of courage); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Kasztaniaki - O chomiku piekielniku, odc. 36; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 I kudłate i łaciate - odc. 12 - Gryzonie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Mordziaki - Sherlock Mordziaczek odc.4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Smerfy - Skaczący kaszel, odc. 96 (Hopping cough smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Podróże kapitana Klipera - Szalony Roger w opałach, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Miś Uszatek - Wyspa, odc. 86; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Przygody Bolka i Lolka - Małpka, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Zabawy z Lippy and Messy odc. 5 Restauracja; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Jedynkowe Przedszkole - odc. 48; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Test odwagi, odc. 23 (Test of courage); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Kasztaniaki - O chomiku piekielniku, odc. 36; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 I kudłate i łaciate - odc. 12 - Gryzonie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Mordziaki - Sherlock Mordziaczek odc.4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Smerfy - Odmierzacz Smerfoczasu, odc. 95 (Tick tock Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Podróże kapitana Klipera - Muszla Maharadży, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Miś Uszatek - Zatrzask, odc. 85; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Przygody Bolka i Lolka - Zdobywcy przestworzy, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Zabawy z Lippy and Messy odc. 5 Restauracja; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Jedynkowe Przedszkole - odc. 48; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Test odwagi, odc. 23 (Test of courage); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kasztaniaki - O chomiku piekielniku, odc. 36; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 21; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 I kudłate i łaciate - odc. 12 - Gryzonie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Mordziaki - Sherlock Mordziaczek odc.4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Smerfy - Śmieszna kość Zgrywusa, odc. 94 (Jokey's funny bone); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Podróże kapitana Klipera - Bananowy rejs, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Miś Uszatek - Piasek Sahary, odc. 84; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Bolek i Lolek w Europie - Wyścig renów, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Tajemnica Sagali - odc. 7/14 - Agnarr i Geirrod (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
16:25 Rodzina Leśniewskich - odc. 7/7 - Wywiadówka -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Zabawy z LIPPY AND MESSY odc. 6 Zabawa w chowanego; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Mama i ja - Plastelina II; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Psie opowieści czyli ochy i fochy - odc. 2 Nieśmiałość; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wielki dzień Kluklu, odc. 24 (Kluklus great day); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Kasztaniaki - Dudkowanie na polanie, odc. 37; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Dźwiękogra - /13/; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mordziaki - Wyspa Robinsona odc.5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Złote loki Smerfetki, odc. 97 (Smurfette's golden tresses); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - Wyspa, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Miś Uszatek - Czajka, odc. 87; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - W puszczy, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Tajemnica Sagali - odc. 8/14 - Szkoła magów (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
20:30 Trzy Szalone Zera - odc. 1 - Niesprawiedliwe oskarżenie (Niesprawiedliwe oskarżenie) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); reż.:Wiktor Skrzynecki; wyk.:Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder, Grzegorz Ruda, Anna Polony; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Duże dzieci - (7); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Na kłopoty... ABC odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Noce i dnie - odc. 7/12 - Wiatr w oczy -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 3 dni wolności  27'; film dokumentalny; reż.:Łukasz Borowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Bajki na dobranoc  74'; dramat kraj prod.Polska (1980); reż.:Sławomir Idziak; wyk.:Michał Bajor, Zofia Mrozowska, Wiesław Michnikowski, Halina Łabonarska, Małgorzata Zajaczkowska; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tango z kaszlem  49'; film obyczajowy; reż.:Jerzy Kołodziejczyk; wyk.:Emilian Kamiński, Sława Kwaśniewska, Jolanta Teska, Teresa Sawicka, Ferdynand Mytysik, Iga Matr, Jerzy Kołodziejczyk, Waldemar Głuchowski, Lech Gwit, Albert Narkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Muzyka świata w czwartek - Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - ENSEMBLE YAMAN (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2013); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:25 Bajki na dobranoc  74'; dramat kraj prod.Polska (1980); reż.:Sławomir Idziak; wyk.:Michał Bajor, Zofia Mrozowska, Wiesław Michnikowski, Halina Łabonarska, Małgorzata Zajaczkowska; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Tango z kaszlem  49'; film obyczajowy; reż.:Jerzy Kołodziejczyk; wyk.:Emilian Kamiński, Sława Kwaśniewska, Jolanta Teska, Teresa Sawicka, Ferdynand Mytysik, Iga Matr, Jerzy Kołodziejczyk, Waldemar Głuchowski, Lech Gwit, Albert Narkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Studio Kultura - Rozmowy - Kultura nie jest produktem, odbiorca nie jest klientem?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Sztuka czytania - s. IV odc. 16; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 3 dni wolności  27'; film dokumentalny; reż.:Łukasz Borowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Teraz animacje! - Niestety  13'; film animowany; reż.:Mariusz Wilczyński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Lourdes (Lourdes)  95'; film fabularny kraj prod.Austria, Francja, Niemcy (2009); reż.:Jessica Hausner; wyk.:Sylvie Testud, Lea Seydoux, Bruno Todeschini; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Hala odlotów (s. II, odc. 34) - Praca czy wyzysk?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Podróż na wschód - Kierowca dla Wiery (Woditiel dla Wiery) -  txt. str. 777  110'; dramat kraj prod.ROSJA, Ukraina (2004); reż.:Paweł Czuchraj; wyk.:Jelena Babienko, Bohdan Stupka, Igor Petrenko, Andriej Panin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:20 Hala odlotów (s. II, odc. 34) - Praca czy wyzysk?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Archiwum grozy - Karczma na bagnach  68'; film fabularny; reż.:Zygmunt Lech; wyk.:Eugeniusz Kujawski, Adam Baumann, Jerzy Korcz, Jerzy Król, Tadeusz Madeja, Marek Nowakowski, Jacek Wojciechowski, Andrzej Śleziak; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Podróż na wschód - Kierowca dla Wiery (Woditiel dla Wiery)  110'; dramat kraj prod.ROSJA, Ukraina (2004); reż.:Paweł Czuchraj; wyk.:Jelena Babienko, Bohdan Stupka, Igor Petrenko, Andriej Panin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Pasmo kontemplacyjne - 10; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:30 Podróżnik - Szkoła tańca w Andaluzji; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Kijów od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; reż.:Maciej Drygas, Mirosław Dembiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 1920. Wojna i miłość - odc. 12/13 - Przełom -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Dzika Polska - W kręgu krokodylich kręgów; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Makłowicz w podróży - Podróż 23 (87) Luksemburg - Belgia - Niemcy: Belgijskie Ardeny; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Wielcy marzyciele - Nikola Tesla (Great Dreamers); serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2013); reż.:Misza Kostrow; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Trzcinica - karpacka Troja -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:40 Ex Libris - odc. 172; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Historia pewnego życia; film dokumentalny; reż.:Andrzej Titkow; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kombatanci; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Kowalewski, Tadeusz Pawłowicz; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Cafe Historia - Historia czasu wolnego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Sensacje XX wieku - Tajemnica berlińskiego bunkra, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Sensacje XX wieku - Tajemnica berlińskiego bunkra, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 1920. Wojna i miłość - odc. 13/13 - Biały fortepian -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Kalendarium historyczne - Witold; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Getto; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Dziennik telewizyjny - 8.05.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Okręty II wojny światowej; film dokumentalny; reż.:Jaromir Możdżyński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Polska i świat z historią w tle - Kotwica PW - tylko trzy maźnięcia pędzlem...; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sensacje XX wieku - Tajemnica berlińskiego bunkra, cz. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Stolica imperiów; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Szerokie tory - Ruch Femen na Ukrainie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Doceniałam każdy przeżyty dzień; film dokumentalny; reż.:Jędrzej Lipski, Piotr Mielech; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Darwinowi nic do tego; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
01:00 Tajne taśmy SB; film dokumentalny; reż.:Piotr Morawski; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Cham  71'; film fabularny kraj prod.Polska (1931); reż.:Jan Nowina-Przybylski; wyk.:Krystyna Ankwicz, Mieczysław Cybulski, Eugeniusz Gielba, Tadeusz Ordeyg, Lech Owron, Mieczysław Gielniewski; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /153/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Polonia w Komie - Sztrasburg - Klaudyna (467); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wspominki radiowe  19'; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 1. Ariel -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Zuzanna Antoszkiewicz, Czesław Jaroszyński, Marek Sikora, Joanna Bogacka, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 19 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1075 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Przystań - odc. 6/13 - Krokodylek -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Jan według Himilsbacha  20'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Wąsik; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Niespokojne umysły - Andrzej Krzysztof Tarkowski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złotopolscy - odc. 938* - Co śni się kobietom; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 19 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Wietnam - Taste Away (470); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (32) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1075 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok - Alki z północy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Polonia w Komie - Indie - Kasia i Jacek (471); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Konkurs Piosenki Eurowizji - Kopenhaga 2014 - 2. półfinał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
23:50 Komisarz Alex - odc. 36 (seria III, odc. 10) - W hipnozie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 19 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 1. Ariel; serial TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Zuzanna Antoszkiewicz, Czesław Jaroszyński, Marek Sikora, Joanna Bogacka, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok - Alki z północy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 36 (seria III, odc. 10) - W hipnozie; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Indie - Kasia i Jacek (471); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1075; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Krystyna - Ostatnia klasówka  51'; film dokumentalny; reż.:Grażyna Ogrodowska, Bożena Klimach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:05 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (The best 1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Wokół Erywania (48) -  AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Okrasa łamie przepisy - Kiszona kapusta - zdrowie z beczki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 20 - zupa z małpy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Dzieciaki górą - odc. 77; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Śpiewające fortepiany - (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /14/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (1) - Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Życie to Kabaret - M jak majówka (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Muzyka łączy pokolenia - Maryla Rodowicz i Jeden Osiem L; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Szansa na Sukces - LESZCZE; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2006 - Kabareton /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2006 - Kabareton /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2000 - Kabareton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 21 - Korek -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Północ (49) -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Nieznany burak cukrowy; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (2); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 The Voice of Poland IV seria - Live (15); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Szperacze.tv - Teleturnieje (8); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Kabaretowa Mapa Polski - Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 4; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
08:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:43 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:49 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 103; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:20 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:05 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Twoje Info; STEREO, 16:9
01:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:51 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
02:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:16 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:54 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:07 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:41 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 103; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:02 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.