FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.30 Telezakupy
8.45 Biblioteka rodzinna: Mała księżniczka - film anim.
9.30 Jedyneczka - pr. dla dzieci
10.00 Bajeczki Jedyneczki - program dla dzieci
10.20 Zew krwi [5]: Czas Ognia Lise - serial przygodowy
11.10 Na haczyku: Dorsze z Bałtyku - magazyn wędkarski
11.25 Szansa na życie - felieton
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 W drodze do Unii - program publicystyczny
12.45 Klan [624] - telenowela (powt.)
13.15 Członki ciała [6-ost.]: Stopy [2-ost.] - serial dokumentalny
13.45 Telezakupy
14.00 Słowo daję - Dlaczego w Wąchocku ... ?
14.20 Dzieje jednego wynalazku - Maszyna parowa - program edukacyjny
14.35 Wielki mały biznes - magazyn
15.00 Wiadomości
15.10 Serce bałkańskie - reportaż
15.35 Otwarte drzwi - magazyn katolicki
16.00 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.30 Moda na sukces [1738]- telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Klan [625]
18.10 Forum - pr. publicystyczny
19.00 Wieczorynka: Eckhart - mysz o wielkim sercu - serial anim. prod. kanadyjskiej
19.30 Wiadomości
20.00 Sport; Prognoza pogody
20.20 Wojciech Wójcik: mistrz kryminłu: Karate po polsku - film sensacyjny, pol. 1982
21.55 Zawsze po 21. - magazyn reporterów
22.30 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23.05 Monitor Wiadomości
23.25 W krainie dreszczowców: Śmierć w obiektywie - thriller, USA 1999
0.55 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.24-Koncert; telenowela TVP; powt.
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na wakacjach; - Zabawa w rycerzy
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; - Reksio poliglota
08:00 Cena życia; Objawienie - odc. 21; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie
10:20 Ryzykanci; odc. 2/16; reality show prod. USA [stereo]; powt.
11:05 Znaki czasu
11:25 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Królowa Elżbieta II i Książę Filip; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
11:50 Radio Romans; odc.27/32- Halo! Halo! Dominika!; serial TVP
12:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.24/110; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Szansa na sukces; Robert Janson i Variux Manx; stereo
15:00 Zrozumieć świat; magazyn dla młodzieży
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; odc. 18 Njgłębsza, mroczna otchłań; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 446 Popołudnie; telenowela TVP; powt.
16:55 XI Festiwal Polskich Wideoklipów Yach film Festiwalu; powt.
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Ogród sztuk; Erotyzm; program Kamili Dreckiej
20:00 M jak miłość; odc. 81; serial TVP
20:55 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:45 Praca dla każdego; odc.12
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wstęp do Kocham Kino
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino; Zostawić Las Vegas; Leaving Las Vegas; 1995  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Mike Figgis; wyk: Nicolas Cage,Elisabeth Shue,Julian Sands
00:35 Paisa; Paisa; 1946  film fab.prod.włoskiej; reż: Roberto Rossellini; wyk: Carmela Sazio,Roberto Van Loon
02:30 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06.30 Seriale animowane
07.30 Kurier - pr. informacyjny
07.45 Aktualności
08.00 Studio pod bukiem - magazyn
08.10 Schlesien Journal - magazyn
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Wielkie jeziora (7) - serial dokumentalny
09.30 Kurier
09.40 Słoneczny patrol (13) - serial przygodowy
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 Od arii do piosenki - magazyn muzyczny
12.30 Kurier
12.35 Zaginione miasta świata arabskiego (2) - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.45 Znaki czasu - magazyn
15.00 Cyrkowcy (24) - serial przygodowy
15.30 Kurier
15.45 Aktualności
16.00 Studio pod bukiem - magazyn
16.10 Schlesien Journal - magazyn
16.30 Kurier
16.45 Rozmowa dnia - pr. publicystyczny
17.00 Telenowyny - magazyn
17.15 Kwartet - magazyn
17.30 Kurier
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultury - magazyn kulturalny
18.45 Miejsce na mapie: Powiat tamogórski
19.30 Kurier sportowy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia - pr. publicystyczny
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Aktualności
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Porozmawiajmy - program publicystyczny
22.15 Patrol Trójki - magazyn
22.30 Kurier
22.45 Sport
23.00 Zamachowcy (2-ost.) - film dokumentalny, USA
23.55 Policyjne porachunki (1/2) - film sensacyjny, Australia
01.35 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Bar - reality show
07.30 Seriale animowane
08.20 Strażnik Teksasu (19) - serial sensacyjny
09.10 Bar - reality show
09.50 Ally McBeal (94) - serial komediowy, USA
10.50 Życiowa szansa - teleturniej
11.45 Serce na rozdrożu (128) - telenowela
12.40 Luz Maria (2) - telenowela, Peru
13.40 Bar supercoctail - reality show
14.40 Pokemon (183) - serial animowany
15.10 Rodzina zastępcza (105) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Kachorra to ja (11) - telenowela
17.10 Idol Extra - program rozrywkowy
18.10 Bar - reality show
18.45 Informacje, sport
19.15 Rosyjska ruletka - teleturniej
20.05 Bar - reality show
20.45 Samo życie (106) - serial obyczajowy
21.15 Niemoralna propozycja - film obyczajowy, USA 1993
21.30 Losowanie LOTTO
23.35 Informacje, sport
23.55 Graffiti - program publicystyczny
00.10 Zamieszani w sprawę (1/4) - komedia obyczajowa, Włochy 1997
02.00 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - pr. publicystyczny
05.50 Tajemnice pocałunku (96) - telenowela
06.35 Telesklep
07.05 Przyjaciółki i rywalki (10) - telenowela
07.50 Seriale animowane
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Chicago (5) - serial dokumentalny
13.25 Seriale animowane (powt.)
14.15 Beverly Hills 90210 (230) - serial obyczajowy
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty
16.10 Przyjaciółki i rywalki (11) - telenowela, Meksyk
17.00 Tajemnice pocałunku (97) - telenowela, Meksyk
17.50 Kropek
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek (11) - serial komediowy
20.30 Niebezpieczne kłamstwa - film sensacyjny, Kanada 1999
22.25 Kryminalne gry - serial dokumentalny
23.00 TVN Fakty
23.15 Kropka nad i - pr. publicystyczny
23.35 Łowcy skarbów (15) - serial przygodowy
00.35 Tenbit.pl - magazyn internetowy
01.35 Nic straconego

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Super VIP - wydarzenia i plotki
7.00 Muzyczne listy
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim.
8.15 Arthur - serial anim.
8.40 Masked Rider - serial anim.
9.05 Fiorella (123) - serial
10.00 Zbuntowany anioł (26) - serial
10.50 Wyspa fantazji (1) - serial
11.40 Karolina w mieście (16) - serial
12.05 Kameleon (12) - serial
13.00 Strefa P - magazyn
13.25 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim.
14.20 Arthur - serial anim.
14.45 Masked Rider - serial anim.
15.05 Fiorella (124) - serial
16.00 Muzyczne listy
17.00 Dharma i Greg (11) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (27) - serial
19.00 South beach (6) - serial
20.00 Viper (10) - serial
20.55 Idol Extra
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Nie ma jak u mamy - komedia USA-kanad. (1996)
23.55 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Nowej Zelandii
0.55 Misja w czasie (1) - serial
1.45 X Laski
2.10 Muzyczne listy
3.00 Muzyczny VIP
3.25 Super VIP - wydarzenia i plotki
3.50 To się w głowie nie mieści

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
7.35 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (29) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (13) - telenowela
9.40 Melrose Place (199) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (76) - telenowela
12.35 Telesklep
14.25 Dragon Ball GT - serial anim.
14.50 Dragon Ball Z - serial anim.
15.10 Dragon Ball Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (109) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (72) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (27) - serial
17.05 Medicopter 117 (22) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Prawo i miłość (14) - serial
19.05 Melrose Place (200) - serial
20.00 Biała mila - film obycz. USA (1994)
21.55 Las Vegas (5) - serial
22.55 Big Brother I
23.40 Najlepsza zemsta - film sens. kanad. (1983)
1.15 Uśmiech New Jersey - film obycz. arg.-ang. (1989)
2.50 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
07:30 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 583; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński
08:55 Jeleniowski Park Krajobrazowy; reportaż Ewy Wroniewskiej - Reiff
09:15 Świadectwa arkadii; reportaż Krzysztofa Kubiaka
09:45 50 lat TVP; Kabaret Dudek; cz. 2; 1979  program rozrywkowy; wyk: Irena Kwiatkowska, Edward Dziewoński, Wiesław Michnikowski, Wiesław Gołas, Magdalena Zawadzka, Anita Dymszówna, Jan Kobuszewski; powt.
10:25 Takie kino na bis
10:45 Południk 19-ty; Żelazna porcja; program dla dzieci
11:15 Maszyna zmian; odc. 7/7 - Ostatni raz; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej
11:45 Eurotel; magazyn
12:00 Wiadomości
12:15 Sportowy tydzień; powt.
12:45 Eurofolk Sanok - zespół Pole Chońka; występ zespołu; powt.
13:10 Skansen Wielkopolski; program Mai Kossakowskiej; powt.
13:15 Plebania; odc. 57; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk
13:40 63 dni i 45 lat; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego
14:05 Spotkanie z Balthusem; film dok.Bogusława Klimsy
14:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Jeleniowski Park Krajobrazowy; reportaż Ewy Wroniewskiej - Reiff; powt.
15:30 Świadectwa arkadii; reportaż Krzysztofa Kubiaka; powt.
16:00 Klan; odc. 583; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
16:30 Raj; magazyn katolicki
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Południk 19-ty; Żelazna porcja; program dla dzieci; powt.
18:10 Maszyna zmian; odc. 7/12 - Ostatni raz; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej; powt.
18:40 Obserwator wojskowy; reportaż
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Tydzień przygód w Afryce; odc. 2/7-Wtorek; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Klan; odc. 583; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
20:40 Jestem Polakiem. W krainie braspolitów.; reportaż Romana Dobrzyńskiego
21:15 Plebania; odc. 57; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
21:40 63 dni i 45 lat; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego; powt.
22:05 Spotkanie z Balthusem; film dok.Bogusława Klimsy; powt.
22:40 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza
23:15 Ze sztuką na ty; Wydobyłem rzeźbę z lasu; film dokumentalny Grzegorza Dubowskiego
23:45 Przeboje na orkiestrę; G.Rossini-Uwertura do Opery Wilhelm Tell
00:00 Monitor  Wiadomości
00:20 Forum; program publicystyczny
01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
01:15 Tydzień przygód w Afryce; odc. 2/7 - Wtorek; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:15 Klan; odc. 583; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
02:40 Wieści polonijne; powt.
03:00 Plebania; odc. 57; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
03:25 Jestem Polakiem. W krainie braspolitów.; reportaż Romana Dobrzyńskiego; powt.
03:55 63 dni i 45 lat; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego; powt.
04:20 Spotkanie z Balthusem; film dok.Bogusława Klimsy; powt.
04:50 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza; powt.
05:25 Ze sztuką na ty; Wydobyłem rzeźbę z lasu; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
09.15 Telesklep
10.00 Byli sobie odkrywcy (24): Piccard z wierzchołków gór - serial animowany, Francja
10.30 Ruch przeciw totalizmowi - film dokumentalny, Polska
11.00 Trudne lata - film dokumentalny, Polska
11.30 Detektyw w sutannie (22) - serial sensacyjny
12.30 Telesklep
14.30 Allo, allo (58) - serial komediowy
15.00 Dotyk anioła (128) - serial obyczajowy
16.00 Byli sobie odkrywcy (24) - serial animowany
16.30 Teleturniej
17.00 Pogotowie lotnicze (7) - serial sensacyjny
18.00 Detektyw w sutannie (23) - serial sensacyjny
19.00 Dotyk anioła (129) - serial obyczajowy
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.25 Moto max - magazyn motoryzacyjny
21.00 Studio otwarte - Cybernetyki 7 - program publicystyczny
23.00 A|lo, allo (59) - serial komediowy
23.35 Nietykalni (27) - serial sensacyjny
00.25 Ulica zakochanych (114) - telenowela, Meksyk
01.20 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski Młyn - filmy anim. (o)
8.00 Kieszonkowe - komedia USA (1994)
9.45 Hindenburg - film katastrof. USA (1975)
11.50 Prawda o tobie... - film obycz. USA (1999)
13.20 Nocne zjawy - horror ang. (1962)
14.40 Ulice w ogniu - film akcji USA (1984)
16.10 Orły Temidy - komedia sens. USA (1986)
18.05 Częstotliwość - film sf USA (2000)
20.00 Diabelski Młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Markiz de Sade - kostium. franc. (2000)
22.35 Zatrute pióro - dramat kostium. USA- niem. (2000)
0.35 Nadzór - dramat obycz. pol. (1985)
2.25 Milczenie owiec - thriller USA (1991)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Zagadka Powdera - dramat USA
8.25 Niezniszczalny - thriller USA
10.10 Pechowy skrzat - film famil. USA
11.45 Cinema, cinema - magazyn
12.20 Rycerz króla Artura - film przyg. USA
14.35 Pokemon: film pierwszy - film anim.
16.15 Zobacz w HBO - magazyn
16.45 Zagadka Powdera - dramat USA
18.40 Przejście dla żab - film krótko
19.00 Cena za życie - western USA
20.35 Na planie - magazyn
21.00 Na dopingu - dramat USA
22.35 Człowiek widmo - thriller USA
0.25 Huragan - film biograf. USA
2.50 Mordercza obsesja - film sens. niem.
4.20 Zobacz w HBO - magazyn
4.45 Pechowy skrzat - film famil. USA


Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Polowanie na mordercę (Manhunt in the Heartland) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Polowanie na mordercę (Manhunt in the Heartland) (50 min.).
21.20 Największe trzęsienia ziemi (World's Deadliest Earthquakes) (50 min.).
22.10 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
22.35 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
23.05 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
23.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
23.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
00.20 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
00.45 Największe trzęsienia ziemi (World's Deadliest Earthquakes) (50 min.).
01.35 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
02.00 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Polowanie na mordercę (Manhunt in the Heartland) (50 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.