FANDOM


TVP 1
06.00 W rajskim ogrodzie: Wilgotne lasy Amazonii - magazyn
06.20 Lasy i ludzie - magazyn
06.35 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
06.40 Ekonomika dla Kazika - magazyn rolniczy
06.50 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
07.00 Rok w ogrodzie - magazyn
07.25 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Program dla dzieci
08.25 Cybermysz - program dla młodzieży
08.55 Ziarno - program dla młodzieży
09.25 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
09.55 Scooby, gdzie jesteś? (5): Przynęta dla porywacza - serial animowany, USA
10.20 Szkoła złamanych serc (8/80) - serial obyczajowy
11.05 Program dla młodzieży
11.35 SF - symulator faktu: Czas - magazyn dla młodzieży
12.00 Filozofia futbolu - film dokumentalny
12.30 Program dla młodzieży
12.45 Parapet - program dla młodzieży
13.00 Wiadomości
13.10 Teatr Telewizji: Dobry adres - sztuka Władysława Zawistowskiego, Polska 2003
14.50 Ogniem i mieczem (3/4) - serial przygodowy
15.45 Od przedszkola do Opola: Monika Brodka - program rozrywkowy
16.25 Moda na sukces (2612) - telenowela
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (3) - serial obyczajowy
18.10 Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2005 (4) - koncert
18.25 Sąsiedzi: Polowanie na lisa - serial komediowy
19.00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka - film animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport, Prognoza pogody
20.15 Hit na sobotę: Aniołki Charliego - film sensacyjny, USA 2000
22.00 Męska rzecz...: Uniwersalny żołnierz - film SF, USA 1992
23.45 Około północy - magazyn
00.05 Kino nocnych marków: Upadłe anioły - dramat obyczajowy, Hongkong 1995
01.40 Sprawy rodzinne 2 (7) - serial obyczajowy, USA
02.25 Na starcie (5/8): Świąteczny czas - serial obyczajowy, USA
03.10 Zakończenie programu

TVP 2
05.40 Złotopolscy (222): Akcja Marylki - serial obyczajowy
06.05 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody  profesora Thompsona (9/26): Zdrada Sepisa - serial animowany, Hiszpania
06.35 Echa tygodnia
07.05 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
07.30 Smak Europy - reportaż
07.40 M jak miłość (349) - serial obyczajowy
08.35 Mały człowiek (4/6): Emocje - serial dokumentalny
09.30 Na dobre i na złe (226): Powrót - serial obyczajowy
10.25 Anna Dymna - spotkajmy się - magazyn
10.50 Camerata - magazyn muzyczny
11.20 Kręcioła - program dla młodzieży
11.40 30 ton! Lista, lista -lista przebojów - program muzyczny
12.10 Kino bez rodziców: Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (32) - serial komediowy, USA
13.00 Szansa na sukces - program rozrywkowy
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (703): Marcysia wraca do pracy - serial obyczajowy
15.00 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
16.00 Święta wojna (214): Niewytłumaczalne zjawiska - serial komediowy
16.30 Hity na czasie - program muzyczny
17.20 Duże dzieci (5) - talk show
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
18.55 Już w środę mecz Anglia - Polska
19.05 Talki z resztą (5/6): Lista Roszka - serial komediowy
19.40 To nie jest koniec świata (5) - telenowela dokumentalna, Polska 2004
20.05 Panorama - flesz
20.10 Wielkie emocje piłkarskiej Dwójki - Studio
20.30 Piłka nożna: Eliminacje MŚ - mecz Czechy - Holandia
22.35 Słowo na niedzielę - program religijny
22.50 Panorama
23.10 Sport telegram
23.15 Już w środę mecz Anglia- Polska
23.20 Prognoza pogody
23.30 Skok - film kryminalny, Kanada/USA 2001
01.20 Studio Konkursu Chopinowskiego
01.35 Piłka nożna: Eliminacje MŚ - skróty
03.40 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (105, 106) - serial obyczajowy
07.30 Twój lekarz - magazyn
08.00 Transformery (24) - serial animowany, Japonia
08.30 Yu-gi-oh (45) - serial animowany, USA
09.00 Hugo familijny - program dla dzieci
09.30 Bravo - program rozrywkowy
10.00 Pasjonaci - magazyn motoryzacyjny
10.30 Samo życie (584-587) - serial obyczajowy
13.30 Na ostrzu noża - program kulinarny
14.00 Tango z aniołem (6): W gąszczu niejasności - serial obyczajowy
14.45 Słoneczny patrol (194) - serial przygodowy
15.45 Wydarzenia
16.05 Prognoza pogody
16.10 Jezioro marzeń (95) - serial obyczajowy
17.10 Granice strachu - program rozrywkowy
18.15 Zakręcone (6) - serial komediowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Prognoza pogody
19.30 Moja macocha jest kosmitką - komedia SF
21.30 Studio LOTTO
21.50 Grasz czy nie grasz? - teleturniej
23.15 Ślepa furia - film sensacyjny, USA 1989, reż. Phillip Noyce, wyk. Rutger Hauer, Terry O'Quinn, Brandon Call, Noble Willingham
01.00 Magazyn sportowy
03.00 Reebok Hip hop - magazyn muzyczny
04.35 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny
05.30 Zakończenie programu

TVN
06:00 Uwaga! – magazyn
06:20 Telesklep – reklama
08:00 Automaniak – magazyn motoryzacyjny
08:30 Dzień dobry TVN – magazyn
10:30 VIVA Polska! – magazyn muzyczny
11:25 Pascal: po prostu gotuj – magazyn kulinarny
12:00 Na Wspólnej (523) – serial obyczajowy
12:30 Na Wspólnej (524) – serial obyczajowy
12:55 Na Wspólnej (525) – serial obyczajowy
13:25 Na Wspólnej (526) – serial obyczajowy
13:50 Szymon Majewski Show – program rozrywkowy
14:50 Narodowy test na prawo jazdy 2005
15:00 Siłacze – program rozrywkowy
16:10 Pascal: po prostu gotuj – magazyn kulinarny
16:45 Maraton uśmiechu  – program rozrywkowy
17:15 Narodowy test na prawo jazdy 2005
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! – magazyn
20:05 Niania (5) – serial komediowy
20:35 Narodowy test na prawo jazdy 2005
22:30 Powódź – film sensacyjny
00:30 Kasia i Tomek (100) – serial komediowy
01:00 Nic straconego – powtórki programów
03:00 Gala boksu w Las Vegas

TVP 3 Regionalna
06:35 Wierzę, wątpię, szukam
07:00 Z  plecakiem  i  walizką
07:30 Kurier
07:45 OTV
08:30 Kurier
08:45 OTV
09:00 Świat – magazyn międzynarodowy
09:30 Kurier
09:45 Przegląd gospodarczy
10:10 Eurinfo
10:30 Kurier
10:45 Etretat – film dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Z  plecakiem  i  walizką
12:10 Panorama morza – cykl reportaży
12:30 Kurier
12:45 Kowalski i Schmidt
13:10 Telenowyny
13:30 Kurier
13:45 Muzyka łączy pokolenia
14:30 Kurier
14:35 Fidel – serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:45 Gwiazdy sportu – cykl reportaży
16:00 Przegląd   gospodarczy
16:30 Kurier
16:45 OTV
17:30 Kurier
17:40 Prognoza pogody
17:45 Regiony kultury. Nowości
18:00 OTV
20:00 Telekurier – cykl reportaży
20:30 Kurier
20:40 Studio pogoda
20:45 Tomek W. – film dokumentalny
21:15 Galop – reportaż
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 OTV
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy
23:05 Granica – thriller, USA 1980
00:45 W kręgu podejrzeń (4) – serial kryminalny
01:40 Zakończenie programu

TV 4
05:45 Strefa P – magazyn muzyczny
06:10 Sztukateria – magazyn kulturalny
06:35 VIP – wydarzenia i plotki
07:00 Pokemon – serial dla dzieci
08:00 Instynkt tropiciela – program turystyczny
08:30 Dekoratornia – dokument fabularyzowany
09:00 Strefa P – magazyn muzyczny
09:30 Kinomaniak – magazyn filmowy
10:00 Magazyn siatkarski: Punkt, set, mecz
10:30 FIFA Futbol Mundial – magazyn piłkarski
11:00 Rajdowe MŚ – Rajd Japonii
12:00 Sztukateria – magazyn kulturalny
12:30 VIP – wydarzenia i plotki
13:00 Przygody Gallawantów – film animowany
15:00 Dom nie do poznania – magazyn
15:55 Chcę być piękna – program rozrywkowy
16:50 My Big Fat Obnoxious Boss – program rozrywkowy
17:50 Szwajcarscy Robinsonowie – film przygodowy, USA 1975
20:00 Bar Europa – reality show
21:30 TiVi-sekcja – talk show
22:30 Bar Europa – reality show
22:50 Wydarzenia
23:00 Dziki (3) – serial kom.
23:50 Formuła 1: Grand Prix Japonii: Kwalifikacje
00:50 Komenda – magazyn policyjny
01:15 Schwartza pomysły na życie (3) – serial obycz.
01:45 Drogówka – magazyn policyjny
02:10 Komenda – magazyn policyjny
02:35 Ekstraliga żużlowa
03:00 VIP – wydarzenia i plotki
03:25 Strefa P – magazyn muzyczny
03:50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 271; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Plebania - odc. 272; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Plebania - odc. 273; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Plebania - odc. 274; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Plebania - odc. 275; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Echa tygodnia
08:35 Awantura o Basię - odc. 4* -  Awantura czwarta, czyli rzecz o salomonowym wyroku; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Od przedszkola do Opola - zespół "Brathanki"; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Wieści Polonijne
09:50 Tam gdzie jesteśmy - Specjaliści od trudnych misji; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Klan - odc. 968; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Klan - odc. 969; telenowela TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan - odc. 970; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak oliwy i wina (123); Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Opole na bis - recital zespołu Wilki; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Książki z górnej półki - prezentacje - Książka miesiąca; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Zielone kasztany; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Józef Wilkoń; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Krystyna Prońko - Pop, Jazz i Olej; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Made in Poland ; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:30 Camerata; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odcinek 279; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Miś Kudłatek - W parku; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Premiery Polonii - Koniec wakacji  74'; film TVP kraj prod. Polska (2004); reż.: Marcin Krzyształowicz; wyk.: Anna Szymczak, Beata Fudalej, Roman Gancarczyk, Adam Ferency, Leszek Zdybał, Dariusz Starczewski, Rafał Maćkowiak, Adam Ciołek, Krzysztof Jędrysek, Iwona Bielska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 FAMA 2005 - koncert 40-lecia; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Opowieści weekendowe: Ostatni krąg  55'; serial TVP kraj prod.Polska (1997); reż.: Krzysztof Zanussi; wyk.: Daniel Olbrychski, Olga Sawicka, Romuald Szejd, Krzysztof Kolberger, Ewa Telega; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Józef Wilkoń; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odcinek 279; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Kudłatek - W parku; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Premiery Polonii - Koniec wakacji  74'; film TVP kraj prod. Polska (2004); reż.: Marcin Krzyształowicz; wyk.: Anna Szymczak, Beata Fudalej, Roman Gancarczyk, Adam Ferency, Leszek Zdybał, Dariusz Starczewski, Rafał Maćkowiak, Adam Ciołek, Krzysztof Jędrysek, Iwona Bielska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Camerata; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Krystyna Prońko - Pop, Jazz i Olej; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Tam gdzie jesteśmy - Specjaliści od trudnych misji; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
04:55 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.2; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

Canal +
07:10 Łapu capu
07:20 Diabelski   młyn   
08:00 Teletubbies
08:25 O-Bi, O-Ba. Koniec cywilizacji – film fantast., Polska 1984
10:00 Świat Wayne’a – komedia, USA 1992
11:40 Detektyw Monk (1)
12:30 Aktualności  filmowe
13:05 Syberia  z marzeń  – film dok.
14:05 W  głębi  oceanów – film dok.
14:35 Ekspres Petersburg – Cannes – film przyg., Wlk. Bryt. 2003
16:20 Fałszywa dwunastka – komedia, USA 2003
18:05 Królowa ringu – film obyczajowy, USA/Niemcy 2004
20:00 Wieczór: Gene Hackman: Witamy w Mooseport – komedia, USA 2004
21:55 Wieczór: Gene Hackman: Ława przysięgłych – thriller, USA 2003
00:10 Wieczór: Gene Hackman: Półmrok – thriller, USA 1998
01:50 Dom śmierci – horror, Kanada/USA 2003
03:20 Kobiety łupem wojennym. Wehrmacht i prostytucja

HBO
06:30 Szkoła stewardes – komedia  romantyczna,  USA  2003
07:55 Zobacz w HBO
08:25 Zafir – film dla dzieci, Dania 2003
09:40 Zakonnica w przebraniu II – komedia, USA 1993
11:25 Na planie
11:55 Bracia  –  dramat obyczajowy,    Kanada    2004
13:30 Pogawędki z duchami – komedia, Irlandia 2002
15:00 Cinema, cinema
15:25 Luter – film biograficzny, Niemcy 2003
17:25 Peter Gabriel – koncert we Włoszech
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Szkoła stewardes – komedia romant., USA 2003
20:30 Gwiazdy Hollywood: Jennifer Lopez
21:00 HBO na stojaka! (113)
21:30 Ostatni samuraj – dramat wojenny, USA 2003
00:05 Statek miłości – komedia, USA 2002
01:40 Ginostra – dramat krym., Francja/Włochy 2002
04:05 Luter – film biograficzny, Niemcy 2003

MTV Classic

06:00 Mix muzyczny 10:00 3 z 1 11:00 Best of chart 11:00 Hits Lista 13:00 Mix muzyczny 18:00 Bytesize 20:00 MTV Live i Unplugged 21:00 Mix muzyczny 21:00 MTV Classic prezentuje 23:00 Mix muzyczny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.