FANDOM


TVP 1
05:20 Notacje - Rudolf Tauer; cykl dokumentalny
05:30 Złote łany - odc. 6; cykl dokumentalny
05:55 Był taki dzień - 8 października; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3535 (The Bold and the Beautiful ep. 3750); serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3536 (The Bold and the Beautiful ep. 3751); serial kraj prod.USA (2001)
09:25 Sąsiedzi - Basen  61 (Kopaji bazen); serial animowany kraj prod.CZECHY (2004)
09:35 Świnka Peppa - Przebieranki, odc. 18 (Dressing up, ep. 18); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:40 Budzik - Chleb
10:10 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 4 Dynie i cukinie; program dla dzieci
10:30 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [16]; teleturniej
11:25 Audycje Komitetów Wyborczych - Sejm:
1.KW Platforma Obywatelska RP
2.Kw Prawo i Sprawiedliwość
3.KW Samoobrona RP
4.KW LPR
5.Komitet Wyborczy PSL
6.KKW LiD-Lewica i Demokraci
7.KW Polska Partia Pracy
Senat:
1.KW Prawo i Sprawiedliwość
2.Komitet Wyborczy PSL
3.KW Platforma Obywatelska RP
KKW LiD - Lewica i Demokraci
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 W kolejce po euro; cykl reportaży
12:40 Plebania - odc. 924; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1313; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1493; teleturniej muzyczny
14:05 Szczęśliwa karta - odc. 20 (Wild Card II ep. 2, Dr Sidney Loses A Kidney); serial kraj prod.Kanada (2003)
15:00 Wiadomości
15:10 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 17; cykl reportaży
15:35 Moda na sukces - odc. 3537 (The Bold and the Beautiful ep. 3752); serial kraj prod.USA (2001)
16:00 Moda na sukces - odc. 3538 (The Bold and the Beautiful ep. 3753); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Audycje Komitetów Wyborczych - Sejm:
1.KW Prawo i Sprawiedliwość
2.KW Samoobrona RP
3.KW LPR
4.Komitet Wyborczy PSL
5.KKW LID - Lewica i Demokraci
6.KW Polska Partia Pracy
7.KW Platforma Obywatelska RP
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1318 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1494; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 929; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Odc 15 Smocza Jama; serial animowany
19:05 Wieczorynka - Strażak Sam - odc. 43 (Dily's Forgetful Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1992)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Teatr Telewizji - Wampir  83'; spektakl teatralny
22:00 Polska wybiera 2007
23:05 Pianistka (Pianiste, La)  125'; dramat kraj prod.Austria, Niemcy, Polska, Francja (2001)
01:20 Teleexpress nocą
01:40 Szkoda gadać - odc. 5; program rozrywkowy
02:05 Serwis TV - program satyryczny; program satyryczny
02:30 Był taki dzień - 8 października; felieton
02:30 Notacje - Andrzej Ciechanowiecki. Ostatni Koncert; cykl dokumentalny
02:45 Zakończenie programu

TVP 2
05:00 Statek miłości - odc. 101/249 (The Love Boat Odc 90 (4/17) Lose One, Win One: For the Record, Mind My wife); telenowela kraj prod.USA (1981)
05:50 Statek miłości - odc. 102/249 (The Love Boat Seria 4 odcinek 18 (88) Aquaphobiac, Humpty Dumpty, The Starmaker); telenowela kraj prod.USA (1981)
06:45 EUROexpress; magazyn
07:10 Audycje Komitetów Wyborczych - Sejm:
1.KW Prawo i Sprawiedliwość
2.KKW LID -Lewica i Demokraci
3.KW Platforma Obywatelska RP
4.KW Samoobrona RP
5.KW Polska Partia Pracy
6.KW LPR
7.Komitet Wyborczy PSL
Senat:
1.KKW LID-Lewica i Demokraci
2.KW Platforma Obywatelska RP
3.KW Prawo i Sprawiedliwość
4.Komitet Wyborczy PSL
07:45 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 15/52 Gdzie moja czapka (Gordon The Garden Gnome ep. Where is My Hat); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
08:05 M jak miłość - odcinek 26
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda : 9:25 , 10:25 Panorama 9:55 10:55
11:00 SpełniONA w biznesie; magazyn
11:20 Dr Quinn - seria III, odc. 4 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III) kraj prod.USA (1994)
12:10 Trzy Szalone Zera - odc. 12 - Przemytnicy (.); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
12:40 Nie ma cudów - odc. 6 (Weird nature); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
13:20 Znaki czasu ; magazyn
13:45 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
14:35 Rezerwat namiętności - odc. 1/26 Fundacja Rousseau (25 degrs sud); serial kraj prod.Francja (2000)
15:40 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 302 Smak samotności; serial TVP
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 5, odc. 14/20 (98) Wszystko się zmieni (Jake and the Fatman,  s.5, ep.(9116 There?ll be some changes made)); serial sensacyjny kraj prod.USA (1991)
17:30 Audycje Komitetów Wyborczych - Senat:
1.KW Platforma Obywatelska RP
2.KW Prawo i Sprawiedliwość
3.Komitet Wyborczy PSL
4.KKW LiD - Lewica i Demokraci
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Dwie strony medalu - odc. 92 - txt.str.777; serial TVP
19:30 Starter
20:00 M jak miłość odc. 523; serial TVP
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 281
20:55 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:30 Panorama
21:50 Pogoda
21:55 Sport Telegram
22:05 Brzydula Betty - odc. 6 (Ugly Betty); serial komediowy kraj prod.USA (2006)
22:55 Warto rozmawiać - Czy z Polską trzeba ostro?
23:55 Kryminalne zagadki Las Vegas - s.IV, odc. 19/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 419); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:45 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. IV, odc. 20/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 420); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
01:30 Wieczór artystyczny - Sophie Solomon - koncert (Festiwal Dialogu Czterech Kultur - Łódź 2006)
02:15 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:20 Zakończenie programu

TVP Info
06:00 Serwis info - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:24 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Serwis info; STEREO
08:04 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd prasy; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Pogoda; STEREO
08:30 Serwis info; STEREO
08:35 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
08:41 Przegląd prasy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis info; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Pogoda; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:21 Serwis sportowy; STEREO
09:24 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:57 Pogoda; STEREO
09:59 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:09 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis info; STEREO
10:54 Pogoda; STEREO
10:57 Serwis sportowy; STEREO
11:03 Biznes - otwarcie dnia; magazyn; STEREO
11:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:08 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis info; STEREO
12:50 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis sportowy; STEREO
13:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:06 Komentarz - Świat; STEREO
13:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis info; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
13:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:09 Komentarz - Kraj; STEREO
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:55 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:07 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:12 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Serwis info; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
18:57 AUDYCJE KOMITETÓW WYBORCZYCH
20:01 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
21:01 Pogoda; STEREO
21:05 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:16 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis info; STEREO
23:01 Pogoda; STEREO
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis info; STEREO
23:57 Pogoda; STEREO
24:00 Kondycja ludzka - Otyłość, odc. 6 (The Human Condition); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:28 Śladami imperiów - Macao (Traces of empires); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Wybory 2007 Debata w TVP INFO; STEREO
01:53 Serwis info; STEREO
02:18 Pogoda; STEREO
02:19 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:32 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Zygzaki - Początek i koniec; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Serwis TV - /5/; program satyryczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Szatan z siódmej klasy - Góry, morze czy Bejgoła fiołkowe zauroczenie jak obuchem w łeb odc.3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Konkwistador po polsku- Krzysztof Arciszewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 925; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1307; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dziękujemy za solidarność - Spotkanie po latach; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:15 M jak miłość - odc. 502; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Nie tylko o ... -  Stowarzyszenie "Poland Street" w Londynie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 3/13; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Przebojowa noc (skrót); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Polska z bocznej drogi - Wszystkie zwierzęta pana Władysława; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Mieszkać w Europie - Wybrzeża Kalabrii; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Pomorskie krajobrazy - Leśne dziedzictwo; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Zygzaki - Początek i koniec; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Dzika Polska - Szaleńcy natury - Nurtująca Wisła; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Z archiwum IPN - Zbrodnia w leśnym uroczysku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 925; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 10 - Podwieczorek z krokodylem; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
20:00 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1307; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Warto kochać - odc. 32; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Audycje Komitetów Wyborczych  - Sejm:
1.KKW LID- Lewica i Demokraci
2.KW Samoobrona RP
3.KW LPR
4.KW Polska Partia Pracy
5.Komitet Wyborczy PSL
6.KW Platforma Obywatelska RP
7.KW Prawo i Sprawiedliwość
; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Dziękujemy za solidarność - Martin Pollack; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:20 Eschatologia po polsku; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
22:40 Polska wybiera 2007; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:50 Sport Telegram; STEREO
23:50 Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Brasław. Polacy - rybacy; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:10 Z archiwum IPN - Zbrodnia w leśnym uroczysku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 925; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 10 - Podwieczorek z krokodylem; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1307; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Warto kochać - odc. 32; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Audycje Komitetów Wyborczych - Sejm:
1.KW Samoobrona RP
2.KW LPR
3.KW Polska Partia Pracy
4.Komitet Wyborczy PSL
5.KW Platforma Obywatelska RP
6.KW Prawo i Sprawiedliwość
7.KKW LiD - Lewica iDemokraci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polska wybiera 2007; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - (208) Alpejski piknik ze smakiem; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Dzika Polska - Szaleńcy natury - Nurtująca Wisła; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Nie tylko o ... -  Stowarzyszenie "Poland Street" w Londynie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Studio Kultura - Informacje; STEREO
09:10 Balet Kirova w hołdzie Niżyńskiemu (The Kirov Celebrates Nijinsky); balet kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Czytelnia odc. 28; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Matka i syn (Mat' i syn)  68'; dramat kraj prod.ROSJA, Niemcy (1997); reż.:Aleksander Sokurow; wyk.:Aleksiej Ananisznow, Gudrun Geyer; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Szalom na Szerokiej 2006 - The Strauss/Warschauer Duo & Khupe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Archiwum rocka i big-beatu - Film o pankach; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Sypiający z Aniołami. Neil Young.; wywiad; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Jak powstawał "Król Roger".; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Król Roger  91'; opera; reż.:Mariusz Treliński; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 O co pytają nas wielcy filozofowie - wykłady prof. Leszka Kołakowskiego - Św. Tomasz z Akwinu; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Przyczynek do portretu. Jan Kott  61'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Kino krótkich filmów - Owzat (Owzat)  4'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); reż.:Mark Brierley; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO
18:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Studio TVP Kultura - Telekino; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Telekino - Góry o zmierzchu; dramat obyczajowy; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Kino krótkich filmów - Sceny narciarskie z Franzem Klammerem (Sceny narciarskie z Franzem Klammerem) kraj prod.Polska, Austria (1980); Dla małoletnich od lat 12
20:00 Anima - Krzysztof Raynoch; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Kino krótkich filmów - W pudełku (Boxed In); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 X Festiwal Muzyczny Polskiego Radia "Szymanowskiego światy dalekie i bliskie" - Koncert finałowy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Monolog trębacza; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Pieśń dla Rebeki  44'; film obyczajowy; reż.:Norah Mc Gettigan; wyk.:Gemma Doorly, Ronny Koreli, Katarzyna Chmura, Tom Liam Houricam; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Rozmowy istotne - Wiesław Myśliwski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Strefa - Czytanie dramatu - Bezkres błękitnego nieba; widowisko kameralne; STEREO, Dozwolone od lat 18
00:05 Strefa - Wierszem - (odc. 2) - Weronika Lewandowska; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Strefa - Trylogia Terence'a Daviesa - Dzieci cz. 1 (Terence Davies - Children); dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Kino nocne - Aberdeen (Aberdeen)  105'; dramat kraj prod.Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania (2000); reż.:Hans Petter Moland; wyk.:Stellan Skarsgard, Lena Headey, Ian Hart; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Studio Kultura - Informacje; STEREO
03:10 Rozmowy istotne - Wiesław Myśliwski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Notacje Gan - Ganowicz 1; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 U źródeł cywilizacji - Cystersi - mnisi i przedsiębiorcy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Klasztory polskie - Citeaux - kolebka polskich cystersów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Cysterskie namioty; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 U źródeł cywilizacji - Cystersi - mnisi i przedsiębiorcy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kulisy III RP - Pierwsza komisja śledcza; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30  Z archiwów PRL - 3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Siła bezsilnych - Dorzynki PSL; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Szwadrony śmierci - Kapitan przyjechał 1; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Siła bezsilnych - Dorzynki PSL; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kontrowersje - Wygrać z Imperium; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Sprawa Pułkownika Kuklińskiego; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Kontrowersje - Wygrać z Imperium; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Konflikty, bitwy, wojny - Termopile nad Narwią; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Dzwony znad Wizny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Konflikty, bitwy, wojny - Termopile nad Narwią; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Wierność; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Konflikty, bitwy, wojny - Termopile nad Narwią; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Portal - magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Dzieje Polaków - Żołnierze Piłsudskiego - Mieczysław Boruta Spiechowicz; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Niezłomny generał Mieczysław Boruta-Spiechowicz; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dzieje Polaków - Żołnierze Piłsudskiego - Mieczysław Boruta Spiechowicz; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Zakręty dziejów - Czerwona fala; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Siła bezsilnych - Zakazane piosenki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Był raz dobry świat; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Notacje - Gan - Ganowicz 2; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:05 Sportowa niedziela; STEREO
08:05 Piłka ręczna  mężczyzn: Ekstraklasa Zagłębie Lubin - Vive Kielce; STEREO
09:45 Grand Prix Polski w pływaniu - Wrocław; STEREO
11:10 Grand Prix Polski w pływaniu - Wrocław; STEREO
12:35 W sportowym stylu; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskva - Fenerbahce SK (PFC CSKA Moskva - Fenerbahce SK) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
13:55 Liga Mistrzów - PFC CSKA Moskva - Fenerbahce SK (PFC CSKA Moskva - Fenerbahce SK) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
14:50 EUROexpress; magazyn; STEREO
15:05 Droga do EURO 2012; magazyn; STEREO
15:35 Kadra 2012; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Zwarcie - odc. 26; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Sportowe wydarzenia tygodnia; STEREO
17:45 Wiadomości piłkarskie; STEREO
18:00 Liga Mistrzów - FC Steaua Bukareszt - Arsenal FC (FC Steaua Bukareszt - Arsenal FC) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
19:00 Liga Mistrzów - FC Steaua Bukareszt - Arsenal FC (FC Steaua Bukareszt - Arsenal FC) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
20:05 Liga Mistrzów - Sevilla - SK Slavia Praga (Sevilla - SK Slavia Praga) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
21:00 Liga Mistrzów - Sevilla - SK Slavia Praga (Sevilla - SK Slavia Praga) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:30 4-4-2 - magazyn piłkarski - kraj; magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 4-4-2 - magazyn piłkarski - zagranica; magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Karate tradycyjne - Puchar Świata - Warszawa; transmisja; STEREO
01:20 Zakończenie dnia

Polsat
05:45 Wstawaj! Gramy! (381) - rozrywka
06:30 Sekret Laury (171) - telenowela, Argentyna 2004
07:30 TV market
07:45 Grasz, czy nie grasz (1) - teleturniej
08:40 Graczykowie Buła i spóła (84) - serial komediowy, Polska 2002
09:15 Strażnik Teksasu 6 (156) - serial kryminalny, USA 1999
10:10 13. posterunek (25) - serial komediowy, Polska
10:45 Miodowe lata (98) - serial komediowy, Polska 2002
11:35 Samo życie (952) - serial obyczajowy, Polska 2007
12:05 Pensjonat pod Różą 4 (75) - serial obyczajowy, Polska 2005
13:00 Jesteś moim życiem (194) - telenowela, Argentyna 2006
13:55 Pierwsza miłość (561) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:40 Świat według Bundych 5 (109) - serial komediowy, USA 1992
15:10 Benny Hill (73) - serial komediowy, Wielka Brytania 1985
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja (940)
16:35 13. posterunek (26) - serial komediowy, Polska 1999
17:10 Miodowe lata (99) - serial komediowy, Polska 2002
18:00 Pierwsza miłość (562) - serial obyczajowy, Polska 2007
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Samo życie (953) - serial obyczajowy, Polska 2007
20:00 Z Archiwum X (167) - serial sensacyjny, USA 2000
21:00 Aniołki Charliego: zawrotna szybkość - film sensacyjny, USA 2003
21:55 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:25 Nieustraszeni (146) - reality show tylko dla dorosłych
00:25 Bumerang (2) - program publicystyczny
01:05 Magazyn Formuły 1 - magazyn sportowy
02:05 Dziewczyny w bikini (458) - quiz tylko dla dorosłych
03:05 Nocne randki (199) - rozrywka tylko dla dorosłych
04:45 Music Spot (173) - rozrywka

TVN
05:05    Uwaga! - magazyn
05:25    Telesklep
06:20    Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo
07:25    Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo
08:00    Dzień dobry TVN - magazyn
10:00    Pascal: po prostu gotuj 8 - program rozrywkowy
10:30    Jak dobrze wyglądać nago - magazyn
11:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
12:05    Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
13:45    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
14:15    Bez śladu - serial sensacyjny odc. 15 USA 2003
15:15    Marina - telenowela odc. 24 reż. David Posada, USA/Meksyk 2006
16:15    Rozmowy w toku - talk show
17:25    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
18:25    Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00    Fakty - program informacyjny
19:30    Pogoda
19:40    Sport
19:50    Uwaga! - magazyn
20:15    W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska 2007
20:55    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 854 Polska 2003
21:30    Szymon Majewski Show 5 - program rozrywkowy
22:35    Teraz my! 5 - magazyn
23:20    Superwizjer - magazyn
23:55    Sześć stóp pod ziemią - serial obyczajowy odc. 4 reż. Alan Ball/Miguel Arteta, USA 2001
00:55     Wydanie drugie poprawione 4 - magazyn
01:25     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 854 Polska 2003
01:55     Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy
02:55     Telesklep
03:15     Uwaga! - magazyn 

TV 4
05:45    Happy Hour - program rozrywkowy
06:30    Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:35    TV Market - magazyn reklamowy
08:05    Magazyn żużlowy
08:35    V Max - magazyn motoryzacyjny
09:05    Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 55 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
10:10    Big Brother 4.1 - omnibus - reality show
11:10    Big Brother 4.1 - ring - reality show
11:40    Big Brother 4.1 - ring - wyniki - reality show
12:40    Happy Hour Weekly - program rozrywkowy
13:40    Cienka niebieska linia - serial komediowy odc. 4 reż. John Birkin, Wlk. Brytania 1995
14:15    Wygraj fortunę - teleturniej
15:15    Piotruś Pan i piraci - serial animowany odc. 22 reż. John D. Wilson, USA 1990
15:45    Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 56 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
16:55    Skrzydła - serial komediowy odc. 21 reż. Leonard R. Garner Jr., Andy Ackerman, Peter Bonerz, Darryl Bates, Rick Beren, Ja, USA 1990
17:30    Mała czarna - talk show
18:30    Big Brother 4.1 - prosto z domu - reality show
19:00    Happy Hour - program rozrywkowy
20:00    Big Brother 4.1 - reality show
21:00    Sci-fi zmienia życie: Gwiezdne wrota - film dokumentalny wyk. Wlk. Brytania 2006
22:05    Adam kontra Miłosz - program rozrywkowy
22:35    Pogromcy hitów - program rozrywkowy
23:05    Big Brother 4.1 - extra - reality show
23:35    Happy Hour - program rozrywkowy
00:35     Formuła 1 Grand Prix Chin - podsumowanie
01:40     Wydarzenia, sport, pogoda
02:15     Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:05     Zakończenie programu

Hallmark Channel
06:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 17 USA 1998
07:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 18 USA 1998
08:00    Sens życia: Historia Jill Ireland - film biograficzny reż. Michael Ray Rhodes, wyk. Jill Clayburgh, Lance Henriksen, Neill Barry, Lila Kaye USA 1991
10:00    Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 53 USA 1999
11:00    Córki McLeoda 6 - serial obyczajowy odc. 158 reż. Chris Martin Jones, Australia 2004
12:00    Uciec jak najwyżej - film wojenny reż. Donald Shebib, wyk. Vincent Spano, Ben Cross, Tony Lo Bianco, Rachel Ward USA/Kanada 1994
14:00    Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 53 USA 1999
15:00    Sens życia: Historia Jill Ireland - film biograficzny reż. Michael Ray Rhodes, wyk. Jill Clayburgh, Lance Henriksen, Neill Barry, Lila Kaye USA 1991
17:00    Córki McLeoda 6 - serial obyczajowy odc. 159 reż. Chris Martin Jones, Australia 2004
18:00    McBride: Przerwana terapia - film kryminalny reż. John Larroquette, wyk. John Larroquette, Stephen Tobolowsky, Matt Lutz, Gigi Rice USA 2005
20:00    Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar - serial kryminalny odc. 13 USA 2004
21:00    Sprawy inspektora Morse'a - serial kryminalny odc. 1 USA 1987
23:00    Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar - serial kryminalny odc. 13 USA 2004
00:00    Zbrodnia i kara - dramat psychologiczny reż. Joseph Sargent, wyk. Patrick Dempsey, Ben Kingsley, Julie Delpy, Eddie Marsan USA 1998
02:00    Uciec jak najwyżej - film wojenny reż. Donald Shebib, wyk. Vincent Spano, Ben Cross, Tony Lo Bianco, Rachel Ward USA/Kanada 1994
04:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 17 USA 1998
05:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 18 USA 1998

Fox Life
08:10    Myślisz, że umiesz Tańczyć - program rozrywkowy odc. 19
09:00    Ally McBeal - serial komediowy odc. 11, Po drugiej stronie tęczy USA 2000
09:55    Powrót do Providence - serial obyczajowy odc. 13, Niezbędna korekta reż. Randall Zisk, Craig Zisk, USA 1999
10:50    Jordan - serial kryminalny odc. 20, Ślady krwi reż. Tim Kring, USA 2001
11:40    Mów mi swatka - serial obyczajowy odc. 3, Wejść do gry USA 2003
12:30    Ally McBeal - serial komediowy odc. 12, W poszukiwaniu Pigmejów USA 2000
13:25    Powrót do Providence - serial obyczajowy odc. 14, Niewidzialny człowiek reż. Randall Zisk, Craig Zisk, USA 1999
14:20    Myślisz, że umiesz Tańczyć - program rozrywkowy odc. 20
15:25    Czas na Briana - serial komediowy odc. 5, Seks, kłamstwa i kasety video reż. Anthony Russo, Joe Russo, USA 2005
16:20    Ally McBeal - serial komediowy odc. 13, W pogoni za samotnością USA 2000
17:10    Hope i Faith - serial komediowy odc. 9, Telefon do domu na święta USA 2003
17:40    Hope i Faith - serial komediowy odc. 10, Opanować złość USA 2003
18:10    Agent w spódnicy - serial komediowy odc. 5, Pieszczoty reż. Oley Sassone, Reza Badiyi, USA 2002
19:10    Powrót do Providence - serial obyczajowy odc. 16, Historia miłosna reż. Randall Zisk, Craig Zisk, USA 1999
20:05    Fashion House - serial odc. 1, Pokaz mody reż. James Slocum, Alex Hennech, USA 2006
21:00    Will i Grace - serial komediowy odc. 1, Rozbitkowie na morzu USA 1998
21:25    Will i Grace - serial komediowy odc. 2, Była dziewczyna USA 1998
21:55    Brzydula Betty - serial komediowy odc. 22, Podróż do Meksyku Francja 2006
22:50    Chirurdzy - serial obyczajowy odc. 5, Poczucie winy USA 2005
23:50    Myślisz, że umiesz Tańczyć - program rozrywkowy odc. 21
00:40    Mów mi swatka - serial obyczajowy odc. 1, Ukryty talent USA 2003
01:30    Ally McBeal - serial komediowy odc. 14, Parada dziwaków USA 2000
02:20    Opowieści Miłosne - program rozrywkowy odc. 4

AXN Crime
12:00     Policjanci z Mt. Thomas 2 - serial kryminalny odc. 35 reż. Chris Adshead, David Allen, Australia 1994
13:00     Tropem zbrodni - serial kryminalny odc. 10 Australia 1997
14:00     Wydział zabójstw Baltimore 4 - serial kryminalny odc. 4 USA 1993
15:00     Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 20 USA/Kanada 2001
16:00     Tropem zbrodni - serial kryminalny odc. 10 Australia 1997
17:00     Policjanci z Mt. Thomas 2 - serial kryminalny odc. 35 reż. Chris Adshead, David Allen, Australia 1994
18:00     Złodziejska liga - serial kryminalny odc. 14 Argentyna 2005
19:00     Wydział zabójstw Baltimore 4 - serial kryminalny odc. 4 USA 1993
20:00     Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 20 USA/Kanada 2001
21:00     Tropem zbrodni - serial kryminalny odc. 10 Australia 1997
22:00     Wydział spraw zamkniętych 4 - serial kryminalny odc. 14 USA 1998
23:00     Policjanci z Mt. Thomas 2 - serial kryminalny odc. 36 reż. Chris Adshead, David Allen, Australia 1994 
00:00     Wydział zabójstw Baltimore 4 - serial kryminalny odc. 5 USA 1993
01:00     Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 21 USA/Kanada 2001
02:00     Policjanci z Mt. Thomas 2 - serial kryminalny odc. 36 reż. Chris Adshead, David Allen, Australia 1994

TVN 7
05:35 Maraton uśmiechu - rozrywka
06:05 Telesklep
07:05 Maraton uśmiechu - rozrywka
07:35 Na powierzchni (9/15) - serial sf, USA 2005
08:35 Gorzka zemsta (80/188) - telenowela, Kolumbia 2003
09:30 Kryminalni 2 (25) - serial kryminalny, Polska 2005
10:35 Kobra oddział specjalny (10) - serial kryminalny, Niemcy 1996
11:40 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny
12:35 Telesklep
13:55 Gorzka zemsta (81/188) - telenowela, Kolumbia 2003
14:55 Maraton uśmiechu - rozrywka
15:25 Maraton uśmiechu - rozrywka
15:55 Maraton uśmiechu - rozrywka
16:25 Pomoc domowa (25/145) - serial komediowy, USA 1993
17:00 Kryminalni 2 (26) - serial kryminalny, Polska 2005
18:05 Kobra oddział specjalny 2 (1/22) - serial kryminalny, Niemcy 1997
19:05 Przyjaciele (26) - serial komediowy, USA 1994
19:35 Pomoc domowa (26/145) - serial komediowy, USA 1993
20:10 Aniołki z piekła rodem (4/10) - serial sensacyjny, Niemcy 2002
21:15 List do mordercy - film sensacyjny, USA 1995
23:10 Bombonierka - rozrywka
00:15 Unabomber - film sensacyjny, USA 1996

TV Puls
07:00 Żebro Adama - program publicystyczny
07:30 Wdowa w bieli (75) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
08:30 Wdowa w bieli (76) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
09:30 Bianka droga do szczęścia (173) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Telezakupy
12:00 Magiczna Italia (10) - serial dokumentalny
12:40 Wolność Słowa - program publicystyczny
13:10 Zerwane cumy - dramat psychologiczny, Polska 1979
15:00 Autostrada do nieba (33) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
16:00 Wdowa w bieli (77) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
17:00 Wdowa w bieli (78) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
18:00 Bianka droga do szczęścia (174) - telenowela, Niemcy 2004-2005
19:00 MacGyver (66) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Żołnierz królowej Madagaskaru - komedia, Polska 1958
22:35 Autostrada do nieba (33) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
23:35 Octava Dies
00:10 MacGyver (66) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
01:10 Puls wieczoru - program publicystyczny
01:50 Kłamstwa złotej rybki - komedia romantyczna, Niemcy 2004
03:20 Żebro Adama - program publicystyczny
03:50 Puls wieczoru - program publicystyczny
04:25 Pod prąd - program publicystyczny
05:05 Wolność Słowa - program publicystyczny

Eurosport
08:30 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportów motorowych
09:00 Mistrzostwa Świata w Salou - rajd samochodowy
09:30 Wyścig w Monzie - fia wtcc
10:30 Mistrzostwa Świata w Sankt Petersburgu - szermierka
11:30 Drużynowy Puchar Świata w Niemczech - tenis stołowy
13:00 Turniej WTA w Moskwie - tenis
16:30 Snooker Hall of Frame - snooker
17:30 Watts - magazyn sportowy
18:00 Eurogole - magazyn piłkarski
18:45 Pot Black Invitational w Sheffield - snooker
21:00 Fight Club - sporty walki
00:00 Eurogole - magazyn piłkarski
00:45 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
01:15 Sporty motorowe - magazyn piłkarski

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Drammen HK SG Flensburg-Handewitt - piłka ręczna
11:00 VfL Gummersbach MKB Veszprém KC - piłka ręczna
12:00 Wiadomości
14:00 Wyścig w Monzie - fia wtcc
15:00 Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - supersport
16:00 VfL Gummersbach MKB Veszprém KC - piłka ręczna
17:00 Drammen HK SG Flensburg-Handewitt - piłka ręczna
18:00 Wiadomości
18:30 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportów motorowych
19:00 YOZ - magazyn sportów ekstremalnych
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Grand Prix Litwy w Kłajpedzie - zawody siłaczy
21:00 Pro Armwrestling League - siłowanie na rękę
21:30 Euro Tour w Rankweil - pool bilard
22:30 Puchar Świata w Rotterdamie - snowboard
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 X-Games 07 w Los Angeles - sporty ekstremalne
00:15 Wiadomości
01:00 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
08:10 FC Gretna Celtic Glasgow - piłka nożna
10:20 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
11:50 Gillette World Sport - magazyn sportów ekstremalnych
12:30 Total Rugby - magazyn sportowy
13:10 Unibax Toruń Unia Leszno - żużel
15:20 Bernard Hopkins Ronald Wright - boks
16:30 Gol - magazyn piłkarski
18:00 Studio PLS - siatkówka
18:30 "Płomień" S.A. Sosnowiec ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - siatkówka
20:30 Manchester United Wigan Athletic - piłka nożna
22:30 Bolton Wanderers Chelsea Londyn - piłka nożna
00:30 Total Rugby - magazyn sportowy

Canal + Film
08:30     Dom nadziei - dramat obyczajowy     
10:05     Deser Serce oskarżycielem - film krótkometrażowy     
10:15     Akwamaryna - komedia     
12:00     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
12:10     Simpsonowie III - serial animowany odc. 15     
12:35     Nie przegap - magazyn informacyjny     
12:45     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
13:00     Gdyby jutra nie było - musical     
16:00     Rok spokojnego słońca - dramat psychologiczny     
17:50     Taniec zmysłów - film muzyczny     
19:30     Aktualno¶ci filmowe - magazyn filmowy     
20:00     Wyznania gejszy - dramat obyczajowy     
22:25     Swoimi słowami - dramat obyczajowy     
23:05     JeĽdziec bez głowy - horror     
00:50     Wszystkie niewidzialne dzieci - dramat obyczajowy     
03:00     Jeden odchodzi, drugi zostaje - komediodramat     
04:35     Palimpsest - thriller 

Discovery Channel
06:00     Wielkie rzeczy - serial dokumentalny odc. 4     
07:00     Wojny na złomowisku: Superwyci±garka - serial dokumentalny     
08:00     Szkoła przetrwania: Szkocja - serial dokumentalny     
09:00     Amerykański hot-rod: Maszyna ze złomowiska - serial dokumentalny     
10:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Kolejny s±d nad mitami - serial dokumentalny     
11:00     Auto dla każdego: Potwór Frankensteina - serial dokumentalny     
12:00     Wielkie rzeczy - serial dokumentalny odc. 4     
13:00     Wojny na złomowisku: Superwyci±garka - serial dokumentalny     
14:00     Szkoła przetrwania: Szkocja - serial dokumentalny     
15:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 7     
15:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 12     
16:00     Superjazda: Na zamówienie - serial dokumentalny     
17:00     Pi±ty bieg - magazyn motoryzacyjny     
17:30     Pi±ty bieg - magazyn motoryzacyjny     
18:00     Amerykański chopper: Motocykl dla mas - serial dokumentalny     
19:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Chiński alarm inwazyjny - serial dokumentalny     
20:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 8     
20:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 13     
21:00     Moja szokuj±ca historia: Najwyższy człowiek ¶wiata - serial dokumentalny     
22:00     Prawdziwa zbrodnia: Spadochroniarz - serial dokumentalny     
23:00     Producenci motocykli: Matt Hotch i Roger Goldammer - serial dokumentalny     
00:00     Misja nie-zbędna - serial dokumentalny odc. 2     
01:00     Wielkie projekty - genialni konstruktorzy: Przesuwanie gór - serial dokumentalny     
02:00     Superjazda: Trupie czaszki i upiory - serial dokumentalny     
03:00     Amerykański hot-rod: Projekt alumatub - serial dokumentalny     
04:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Chiński alarm inwazyjny - serial dokumentalny     
05:00     Auto dla każdego: Chevrolet camaro - serial dokumentalny 

BBC Prime
5:00    Cash in the Attic Lifestyle
5:30    Balamory Program dla dzieci
5:50    Tweenies Program dla dzieci
6:10    Big Cook Little Cook Serial
6:30    Tikkabilla Program dla dzieci
7:00    Boogie Beebies Serial
7:15    Tweenies Program dla dzieci
7:35    Balamory Program dla dzieci
7:55    Big Cook Little Cook Serial
8:15    Fimbles Program dla dzieci
8:35    Teletubbies Program dla dzieci
9:00    Houses Behaving Badly Jak mieszkać
9:30    Spa of Embarrassing Illnesses Lifestyle
10:30    Cash in the Attic Lifestyle
11:00    To Buy or Not to Buy Lifestyle
11:30    Land of the Tiger Zwierzęta
12:30    2 Point 4 Children Rozrywka
13:00    As Time Goes By Rozrywka
13:30    The Good Life Sitcom
14:00    Antiques Roadshow Sztuka i kultura
15:00    The Inspector Lynley Mysteries Serial
16:00    Houses Behaving Badly Jak mieszkać
16:30    Homes under the Hammer Lifestyle
17:30    Garden Challenge Lifestyle
18:00    As Time Goes By Rozrywka
18:30    The Good Life Sitcom
19:00    Worrall Thompson Lifestyle
19:30    Worrall Thompson Lifestyle
20:00    Silent Witness Serial kryminalny
21:00    Murder Prevention Serial
22:00    The Office Serial komediowy
22:30    Absolute Power Rozrywka
23:00    Silent Witness Serial kryminalny
0:00    2 Point 4 Children Rozrywka
0:30    Murder Prevention Serial
1:30    As Time Goes By Rozrywka
2:00    The Good Life Sitcom
2:30    Eastenders Serial
3:00    Silent Witness Serial kryminalny

iTVN
5:20    Montecristo Telenowela
6:10    Rozmowy w toku Talkshow
7:05    Klinika życia Serial obyczajowy
8:00    Dzień dobry TVN Informacje
10:00    Przeklęta miłość Serial obyczajowy
10:45    Maja w ogrodzie Magazyn poradnikowy
11:05    Ukryte cywilizacje Film dokumentalny
12:00    Serwis informacyjny Wiadomości
12:15    Miasto kobiet Rozmowa
13:10    Wszystko dla orląt Film dokumentalny
13:45    Wydanie drugie poprawione Literatura
14:10    Liga polska - jesień 2007 Gry zespołowe
15:50    Sędzia Anna Maria Wesołowska Serial
16:40    Montecristo Telenowela
17:35    Rozmowy w toku Talkshow
18:30    Detektywi Serial
19:00    Fakty Wiadomości
19:30    Pogoda Pogoda
19:40    Sport Wiadomości
19:50    Uwaga! Informacje
20:10    Na Wspólnej Serial obyczajowy
20:40    Bombonierka Rozrywka
21:35    W roli głównej - Małgorzata Niezabitowska Rozmowa
22:05    Superwizjer Informacje
22:35    Teraz my! Talkshow
23:20    Oczy niebieskie Komedia
0:55    Detektywi Serial
1:25    Na Wspólnej Serial obyczajowy
1:55    Fakty Wiadomości
2:25    Pogoda Pogoda
2:30    Sport Wiadomości
2:35    Uwaga! Informacje
3:00    Przeklęta miłość Serial obyczajowy
3:50    Bombonierka Rozrywka

Polonia 1
6:55    Super Dan Film animowany
7:15    Prognoza pogody Pogoda
7:20    Cierpieć z miłości Telenowela
8:10    Top shop Program reklamowy
19:00    Cierpieć z miłości Telenowela
19:40    Prognoza pogody Pogoda
19:45    Anioł stróż Serial obyczajowy
20:45    Lub czasopisma Rozrywka
20:55    Prognoza pogody Pogoda
21:00    Strongman Informacje
22:20    Prognoza pogody Pogoda
22:25    Świat jest piękny Film dokumentalny
22:45    Zaniedbywana Mężatka Erotyka
23:00    Polskie foki Erotyka
23:35    V 7 Erotyka
23:40    News Erotyka
23:50    Amore TV Erotyka
0:00    Turbo Sex Hotel Erotyka
0:10    Gorące kociaki Erotyka
0:30    Top modelki Erotyka
0:45    Reflex Erotyka
0:55    Erotyczna giełda Erotyka
1:10    Eurocast Erotyka
1:25    Turbo Sex Hotel Erotyka
1:45    Zaniedbywana Mężatka Erotyka
2:00    Eurocast Erotyka
2:30    Foki Ewa Erotyka
2:40    Oferty towarzyskie Erotyka
3:00    Turbo Sex Hotel Erotyka
3:20    Eurocast Erotyka
3:35    Ubavi TV Muzyka

Polsat 2
5:15    Kuba Wojewódzki Talkshow
6:00    Wydarzenia Wiadomości
6:30    O rety! Kabarety! Kabaret i satyra
7:00    Gra w ciemno Teleturniej
8:00    Pierwsza miłość Serial obyczajowy
8:30    Samo życie Serial obyczajowy
9:00    Ja tylko pytam Talkshow
10:00    Kłamca Rozrywka
11:00    Sopot TOPtrendy Festiwal 2007 Muzyka
12:00    Interwencja Inne
12:30    Drogówka Informacje
13:00    Szpital na perypetiach Serial komediowy
13:30    Świat według Kiepskich Serial komediowy
14:00    Ja tylko pytam Talkshow
15:00    Klinika samotnych serc Serial obyczajowy
16:00    Pensjonat Pod Różą Serial obyczajowy
17:00    Drogówka Informacje
17:30    Wydarzenia Wiadomości
18:00    Gra w ciemno Teleturniej
19:00    O rety! Kabarety! Kabaret i satyra
19:45    Interwencja Inne
20:00    Wydarzenia Wiadomości
20:45    Pierwsza miłość Serial obyczajowy
21:30    Samo życie Serial obyczajowy
22:00    Fala zbrodni Serial sensacyjny
23:00    Świat według Kiepskich Serial komediowy
23:30    Szpital na perypetiach Serial komediowy
0:00    Miodowe lata Serial komediowy
0:30    Wydarzenia Wiadomości
1:00    Drogówka Informacje
1:25    Samo życie Serial obyczajowy
1:50    Graczykowie Serial komediowy
2:15    Interwencja Inne
2:30    Wydarzenia Wiadomości
3:00    Pierwsza miłość Serial obyczajowy
3:30    Świat według Kiepskich Serial komediowy

Hyper
21:00    Kelly Osbourne w Japonii Reality show
21:30    Games Convention Reportaż
22:00    Game Factory Informacje
22:15    Hot News Informacje
22:45    Java Games Informacje
23:00    Making of "Wojownicze żółwie ninja" Reportaż
23:15    Bleach Serial rysunkowy
23:45    Game Play Informacje
0:00    Games Convention Reportaż
0:30    Hyper Classic Informacje

Kuchnia TV
7:00    Telesprzedaż Program reklamowy
7:30    Tyler na tropie doskonałości Informacje
8:00    Gotowanie dla dzieci z Luisem Informacje
8:10    Julie gotuje Informacje
8:15    Telesprzedaż Program reklamowy
8:50    Zgrabne gotowanie Informacje
9:15    Dania w pół godziny Informacje
9:40    Bosonoga Contessa Informacje
10:05    Słodki drań Informacje
10:35    Na słodko Informacje
11:00    Para w kuchni Informacje
11:30    Telesprzedaż Program reklamowy
12:05    Dania w pół godziny Informacje
12:35    Gotowanie dla dzieci z Luisem Informacje
12:45    Telesprzedaż Program reklamowy
13:15    Zgrabne gotowanie Informacje
13:40    Tyler na tropie doskonałości Informacje
14:05    Słodki drań Informacje
14:30    Julie gotuje Informacje
14:35    Bosonoga Contessa Informacje
15:00    Dania w pół godziny Informacje
15:25    Zgrabne gotowanie Informacje
15:50    Para w kuchni Informacje
16:20    Na słodko Informacje
16:45    Julie gotuje Informacje
16:50    Delia na zimę Informacje
17:25    Surfing po menu Informacje
17:55    Sobota w kuchni Informacje
18:25    Nagi szef Informacje
19:00    Julie gotuje Informacje
19:05    Martha Talkshow
19:50    Gotowanie dla dzieci z Luisem Informacje
20:00    Tyler na tropie doskonałości Informacje
20:30    Wielcy szefowie kuchni Dokument
21:00    Z korkociągiem przez Italię Dokument
21:30    Sobota w kuchni Informacje
22:00    Para w kuchni Informacje
22:30    Słodki drań Informacje
23:00    Niewolnicy Kambuza Informacje
23:25    Bosonoga Contessa Informacje
23:50    Dania w pół godziny Informacje
0:15    Telesprzedaż Program reklamowy
1:20    Godiva Serial obyczajowy
2:10    Para w kuchni Informacje
2:40    Zgrabne gotowanie Informacje
3:05    Bosonoga Contessa Informacje
3:30    Słodki drań Informacje

Polsat Zdrowie i Uroda
7:00    Zobacz więcej Inne
7:15    Zdrowe normy Poradnik medyczny
7:30    Relaks z Tai Chi Gimnastyka
7:45    Jesteśmy Informacje
8:15    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
8:40    Post Scriptum Program kulturalny
9:00    Szpital na perypetiach Serial komediowy
9:30    Telemarket Program reklamowy
9:45    Gymnasion na zdrowie Serial obyczajowy
10:15    Zjednoczone Emiraty Arabskie Film dokumentalny
10:45    Rodzina zastępcza Serial komediowy
11:15    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
11:45    Zobacz więcej Inne
12:00    Telemarket Program reklamowy
12:15    Psie serce Serial obyczajowy
13:00    Młodzi naukowcy - scope Program edukacyjny
13:30    Między Wschodem a Zachodem Program edukacyjny
14:00    Domowa kawiarenka Informacje
14:30    Być pięknym Moda
15:00    Telemarket Program reklamowy
15:15    Twój lekarz Poradnik medyczny
15:45    Łap formę Zdrowie i medycyna
16:10    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
16:30    Post Scriptum Program kulturalny
16:45    Chcę być piękna Reality show
17:30    Operacje Reportaż
18:30    Chcę być piękna i nie tylko Lifestyle
18:45    Żeński rozmiar Talkshow
19:15    Szpital na perypetiach Serial komediowy
19:45    Psie serce Serial obyczajowy
20:45    Zobacz więcej Inne
21:00    Rodzina zastępcza Serial komediowy
21:30    Chcę być piękna Reality show
22:15    Operacje Reportaż
23:15    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
23:35    Post Scriptum Program kulturalny
23:45    Nasze dzieci Talkshow
0:30    Z kamerą wśród ludzi Talkshow
1:15    Szpital na perypetiach Serial komediowy
1:45    Telemarket Program reklamowy
2:00    Telemarket Program reklamowy

Travel Channel
8:00    Wszerz i wzdłuż Turystyka
8:30    Poszukiwacze przygód Turystyka
9:00    Nie zapomnij paszportu Turystyka
10:00    Kuchnie świata Turystyka
11:00    Obieżyświat Turystyka
12:00    Caprice i jej podróże Turystyka
12:30    Spragniony podróżnik Turystyka
13:00    Wędrówki po dzikim świecie Turystyka
13:30    Żyłka podróżnicza Turystyka
14:00    Podróżnik Turystyka
14:30    Poza granicami Turystyka
15:00    Obieżyświat Turystyka
16:00    Ekstremalni podróżnicy Turystyka
16:30    Wszerz i wzdłuż Turystyka
17:00    Żyłka podróżnicza Turystyka
17:30    Odległe lądy Turystyka
18:00    Spragniony podróżnik Turystyka
18:30    Na rozdrożach Azji Turystyka
19:00    Podróże marzeń Turystyka
19:30    Podróże po Indiach, najciekawsze miejsca Turystyka
20:00    Zielone wakacje Turystyka
20:30    Imprezy z przewodnikiem Turystyka
21:00    Spragniony podróżnik Turystyka
21:30    Smak Kalifornii Turystyka
22:00    Obieżyświat Turystyka
23:00    Spragniony podróżnik Turystyka
23:30    Ekstremalni podróżnicy Turystyka
0:00    Odgłosy ginącego świata Turystyka
0:30    Poszukiwacze przygód Turystyka
1:00    Nie zapomnij paszportu Turystyka

Extreme Sports
05:00    FIA European Drag Racing Championships 2
05:30    FIA European Drag Racing Championships 2
06:00    High Octane 2006
06:30    Ride Guide Mountain Bike 2006
07:00    Ex Tube
09:00    FIFA Beach Soccer
10:00    Experience: Cape Epic Part 1
10:30    Mobile Skate Park Tour
11:00    Ekstremalne dziewczyny
11:30    FIM World Supermoto Champions 2007
12:30    Gen:/ / ex
13:00    Ride Guide Mountain Bike 2006
13:30    Exposure
14:00    Experience: Cape Epic Part 1
14:30    High Octane 2006
15:00    Mobile Skate Park Tour
15:30    Ekstremalne dziewczyny
16:00    Ex Tube
18:00    Pro Bull Riding 2007
19:00    FIM World Motocross 2007
20:00    The Reality of Speed
20:30    FIA European Drag Racing Championships 2
21:00    Pro Bull Riding 2007
22:00    The Ultimate Fighting Championships
23:00    Ex Tube
01:00    Ride Guide Mountain Bike 2006
01:30    FIM World Motocross 2007
02:30    FIFA Beach Soccer
03:30    FIM World Supermoto Champions 2007
04:30    Ekstremalne dziewczyny

DSF
6:00    Poker-Schule - Alle Regeln, Besonderheiten, Tricks und Kniffe des Pokers (8)
6:15    Poker - Aussie Million (1)
7:15    Hattrick - 2. Bundesliga
9:00    Doppelpass - Der Fußballstammtisch
11:00    Teleshopping - Werbesendung
11:30    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
12:00    Teleshopping - Werbesendung
12:30    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
13:00    Teleshopping - Werbesendung
13:15    Teleshopping - Werbesendung
13:30    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
14:30    D:SF - Das Sportquiz
17:30    Abschiedsspiel von Jens Nowotny - Abschiedsspiel von Jens Nowotny
19:45    Hattrick - 2. Bundesliga
20:15    Hattrick - 2. Bundesliga
22:15    Bundesliga - Spieltaganalyse
23:30    Bundesliga pur II - 1. Bundesliga
0:00    Sport-Clips - Rozrywka
0:45    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
1:15    Sport-Clips - Rozrywka
1:45    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
2:15    Sport-Clips - Rozrywka
3:00    Dauerwerbesendung - Program reklamowy
3:30    Sport-Clips - Rozrywka


Ale Kino!
08:00    Miejsce na górze Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1958, 125'
10:05    Zapach psiej sierści Film sensacyjny, Polska / Bułgaria 1982, 110'
11:55    Historia kina
13:00    Inspektor Morgan prowadzi śledztwo Thriller, Wielka Brytania 1959, 100'
14:40    Daisy Miller Film obyczajowy, USA 1974, 100'
16:20    Wszyscy i nikt Film sensacyjny, Polska 1978, 115'
18:15    Poirot: pięć małych świnek Film kryminalny, Wielka Brytania 2003, 105'
20:00    Krzyżowy ogień Film kryminalny, USA 1947, 100'
21:40    Nora Film biograficzny, Irlandia 2000, 115'
23:35    Królowe Komedia, Hiszpania 2005, 115'
01:30    Za drzwiami Actors Studio
02:20    Wyłącznie dla dorosłych Oni Horror, USA 1998, 100'

HBO
06:00    Nieudacznik Komedia, USA 2005, 90'
07:30    Sposób na teściową Komedia romantyczna, USA 2005, 105'
09:15    Z ust do ust Komedia, USA 2005, 100'
10:55    Między niebem a ziemią Komedia romantyczna, USA 1987, 105'
12:40    Cinema, cinema
13:15    Derby Film dla młodzieży, USA 2005, 100'
14:55    Wyłącznie dla dorosłych Plac pięciu księżyców Thriller polityczny, Włochy / Wlk. Brytania 2003, 115'
16:50    Poddaj się, Dorotko Film obyczajowy, USA 2006, 85'
18:15    Dziadek do orzechów Film animowany, USA / Niemcy / Rosja 2004, 85'
19:40    Na planie
20:10    Święta last minute Komedia, USA 2004, 95'
21:45    Chaos Dramat obyczajowy, Polska 2006, 125'
23:50    Nagi świat
01:10    Musa Film sensacyjny, Korea Południowa / Chiny 2001, 130'
03:20    Chaos Dramat obyczajowy, Polska 2006, 125'
05:25    Na planie

HBO 2
06:00    Królowie Dogtown Film sensacyjny, USA 2005, 105'
07:45    Różowa Pantera Komedia, USA 2006, 90'
09:15    Cinema, cinema
09:40    Mój pierwszy ślub Komedia romantyczna, Kanada / Wielka Brytania 2004, 90'
11:10    Cztery amazonki Komedia sensacyjna, Holandia 2004, 100'
12:50    Rodzinna sielanka Komedia, Kanada 2006, 90'
14:20    Pani Palfrey w hotelu Claremont Komediodramat, Wielka Brytania 2005, 105'
16:05    Depeche Mode: Touring the Angel. Koncert w Mediolanie
17:10    Tajniak z klasą Komedia, USA 2005, 90'
18:40    Obraz syna Film obyczajowy, USA 2001, 95'
20:15    Studio 60 serial, odc. 2
21:00    Dwie prawdy Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005, 85'
22:25    Pracownik miesiąca Komedia, USA 2004, 95'
00:00    Być jak Stanley Kubrick Komediodramat, Wielka Brytania / Francja 2005, 85'
01:25    Dwie prawdy Dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005, 85'
02:50    Pracownik miesiąca Komedia, USA 2004, 100'
04:30    Być jak Stanley Kubrick Komediodramat, Wielka Brytania / Francja 2005, 85'

Animal Planet
06:00    Dorastanie...
07:00    Dzika przyroda Afryki
07:30    Dzika przyroda Afryki
08:00    Rezydencja surykatek
08:30    Na ratunek przyrodzie
09:00    Policja dla zwierząt w Houston
10:00    Zwierzęcy terapeuci
10:30    Wychowanie małego Iwani
11:30    Dziennik z życia wielkich kotów
12:00    Szczęki w powietrzu II
13:00    Austin Stevens: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem
14:00    Świat przyrody
15:00    Dzika przyroda Afryki
15:30    Dzika przyroda Afryki
16:00    Wyprawy Corwina
17:00    Policja dla zwierząt w Phoenix
18:00    Zwierzęcy terapeuci
18:30    Rezydencja surykatek
19:00    Austin Stevens: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem
20:00    Dziennik z życia wielkich kotów
20:30    Rezydencja surykatek
21:00    10-lecie "Małpiego biznesu"
21:30    10-lecie "Małpiego biznesu"
22:00    Handel dzikimi zwierzętami
23:00    Na posterunku
23:30    Początkujący weterynarze
00:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
00:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
01:00    Rezydencja surykatek
01:30    Dziennik z życia wielkich kotów
02:00    Austin Stevens: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem
03:00    Austin Stevens: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem
04:00    10-lecie "Małpiego biznesu"
04:30    10-lecie "Małpiego biznesu"
05:00    Wyprawy Corwina

AXN
06:00    4400 (seria 2) serial, odc. 9
07:00    Szczury wodne serial, odc. 29
08:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 22
09:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 19
10:00    4400 (seria 2) serial, odc. 9
11:00    Babski oddział (seria 1) serial, odc. 5
12:00    Szczury wodne serial, odc. 29
13:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 22
14:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 19
15:00    4400 (seria 2) serial, odc. 10
16:00    Szczury wodne serial, odc. 30
17:00    Babski oddział serial, odc. 6
18:00    Tropem zbrodni (seria 2) serial, odc. 23
19:00    V.I.P. (seria 4) serial, odc. 20
20:05    Agentka o stu twarzach (seria 4) serial, odc. 1
21:00    Pole rażenia Thriller, USA 1993, 110'
22:50    CSI: Kryminalne zagadki Miami (seria 4) serial, odc. 10
23:45    Agentka o stu twarzach (seria 4) serial, odc. 1
00:45    Pole rażenia Thriller, USA 1993, 110'
02:35    CSI: Kryminalne zagadki Miami (seria 4) serial, odc. 10

AXN Sci-Fi
10:00    Władca zwierząt (seria 2) serial, odc. 19
11:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 16
12:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 17 cz. 2
13:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 4) serial, odc. 4
14:00    Lexx serial, odc. 4 cz. 2
15:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 3
16:00    Władca zwierząt (seria 2) serial, odc. 19
17:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 16
18:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 17 cz. 2
19:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 4) serial, odc. 4
20:00    Lexx serial, odc. 4 cz. 2
21:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 3
22:00    Herkules serial, odc. 3
23:05    Andromeda (seria 5) serial, odc. 17
00:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 3) serial, odc. 18
01:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 4) serial, odc. 5
02:00    Lexx (seria 2) serial, odc. 1
03:00    Pokolenie mutantów (seria 3) serial, odc. 4

Canal +
06:15    Ikonoklaści - Ford i Koons
07:00    Łapu capu
07:10    Nie przegap
07:20    Simpsonowie (seria 3) serial, odc. 15
07:45    Łapu capu
08:00    Nieme kino Komedia, USA 1976, 85'
09:25    Dziwak z Central Parku Komedia, USA 1996, 135'
11:40    Łapu capu ekstra
12:15    Skradziona kolekcja Komedia kryminalna, Polska 1979, 90'
13:45    Wyprawa po dziecko Dramat obyczajowy, Francja 2004, 130'
15:55    Strażnik Teksasu - Próba ognia Film sensacyjny, USA 2005, 95'
17:30    Ikonoklaści - Barysznikow i Waters
18:25    Ostatni zjazd Thriller, Kanada 2006, 95'
20:00    Łapu capu
20:10    Simpsonowie (seria 3) serial, odc. 16
20:35    Nie przegap
20:45    Łapu capu
21:00    Jeździec bez głowy Horror, USA 1999, 110'
22:50    Wrogowie szczęścia
23:55    Miami Vice Film sensacyjny, USA 2006, 130'
02:05    Opowieści o zwyczajnym szaleństwie Komediodramat, Czechy / Słowacja / Niemcy 2005, 110'
03:55    Ten dzień powrócił Thriller, USA 2005, 90'

Cartoon Network
06:00    Atomówki serial, odc. 15
06:35    Laboratorium Dextera serial, odc. 15
07:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 15
07:25    Ben 10 serial, odc. 15
07:50    Robotboy serial, odc. 15
08:15    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 15
08:40    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 15
09:05    Bliźniaki Cramp serial, odc. 15
09:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 15
10:00    Tom i Jerry serial, odc. 15
10:30    Zwariowane melodie serial, odc. 15
10:55    Flintstonowie serial, odc. 15
11:20    Scooby Doo serial, odc. 15
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 15
12:10    Atomówki serial, odc. 15
12:35    Laboratorium Dextera serial, odc. 15
13:00    Harcerz Lazlo serial, odc. 15
13:25    Johnny Bravo serial, odc. 15
13:50    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 15
14:15    Bliźniaki Cramp serial, odc. 15
14:40    Atomówki serial, odc. 15
15:05    Laboratorium Dextera serial, odc. 15
15:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 15
16:00    Fantastyczna czwórka serial, odc. 15
16:25    Johnny Test serial, odc. 15
16:50    Wiewiórek serial, odc. 15
17:15    Klasa 3000 serial, odc. 15
17:40    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 15
18:00    Ben 10 serial, odc. 15
18:30    Xiaolin: pojedynek mistrzów serial, odc. 15
19:00    Młodzi tytani serial, odc. 15
19:30    Duel Masters serial, odc. 15
20:00    Samuraj Jack serial, odc. 15
20:40    Scooby Doo serial, odc. 15
21:05    Scooby Doo serial, odc. 15
21:30    Flintstonowie serial, odc. 15
21:55    Flintstonowie serial, odc. 15
22:20    Tom i Jerry serial, odc. 15
23:10    Zwariowane melodie serial, odc. 15
00:00    Johnny Bravo serial, odc. 15
00:50    Krowa i kurczak serial, odc. 15
01:40    Laboratorium Dextera serial, odc. 15
02:30    Jam łasica serial, odc. 15
03:00    Krowa i kurczak serial, odc. 15
03:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy serial, odc. 15
03:50    Zło w potrawce serial, odc. 15
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 15
04:20    Johnny Bravo serial, odc. 15
04:45    Atomówki serial, odc. 15
05:10    Laboratorium Dextera serial, odc. 15
05:35    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 15

Cinemax
06:00    Fatalna broń Dramat kryminalny, Chiny 2002, 90'
07:30    Śmiertelna pułapka Film kryminalny, USA 1982, 115'
09:25    Zmiana adresu Komedia, Francja 2006, 85'
10:50    Wszystko jest iluminacją Dramat obyczajowy, USA 2005, 105'
12:35    Chmura Dramat obyczajowy, Niemcy 2006, 105'
14:20    W blasku Hollywood
14:50    Żona księdza Komedia, Włochy 1971, 100'
16:30    Śmiertelna pułapka Film kryminalny, USA 1982, 115'
18:25    Fatalna broń Dramat kryminalny, Chiny 2002, 95'
20:00    Thelma i Louise Dramat obyczajowy, USA / Australia 1991, 125'
22:05    Dzieci gorszego boga Dramat obyczajowy, USA 1986, 120'
00:05    Człowiek widmo II Film SF, USA 2006, 90'
01:35    Wyłącznie dla dorosłych Ostatnie tango w Paryżu Dramat obyczajowy, Włochy / Francja 1972, 130'
03:45    Johnny skazaniec Film sensacyjny, Wielka Brytania 2005, 90'
05:15    W blasku Hollywood

Cinemax 2
06:00    Nocna afera Dramat obyczajowy, USA 2002, 100'
07:40    Nic wielkiego Komedia, Francja 2006, 90'
09:10    Camaron Film biograficzny, Hiszpania 2005, 115'
11:05    Matka Komediodramat, USA 1996, 105'
12:50    Perfumy kobiety w czerni Komedia kryminalna, Francja 2005, 120'
14:50    Błękit nieba Dramat obyczajowy, USA 1994, 105'
16:35    Wszystko jest iluminacją Dramat obyczajowy, USA 2005, 105'
18:20    Nocna afera Dramat obyczajowy, USA 2002, 100'
20:00    Chinatown Dramat kryminalny, USA 1974, 130'
22:10    Przetrwać w Nowym Jorku Film biograficzny, USA 1995, 100'
23:50    Bridget Jones - w pogoni za rozumem Komedia romantyczna, Wielka Brytania / Francja / USA 2004, 105'
01:35    Wampir w Brooklynie Komedia sensacyjna, USA 1995, 100'
03:15    Czarna komedia Dramat obyczajowy, USA 2000, 105'
05:00    Kawa z gwiazdami
05:25    Najlepsze w Hollywood - Walki kociaków

Comedy Central
07:00    Zdrówko! serial, odc. 526
07:25    Frasier serial, odc. 424
07:50    Stacja Corner Gas serial, odc. 212
08:15    Roseanne serial, odc. 502
08:40    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 308
09:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 409
09:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 410
09:50    Jim wie lepiej serial, odc. 113
10:15    Jim wie lepiej serial, odc. 114
10:40    Jim wie lepiej serial, odc. 115
11:00    Pan złota rączka serial, odc. 124
11:25    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 309
11:50    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 310
12:15    Moja rodzinka serial, odc. 105
12:35    Moja rodzinka serial, odc. 106
13:00    Diabli nadali serial, odc. 114
13:30    Diabli nadali serial, odc. 115
14:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 411
14:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 412
14:50    Roseanne serial, odc. 502
15:20    Zdrówko! serial, odc. 101
15:45    Frasier serial, odc. 501
16:10    Stacja Corner Gas serial, odc. 213
16:35    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 312
17:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 313
17:25    Pan złota rączka serial, odc. 202
17:50    Diabli nadali serial, odc. 116
18:15    Diabli nadali serial, odc. 117
18:40    On, ona i dzieciaki serial, odc. 413
19:05    On, ona i dzieciaki serial, odc. 414
19:30    Moja rodzinka serial, odc. 107
19:55    Moja rodzinka serial, odc. 108
20:20    Terapia grupowa serial, odc. 100
20:45    Terapia grupowa serial, odc. 101
21:10    Terapia grupowa serial, odc. 102
21:35    Terapia grupowa serial, odc. 103
22:00    Terapia grupowa serial, odc. 104
22:25    Terapia grupowa serial, odc. 105
22:50    The Daily Show
23:15    Przerysowani serial, odc. 305
23:40    Hannah i jej siostry Komedia, USA 1986, 95'
01:15    Kookły
01:40    Gotowe na wszystko serial, odc. 105
02:30    Stacja Corner Gas serial, odc. 213
02:55    Pan złota rączka serial, odc. 124
03:20    Zdrówko! serial, odc. 101
03:45    Frasier serial, odc. 501

Kino Polska
06:05    Wypowiedź: Jerzy Stefan Stawiński
06:30    Eroica Film wojenny, Polska 1957, 90'
08:05    PKF 40B/81
08:20    PKF 40/85
08:40    Wypowiedź: Radosław Piwowarski
08:55    Córka albo syn Film obyczajowy, Polska 1979, 80'
10:15    Pokój Film krótkometrażowy, Polska 1997, 20'
10:35    Ślad
11:15    Wiosna, panie sierżancie! Komedia, Polska 1974, 110'
13:05    Starszy sierżant z Kadzidła
13:20    Magister Półchłopek
13:35    Polska kronika Non-Camerowa nr 5 Film animowany, Polska 1983, 20'
13:55    Sprawa się rypła Komedia, Polska 1985, 100'
15:35    Autoportret
16:05    Wyłącznie dla dorosłych Fan
16:35    Wypowiedź: Jerzy Stefan Stawiński
16:55    Eroica Film wojenny, Polska 1957, 85'
18:20    Zakonnica Film wojenny, Polska 1957, 45'
19:05    Wyjście na jaw robotników kina z fabryki snów
19:30    PKF 29/45
19:45    PKF 42/49
20:30    Szkiełko Film krótkometrażowy, Polska 2007, 25'
20:55    Wina Film krótkometrażowy, Polska 2007, 30'
21:25    Playback Film krótkometrażowy, Polska 1978, 30'
21:55    Rocznik '63
22:25    Przez ten rok
22:55    Tylko jedna lekcja
23:25    Cudzoziemka
23:35    Temat
00:05    Wiosna, panie sierżancie! Komedia, Polska 1974, 110'
01:55    Starszy sierżant z Kadzidła
02:05    Magister Półchłopek
02:15    Polska Kronika Non Camerowa nr 5 Film animowany, Polska 1981, 15'
02:30    Sprawa się rypła Komedia, Polska 1985, 85'
03:55    Autoportret
04:15    Wyłącznie dla dorosłych Fan
06:05    Pieczone gołąbki Komedia, Polska 1966, 105'

National Geographic
06:00    Wszystko o...
07:00    Wszystko o...
08:00    Dziwne czasy na Ziemi
09:00    Przyczyny epidemii
10:00    Przyczyny epidemii
11:00    I co wy na to?
11:30    Zwariowana nauka
12:00    Czysta nauka
13:00    Dziwne czasy na Ziemi
14:00    Przyczyny epidemii
15:00    Przyczyny epidemii
16:00    Poskramiacze węży
16:30    W świecie krokodyli
17:00    Na krawędzi
18:00    I co wy na to?
19:00    Tryumf życia
20:00    Tuż przed tragedią
21:00    Za kratkami
22:00    Za kratkami
23:00    Wielkie konstrukcje
00:00    Za kratkami
01:00    Za kratkami
02:00    Tuż przed tragedią
03:00    Za kratkami
04:00    Za kratkami
05:00    Wielkie konstrukcje

Tele 5
05:50    Voltron - obrońca wszechświata serial, odc. 26
06:20    Zbuntowana serial, odc. 110
07:05    Prognoza pogody
07:15    Mroczny rycerz serial, odc. 25
08:20    Andromeda serial, odc. 44
09:15    Akademia fitnessu i kulturystyki
09:40    Telegotówka
10:40    Telezakupy
12:55    Zbuntowana serial, odc. 111
13:35    Ty albo nikt serial, odc. 110
14:05    Werdykt
15:05    Brygada Acapulco serial, odc. 25
16:05    Cyrograf serial, odc. 1
17:05    Ty albo nikt serial, odc. 111
17:30    Lub czasopisma
17:45    Prognoza pogody
17:55    Andromeda serial, odc. 111
18:50    Brygada Acapulco serial, odc. 26
19:55    Prognoza pogody
20:00    Niefortunny zwrot akcji Komedia, Kanada / USA 1990, 115'
21:55    Prognoza pogody
22:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 18
22:55    Lub czasopisma
23:15    Gorączka w mieście serial, odc. 44
00:15    Wyłącznie dla dorosłych Eliksir miłości Film erotyczny, Włochy 2002, 155'
02:50    Rybia nocka
05:50    Voltron - obrońca wszechświata serial, odc. 27

TV Biznes
07:00    Biznes dzisiaj
07:15    Podsumowanie sesji na GPW
07:30    Biznes dzisiaj
07:40    Magazyn rowerowy
08:00    Biznes dzisiaj
08:10    Przegląd prasy krajowej
08:15    Studio biznes - gość
08:30    Biznes dzisiaj
08:40    Przegląd prasy krajowej
08:45    Nie daj się fiskusowi
09:00    Biznes dzisiaj
09:12    Waluty - komentarz
09:20    Poranna prognoza TV Biznes
09:30    Biznes dzisiaj
09:45    Studio biznes - gość
10:00    Biznes dzisiaj
10:10    Studio biznes - gość
10:30    Biznes dzisiaj
10:40    Poranna prognoza TV Biznes
11:00    Biznes dzisiaj
11:10    Studio biznes - gość
11:30    Biznes dzisiaj
11:40    Studio biznes - gość
12:00    Biznes dzisiaj
12:10    e-Biznes
12:30    Biznes dzisiaj
12:40    Studio biznes - gość
13:00    Biznes dzisiaj
13:10    Z perspektywy Wenus
13:30    Biznes dzisiaj
13:40    Studio biznes - gość
14:00    Biznes dzisiaj
14:10    Autofocus
14:30    Biznes dzisiaj
14:40    Studio biznes - gość
15:00    Biznes dzisiaj
15:10    Style i biznes
15:30    Biznes dzisiaj
15:40    Indeks 7
16:00    Biznes dzisiaj
16:10    Auto zwiad
16:30    Biznes dzisiaj
16:40    Studio biznes - gość
17:00    Biznes dzisiaj
17:10    Polscy milionerzy
17:30    Biznes dzisiaj
17:40    Podsumowanie sesji na GPW
18:00    Biznes dzisiaj
18:10    Nie daj się fiskusowi
18:30    Biznes dzisiaj
18:40    Studio biznes - gość
19:00    Biznes dzisiaj
19:10    e-Biznes
19:30    Biznes dzisiaj
19:45    Finanse osobiste
20:00    Biznes dzisiaj
20:10    Sam na sam
20:30    Biznes dzisiaj
20:40    Studio biznes - gość
21:00    Biznes Wydarzenia
21:25    Rozmowa Biznes Wydarzeń
21:40    Studio biznes - gość
22:00    Biznes Wydarzenia flesz
22:05    Wybierz gospodarkę
23:00    Biznes Wydarzenia
23:15    Pociąg do biznesu
23:30    Studio biznes - gość
00:00    Biznes Wydarzenia
00:25    Rozmowa Biznes Wydarzeń
00:40    Wybierz gospodarkę

Zone Europa
08:00    Bursztynowy amulet Dramat wojenny, Niemcy 2004, 100'
09:40    Cień pocałunku Dramat obyczajowy, Włochy / Francja 1995, 105'
11:25    Kto tam śpiewa? Komedia, Jugosławia 1980, 95'
13:00    W razie czego Dramat obyczajowy, Włochy 2002, 125'
15:05    Szyja żyrafy Dramat obyczajowy, Francja / Belgia 2004, 95'
16:40    Jaizkibel Dramat obyczajowy, Hiszpania 2000, 100'
18:20    Bursztynowy amulet Dramat wojenny, Niemcy 2004, 100'
20:00    Wyłącznie dla dorosłych Słowa mojego ojca Dramat obyczajowy, Włochy 2001, 95'
21:35    Kto tam śpiewa? Komedia, Jugosławia 1980, 95'
23:10    Wyłącznie dla dorosłych Emmanuelle serial, odc. 4
00:50    Zwyczajny bohater Dramat kryminalny, Włochy 1995, 100'
02:30    Noc w haremie Dramat obyczajowy, Turcja / Włochy / Francja 1999, 105'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.