FANDOM


(Dodawanie kategorii)
m (Ddd88 przeniósł stronę 08 Październik 2013 na 08 Października 2013)
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />06:05 Faceci do wzięcia - odc. 13/91 W cieniu podejrzeń; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />06:35 Niezwykła Katarzyna; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />07:05 M jak miłość - odcinek 353; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:40 Barwy szczęścia - odc. 981 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />11:20 Na dobre i na złe - odc. 150 - Dyskoteka w pigułce; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:20 Makłowicz w podróży - (57) Irlandia - Cork; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (78) - Słoń domowy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:25 Szkoła życia - odc. 21 "Prawdziwa matka"; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />14:20 Kabaretowy Klub Dwójki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:10 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo<br />16:10 Pogoda; STEREO, 16:9<br />16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1006 -  JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />17:15 Szkoła życia - odc. 22 "Jak modelka"; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:40 Pogoda; STEREO, 16:9<br />18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 6/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:25 Barwy szczęścia - odc. 981 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />20:05 Barwy szczęścia - odc. 982 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />20:40 M jak miłość - odc. 1007; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 742; Dla małoletnich od lat 12<br />21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />22:50 Dziennik z podróży; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />24:00 Czas honoru - odc. 71 "Dzieci Wojny" -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:00 Republika Doyle'ów - odc. 5/25 (Republic of Doyle ep. 105); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:50 Republika Doyle'ów - odc. 6/25 (Republic of Doyle ep. 106); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:50 Polska bez fikcji – na bis - Koluszki Blues; etiuda; reż.:Bartosz Warwas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:10 Polska bez fikcji – na bis - Wysypisko; film dokumentalny; reż.:Kamil Czwartosz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:25 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />06:05 Faceci do wzięcia - odc. 13/91 W cieniu podejrzeń; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />06:35 Niezwykła Katarzyna; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />07:05 M jak miłość - odcinek 353; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:40 Barwy szczęścia - odc. 981 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />11:20 Na dobre i na złe - odc. 150 - Dyskoteka w pigułce; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:20 Makłowicz w podróży - (57) Irlandia - Cork; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (78) - Słoń domowy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:25 Szkoła życia - odc. 21 "Prawdziwa matka"; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />14:20 Kabaretowy Klub Dwójki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:10 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo<br />16:10 Pogoda; STEREO, 16:9<br />16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1006 -  JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />17:15 Szkoła życia - odc. 22 "Jak modelka"; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:40 Pogoda; STEREO, 16:9<br />18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 6/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:25 Barwy szczęścia - odc. 981 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />20:05 Barwy szczęścia - odc. 982 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />20:40 M jak miłość - odc. 1007; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 742; Dla małoletnich od lat 12<br />21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />22:50 Dziennik z podróży; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />24:00 Czas honoru - odc. 71 "Dzieci Wojny" -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:00 Republika Doyle'ów - odc. 5/25 (Republic of Doyle ep. 105); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:50 Republika Doyle'ów - odc. 6/25 (Republic of Doyle ep. 106); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:50 Polska bez fikcji – na bis - Koluszki Blues; etiuda; reż.:Bartosz Warwas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:10 Polska bez fikcji – na bis - Wysypisko; film dokumentalny; reż.:Kamil Czwartosz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:25 Zakończenie programu
  +
  +
TVP Szczecin<br />06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9<br />07:10 Pogoda - 8.10 - 1; STEREO, 16:9<br />07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9<br />07:30 Kronika<br />07:50 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo<br />08:25 Pogoda - 8.10 - 2; STEREO, 16:9<br />08:35 Klika - przygoda na całe życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />08:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9<br />09:00 Era Wynalazków - Odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />09:20 Saga rodów - ród Grabskich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />09:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />10:20 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Koty... ludzie... koty; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />10:35 Burki i dobre anioły; 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />10:50 Sybilla znad Renu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />11:15 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />11:50 Koncerty w TVP Warszawa - PREMIERY OPPA`97 /cz. I/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:25 Fascynujące Śląskie - Kabaret Młodych Panów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:45 Warszawa w polskim filmie fabularnym - Żółty paszport; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />13:10 Za zamkniętymi drzwiami - Konkurs tańca; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />13:30 AgroSzansa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:05 Klika - przygoda na całe życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9<br />14:25 Everyday English 235; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />14:40 Ahora espanol - odc. 204; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />15:31 Arka - odc. 608; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:55 Menu kulturalne; STEREO, 16:9<br />16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />17:00 Mój pies i inne zwierzaki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:15 Drift - moje drugie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:30 Menu kulturalne; STEREO, 16:9<br />17:35 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:43 Prognoza pogody; STEREO, 16:9<br />17:45 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:01 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />18:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:40 Prognoza pogody; STEREO, 16:9<br />18:41 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />19:30 Podwodna Polska - Podwodna Polska Jezioro Hańcza; STEREO<br />20:15 Eurosąsiedzi - odc. 150 (odc. 150); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); Bez ograniczeń wiekowych<br />20:29 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />20:39 Kronika 18 lat wcześniej - Kronika z dnia 08.10.1995; Dla małoletnich od lat 12<br />20:48 Uwaga UFO; reportaż; Dla małoletnich od lat 7<br />21:00 Pogoda - 8.10 - 3; STEREO, 16:9<br />21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo<br />21:55 Pogoda - 8.10 - 4; STEREO, 16:9<br />22:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:01 Prognoza pogody; STEREO, 16:9<br />22:03 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:24 Prognoza pogody; STEREO, 16:9<br />22:35 Powrót do Łodzi; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />23:35 Everyday English 235; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />23:50 Ahora espanol - odc. 204; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />00:10 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:45 Zakończenie dnia
  +
  +
Polsat<br />05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny<br />06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny<br />08.15 Świat według Kiepskich (25) - serial komediowy<br />09.00 Malanowski i partnerzy (13, 14) - serial fab.-dok.<br />10.00 Trudne sprawy (152) - serial<br />11.00 Dlaczego ja? (326) - serial paradokumentalny<br />12.00 Pamiętniki z wakacji 3 (44) - serial paradokumentalny<br />13.00 Czyja wina? (27) - serial<br />14.00 Pierwsza miłość (1752) - serial<br />14.45 Trudne sprawy (358) - serial<br />15.50 Wydarzenia<br />16.10 Prognoza pogody<br />16.15 Interwencja - magazyn<br />16.30 Malanowski i partnerzy (581) - serial fab.-dok.<br />17.00 Dlaczego ja? (464) - serial<br />18.00 Pierwsza miłość (1753) - serial<br />18.50 Wydarzenia<br />19.20 Sport - program informacyjny<br />19.25 Prognoza pogody<br />19.30 Świat według Kiepskich (331) - serial komediowy<br />20.05 Megahit: Max Payne - film sensacyjny, USA/Kanada 2008<br />22.10 Kości 8 (160) - serial kryminalny<br />23.10 Zdrady (18) - serial<br />00.10 Godzilla kontra Destruktor - film SF, Japonia 1995<br />02.25 Dziewczyny z fortuną - teleturniej<br />03.30 Tajemnice losu - program rozrywkowy
  +
  +
TVN<br />05.05 Uwaga! - magazyn reporterów<br />05.20 Rozmowy w toku - talk-show<br />06.20 Mango - telezakupy<br />07.25 Na Wspólnej (1800) - serial<br />08.00 Dzień dobry TVN - magazyn<br />11.10 Ukryta prawda (228) - serial<br />12.15 Szpital (102) - serial<br />13.15 W-11 - Wydział Śledczy (1071) - serial fab.-dok.<br />14.00 Wawa non stop (26) - serial<br />15.00 Ukryta prawda (229) - serial paradokumentalny<br />16.00 Rozmowy w toku - talk-show<br />17.00 Szpital (103) - serial<br />18.00 Wawa non stop (27) - serial<br />19.00 Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.50 Uwaga! - magazyn reporterów<br />20.05 Na Wspólnej (1801) - serial<br />20.45 W-11 - Wydział Śledczy (1072) - serial fab.-dok.<br />21.30 Prawo Agaty (6) - serial<br />22.30 Kuba Wojewódzki (6) - talk-show<br />23.30 Superwizjer - magazyn reporterów<br />00.05 Na językach (6) - program rozrywkowy<br />01.05 Gdzie pachną stokrotki 2 (6) - serial komediowy<br />02.05 Uwaga! - magazyn reporterów<br />02.20 Arkana magii (1068) - interaktywny program rozrywkowy<br />03.40 Rozmowy w toku - talk-show<br />04.35 Zakończenie programu
   
 
TV Polonia<br />06:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:25 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Zaginiony (Zaginiony); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />07:40 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Przechytrzyć lisa (Przechytrzyć lisa); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:30 Cafe Historia - Obłęd `44 Leopold Okulicki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:45 Polonia w Komie - (333); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />11:40 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Barwy szczęścia - odc. 923 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:50 Miasto z morza - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Dzika Polska - Bogatsze życie - Inżynierowie z zębem; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:20 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:50 Złotopolscy - odc. 790* - Śledztwo; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:25 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie  /1/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:55 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:22 Polonia w Komie - (333); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:30 Szlakiem gwiazd - odc.17 Jerzy Kryszak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 923 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:25 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 15 - Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:25 Sport; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:50 Ojciec Mateusz - odc. 80 - Adrenalina -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:35 Tajemnica J - 23; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />21:45 Polonia w Komie - (334); Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 3) - Co z tym kościołem? Czy religia jest nam do życia koniecznie potrzebna?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:10 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Zaginiony (Zaginiony); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Przechytrzyć lisa (Przechytrzyć lisa); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 15 - Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:30 Sport; STEREO, 16:9<br />02:33 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:45 Ojciec Mateusz - odc. 80 - Adrenalina -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:10 Polonia w Komie<br />04:20 Barwy szczęścia - odc. 923; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:30 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:45 Polska i świat z historią w tle - Haneman - fotoreporter Powstania Warszawskiego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
TV Polonia<br />06:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:25 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Zaginiony (Zaginiony); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />07:40 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Przechytrzyć lisa (Przechytrzyć lisa); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:30 Cafe Historia - Obłęd `44 Leopold Okulicki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:45 Polonia w Komie - (333); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />11:40 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 Barwy szczęścia - odc. 923 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:50 Miasto z morza - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Dzika Polska - Bogatsze życie - Inżynierowie z zębem; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:20 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:50 Złotopolscy - odc. 790* - Śledztwo; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:25 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie  /1/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:55 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:22 Polonia w Komie - (333); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:30 Szlakiem gwiazd - odc.17 Jerzy Kryszak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 923 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:25 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 15 - Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:25 Sport; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:50 Ojciec Mateusz - odc. 80 - Adrenalina -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:35 Tajemnica J - 23; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />21:45 Polonia w Komie - (334); Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 3) - Co z tym kościołem? Czy religia jest nam do życia koniecznie potrzebna?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:10 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Zaginiony (Zaginiony); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Przechytrzyć lisa (Przechytrzyć lisa); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 15 - Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:30 Sport; STEREO, 16:9<br />02:33 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:45 Ojciec Mateusz - odc. 80 - Adrenalina -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:10 Polonia w Komie<br />04:20 Barwy szczęścia - odc. 923; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:30 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:45 Polska i świat z historią w tle - Haneman - fotoreporter Powstania Warszawskiego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2013 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Szczecin z 2013 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2013 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2013 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2013 roku]]

Aktualna wersja na dzień 16:03, kwi 18, 2019

TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Komisarz Alex - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Zabójcza namiętność -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka.cz. 1. Ocean Arktyczny: zmrożone morze (Wildest Arctic); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Świat się kręci - /26/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Apetyt na EURO - pę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przepis dnia - /21/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka. cz. 2. Tajga. Największy las świata (Wildest Arctic); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2704; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5865 (The Bold and the Beautiful ep. 5865); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Przepis dnia - /21/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Klan - odc. 2476 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Bonanza - odc. 147, Odpoczynek (Bonanza, ep. 147, The Prime of Life); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2705; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2477 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /27/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:20 Przepis dnia - /22/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:04 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:06 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Transporter - odc. 5/12 (Transporter, ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:55 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie /3/; magazyn ekonomiczny; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Za wszelką cenę (Million Dollar Baby) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (2004); reż.:Clint Eastwood; wyk.:Clint Eastwood, Hilary Swank, Morgan Freeman, Jay Barruchell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Glina - odc. 12/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Świat się kręci - /27/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Bonanza - odc. 147, Odpoczynek (Bonanza, ep. 147, The Prime of Life); serial kraj prod.USA (1963); Dla małoletnich od lat 12
03:45 Sekta 2 (Skulls 2) kraj prod.USA (2011); reż.:Joe Chapelle; wyk.:Robin  Dunne, Nathan  West, Ashley  Tesoro; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:25 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Faceci do wzięcia - odc. 13/91 W cieniu podejrzeń; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Niezwykła Katarzyna; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odcinek 353; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Barwy szczęścia - odc. 981 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na dobre i na złe - odc. 150 - Dyskoteka w pigułce; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Makłowicz w podróży - (57) Irlandia - Cork; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (78) - Słoń domowy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Szkoła życia - odc. 21 "Prawdziwa matka"; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kabaretowy Klub Dwójki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 Pogoda; STEREO, 16:9
16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1006 -  JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Szkoła życia - odc. 22 "Jak modelka"; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 6/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 981 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 982 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1007; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 742; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Dziennik z podróży; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Czas honoru - odc. 71 "Dzieci Wojny" -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Republika Doyle'ów - odc. 5/25 (Republic of Doyle ep. 105); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Republika Doyle'ów - odc. 6/25 (Republic of Doyle ep. 106); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Polska bez fikcji – na bis - Koluszki Blues; etiuda; reż.:Bartosz Warwas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska bez fikcji – na bis - Wysypisko; film dokumentalny; reż.:Kamil Czwartosz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zakończenie programu

TVP Szczecin
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 8.10 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Kronika
07:50 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 8.10 - 2; STEREO, 16:9
08:35 Klika - przygoda na całe życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Era Wynalazków - Odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Saga rodów - ród Grabskich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Koty... ludzie... koty; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Burki i dobre anioły; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Sybilla znad Renu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Koncerty w TVP Warszawa - PREMIERY OPPA`97 /cz. I/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Fascynujące Śląskie - Kabaret Młodych Panów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Warszawa w polskim filmie fabularnym - Żółty paszport; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Za zamkniętymi drzwiami - Konkurs tańca; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:30 AgroSzansa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Klika - przygoda na całe życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:25 Everyday English 235; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Ahora espanol - odc. 204; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:31 Arka - odc. 608; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Menu kulturalne; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Mój pies i inne zwierzaki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Drift - moje drugie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Menu kulturalne; STEREO, 16:9
17:35 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:43 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
17:45 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:01 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:41 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Podwodna Polska - Podwodna Polska Jezioro Hańcza; STEREO
20:15 Eurosąsiedzi - odc. 150 (odc. 150); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); Bez ograniczeń wiekowych
20:29 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:39 Kronika 18 lat wcześniej - Kronika z dnia 08.10.1995; Dla małoletnich od lat 12
20:48 Uwaga UFO; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:00 Pogoda - 8.10 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 8.10 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:01 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:03 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:35 Powrót do Łodzi; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Everyday English 235; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:50 Ahora espanol - odc. 204; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:10 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
08.15 Świat według Kiepskich (25) - serial komediowy
09.00 Malanowski i partnerzy (13, 14) - serial fab.-dok.
10.00 Trudne sprawy (152) - serial
11.00 Dlaczego ja? (326) - serial paradokumentalny
12.00 Pamiętniki z wakacji 3 (44) - serial paradokumentalny
13.00 Czyja wina? (27) - serial
14.00 Pierwsza miłość (1752) - serial
14.45 Trudne sprawy (358) - serial
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn
16.30 Malanowski i partnerzy (581) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (464) - serial
18.00 Pierwsza miłość (1753) - serial
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (331) - serial komediowy
20.05 Megahit: Max Payne - film sensacyjny, USA/Kanada 2008
22.10 Kości 8 (160) - serial kryminalny
23.10 Zdrady (18) - serial
00.10 Godzilla kontra Destruktor - film SF, Japonia 1995
02.25 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
03.30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.05 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Rozmowy w toku - talk-show
06.20 Mango - telezakupy
07.25 Na Wspólnej (1800) - serial
08.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda (228) - serial
12.15 Szpital (102) - serial
13.15 W-11 - Wydział Śledczy (1071) - serial fab.-dok.
14.00 Wawa non stop (26) - serial
15.00 Ukryta prawda (229) - serial paradokumentalny
16.00 Rozmowy w toku - talk-show
17.00 Szpital (103) - serial
18.00 Wawa non stop (27) - serial
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej (1801) - serial
20.45 W-11 - Wydział Śledczy (1072) - serial fab.-dok.
21.30 Prawo Agaty (6) - serial
22.30 Kuba Wojewódzki (6) - talk-show
23.30 Superwizjer - magazyn reporterów
00.05 Na językach (6) - program rozrywkowy
01.05 Gdzie pachną stokrotki 2 (6) - serial komediowy
02.05 Uwaga! - magazyn reporterów
02.20 Arkana magii (1068) - interaktywny program rozrywkowy
03.40 Rozmowy w toku - talk-show
04.35 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Zaginiony (Zaginiony); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Przechytrzyć lisa (Przechytrzyć lisa); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Cafe Historia - Obłęd `44 Leopold Okulicki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Polonia w Komie - (333); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 923 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Miasto z morza - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dzika Polska - Bogatsze życie - Inżynierowie z zębem; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 790* - Śledztwo; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie  /1/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:22 Polonia w Komie - (333); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Szlakiem gwiazd - odc.17 Jerzy Kryszak; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 923 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 15 - Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 80 - Adrenalina -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Tajemnica J - 23; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Polonia w Komie - (334); Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Hala odlotów (s. II, odc. 3) - Co z tym kościołem? Czy religia jest nam do życia koniecznie potrzebna?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Makłowicz w podróży - Podróż 12 Armenia - Erywań (47); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 21; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zamek Królewski II 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Zaginiony (Zaginiony); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Przechytrzyć lisa (Przechytrzyć lisa); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 15 - Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:33 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 80 - Adrenalina -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie
04:20 Barwy szczęścia - odc. 923; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Kurier Kresowy - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska i świat z historią w tle - Haneman - fotoreporter Powstania Warszawskiego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.