FANDOM


Tvp1 logo

06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30    Telezakupy
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:10    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    W jeżynowym grodzie; Tajemnicze schody; serial anim.prod.angielskiej
09:10    Jedyneczka
09:40    Bajeczki Jedyneczki
09:50    Mysia; odc.55-Rób to samo co ja; serial anim.prod angielskiej
09:55    Co wy na to?
10:00    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.26/120-Zero Mostel; serial prod.USA
10:25    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.27/120-Milton Berle
10:55    Telezakupy
11:10    Części zamienne cz.I; film dok.prod.kanadyjskiej
11:40    Saga Rodu Ganzegal; cz.2 Zawód-duch; nauka języka niemieckiego
12:00    Wiadomości
12:10    Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20    W drodze do Unii
12:45    Klan; odc.540; telenowela TVP; powt.
13:15    Szansa na życie
13:30    Narodziny; odc..1/24 Bielinek kapustnik; serial dok.prod.francuskiej
13:35    Telezakupy
13:50    Współcześni wojownicy; Północna flanka
14:10    Pisarze - świadkowie epoki; (1)-Molier; serial dok.prod.francuskiej
14:25    Polskie stada i stadniny koni; Klikowa
15:00    Wiadomości
15:10    Kwadrat; Kondycje polskiego teatru
15:35    Kulisy PRL-u; Cenzura w PRL-u - świat pod kontrolą
16:10    Rower Błażeja
16:30    Moda na sukces; odc.1527; serial prod.USA
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:35    Klan; odc.541; telenowela TVP
18:05    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
19:00    Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; serial anim.prod.USA
19:30    Wiadomości
19:56    Sport
20:01    Pogoda
20:10    J.A.G Wojskowe Biuro Śledcze; odc.16; serial prod.USA
21:00    Czas na dokument; Serce z węgla; epilog
21:35    Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2   
22:20    Wrzuć Jedynkę   
22:30    Monitor Wiadomości
22:50    Sportowy flesz
23:00    Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:25    Elvis wiecznie żywy; Elvis i Królowa Piękności; Elvis &Beauty Queen; 1981 film fab.prod.USA
01:05    Elvis wiecznie żywy; Love me tender; Love Me Tender; 1956 film fab. prod.USA
02:30    Słowniczek wyrazów postępowych; odc.2 Tolerancja
02:50    Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

06:55    Arystokraci; odc.5/6; serial prod.angielskiej; powt.
07:50    Studio urody
08:00    Program lokalny
08:30    W labiryncie; odc. 54/120 Przyjaciółka; telenowela TVP
09:00    Doktor z alpejskiej wioski; odc.48; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
09:50    Święta wojna; serial TVP
10:15    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Dzieciństwo ze smakiem
10:45    Wielka odmiana; odc.3/13 Kwestia smaku; serial prod. australijskiej
11:40    Bóg Przedwieczny sie narodził...
12:30    Krajobraz Polski; Polski krajobraz na przestrzeni wieków
13:00    Panorama
13:10    A życie kołem się toczy; serial prod. USA
13:55    Ponad czasem; serial prod.australijskiej
14:20    30 ton! - lista,lista- lista przebojów
14:55    Felicity; odc.6/45; serial prod.USA [stereo]
15:40    PROGRAM LOKALNY
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:25    Złotopolscy; odc.381 Niekochani; telenowela TVP; powt.
16:55    Fatalny rewolwer; odc.2 Złoto dla głupców; serial prod.USA
17:50    Program lokalny
18:21    Pogoda
18:30    Panorama
18:55    Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30    Ogród sztuk; Wróżby,przepowiednie,wyrocznie; magazyn
20:00    M jak miłość; odc.39
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:26    Pogoda
21:30    Magazyn Ekspresu Reporterów
22:25    Wieczór filmowy Kocham Kino; Dworzec nadziei; Central Station; 1998 film fab.prod.brazylijsko-francuskiej
00:15    Wieczór artystyczny; Joseph Conrad; film dokumentalny
01:00    Morten Korch - Nad Spokojną Wodą; odc.15 Burzowe żniwa; serial prod. duńskiej
01:35    Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon
7.25 Power Rangers [109)
7.50 Wysoka fala [3]
8.45 Roswell: w kręgu tajemnic [41)
9.35 Cud miłości [175]
10.30 Po prostu miłość [109]
11.30 Rozwód po amerykańsku [1)
12.00 Czułość i kłamstwa [131)
12.30 Rozbij bank - gra-zabawa
13.25 Idż na całość
14.20 Graczykowie, czyli Buła i spóła
14.50 Power Rangers [110)
15.15 Pokemon
15.45 Informacje
16.10 Słoneczny patrol [100)
17.00 Czułość i kłamstwa [132)
17.30 Cud miłości [176]
18.30 Graffiti
18.45 Informacje
19.10 Dziki księżyc [146)
20.05 Adam i Ewa [184]
20.35 Rodzina zastępcza [84)
21.05 Tata i małolata - film USA
21.30 Losowanie LOTTO
22.45 Reporterzy Polsat-u przedstawiają
22.55 Era biznesu
23.00 Informacje
23.30 Puls biznesu
23.45 WC Gadzina - prog. satyryczny
0.15 Zerwane więzi
1.10 Muzyka na BIS
Logo-19

5.45 Kropka nad i
6.00 Miłość i przeznaczenie [36175)
6.45 Telesklep
7.00 Cena miłości [51/95] - telenowela
7.50 Inspektor Gadget [72/86)- serial
8.15 Animaniacy [31/65) - serial anim.dla dzieci
8.40 Przygody Mikołaja [4/26) - serial
9.05 Denis rozrabiaka [57/78)- serial
9.30 Telesklep
10.30 Rozmowy w toku - talk-show
11.25 Zwariowana forsa
12.55 Mini Playback Show
13.05 Animaniacy
13.30 Przygody Mikołaja [4/26)- serial
13.55 Denis rozrabiaka (57/78)- serial
14.20 Beverly Hills 90210 (86) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Virginia [125/135] - telenowela, Meksyk
17.10 Wiosenna namiętność [2/80] - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Obcy w mieście - film sensacyjny
21.50 Na ratunek - serial fab.-dok.
22.20 Na tropie agenta
22.50 TVN Fakty
23.00 Rajd Paryż-Dakar
23.10 Drew Carey Show [27/27 -ostatni) - serial komediowy USA
23.40 Melrose Place (2) - serial obycz. USA
0.35 Tenbit.pl - mag. nowości internetowych
1.35 Nauka jazdy - serial fab.-dok.
2.05 Extra Wizjer - magazyn
2.30 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.00    Anatol - kanadyjski serial dla dzieci
7.25    Kocie przygody - serial dla dzieci
7.35    Przygody Oggy'ego - francuski serial animowany
8.00    Dzień dobry, tu Gdańsk
8.20    Panorama
8.30    Za wszelką cenę odc.241 i 242 /252/  - wenezuelski serial fabularny
9.30    Piknik - język francuski dla małozaawansowanych
10.00    Słoneczny patrol - amerykański serial fabularny 
10.45    Telekurier - magazyn reporterów 
11.15    Kino w południe: Trzecia granica odc.2/8/ "Blisko nieba" - polski serial fabularny Reżyseria: Wojciech Solarz 
12.10    To jest temat: Kolekcja Goeringa" - reportaż
12.25    Wielkie eskapady - amerykański film dokumentalny
13.15    Kabaret Nieroby
14.00    Klan odc. 273 i 274 - polska telenowela
15.00    Kino familijne: Tajemnicze archiwum Shelby Woo - serial prod. USA /1998/. 
15.25    Studio "3"
15.35    Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku - Dział Edukacji Muzealnej
15.40    Podać rękę
16.00    Gdański Dywanik - program publicystyczny /powt./
16.30    Przyjaciele zwierząt - francuski serial fabularny
17.00    Kocie przygody - serial dla dzieci
17.15    Gość "3"
17.25    Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt./
17.50    Panorama flesz, Sport
18.00    Panorama , Pogoda
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    Zderzenia parlamentarne - program publicystyczny
19.00    Nienawidzę aktorów  - film francuski /1985/. autor: Gerard Krawczyk, wykonawcy: Wojciech Pszoniak, Jean Poiret, Michel Blanc, Bernard Blier, Patrick Floershaim i inni.
20.30    Prawosławne Boże Narodzenie-retransmisja z cerkwii ap.Piotra i Pawła w Siemiatyczach (OTV)
21.30    Panorama - wydanie wieczorne
21.45    Etos: "Biblia Gutenberga - po raz drugi"  - magazyn katolicki /powt./
22.00    Wojna rosyjska - Krew na śniegu odc. 1 "Zapada zmrok" - angielski film dokumentalny reż. Wiktor Lisakowicz.
22.55    Znaleźć specjalistę - film fabularny /1972/. Reż. Buzz Kulik Wyst.: Darren O'Connor, Pamela Sue Martin, Lloyd Bridges, Phyllis Newman, Tom Ewell, Tom Bosley.
0.30    Zakończenie programu 

Tvp3-katowice.svg

07:00 Anatol (24/26) - serial animowany
07:30 Przygody Oggy'ego (23/26) - serial animowany
08:00 Agrounia - magazyn
08:25 TV Ogłoszenia drobne - ogłoszenia
08:35 Za wszelką cenę (242,243/252) - serial fabularny prod. wenezuelskiej
09:25 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn
09:30 Piknik - Język francuski dla małozaawansowanych - program edukacyjny
10:00 Słoneczny patrol (10) - serial fabularny
10:45 Telekurier (231) - magazyn reporterów
11:25 Kino w południe: Trzecia granica (2/8) - serial fabularny
12:10 To jest temat - reportaż
12:25 Wielkie eskapady (15/16) - serial dokumentalny
13:15 Uśmiechnij się: Kabarety Nieroby - widowisko
14:00 Klan (275,276) - serial fabularny
15:00 Tajemnicze archiwum Shelby Woo (24) - film fabularny
15:25 Porozmawiajmy
15:40 Zbliżenia
16:00 Klub globtrotera - program M. Różyckiej
16:30 Serial fabularny
17:15 Speed - magazyn motoryzacyjny
17:30 Z wokandy - magazyn sądowy
17:50 Wizytówki - program biura reklamy
18:00 Aktualności - wydanie główne
18:15 Wiadomości sportowe
18:20 Cerkiew w Supraślu - reportaż
18:50 Witajcie - reportaż
19:00 Nienawidzę aktorów - film fabularny
20:30 Telekurier (232) - magazyn
21:00 Parada humoru - serial komediowy
21:30 Aktualności - wydanie wieczorne
21:40 Wiadomości sportowe
21:45 Porozmawiajmy
22:00 Film dokumentalny
22:55 Znaleść specjalistę - film fabularny
00:30 Zakończenie programu

TVP 3 Lublin
7.00 Anatol (24/26) serial rysunkowy
7.30 Przygody Oggy'ego (23/26) serial rysunkowy
8.00 Teledzień powt. z 7 I
8.15 Reporterzy TVP 3 zapraszają
8.30 Za wszelką cenę (242 243) telenowela wenezuelska
9.30 Piknik - język francuski dla małozaawansowanych (3/12)
10.00 Słoneczny patrol (10) serial przygodowy
10.45 Telekurier magazyn reporterów
11.25 Kino w południe Trzecia granica (2/8) polski film fabularny
12.10 To jest temat reportaż
12.25 Wielkie eskapady (15 16) serial dokumentalny
13.15 Uśmiechnij się - kabaret Nieroby
14.00 Klan (275 276) telenowela TVP
15.30 Tajemnicze archiwum Shelby Woo (24/41) amerykański serial fabularny odc. "Tajemnica księżycowego kamienia"
15.25 Temat dnia powt. z 7 I
15.40 Parlamentarne debaty pow. z 7 I
16.00 Reporterzy TVP 3 zapraszają
16.30 serial fabularny
17.15 Teledzień
17.30 Motoświat magazyn
17.50 Temat dnia
18.00 Panorama lubelska
18.20 Teledzień
18.35 Dom Muratora
19.00 film fabularny
20.30 Telekurier magazyn reporterów
21.00 Parada humoru (12/25) angielski serial komediowy
21.30 Panorama lubelska
21.45 Teledzień
22.00 film dokumentalny
22.55 Znaleźć specjalistę film fabularny reż. Buzz Kulik
00.30 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo

06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (52) - serial animowany
08.20 Alvaro (42) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Kameleon (13) - serial sensacyjny, USA
11.20 M.A.S.H. (51) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (3) - serial komediowy, USA
12.20 Star Trek: Voyager 3 (14) - serial SF, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (53) - serial animowany
14.45 Muzyczne listy - program muzyczny
15.35 Hotel (2) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (43) - serial obyczajowy
17.00 Między nami sąsiadami (2): Seks - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Liga Mistrzów - mecz Mostostal Kętrzyn Koźle - Olympiakos Piraeus
19.00 Program sportowy
20.00 Mistrzostwa Świata, mecz Polska - Argentyna
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - mag.
22.15 STAN WYJĄTKOWY (10) - serial sensacyjny, USA 1998
23.15 MORDERCZY POŚCIG - thriller, USA
01.05 X Laski - program erotyczny
01.35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.25 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
03.00 Zakończenie programu
RTL720002002

6.40 Teledyski
7.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Bali. Dragon Bail, Dr Slump, Rycerze Zodiaku, Rycerze Zodiaku
9.35 Grom w raju - serial sensacyjny
10.20 Nie z tego świata - serial komediowy
10.45 Czy boisz się ciemności? - serial dla młodzieży
11.15 Maria Emilia - telenowela
12.00 Izabella - telenowela
12.50 Teleshopping
14.20 Maria Emilia - telenowela
15.10 Nie z tego świata - serial komediowy
15.35 Czy boisz się ciemności? - serial dla młodzieży
16.50 Odjazdowe kreskówki: Dr Slump, Rycerze Zodiaku, Rycerze Zodiaku, Dragon Bali, Dragon Ball
18.00 Grom w raju - serial sensacyjnystereo
18.45 Władca zwierząt - serial fantasy
19.35 Trzecia planeta od Słońca V - serial komediowy
20.00 Ktoś na ciebie czeka - dramat USA
21.35 Trzy dni bez wyroku - film kryminalrty, Polska
23.15  Władca zwierząt - serial fantasy
24.00 Trzecia planeta od Słońca  V - serial komediowy
0.25 Ktos na ciebie czeka - dramat USA
1.50 Trzy dni bez wyroku - film kryminalny, Polska
3.25 Tetestopping
Tvpoloniaekran

06:00 Kawa czy herbata
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Między Odrą a Renem; powt.
09:10 Folkujemy; występ zespołów folklorystycznych w ramach Festiwalu Eurofolk Sanok 2001
09:30 Zwyczaje i obrzędy; "Herody"; program Barbary Peszat-Królikowskiej
09:55 Orkiestra Św.Mikołaja
10:05 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Bohdan Tomaszewski cz. 1; powt.
10:35 Klub Pana Rysia; magazyn dla młodych widzów
11:00 Panna z mokrą głową; odc. 1 /6/  Grunt to rodzinka; serial prod.TVP; reż: Kazimierz Tarnas
11:30 Klan; odc. 527; telenowela TVP
12:00 Wiadomości
12:15 Sportowy tydzień; powt.
13:05 Dzień jak co dzień; "Białe szaleństwo"; powt.
13:15 Plebania; odc. 18; serial TVP
13:40 Co Pani na to?; program publicystyczny
14:10 Kariera w amerykańskim stylu; reportaż Mariana Kutiaka
14:30 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.3  Joel Gray
15:00 Wiadomości
15:15 Pałac w Pilicy; reportaż Teresy Rel-Szeligowskiej; powt.
15:30 Krzczonowskie wesele; reportaż Krzysztofa Karmana
15:45 Bzz...; film animowany Stefana Szwakopfa
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:30 Raj; magazyn katolicki
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Klub Pana Rysia; magazyn dla młodych widzów; powt.
17:55 Panna z mokrą głową; odc. 1 /6/  Grunt to rodzinka; serial prod.TVP; reż: Kazimierz Tarnas; powt.
18:25 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 527; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15 Dobranocka; Reksio; odc. 44 - Reksio taternik; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 Forum Polonijne; program publicystyczny
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:30 Plebania; odc. 18; serial TVP; powt.
22:00 Co Pani na to?; program publicystyczny; powt.
22:30 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.3  Joel Gray; powt.
23:00 Forum; program publicystyczny
23:45 Ogród sztuk; Próżnowanie; magazyn Kamili Dreckiej i Piotra Nowaka
00:10 Paweł Kukiz + K.G.Band
00:30 Monitor Wiadomości
00:50 Sportowy flesz
00:55 Klan; odc. 527; telenowela TVP; powt.
01:20 Dobranocka; Reksio; odc. 44 - Reksio taternik; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
03:00 Panorama; powt.
03:20 Sportowy flesz; powt.
03:30 Plebania; odc. 18; serial TVP; powt.
03:55 Co Pani na to?; program publicystyczny; powt.
04:25 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.3  Joel Gray; powt.
04:50 Forum; program publicystyczny; powt.
05:35 Kariera w amerykańskim stylu; reportaż Mariana Kutiaka; powt.
06:00 Zakończenie programu
Puls logo 1

7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Był sobie człowiek - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Tajemniczy element - serial
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.10 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Do białego rana - komedia obycz. USA (1988)
22.10 Nietykalni - serial
23.00 Wydarzenia
23.10 Do białego rana - komedia obycz. USA (1988)
0.55 Zakończenie programu

Travel Channel
13:00 Tradycje i święta
13:30 Wyprawa do dzikiej Afryki
14:00 żyłka podróżnicza: Wokół wysp greckich
14:30 Podróże i tradycje: Miami i plaże
15:00 Od Pekinu do Paryża: Poważne nic
15:30 Wspaniałe wyprawy: Dookoła Szkocji
16:00 Skandynawskie lato: Szwecja
17:00 Krótkie wycieczki do Irlandii: Lough Derg i święta Wypsa
17:30 Turysta: Wodospad Niagara
18:00 Australijska panorama: Północny Queensland
18:30 Lunch z Brianem Turne- rem: świąteczny toast
19:00 Przemierzając śiwat: Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa
19:30 Planeta wakacje: Lato w Kolorado
20:00 Wspaniałe wyprawy: Riwiera Francuska
20:30 Powitanie Afryki: Botswana i Egipt
21:00 W podróży: Rodzinna Ayla Napa w Cyprze; Kerkira
21:30 Nick Sanders z rodziną w Europie: Czas do domu
22:00 Pociągiem po Europie
23:00 Przez morza i oceany
23:30 Entrada
0:00 Wielka Brytania z po- wietrza: Nowa era
0:30 W podróży ...
1:00 Zakończenie

Discovery Channel
9:00 Lotnicze szaleństwo
9:25 Turbo
9:55 Piloci testowi: Kontrola
10:50 Podróże do krańców Ziemi: Kraina strachu
11:45 Nosorożec i spółka: Na skraju lodowca
12:40 Tajemnice zaginionych imperiów: Pierwsze cywilizacje
13:30 W ukryciu: Tajemniczy świat Londynu
14:25 Spór o Titanica
15:15 Wewnątrz Titanica
16:10 Wyczarowane z drewna: Ogrodowa huśtawka
16:30 święto smakoszy: Przez Kanadę z Gre- giem i Maxem
17:05 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30 Turbo
18:00 Stulecie zwykłych ludzi: 1919 - stracony pokój
19:00 Candamo. Wyprawa w głąb piekła: Peru - wilgotne lasy tropikalne
20:00 Wielka wojna: Wybuch - historia I wojny światowej
21:00 Robotica: Jak skon- struować niezniszczal- nego wojownikać?
22:00 W pogoni za pięknem
23:00 Wszystko, co chcieli- byście wiedzieć o sek- sie ...: Piersi; Homo- seksualizm
0:00 Generałowie Hitlera: Rommel
1:00 Wyprawy w czasie: Teignmouth
2:00 Czołgi!: Upadek Francji

Planete
7:55 Prywatne życie roślin
8:50 24 godziny z życia mia- sta: Londyn
9:25 Hotel Terminus - życie Klausa Barbiego (1/2)
12:00 Europejski futbol (3/8)
12:45 Przygody na wyso- kościach (5, 10/12)
13:50 życie ptaków (1/10)
14:40 Didier Daeninckx - wizja lokalna
15:35 Wakacyjny exodus
16:40 Bliscy nieznajomi (3/4)
17:30 Laurent Bourgnon: żeglarz
18:25 W poszukiwaniu świętego Mikołaja
19:15 życie ptaków (6/10)
20:15 Podróż na Półwysep Indochiński (2/8)
20:45 Wojny biologiczne (1, 2)
22:10 Historia rumu
23:05 Dwie ojczyzny whisky
0:00 Prywatne życie roślin
0:50 Przygody na wyso- kościach (10/12)
1:20 życie ptaków (6/10)
2:10 Zakończenie

Animal Planet
7:30 Na ratunek!
8:00 Centrum dla dzikich zwierząt
8:30 Opowieści z zoo
9:00 Opiekunowie
9:30 Opowieści o koniach
10:00 Hau! Pieskie życie
11:00 Weterynarze z Abu Dhabi
11:30 Weterynarz
12:00 Przygody Marka O' Shea
12:30 Shark Gordon
13:00 Pocztówki z dziczy
14:00 Hau! Pieskie życie
15:00 Na pomoc zwierzętom
15:30 Na ratunek!
16:00 Centrum dla dzikich zwierząt
16:30 Opowieści z zoo
17:00 Opiekunowie
17:30 Opowieści o koniach
18:00 Przygody Marka O' Shea
18:30 Shark Gordon: Rekin ostronos
19:00 Weterynarze z Abu Dhabi
19:30 Pogotowie dla zwierząt
20:00 Zwierzęta od A do Z: Springboki z Kalahari
20:30 Nocne zjawy: Nieto- perze posłańcy diabła - mity czy prawda?
21:00 Urodziny w zoo: Pingwiny z Chester
21:30 A więc chcesz pracować ze zwierzętami ...
22:00 Kroniki zoo: Ogróz w Whipsnade
22:30 Małpi świat
23:00 Wielka parada zwierząt: Lemury
23:30 Ptasia telewizja
0:00 Pogotowie dla zwierząt
1:00 Zakończenie

National Geographic
8:00 Olimpiada National Geographic
9:00 SOS z morza
10:00 Hibernacja niedźwiedzi
11:00 Za nieznanym: Czarnobyl po katastrofie
11:30 Poszukiwania nie- zwykłych skarbów (1)
12:00 Misja Geoffreya Spicera
13:00 Olimpiada National Geographic
14:00 SOS z morza
15:00 Hibernacja niedźwiedzi
16:00 Za nieznanym: Czarnobyl po katastrofie
16:30 Poszukiwania nie- zwykłych skarbów (1): Pustynia Omanu
17:00 Misja Geoffreya Spicera
18:00 Hibernacja niedźwierdzi
19:00 Opowieść o pawianach: White Rocks w Kenii
20:00 Wynalazki zwierząt
21:00 Zaginione światy: Złote mumie Egiptu
21:30 Tajemniczy grobowiec w Abu Sir
22:00 Nowe wizje świata
22:30 Z dreszczem: Sporty zimowe
23:00 Stawić czoła Ala
0:00 Zaginione światy: Złote mumie Egiptu
0:30 Tajemniczy grobowiec w Abu Sir
1:00 Nowe wizje świata
1:30 Z dreszczem: Sporty zimowe
2:00 Zakończenie

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.