TVP 1
05:00 Supah Ninjas - Komodo, odc. 7 (.); serial kraj prod.USA (2011)
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata 6:02, 6:08, 6:32, 6:37, 7:02, 7:05, 7:32,7:37
Wiadomości 6:00, 6:30, 7:00, 7:30
Pogoda 6:05, 6:34, 7:03, 7:34
08:00 Wiadomości
08:00 Pogoda poranna
08:08 Polityka przy kawie
08:30 Noddy w krainie zabawek - Rewia mody papierowych lalek, odc. 38 (The Paper Dolls' Fashion Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
08:40 Bali - Auć! To boli!, odc. 42 (Ow, it hurts!); serial animowany kraj prod.Francja (2006
09:00 TELEZAKUPY
09:30 Natura w Jedynce  - Wielki Rów Afrykański cz. 1. (Great Rift) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
10:30 Rok w ogrodzie
11:00 Plebania - odc. 1407; telenowela TVP
11:30 Moda na sukces - odc. 5747 (The Bold and the Beautiful ep. 5747); serial kraj prod.USA (2010)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Natura w Jedynce -  Wielki Rów Afrykański cz. 2. (Great Rift) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
13:30 Jaka to melodia? - odc. 2552; teleturniej muzyczny
14:00 Klan - odc. 2379 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:30 Wideoteka - 60 hitów na 60 lat!; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Blondynka - odc. 3/13 - Nie każdy może być grabarzem -  txt. str. 777; serial TVP
16:25 Moda na sukces - odc. 5748 (The Bold and the Beautiful ep. 5748); serial kraj prod.USA (2010)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2553; teleturniej muzyczny
17:50 Klan - odc. 2380 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:25 Chichot losu - odc. 3/13 - Niemożliwe -  txt. str. 777; serial TVP
19:15 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Miś na pikniku, odc. 4 (Teddys day out, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
21:20 Wszystko przed nami - odc. 53; telenowela TVP
21:45 Wszystko przed nami - odc. 54 -  txt. str. 777; telenowela TVP
22:20 Zemsta - odc. 1 (Revenge, ep. 1) kraj prod.USA (2012)
23:10 Seks, kasa i kłopoty II - odc. 1 (Dirty, Sexy Money II, The Birthday Present); serial obyczajowy kraj prod.USA (2008)
00:05 Seks, kasa i kłopoty II - odc. 2 (Dirty, Sexy Money II, The Family Lawyer); serial obyczajowy kraj prod.USA (2008)
00:50 Farba -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1997)
02:15 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
03:15 Notacje - Andrzej Ciechanowiecki. Lekarskie zwolnienia; cykl dokumentalny
03:25 Zagadkowa Jedynka
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 TELEZAKUPY
06:30 Kopciuszek - odc. 48; serial obyczajowy TVP
07:05 M jak miłość - odc. 116
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:15
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:10
10:55 Lokatorzy - odc. 211 (273) Świąteczne porządki
11:25 TELEZAKUPY
12:00 Jesień życia; reportaż
12:25 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 22
12:40 Tancerze - odc. 5 Nowy; serial obyczajowy TVP
13:40 Barwy szczęścia - odc. 856 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:05 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 33
14:15 Współczesna rodzina - odc. 5/24 (Modern family ep. (Coal Digger)); serial komediowy kraj prod.USA (2009)
14:40 Świat bez tajemnic - Akcje Specjalnego Znaczenia - Leski Akcja 666; film dokumentalny
15:45 Panorama Kraj
16:05 Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 957 -  JM; serial TVP
17:05 Republika Doyle'ów - odc. 3/25 (Republic of Doyle ep. 103); serial kraj prod.Kanada (2009)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 18/71; teleturniej
19:30 Współczesna rodzina - odc. 5/24 (Modern family ep. (Coal Digger)); serial komediowy kraj prod.USA (2009)
19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 38
20:05 Barwy szczęścia - odc. 857 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 958; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 694
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:50 Świat bez fikcji - Dzieci Hitlera (Hitler’s Children); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2011)
24:00 Na linii strzału - odc. 14 (In Plain Sight s. II ep. 1); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
00:50 Rodzina Połanieckich - odc. 7/7 Powrót; serial TVP
02:20 Magazyn Ekspresu Reporterów
03:15 Republika Doyle'ów - odc. 2/25 (Republic of Doyle ep. 102); serial kraj prod.Kanada (2009)
03:55 Republika Doyle'ów - odc. 3/25 (Republic of Doyle ep. 103); serial kraj prod.Kanada (2009)
04:40 Zakończenie dnia

TVP Info Gorzów Wielkopolski
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:53 Twoja@sprawa; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:43 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:03 Telepopołudnie: Kobieta & Facet - Telepopołudnie: Kobieta & Mężczyzna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:04 Informacje lubuskie - flesz - Informacje lubuskie flesz 08.01.2013; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:07 Pogoda Poznań - Pogoda; STEREO
17:08 Telepopołudnie: Kobieta & Facet - Telepopołudnie: Kobieta & Mężczyzna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:14 Telepopołudnie: Kobieta & Facet - Telepopołudnie: Kobieta & Mężczyzna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Telepopołudnie: Kobieta & Facet - Telepopołudnie: Kobieta & Mężczyzna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Informacje lubuskie - flesz - Informacje lubuskie flesz 08.01.2013 -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:32 Pogoda Poznań - Pogoda; STEREO
17:35 Telepopołudnie: Kobieta & Facet - Telepopołudnie: Kobieta & Mężczyzna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:48 Telepopołudnie: Kobieta & Facet - Telepopołudnie: Kobieta & Mężczyzna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Informacje lubuskie - flesz - Informacje lubuskie flesz 08.01.2013 -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:02 Pogoda Poznań - Pogoda; STEREO
18:05 Magazyn reporterski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:18 Rozmowa dnia - Rozmowa dnia 08.01.2013; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne - Informacje lubuskie 08.01.2013; STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
18:48 Pogoda Poznań - Pogoda; STEREO
18:52 Informacje lubuskie - komentarze - Informacje lubuskie komentarze 08.01.2013; STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
19:04 Magazyn reporterski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:19 Informacje lubuskie - flesz - Informacje lubuskie flesz 08.01.2013 -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:21 Pogoda Poznań - Pogoda; STEREO
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:06 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:45 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia - Informacje lubuskie 08.01.2013 -; STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
21:56 Pogoda Poznań - Pogoda; STEREO
22:01 Rozmowa dnia - Rozmowa dnia 08.01.2013; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:15 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:31 A gdyby tak się stało; film dokumentalny; reż.:Marcel Łoziński; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:32 60 lat razem - odc. 34 - Halszka Wasilewska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
01:45 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:30 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Listy gończe - Zbrodnia bez kary - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:24 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:32 Prawdę mówiąc - ppłk Jerzy Niedzielski - odc. 58; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 A gdyby tak się stało; film dokumentalny; reż.:Marcel Łoziński; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Kościół z bliska - odc. 18; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:30 Przygody Animków Odcinek: 87
8:00 Pinky i Mózg Odcinek: 39
8:30 Scooby Doo Odcinek: 23 Sezon: 2
9:00 Czarodziejki Odcinek: 56
10:00 Dopóki śmierć nas nie rozłączy Odcinek: 8 Sezon: 4
10:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 366
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 89
12:00 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 8
13:00 Dom nie do poznania Odcinek: 149
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1618
14:45 Trudne sprawy Odcinek: 26 Sezon: 4
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 71
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 329
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1619
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 301
20:00 Nikomu ani słowa
22:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 3 Sezon: 6
23:15 W pułapce ognia
1:20 Zagadkowa Noc Odcinek: 1023
3:00 Zza kamery... Odcinek: 46
3:15 Tajemnice losu Odcinek: 1214
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2160

TVN
5:20 Rozmowy w toku Odcinek: 1999
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi Odcinek: 634
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1120
11:05 Na Wspólnej Odcinek: 1689
11:40 Sąd rodzinny Odcinek: 72
12:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 546
13:40 Ostry dyżur Odcinek: 21 Sezon: 11
14:45 Ukryta prawda Odcinek: 73
15:50 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 755
16:30 Rozmowy w toku Odcinek: 2000
17:25 Detektywi Odcinek: 886
18:00 Ukryta prawda Odcinek: 74
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Rajd Dakar 2013
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3492
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1690
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 763
21:30 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 7
22:30 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 8
23:30 Kuba Wojewódzki Odcinek: 7 Sezon: 6
0:30 The Event: Zdarzenie Odcinek: 9
1:30 Uwaga! Odcinek: 3492
1:45 Arkana magii Odcinek: 799
3:05 Rozmowy w toku Odcinek: 2000
4:00 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 10
6:30 No problem Odcinek: 6
7:00 Pixie i Dxie Odcinek: 13
7:05 Pixie i Dxie Odcinek: 14
7:10 Pixie i Dixie Odcinek: 15
7:30 Przygody Sindbada Żeglarza Odcinek: 18
8:30 Łowcy skarbów Odcinek: 17 Sezon: 2
9:30 Sekrety i kłamstwa Odcinek: 19
10:30 Dzika natura Odcinek: 8
11:30 Sława i chwała Odcinek: 1
12:30 Podniebny horror Odcinek: 1 Sezon: 9
13:30 Sekrety i kłamstwa Odcinek: 20
14:30 Przygody Sindbada Żeglarza Odcinek: 19
15:30 Timon i Pumba Odcinek: 27 Sezon: 2
16:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 7 Sezon: 2
16:30 Tarzan Odcinek: 11 Sezon: 3
17:00 Tarzan Odcinek: 12 Sezon: 3
17:30 Łowcy skarbów Odcinek: 18 Sezon: 2
18:30 Pixie i Dixie Odcinek: 47
18:35 Pixie i Dixie Odcinek: 48
18:40 Pixie i Dixie Odcinek: 49
19:00 Timon i Pumba Odcinek: 28 Sezon: 2
20:00 Fruwający wirus
21:55 Snajper - ostatnie zlecenie
0:00 Goło i wesoło Odcinek: 126 Sezon: 4
0:30 Muzyczne życzenia Odcinek: 17
1:30 No problem! Odcinek: 7
2:00 JRG w akcji Odcinek: 5
2:30 Zobacz to!

Puls 2
12:00 Medicopter Odcinek: 44 Sezon: 4
13:00 Krecik
13:30 Pszczółka Maja Odcinek: 61
14:00 Krecik
14:30 Pippi Odcinek: 18
15:00 Pan Andersen opowiada Odcinek: 13
15:30 Pszczółka Maja Odcinek: 62
16:00 Krecik
16:30 Pippi Odcinek: 19
17:00 Pippi Odcinek: 63
17:30 Krecik
18:00 Pan Andersen opowiada Odcinek: 14
18:30 Ja, ona i Eva Odcinek: 90
19:30 Medicopter Odcinek: 45 Sezon: 4
20:30 Gra o życie Odcinek: 46 Sezon: 22
21:30 Zbrodnie niedoskonałe Odcinek: 11
22:00 Z archiwum policji Odcinek: 1
22:30 Dyżur Odcinek: 6
23:00 Gramy po polsku Odcinek: 6
0:00 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Tygodnik Kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Rodzina Leśniewskich - odc. 1* - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP kraj prod.Polska (1978); reż.:Janusz Łęski; wyk.:Krzysztof Kowalewski, Krystyna Sienkiewicz, Magdalena Scholl, Tomasz Brzeziński, Agata Młynarska, Maciej Strojny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:15
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:10; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 117; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 728 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Czas honoru - odc. 60* "Kanał" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Znaki szczególne (20 lat Paszportów "Polityki"); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Złotopolscy - odc. 597* Ślub; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Tygodnik Gospodarczy - (17); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Galeria - odc. 117; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Seczuan (144); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Henryk Wars - pieśniarz Warszawy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO
19:15 Barwy szczęścia - odc. 728 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc. 1 - Nowy listonosz; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 93 - Wróżby -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (145); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:45 Znaki szczególne (20 lat Paszportów "Polityki"); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Hala odlotów - (odc. 1) - Pięćdziesiąt twarzy seksu lub co my wiemy o seksie?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 117; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzina Leśniewskich - odc. 1* - Przeprowadzka; serial przygodowy TVP kraj prod.Polska (1978); reż.:Janusz Łęski; wyk.:Krzysztof Kowalewski, Krystyna Sienkiewicz, Magdalena Scholl, Tomasz Brzeziński, Agata Młynarska, Maciej Strojny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc. 1 - Nowy listonosz; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:50 Ojciec Mateusz - odc. 93 - Wróżby; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
04:20 Barwy szczęścia - odc. 728; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Znaki szczególne (20 lat Paszportów "Polityki"); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Flesz historii - odc. 112; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

SVT1
06.00     Rapport
06.05     Regionala nyheter
06.25     Gomorron Sverige
10.00     Inte helt kosher
10.45     Året var 1963
11.45     På spåret
12.45     Där hon väntar på mig
13.00     Tårtor till tusen
13.30     Inför Idrottsgalan
13.35     Matiné: På en bänk i en park
15.15     En idiot på resa
16.00     Rapport
16.05     Gomorron Sverige
16.50     Fireworks
17.15     Seriestart: Strömsö
17.55     Sportnytt
18.00     Rapport
18.10     Regionala nyheter
18.15     Inte helt kosher
19.00     Kulturnyheterna
19.15     Regionala nyheter
19.30     Rapport
20.00     När rocken kom till Sveg
21.00     Stenbeck
22.00     Homeland
23.05     Rapport
23.10     Nattfilm: Don't say a word
01.00     Stenbeck
02.00     Rapport
02.05     En idiot på resa
02.50     Rapport
02.55     Tack för musiken
03.55     Rapport
04.20     Minnenas television: Siw Malmkvist show
05.15     Inte helt kosher

SVT2
13.40     Sanningen om fett
14.30     Kappelin i Europa
15.30     De utvalda - Kungliga danska baletten
16.30     Dinosauriernas planet
17.20     Nyhetstecken
17.30     Oddasat
17.45     Uutiset
18.00     Myten om träning
18.50     Hästkrafter
19.00     Vem vet mest?
19.30     Lögnen
20.00     Drömmar
21.00     Aktuellt
21.40     Kulturnyheter
21.45     Regionala nyheter
21.55     Nyhetssammanfattning
22.00     Sportnytt
22.15     Hitlers tid
23.45     Kulturnyheterna
00.00     Lennart Nilsson - en fotograf blir till
01.00     Inget ljus i tunneln

SVT Barnkanalen
05.30     I drömmarnas trädgård
05.55     Sånger om djur
06.00     Timmy lamm
06.10     Florries drakar
06.20     Boo
06.30     Grodan och hans vänner
06.40     Pim och Pom
06.45     Stor och Liten
06.55     Småpotatis
07.00     Bolibompa 07:00-09:00
07.01     Dinosaurietåget
07.15     Buskul
07.30     Fåret Shaun
07.40     Yakari
07.50     Småkryp
07.55     Riddare Micke
08.10     Gissa hur mycket jag tycker om dig
08.25     Lulu Zipadoo
08.35     Babar och Badous äventyr
09.00     Cirkuskiosken
09.25     Hos oss bor det marsvin
09.30     Roboten Rob
09.40     Fågelvägen 3
09.50     Kipper
10.00     Tinga Tinga sagor
10.15     Ludovic
10.30     Yoko! Jakamoko! Toto!
10.35     Ängsleken
10.40     Rorri Racerbil
10.50     Abbys flygande skola för feer
11.00     Meckar-Micke
11.10     Hannas hjälplinje
11.20     Lille Ho och loppan Fli
11.35     Mjölktandsmössen
11.40     Capelito
11.45     Lisa
11.50     Fifi och blomsterfröna
12.00     Wibbly Gris
12.10     Katja Katt
12.20     Lilla blåa draken
12.30     Mamma Mirabelle
12.40     Lilla Charley Björn
12.50     Jasper Pingvin
12.55     Samsam
13.00     Tweenies
13.20     Aisopos teater
13.30     Milas sagor
13.45     Toot och Puddle
13.55     Molly Monster
14.00     Tess och Ubbe
14.10     Pingu
14.15     Martin Morning
14.30     Djungelboken
14.45     Seaside hotell
15.00     Creepschool
15.30     Becky Richards regerar
15.50     Pakten
16.20     Pyjamasklubben
16.45     Vampyrskolan
17.00     Horseland
17.20     Mjölktandsmössen
17.30     Lulu Zipadoo
17.40     Lilla prinsessan
17.55     Pipungarna
18.00     Bolibompa 18:00-18:45
18.01     Riddare Micke
18.15     Stava med skägg
18.30     Seriestart: Energina
18.45     Seriestart: Labyrint
19.15     Lilla Aktuellt
19.20     Seriestart: Skrotarna
19.45     Bara på skoj
19.55     Larva
20.00     Stängning

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.