TVP 1
05:35 Klan - odc. 2862; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 TELEZAKUPY
06:30 Natura w Jedynce - Łużyce. Z piekła do nieba (From Hell to Heaven Lusatia)  48'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Henry M.Mix; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Jaka to melodia? - odc. 3229; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Ferie w Polsce - Zima w Bieszczadach; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 88 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 88) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 247 (s. 4, odc. 28) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 247 (s. 4, ep. 28)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Natura w Jedynce - Planeta wróbli. (Planet Sparrow / Planet der Spatzen)  50'; film dokumentalny kraj prod.Austria (2013); reż.:Kurt Mayer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Gwiazdy, hity, historie - zespół Czerwone Gitary; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 89 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 89) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Czekolada na ostro i słono -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 248 (s. 4, odc. 29) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 248 (s. 4, ep. 29)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 24
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3230; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2863 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /445/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:20 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
19:50 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Polska - Niemcy; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 James Bond powraca - Diamenty są wieczne (Diamonds are forever) -  txt. str. 777  115'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1971); reż.:Guy Hamilton; wyk.:Charles Gray, Lana Wood, Jimmy Dean, Bruce Cabot, Putter Smith, Bruce Glover, Sean Connery; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Homeland [ser. II] - odc. 4 (Homeland II, ep. 4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Żywe trupy [ser. III] - odc. 1/16 (The Walking Dead III, ep. 1, Seed); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:15 Chicago Fire - odc. 4/24 (Chicago Fire, ep. 4, One Minute) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Homeland [ser. II] - odc. 4 (Homeland II, ep. 4); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Notacje - Jan Venulet. Szkoła życia; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Świat się kręci - /445/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:35 Mikołajek - odc. 61 Dentysta (Le Petit Nicolas ep. Le dentiste); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Mikołajek - odc. 62 Chorągiew (Le Petit Nicolas ep. Le drapeau); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 M jak miłość - odc. 972; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 973; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1376 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na dobre i na złe - odc. 76 - Amator sztuki miłosnej; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Cesarzowa Ki - odc. 34 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Toblach 5 km technika dowolna ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Toblach 5 km technika dowolna; STEREO, 16:9, Na żywo
14:20 Latający Klub 2 na Święta; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Hity kabaretu - (5) - Kakao i inne hity Kabaretu Smile; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Cesarzowa Ki - odc. 35 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 16/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Rodzinka.pl - odc. 160 "Sprzątanie" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Akademia smaku Zosi i Tomka - 1; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 O mnie się nie martw - s. III odc. 4/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Sherlock - odc. 3/9 Wielka gra (Sherlock, ep. The Great Game) -  txt. str. 777  89'; serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Paul McGuigan; wyk.:Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Mark Gatiss, Rupert Graves; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy (Crimson Rivers II (Les Rivieres pourpres II - Les anges de l'Apocalypse) -  txt. str. 777  94'; film sensacyjny kraj prod.Francja, Wielka Brytania, Włochy (2004); reż.:Olivier Dahan; wyk.:Jean Reno, Benoit Magimel, Christopher Lee; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Sekcja 8 (Basic)  94'; film sensacyjny kraj prod.USA, Niemcy (2003); reż.:John McTiernan; wyk.:John Travolta, Connie Nielsen, Samuel L. Jackson; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Baron24 - odc. 19 "Hot - dog"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Baron24 - odc. 20 "Gwiazdka w przewodniku"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Przechodzień codzienny - 4.01 - Zwierzęta /91/; STEREO, 16:9
06:15 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Snowdonia 1890 - odc. 9/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Podróż do Państwa Środka - odc. 4 - Turystyka Miejsca znane i nieznane  22'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:00 Pogoda - 8.01 - 2; STEREO, 16:9
11:10 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Relacje - odc. 93; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Jedź bezpiecznie - odc. 578; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 413; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Plebania - odc. 414; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Poczet aktorów polskich - Zbigniew Cybulski  50'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Głos widza - odc. 158; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Pogoda na narty 2015/2016 - odc. 4; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 98; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 W starym kinie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Seniorada - odc. 16 skrót 1 - Opowieść o lutniku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Poczet aktorów polskich - Zbigniew Cybulski  50'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Relacje - odc. 93; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 8.01 - 3; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 8.01 - 4; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza - odc. 158; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Poczet aktorów polskich - Zbigniew Cybulski  50'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Rączka gotuje - Browar Cieszyn(nowy); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Seniorada - odc. 16 skrót 1 - Opowieść o lutniku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Jedź bezpiecznie - odc. 578; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 98; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Przechodzień codzienny
06:05 Pogoda 1 -
06:15 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:01 Poranek z TV Katowice
07:40 Narciarski weekend
07:55 Narciarski weekend - kamerki; magazyn
08:01 Gość Aktualności
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda 2 -
08:45 Męska strefa; magazyn
09:15 Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Snowdonia 1890 - odc. 9/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Podróż do Państwa Środka - odc. 4 - Turystyka Miejsca znane i nieznane  22'; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:00 Pogoda 2 -
11:10 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Relacje - odc. 93; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Czwartkowe tajemnice; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 413; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Plebania - odc. 414; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Poczet aktorów polskich - Zbigniew Cybulski  50'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Głos widza - odc. 158; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Pogoda na narty 2015/2016 - odc. 4; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 98; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Antenowe remanenty
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:32 POGODA
17:40 Ziołowa apteka
18:00 Męska strefa; magazyn
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:02 Wieczorne wiadomości sportowe
19:17 Magazyn Meteo
19:25 Narciarski weekend - kamerki; magazyn
20:02 Trudny rynek; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:42 Narciarski weekend
20:55 POGODA
21:00 Tego nie wiecie
21:15 Gramy dla Was
21:30 Gość Aktualności
21:45 Aktualności Wieczorne
22:00 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
22:10 POGODA
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda 3 -
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:10 Pogoda 4 -
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Poczet aktorów polskich - Zbigniew Cybulski  50'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Męska strefa; magazyn
01:25 Relacje - odc. 93; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda 3 -
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda 4 -
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza - odc. 158; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Poczet aktorów polskich - Zbigniew Cybulski  50'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Rączka gotuje; magazyn kulinarny
05:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Lotniczy Puck; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Czwartkowe tajemnice; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 98; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie dnia

TV Toruń
00:00 Przerwa
10:00 Aktualności Toruńskie
10:20 Rozmowa dnia
10:40 Gala Noworoczna
11:00 Lepsza strona życia
11:15 Trening z Radosławem Smykiem
11:30 Filmożerca /150/
12:00 Aktualności Toruńskie
12:20 Rozmowa dnia
12:40 Gala Noworoczna
13:00 Lepsza strona życia
13:15 Trening z Radosławem Smykiem
13:30 Filmożerca /150/
14:00 Przerwa
16:30 Pamięci Grzegorza Ciechowskiego
16:55 Nasze Sprawy - MSM
17:10 W niebo skłon /1/
17:45 Aktualności Toruńskie
18:05 Rozmowa dnia
18:25 Magazyn Kujawsko - Pomorski
18:55 Gala Noworoczna
19:15 Z rodziną Łopacińskich dookoła świata
20:00 Aktualności Toruńskie
20:20 Rozmowa dnia
20:40 Magazyn Kujawsko - Pomorski
21:10 W niebo skłon /1/
21:45 Aktualności Toruńskie
22:05 Rozmowa dnia
22:25 Nasze Sprawy - MSM
22:40 Muzyczny kram /48/ - Syksa
23:10 Powtórka progarmu

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:00 Trudne sprawy Odcinek: 49
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 763
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 764
10:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 43 Sezon: 2
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 90
12:00 Pielęgniarki Odcinek: 128 Sezon: 3
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 50
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2208
14:45 Słoiki Odcinek: 44
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 106
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2209
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 478
20:00 Epoka lodowcowa III - Era dinozaurów
22:05 Obcy kontra Predator II
0:00 Grzeszna miłość
2:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 167 Sezon: 8
3:30 Tajemnice losu
5:00 Disco gramy Odcinek: 186

TVN
5:45 Uwaga! Odcinek: 4459
6:15 Mango - Telezakupy
7:20 Singielka Odcinek: 61
7:50 Doradca smaku Odcinek: 21
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1742
10:55 Kuchenne rewolucje Odcinek: 8 Sezon: 4
12:00 Szkoła Odcinek: 95
13:00 Szpital Odcinek: 239
14:00 Ukryta prawda Odcinek: 353
15:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2425
16:00 Szkoła Odcinek: 96
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 354
18:00 Szpital Odcinek: 240
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:40 Kronika Rajdu Dakar 2016 Odcinek: 6
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 4460
20:00 Madagaskar
21:50 Nico: ponad prawem
23:55 Trzynastka
1:55 Kronika Rajdu Dakar 2016 Odcinek: 6
2:00 Kuba Wojewódzki Odcinek: 10 Sezon: 9
3:00 Uwaga! Odcinek: 4460
3:15 Klub magii Odcinek: 7
4:35 Rozmowy w toku Odcinek: 2425

TV 4
6:00 Mega Chichot Odcinek: 31
6:30 Mega Chichot Odcinek: 33
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 34
7:35 Scooby Doo Odcinek: 9
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 37
8:35 Scooby Doo Odcinek: 10
9:00 Przygody Merlina Odcinek: 8
10:00 Kotka Odcinek: 90
11:00 Włoska narzeczona Odcinek: 56
12:00 Galileo Odcinek: 346
13:00 Galileo Odcinek: 374
14:00 STOP Drogówka Odcinek: 13
15:00 Dom nie do poznania Odcinek: 246
16:00 Kotka Odcinek: 91
17:00 Włoska narzeczona Odcinek: 57
18:00 13. posterunek Odcinek: 10
18:40 13. posterunek Odcinek: 11
19:20 13. posterunek Odcinek: 12
20:00 Bazyliszek: król węży
21:55 Belfer
0:20 Dorcel Airlines - Pierwsza klasa
1:45 Interwencja
2:00 STOP Drogówka Odcinek: 108
3:00 Kłamczuch Odcinek: 14
4:00 Disco Polo Life Odcinek: 173
5:00 Disco Polo Life Odcinek: 174

TVN 7
5:50 We dwoje Odcinek: 7
7:20 Zaklinaczka duchów Odcinek: 5 Sezon: 5
8:20 Sąd rodzinny Odcinek: 144
9:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 524
10:20 Przepis na życie Odcinek: 4
11:25 Mango - Telezakupy
13:00 Sąd rodzinny Odcinek: 145
14:00 Szpital Odcinek: 287
15:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 525
16:00 Bananowy doktor Odcinek: 6 Sezon: 2
17:00 Zaklinaczka duchów Odcinek: 7 Sezon: 5
18:00 Zaklinaczka duchów Odcinek: 8 Sezon: 5
19:00 Dr House Odcinek: 19 Sezon: 7
20:00 Wpuszczony w kanał
21:50 Turbulencja
0:00 Stare, ale jare
2:20 Program ezoteryczny - Astra TV Odcinek: 7
4:30 Druga strona medalu Odcinek: 6 Sezon: 2
5:00 Druga strona medalu Odcinek: 7 Sezon: 2

TV Polonia
05:50 Świat się kręci - /444/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Great Loop Polonia 2014 - 2015. Część 1 Chicago - Nowy Orlean (Great Loop Polonia 2014 - 2015. Część 1 Chicago - Nowy Orlean); film dokumentalny kraj prod.USA (2015); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Między nami bocianami - odc. 1 - Powrót boćków; serial animowany; reż.:Bronisław Zeman; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Gramy Pl - Chant (Spoken Love); teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - Kazimierz Dolny; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Polonia w Komie - (839) Chile - Festyny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Na sygnale - odc. 77 "Próba" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1177 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Determinator - odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zapiski Łazęgi - Widzeńsko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Niezapomniane koncerty - "To co dał mi los" - koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Nie ma jak Polska - odc. 62 Kujawskopomorskie szlakiem historii, szlakiem kultury, cz. 2 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Załoga Eko - Na tropie tajemnic przyrody - odc. 18 - Tajemnice nietoperzy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Polonia w Komie - (839) Chile - Festyny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Sztuka życia - odc. 104, Mariusz Czerkawski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Każdy ma swój port...  28'; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Na sygnale - odc. 77 "Próba" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Przygody Smoka Pola - (1) Jestem Pol; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 13; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:15 Sport; STEREO, 16:9
20:25 Pogoda; STEREO, 16:9
20:30 Na dobre i na złe - odc. 613 - Niezręczność -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Polonia w Komie - (902); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:40 Córka albo syn -  txt. str. 777  70'; film TVP kraj prod.Polska (1979); reż.:Radosław Piwowarski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
01:15 Między nami bocianami - odc. 1 - Powrót boćków; serial animowany kraj prod.Polska (1997); reż.:Bronisław Zeman; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Gramy Pl - Chant (Spoken Love); teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 13; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:15 Sport; STEREO, 16:9
02:15 Pogoda; STEREO, 16:9
02:30 Na dobre i na złe - odc. 613 - Niezręczność; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Polonia w Komie - (902); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Na sygnale - odc. 77 "Próba"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Las Story - odc. 21; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Gramy Pl - Chant (Spoken Love); teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:35 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 6/7 - Porwanie Serafina; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Mama i ja - Sylwestrowy bal lalek; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Noksu - Noksu lata, odc. 31 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:50 Nie ma jak Rosie - Pilnowanie Małego Misia, odc. 18 (Looking After Little Bear); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak szewc Rumcajs został rozbójnikiem, odc. 1 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 5 Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 ABC wszystko wie - odc. 46; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Mały Miś s. IV - Magiczna lemoniada, odc. 56 (Magic lemonade); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Misiowanki - odc. 14 Usprawiedliwienie (The excuse note); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Domisie - Strachowyj w tarapatach; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Rodzina Rabatków - Przeprowadzka, odc. 1 (Room to move); film animowany kraj prod.Francja (2005); reż.:E. Berlier; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Stacyjkowo - Wilson i dziki wiatr, odc. 44 (Wilson & the Wild Wind); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Littlest Pet Shop - Co mówiliście?, odc. 19 (What Did You Say?); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Nowy rower Betty, odc. 1 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Noksu - Noksu lata, odc. 31 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Nie ma jak Rosie - Pilnowanie Małego Misia, odc. 18 (Looking After Little Bear); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak szewc Rumcajs został rozbójnikiem, odc. 1 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 5 Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 ABC wszystko wie - odc. 46; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Mały Miś s. IV - Magiczna lemoniada, odc. 56 (Magic lemonade); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - Strachowyj w tarapatach; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Misiowanki - odc. 14 Usprawiedliwienie (The excuse note); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Rodzina Rabatków - Przeprowadzka, odc. 1 (Room to move); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Stacyjkowo - Wilson i dziki wiatr, odc. 44 (Wilson & the Wild Wind); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Littlest Pet Shop - Co mówiliście?, odc. 19 (What Did You Say?); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Noksu - Nowy rower Betty, odc. 1 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Noksu - Brudne ręce, odc. 32 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Jedyneczka na saneczkach - /Ferie odc. 1/; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 6/7 - Porwanie Serafina; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc. 12; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Bardzo ważne słowo przepraszam; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Noksu - Super być małym Noksu, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 47 Słoniowe uszy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Kaktus i Mały - Dlaczego mam dobre zdanie o bocianie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Kaktus i Mały - Dlaczego może nas złościć słoń ze słoniowej kości?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Nie ma jak Rosie - Super Filip, odc. 19 (Superwill); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs przechytrzył Księcia Pana, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Mały Miś s. III - Łódź na łyżwach, odc. 46 (Little bear and the ice boat); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 15 Za mała (Too small for the team); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Zatruta woda, odc. 25 (The heart of the spring); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Skrzynia ogniowa starego Pita, odc. 45 (Old Puffer Pete’s Firebox); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Littlest Pet Shop - Cukiernicy i oszuści, odc. 20 (Bakers and Fakers); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka -  Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Uroda ma wielką moc, odc. 40 (Terrible power); serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Bolek i Lolek - Yeti, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek znaleźli skrzypeczki, odc. 30 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 7/7 - Rozstanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Duże dzieci - (4); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Podróżnik - Baobaby; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Jak to działa - odc. 52 Kolej infrastruktura -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wielki świat małych odkrywców - Jesteśmy różni odc.21; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Magiczne drzewo - odc. 8 B - Wędrówka -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:40 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (60) - Południowy Tyrol -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 25 Holandia (96) "Haga"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rodzinka.pl - odc. 58 "Pstrykasz więc jesteś" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 59 "Młodość nie zna strachu" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ojciec Mateusz - odc. 149 - Magiczne zwierciadło (Ojciec Mateusz XII odc. 2) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Fuks -  txt. str. 777  84'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Opole 2015 na bis! - The best of Opole 2015; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie dla strażaków -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - W stołówce na warszawskiej Pradze -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Ojciec Mateusz - odc. 177 - Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 25 Holandia (96) "Haga"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 150 - Powrót (Ojciec Mateusz XII odc. 3) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 60 "Gwiazda rocka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 61 "Biznes is biznes" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Okrasa łamie przepisy - Karp czy jesiotr -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Makłowicz w podróży - Podróż 14 (54) Irlandia - Dublin -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Krew z krwi - odc. 1/8 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Xawery Żuławski; wyk.:Agata Kulesza, Andrzej Andrzejewski, Izabela Kuna, Łukasz Simlat, Ksawery Szlenkier, Mariusz Bonaszewski, Maciej Musiał, Małgorzata Kozłowska, Piotr Nowak, Zbigniew Stryj; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:20 51. KFPP Opole 2014 - 51. KFPP Opole 2014 Kabareton (1); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Prokurator - odc. 2/10 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Nierządnica (Die Wanderhure)  120'; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2010); reż.:Hansjörg Thurn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Strefa 3D - Wrak USS Liberty; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Historia
06:50 Wiadomości - 8.01.1990; Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
07:30 Flesz historii - odc. 267; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Drawieński Park Narodowy  44'; film dokumentalny; reż.:Elżbieta Wroniewska-Rejf; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 241 (s. 4, odc. 22) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 241 (s. 4, ep. 22)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Makłowicz w podróży - Podróż 25 Holandia (95) "W dawnym stylu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Polska i świat z historią w tle - Pierwsza w Europie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Koło historii - Brygada odc.37; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Historia faszyzmu - odc. 3 (La storia del fascismo/ History of Fascism); serial dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Gorycz i chwała  37'; film dokumentalny; reż.:Ewa  Świecińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:15 Trzcinica - karpacka Troja -  txt. str. 777  32'; film dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Polska i świat z historią w tle - Cztery siostry; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Skarby czeskiego dziedzictwa narodowego - Telcz Róża jezior 2/13 (National Jewels Unesco World Heritage); cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Podróże z historią - Śladem Wikingów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Złamana strzała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 "Sensacje XX wieku" - Astrolog (Astrolog) -  txt. str. 777; widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Polskie bitwy - Samosierra 1808 r  55'; cykl dokumentalny; reż.:LUCYNA SMOLIŃSKA, MIECZYSŁAW SROKA; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 242 (s. 4, odc. 23) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 242 (s. 4, ep. 23)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Człowiek z Neandertalu 2/26 (IL ETAIT UNE FOIS... L'HOMME/ L’homme du nandertal); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Historia faszyzmu - odc. 4 (La storia del fascismo/ History of Fascism); serial dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska i świat z historią w tle - Polski sen o bombie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Sensacje XX wieku - Pucz Janajewa, cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Sensacje XX wieku - Pucz Janajewa, cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Szerokie tory - Jeden dzień z życia inspektora straży rybackiej na Ukrainie; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Historia kryminalistyki - Identyfikacja 1/6 (History of Criminalistics) -  txt. str. 777  40'; serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Wiera Jakowienko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Polskie bitwy - Samosierra 1808 r  55'; cykl dokumentalny; reż.:LUCYNA SMOLIŃSKA, MIECZYSŁAW SROKA; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Andreas Baader. Wróg publiczny. (Andreas Baader - Der Staatsfeind)  59'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2002); reż.:Klaus Stern; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Blisko, coraz bliżej - odc. 8 Niepokój i gniew. Rok 1919; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Historia żywa - Spadkobiercy powstańczej armii; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:56 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:20 Biznes z energią - Biznes Z Energią 2; magazyn; STEREO, 16:9
19:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:01 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:52 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
02:02 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:20 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:14 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:25 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:22 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:25 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
04:45 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9
05:30 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny - do 10.01.16; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Hala odlotów - Co nas czeka czyli scenariusze na przyszłość (s. VI, odc. 01); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Kostucha (Commare Secca, La)  89'; dramat kraj prod.Włochy (1962); reż.:Bernardo Bertolucci; wyk.:Renato Troiani, Erina Torelli, Marisa Solinas; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Dekalog 89 + - Moja biedna głowa  21'; film TVP; reż.:Adrian Panek; wyk.:Mariusz Bonaszewski, Krzysztof Chodorowski, Adrianna Biedrzyńska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Chłopi - odc. 2/13 - Jarmark -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Anne - Sophie Mutter: Sonaty J. Brahmsa (Anne - Sophie Mutter: Sonaty J. Brahmsa); koncert kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Portret podwójny  108'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Mariusz Front; wyk.:Maciej Adamczyk, Elżbieta Piekacz, Adam Bauman, Adam Bosko, Irena Front, Paweł Grzelak, Maciej Karpiński, Bogusław Kierc, Agnieszka Wosińska, Tomasz Zygadło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Słodka Charity (Sweet Charity)  138'; musical kraj prod.USA (1969); reż.:Bob Fosse; wyk.:Shirley MacLaine, John McMartin, Chita Rivera, Sammy Davis Jr; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 ARTE w TVP Kultura - William Turner (J. M. W. Turner)  54'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Alain Jaubert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Wieczór kinomana - Filmy Aleksieja Bałabanowa - Palacz; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:25 Wieczór kinomana - Palacz (Koczegar)  83'; komedia kraj prod.ROSJA (2010); reż.:Aleksiej Bałabanow; wyk.:Mikhail Skryabin, Aida Tumutova, Aleksandr Mosin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Filmy, które zmieniły Amerykę - Arizona Dream (Arizona Dream)  134'; film obyczajowy kraj prod.USA, Francja (1992); reż.:Emir Kusturica; wyk.:Johnny Depp, Jerry Lewis, Faye Dunaway, Lili Taylor; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
01:40 Jazz noc - Miles Davis: Live in Germany (Miles Davis: Live in Germany); koncert kraj prod.USA (1987); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Ofiarowanie Andrieja Tarkowskiego (Andrey Tarkovsky's Sacrifice)  52'; film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2012); reż.:Denis Trofimov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - Wioska Katowice (312); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Zielone Minho" (37); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (95) - Halik u łowców głów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Okrasa łamie przepisy - Inne oblicze pstrąga -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Tylko jeden skecz - "Czeska piosenka" - Kabaret Ani Mru Mru /4/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Dzieciaki górą - odc. 66; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Śpiewające fortepiany - (80); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /36/ - "Jesteśmy na wczasach" - Wojciech Młynarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Kabaretowy Klub Dwójki - Pora relaksu, jak się odstresować (16); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Życie to Kabaret - Dobry wieczór z Neo - Nówką - Ale jaja (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Życie to Kabaret - Dobry wieczór z Neo - Nówką - Lanie wody (2) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2130; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /45/ - "Ktoś między nami" - Anna Jantar, Zbigniew Hołdys; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Sawanna odc. 9 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Makłowicz w podróży - Podróż 9 Islandia "Rejkiavik" (38); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Grilowanie w przedszkolu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Święta wojna - (316) Rekin Przodowy; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (81); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /43/ - "Poszłabym za Tobą" - Breakout; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Koń Polski - wielki sport w małym mieście (1); program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Latający Klub 2 na Nowy Rok; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Postaw na milion - odc. 105; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Tylko dla dorosłych - (2); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Kabaretowa Mapa Polski - 35. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście /1/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
01:25 Kabaretowa Mapa Polski - 35. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark 2014 - Neo - Nówka i goście /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
02:20 Dzięki Bogu już weekend - The Best of 2014; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 I kto to mówi? - (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Rozrywka Retro - Kabaret POTEM przedstawia - Z Kolbergiem przez świat; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 07 zgłoś się - odc. 5/21 - 24 godziny śledztwa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 131 (s. III, odc. 4) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 131); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odc. 209; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Na dobre i na złe - odc. 619 - Kłamca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 56 "Instrukcja obsługi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 57 "Nudzi mi się" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 5 - Róża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 6 - Anna -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 150 - Dyskoteka w pigułce; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 58 "Pstrykasz więc jesteś" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 59 "Młodość nie zna strachu" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 7 - Pomyłka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 132 (s. III, odc. 5) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 132); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 101 (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 8 - Wyrok -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 O mnie się nie martw - s. III odc. 5/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Londyńczycy - odc. 2/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Londyńczycy - odc. 3/13 -  AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 07 zgłoś się - odc. 5/21 - 24 godziny śledztwa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 M jak miłość - odc. 209; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
06:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 1/2 F (1) : A.Kerber - C.Suarez-Navarro; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Zwarcie - Witold Bańka; magazyn; STEREO, 16:9
08:45 Piłka nożna - Barca TV TV (24/2016) - Liga Hiszpańska: Espanyol Barcelona - FC Barcelona; STEREO, 16:9
11:15 Piłka nożna - Barca TV (24/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
12:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 1/2 F (2) : V.Azarenka - S.Crowfrod; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Serbia - Belgia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: 1/2 F (1) ( 1 set ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:45 Kierunek Rio - odc. 20 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
18:20 Siatkówka kobiet - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: 1/2 F (2) ( 1 set ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Polska - Niemcy ( set 2 ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Polska - Niemcy ( 3 set ); STEREO, 16:9, Na żywo
21:20 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Polska - Niemcy ( 4 set ); STEREO, 16:9, Na żywo
22:10 Tenis ziemny - Turniej WTA - Brisbane - 1/2 F (2): V. Azarenka - S. Crowfrod; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:25 Piłka nożna - Barca TV TV (25/2016) - Puchar Hiszpanii: FC Barcelona - Espanyol Barcelona; STEREO, 16:9
02:00 Piłka nożna - Barca TV (25/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
02:30 Siatkówka mężczyzn - Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie: Francja - Bułgaria; STEREO, 16:9
04:10 Zakończenie dnia

Polsat Romans
6:00 Nasz nowy dom Odcinek: 3
7:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1243
7:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1244
8:30 Dom nie do poznania Odcinek: 5
9:30 Nie ma lekko Odcinek: 16
10:25 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya Odcinek: 11
11:55 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya Odcinek: 4
12:50 Gotowe na wszystko Odcinek: 7
13:45 Hotel 52 Odcinek: 41 Sezon: 4
14:45 Nasz nowy dom Odcinek: 4
15:45 Dom nie do poznania Odcinek: 6
16:45 Nie ma lekko Odcinek: 17
17:40 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya Odcinek: 12
19:10 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya Odcinek: 5
20:05 Gotowe na wszystko Odcinek: 8
21:00 Dziewiąte wrota
23:45 Ultraviolet
1:30 Hotel 52 Odcinek: 41 Sezon: 4
2:30 Nasz nowy dom Odcinek: 27
3:30 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya Odcinek: 12
4:50 2XL Odcinek: 4
5:40 Zza kamery... Odcinek: 30

M6
6:00 M6 Music
7:10 Les blagues de Toto Odcinek: 47 Sezon: 1
7:20 Princesse Sofia Odcinek: 16 Sezon: 2
7:40 Miles dans l'espace Odcinek: 5 Sezon: 1
8:10 K3 Sezon: 1
8:25 Alvinnn!!! et Les Chipmunks Odcinek: 21 Sezon: 1
8:35 Les P'tits Cuistots Sezon: 1
8:40 Les P'tits Cuistots Sezon: 1
9:00 M6 Boutique
10:10 Drop Dead Diva Odcinek: 9 Sezon: 1
11:00 Drop Dead Diva Odcinek: 10 Sezon: 1
11:45 Drop Dead Diva Odcinek: 11 Sezon: 1
12:40 Météo
12:45 Le 12.45
13:10 Scènes de ménages
13:40 Météo
13:45 Trouver l'amour à Sugarcreek
15:45 Villa des souvenirs
17:25 Les reines du shopping
18:35 Chasseurs d'appart'
19:40 Météo
19:45 Le 19.45
20:10 Scènes de ménages
20:45 Météo
20:55 Elementary Odcinek: 9 Sezon: 3
21:45 Elementary Odcinek: 10 Sezon: 3
22:40 Elementary Odcinek: 13 Sezon: 2
23:30 Elementary Odcinek: 6 Sezon: 1
0:20 Elementary Odcinek: 7 Sezon: 1
1:10 Californication Odcinek: 3 Sezon: 7
1:45 Californication Odcinek: 4 Sezon: 7
2:15 Météo
2:20 M6 Music

VIVA Polska
6:00 VIVA Power Dance
8:00 VIVA Dance
10:00 100% Dance
11:55 VIVA Dance
14:00 100% Dance
16:00 VIVA Dance
18:00 100% Dance
20:00 VIVA Power Dance
22:00 VIVA Dance Mix
0:00 VIVA Dance
2:00 VIVA Dance Mix

CNN
6:00 CNN Newsroom
7:00 CNN Newsroom
8:00 CNN Newsroom
9:00 CNN Newsroom
9:30 African Voices
10:00 Amanpour
10:30 News Special
11:00 The Business View with Nina Dos Santos
12:00 CNN Newsroom
12:30 World Sport
13:00 News Stream (with World Sport)
14:00 World Business Today
15:00 International Desk (with World Sport)
16:00 International Desk
16:15 Marketplace Africa
16:30 News Special
17:00 International Desk
17:30 Inside Africa
18:00 Wolf
19:00 Amanpour
19:30 CNN Newsroom
20:00 The World Right Now with Hala Gorani
21:00 Quest Means Business
22:00 Amanpour
22:30 World Sport
23:00 CNN Newsroom
23:30 Political Mann
0:00 CNN Newsroom
0:30 World Sport
1:00 Anderson Cooper 360
2:00 Quest Means Business
3:00 TalkAsia
3:30 African Voices
4:00 Amanpour
4:30 Political Mann
5:00 CNN Newsroom
5:30 TalkAsia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.