FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 "Moda na sukces" - serial prod. USA
8.20 Muzyczna Jedynka
8.30 Wiadomości
8.40 Rządy dzieci, czyli pajdokracja
9.05 Gimnastyka
9.10 Mama i ja
9.25 Domowe przedszkole. Przedszkolny koncert życzeń
10.05 "Znak róży" (8/13) - serial sens. prod. USA (1995)
10.50 Muzyczna Jedynka
11.00 Kalendarz pani domu - progr. poradniczy dla kobiet
11.20 Opowieści o smakach - Herbata - program eduk.
11.30 Pierwsze kroki pod koszem - program cykliczny
11.45 Kamienie z tej i nie z tej ziemi - program eduk.
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.40 Klub Samotnych Serc
13.05 Aukcja - teleturniej o sztuce
13.25 Kwadrans na kawę
13.40 Żyć w rodzinie i przetrwać
13.50 Austria gościem Telewizji Edukacyjnej
14.50 Program dnia
15.00 Wiadomości
15.10 Małżeństwo doskonałe - nasze - program eduk.
15.30 "Tajemniczy świat Aleksandry" (7/13) "Fałszywy alarm - serial prod. USA (1994)
16.00 Dla dzieci - Ciuchcia
16.25 Muzzy (17) - język angielski dla dzieci
16.30 Dla młodych widzów - Decyzje
17.00 Teleexpress
17.25 "Tata, a Marcin powiedział..." "Koniak dla doktora"
17.35 Goniec - tygodnik kulturalny
17.55 Bezpieczniej - magazyn
18.10 Randka w ciemno - zabawa quizowa
19.00 Wieczorynka: "Smurfy"
19.30 Wiadomości
20.10 "Marsz Radetzky'ego (2-ost.) - film fab. prod. austriacko-niemieckiej
22.30 W centrum uwagi - program publicystyczny
23.00 Giełda - przegląd tygodnia - program Tadeusza Mosza
23.15 Wiadomości
23.25 Bez przebaczenia - magazyn filmowy Andrzeja Saramonowicza
24.00 Nocny Klub Jedynki - program Andrzeja Witkowskiego
1.05 "Sobotni złodziej" - film fab. prod. meksykańskiej (1994)
1.35 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki - w tym: Dziennik krajowy
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki
8.00 Program lokalny
8.30 "Pełna chata" (75) - serial komediowy prod. USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
14.55 Powitanie
15.00 "Prawdziwe przygody profesora Thompsona" (25/26) - serial animowany prod. hiszpańskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15.35 "Artysta czasu jesieni: Tadeusz Kwiatkowski" - film dok.
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas - Podaj łapę
16.35 Jeden na jeden
17.05 Instalacja - program dla młodzieży
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Va banque - teleturniej
19.05 Tele Wizje Kultury - program artystyczny
19.35 Paragon - quiz
20.00 Bałtycki Festiwal Piosenki Karlshamn '96 - koncert
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 "Potwór - portret Stalina' (1/6) "Zniewolenie umysłów" - serial dok. prod. francuskiej
22.30 Audiotele - Rozwiązanie konkursu
22.40 "Martin Beck: Zabójca policjanta" - serial kryminalny prod. szwedzkiej (1993)
0.15 Panorama
0.25 Lalamido nocą - program muzyczny
1.15 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław
07.30 Piątka na dzień dobry
07.35 Fakty - Refleks
07.45 Piątka na dzień dobry
08.00 Fakty
08.10 Piątka na dzień dobry
08.30 Szmacianki
08.40 Roger Odrzutowiec
08.45 Pechowa rodzinka
09.10 Klarysa
09.50 Maria Celeste
10.35 Boisko
11.00 Prof. Miodek opowiada
11.25 Inni
11.50 Fakty
12.00 TV POLONIA
15.00 Dzisiaj w Piątce
15.10 Bajkowe trojaczki
15.35 Nowe odkrycia
16.00 Pochodnia
16.30 Piątek dla ciebie
17.30 Aktualności kulturalne
18.00 Fakty-Refleks
18.10 Fakty
18.30 Maria Celeste
19.15 Pałer
19.45 Piątek dla ciebie
20.00 Lekarze - serial
20.50 Nautilius - serial dok.
21.45 Piątek dla ciebie
22.00 Fakty
22.30 To da się wyciąć
23.00 Bohaterowie
24.00 Noc z Piątką
01.30 Wieczór z Buddym Hollym (2)

Polsat
06.00 Nieustraszony - serial
07.00 Poranek z Polsatem
07.55 Informacje
08.00 Polityczne graffiti
08.15 Klub Fitness Woman
08.30 Ufozaury - serial
09.00 Drużyna A - serial
10.00 Żar młodości - serial
11.00 Airwolf - serial
12.00 Klips Klaps
12.30 Redakcja
13.00 Nie tylko dla dam
13.30 Smakosze i rozkosze
14.00 Sztuka informacji
14.30 Magazyn
15.00 Halo!Gra!my
15.20 Ye!Ye!Ye!
15.30 Czarodziejka z księżyca
16.00 Informacje
16.15 Kuba zaprasza
16.45 Klub satyryków
17.10 Kalambury
17.40 Skrzydła - serial
18.10 Świat według Bundych
18.40 Moim zdaniem
18.45 Informacje
19.00 MacGyver - serial
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 Zaginiony - serial
21.00 Dziwny traf - serial
22.00 Informacje
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Biznes tydzień
22.45 MASKA ŚMIERCI - thriller USA
00.25 Playboy
01.25 Żar młodości - serial

TV Polonia
7.00 Program dnia
7.05 Credo - magazyn
7.30 Wratislavia Cantans'96
8.00 Gwiazdy tamtych lat - Łucja Prus
8.30 Wiadomości
8.40 Spojrzenia na Polskę - program publicystyczny
9.00 Ala i As - program dla najmłodszych
9.15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - film animowany
9.20 Tata, a Marcin powiedział... - powt.
9.30 Ekspres reporterów... w TV Polonia
10.00 Królewskie sny (3) - serial
11.00 Opowieści z Collegium Maius - Od bakałarza do profesora
11.25 MdM
12.00 Wiadomości
12.15 Dom (9) - serial
13.50 Czyja woda - rep.
14.05 Ściąga z mojego życia - Agnieszka Osiecka
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Mała muzyka: Gramy na instrumentach
15.50 Ludzie żaby - program edukacyjny
16.00 Przegląd Kronik Filmowych
16.30 Hity satelity
17.00 Teleexpress
17.15 Gazda z Diabelnej - serial
18.15 Podróże do Polski - teleturniej
18.45 Fitness Club (9) - serial
19.15 Pałer - magazyn muzyczny
19.45 Dobranocka
20.00 Wiadomości
20.30 Dom (10) - serial
21.50 Program na sobotę
22.00 Persona: bp J. Szarek
22.30 Panorama
23.00 Cafe Fusy (2) - program satyryczny
23.30 Porozmawiajmy
24.00 Natężenie świadomości - program rozrywkowy
0.50 Wiadomości
1.00 Fitness Club (10) - serial
1.20 F. Starowieyskiego gawędy o sztuce: Babie lato
1.30 Podróże do Polski - teleturniej
2.00 Pałer - magazyn muzyczny
2.30 Hity satelity
2.50 Książki najlepsze
3.00 Panorama
3.30 Dom (10) - serial
4.55 Persona: bp J. Szarek
5.25 Uczmy się polskiego
6.00 Natężenie świadomości - program rozrywkowy

Polonia 1
8.00 Teleshop
8.30 Filmy animowane
9.30 Geronimo - serial
10.00 Namiętność - serial
11.45 W domu - program o domu - powt.
12.15 Escape - program komputerowy - powt.
12.45 Reportaż z planu - program filmowy
13.30 Satelite
15.25 Teleshop
16.00 Filmy animowane
17.45 Geronima - serial
19.15 Namiętności - serial
20.00 Tajemnice Sahary - serial
21.50 Bliżej filmu - magazyn
22.20 Tele Box - magazyn
22.50 Satelite
0.35 Sports World - program sportowy - powt.
1.00 Disco polo

RTL
06:05 Program poranny
11:00 Quizy i teleturnieje
12:00 Punkt 12
12:30 Kto tam? — serial kom. USA
13:00 Rockford
14:00 Talk shows
17:00 Jeopardy!
17:30 Między nami — serial niem.
18:00 Dobry wieczór — magazyn
18:30 Exklusiv
18:45 Wiadomości
19:10 Explosiv
19:40 Dobre, złe czasy — serial niem.
20:15 Mini Playback Show — prog. rozrywkowy, prowadzi Marijke Amado
21:15 Zakonnik z dziećmi — niem. serial familijny 1995-1996
22:15 Kabaretowy przegląd tygodnia
23:15 Redaktor Kaiser — cykliczny program rozrywkowy
00:00 Wiadomości
00:30 Prawo i porządek — serial kryminalny, USA 1993-1994

Pro 7
6:00 Filmy rysunkowe
8:35 Seriale
9:35 Rozdział mojego życia — dramat USA 1992 — powtórka
11:30 Seriale kryminalne
13:30 SAM - magazyn
14:00 Arabella Kiesbauer
15:05 Domek na prerii — serial USA
16:00 Seriale rysunkowe
18:00 Seriale komediowe
19:00 taff
19:30 Wiadomości
20:00 Miłość, szmaragd i krokodyl — film przygodowy USA z 1983r.
22:15 Brutalna prawda — thriller USA z 1994 roku

Sat.1
11:00 Kerner
12:00 Vera w południe — talk show
13:00 Remington Steele — serial
14:00 Cagney i Lacey — serial kryminalny
15:00 Star Trek
16:00 Gliniarz i prokurator — serial
17:00 Każdy z każdym — quiz
17:30 Magazyn regionalny
18:00 Na całość!
18:30 Wiadomości
19:00 Koło fortuny
20:00 Star Trek: Voyager — serial USA
21:00 J.A.G. — serial akcji USA 1996
23:00 Show Haralda Schmidta
00:00 Rezolutni i pomyleni — niemiecki film erotyczny, 1979

TV 5
18:30 Wiadomości
19:00 Z Paryża
19:30 Wiadomości
20:00 Bon Week-End — program rozrywkowy telewizji belgijskiej
21:00 Magazyn społeczny Afryki frankofońskiej
22:05 Wiadomości
22:40 Taratata — telewizyjne variete
23:50 Ca cartonne — program publicystyki kulturalnej - Szwajcaria

RTL 2
18:00 Beverly Hills 90210 — serial USA
19:00 Tajemnicza dżungla — serial dokumentalny
19:30 Uśmiech!
20:15 Apartament dla trojga — komedia USA z 1964 roku
22:20 Biały tydzień — włoska komedia, 1981
0:00 Redakcja
1:00 Wiadomości
1:20 Życie jak sen — serial USA, 25 min

DSF
15:15 Sportstar
16:00 Hokej
16:30 Futbol amerykański
17:00 Superkibic
17:45 Hattrick — mecz juniorów — Niemcy — Bułgaria, live
19:45 Hokej — mecz tygodnia, live
22:30 Raport
22:45 Kolarstwo, 6-dniowy wyścig w Monachium

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.