TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (219) - serial prod. USA
8.30 Tęczowy Music Box
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Wyciągnij się, przeciągnij się
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Bony" (3/13)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Poradnik petenta
11.15 Poradnik bałaganiarza
11.30 Życie moje (powt.)
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Przybysze z Afryki / Ekonomika dla rolnika / Egzotyczny biznes
Środy artystyczne
12.40 Opowieści Dziwnoluda: Ptasie plotki
13.00 Sztuka końca wieku
13.25 Porządek Rzeczy: Julia Harwig, poetka, tłumacz i eseistka
13.55 Konwencje teatralne: Teatr naturalistyczny
14.25 Gość dnia
14.30 Historia Polskiego Radia (7)
14.55 Program dnia
15.00 Kraina łagodności - program poetycko-muzyczny
15.30 "Moda na sukces" (219) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Dla młodych widzów: Raj
16.25 Dla dzieci; Śpiewanki rodzinne: "Gdy piosenka szła do wojska"
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Miliard w rozumie - teleturniej
17.45 Z kamerą wśród zwierząt: Trzmiele
18.05 "Miłość na bocznym torze" (3/4) - serial prod. angielskiej
19.00 Wieczorynka: "Madeline"
19.30 Wiadomości
20.10 Studio sport: Finał Pucharu Zdobywców Pucharów: Paris Saint Germain - Rapid Wiedeń
22.05 Puls dnia
22.25 Eurowizja - przed finałem
22.40 Zawsze po 21
23.20 Wiadomości
23.40 "Separacja" - film fab. prod. USA (1981 r.)
1.10 Publicystyka kulturalna
1.30 Stajnia - muzyka country
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy / Gość poranny)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - poranny program sportowo-rekreacyjny (audiotele; 070055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Beztroskie dni" (12/26) - serial prod. USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu (w przerwie transmisji, ok. 13.00 Panorama)
14.55 Powitanie
15.00 "Tysiąc mil żeglugi z Willym Fogiem" (4/14): "Harpunnik" - serial anim. prod. hiszpańskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15.35 Pejzaże wsi polskiej: Legendy o świętych: "Św. Stanisław"
16.00 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 070035217)
17.00 Seans filmowy (audiotele: 070015033)
17.30 "Nadzieja była za miedzą" - program z okazji 75. rocznicy powstania śląskiego
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele; 070075800)
19.35 Po rozum do głowy - program dla dzieci
20.00 "Z archiwum X" - serial prod. USA
21.00 Panorama
21.35 Ekspres reporterów
22.05 Studio Teatralne Dwójki: Christopher Hampton: "Całkowite zaćmienie"
23.55 Studio sport: Kronika MŚ kobiet w podnoszeniu ciężarów
0.10 Panorama
0.15 Lekcje mistrzowskie: Marek Janowski
1.10 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
6.00 Jak to zdrowo na sportowo (41) - serial dla młodzieży
6.30 Bobaskowo (6) - serial dla dzieci
7.00 Dzień dobry z Polski - retransmisja programu satelitarnego TV Polonia
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej
11.40 Dziś w Teletrójce - reportaż (powt.)
12.00 Aktualności (1)
12.05 Jak rozpętałem II wojnę światową - komedia wojenna prod. polskiej (powt.)
13.30 Krajobrazy Żeromskiego - program dokumentalny (powt.)
13.55 Spotkanie z Niną Andrycz (powt.)
14.20 Muzyczne promocje
14.35 Kleks - program dla dzieci
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Przygody prosto z wody (2) - serial dla dzieci
15.35 W zoo (8) - serial przyrodniczy dla dzieci i młodzieży
16.00 Ranczo (2) - serial komediowy prod. USA
16.35 Dziś w Teletrójce - reportaż
16.50 Ekologia i my
17.15 Niebezpieczna (57) - serial prod. wenezuelskiej
18.10 Aktualności - program informacyjny (wyd. główne)
18.40 Portrety miast - program Agencji Reklamy TV Katowice
18.45 Dziś w Teletrójce - reportaż redakcji częstochowskiej
19.00 Życie na gorąco - magazyn interwencyjny
19.30 Białe studio (10) - angielski program muzyczny
20.00 Inspektor Wycliffe (9) - angielski serial policyjny
21.00 Persona
21.30 Jacy jesteśmy?
21.50 Muzyczne promocje
22.00 Aktuainości (4)
22.05 Program na czwartek
22.10 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
22.40 Brońmy się sami
23.00 Akademia wiedzy o Unii Europejskiej
23.30 Sport
24.00 Sportowcy (3) - serial dokumentalny
0.30 Losy tragiczne
1.00 Życie na gorąco (powt.)
1.30 Noc filmowa: Szaleństwo na kółkach (18) - serial dok.
2.00 Prawo sędziego Livatino - film fabularny
3.30 Dziewczyny z kosmosu - film fab. prod. USA
5.00 Życie w zagrożeniu (7) - serial dokumentalny
5.30 Wielkie przestępstwa XX wieku (10) - serial dokumentalny

Polsat
7.00 Dzień dobry z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Skrzydła (132) - amerykański serial komediowy
9.00 Ufosaury (3) - serial animowany dla dzieci
9.30 Kalambury - program rozrywkowy
10.00 Statek miłości (6) - amerykański serial obyczajowy
10.40 Disco Relax
11.35 Zezowate szczęście - film prod. polskiej (1959 r., 119 min)
13.30 Portret pamięciowy - program rozrywkowy
14.00 Ring - program publicystyczny
14.30 Klip klaps - najmłodsza lista przebojów
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Czarodziejka z księżyca (50) - serial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Link Journal - magazyn mody
16.45 Alf (51/100) - amerykański serial komediowy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Grunt to rodzina (12/15) - amerykański serial komediowy
18.15 Ona i on
18.45 Dallas (118) - amerykański serial obyczajowy
19.40 Losowania LOTTO
19.50 Informacje
20.05 One West Waikiki (11/21) - amerykański serial sensacyjny
21.00 Gliniarz i prokurator (46-ost.) - amerykański serial kryminalny
21.50 Polityczne graffiti
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Życie jak sen (68) - serial amerykański
22.50 Ring - program publicystyczny
23.20 Sztuka sprawiedliwości - magazyn prawniczy
23.50 Motowiadomości
0.20 PEMS - Polsat Europe Music Show - muzyczny show na żywo z udziałem gwiazd (telefon: 0-700-71-112)
1.20 Pożegnanie

TV Polonia
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
8.30 "Jest jak jest" (9): "Każdy chce wygrać swoją bitwę" - serial prod. polskiej
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
9.45 Samochodzik i Templariusze (2/5): "Fałszywy brodacz" - serial dla młodych widzów
10.20 Odbicia (5/7) - serial prod. polskiej
11.15 Blok programów edukacyjnych: "Logos" (3), Wielka historia małych miast - Nieborów
12.00 Parada oszustów (1/4): "Mistrz zawsze traci" - serial prod. polskiej (1976 r.) (powt.)
12.40 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny (powt.)
13.10 "Ślady - Tadeusz Gajcy" - film dok. Hanny Etemadi
13.40 Historia-współczesność (powt.)
14.10 Sejmograf
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Raj - program redakcji katolickiej
15.50 Dopóki żyje ostatni świadek
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Reportaże o Polonii
17.00 Teleexpress
17.15 Na polską nutę - program dla dzieci
17.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.15 Lektury satelity: Telepatrzydło Pana Prusa (1)
18.55 "Miasto cieni" - film dokumentalny
19.20 Dobranocka: Plastusiowy pamiętnik
19.30 Wiadomości
20.00 Komedianci: Siedem grzechów głównych Jana Nowickiego
21.00 Panorama
21.30 Premiery satelity: Jeśli się odnajdziemy - dramat prod. polskiej; (1983 r., 87 min)
22.55 Program na czwartek
23.05 lllusion 3 - koncert zespołu "Illusion"
23.40 Między "Apokalipsą" a "Czytadlem" - rozmowy z Tadeuszem Konwickim (6)
23.50 "Wenecki barok w warszawskim zamku" (2) - program złożony z fragmentów koncertu, który odbył się w sali balowej Zamku Królewskiego
0.40 Panorama (powt.)
1.10 Zakończenie programu

TV Kraków
8.00 Kronika
8.10 Kraków na dzień dobry
8.30 Chocky - angielska bajka anim. (6)
8.55 Niebezpieczna - serial prod. wenez. (57)
9.40 Gniewni rocka
10.10 Jak rozpętałem II wojnę światową - polska komedia wojenna
11.45 Moja dziupla - magazyn
12.00 Retransmisja TV Polonia
15.00 Program dnia, konkurs
15.10 Przygody prosto z wody - fr. serial anim. dla dzieci
16.00 Rancho - Walka płci - amerykański serial komediowy dla młodzieży (2)
16.30 Cyklomotoabecadło
16.45 Małe kino
17.05 KIM - Krakowski Informator Muzyczny
17.10 Niebezpieczna - serial prod. wenez. (57)
18.10 Kronika
18.40 9 i 1/2 - magazyn reporterów
19.00 Kundel bury i kocury
19.15 Podpowiedzi w plenerze
19.30 Białe studio - pr. muzyczny (10)
20.00 Inspector Wycliffe - amerykański serial policyjny (8)
21.00 Cztery kąty
21.15 Univeritas - magazyn studencki
21.30 Z medycyną na ty - magazyn medyczny
21.50 Kronika
22.00 Sport
22.05 Planeta moda
22.30 Zagadki przyszłości - serial dokumentalny
22.55 Nasza antena
23.00 Córka albo syn - polski dramat psychologiczny
0.15 Muzyka na dobranoc
1.00 Hejnał

TV Wisła
12.30 Zemsta - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
13.30 Serial (powt.)
14.30 Serial (powt.)
15.30 T & T - serial młodzieżowy (powt.)
16.00 Mono - magazyn muzyczny (powt.)
16.30 Dzieciowisko - filmy animowane dla dzieci
17.00 Domino - teleturniej
17.30 Filmoskop - magazyn
18.00 T & T - serial młodzieżowy
18.30 Filmy animowane dla dzieci
19.00 Zemsta - telenowela prod. wenezuelskiej
20.00 Tak czy nie - teleturniej
20.30 Sprawy wewnętrzne - angielski serial kryminalny
21.30 Scoop - serial prod. USA
22.30 Pół na pól - magazyn podróżników (powt.)
23.00 Magazyn sportowy

PTK 2
14.25 Teleshopping
14.50 Atomic TV
16.50 Krzysztof Kolumb (26) - serial dla dzieci
17.15 Teleinformacje
17.30 Westgate (32) - serial romantyczny
18.30 Maria (166) - telenowela
19.15 Muzyczne nowinki
19.40 Z planu filmowego (31) - magazyn kinowy
20.00 Samozapłon - thriller prod. USA (1989)
21.40 Auto Majster - poradnik kierowcy
22.00 Teleinformacje
22.20 Instynkt zabójcy - film sensacyjny prod. USA (1987)
23.55 Disco Polo Mix
0.25 Muzyczne dobranoc

Canal +
7.00 Muzyczny Budzik - muzyczne hity (0)
7.30 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (powt.) (0)
8.00 Nie przynoś mi kwiatów - serial (8)
8.25 Co faktycznie się stało z Adolfem Hitlerem - film dokumentalny
9.20 Upadek - amerykański film sensacyjny, 1993
11.25 Sirens-Syreny - komedia obyczajowa produkcji australijsko-angielskiej, 1994
13.00 Na gapę - talk show (pu- bliczność tel. 65-70-869), (powt.)
13.30 Tintin - francuski film animowany dla dzieci (27)
14.00 W pogoni za latem II - amerykBński film dokumentalny
15.50 Karnawał w Rio - film dokumentalny
16.45 Wstęp do meczu
17.00 Liga polska: Widzew Łódż - Hutnik Kraków
18.55 Kto tu rządzi? - serial amerykański (53) (0)
19.20 5 x 5 - minimagazyn regionalny (Łódż) (0)
19.25 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65-70-869) (0)
19.55 News Plus - program promocyjno-informacyjny (0)
20.00 Ona się doigra - amerykańska komedia amerykańska, 1986
21.25 Droga śmierci - amerykański film sensacyjny, 1993
22.55 Moja dziewczyna - amerykańska komedia obyczajowa, 1991
0.35 Chłopcy mamusi - amerykański thriller psychologiczny, 1994
(0) - programy nie kodowane

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.