Program 1
7:15 Program Dnia
7:20 Wszechnica rodziny wiejskiej
7:45 Po gospodarsku
8:15 Tydzień
9:00 Teleranek oraz film Szwajcarscy Robinsonowie
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Przygoda życia (5) - Żyjąca wod - serial przyrodniczy
11:30 Kraj za miastem
12:00 Poranek symfoniczny WOSPRiTV pod dyrekcją Andrzeja Alfeltowicza
12:55 Telewizyjny koncert życzeń
13:40 Teatr dla dzieci: Grigorij Ostior - Cześć małpko, czyli afrykańska przygoda - reż Tomasz Lengren
14:30 Morze
14:50 Marek Sierocki zaprasza
15:05 W kamiennym kręgu (54, 55) - brazylijski serial obyczajowy
17:15 Teleexpress
17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat
18:10 Od Picadora do Zaleszczyk
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: Smurfy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Tylko Manhattan (1) - serial obyczajowy prod USA
21:00 Sportowa niedziela
22:00 7 dnia na świecie
22:10 Żywioły Władysława Hassiora - film dok.
22:30 Magdalena z Kossaków (3) - Pierwszy bal
22:50 DT - Wiadomości
Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:05 Tylko Manhattan (1) - serial obyczajowy prod USA (dla niesłyszących)
11:00 Zdrowie - magazyn wojskowy
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Kino familijne: Autostrada do nieba (5) - serial przygodowy prod USA
13:10 100 pytań do... profesora Mariana Stępnia
13:50 Polacy - Daniel - film o Danielu Olbrychskim
14:40 Podróże w czasie i przestrzeni Duch Azji (6) - angielski serial dok
15:40 Recital Stefanii Toczyskiej - Robert Schumann - Frauenliebe und leben
16:05 Być tutaj - gawęda prof Wiktora Zina
16:20 Kino - Oko kalejdoskop filmowy
17:15 Aktualności kulturalne - Dni Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Sztuka tkaniny
20:00 Studio Sport
20:55 Świadectwo czasów - z Władysławem Bieńkowskim rozmawia Krzysztof Teodor Toeplitz
21:30 Panorama Dnia
21:45 Ankieta Ireny Dziedzic - Dariusz Rosati
21:50 Dyrektorzy (1) - Serial TP
23:10 Komentarz Dnia
ČST1
8.30 Studio przyjaciele
10.30 Losowanie Sportki
10.40 Karetka pogotowia (serial TVCS - 4)
11.40 Obiektyw (magazyn zagranicznych korespodentów)
12.10 Radar
12.25 Wiadomości
12.40 J. Suk: Fantazja g-moll, op. 24
12.55 Auto-moto rewia
13.35 Sport w grudniu
13.55 Film dok. o dzikich zwierzętach (2)
14.25 Igrzyska Olimpijskie 1988 (progr. o przebiegu igrzysk w Seulu)
15.55 O udziale lotników czechosłowackich w walce antyfaszystowskiej
15.45 W starym kinie
18.10 Przyśpiewki
18.20 Wieczorynka: Wieloryb, Pik i Kwik
18.30 Piosenki z echem
19.10 Tydzień w kulturze
19.30 Wiadomości
20.00 Chwila poezji
20.05 Cyrk Humberto (serial TVS - 7)
21.00 Wspólna droga muzyki
22.00 Bramki, punkty, sekundy
22.15 Kultura 1989
22.45 Wiadomości
ČST2
9.35 Wiadomości
10.00 Propozycje nie tylko na niedziele
10.40 Ruch dla zdrowia
10.45 Telewizyjny Klub Młodych
12.15 Sonet dla rudej (film czeski)
13.35 Język ang. (lekcja 14)
14.05 Księżna Ludmiła (film dok.l)
14.35 Magia
15.10 Notse (cykl oświatowy)
15.25 Kasziku, nie żeń się (komedia czeska)
16.40 Portret Kim Wilde
17.20 Tydzień na ekranie
17.40 Kambodża buduje nowe życie (film dok.)
18.20 Mistrzowie języka ojczystego (teleturniej)
19.00 Nasze zdanie
19.20 Wieczorynka: Wieloryb, Pik i Kwik
19.30 Wiadomości
20.00 O pięknie w przyrodzie i sztuce
21.00 Aktualności
21.20 Uśmiech diabła (film słowacki)