FANDOM


TVP 1
06:05 Warto kochać - odc. 46; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Smaki polskie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Pettson i Findus - Kogut   (The rooster); serial animowany kraj prod.Niemcy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Były sobie odkrycia - Leonardo da Vinci; serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Siódme niebo, seria VI - Naprawdę chcę odc. 15 kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Kadra 2012; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Znaki i symbole; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kogutto ; magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Siedmiu wspaniałych II - Zabójcze damy, odc. 11; serial przygodowy kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Kuchnia z Okrasą - Kolacja dla ukochanej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Zwierzęta świata - Rekiny młoty 2 (Hammerhead) - txt str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Szkoła bezpiecznej jazdy Jedynki ; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Od przedszkola do Opola - Majka Jeżowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Cofnąć czas (Running Against Time); film fabularny kraj prod.USA (1990); reż.:Bruce Seth Green; wyk.:Robert Hays, Catherine Hicks, Sam Wanamaker; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Jaka to melodia? - wydanie specjalne ; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str. 777
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Sąsiedzi - Pamiątka z betonu cz. 1; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Śmiechu warte; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dwie strony medalu - odc. 57 - txt str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Nie bardzo śpiący miś, odc. 9; serial animowany kraj prod.USA (1982); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Hit na sobotę - Wesele - txt str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2004); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Marian Dziędziel, Tamara Arciuch, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Iwona Bielska, Paweł Wilczak, Arkadiusz Jakubik; Dla małoletnich od lat 16
22:15 Męska rzecz... - Ślepy tor (THE YARDS); dramat kraj prod.USA (2000); reż.:James Gray; wyk.:Ellen Burstyn, Faye Dunaway, Joaquin Phoenix, Charlize Theron; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Kino nocnych marków - Platinum - świat hip-hopu - odc. 3; serial kraj prod.USA, Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Kino nocnych marków - Platinum - świat hip-hopu - odc. 4; serial kraj prod.USA, Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Henryk Mikołaj Górecki - Dzieła Chóralne; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
06:15 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
06:50 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 16 Władca pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Festiwal Śpiewającej Duszy (26 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej Hajnówka 2007 w Białymstoku); reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 M jak miłość - odc. 502; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:20, 10:40
10:40 Gwiazdy na zakręcie - cz. I (Searching for Debra Winger); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 298 Różne priorytety; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Egzamin z życia - odc. 82; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Nie ma cudów - odc. 4 (Weird nature); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada  - txt str. 777; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Złotopolscy - odc. 870 Niebezpieczne związki posła Biernackeigo; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Święta wojna - (270) Rower górski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 54; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Wielki Poker ; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny; STEREO
18:25 Starter - Magazyn aktualności ; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Panorama; STEREO
19:00 Pogoda; STEREO
19:10 Europa da się lubić; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Szansa na sukces - koncert laureatów 2007 (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Szansa na sukces - koncert laureatów 2007 (2); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Panorama; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:50 Sport Telegram; STEREO
23:00 Kroll; film fabularny kraj prod.Polska (1991); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Dariusz Kordek, Ewa Bukowska, Cezary Pazura, Agnieszka Różańska, Maciej Kozłowski, Tadeusz Szymków, Al;icja Jachiewicz, Maciej Robakiewicz; 16:9, Dozwolone od lat 18
00:45 Miasteczko Twin Peaks - odc. 6/32; serial kryminalny kraj prod.USA (1990); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:30 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:39 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
07:04 Kowalski i Schmidt; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:41 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:48 Pogoda; STEREO
09:51 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Reportaż Trójki - Rekin 2007; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Uwierz w dokument - odc. 74; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:01 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:17 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:46 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Żużel - Grand Prix - Danii 2007 (Grand Prix - Danii 2007) kraj prod.Dania (2007); STEREO
00:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:59 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:26 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:51 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:22 Kurier; STEREO
02:46 Pogoda; STEREO
02:49 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:39 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
07:04 Kowalski i Schmidt; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:41 Pogoda; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Z życia bocianów
07:55 Gramy dla was
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Cukierenka dziadka Benka
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:48 Pogoda; STEREO
09:51 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Reportaż Trójki - Rekin 2007; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Uwierz w dokument - odc. 74; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:01 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 To się wytnie!
17:00 Pozytywka - Tygodnik Pozytywnie Nakręcony
17:17 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Magazyn meteo
18:30 Aktualności sportowe
18:40 Pomysł na weekend
18:45 U nos w Bytkowie
19:15 Magazyn kulturalny
19:35 Dzieci z Rusinowic
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:46 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności
21:50 Pogoda
21:55 Aktualności sportowe
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Żużel - Grand Prix - Danii 2007 (Grand Prix - Danii 2007) kraj prod.Dania (2007); STEREO
00:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:59 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:26 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:51 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:22 Kurier; STEREO
02:46 Pogoda; STEREO
02:49 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
06:39 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:04 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:41 Pogoda; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Qltura - QLTURA 09.06.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:26 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:46 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:48 Pogoda; STEREO
09:51 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Reportaż Trójki - Rekin 2007; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:01 Uwierz w dokument - odc. 74; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:01 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 06.06.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:58 Studio reportażu - Studio reportażu - POZA CENZURĄ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:17 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (9.06.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:29 W wielkim świecie - W wielkim świecie - odc. 116; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:43 Miasto w komie - Miasto w komie odc 9; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:54 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 8.06.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:59 Qltura - QLTURA 09.06.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:35 Trójka w kosmosie - KABARETOWA SCENA PRZYJACIÓŁ prem. 9.06.; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Raport na gorąco
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:46 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:57 Raport na gorąco; STEREO
21:59 Wiadomości sportowe - (9.06.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów prem. 8.; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Żużel - Grand Prix - Danii 2007 (Grand Prix - Danii 2007) kraj prod.Dania (2007); STEREO
00:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:59 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:26 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:51 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:22 Kurier; STEREO
02:46 Pogoda; STEREO
02:49 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 698; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 699; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 700; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Plebania - odc. 701; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Plebania - odc. 702; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:35 Święta wojna - (254) Aktor przodowy; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... (odpowiedzi na listy); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia - odc. 12 - Powrót do Bramy Słońca; serial kraj prod.Polska (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Polacy na Syberii - W kraju szamanów; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dziękujemy za solidarność - Frederic Danielczak; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Dwie strony medalu - odc. 54; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Orkiestra Św. Mikołaja - folkujemy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Szmaragdowy smak ; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Na dobre i na złe - odc. 287 Na wszelki wypadek; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Sługa wielkości; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Czarownicy z bagien; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Duże dzieci ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Nie tylko o... - polskich korzeniach prof. Hilarego Koprowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Ojczyzna polszczyzna - Jedno czy dwa "i"; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pół miliona z Nord Pas De Calais; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 M jak miłość - odc. 457; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 3 - Kisiu misiu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Lalka; film fabularny kraj prod.Polska (1968); reż.:Wojciech Has; wyk.:Mariusz Dmochowski, Beata Tyszkiewicz, Tadeusz Fijewski, Janina Romanówna, Wiesław Gołas, Kalina Jędrusik, Andrzej Łapicki, Jan Machulski, Tadeusz Kondrat, Józef Pieracki; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Fabryka śmiechu - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 457; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 3 - Kisiu misiu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Lalka; film fabularny kraj prod.Polska (1968); reż.:Wojciech Has; wyk.:Mariusz Dmochowski, Beata Tyszkiewicz, Tadeusz Fijewski, Janina Romanówna, Wiesław Gołas, Kalina Jędrusik, Andrzej Łapicki, Jan Machulski, Tadeusz Kondrat, Józef Pieracki; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Dzika Polska - Czarownicy z bagien; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Pół miliona z Nord Pas De Calais; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Dwie strony medalu - odc. 54; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:05 Kopciuszek (La Cenerentola); widowisko muzyczne kraj prod.Niemcy, Włochy (1982); reż.:Jean-Pierre Ponnelle; wyk.:Frederica von Stade; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 50-lecie polskiej szkoły filmowej - Do widzenia, do jutra kraj prod.Polska (1960); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Teresa Tuszyńska, Grażyna Muszyńska, Barbara Baranowska, Włodzimierz Bielicki, Jacek Fedorowicz, Roman Polański, Eleonora Kałużyńska, Romuald Freyer, Tadeusz Wojtych, Tadeusz Chyła; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Wybaczenie (Forgiveness); film fabularny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2004); reż.:Ian Gabriel; wyk.:Quanita Adams, Arnold Vosloo, Christo Davids, Zane Meas, Lionel Newton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kino lektur szkolnych - Przedwiośnie - odc. 6/6 - W stronę Belwederu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Henryk  Mikołaj Górecki - autoportret; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kraków teraz; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Korzenie kultury z Krakowa cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Korzenie Kultury - reportaż - Kazimierz otwarty; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kraków teraz; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Korzenie kultury z Krakowa cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Na głos; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Kraków teraz; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Korzenie kultury z Krakowa cz. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Korzenie Kultury - reportaż - Przestrzeń ryzyka. Łaźnia Nowa; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Kraków teraz; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Korzenie kultury z Krakowa cz. 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:10 Kraków teraz; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Korzenie kultury z Krakowa cz. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Panorama kina światowego - Lato w Złotej Dolinie (Lieto u zlatnoj dolini); film fabularny kraj prod.Bośnia-Herceg., Francja, Wielka Brytania (2003); reż.:Srdjan Vuletic; wyk.:Haris Sijaric, Svetozar Cvetkovic, Kemal Cebo, Zana Marjanovic, Emir Hadzihafisbegovic, Aleksandar Seksan; Dla małoletnich od lat 16
22:10 Trzeci punkt widzenia ; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Więcej niż fikcja - Bliski nieznajomy (Intimate Stranger); film dokumentalny kraj prod.USA (1991); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Strefa - Stereototal w CDQ; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Strefa - Małe jest wielkie - odc. 32 - The Toasters; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:10 Kino nocne - Zakochany anioł; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Tomasz Stańko Quartet "Soul of Things" (IX Festiwal Filmowy i Artystyczny w Kazimierzu); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

TVP Historia
14:30 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Anders; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Królowa Bona - odc. 11; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Siła bezsilnych - Wywołani z cienia; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kontrowersje - Ojciec Założyciel II Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kulisy III RP - Rząd Mazowieckiego.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Królowa Bona - odc. 11; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Siła bezsilnych - Krzyż Nowohucki.; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.