FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; odc.27-Pożegnanie z Nordynką; serial animowany dla dzieci
08:40 Przygody Misia Colargola; odc.28 -Zimowe kłopoty
08:55 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.8 -Na ratunek Bosmanowi; serial anim.prod.kanadyjskiej
10:05 Nieustraszony; odc. 1; Knight Rider; 1983  serial przyg. prod. USA; wyk: David Hasselhoff, Edward Mulhare
10:55 Kiosk przy Wspólnej; poradnik dla ubezpieczonych
11:10 360 stopni dookoła ciała; Jak się żyje  z chorobą Parkinsona; magazyn medyczny
11:30 Imperium brytyjskie w kolorze; odc.5/6 Dziedzictwo cz.1; serial dok.prod.angielskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Samo życie; reportaż
12:45 Klan; odc.700; telenowela TVP
13:10 Siódme niebo; odc. 56 -Więzi rodzinne; serial prod.USA/stereo/
13:55 Książki na wiosnę
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:30 www.media.spoko; program edukacyjny
14:50 Narodziny; odc.18/24 Flamingi; serial dok.prod.francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 Rodzina - Family-reportaż
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces; odc.1885; serial prod.USA
16:50 Polak = Europejczyk
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.701; telenowela TVP
18:10 Obraz niekontrolowany; magazyn reporterski
18:35 Kręta nić życia; felieton Wiktora Niedzickiego
18:45 Eurobarometr
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; Święto wiosny, Franklin gra w golfa; serial animowany prod. kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Ojcowskie prawo; Fugitive from Justice; 1996  film fab.prod. USA; reż: Cjuck Bowman; wyk: Chris Noth, Loryn Locklin
21:55 Debata
22:40 Wojna Irak 2003
22:45 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
23:10 Monitor  Wiadomości
23:25 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:35 Czas na...kontrowersyjny dokument; Togbe; film dok. prod. USA
00:50 Kino nocnych Marków; Gdzie są państwo młodzi?; Le coup du lapin; 1999  film fab.prod.fra.; reż: Didier Grousset; wyk: Julie Debazac, Bruno Slagmulder
02:25 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Opowieści z księgi cnót; odc.14 -Obywatelski obowiazek; serial animowany prod. USA
07:40 Dwójka Dzieciom; Lis Leon; Serce i szpada; serial animowany prod.pol.
07:45 Dwójka Dzieciom; Dziwny świat Kota Filemona; Zabawa w chowanego; serial animowany prod.pol.
08:00 Na dobre i na złe; odc.35 -Życiowa tajemnica; serial prod. TVP [stereo]
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Magazyn Ekspresu Reporterów
11:20 Kulisy morskiego świata; odc.1; serial dok.prod.austral.
11:50 Sukces; odc.6/36; 2000  serial TVP
12:15 Wideoteka Dorosłego Człowieka
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.145; telenowela TVP
13:40 Europa da się lubić...; cz. 2
14:30 Humor Andrzeja Grabowskiego
14:40 Euro-Quiz; program dla młodzieży
15:05 Janosik; odc.5/13 Tańcowali zbójnicy; 1973  serial TVP
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.503 -Więcej molestować się nie dam; telenowela TVP
16:50 Czy musiało tak być?- magazyn publ.poświęcony analizie wypadków drogowych; .
17:10 Jazda kulturalna
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Aria i makaron; magazyn muzyczny
19:55 Prawdę mówiąc - zza kulis serialu
20:10 M jak miłość; odc.134; serial TVP
21:00 Linia specjalna; gość - Józef Oleksy - przewodniczący Sejmowej Komisji Europejskiej; audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:29 Pogoda
22:35 Polska bez fikcji; Adrenalina; film dok. Krzysztofa Langa/pod nadzorem rodziców/
23:00 Kino Mocnych Wrażeń; Za dziesięć minut północ; Ten to Midnight; 1983  thriller prod. USA/dla dorosłych/; reż: J.Lee Tompson; wyk: Charles Bronson, Lisa Eilbacher
00:40 W obronie prawa; odc.11/43; serial kryminalny prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Atomówki i Strażnicy czasu
7.25 Pokemon 2
7.50 Przyjaciele 6
8.15 Largo
9.10 9 niezwykłych tygodni
9.55 Samo życie − serial pol.
10.55 Życiowa szansa
11.50 Różowa pantera
11.55 Kachorra to ja − film argent.
12.50 Luz Maria
13.45 Adam i Ewa − serial pol.
14.45 Tajemniczy rycerze
15.10 Szpital na perypetiach − serial pol.
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja − serial argent.
17.15 Largo
18.10 Drogówka 23
18.45 Informacje + Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.05 9 niezwykłych tygodni
20.40 Mecz Ligi Mistrzów
21.30 Studio Lotto (w przerwie meczu)
22.45 Telewizyjne Biuro Śledcze
23.15 Biznes informacje
23.35 Prognoza pogody
23.40 Graffiti
23.55 Magazyn Ligi MIstrzów
1.00 Prawda w negliżu
2.05 Muzyka na bis
5.00 Pożegnanie

TVN
5.25 Kropka nad i
5.40 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
7.50 Szczeniak zwany Scooby Doo
8.15 Animaniacy
8.40 Action Man
9.05 Niesamowite opowiastki
9.30 Tele Gra − teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku
12.30 Na Wspólnej − serial pol.
13.00 Szczeniak zwany Scooby Doo
13.25 Action Man
13.50 Niesamowite opowiastki
14.15 Renegat III − serial USA
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
17.10 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! − magazyn
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Jestem, jaki jestem
21.25 Jak łyse konie
22.40 Sextet
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Sport
23.45 Magia sukcesu − serial USA
0.40 Kryminalne gry
1.10 Superwizjer − magazyn
1.35 Nic straconego − powtórki programów

TVP 3 Białystok
06:30 Opowieści taty bobra - serial animowany Kanada 1994
07:00 Angela Anakonda - serial animowany Kanada 1999
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Obiektyw
08:00 Europa w zagrodzie - magazyn
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gośc dnia
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
09:30 Kurier - Wersja graficzna
09:35 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
10:30 Kurier - Wersja graficzna
10:35 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
11:30 Kurier - Wersja graficzna
11:35 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
12:30 Kurier - Wersja graficzna
12:35 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
13:30 Kurier - Wersja graficzna
13:35 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
14:30 Kurier - Wersja graficzna
14:35 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
15:30 Kurier - Wersja graficzna
15:35 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16:00 Łączy nas Polska
16:15 Obiektyw - flash
16:20 Gość dnia: Stanisław Zagórski
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Rozmowa dnia
17:00 Europa w zagrodzie - magazyn
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Do szczęścia inaczej
18:00 Obiektyw
18:25 Kartka z kalendarza
18:30 Kurier kulturalny
18:40 Prognoza pogody
18:45 Kto jest kim na Podlasiu: Wojciech Bokłago de Bof
18:55 Pogotowie Trójki
19:15 Gość dnia
19:30 Kurier
19:35 Sport
19:40 Prognoza pogody
19:45 Rozmowa dnia
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Studio pogoda
20:50 Echa dnia
21:15 Eurotel
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Obiektyw
22:00 Do szczęścia inaczej
22:15 To jest temat
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio pogoda
23:00 Żartowniś - film prod. USA (1995)
00:35 Wojny, bitwy, żołnierze: Bitwa pod Edgehill - serial dokumentalny Wielka Brytania 1998
01:20 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 KINOmaniaK - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
7.50 Artur - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (15) - serial
9.00 Dziki księżyc (69) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (152) - serial
10.40 Dorośnij! (10) - serial
11.05 Jak pan może, panie doktorze? (28) - serial
11.35 MacGyver (27) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 KINOmaniaK - mag.
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (52) - serial
15.30 Dziki księżyc (70) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (21) - serial
17.30 M.A.S.H. (47) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (153) - serial
19.00 Ucieczka od sprawiedliwości - thriller kanad.-USA (1993)
20.55 Komisarz Rex (85) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Viper (8) - serial
23.15 Mecz Ligi Mistrzów - Inter - Valencia
1.10 X laski
1.40 Muzyczne listy - mag.
2.30 Strefa P - magazyn
2.55 KINOmaniaK - mag.

TVN 7
06:45 "Magiczni wojownicy, odc. 42" (Serial animowany)
07:10 "Wojowniczki z krainy marzeń, odc. 5" (Serial animowany)
07:35 "Alf, odc. 75" (Serial komediowy)
08:00 "Potęga miłości, odc. 20" (Telenowela)
08:50 "Prawo do szczęścia, odc. 24" (Telenowela)
09:40 "Słoneczny patrol, odc. 42" (Serial przygodowy)
10:30 "Łamisłówka" (Teleturniej)
11:15 "Gorączka w mieście, odc. 29" (Serial sensacyjny)
12:10 "Virginia, odc. 14" (Telenowela)
13:05 "Telesklep" (Program reklamowy)
14:50 "Magiczni wojownicy, odc. 42" (Serial animowany)
15:10 "Wojowniczki z krainy marzeń, odc. 5" (Serial animowany)
15:45 "Słoneczny patrol, odc. 43" (Serial przygodowy)
16:40 "Alf, odc. 76" (Serial komediowy)
17:10 "Gliniarze na motorach, odc. 22" (Serial kryminalny)
18:10 "Aktualności" (Magazyn informacyjny)
18:20 "Gorączka w mieście, odc. 30" (Serial sensacyjny)
19:15 "Drew Carey Show, odc. 101" (Serial komediowy)
19:40 "Z pierwszej strony, odc. 12" (Serial komediowy)
20:10 "Strzały na Broadwayu" (Komedia)
22:10 "Gliniarze, odc. 32" (Serial sensacyjny)
23:10 "Jestem, jaki jestem - ekstra" (Rozrywka)
23:55 "Zachowania mordercy" (Film sensacyjny)
01:40 "Cucaracha" (Film sensacyjny)
03:15 "Drew Carey Show, odc. 101" (Serial komediowy)
03:40 "Z pierwszej strony, odc. 12" (Serial komediowy)

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc.681 [23 min.]; telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Pomysłowy wnuczek; Grzybobranie; serial animowany dla dzieci
09:10 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów
09:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki; odc.5 Straszna nora; serial animowany dla dzieci
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:35 Powrót Bohuna; film dok.Janusza Kieszkiewicza
11:00 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny
11:50 Refleksy; film anim.prod.pol.
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne; magazyn
12:25 Co nam w duszy gra; Duety miłosne/2/
13:15 Zygfryd; 1986  dramat prod. polskiej (91') /format 16x9/; reż: Andrzej Domalik; wyk: Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki
14:45 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
15:00 Wiadomości
15:10 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]
15:45 Z potrzeby serca - Racławice
16:00 Klan; odc.681 /23'/; telenowela TVP
16:25 Rewizja nadzwyczajna; Polski stalinizm
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów
18:10 Tajemnice Wiklinowej Zatoki; odc.5/7 Straszna nora; serial animowany dla dzieci
18:30 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:00 Eurobarometr
19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; odc.4 -Sok malinowy
19:30 Wiadomości
19:58 Sport
20:04 Pogoda
20:10 Klan; odc 681 [23']; telenowela TVP
20:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy
21:05 Zygfryd; 1986  dramat prod. polskiej (91') /format 16x9/; reż: Andrzej Domalik; wyk: Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki
22:35 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:25 Linia specjalna
00:21 Monitor  Wiadomości
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
01:15 Opowiadania Muminków; odc.4 -Sok malinowy; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc.681 /23'/; telenowela TVP
02:35 Polska karta; tygodnik gospodarczy
03:05 Zygfryd; 1986  dramat prod. polskiej (91') /format 16x9/; reż: Andrzej Domalik; wyk: Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki
04:35 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
05:00 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
05:25 Eurobarometr
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Kurs dnia
06:00 Zakończenie programu

HBO
06:30    Wyścig (Driven) film akcji, USA 2001, 111 min., reż. Renny Harlin, wyk. Sylvester Stallone, Til Schweiger
08:25    Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2003, 24 min.
08:55    Koncert Davida Bowie - Live by Request (David Bowie - Live By Request) koncert, USA 2002, 71 min.
10:10    Na planie wieści z planu filmowego, USA 2002, 30 min.
10:35    Malaika (Malaika) familijny, USA 1998, 89 min., reż. Marina Martins, wyk. John Laughlin, R.D. Call
12:05    Gwiezdne wrota - Taktyka podstępu (Stargate Sg-1 IV. Ep. 27 - Divide And Conquer) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
12:50    Gwiezdne wrota - Pętla (Stargate Sg-1 IV. Ep. 28 - Window Of Opportunity) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
13:35    Na planie filmu "Godziny" (Making Of: The Hours) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
13:50    Pokemon 2: Uwierz w swoją siłę (Pokemon: The Movie - 2000) animowany, Japonia 2000, 97 min., reż. Kunihiko Yuyama/ Michael Haigney
15:30    Niezwykła podróż (Homeward Bound: The Incredible Journey 1993) familijny, USA 1993, 80 min., reż. Duwayne Dunham, wyk. Michael J. Fox, Sally Field
16:50    Na planie filmu "Statek widmo" (Making Of: Ghost Ship) wieści z planu filmowego, USA 2002, 15 min.
17:05    W pustyni i w puszczy przygodowy, Polska 2001, 110 min., reż. Gavin Hood, wyk. Adam Fidusiewicz, Karolina Sawka
19:00    Wyścig (Driven) film akcji, USA 2001, 111 min., reż. Renny Harlin, wyk. Sylvester Stallone, Til Schweiger
21:00    Premiera: Glitter (Glitter) romantyczny/obyczajowy, USA 2001, 100 min., reż. Vondi Curtis-Hall, wyk. Mariah Carey, Max Beesley
22:45    Zwierzak (The Animal) komedia, USA 2001, 79 min., reż. Luke Greenfield, wyk. Rob Schneider, Colleen Haskell
00:05    Fenomen żonatego faceta, odc. 3 (The Mind Of The Married Man 03: The God Of Marriage) serial komediowy, USA 2001, 28 min., reż. Danny Leiner, wyk. Mike Binder, Jake Weber
00:35    Fenomen żonatego faceta, odc. 4 (The Mind Of The Married Man 04: Time On The Lake) serial komediowy, USA 2001, 28 min., reż. Roger Nygard, wyk. Mike Binder, Jake Weber
01:05    Straceni (The Forsaken) horror, USA 2001, 86 min., reż. J.S. Cardone, wyk. Kerr Smith, Brendan Fehr
02:35    Miasto prywatne dramat sensacyjny, Polska 1994, 72 min., reż. Jacek Skalski, wyk. Bogusław Linda, Maciej Kozłowski
03:50    W pułapce ognia (Firetrap) film akcji, USA 2001, 94 min., reż. Harris Done, wyk. Dean Cain, Richard Tyson
05:30    Gwiezdne wrota - Pętla (Stargate Sg-1 IV. Ep. 28 - Window Of Opportunity) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Syrenka Maco - Film dla dzieci , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 655 min.
18:55 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 25 min.
19:20 Celeste - Telenowela , Raul Lecouna , Andrea del Boca , Argentyna , 40 min.
20:00 Prawo do narodzin - Telenowela , Raul Araiza , Veronica Castro,Ignacio Lopez Tarsco,Sergio Jimenez , Meksyk 1981 , 30 min.
20:30 Na nabrzeżu - Film sensacyjny , Elia Kazan , Marlon Brando,Karl Malden,Lee J. Cobb,Rod Steiger,Pat Henning,Eva Marie Saint,Leif Erickson , USA 1954 , 120 min.
22:30 Telewizyjny sklep z dywanami - Program informacyjny , 15 min.
22:45 Świat jest piękny - Film dokumentalny , 15 min.
23:00 Seks show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
00:35 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 20 min.
00:55 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:10 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:40 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:10 Dziewczyny z X-chata - Program erotyczny , 15 min.
02:25 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:40 Night Shop - Program erotyczny , 25 min.

Eurosport
08:30 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 120 min.
10:30 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
12:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 135 min.
14:15 Puchar Świata _ Gandawa _ Wevelgem (Belgia) - Program sportowy , 135 min.
16:30 Wyścig dookoła Kraju Basków (Hiszpania) - Program sportowy , 60 min.
17:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
17:45 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 135 min.
20:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 150 min.
22:30 Puchar Świata _ Tunezja - Program sportowy , 15 min.
22:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
23:00 Turniej z cyklu US PGA Bellsouth Classic - Program sportowy , 60 min.
00:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 75 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat: Sport
08:00 Magazyn Ligi Mistrzów - Magazyn piłkarski , 60 min.
09:00 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 35 min.
09:35 Liga Mistrzów - Program sportowy , 120 min.
11:35 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 20 min.
11:55 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
12:55 Liga Mistrzów - Program sportowy , 110 min.
14:45 Narciarski raport - Magazyn sportowy , 25 min.
15:10 Snowboard - Magazyn sportowy , 25 min.
15:35 Freestyle - Program sportowy , 25 min.
16:00 Ko TV classics - Program sportowy , 60 min.
17:00 Futbol Mundial - Magazyn piłkarski , 25 min.
17:25 Hokej na lodzie: Polska _ Francja - Program sportowy , 155 min.
20:00 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 35 min.
20:35 Liga Mistrzów - Program sportowy , 120 min.
22:35 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 20 min.
22:55 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
23:55 Euroliga: Unicaja Malaga _ Cibona Zagrzeb - Program sportowy , 105 min.
01:40 Euroliga: CSKA Moskwa _ Efes Stambuł - Program sportowy , 115 min.
03:35 Liga Mistrzów - Program sportowy , 100 min.

Canal + Niebieski
07:00 Archiwum ligi polskiej - Program sportowy , 110 min.
08:50 Klub kibica: mecz Ruch Chorzów _ Odra Wodzisław - Program sportowy , 105 min.
09:10 Liga polska: mecz Dospel Katowice _ Ruch Chorzów - Program sportowy , 120 min.
10:35 Klub kibica: mecz Pogoń Szczecin _ Amica Wronki - Program sportowy , 105 min.
11:10 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 55 min.
12:05 Liga angielska: mecz Manchester United _ FC Liverpool (skrót) - Program sportowy , 45 min.
12:50 Archiwum ligi polskiej - Program sportowy , 110 min.
14:40 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
15:00 Liga polska: mecz Dospel Katowice _ Ruch Chorzów - Program sportowy , 120 min.
15:05 Liga włoska - Program sportowy , 115 min.
17:00 Ligue 1_ liga francuska - Magazyn piłkarski , 30 min.
17:30 Premiership _ liga angielska - Magazyn piłkarski , 30 min.
18:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 30 min.
18:30 Liga polska: mecz Wisła Kraków _ Legia Warszawa - Program sportowy , 135 min.
20:45 Lara Croft _ Tomb Raider - Film SF , Simon West , Angelina Jolie,Jon Voight,Iain Glen,Noah Taylor,Daniel Craig,Richard Johnson,Chris Barrie , USA/GB/Niemcy/Japonia 2001 , 105 min.
22:30 Ligue 1_ liga francuska - Magazyn piłkarski , 30 min.
23:00 Liga + - Program sportowy , 90 min.
00:30 Premiership _ liga angielska - Magazyn piłkarski , 30 min.
01:00 Wstęp do meczu - Program sportowy , 30 min.
01:30 Liga polska: mecz Wisła Kraków _ Legia Warszawa - Program sportowy , 135 min.
03:45 Liga + - Program sportowy , 100 min.
05:25 Małpiszon - Komedia , Henry Selick , Brendan Fraser,Bridget Fonda,Chris Kattan,Giancarlo Esposito,Rose McGowan,John Turturro,Dave Foley , USA 2001 , 90 min.

Canal + Żółty
08:30 Ostatni dzwonek - Film obyczajowy , Magdalena Łazarkiewicz , Zbigniew Suszyński,Agnieszka Kowalska,Henryk Bista,Aleksander Bednarz,Jacek Wójcicki,Dariusz Sikorski,Artur Żmijewski , Polska 1989 , 115 min.
10:25 Ukryty wymiar - Film SF , Paul W.S. Anderson , Lawrence Fishburne,Sam Neill,Kathleen Quinlan,Joely Richardson,Richard T. Jones,Jack Noseworthy,Jason Isaacs , Wielka Brytania/USA 1997 , 95 min.
12:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
12:10 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
12:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
12:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
13:00 Uwierz w ducha - Melodramat , Jerry Zucker , Patrick Swayze,Demi Moore,Whoopi Goldberg,Tony Goldwin , USA 1990 , 125 min.
15:05 Boże skrawki - Film obyczajowy , Yurek Bogayevicz , Haley Joel Osment,Willem Dafoe,Liam Hess,Richard Banel,Olaf Lubaszenko,Małgorzata Foremniak,Andrzej Grabowski , USA/Polska 2001 , 95 min.
16:40 Serce nie sługa - Komedia , Tony Goldwyn , Ashley Judd,Greg Kinnear,Hugh Jackman,Marisa Tomei,Ellen Barkin,Catherine Dent,Peter Friedman , USA 2001 , 95 min.
18:15 Inni - Horror , Alejandro Amenábar , Nicole Kidman,Fionnula Flanagan,Alakina Mann,James Bentley,Christopher Eccleston,Eric Sykes,Elaine Cassidy , USA/Francja/Hiszpania 2001 , 105 min.
20:00 Kino na świecie _ Kanada 2 - Film dokumenatalny , Francja 2002 , 60 min.
21:00 Indeks - Film obyczajowy , Janusz Kijowski , Krzysztof Zalewski,Jerzy Duszyński,Justyna Kulczycka,Malgorzata Niemirska,Marian Opania , Polska 1977 , 95 min.
22:35 Szybki numer - Film sensacyjny , Sergei Bodrov , Vladimir Mashkov,Jennifer Jason Leigh,Dean Stockwell,Lesley Ann Warren,Sergei Bodrov Jr.,Henry Thomas,Jsu Garcia , Wlk. Brytania/Francja/Niemcy 2001 , 100 min.
00:15 Historie "ósemką" Emira Kusturicy - Film dokumentalny , Niemcy/Włochy 2001 , 90 min.
01:45 Brother - Film sensacyjny , Takeshi Kitano , Takeshi Kitano,Omar Epps,Kuroudo Maki,Masaya Kato,Susumu Terajima,Royale Watkins,Lombardo Boyar , Wielka Brytania/Japonia/USA 2000 , 110 min.
03:35 Anna - Film obyczajowy , Erik Wedersoe , Pernilla August,Gerard Bidstrup,Reine Brynolfsson,Jesper Christensen,Soren Pilmark,Asta August,Lise-Lotte Norup , Dania 2000 , 85 min.

Ale Kino!
08:00 Doktor Judym - Film obyczajowy , Włodzimierz Haupe , Jan Englert,Anna Nehrebecka,Jerzy Kamas,Henryk Bąk,Halina Chrobak,Władysław Hańcza,Gustaw Lutkiewicz , Polska 1975 , 95 min.
09:35 Młode Hollywood: Heather Graham - Film dokumentalny , 30 min.
10:05 Sobota - Komedia , Juan Villegas , Gastón Pauls,Daniel Hendler,Camila Toker,Mariana Anghileri,Leonardo Mur a,Eva Sola , Argentyna 2001 , 70 min.
11:15 Wielki chłód - Film obyczajowy , Lawrence Kasdan , Tom Berenger,Glenn Close,Jeff Goldblum,William Hurt,Kevin Kline,Mary Kay Place,Meg Tilly , USA 1983 , 105 min.
13:00 Młode Hollywood: Ashley Judd - Film dokumentalny , 30 min.
13:30 Wszystko jest możliwe - Komedia , Emile Ardolino , Cybill Shepherd,Robert Downey Jr.,Ryan O'Neal,Mary Stuart Masterson,Christopher McDonald,Josef Sommer,Joe Grifasi , USA 1989 , 110 min.
15:20 Jerry Maguire - Film obyczajowy , Cameron Crowe , Tom Cruise,Kelly Preston,Renée Zellweger,Jonathan Lipnicki,Jay Mohr,Jerry O'Connell,Cuba Gooding jr. , USA 1996 , 135 min.
17:35 Sonata marymoncka - Film obyczajowy , Jerzy Ridan , Olaf Lubaszenko,Henryk Bista,Bronisław Pawlik,Jerzy Kryszak,Witold Pyrkosz,Zdzisław Kozień,Leon Niemczyk , Polska 1987 , 90 min.
19:05 Sekrety kamery - Film dokumentalny , Francja , 55 min.
20:00 Pocztówki znad krawędzi - Film obyczajowy , Mike Nichols , Meryl Streep,Shirley MacLaine,Dennis Quaid,Gene Hackman,Richard Dreyfuss,Rob Reiner,Mary Wickes , Francja/USA 1990 , 105 min.
21:45 Bad Boys - Film sensacyjny , Michael Bay , Martin Lawrence,Will Smith,Téa Leoni,Tchéky Karyo,Joe Pantoliano,Theresa Randle,Marg Helgenberger , USA 1995 , 120 min.
23:45 Nieznośna lekkość bytu - Film obyczajowy , Philip Kaufman , Daniel Day-Lewis,Juliette Binoche,Lena Olin,Derek de Lint,Erland Josephson,Pavel Landovsky,Donald Moffat , USA 1988 , 170 min.
02:35 Ogniomistrz Kaleń - Film sensacyjny , Ewa Petelska , Wiesław Gołas,Wacław Kowalski,Leon Niemczyk,Zofia Słaboszowska , Polska 1961 , 105 min.

Hallmark
06:00 Jak to było naprawdę - Film obyczajowy , Peter H. Hunt , Joseph Adams,Gary Mccleery,Roy Crockrum,Harry Crosby,William Youmans,Richard Howard , USA 1981 , 105 min.
07:45 Dixie: Nowe doświadczenie - Komedia , George Englund , Suzanne Pleshette,Cloris Leachman,Kenneth McMillan,John Considine,Geraldine Fitzgerald,Judith Ivey , USA 1983 , 105 min.
09:30 Henry Ford: Człowiek i maszyny - Miniserial , Allan Eastman , Cliff Robertson,Hope Lange,Heather Thomas,Michael Ironside,R.H.Thomson , USA 1987 , 105 min.
11:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 45 min.
12:00 Córki McLeoda - Serial , Chris Martin Jones , Bridie Carter,Lisa Chappell,Jessica Napier,Rachael Carpani,Aaron Jeffery,Myles Pollard,Sonia Todd , Australia 2001 , 60 min.
13:00 Dixie: Nowe doświadczenie - Komedia , George Englund , Suzanne Pleshette,Cloris Leachman,Kenneth McMillan,John Considine,Geraldine Fitzgerald,Judith Ivey , USA 1983 , 105 min.
14:45 Zakazane wspomnienia - Film obyczajowy , Bob Clark , Mary Tyler Moore,Linda Lavin,Shirley Knight,Paul Winfield,Nathan Watt,Wayne Grace , USA 1995 , 105 min.
16:30 Henry Ford: Człowiek i maszyny - Miniserial , Allan Eastman , Cliff Robertson,Hope Lange,Heather Thomas,Michael Ironside,R.H.Thomson , USA 1987 , 105 min.
18:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 60 min.
19:15 Córki McLeoda - Serial , Chris Martin Jones , Bridie Carter,Lisa Chappell,Jessica Napier,Rachael Carpani,Aaron Jeffery,Myles Pollard,Sonia Todd , Australia 2001 , 45 min.
20:00 Babski oddział 1 - Serial , Robert Butler , Bonnie Bedelia,Lela Rochon,Nancy McKeon,Tracey Needham,Lisa Vidal , USA 2001 , 60 min.
21:00 Projekt Jelcyn - Film obyczajowy , Roger Spottiswoode , Jeff Goldblum,Anthony LaPaglia,Liev Schreiber,Svetlana Efremova,Shauna MacDonald , USA 2002 , 105 min.
22:45 Zła znajomość - Film obyczajowy , Graeme Campbell , Mercedes Ruehl,Alberta Watson,Alex Carter,Karen Glave,Trevor Blumas,Asia Vieira , USA 2002 , 105 min.
00:30 Szampański Charlie - Serial , Allan Eastman , Hugh Grant,Megan Gallagher,Megan Follows,Jean-Claude Dauphin,Charles Gray,Georges Descrieres , Kanada/Francja 1989 , 105 min.
02:15 Projekt Jelcyn - Film obyczajowy , Roger Spottiswoode , Jeff Goldblum,Anthony LaPaglia,Liev Schreiber,Svetlana Efremova,Shauna MacDonald , USA 2002 , 120 min.
04:15 Zła znajomość - Film obyczajowy , Graeme Campbell , Mercedes Ruehl,Alberta Watson,Alex Carter,Karen Glave,Trevor Blumas,Asia Vieira , USA 2002 , 100 min.

Le Cinema
14:00 Skandal - Film obyczajowy , Alf Sjöberg , Stig Järrel,Alf Kjellin,Mai Zetterling,Olof Winnerstrand,Gösta Cederlund,Hugo Björne,Stig Olin , Szwecja 1944 , 100 min.
15:40 Kim - Film obyczajowy , John Howard Davies , Peter O'Toole,Bryan Brown,Ravi Sheth,Raj Kapoor,John Rhys-Favies,Julian Glover,Lee Montague , Wielka Brytania 1984 , 140 min.
18:00 Węgrzy - Film obyczajowy , Zoltán Fábri , Gábor Koncz,Éva Pap,József Bihari,Sándor Szabó,Zoltán Gera,Tibor Molnár,Noémi Apor , Węgry 1978 , 120 min.
20:00 Oscarowe nominacje 2003: Chicago - Film dokumentalny 2003 , 30 min.
20:30 Trucizna - Thriller , Xavier Ribera , Assumpta Serna,Santiago Lajusticia,Nach Duato,Ana Guell , Hiszpania 1995 , 90 min.
22:00 Blue - Film popularnonaukowy , Derek Jarman , Wielka Brytania 1993 , 80 min.
23:20 Skandale: Ofiara - Film erotyczny , Peter Diamond , Jason Schnuit,Amber Newman,Chloe Nicholle , Wielka Brytania 1999 , 85 min.
00:45 Z życia marionetek - Film obyczajowy , Ingmar Bergman , Christiane Buchegger,Martin Benrath,Robert Atzorn,Walter Schmidinger,Heinz Bennent,Lola Müthel,Rita Russek , Niemcy/Szwecja 1980 , 105 min.

Tele 5
07:50     Prosto z mostu
08:05     Saint Tropez (Saint Tropez)  - serial obyczajowy, Francja  1996, wyk. Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano
09:05     Telezakupy
11:35     Zauroczenie (Incantesimo)  - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
12:35     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Grenlandia - serial podróżniczy, Kanada 2000
13:25     Tarzan (Tarzan)  - serial przygodowy, Francja/Kanada  1991
13:55     Dzieciaki w opałach (Real Kids, Real Adventures)  - serial dla młodzieży, USA 1999
14:20     Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia
14:50     Videofashion - program o modzie
15:15     Mieszkanko dla dwojga  (Jamais deux sans toi...t)  - serial komediowy, Francja  1996, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
15:45     Zauroczenie (Incantesimo) - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
16:45     Ekscentrycy (Exccentriiiks!)  - serial dokumentalny 1998
17:10     Tarzan (Tarzan)  - serial przygodowy, Francja/Kanada  1991
17:35     Dzieciaki w opałach (Real Kids, Real Adventures)  - serial dla młodzieży, USA 1999
18:00     Prognoza pogody
18:05     Nie zapomnij paszportu (Don't forget your passport): Egipt - serial podróżniczy, Kanada 2000
19:00     Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
19:10     Mieszkanko dla dwojga  (Jamais deux sans toi...t)  - serial komediowy, Francja  1996, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
19.40     Prosto z mostu
19:55     Prognoza pogody
20:00     Adwokaci (Avocats et Associes)  - serial obyczajowy, Francja  1998, reż. Philippe Triboit, wyk. Victor Garrivier, Francois-Eric Gendron, Julie Debazac, za zgodą rodziców
20:55     Adwokaci (Avocats et Associes)  - serial obyczajowy, Francja  1998, reż. Philippe Triboit, wyk. Victor Garrivier, Francois-Eric Gendron, Julie Debazac,  za zgodą rodziców
21:50     City Life (City Life)  - serial obyczajowy, Nowa Zelandia 1996, reż. Chris Martin_Jones, wyk. Claudia Black, Katrina Browne, Jack Campbell, Lisa Chappell
22:40     Prognoza pogody
22:45     Pelswick  - serial animowany, Kanada 2000
23:10     Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
23:35     Erotyczne fantazje (Fantasies)  - serial erotyczny, Francja, tylko dla dorosłych
01:15     Werdykt - program sądowy
01:40     zakończenie programu

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 76) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 107) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 55) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Zemsta (La Revancha) (Część 134) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 75) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 106) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 54) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 133) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 76) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 107) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 55) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Zemsta (La Revancha) (Część 134) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 75) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 106) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 54) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 133) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 76) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 107) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 55) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 134) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

Discovery Channel
09:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
09:55 Narodziny samochodu - Magazyn , 25 min.
10:20 Narzędzia wojny, Najsłabsze Ogniwo
11:15 Niesamowite maszyny, Lot przyszłości
12:10 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 55 min.
13:05 DNA _ nadzieje i koszty - Film dokumentalny , 55 min.
14:00 Supermucha - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Tajemnice Azji, Wielki Mur Chiński
16:00 Pola bitew, Bitwa o Caen, część 1
17:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta, Bobbin Head
17:30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta, Jezioro Tolondo
18:00 Niesamowite maszyny, Maniacy prędkości 2
19:00 Rekiny z głębin - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Zaginione skarby starożytnego świata, Chiny
21:00 Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt - Film dokumentalny , 60 min.
22:00 Prawdziwa Ewa - Program dokumentalny , 60 min.
23:00 Prawdziwa Ewa - Program dokumentalny , 60 min.
00:00 Pola bitew, Bitwa o Caen, część 2
01:00 Lot - Film dokumentalny , 60 min.
02:00 Stulecie zwykłych ludzi, 1957 - Uprzedzenia rasowe

National Geographic
08:00 Narodziny ludzkości - Film dokumentalny , 60 min.
09:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
09:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Oczami słonia - Film dokumentalny , 60 min.
11:00 Narodziny ludzkości - Film dokumentalny , 60 min.
12:00 Urodzeni mordercy - Film dokumenatalny , 60 min.
13:00 Wulkan, który pogrzebał świat - Film dokumenatalny , 60 min.
14:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
14:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Oczami słonia - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 Narodziny ludzkości - Film dokumentalny , 60 min.
17:00 Urodzeni mordercy - Film dokumenatalny , 60 min.
18:00 Wulkan, który pogrzebał świat - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
19:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Pierwsze uczucia - Program dokumentalny , 60 min.
21:00 Ewolucja - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Podwodni detektywi - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Tajemnice wulkanów - Film dokumentalny , 60 min.
00:00 Ewolucja - Film dokumenatalny , 60 min.
01:00 Tydzień wulkanów - Film dokumentalny , 60 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Ostatnie raje na ziemi - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Mistrzowie świata zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
11:30 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
12:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Stawonogi - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Podróże Questa - Program podróżniczy , 60 min.
14:00 W błękitach morza - Program edukacyjny , 60 min.
15:00 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Przewodnik po rasach psów - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Podróże Questa - Program podróżniczy , 60 min.
18:00 Stawonogi - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 Dzikie zwierzęta na ekranie - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Od świtu do zmierzchu - Program edukacyjny , 30 min.
19:30 Od świtu do zmierzchu - Program edukacyjny , 30 min.
20:00 Zabić, by żyć - Program edukacyjny , 60 min.
21:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
21:30 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
22:00 Niebezpieczne spotkania - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Kryminalne opowieści - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Lwy _ droga do wolności - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Na ratunek przyrodzie - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
08:20 Operacja "Księżyc" - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
09:15 Obywatele w kamerze - Film dokumentalny , Francja 1999 , 25 min.
09:40 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 25 min.
10:05 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
10:35 Nissan _ Renault: związek prawie idealny - Film dokumenatalny , Francja 2000 , 30 min.
11:05 Brytyjczycy w Val d'Isere - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
11:35 Bolszoj _ 200 lat baletu - Film dokumentalny , Brazylia 2001 , 65 min.
12:40 Nuriejew _ taniec w mroku - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
13:35 Rudolf Nuriejew _ premiera "Bajadery" - Film dokumentalny , Francja 1993 , 25 min.
14:00 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
14:35 Handel biedą - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
15:30 W kilku słowach: Turystyka seksualna - Program publicystyczny , Francja 2003 , 25 min.
15:55 Handel biedą - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
16:50 Legenda napoleońska - Film dokumentalny , Francja 1999 , 55 min.
17:45 Legenda napoleońska - Film dokumentalny , Francja 1999 , 55 min.
18:40 Napakowane chłopaki - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 65 min.
19:45 Kobiety na ringu - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 30 min.
20:15 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
20:45 Wenezuela _ zamach stanu - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
21:40 W kilku słowach: Pierwsza rocznica zamachu stanu w Wenezueli - Program publicystyczny , Francja 2002 , 30 min.
22:10 Hugo Chavez - Film dokumentalny , Finlandia 2002 , 55 min.
23:05 Mięśnie ze stali - Film dokumentalny , Kanada 1999 , 50 min.
23:55 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
00:25 Kobiety na ringu - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 30 min.
00:55 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
01:20 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.

Travel
08:00 Bogowie Aborygenów - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Odkryj Australię - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Od Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Entrada - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Świat Graingera - Program podróżniczy , 60 min.
12:00 Floyd z korkociągiem - Program podróżniczy , 30 min.
12:30 Morska podróż - Program podróżniczy , 30 min.
13:00 Przygody w zdumiewającym świecie - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Wspaniała Wielka Brytania - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 Gotowi do drogi - Program podróżniczy , 30 min.
14:30 Od Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Bogowie Aborygenów - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Australijska odyseja - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Floyd z korkociągiem - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Entrada - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 W 80 dni dookoła świata - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Od Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Na horyzoncie - Program podróżniczy , 30 min.
20:30 Gotowi do drogi - Program podróżniczy , 30 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Azja - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Podróże z przewodnikiem - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Caprice i jej podróże - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Tradycje i święta - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Krótka historia australijskich skazańców - Program podróżniczy , 60 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Mistrzowie szpiegostwa - Film dokumenatalny , 55 min.
10:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
12:15 Na ruinach wieży Babel - Film dokumenatalny , 55 min.
13:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Mistrzowie szpiegostwa - Film dokumenatalny , 55 min.
16:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
18:15 Na ruinach wieży Babel - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Mistrzowie szpiegostwa - Film dokumenatalny , 55 min.
22:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
00:15 Na ruinach wieży Babel - Film dokumenatalny , 55 min.
01:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Science
06:40 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
07:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
09:00 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Zrozumieć asteroidy i komety - Magazyn , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
11:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
12:40 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
13:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
14:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
15:00 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Zrozumieć asteroidy i komety - Magazyn , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
18:40 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
19:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
20:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
21:00 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Zrozumieć asteroidy i komety - Magazyn , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
00:40 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
01:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
02:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
03:00 Magazyn Discover - Film dokumenatalny , 55 min.
03:55 Zrozumieć asteroidy i komety - Magazyn , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
05:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Hongkong Jackiego Chana - Film dokumentalny , 55 min.
09:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
10:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
10:50 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
15:00 Hongkong Jackiego Chana - Film dokumentalny , 55 min.
15:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
16:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
16:50 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
21:00 Hongkong Jackiego Chana - Film dokumentalny , 55 min.
21:55 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 25 min.
22:20 Azjatyckie specjały - Program podróżniczy , 30 min.
22:50 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Program podróżniczy , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Nowi odkrywcy - Program podróżniczy , 55 min.

Club
06:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
06:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
06:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
07:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
07:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
08:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
08:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
09:20 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 30 min.
09:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
10:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
11:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 25 min.
12:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
12:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
12:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
13:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
13:50 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
14:20 Trzecia randka - Reality show , USA , 30 min.
14:50 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
15:20 Na ślubnym kobiercu - Reality show , USA , 30 min.
15:50 Oprah - Talk show , USA 1998 , 50 min.
16:40 Mężczyźni o sobie - Talk show , Kanada , 30 min.
17:10 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 25 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show 1999 , 25 min.
18:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
18:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
18:55 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
19:25 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 30 min.
19:55 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
20:25 Swatka - Program rozrywkowy 2002 , 30 min.
20:55 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
21:50 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , USA , 55 min.
22:45 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
23:20 Prawdziwy seks w wielkim mieście - Reality show , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
00:15 Sekrety sypialni - Program erotyczny 2001 , 35 min.
00:50 Trzecia randka - Reality show , USA , 25 min.
01:15 Kurorty świata - Program medyczny , 30 min.
01:45 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
02:10 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 30 min.
02:40 Trzech kucharzy w Afryce - Magazyn , Wielka Brytania , 25 min.
03:05 Z Loyde'm po Luizjanie - Magazyn , Wielka Brytania 1999 , 25 min.
03:30 Kulinarne podróże - Magazyn , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
03:55 Kurorty świata - Program medyczny , 25 min.
04:20 Odnaleziony raj - Program rozrywkowy 2001 , 25 min.
04:45 Tajemnice ogrodów - Program edukacyjny , 25 min.
05:10 Kuchnia marokańska - Magazyn , Wielka Brytania 1998 , 25 min.
05:35 Cztery pory roku - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 25 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Elsa Benitez, Christophe Lemaire i Jeisa Chiminazzo - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Kenzo - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Ritu Beri - Magazyn , 60 min.
23:00 Gorąca północ - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Cartoon Network
06:25 Miś Yogi - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
06:45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - Serial dla dzieci , USA 1990-1993 , 15 min.
07:00 Mike, Lu i Og - Serial dla dzieci , USA 1999-2000 , 25 min.
07:25 Krowa i kurczak - Serial dla dzieci , Robert Alvarez , USA 1997-1999 , 25 min.
07:50 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 25 min.
08:15 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
08:40 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
09:05 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 25 min.
09:30 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
09:55 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 25 min.
10:20 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 25 min.
10:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 25 min.
11:10 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 20 min.
11:30 Scooby Doo, gdzie jesteś? - Film animowany (dzieci) , 30 min.
12:00 Jam łasica - Serial dla dzieci , David Feiss , USA 1999 , 30 min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - Serial dla dzieci , Danny Antonucci , USA 1999 , 25 min.
12:55 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 25 min.
13:20 Laboratorium Dextera - Serial dla dzieci , USA 1996-1998 , 25 min.
13:45 Johnny Bravo - Serial dla dzieci , USA 1997 , 15 min.
14:00 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:25 Flintstonowie - Serial dla dzieci , USA , 20 min.
14:45 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
15:15 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 45 min.
16:00 Atomówki - Serial dla dzieci , USA 1998 , 30 min.
16:30 Cubix - Serial dla dzieci , USA 2001 , 30 min.
17:00 Owca w wielkim mieście - Serial dla dzieci , Mo Willems , USA 2001 , 30 min.
17:30 Bliźniaki Cramp - Serial dla dzieci , Brian Wood , USA 2001 , 30 min.
18:00 Chojrak _ tchórzliwy pies - Serial dla dzieci , John Dilworth , USA 1997-2002 , 30 min.
18:30 Zwariowane melodie - Serial dla dzieci , 30 min.
19:00 Tom i Jerry - Serial dla dzieci , 30 min.
19:30 Scooby Doo - Serial dla dzieci , USA , 30 min.
20:00 Toonami - Magazyn filmów animowanych , 60 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:55 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
08:35 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
09:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
09:20 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 Przygody Pytalskich - Serial dla dzieci , 20 min.
10:05 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
10:40 Hamtaro - Serial dla dzieci , 20 min.
11:00 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:10 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:35 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
11:55 Zły pies - Serial dla dzieci , 25 min.
12:20 Kot Ik! - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:40 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:00 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 25 min.
13:25 Fantastyczna czwórka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 20 min.
14:35 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 35 min.
15:55 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

Minimax
06:00 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:10 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:20 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:30 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
06:55 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
07:00 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
07:25 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
07:50 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
08:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
08:25 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
08:50 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
09:05 Crash zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.
09:30 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
09:40 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
09:50 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:00 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
10:25 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
10:30 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
10:55 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
11:20 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 35 min.
11:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
12:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
12:35 Wyspa przygód - Serial dla dzieci , Niemcy , 25 min.
13:00 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
13:10 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
13:20 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
13:30 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
13:55 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
14:00 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
14:25 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:50 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
15:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
15:25 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
15:50 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
16:05 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.
16:30 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
16:40 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
16:50 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
17:00 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
17:25 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
17:30 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
17:55 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
18:20 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
18:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
18:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
19:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
19:35 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop Shop - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 MTV European Top 20 - Magazyn muzyczny , 120 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Pieprz - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Odliczanie do MTV Winterjam 2003 - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Alt.mtv - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 240 min.
16:00 Dziesięć Wspaniałych _ propozycje Perfectu - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Lista wszech czasów - Magazyn muzyczny , 120 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Dziesięć Wspaniałych _ proponuje Gary Moore - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 480 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 Starexpress - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Push Up - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Special - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Overdrive - Program muzyczny , 60 min.
00:00 VIVA Hits Polska - Program muzyczny , 60 min.
01:00 NiteClub - Program muzyczny , 300 min.

ONYX
07:00 onyx@morning - Program muzyczny , 120 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Just Call - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Kino Hits News - Magazyn , 60 min.
17:00 best of "@onyx" - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Club Inferno - Program rozrywkowy , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Kino Hits News - Magazyn , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny , 240 min.

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:15 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:30 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
08:55 Szkoła kucharska - Film dokumentalny , 25 min.
09:20 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
09:45 Psi patrol - Reportaż , 25 min.
10:10 Psi patrol - Reportaż , 25 min.
10:35 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
11:00 Niecodzienne domy - Program dokumentalny , 25 min.
11:25 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
11:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
12:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
13:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
13:55 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
14:20 Szkoła kucharska - Film dokumentalny , 25 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
16:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 25 min.
16:25 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
16:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
17:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
17:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
18:05 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
18:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
19:00 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
19:50 Najsłynniejsi przestępcy południowej Afryki - Film dokumenatalny , 30 min.
20:20 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
20:45 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 30 min.
21:15 Impacto TV - Reportaż , 30 min.
21:45 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
22:10 Zdrada - Film dokumentalny , 50 min.
23:00 Anatomia przestępstwa - Film dokumenatalny , 50 min.
23:50 Mówi Alex Paen - Reportaż , 25 min.
00:15 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 35 min.
00:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
01:15 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
01:40 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Najsłynniejsi przestępcy południowej Afryki - Film dokumenatalny , 25 min.
04:10 Niecodzienne domy - Program dokumentalny , 25 min.
04:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
05:00 Wyzwania losu - Reportaż , 45 min.

Avante
06:00 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
06:30 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
07:00 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
07:25 Z biegiem Yukanu - Magazyn 1998 , 50 min.
08:15 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
08:40 Świat dragsterów - Program dokumentalny , Wielka Brytania , 25 min.
09:05 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
09:35 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
10:30 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 60 min.
11:30 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
12:00 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
12:30 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
13:00 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
13:25 Z biegiem Yukanu - Magazyn 1998 , 50 min.
14:15 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
14:40 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 25 min.
15:05 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
15:35 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
16:30 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 60 min.
17:30 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
18:00 Legendy lotnictwa wojskowego - Magazyn , USA , 30 min.
18:30 Lotnictwa świata - Magazyn , USA , 60 min.
19:30 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
20:00 Dookoła świata na dwóch kółkach - Magazyn , Wielka Brytania , 55 min.
20:55 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
21:20 Najemnicy - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 25 min.
21:45 Apollo 12: bez cenzury - Film dokumentalny , USA , 50 min.
22:35 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
23:05 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
23:30 Ratownicy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 30 min.
00:00 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
00:30 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 30 min.
01:00 24 godziny na pokładzie - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
01:25 Z biegiem Yukanu - Magazyn 1998 , 50 min.
02:15 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
02:40 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny 2001 , 25 min.
03:05 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 30 min.
03:35 Złota era wyścigów samochodowych - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1997 , 55 min.
04:30 Niezwykłe historie - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 60 min.
05:30 Lotnicze pogotowie ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.

TVN 24
06:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, sport - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
07:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
07:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
08:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
08:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
09:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
09:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
10:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
10:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:30 24 godziny - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Serwis sportowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , 30 min.
12:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
13:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
14:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
14:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
15:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
15:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
16:00 Serwis biznesowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , 30 min.
16:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
17:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
17:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
18:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Styl - Magazyn , 30 min.
20:00 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
20:30 TVN24 News/Studio Europa - Program informacyjny , 30 min.
21:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
21:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
22:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
23:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
23:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
00:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
00:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
03:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska , 30 min.
03:30 24 godziny - Program informacyjny , 60 min.
04:30 Styl - Magazyn , 30 min.
05:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
05:30 Bilans - Magazyn ekonomiczny , 30 min.

BBC Prime
06:00 Learning Languages _ Greek Language and People - Program edukacyjny , 30 min.
06:30 Learning English _ English Zone - Program edukacyjny , 30 min.
07:00 Bill and Ben - Program dla dzieci , 10 min.
07:10 Andy Pandy - Serial dla dzieci , 5 min.
07:15 Binka - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:20 Playdays - Program dla dzieci , 20 min.
07:40 Dinosaur Detectives - Film dokumentalny , 25 min.
08:05 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
08:30 Big Strong Girls - Program rozrywkowy , 30 min.
09:00 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
09:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
10:15 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
10:45 Home Front in the Garden - Magazyn , 30 min.
11:15 Big Cat Diary - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 Parkinson - Talk show , 60 min.
12:45 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
13:30 Doctors - Serial , 30 min.
14:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
14:30 Big Strong Boys - Magazyn , 30 min.
15:00 Garden Invaders - Magazyn , 30 min.
15:30 Bill and Ben - Program dla dzieci , 10 min.
15:40 Andy Pandy - Serial dla dzieci , 5 min.
15:45 Binka - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
15:50 Playdays - Program dla dzieci , 20 min.
16:10 Dinosaur Detectives - Film dokumentalny , 25 min.
16:35 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
17:00 Vets in Practice - Magazyn , 30 min.
17:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
18:15 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
19:00 Changing Rooms - Program rozrywkowy , 30 min.
19:30 Doctors - Serial , 30 min.
20:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
20:30 Monarch of the Glen - Dramat , 60 min.
21:30 Attachments - Dramat , 60 min.
22:30 Guns and Roses - Magazyn , 60 min.
23:30 Madame Bovary - Melodramat , Vincente Minnelli , Jennifer Jones,James Mason,Louis Jourdan,Van Heflin , USA 1949 , 75 min.
00:45 The Fear - Dramat , 15 min.
01:00 Toulouse-Lautrec - Film biograficzny , 60 min.
02:00 Mad About Monet - Film biograficzny , 60 min.
03:00 Learning History _ Great Writers of the 20th Century - Program edukacyjny , 60 min.
04:00 The Money Programme - Magazyn , 30 min.
04:30 Eurografters - Magazyn , 30 min.
05:00 Learning from the OU _ Talking about Care - Program edukacyjny , 30 min.
05:30 Learning from the OU _ A New Sun is Born - Program edukacyjny , 25 min.
05:55 Learning from The OU - Program edukacyjny , 5 min.

RAI 1
05:05 Senator - Serial , Pippo Franco,Gianni Agus,Cinzia Leone , 30 min.
05:35 Videocomic - Program rozrywkowy , 25 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:40 Premio David di Donatello 2003 - 155 min.
20:55 Incantesimo VI - Serial , Alessandro Cane, Tomaso Sherman , Lorenzo Flaherty,Barbara Livi,Paola Pitagora,Delia Boccardo,Lorenzo Ciompi,Paolo Malco,Linda Batista , 125 min.
23:00 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:05 Porta a porta - Program rozrywkowy , 85 min.
23:15 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:20 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
00:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:50 Non solo Italia - 25 min.
00:55 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
01:15 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:35 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:45 Rai Educational - 20 min.
02:05 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 235 min.
02:35 Il fiore delle mille e una notte - Film SF , Pier Paolo Pasolini , Franco Citti,Teresa Bouché,Ninetto Davoli,Franco Merli,Ines Pellegrini,Luigina Rocchi , I/F 1974 , 120 min.
04:35 Un caso per Schwartz - Serial sensacyjny , 45 min.

RAI 2
07:00 Go-Cart Mattina - Program dla dzieci , 165 min.
07:10 Pip Pop Pattle - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:15 Clifford - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:45 Un'anatra in giallo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:10 Sandokan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:35 Teletubbies - Film animowany (dzieci) , 25 min.
09:00 Quell'uragano di pap? - Serial komediowy , 20 min.
09:20 E vissero infelici per sempre - Serial komediowy , 25 min.
09:45 Rai Educational _ Un mondo a colori - Program informacyjny , 15 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
11:00 I fatti vostri - 120 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:30 TG 2 _ Costume e societ? - 20 min.
13:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
14:05 Al posto tuo - Magazyn , 85 min.
15:30 L'Italia sul Due - 60 min.
16:30 Bubusette - Teleturniej , 30 min.
17:00 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
17:25 Le avventure di Jackie Chan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:50 TG 2 - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:25 Seven Days - Serial SF , Jonathan LaPaglia,Justina Vail , 45 min.
19:10 E.R. _ Medici in prima linea - Serial , 50 min.
20:00 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:05 Tom - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
20:15 Il lotto alle otto - 10 min.
20:20 Il lotto alle otto - 5 min.
20:25 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Eureka - Magazyn , 5 min.
21:00 Film da definire - Film obyczajowy , 140 min.
23:00 Friends - Serial komediowy , 55 min.
23:20 Friends - Serial komediowy , Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , 50 min.
23:55 People _ Il mondo ? particolare - Magazyn , 15 min.
00:10 Estrazioni del lotto - Program informacyjny , 5 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 25 min.
00:30 Batti e ribatti - Program informacyjny , 10 min.
00:40 TG 2 _ Neon Cinema - Magazyn , 4 min.
00:44 TG _ Parlamento - Magazyn , 16 min.
00:50 TG _ Parlamento - Magazyn , 10 min.
01:00 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
01:05 Il corvo - Serial sensacyjny , 85 min.
01:10 Ultima analisi: omicidio - Serial , Jophi Ries,Gunda Ebert,Jan Gregor Kremp , 55 min.
02:05 TG 2 _ Salute - Magazyn , 10 min.
02:15 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
02:30 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 280 min.
02:45 La fatica di vivere - 5 min.
02:50 Gatto da guardia - Program informacyjny , 5 min.
02:55 Sestante - 29 min.
03:24 Cercando cercando - Program informacyjny , 46 min.
04:10 Anima ed Hermes - Magazyn , 5 min.
04:15 L'Unione europea - Magazyn , 45 min.

TVE
05:00 Al habla - 30 min.
05:30 Espa?a de norte a sur - Film dokumentalny , 30 min.
06:00 Gente - Magazyn , 30 min.
06:30 TV educativa - Program edukacyjny , 60 min.
07:30 Telediario matinal - Program informacyjny , 120 min.
09:30 Los desayunos de TVE - Magazyn , 30 min.
10:00 La cocina de Karlos Argui?ano - Magazyn , 25 min.
10:25 Saber vivir - Program informacyjny , 35 min.
11:00 Por la ma?ana - Program informacyjny , 105 min.
12:45 A determinar - Program informacyjny , 15 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Aqu~ Canarias - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
14:30 Corazón de primavera - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 Gata salvaje - Serial , Marlene Favela,Mario Cimarro,Adamari López,Frances Ondiviela,Ariel López Padilla , 40 min.
16:30 Geminis _ Venganza de amor - Serial , 30 min.
17:00 Barrio Sésamo - 30 min.
17:30 T~rame de la lengua - Program dla m?odzie?y , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 25 min.
18:25 La botica de la abuela - Magazyn , 15 min.
18:40 Europa 2003 - Magazyn , 30 min.
19:10 Cerca de ti - Magazyn , 50 min.
20:00 Gente - Magazyn , 60 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 45 min.
21:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:50 Un argentino en Nueva York - Komedia , Juan José Jusid , Argentina 1998 , 100 min.
23:30 El tercer grado - Program publicystyczny , 30 min.
00:00 El mundo en 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Negro sobre blanco - Magazyn , 60 min.
01:30 Polideportivo - Program sportowy , 30 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Cuando seas m~a - Telenowela , 90 min.
04:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
04:30 Aqu~ Canarias - Program informacyjny , 30 min.

France 2
05:20 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
05:35 Météo - Program informacyjny , 20 min.
05:55 Un livre - Magazyn , 5 min.
06:00 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 125 min.
08:35 Un livre - Magazyn , 5 min.
08:40 Des jours et des vies - Serial komediowy , Austin Peck,Deidre Hall,Drake Hogestyn,Frank Parker,Joseph Mascolo,Kristian Alfonso , 20 min.
09:00 Amour, gloire et beauté - Serial komediowy , Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia , John McCook,Susan Flannery,Ronn Moss,Jeff Trachta,Katherine Kelly Lang,Darlene Conley , 20 min.
09:20 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
09:25 Carrément déconseillé aux adultes (KD2A) - Film animowany (dzieci) , 90 min.
10:55 Flash info - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Motus - Teleturniej , 35 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
12:10 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
12:15 Pyramide - Teleturniej , 35 min.
12:50 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Inspecteur Derrick - Dietrich Haugk , Horst Tappert,Fritz Wepper,Katja Woywood,Friedrich Von Thun,Gila Von Weitershausen,Georg Schuchter , 65 min.
14:50 Le Renard - Hans-Jürgen Tögel , Rolf Schimpf,Michael Ande,Charly Muhamed Huber,Markus Böttcher,Ulf J. Söhmisch,Rüdiger Vogler , 65 min.
15:55 Brigade des mers - Serial sensacyjny , Catherine Millar, Peter Andrikidis , Colin Friels,Catherine McClements,Jay Laga'aia , 45 min.
16:40 Un livre - Magazyn , 5 min.
16:45 Rayon X - Magazyn , 5 min.
16:50 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
17:20 La cible - Teleturniej , 30 min.
17:50 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:55 Top of The Pops - Program muzyczny , 30 min.
18:25 Friends - Serial komediowy , Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matthew LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , 25 min.
18:50 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:55 On a tout essayé! - Program rozrywkowy , 45 min.
19:40 Objectif Terre - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 10 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Tirage du loto - Program informacyjny , 10 min.
21:00 Une preuve d'amour - Film obyczajowy , Bernard Stora , Anouk Grinberg,Eric Elmosnino,Jean-Paul Roussillon,Jean Yanne,Bruno Lochet,Serge Merlin , F 2002 , 100 min.
22:40 Ça se discute - Program publicystyczny , 125 min.
00:45 Journal de la nuit - Program informacyjny , 15 min.
01:00 Météo - Program informacyjny , 5 min.
01:05 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
01:10 Des mots de minuit - Magazyn , 90 min.
02:40 Emissions religieuses - Magazyn , 60 min.
03:40 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
03:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
04:00 Azimuts - Program podróżniczy , 5 min.
04:05 On aura tout lu! - Program informacyjny , 55 min.

France 3
05:20 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 20 min.
05:40 Les matinales - Program informacyjny , 20 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 245 min.
11:05 Tous égaux - Program informacyjny , 30 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 65 min.
15:00 Questions au gouvernement - Magazyn , 65 min.
16:05 TO3 - Program dla dzieci , 70 min.
17:15 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:20 Mon kanar - Program dla dzieci , 25 min.
17:45 C'est pas sorcier - Magazyn , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 La santé d'abord - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 10 min.
20:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 35 min.
20:55 Des racines et des ailes - Program publicystyczny , 120 min.
22:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
23:00 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
23:25 Le choc des cultures - Magazyn , 90 min.
00:55 Ombre et lumi?re - Program publicystyczny , 30 min.
01:25 Les dossiers de l'Histoire - Magazyn , 55 min.
02:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 25 min.
02:45 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
02:50 Une semaine sur Public Sénat - Magazyn , 150 min.

ARD
05:30 Morgenmagazin - Program informacyjny , 210 min.
09:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Die glückliche Familie - Serial komediowy , Jörg Grünler , Maria Schell,Siegfried Rauch,Maria Furtwängler,Julia Heinemann,Susanna Wellenbrink,Thomas Ohrner,Elisabeth Welz , D 1989 , 50 min.
09:05 Großstadtrevier - Serial sensacyjny , Udo Witte , Mareike Carri?re,Jan Fedder,Peter Neusser,Kay Sabban,Thomas Ahrens , D 1992 , 50 min.
09:55 ARD-Wetterschau - Program informacyjny , 5 min.
10:00 Tagesschau - Program informacyjny , 3 min.
10:03 Brisant - Program informacyjny , 22 min.
10:25 Um Himmels Willen - Serial komediowy , Ulrich König , Jutta Speidel,Fritz Wepper,Rosel Zech,Anne Weinknecht,Karin Gregorek,Emanuela von Frankenberg,Helen Zellweger , D 2003 , 50 min.
11:15 Heimatmelodien - Program muzyczny , 45 min.
12:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
12:15 ARD-Buffet - Magazyn , 45 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
13:05 ARD-Mittagsmagazin - Program informacyjny , 55 min.
14:00 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
14:10 Ein Bayer auf Rügen - Serial sensacyjny , Wigbert Wicker , Wolfgang Fierek,Karin Thaler,Simone Thomalla,Fritz Strassner,Ottfried Fischer,Max Volkert Martens,Hans Brenner , D 1993/1995 , 50 min.
15:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
15:15 Abenteuer Wildnis - Program edukacyjny , 45 min.
16:00 Fliege - Talk show , 60 min.
17:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
17:15 Brisant - Program informacyjny , 28 min.
17:15 buten un binnen Nachrichten - Program informacyjny , 5 min.
17:20 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Volker Schwab , Alex Huber,Tanja Wenzel,Gerry Hungbauer,Ron Holzschuh,Heike Brentano,Jeannine Burch,Friederike Sipp , D 2003 , 23 min.
17:43 Regionale Information - Program informacyjny , 12 min.
17:45 Marienhof - Serial komediowy , Dietmar Gassner , Isis Schabana,Sven Thiemann,Carolin Gralla,Andreas Zimmermann,Nicole Belstler-Boettcher,Isabella Jantz,Christian Buse , D 2003 , 30 min.
17:55 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Volker Schwab , Alex Huber,Tanja Wenzel,Gerry Hungbauer,Ron Holzschuh,Heike Brentano,Jeannine Burch,Friederike Sipp , D 2003 , 30 min.
18:15 buten un binnen Nachrichten - Program informacyjny , 5 min.
18:20 Berlin, Berlin - Serial komediowy , Sven Unterwaldt jr. , Felicitas Woll,Sandra Borgmann,Jan Sosniok,Matthias Klimsa,Suzanne Kockat,Andi Slawinski , D 2001 , 25 min.
18:25 Marienhof - Serial komediowy , Dietmar Gassner , Isis Schabana,Sven Thiemann,Carolin Gralla,Andreas Zimmermann,Nicole Belstler-Boettcher,Isabella Jantz,Christian Buse , D 2003 , 25 min.
18:45 Das Quiz - Teleturniej , 35 min.
18:50 Berlin, Berlin - Serial komediowy , Sven Unterwaldt jr. , Felicitas Woll,Sandra Borgmann,Jan Sosniok,Matthias Klimsa,Thorsten Feller,Alexa Wiegandt,Kai Lentrodt , D 2001 , 25 min.
19:15 Das Quiz - Teleturniej , 35 min.
19:20 buten un binnen - Program informacyjny , 30 min.
19:50 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Börse im Ersten - Magazyn , 5 min.
20:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Die Frau des Architekten - Film obyczajowy , Diethard Klante , Jeannette Hain,Robert Atzorn,Paul Peter,Hans Michael Rehberg,Matthias Matschke,Thomas Thieme,Ramona Kunze-Libnow , D 2003 , 90 min.
21:45 Das Märchen vom blühenden Arbeitsmarkt - Magazyn , 45 min.
22:30 Tagesthemen - Program informacyjny , 28 min.
22:58 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
23:00 Gabi Bauer - Program publicystyczny , 30 min.
23:30 Abenteurer - Magazyn , 45 min.
00:15 Nachtmagazin - Program informacyjny , 20 min.
00:35 Suzie Washington - Film obyczajowy , Florian Flicker , Birgit Doll,August Zirner,Karl Ferdinand Kratzl,Wolfram Berger,Nina Proll,Carmen Loley,Merad Ninidze , A 1998 , 85 min.
02:00 In der Hitze der Nacht - Serial sensacyjny , Russ Mayberry , Carroll O'Connor,Howard E. Rollins jr.,Alan Autry,Anne-Marie Johnson , USA 1988/1994 , 45 min.
02:45 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
02:50 Fliege - Talk show , 60 min.
03:50 Gabi Bauer - Program publicystyczny , 30 min.
04:20 Die schönsten Bahnstrecken Europas - Program rozrywkowy , 20 min.
04:40 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
04:45 Das Märchen vom blühenden Arbeitsmarkt - Magazyn , 45 min.

3sat (polski)
06:55 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
07:00 Panorama alpejska - Program rozrywkowy , 120 min.
09:00 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
09:45 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
10:15 Otwarcie mówiąc ... - Program publicystyczny , 90 min.
11:45 Gotować z Janem Laferem - Magazyn , 25 min.
12:10 Historie ludzi - Program informacyjny , 50 min.
13:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Fenomen Karajana - Program muzyczny , 120 min.
15:15 Magazyn dla niesłyszących - Program informacyjny , 30 min.
15:45 Historia Środkowych Niemiec - Film dokumentalny , 45 min.
16:30 Podróże po świecie - Magazyn , 45 min.
17:15 Z życia niemieckich landów - Program informacyjny , 30 min.
17:45 Wiadomości szwajcarskie - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Z życia Szwajcarii - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Ze świata - Magazyn , 30 min.
18:30 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
19:00 Wiadomości - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Sieć natury - Program edukacyjny , 60 min.
21:15 Manuel _ mój autystyczny syn - Program medyczny , Szwajcaria 2000 , 45 min.
22:00 Wiadomości - Program informacyjny , 25 min.
22:25 '38 - Film obyczajowy , Wolfgang Glück , Tobias Engel,Sunnyi Melles,Romuald Pekny,Heinz Trixner,Lotte Ledl,Ingrid Burkhard,David Cameron , Austria 1985 , 95 min.
00:00 Wiadomości telewizji szwajcarskiej - Program informacyjny , 25 min.
00:25 Spojrzenie z boku - Program rozrywkowy , 5 min.
00:30 Nano _ technologie przyszłości - Magazyn , 30 min.
01:00 Magazyn kulturalny - Magazyn , 40 min.
01:40 Akademia telewizyjna - Program edukacyjny , 40 min.
02:20 Magazyn dla niesłyszących - Program informacyjny , 30 min.
02:50 Z życia niemieckich landów - Program informacyjny , 30 min.
03:20 Przegląd programów TV - Program informacyjny , 5 min.
03:25 Teletext 3sat - Magazyn , 210 min.

RTL
06:00 Punkt 6 - Program informacyjny , 60 min.
07:00 Unter uns - Serial komediowy , Christoph Heininger , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vukovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
07:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Seyharn Derin , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
08:05 RTL Shop - Program informacyjny , 55 min.
09:00 Punkt 9 - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Mein Baby - Doku-Soap , 30 min.
10:00 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Hans-Jürgen Tögel , Sigmar Solbach,Erna Waßmer,Alfons Biber,Christiane Brammer,Peter Rappenglück,Daniela Strietzel,Dorothée Reize , D 1999 , 60 min.
11:00 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
11:30 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
12:00 Punkt 12 - Program informacyjny , 60 min.
13:00 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 60 min.
14:00 Das Strafgericht - Program publicystyczny , 60 min.
15:00 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , John Pasquin , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Debbe Dunning,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
17:30 Unter uns - Serial komediowy , Christoph Heininger , Christiane Maybach,Petra Blossey,Holger Franke,Isabell Hertel,Ben Ruedinger,Milos Vukovic,Janis Rattenni , D 2003 , 30 min.
18:00 Guten Abend RTL - Program informacyjny , 30 min.
18:30 Exclusiv - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 RTL aktuell - Program informacyjny , 25 min.
19:10 Explosiv - Program informacyjny , 30 min.
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Seyharn Derin , F.-T. Mende,Lisa Riecken,Hans Christiani,Wolfgang Bahro,Raphael Vogt,Nina Bott,Jeanette Biedermann , D 2003 , 35 min.
20:15 Champions League - Program sportowy , 30 min.
20:45 Champions League - Program sportowy , 110 min.
22:35 Champions League - Program sportowy , 25 min.
23:00 Champions League - Program sportowy , 60 min.
00:00 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 30 min.
00:30 Golden Girls - Serial komediowy , Terry Hughes , Bea Arthur,Betty White,Rue McClanahan,Estelle Getty,Herb Edelman,Tom La Grua,Lana Schwab , USA 1986/1987 , 30 min.
01:00 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , John Pasquin , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Debbe Dunning,Richard Karn , USA 1996 , 30 min.
01:30 Das Familiengericht - Program publicystyczny , 50 min.
02:20 Die Oliver Geissen Show - Talk show , 50 min.
03:10 RTL-Nachtjournal - Program informacyjny , 25 min.
03:35 RTL Shop - Program informacyjny , 45 min.
04:20 Das Jugendgericht - Program publicystyczny , 50 min.
05:10 Exclusiv _ Weekend - Program rozrywkowy , 50 min.

RTL 2 (polski)
05:05 Najgłupsze... świata - Program rozrywkowy , 40 min.
05:45 Ekspedycja Robinsona - Reality show , 45 min.
06:30 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 50 min.
07:20 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 100 min.
09:00 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
09:10 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
10:00 National Lampoon's Vegas Vacation - Komedia , Stephen Kessler , Chevy Chase,Beverly d'Angelo,Randy Quaid,Ethan Embry,Wallace Shawn,Marisol Nichols,Wayne Newton , USA 1996 , 115 min.
10:30 D3: The Mighty Ducks - Komedia , Robert Lieberman , Emilio Estevez,Jeffrey Nordling,Joshua Jackson,David Selby,Heidi Kling,Joss Ackland , USA 1996 , 115 min.
11:55 Szansa na milion - Program rozrywkowy , 30 min.
12:25 Alvin i Chipmunki - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:50 Casper Classics - Serial animowany (dzieci) , USA 1995 , 25 min.
13:15 Helmi - Program dla dzieci , 5 min.
13:20 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:45 Yu-Gi-Oh! - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2000 , 30 min.
14:15 Beyblade - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2001 , 30 min.
14:45 Detektyw Conan - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
15:15 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 30 min.
15:45 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 20 min.
16:05 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 115 min.
18:00 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 60 min.
19:00 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
19:50 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Gwiezdne wrota - Serial SF , Peter DeLuise , Richard Dean Anderson,Amanda Tapping,Christopher Judge,Corin Nemec,Don S. Davis,Carmen Argenziano,Corin Nemec , USA 2002 , 120 min.
22:15 Niewyjaśnione morderstwa - Program publicystyczny , 55 min.
23:05 exklusiv _ reportaż - Program informacyjny , 50 min.
23:55 Redakcja - Program informacyjny , 60 min.
00:00 Niewyjaśnione morderstwa - Program publicystyczny , 10 min.
00:55 Wiadomości - Program informacyjny , 10 min.
01:05 Nikita Samuel - Serial kryminalny , T.J. Scott , Peta Wilson,Roy Dupuis,Alberta Watson,Don Francks,Matthew Ferguson,Eugene Robert Glazer,Sean Whalen , Kanada 1997 , 50 min.
01:55 Back Roads - Film sensacyjny , Craig Haman , Mark Dacascos,Emily Lloyd,Jaimz Woolvett,Frederic Forrest,Traci Lords,Joan Jett,Michael Pena , USA 1997 , 115 min.
03:50 Possessed by the Night - Film SF , Fred Olen Ray , Shannon Tweed,Ted Prior,Sandahl Bergman,Chad McQueen,Frank Sivero,Henry Silva,Turhan Bey , USA 1993 , 85 min.

Sat 1 (polski)
05:30 SAT.1-Telewizja śniadaniowa - Program rozrywkowy , 210 min.
09:00 Home Shopping Europe - Program informacyjny , 60 min.
10:00 Hallo, wujku Doc! - Serial , Heidi Kranz , Ulrich Reinthaller,Ulrich Matschoss,Maria Furtwängler,Eva Maria Bauer,Helmut Zierl,Felix Bresser,Lilian Schiffer , Niemcy 1996 , 60 min.
11:00 Franklin - Talk show , 60 min.
12:00 Vera - Talk show , 60 min.
13:00 Reinecke Britt - Talk show , 60 min.
14:00 Dwoje u Angeliki Kallwass - Talk show , 60 min.
15:00 Sędzina Barbara Salesch - Program publicystyczny , 60 min.
16:00 Sędzia Alexander Hold - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 Teleturniej - Teleturniej , 30 min.
17:30 17:30 _ wiadomości regionalne - Program informacyjny , 30 min.
18:00 Lenßen - Program publicystyczny , Niemcy 2003 , 30 min.
18:30 18:30 wiadomości regionalne - Program informacyjny , 20 min.
18:50 Magazyn aktualności - Program informacyjny , 40 min.
19:30 Quiz-Show _ teleturniej - Teleturniej , 45 min.
20:15 Rewir Wolffa - Serial kryminalny , Michael Mackenroth , Jürgen Heinrich,Steven Merting,Florian Fitz,Veit Stübner , Niemcy 2001 , 60 min.
21:15 Gliniarz z Tölz - Serial kryminalny , Walter Bannert , Ottfried Fischer,Ruth Drexel,Max Volkert Martens,Robert Giggenbach,Sissi Perlinger,Herbert Fux,Catherine Flemming , Niemcy 1996 , 120 min.
23:15 Show Haralda Schmidta - Program rozrywkowy , 60 min.
00:15 Wiadomości - Program informacyjny , 25 min.
00:40 Becker - Serial komediowy , Andy Ackerman , Ted Danson,Terry Farrell,Hattie Winston,Alex Désert,Shawnee Smith,Saverio Guerra,George Wendt , USA 2001 , 30 min.
01:10 Sędzina Barbara Salesch - Program publicystyczny , 50 min.
02:00 Home Shopping Europe - Program informacyjny , 60 min.
03:00 Gliniarz z Tölz - Serial kryminalny , Walter Bannert , Ottfried Fischer,Ruth Drexel,Max Volkert Martens,Robert Giggenbach,Sissi Perlinger,Herbert Fux,Catherine Flemming , Niemcy 1996 , 100 min.
04:40 Lenßen - Program publicystyczny , Niemcy 2003 , 25 min.

VOX
05:05 Rave around the World - Program muzyczny , 25 min.
05:30 RTL-Shop - Program informacyjny , 30 min.
06:00 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 150 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
09:05 Unter uns - Serial komediowy , Friedhelm von Aprath , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Tobias Licht , D 2001 , 30 min.
10:10 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1998/1999 , 30 min.
10:40 Die Nanny - Serial komediowy , Peter Marc Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1998/1999 , 30 min.
11:10 Für alle Fälle Amy - Serial , Amy Brenneman,Tyne Daly,Dan Futterman,Marcus Giamatti,Jessica Tuck,Karle Warren,Richard T. Jonea , USA 1999/2002 , 55 min.
12:05 Nash Bridges 4 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Yasmine Bleeth,James Gammon,Jaime Gomez,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry , USA 1996/2000 , 55 min.
13:00 Ein Hauch von Himmel 5 - Serial SF , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Wynonna Judd,Frederic Lane,Mika Boorem,Joseph Cross , USA 1994/2001 , 60 min.
14:00 Unter uns - Serial komediowy , Hannes Spring , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Sylvia Agnes Muc , D 2001 , 30 min.
14:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
15:05 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler,Roméo Sarfati , F 1996/2002 , 65 min.
16:10 Für alle Fälle Amy - Serial , Amy Brenneman,Tyne Daly,Dan Futterman,Marcus Giamatti,Jessica Tuck,Karle Warren,Richard T. Jonea , USA 1999/2002 , 55 min.
17:05 Nash Bridges 4 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Yasmine Bleeth,James Gammon,Jaime Gomez,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry , USA 1996/2000 , 55 min.
18:00 Nachrichten - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Kochduell - Magazyn , 30 min.
18:45 Familienduell - Program rozrywkowy , 30 min.
19:15 Die Nanny - Serial komediowy , Marc Peter Jacobson , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1998/1999 , 30 min.
19:45 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Wayne Alexander,Colin Ferguson , USA 2000 , 30 min.
20:15 C.S.I. _ Den Tätern auf der Spur - Serial sensacyjny , William Petersen,Marg Helgenberger,George Eads,Gary Dourdan,Jorja Fox,Paul Guilfoyle , USA 2001 , 55 min.
21:10 Medical Detectives - Program publicystyczny , USA 1996/1998 , 60 min.
22:10 PSI Factor _ Es geschieht jeden Tag 4 - Serial SF , Dan Aykroyd,Barclay Hope,Nancy Ann Sakovich,Colin Fox,Joanne Vannicola,Emily Hampshire,Noah Klar , CDN 1996/2000 , 60 min.
23:10 PSI Factor _ Es geschieht jeden Tag 3 - Serial SF , Ron Oliver , Matt Frewer,Barclay Hope,Nancy Ann Sakovich,Colin Fox,Peter Blais,Soo Garay,Peter MacNeill , CDN 1996/2000 , 55 min.
00:05 Spätnachrichten - Program informacyjny , 10 min.
00:15 James Cameron's Dark Angel - Serial SF , Jessica Alba,Michael Weatherly,Jensen Ackles,Martin Cummings,Kevin Durand,J. C. MacKenzie,Richard Gunn , USA 2000/2001 , 55 min.
01:10 C.S.I. _ Den Tätern auf der Spur - Serial sensacyjny , William Petersen,Marg Helgenberger,George Eads,Gary Dourdan,Jorja Fox,Paul Guilfoyle , USA 2001 , 55 min.
02:05 Medical Detectives - Program publicystyczny , USA 1996/1998 , 50 min.
02:55 Ally McBeal - Serial komediowy , Calista Flockhart,Greg Germann,Jane Krakowski,Peter MacNicol,Portia de Rossi,Christina Ricci,Regina Hall , USA 1997/2002 , 45 min.
03:40 Ally McBeal 3 - Serial komediowy , Barnet Kellman , Calista Flockhart,Courtney Thorne-Smith,Greg Germann,Lisa Nicole Carson,Jane Krakowski,Gil Bellows,Peter MacNicol , USA 1997/2001 , 45 min.
04:25 PSI Factor _ Es geschieht jeden Tag 3 - Serial SF , Ron Oliver , Matt Frewer,Barclay Hope,Nancy Ann Sakovich,Colin Fox,Peter Blais,Soo Garay,Peter MacNeill , CDN 1996/2000 , 45 min.

Arte
14:00 Familienalbum - Magazyn , F 2003 , 30 min.
14:30 Voyages, Voyages - Program podróżniczy , D 2003 , 45 min.
15:15 Die Witwen des Vietnam-Kriegs - Magazyn , USA 1999 , 65 min.
16:20 360° _ Die GEO-Reportage - Magazyn , D 2001 , 30 min.
16:50 Absolut - Program dla młodzieży , D 2002 , 30 min.
17:20 Die Sprinterin - Film obyczajowy , Ursula Meier , Louise Szpindel,François Stévenin,Nina Meurisse,Dora Jemaa,Guillaume Gouix,Anne Coesens,Max Rüdlinger , CH/B/F 2002 , 100 min.
19:00 Kulturgeschichte der Pflanzen - Film dokumentalny , D 2003 , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 360° _ Die GEO-Reportage - Program podróżniczy , 30 min.
20:45 Angeklagt: Henry Kissinger - Magazyn , F 2002 , 80 min.
22:05 Boris Godunow - Program muzyczny , Anatoli Kotcherga,Marjana Lipovsek,Philip Langridge,Vladimir Galouzine,Ruxandra Donose , 195 min.
01:20 Labyrinth der Träume - Thriller , Sogo Ishii , Rena Komine,Tadanobu Asano,Tomoko Kurotani,Kotomi Kyono,Kirika Mano , J 1997 , 90 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

Kinderkanal
06:00 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer , D 1978/1988 , 25 min.
06:25 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1998 , 25 min.
06:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , Hiroshi Saito , J 1980 , 25 min.
07:25 Wildlife - Serial animowany (dzieci) , D 1999 , 5 min.
07:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , Bruce W. Smith , USA 1994 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Vivien Cozens , GB 2000 , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Sissi - Serial animowany (dzieci) , D/F/I 1997 , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J 1980 , 25 min.
11:20 Macius - Serial animowany (dzieci) , D/F/PL/H 2001/2002 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Mark, Risley, Ron Noble, Dean Criswell , USA 1999/2001 , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer , D 1994/1995 , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , GB 1999 , 20 min.
13:10 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , Marcos Da Silva , F/CDN/D 1996/1998 , 25 min.
13:35 Fünf Freunde - Serial dla młodzieży , Tony Kysh , Marco Williamson,Paul Child,Laura Petela,Jemina Rooper,Christopher Good,Mary Waterhouse , GB/D 1995/1996 , 25 min.
14:00 Walter Mellon - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , F/USA 1997 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Talk show , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Renata Kaye , D 1998/2002 , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Talk show , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial animowany (dzieci) , GB/CDN 1998/2000 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Caleb Ross,Meryl Cassie,Dwayne Cameron,Michelle Ang,Ryan Runciman,Ashwath Sundarasan,Victoria Spence , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Mark, Risley, Ron Noble, Dean Criswell , USA 1999/2001 , 25 min.
17:55 Sissi - Serial animowany (dzieci) , D/F/I 1997 , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1997/2001 , 10 min.
18:30 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen - Serial animowany (dzieci) , J 1979 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Talis und die 1000 Aufgaben - Serial animowany (dzieci) , F 2001 , 25 min.
19:25 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 25 min.
19:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
20:00 Outriders _ Abenteuer Australien - Serial sensacyjny , AUS/D 2002 , 25 min.
20:25 Kick der Woche - Program dla dzieci , 5 min.
20:30 Amanda und Betsy - Serial dla młodzieży , Alyse Rosenberg , Laura Bertram,Lani Billard,Amy Smith,Benjamin Plener,Jesse Nilsson,Omari Moore,Amos Crawley , CDN 1993 , 25 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

SF 2
09:00 Wahre Szenen - Program edukacyjny , 50 min.
09:50 Bilder zum Feiertag - Program edukacyjny , 5 min.
09:55 Schulfernsehen-Vorschau - Program edukacyjny , 5 min.
10:00 Die Drillinge - Serial animowany (dzieci) , E 1995 , 30 min.
10:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA 1991 , 30 min.
11:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , F/CDN 2000 , 30 min.
11:30 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 1999/2000 , 20 min.
11:50 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:00 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 20 min.
12:20 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
13:00 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 30 min.
13:30 Catdog - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 30 min.
14:00 Aaahh!!! Monster - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , Howard E. Baker, Craig Bartlett , USA 1991 , 30 min.
15:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/2001 , 30 min.
15:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
16:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 2000/2001 , 30 min.
16:30 Kenan und Kel - Serial dla młodzieży , USA , 20 min.
16:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
17:00 King of the Hill - Serial animowany (dzieci) , Adam Kuhlman , USA 2000 , 30 min.
17:30 Jesse - Serial komediowy , Shelley Jensen , Christina Applegate,Bruno Campos,Eric Lloyd,Jennifer Milmore,Liza Snyder,George Dzundza,David DeLuise , USA 1998 , 25 min.
17:55 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Linda Day , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Martin Mull,China Shavers,Jon Huertas , USA 1999/2000 , 25 min.
18:20 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , Steven Dean Moore , USA 1995 , 25 min.
18:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 45 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Champions-League-Magazin - Program sportowy , 45 min.
20:45 Champions League - Program sportowy , 140 min.
23:05 Ein irrer Typ - Komedia , Claude Zidi , Jean-Paul Belmondo,Raquel Welch,Dany Saval,Raymond Gérčme,Charles Gérard,Julien Guiomar,Aldo Maccione , F 1977 , 100 min.
00:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 30 min.
01:15 SwissTXT - Program informacyjny , 465 min.

ORF 1
06:00 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 2002 , 25 min.
06:30 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
06:55 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:55 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
07:00 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 25 min.
07:25 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
07:35 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
07:55 Der junge Hercules - Serial sensacyjny , Chris Graves , Ryan Gosling,Dean O'Gorman,Chris Conrad,Angela Dotchin,Joel Tobeck , USA 1997/1998 , 20 min.
08:00 Die Nanny - Serial komediowy , Lee Shallat , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1994/1995 , 25 min.
08:25 Chaos City - Serial komediowy , Andy Cadiff , Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Michael J. Fox,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999/2000 , 20 min.
08:45 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andrew Tsao , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1997/1998 , 20 min.
09:05 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Gregory J. Bonann , David Hasselhoff,Alexandra Paul,David Chokachi,Pamela Lee,Jeremy Jackson,Yasmine Bleeth , USA 1995 , 45 min.
09:50 Columbo - Serial sensacyjny , James Frawley , Peter Falk,Fisher Stevens,Steven Hill,Jeff Perry,Molly Hagan,Nan Martin,Al Pugliese , USA 1989 , 90 min.
11:20 25 - Program informacyjny , 25 min.
11:45 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 85 min.
12:10 Mit Barbapapa um die Welt - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
12:15 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 1992 , 20 min.
12:35 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
12:40 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
12:45 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
13:10 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
13:15 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 25 min.
13:40 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
13:50 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
14:15 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
14:20 Animaniacs - Serial animowany (dzieci) , Barry Caldwell u. a. , USA 1993 , 25 min.
14:45 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,Danielle Fishel,Betsy Randle,Will Friedle,Lindsay Ridgeway,Rider Strong,William Russ , USA 1996/1997 , 25 min.
15:10 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Gregory J. Bonann , David Hasselhoff,Alexandra Paul,David Chokachi,Gena Lee Nolin,Jaason Simmons,Yasmine Bleeth,Pamela Anderson , USA 1995 , 45 min.
15:55 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
16:00 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Janice Cooke-Leonard , James Van Der Beek,Katie Holmes,Joshua Jackson,Robin Dunne,Deborah Kellner,Meredith Monroe,Michelle Williams , USA 1999/2000 , 50 min.
16:50 E.R. _ Emergency Room - Serial , Vondie Curtis-Hall , Anthony Edwards,Alex Kingston,Noah Wyle,Eriq La Salle,Sherry Stringfield,Laura Innes,Maura Tierney , USA 2001 , 45 min.
17:35 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Geoffrey Nelson , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1997/1998 , 25 min.
18:00 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Die Nanny - Serial komediowy , Lee Shallat , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1994/1995 , 25 min.
18:30 25 - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Chaos City - Serial komediowy , Charlie Sheen,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Heather Locklear,Lana Parrilla , USA 1996/1998 , 30 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Sport - Program sportowy , 15 min.
20:15 Champions League - Program sportowy , 170 min.
23:05 Road House - Thriller , Rowdy Herrington , Patrick Swayze,Kelly Lynch,Sam Elliott,Ben Gazzara,Marshall Teague,Julie Michaels,Red West , USA 1989 , 105 min.
00:50 Martial Law _ Der Karate-Cop 2 - Serial sensacyjny , Chuck Boewman , Sammo Hung,Arsenio Hall,Kelly Hu,Gretchen Egolf,Hal Sparks,Troy Evans,Monica Parker , USA 1998/2000 , 45 min.
01:15 Das Lied von Mord und Totschlag - Film przygodowy , Paolo Cavara , Anthony Quinn,Franco Nero,Pamela Tiffin,Franco Graziosi,Ira von Fürstenberg,Adolfo Lastretti,Renato Romano , I 1972 , 85 min.
01:35 25 - Program informacyjny , 25 min.
02:40 Road House - Thriller , Rowdy Herrington , Patrick Swayze,Kelly Lynch,Sam Elliott,Ben Gazzara,Marshall Teague,Julie Michaels,Red West , USA 1989 , 105 min.
04:25 Nikita - Serial sensacyjny , René Bonni?re , Peta Wilson,Roy Dupuis,Alberta Watson,Don Francks,Matthew Ferguson , CDN , 45 min.

CNN
06:00 Biz News - Program informacyjny , 180 min.
09:00 Business Central - Magazyn , 60 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
11:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
12:00 Business International - Magazyn , 60 min.
13:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
14:00 Larry King - Talk show , 60 min.
15:00 Business International - Magazyn , 60 min.
16:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
17:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
19:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
21:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
21:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
22:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
23:00 Insight - Program informacyjny , 30 min.
23:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
00:00 Lou Dobbs Moneyline - Magazyn , 60 min.
01:00 Newsbiz Today - Program informacyjny , 90 min.
02:30 Insight - Program informacyjny , 30 min.
03:00 Larry King Live - Talk show , 60 min.
04:00 Newsnight with Aaron Brown - Program informacyjny , 60 min.
05:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Moneyline - Magazyn , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
08:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Tomorrow's World - Magazyn , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
12:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
14:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 Asia Today - Program informacyjny , 30 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
18:15 World Business Report - Magazyn , 15 min.
18:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
18:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
19:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 The Car's The Star - Magazyn , 30 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Europe Direct - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
02:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Europe Direct - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.

NBC
06:00 Today's Business Europe - Magazyn , 120 min.
08:00 Europe Squawk Box - Magazyn , 120 min.
10:00 Giga Party - Magazyn , 120 min.
12:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
15:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
20:00 Giga Party - Magazyn , 60 min.
21:00 Giga Help - Magazyn , 60 min.
22:00 Giga Games - Magazyn , 120 min.
00:00 NBC Giga - Magazyn , 300 min.
05:00 US Business Center - Magazyn , 60 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 The Powepuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 45 min.
11:45 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:35 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:00 Superman - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:20 Batman of the Future - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:45 The Justice Friends - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
14:00 Dial M for Monkey - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:10 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:35 Dumb - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 The Adam's Family - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Pinky and the Brain - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage, the cowardly dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 The Three Musketeers - Film przygodowy , George Sidney , Lana Turner,Gene Kelly,Vincent Price,Frank Morgan,Van Heflin,Angela Lansbury,June Allyson , USA 1948 , 125 min.
22:50 The Crimson Pirate - Film przygodowy , Robert Siodmak , Burt Lancaster,Nick Cravat,Eva Bartok,Torin Thatcher,James Hayter,Frederick Leister,Leslie Bradley , USA 1952 , 110 min.
00:40 Devil Dogs of the Air - Film przygodowy , LLoyd Bacon , James Cagney,Pat O'Brien,Margaret Lindsay,Frank McHugh , USA 1935 , 95 min.
02:15 Permission to Kill - Film obyczajowy , Cyril Frankel , Ava Gardner,Dirk Bogarde,Bekim Fehmiu,Timothy Dalton,Nicole Calfan,Frederic Forrest,Olivier Schott , A/GB 1975 , 95 min.
03:50 Goodbye, Mr Chips - Melodramat , Herbert Ross , Peter O'Toole,Petula Clark,Michael Redgrave,George Baker,Michael Bryant,Jack Hedley,Sian Phillips , GB 1969 , 85 min.

AB 1
06:15 Interm?de - 45 min.
07:00 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:20 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
08:20 Salut les musclés - Serial komediowy , 80 min.
09:40 Peter Strohm - Urs Egger , Klaus L^witsch,Barbara Rudnik,Marjon Brandsma,Norbert Schwientek,John Van Dreelen,Michael Maasen , 50 min.
10:30 Dragon Ball Z - Serial SF , 70 min.
11:40 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:00 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
12:30 Cobra - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
13:00 Friends - Serial komediowy , Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , USA , 40 min.
13:40 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Stan Lathan , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merrlin Santana,Netfa Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 30 min.
14:10 Dragon Ball Z - Film animowany (dzieci) , 50 min.
15:00 San Ku Ka? - Serial SF , Japon , 30 min.
15:30 Bioman 2 Maskman - Serial SF , Japon , 20 min.
15:50 Celebrity - Magazyn , Etats-Unis 1998 , 30 min.
16:20 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Stan Lathan , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merrlin Santana,Netfa Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 30 min.
16:50 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , France 1995 , 20 min.
17:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Marie Chevalier,Christiane Jean,Gérard Vives,Patricia Elig,Karen Cheryl,Laure Sabardin , France , 30 min.
17:40 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:10 Juliette, je t'aime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:40 Beastmaster, le dernier des survivants - Serial sensacyjny , Don A Coscarelli , Canada 1999 , 50 min.
19:30 Friends - Serial komediowy , Courteney Cox,Jennifer Aniston,David Schwimmer,Matthew Perry,Matthew LeBlanc,Lisa Kudrow , USA , 30 min.
20:00 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
20:40 Ultra nostalgie - Magazyn , 5 min.
20:45 Bad Girls - Serial komediowy , Jack Ellis,Debra Stephenson,Victoria Alcock,Simone Lahbid,Alicia Eyo,Helen Fraser , Angleterre , 45 min.
21:30 Bad Girls - Serial komediowy , Jack Ellis,Debra Stephenson,Victoria Alcock,Simone Lahbid,Alicia Eyo,Helen Fraser , Angleterre , 70 min.
22:40 Friends - Serial komediowy , Courteney Cox,Jennifer Aniston,David Schwimmer,Matthew Perry,Matthew LeBlanc,Lisa Kudrow , USA , 30 min.
23:10 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
23:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
00:10 Juliette, je t'aime - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
00:30 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 30 min.
01:00 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 20 min.
01:20 Programmes de nuit - Program sportowy , 295 min.

Canal + France
06:59 Interm?de - 1 min.
07:00 Journal - Program informacyjny , 15 min.
07:15 Essaye encore - Serial animowany (dzieci) , 105 min.
09:00 Kirikou et la sorci?re - Film animowany (dzieci) , Michel Ocelot , F/BG/Luxembourg 1998 , 75 min.
10:15 La semaine des Guignols - Program rozrywkowy , 25 min.
10:40 Le journal du cinéma - Magazyn , F 2000 , 10 min.
10:50 Crocodile Dundee 3 - Film SF , Simon Wincer , Paul Hogan,Linda Kozlowski,Jere Burns,Jonathan Banks,Serge Cockburn,Paul Rodriguez , Etats-Unis 2001 , 90 min.
12:20 Ça cartoon - Program dla dzieci , 25 min.
12:45 Le 12:30 - Program informacyjny , 45 min.
13:30 La grande course - Program sportowy , 30 min.
14:00 Eddy time - Program sportowy , 90 min.
15:30 Surprises - Program rozrywkowy , 5 min.
15:35 www.les batisseurs de soie - Film dokumentalny , 55 min.
16:30 Ça cartoon - Program dla dzieci , 45 min.
17:15 Futurama - Serial animowany (dzieci) , Etats-Unis , 20 min.
17:35 South Park - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:00 22 minutes chrono - Program rozrywkowy , 19 min.
18:19 Résultats et rapports - Program informacyjny , 1 min.
18:20 La météo - Program informacyjny , 5 min.
18:25 Les Simpson - Serial animowany (dzieci) , Etats-Unis , 25 min.
18:50 Spin City - Serial komediowy , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Alexander Gaberman,Connie Britton,Michael Boatman , USA , 20 min.
19:10 La météo - Program informacyjny , 5 min.
19:15 Omar et Fred - Program informacyjny , 5 min.
19:20 Le zapping - Program rozrywkowy , 5 min.
19:25 Le contre journal - Program informacyjny , 20 min.
19:45 La météo - Program informacyjny , 10 min.
19:55 Les guignols de l'info - Program rozrywkowy , 10 min.
20:05 Blague ? part - Serial komediowy , Christiane Bopp,Didier Caron,Eric Laugerias,Agn?s Soral , 25 min.
20:30 Le journal du sport - Program sportowy , 10 min.
20:40 Le journal du cinéma - Magazyn , F 2000 , 15 min.
20:55 Le zapping - Program rozrywkowy , 4 min.
20:59 5 bonnes raisons de voir le film - Magazyn , 1 min.
21:00 Amen - Film sensacyjny , Costa Gavras , Ulrich Tukur,Mathieu Kassovitz,Ulrich Muhe,Michel Duchaussoy,Ion Caramitru,Marcel Lures , France 2001 , 125 min.
23:05 Minutes en + - Magazyn , 10 min.
23:15 La chatte andalouse - Film obyczajowy , Gérald Hustache-Mathieu , 45 min.
00:00 Le tombeau - Jonas McCord , Antonio Banderas,Olivia Williams,Derek Jacobi,John Sharpnel,John Wood,Makram J. Khoury , Etats-Unis/Israël 2000 , 110 min.
01:50 Le journal du hard - Program erotyczny , 15 min.
02:05 Xpériment - Film erotyczny , John B Root , Adriana,Ally Mac Tyana , France 2002 , 90 min.
03:35 Fred - Film kryminalny , Pierre Jolivet , Vincent Lindon,Clotilde Courau,François Berléand,Stéphane Jobert,Albert Dray,Roschdy Zem,Catherine Hiegel , F 1997 , 80 min.
04:55 Surprises - Program rozrywkowy , 5 min.
05:00 Cinéma de quartier - Magazyn , 1 min.
05:01 Alexandre le bienheureux - Film SF , Yves Robert , Philippe Noiret,Françoise Brion,Marl?ne Jobert,Jean Carmet,Paul Le Person,Tsilla Chelton , France 1967 , 94 min.
06:35 Bush, président - Serial komediowy , Jeff Melman , Timothy Bottoms,Carrie Quinn Dolin,Kurt Fuller,Marcia Wallace,Kristen Miller,John D'Aquino , Etats-Unis , 24 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.