FANDOM


Tvp1 logo
06.45 Podróże małe i duże: W stronę reniferów
07.15 Telezakupy
07.35 Górnicze miasteczko - serial
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Dźwiękogra - quiz muzyczny
08.40 Trzy szalone zera - serial
09.10 Rower Błażeja - magazyn
09.40 Animowane bajki świata: Wódz i stolarz - serial animowany, Francja
10.00 Frasier (12) - serial
10.20 A teraz Susan (11) - serial
10.50 Bezpieczna Jedynka
11.15 Rok w ogrodzie
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Nowe przygody Flippera - serial
13.15 Rewolwer i melonik - serial
14.05 Klan (522,523) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Bądź i rządź - magazyn
15.35 Plebania (111,112) - serial
16.30 Moda na sukces (1670) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy - serial komediowy
18.10 Forum - pr. publicystyczny
18.55 Książki na lato - magazyn
19.00 Wieczorynka: Bolek i Lolek - serial animowany, Polska
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 POCIĄG DO HOLLYWOOD - film obyczajowy, Polska
21.45 Mój ślad w telewizji - cykl dok.
22.00 Na tropach zbrodni (3) - serial
22.50 Monitor Wiadomości
23.05 Plus minus - magazyn
23.40 KINO W PODRÓŻY: PRZYJACIELE YANY - kom. obycz., Izrael
01.20 Sprawy rodzinne - serial
02.05 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (320) - telenowela
09.00 50 lat TVP: Mądrej głowie Jak z prawy
09.45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak Żmudzi - magazyn
10.15 Wielka odmiana - serial
11.10 Krajobraz Polski: Perła bez oprawy - magazyn
11.25 Abecadło dźwięków: Porządki
11.30 Znaki czasu - magazyn
11.50 Zemsta, czyli sen chorego inaczej
12.00 Tajemnice królestwa oceanu - serial dokumentalny, USA
12.30 Wielkie romanse dwudziestego wieku: Natasza Rambova i Rudolf Valentino - serial dokumentalny
13.00 Panorama
13.10 Kabaret z telewizją w tle - rozr.
14.00 Sławny Jett Jackson - serial
14.25 30 ton! Lista, lista
14.55 Providence (37) - serial
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama 
16.20 Prognoza pogody
16.25 Zgadula - teleturniej
16.55 Złotopolscy - telenowela
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 SZPITAL NA PERYFERIACH (7/20): EMMA - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (44) - serial obyczajowy, Polska
20.50 Wieczór z Jagieiskim: Hanka Bielicka, Danuta Rinn
21.35 Latoteka - program rozrywkowy
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.30 WIECZÓR FILMOWY - KOCHAM KINO: ARIZONA DREAM - dramat obyczajowy, USA/Francja
00.55 Wieczór artystyczny: Drum Freaks - koncert
01.40 Zakończenie programu

Polsat-2
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (31) - serial animowany
07.25 Psotny Bill (1) - serial animowany, Wlk. Bryt./Niemcy
07.50 Wysoka fala (71) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (38) - serial obyczajowy, USA
09.35 Świat według Kiepskich (74) - serial komediowy, Polska
10.20 Rodzina zastępcza (55) - serial
10.50 Różowe lata siedemdziesiąte (7) - serial komediowy, USA
11.20 Idol - program rozrywkowy
12.15 Adam i Ewa (6) - serial
13.00 Życie jak poker (63) - telenowela, Polska
13.30 Z głową w chmurach (100) - telenowela, Brazylia
14.25 Zerwane więzi - talk show
15.20 Robocap (32) - serial animowany
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu - telenowela
16.55 Strażnik Teksasu (143) - serial
17.50 Różowa Pantera - serial animowany
17.55 Adam i Ewa (7) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (72) - serial przygodowy, OSA
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (60): Ożenek - serial komediowy
20.30 Samo życie (73) - serial
21.00 BOGATE BIEDAKI- kom., USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.45 NAGI PATROL (3) - serial komediowy, USA
23.15 Informacje, sport
23.35 Prognoza pogody
23.40 Przyjaciele (102) - serial
00.10 Playboy: Dziewczyna roku 1999 - Heather Kozar - mag., erot.
01.25 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

Logo-19
05.35 Kropka nad i - publicystyczny
05.50 Tajemnice pocałunku (32/99)
07.05 Brzydula - telenowela
07.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki
08.15 Przyjaciel Bob (52-ost.) - serial
08.40 Podróż do serca świata - serial
09.05 Przygody Animków - serial
09.30 Łamisłówka - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Telegra - teleturniej
12.30 Galaktyka - teleturniej
13.00 Przyjaciel Bob - serial
13.25 Podróż do serca świata - serial
13.50 Przygody Animków - serial
14.15 Przygody Alvina wiewiórki (20/54) - serial animowany
14.35 Północ - Południe - serial obyczajowy, USA
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (116/169) - telen.
17.10 Tajemnice pocałunku (33/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 LUSTRZANE ODBICIE - film sensacyjny, USA
21.55 Na ratunek - serial dok.
22.30 TVN Fakty
22.45 POTĘPIENIEC (6/13) - serial
23.45 Mortal Kombat - serial sensacyjny, USA
00.40 Mściciel (5) - serial
01.40 Nic straconego - pr. powtórkowe

TV Polonia 1997-2003 on-screen bug
07.00 Ściany - film animowany
07.05 Rekord - film animowany
07.10 Rozbitek - film animowany
07.15 Klub profesora Tutki - serial
07.30 Wielka historia malych miast: Góra Kalwaria - pr. A. Kozłowskiego
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.20 Klan (605) - telenowela, Polska
08.45 Bolek i Lolek wyruszają w świat - serial animowany, Polska
08.55 Łowcy przygód - dla dzieci
09.20 Molly (7/13) - serial
09.45 Kolorowe nutki - pr. muzyczny
10.00 Gdzieś w Bieszczadach - pr. Mai Kossakowskiej i Zofii Haloty
10.20 Opole '97 - Zielono mi (2) - koncert poświęcony twórczości Agnieszki OSieckiej
12.00 Wiadomości
12.15 Plebania (44) - serial
12.40 Wielkie chwile polskiej piłki
13.35 Polonica: Całe zdanie nieboszczyka (2/10) - serial kryminalny, Rosja
14.30 Kolejka - lista przebojów
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn
15.25 Ikony - reportaż
15.40 Sztuka Górali Podhalańskich - program Mai Kossakowskiej
16.05 Raj - magazyn dla młodzieży
16.30 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Bolek i Lolek wyruszają w świat - serial animowany, Polska
17.55 Łowcy przygód - dla dzieci
18.15 Molly (7/13) - serial
18.30 Panorama
18.50 Klan (605) - telenowela
19.15 Dobranocka: Bajki Bolka i Lolka (2/13): Latający kufer - serial
19.30 Wiadomości'
19.55 Sport i prognoza pogody
20.05 NASZA MŁODOŚĆ, NASZE ZRZESZENIE (2/3) - film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego
21.00 Plebania (44) - serial obyczajowy, Polska
21.25 Kolejka - lista przebojów
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram i prognoza pogody
22.35 Forum - program publicystyczny
23.25 997 - magazyn kryminalny
00.00 Monitor Wiadomości
00.15 Kolejka - lista przebojów
00.45 Rozalka Olaboga! (5): Panna z kozą - serial przygodowy, Polska
01.15 Bajki Bolka i Lolka (2/13): Latający kufer - serial animowany
01.30 Wiadomości (powt.)
01.55 Prognoza pogody i sport (powt.)
02.00 Klan (605) - telenowela
02.30 Nasza młodość, nasze zrzeszenie (2/3) - film dokumentalny
03.30 Powtórzenia

TV 4 2000-2006 logo
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:50 Arthur (9) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (4) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (6) - serial animowany
09.00 Fiorella (58) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Cień anioła (17) - serial sensacyjny, USA
11.40 Tato, co Ty na to (9) - serial komediowy, USA
12.05 Kameleon (1) - serial sensacyjny, USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.30 Supergol - magazyn piłkarski
13.50 Arthur (10) - serial animowany
14.15 Kapitan Star (3) - serial
14.35 Beetleborgs (7) - serial animowany
15.00 Fiorella (59) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Bieg po szmal (21) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (11) - serial sensacyjny, USA
20.00 POŚLUBIŁAM KOSMITĘ - filrn SF,USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.15 Baza Pensacola (3) - serial sensacyjny, USA
23.15 Głowa rodziny (9) - serial animowany dla dorosłych, USA
23.45 Seks, kłamstwa i kasety wideo - dramat psychologiczny, USA
01.35 X Laski - program erotyczny
02.05 Muzyczne listy - magazyn
02.55 Muzyczny VIP - magazyn
03.30 Supergol - magazyn piłkarski
04.00 Zakończenie programu

TVN Siedem 2002-2008
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (44) telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (42) telenowela
9.40 Melrose Place (134) - serial
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca (11) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - seriai anim.
16.15 Pełna chata (45) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (8) - serial
17.15 Władca zwierząt (3) - serial
18.10 Doktor Engel - weterynarz (10) - serial
19.05 Melrose Place (135) - serial
20.00 Zauroczenie - komedia obycz. USA (1998), wyk. Sydney Penny, John Ward, David Kaufman, Michael Beaumont, George Anthony Baker
21.50 Władca zwierząt (4) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Reguły zbrodni - film sens. USA (1986), wyk. Jamey Sheridan, Sela Ward, Peter Dobson, Ricardo Garrone, Sam Wanamaker
1.10 Morderczyni - film sens. USA (1996), wyk. Carol Kane, Molly Ringwald, Jeanne Tripplehorn, Barbara Sukova, Michael Imperioli
2.40 Koniec programu

Puls logo 1
07.00 Jak się robi...? - rep.
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (51)
09.05 Kacper i przyjaciele - serial
09.30 Było sobie życie - serial
10.00 Dotyk anioła - serial
11.00 Kobiety mojego życia (49)
11.55 Muzeum historii fotografii - film dok.
12.50 Telesklep
14.50 Twoje zdrowie
15.15 Cudowne lata (57): Złamane serce - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.35 Było sobie życie - serial
17.05 Kobiety mojego życia - serial
18.00 Kuchnia polska
18.30 Cudowne lata - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Studio otwarte - Cybernetyki 7 - public.
22.10 Szeryf - serial
23.00 Mato max
23.30 Straż przybrzeżna - serial
00.20 Szeryf - serial

Tvp3-gdansk.svg
07.00 Waldo wspaniały - serial
07.30 Kurier - info.
07.45 Kasztaniaki - serial
08.00 Panorama, Prognoza pogody
08.15 Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku: Malarstwo gdańskie
08.30 Kurier - infa.
08.45 Gość dnia
09.00 Zdumiewający świat zwierząt - serial
09.30 Kurier - info.
09.40 Saga Jacksonów - serial
10.30 Kurier - info.
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier - info.
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki: Wokół estrady - Zbigniew Wodecki
12.15 To jest temat - rep.
12.30 Kurier - info.
12.35 Od Jezusa do Chrystusa - serial
13.30 Kurier - info.
13.45 Agrobiznes - magazyn
14.00 Świat - magazyn
14.30 Kurier - info.
14.40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów - serial
15.30 Kurier - info.
15.35 Prognoza pogody
15.40 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15.55 Gdański dywanik - public.
16.30 Kurier - info.
16.40 Prognoza pogody
16.45 Kowalski i Szmidt
17.15 To jest temat - rep.
17.30 Kurier - info.
17.45 Prognoza pogody
17.50 Panorama - flesz, Punkt - temat dnia - publiC.
18.00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości Sportowe
18.20 Zderzenia parlamentarne - public.
18.50 Gdynia w Kilonii - rep.
19.10 Gość Trójki
19.20 Regiony kultury
19.30 Badziewiakowie - serial
20.00 Telekurier
20.30 Kurier - info.
20.55 Echa dnia - public.
21.15 Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku: Malarstwo gdańsKie
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Pogoda
21,45 Panorama
22.05 Eurotel
22.15 Raport policyjny
22.30 Kurier - info.
22.45 Pogoda
22.50 W pogoni za papierkiem - film obyczajowy, USA

Canal +
07:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Puchar Himalajów" reż.Khyentse Norbu, wyk.Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Jamyang Lodro, Lama Chonjor komedia (K) Australia 1999
10:00    "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny (K) Polska 2001
10:50    "Tart" reż.Christina Wayne, wyk.Melanie Griffith, Dominique Swain, Brad Renfro, Lacey Chabert film obyczajowy (K) USA 2001
12:25    "Dotyk zła" reż.Orson Welles, wyk.Charlton Heston, Janet Leigh, Orson Welles, Akim Tamiroff film kryminalny (K) USA 1958
14:15    "Świnie w kosmosie" Deser film krótkometrażowy (K)
14:45    "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha (K)
16:35    "Młode szpady" reż.Mario Andreacchio, wyk.Hugh Dancy, Scott Hickman, Anthony Strachan, Callum Blue film przygodowy (K) Francja/W. Bryt. 2000
18:10    "Człowiek firmy" reż.Peter Askin/Douglas McGrath, wyk.Sigourney Weaver, Anthony LaPaglia, John Turturo, Reathel Bean komedia (K) Francja/W. Bryt. /USA 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    "Tajemniczy Joe" reż.Stanley Tucci, wyk.Ian Holm, Stanley Tucci, Hope Davis, Sarah Hyland film obyczajowy (K) USA 2000
22:50    "Co kryje prawda" reż.Robert Zemeckis, wyk.Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Diana Scarwid, Miranda Otto thriller (K) USA 2000
00:55    "Co kryje prawda" - Jak się tworzy idealny thriller magazyn filmowy (K)
01:10    "Cudowne miejsce" KLUB FILMU POLSKIEGO reż.Jan Jakub Kolski, wyk.Adam Kamień, Grażyna Błęcka-Kolska, Krzysztof Majchrzak, Elżbieta Dębska film psychologiczny (K) Polska 1994
02:45    "Vengo" reż.Tony Gatlif, wyk.Antonio Canales, Orestes Villasan Rodriguez, Antonio Perez Dechent, Bobote film muzyczny (K) Francja 2000
04:15    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:15    TV Market
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
06:45    Komicy występują w Polsacie
07:00    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:00    TV Market
09:15    Muzyczny relax
11:15    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:15    Komicy występują w Polsacie
12:30    Program muzyczny
13:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
13:45    A ku ku program rozrywkowy
14:15    Program muzyczny
14:45    Kalambury teleturniej
15:15    Klub Stasia i Nel program dla dzieci
15:50    TV Market
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Supergol magazyn sportowy
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Program muzyczny
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Program muzyczny
23:20    Informacje
23:35    TV Market
00:00    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
00:30    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
02:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
02:30    Program muzyczny
03:15    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
03:45    Dziennik
04:00    Hot Chat program publicystyczny
04:10    TV Market
04:25    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Pamiętniki Don Giovaniego" reż.Joseph M. Newman, wyk.June Hever, William Lunndigan, Frank Fay, Marilyn Monroe komedia USA 1951
22:30    "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Crazy Cat Show magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    "Wzornictwo przemysłowe" film dokumentalny W. Bryt.
08:00    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Wybory Miss WWW - półfinały
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Wzornictwo przemysłowe" film dokumentalny W. Bryt.
13:00    "Amerykański slumsy" film dokumentalny USA
13:30    Teraz Muzyczna Telewizja
14:00    Pory roku magazyn poradnikowy
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
17:00    W garnku - poradnik kulinarny
17:30    Telesprzedaż
17:45    "Amerykański slumsy" film dokumentalny USA
18:15    Teraz Muzyczna Telewizja
18:30    Music Pub magazyn muzyczny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Magia Tarota magazyn
21:00    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
21:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
22:00    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Canal + Niebieski
07:00    Zakończenie programu
09:00    "Prezydencki pat" reż.John Badham, wyk.James Garner, Peter Gallagher, Patrice Goodman, Audra McDonald film obyczajowy USA 2000
10:40    "Silverstar" Deser film krótkometrażowy
10:55    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia Francja/USA 2000
12:40    "Narzeczona dla dwóch" reż.Doug Ellin, wyk.Mili Avital, David Schwimmer, Jason Lee, Vanessa Angel komedia romantyczna USA 1998
14:10    "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
14:35    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:30    Klub Kibica: Liga polska - mecz Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (132 min) Piłka nożna
17:45    Klub Kibica: Liga polska - mecz Amica - Legia Warszawa (132 min) Piłka nożna
20:00    "Kawaler" reż.Gary Sinyor, wyk.Chris O'Donnell, Artie Lange, Edward Asner, Hal Holbrook komedia USA 1999
21:40    "Sekretne życie dziewcząt" reż.Holly Goldberg Sloan, wyk.Majandra Delfino, Eugene Levy, Linda Hamilton, Meagan Good dramat obyczajowy USA 1999
23:10    "Tajemniczy Joe" reż.Stanley Tucci, wyk.Ian Holm, Stanley Tucci, Hope Davis, Sarah Hyland film obyczajowy USA 2000
01:00    "Ostatni patrol" reż.Sheldon Lettich, wyk.Dolph Lundgren, Rebecca Cross, Sherri Alexander, Joe Michael Burke film sensacyjny USA 2000
02:35    Klub Kibica: Liga polska - mecz Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (132 min) Piłka nożna (powt.)
04:50    Klub Kibica: Liga polska - mecz Amica Wronki - Legia Warszawa (132 min) Piłka nożna (powt.) 

Canal + Żółty
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Mr. Johnson" reż.Bruce Beresford, wyk.Pierce Brosnan, Maynard Eziashi, Edward Woodward, Beatie Edney dramat obyczajowy USA 1991
15:10    "Chleb i róże" reż.Ken Loach, wyk.Pilar Padilla, Elpidia Carrillo, Adrien Brody, Jack McGee film obyczajowy Francja 2000
17:00    "The Flintstones - Niech żyje rock" reż.Brian Levant, wyk.Mark Addy, Stephen Baldwin, Kristen Johnston, Thomas Gibson komedia USA 2000
18:30    "The Flintstones" reż.Brian Levant, wyk.John Goodman, Elizabeth Perkins, Rosie O'Donnell, Rick Moranis komedia USA 1994
20:00    "Strażnik z więzienia Red Rock" reż.Stephen Gyllenhal, wyk.James Caan, David Carradine, Brian Dennehy, Rachel Ticotin western USA 2001
21:30    "Siedem grzechów głównych"reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wraggserial obyczajowy W. Bryt. 2000
22:25    "Bajoro 2"serial animowany dla dorosłych USA 2000
22:50    "Przerwa w dostawie prądu" Superdeser film krótkometrażowy
23:20    "Cuba Feliz" reż.Karim Dridi film dokumentalny Francja 2000
01:00    "Prawda o tobie..." reż.Lisanne Skyler, wyk.Heather Matarazzo, Zach Braff, Bo Hopkins, Bebe Neuwirth film obyczajowy USA 1999
02:30    "Łowcy wampirów" reż.John Carpenter, wyk.James Woods, Daniel Baldwin, Sheryl Lee, Thomas Ian Griffith horror USA 1998
04:15    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvettitelenowela Wenezuela 1998
07:00    "Serce dla serca"reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcovertelenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie"reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Matatelenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości"reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araguetelenowela Wenezuela 1999
10:00    "Kobieta mojego życia"reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvettitelenowela Wenezuela 1998
11:00    "Serce dla serca"reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcovertelenowela Wenezuela 199
12:00    "Kochankowie"reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Matatelenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości"reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araguetelenowela Wenezuela 1999
14:00    "Kobieta mojego życia"reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvettitelenowela Wenezuela 1998
15:00    "Serce dla serca"reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcovertelenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie"reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Matatelenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości"reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araguetelenowela Wenezuela 1999
18:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Ale kino!
08:00    "Bieg" film krótkometrażowy
08:15    "Kocham kino" reż.Piotr Łazarkiewicz, wyk.Marek Probosz, Elżbieta Czyżewska, Henryk Bista, Jerzy Trela film obyczajowy Polska 1987
09:35    "Orkan na Jamajce" reż.Alexander Mackendrick, wyk.Anthony Quinn, Dennis Price, Lila Kedrova, Nigel Davenport film przygodowy W. Bryt. 1965
11:20    "Sekret" reż.Roman Załuski, wyk.Krzysztof Kowalewski, Anna Dymna, Piotr Fronczewski, Antonina Gordon-Górecka film obyczajowy Polska 1973
12:45    "Pójść na całość" film krótkometrażowy
13:00    "Burzliwy poniedziałek " reż.Mike Figgis, wyk.Melanie Griffith, Sting, Sean Bean, Tommy Lee Jones film kryminalny USA 1988
14:35    "Tropiciel" reż.Nils Gaup, wyk.Mikkel Gaup, Nils Utsi, Ingvald Guttorm, Nils-Aslak Valkeapää film przygodowy Norwegia 1987
16:05    "Zagubieni" reż.Les Blair, wyk.Stephen Rea, Sinead Cusack, Philip Jackson, Clare Higgins film obyczajowy W. Bryt. 1993
17:50    "Magia kina - Żywioły natury" film dokumentalny
18:20    "Ogród zła" reż.Henry Hathaway, wyk.Gary Cooper, Susan Hayward, Richard Widmark, Hugh Marlowe western USA 1954
20:00    "Kanapa w Nowym Jorku" reż.Chantal Akerman, wyk.Juliette Binoche, William Hurt, Stephanie Buttle, Barbara Garrick komedia Belgia/Francja/Niemcy 1996
21:50    "Melo" reż.Alain Resnais, wyk.Fanny Ardant, Pierre Arditi, Sabine Azema, Andre Dussollier film obyczajowy Francja 1986
23:40    "David Cronenberg - Z krwi i kości" film dokumentalny USA 2000
00:25    "Martwa strefa" reż.David Cronenberg, wyk.Christopher Walken, Brooke Adams, Martin Sheen, Simon Craig thriller USA 1983
02:10    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Przygody Arsena Lupina" reż.Jacques Becker, wyk.Robert Lamoureux, Liselotte Pulver, Henri Rollan, Sandra Milo film przygodowy Francja/Włochy 1957
16:00    "Posiadłość Northanger" reż.Giles Foster, wyk.Peter Firth, Googie Withers, Robert Hardy, Katherine Schlesinger komedia W. Bryt. 1987
18:00    "Wyprawa przez góry" reż.Christopher Leitch, wyk.Charlie Sheen, Leslie Caron, Juliette Caton, Joanna Clarke film przygodowy Francja 1990
20:00    "Piotr Szczepański" Dokument: "Pokolenie XX i jeden" film dokumentalny
20:30    "Mężczyźni z drugiej ręki" reż.Christoph Eichhorn, wyk.Simone Thomalla, Simon Licht, Mitja Daniek Krebs, Jessica Kosmalla dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:00    "Olivier, Olivier" reż.Agnieszka Holland, wyk.Francois Cluzet, Brigitte Rouan, Gregoire Colin, Marina Golovine dramat obyczajowy Francja 1992
00:00    "Morza południowe" reż.Manuel Esteban, wyk.Jean Pierre Aumont, Eulalia Ramon, Muntsa Alcaniz, Monica Duart thriller Francja 1990
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
11:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
13:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
20:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:30    Pończochy Gochy program erotyczny Polska 2000

Junior/Filmax
06:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Twarda przeciwniczka" Filmax reż.Jenni Gold, wyk.Christopher Templenton, Rus Blackwell, Steve DuMouchel, Bill Larson thriller USA 1999
22:45    "Dzieci kukurydzy" reż.Fritz Kiersch, wyk.Peter Horton, Linda Hamilton, R. G. Armstrong, John Franklin horror USA 1984
00:30    "Podstępne prawo" reż.Joey Travolta, wyk.C. Thomas Howell, Amber Smith, Brian Austin Green, James Russo film sensacyjny USA 1997
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Elektryczność ciała Magazyn Discover 5A
07:35    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
08:05    Podróże w czasie Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Sport Problemy przyszłości
09:55    Tajemnice brontozaura Jurassica
10:20    Oblicze strachu Poszukiwania
10:50    Huragan Planeta żywiołów
11:45    Sto lat samolotu Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Tajemnice nefrytu Magazyn Discover
13:35    Skrajności Fenomeny pogody
14:05    Duch Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Sport Problemy przyszłości
15:55    Tajemnice brontozaura Jurassica
16:20    Oblicze strachu Poszukiwania
16:50    Huragan Planeta żywiołów
17:45    Sto lat samolotu Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Tajemnice nefrytu Magazyn Discover
19:35    Skrajności Fenomeny pogody
20:05    Duch Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Sport Problemy przyszłości
21:55    Tajemnice brontozaura Jurassica
22:20    Oblicze strachu Poszukiwania
22:50    Huragan Planeta żywiołów
23:45    Sto lat samolotu Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Tajemnice nefrytu Magazyn Discover
01:35    Skrajności Fenomeny pogody
02:05    Duch Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Sport Problemy przyszłości
03:55    Tajemnice brontozaura Jurassica
04:20    Oblicze strachu Poszukiwania
04:50    Huragan Planeta żywiołów

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Ochrona przyrody w Kenii Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Szalone podróże Phila Keoghana
11:15    Finlandia Świat według Anny Walker
11:45    Akwanauci
12:15    Karaiby - St. Eustatius i Saba Wielka wyprawa
12:40    Droga 66 Święto smakoszy
13:10    Przewodnik po Sydney Samotna planeta
14:05    Afryka Południowa Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Ochrona przyrody w Kenii Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Szalone podróże Phila Keoghana
17:15    Finlandia Świat według Anny Walker
17:45    Akwanauci
18:15    Karaiby - St. Eustatius i Saba Wielka wyprawa
18:40    Droga 66 Święto smakoszy
19:10    Przewodnik po Sydney Samotna planeta
20:05    Afryka Południowa Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Ochrona przyrody w Kenii Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Szalone podróże Phila Keoghana
23:15    Finlandia Świat według Anny Walker
23:45    Akwanauci
00:15    Karaiby - St. Eustatius i Saba Wielka wyprawa
00:40    Droga 66 Święto smakoszy
01:10    Przewodnik po Sydney Samotna planeta
02:05    Afryka Południowa Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Seasons
13:25    Witajcie w Seasons
13:30    Departament Loire-Atlantique Kulinarne podróże po krainach Francji
13:55    Lekcja nurkowania Pod powierzchnia wody
14:15    Wędkarstwo muchowe od A do Z Wędkarstwo na topie
14:30    Komentarz do filmu
14:45    Kobieta wśród myśliwych Doświadczeni myśliwi
15:15    Starożytność Myślistwo w sztuce
15:40    Z biblioteki wędkarza
15:55    Tęczaki z jeziora Na ryby
16:20    Komentarz do filmu
16:30    Łowienie na muchę w parowach
17:10    Lornetki myśliwskie i lunety celownicze Poradnik myśliwego
17:20    Komentarz do filmu
17:35    Bass, co za wspaniałe ryba Zaskakujące wędkowanie
18:30    Młode elki znad June Creek Odkrywanie tajemnic przyrody
18:40    Anno chwyć za broń
19:10    Hesja, niemiecka kraina smaku Kulinarne podróże po Europie
19:40    Rzeka Arno Połowy w mieście
20:05    Wędkowanie w Paryżu Pasja wędkowania
20:30    Sokolnicy
21:25    Szwedzkie przygody
22:05    Komentarz do filmu
22:20    Góry Spotkania tygodnia
22:25    Wędkowanie w dolinie Val d'Aosta Wędkarskie szlaki we Włoszech
22:50    Kulbińce z przylądka Canaveral Wędkarskie kroniki
23:10    Komentarz do filmu
23:25    Przegląd prasy myśliwskiej
23:35    Na skrzydłach wiatru
00:30    Spacerować po lesie sosnowym Choć z nami
00:40    Łowienie lina Na ryby
01:10    Albert - most między pokoleniami Pasja wędkowania
01:30    Ujarzmienie dzikiej rzeki Świat wody
02:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports Channel
05:00    Destination Adventure
06:00    Archiwum Ex
07:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Sportsworx
09:00    YOZ Magazine
09:30    Nieustraszeni
10:00    Niespokojny duch
10:30    Hardkorowcy
11:30    Waveriderz
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Nieustraszeni
13:30    Sportsworx
14:00    Niespokojny duch
14:30    Destination Adventure
15:30    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Telewizja Buntownik
17:00    Hardkorowcy
18:00    YOZ Magazine
18:30    Waveriderz
19:00    Adrenalina
19:30    Niespokojny duch
20:00    Sportsworx
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Waveriderz
23:00    Archiwum Ex
00:00    Destination Adventure
01:00    YOZ Magazine
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00    Waveriderz
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Orzeszki na zimę" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "W samo południe do Yumy" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Zimowe ciuchy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Rozluźnij się i strzelaj" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
06:55    "Marzenie Celinki" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
07:00    "Delfin"/"Nietoperz owocożerny" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Koala"/"Struś" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Kot, który nie potrafi milczeć" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Kłopoty z samochodem" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Kłopoty z dziewczynami" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Ramona z Trynidadu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Na skraju przepaści" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Napad na bank" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Ciasteczkowa afera" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25    "Niesforna siostrzyczka" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30    "Bizony"/"Diznowoły" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Orangutan"/"Lori potto" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Ostatnia szansa Billiego" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Przedszkole" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Plotki" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Alicjandro z Hiszpanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Latawiec Kajtka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Duchy" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Jedynak" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Kiedy Zoli urośnie" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55    "Choroba mamy" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00    "Bocian"/"Trzewikodziób" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Gepard"/"Gazela Thomsona" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Jak Billy stał się kotem" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Poranek na wsi" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Dziadek roku" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "You'ouli z Japonii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Śpioch w jaskini" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Największe marzenie" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Nauka pływania" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Zagubiony i znaleziony"/"Na dół i w górę " "Sztruksik" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i kameleon" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
17:30    "Krokodyl"/"Pancernik" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Mrównik"/"Kameleon" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Wszystko przez te frytki" "Kot Billy" serial animowany Kanada
18:50    "Tatuś" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Mat i złodziej witamin" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Djalii z Maroka" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
20:30    Hot News magazyn komputerowy
20:45    Klipy program muzyczny
21:00    Replay
21:15    Klipy program muzyczny
21:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    Spiderman Fresh Air magazyn
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

Mezzo
05:00    Les Vepres Wolfgang Amadeusz Mozart koncert
06:30    Koncert fortepianowy nr 1 Fryderyk Chopin
07:00    Koncert fortepianowy nr 4 Ludwik van Beethoven
08:00    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
09:00    "Platee inedit" film muzyczny
11:30    "Mireille Delunsch" film dokumentalny
12:00    Symfonia nr 39 Wolfgang Amadeusz Mozart koncert
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
13:00    "Auguste Rodin" film dokumentalny
13:25    Liederkreis Robert Shumann koncert
14:00    John Williams i Julian Bream koncert
14:55    John Williams koncert
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
17:00    Compay Segundo au Cirque Royal de Bruxelles koncert
18:25    Cuban Fire koncert
19:15    "Don Juan, Figaro, Carmen: une trilogie sevillane" film dokumentalny
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
21:00    Flaneries musicales d'ete de Reims koncert
22:00    Flaneries musicales d'ete de Reims koncert
22:55    Tomatito et son groupe widowisko muzyczne
23:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
00:00    "Noces" balet
00:30    "Un trait d'union" balet
00:45    Opus number zoo Luciano Berio koncert
01:00    Joshua Redman Quartet koncert
02:30    Marian Petrescu Trio koncert
03:00    Cal Tjader W hołdzie
04:00    Les New York Voices koncert 

TV Dami
09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik (powt.)
10:15    Nasze sprawy program publicystyczny (powt.)
10:35    Muzyczna Dami program muzyczny
10:45    Przerwa w programie
14:00    "Przygody Arsena Lupina" reż.Jacques Becker, wyk.Robert Lamoureux, Liselotte Pulver, Henri Rollan, Sandra Milo film przygodowy Francja/Włochy 1957
16:00    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40    Magazyn sportowy Darka Osieja
18:00    "Wyprawa przez góry" reż.Christopher Leitch, wyk.Charlie Sheen, Leslie Caron, Juliette Caton, Joanna Clarke film przygodowy Francja 1990
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:15    Bez Montażu program publicystyczny (powt.)
20:30    "Mężczyźni z drugiej ręki" reż.Christoph Eichhorn, wyk.Simone Thomalla, Simon Licht, Mitja Daniek Krebs, Jessica Kosmalla dramat obyczajowy Niemcy 1999
22:00    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:20    Muzyczna Dami program muzyczny
00:00    "Morza południowe" reż.Manuel Esteban, wyk.Jean Pierre Aumont, Eulalia Ramon, Muntsa Alcaniz, Monica Duart thriller Francja 1990
02:00    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    Strefa P magazyn muzyczny
06:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany (powt.)
08:35    "Beetleborgs" serial animowany (powt.)
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny (powt.) USA 2000
11:40    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
12:05    "Kameleon" wyk.Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau serial sensacyjny (powt.) USA 1996-99
13:00    Strefa P program muzyczny
13:30    Supergol magazyn piłkarski
13:50    "Arthur" serial animowany
14:15    "Kapitan Star" serial animowany
14:35    Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy USA
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00    "Poślubiłam kosmitę" reż.Nancy Malone, wyk.Richard Burgi, Susan Walters, Tim Ryan, Barbara Niven film SF USA 1998
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:15    "Głowa rodziny" serial animowany dla dorosłych USA
23:45    "Seks, kłamstwa i kasety wideo" reż.Steven Soderbergh, wyk.Andie MacDowell, James Spader, Peter Gallagher, San Giacomo dramat psychologiczny USA 1989
01:35    X Laski program erotyczny
02:05    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:55    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:30    Supergol magazyn piłkarski
04:00    Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
04:20    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Komentarz dnia
17:35    Worek sportowy
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35    I co dalej? - Szymon Jarosz
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    I co dalej? - Szymon Jarosz (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    I co dalej? - Szymon Jarosz (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    I co dalej? - Szymon Jarosz (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    I co dalej? - Szymon Jarosz (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

WTK
08:40    Motomania magazyn motoryzacyjny
09:00    Samoleczenie metodą BSM
09:30    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
11:30    Arena program sportowy
11:50    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
12:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
14:30    Program lokalny
15:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
16:30    Program lokalny
17:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Kolejorz magazyn piłkarski
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    Policjanci magazyn policyjny
20:35    TeleKonin magazyn
21:05    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Powrót na podłogę" serial dokumentalny
05:40    Czas numerów program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
06:30    The Ozmo English Show kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:50    Tukan Tecs program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Kuchenni najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
10:45    "Szpital zwierzęcy" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    "Dobre życie" serial komediowy
12:30    "Lekarze" serial obyczajowy
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Vanity Fair" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Tukan Tecs program dla dzieci
15:55    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:15    Hity muzyki pop program muzyczny
16:45    "Dochodzenia Hetty Wainthropp" serial obyczajowy
17:45    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
18:15    Fantazyjne pokoje magazyn stylistyczny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Jedną nogą w grobie" serial komediowy
21:00    "Ballykissangel" serial obyczajowy
22:00    "Amerykańska podróż Rubyego" serial dokumentalny
22:30    "Bostońskie prawo: Donnell" serial dokumentalny
23:00    "Kryminalistki" serial dokumentalny
23:30    "Out Of Hours" serial obyczajowy
00:30    "Nauka jazdy" serial dokumentalny
01:00    "Reputacja: Hitch - Alfred - autor" serial dokumentalny
02:00    "Historia Ziemi: Podróżnicy w czasie" serial dokumentalny
03:00    Karmiąc filipińskiego tygrysa program edukacyjny
03:30    W poszukiwaniu przestrzeni wektorowej program edukacyjny
04:00    Komponenty strukturalne program edukacyjny
04:30    Dzieci, nauka i zdrowy rozsądek program edukacyjny 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą magazyn poranny
08:30    "Teletubusie" serial animowany
09:00    "Z płetwonurkami dookoła świata" serial dokumentalny USA 1999
09:50    "Zaginiony świat" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Australia/Kanada/Nowa Zelandia 1999
10:40    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:35    "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
12:20    "Druga szansa 2" wyk.B. Campbell, S. Ward, S. Thompson, J. Nordling, S. West serial obyczajowy USA 1999-2000
13:10    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
14:00    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:45    "Gwiezdne wrota 4" reż.Mario Azzopardi, wyk.Richard Dean Anderson, Amanda Tapping serial SF USA 2000
15:35    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:25    Koło fortuny teleturniej
16:55    Zaryzykuj teleturniej
17:25    Teraz z regionów
17:35    "J.A.G. 5" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1999
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    Czy chcesz być milionerem? teleturniej
20:55    "Prawo i porządek" wyk.C. Meloni, M. Hargitay, R. Belzer serial kryminalny USA 1999
21:40    Na własne oczy program publicystyczny
22:25    "Co Bůh spojí..." reż.T.Reid, wyk.B. Underwood, D. Morgan, M. Beach thriller USA 1999
00:15    "Fatalny rewolwer 2" wyk.K. Kristofferson, H. Winkler, P. Duffy, M. York serial obyczajowy USA 1997
01:00    "Afrodyzjaka" serial erotyczny
02:00    Na własne oczy program publicystyczny
02:35    Rady ptaka Loskutaka magazyn
03:15    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

ST 2
16:50    Żywa panorama
17:20    Infotext
17:50    Telezakupy magazyn
18:00    Drogi nadziei program medyczny
18:30    Bruno Fernandez program regionalny o tym jak życie i kulturę Słowian postrzega Francuz przebywający tam od siedmiu lat
19:00    Słowacy na świecie program publicystyczny
19:30    Wiadomości
19:55    Prognoza pogody
20:00    "Przewodnik podróżnika: Francuskie wyspy Pacyfiku" serial podróżniczy Francja 1999
21:00    "Słowackie lasy" film dokumentalny Słowacja
21:30    Wiadomości
22:00    Sport magazyn sportowy
22:05    Fonendoskop magazyn medyczny
23:00    Wiadomości Czeskiej telewizji
23:25    Zakończenie programu 

Rai Due
05:10    Społeczny aspekt rynku pracy . Wykład 15 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:00    Animalibri
06:10    Historia rozrywki telewizyjnej Dadaumpa
07:00    "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995
07:50    Go cart program dla dzieci
09:50    "For Your Love" serial komediowy USA 1998
10:15    Kolorowy świat. Czytać Telewizja edukacyjna
10:30    Wiadomości
10:35    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
10:45    Magazyn medyczny
11:00    Wiadomości
11:20    "Amiche nemiche" serial
12:05    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:30    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50    Magazyn medyczny
14:05    "Cuore e batticuore" serial
14:50    Włochy na Dwójce
15:45    "Da un giorno all'altro" serial
16:30    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
17:25    "Lupo de lupis" serial animowany
17:35    "Digimon 02" serial animowany Francja/Japonia/USA 2000
18:00    Wiadomości
18:05    Prognoza pogody
18:10    Zmienna pogoda
18:30    Magazyn sportowy
18:40    "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10    "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    "Con gli occhi di un assassino" reż.Corrado Colombo, wyk.Valentina Chico, Maddalena Maggi, Fabio Fulco dramat psychologiczny Włochy 2001
22:40    Ulicznik cykl dokumentalny o tematyce społecznej
23:40    Wiadomości
00:10    Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
00:20    Prognoza pogody
00:25    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:30    Motorama
01:00    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
01:45    Magazyn medyczny
02:00    Z kronik
02:05    "Alle origini della mafia. Gli antenati" reż.Enzo Muzii, wyk.Amedeo Nazzari, Valeria Moriconi, Massimo Girotti, Tony Musante film obyczajowy Wielka Brytania 1974
02:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:35    Przegląd prasy magazyn aktualności
03:40    Network dla Uniwersytetu. Geografia turystyczna . Wykład 17 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 38 program edukacyjny 

Rai Tre
05:00    Wiadomości i prognoza pogody
05:15    Superzap
05:30    Wiadomości i prognoza pogody
05:45    USA 24 godz.
06:00    Wiadomości i prognoza pogody
06:15    Magazyn tematyczny
06:30    Wiadomości i prognoza pogody
06:45    instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00    Wiadomości i prognoza pogody
07:15    Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30    Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45    Telenet magazyn aktualności
08:00    Wiadomości
08:05    Praca na swoim Telewizja edukacyjna
08:35    Historia włoskiego kapitalizmu Telewizja edukacyjna
09:05    "Super rapina a Milano" reż.Adriano Celentano, wyk.Adriano Celentano, Claudia Mori, Vittorio Salvetti, Don Backy film kryminalny Włochy 1964
10:45    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40    Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
15:30    kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 3. etap: Metz - Reims Studio sport
17:15    kolarstwo szosowe. Giro d'Italia kobiet. Wyścig dookoła Correggio Studio sport
17:30    Geo Magazine
18:00    Prognoza pogody
18:05    "Drużyna" wcześniej...
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Wiadomości sportowe
20:10    Blob
20:30    Miejsce pod słońcem
20:50    Circo Massimo widowisko cyrkowe
22:45    Wiadomości
22:50    Wiadomości regionalne
23:00    Passe-partout
23:55    Wiadomości i prognoza pogody
00:05    Amor Roma - II seria. "Gutta cavat lapidem" Telewizja edukacyjna
00:35    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:40    Przypadkowi żeglarze
00:45    Eveline Poza rozkładem
01:15    Superzap
01:30    Wiadomości i prognoza pogody
01:45    Magazyn tematyczny
02:00    Wiadomości i prognoza pogody
02:30    Włoska opowieść
03:00    Wiadomości i prognoza pogody
03:15    Superzap
03:30    Wiadomości i prognoza pogody
03:45    USA 24 godz.
04:00    Wiadomości i prognoza pogody
04:15    Magazyn tematyczny
04:30    Wiadomości i prognoza pogody
04:45    Przegląd prasy Herald Tribune magazyn aktualności 

TV 4 Szwecja
06:00    Program poranny
09:30    Pokémon program dla dzieci
09:55    Przerwa
12:15    Köket
12:45    Dagens Rätt
13:00    "Pod 12-milową rafą" reż.Robert Webb, wyk.Gilbert Roland, Terry Moore, Robert Wagner, Peter Graves film sensacyjny USA 1953
14:45    Przerwa
15:10    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:35    "Skilda världar" serial Szwecja 1996
16:00    "Sunset Beach" serial obyczajowy USA 1997
17:35    "Farmen" serial Szwecja 2001
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
20:00    "Love Boat: The next wave" serial obyczajowy USA 1998
21:00    "Judging Amy" serial obyczajowy USA 1999
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    Tba-
23:30    "Texas Rangers" film dokumentalny USA 2000
00:25    "Oh, Grow Up" serial komediowy USA 1999
00:50    "Total Security" serial obyczajowy USA 1997
01:40    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:30    Program na dobranoc
02:35    Zakończenie programu 

TV Norge
11:40    Norge pĺ kryss og tvers
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Norge pĺ kryss og tvers
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Norge pĺ kryss og tvers
19:30    Change of Heart
20:00    "Providence" serial obyczajowy USA
20:45    "Hearts and Bones" serial obyczajowy W. Bryt.
21:40    "Crime Scene Investigation" serial USA
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "The Profiler" serial USA
23:35    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
00:05    "Stalag 17" reż.Billy Wilder, wyk.William Holden, Don Taylor, Otto Preminger, Robert Strauss film obyczajowy USA 1953
01:05    Wiadomości i prognoza pogody
01:20    "Stalag 17" reż.Billy Wilder, wyk.William Holden, Don Taylor, Otto Preminger, Robert Strauss film obyczajowy USA 1953
02:25    "Global Cops" serial dokumentalny
02:55    Big Brother 2001
04:45    Zakończenie programu 

RTPI
05:15    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:15    TERRAS DO NOROESTE
06:45    REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    JORNAL DA TARDE Directo
15:00    A IDADE DA LOBA e 44
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:00    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00    HÓQUEI EM PATINS. CAMPEONATO DA EUROPA PORTUGAL vs. HOLANDA
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
21:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
22:00    SILĘNCIO QUE SE VAI CONTAR O FADO
23:00    COBARDIAS O NOME DE FRANCISCA
00:00    PLANETA AZUL (II série)
01:00    BANQUEIRA DO POVO
02:00    JORNAL 2
02:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00    QUEBRA CABEÇAS (V)
03:45    GRANDES NOMES
04:45    CAMINHOS DA NATUREZA 

France 3
05:20    Zakończenie programu
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    Sur la route du tour magazyn
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:15    "Przemiana" reż.Alan Metzger, wyk.Andrew McCarthy, Michael Learned, Teri Polo, Linda Sorensen dramat obyczajowy USA 1998
16:50    "Mali mężczyźni" reż.Rodney Gibbons, wyk.Mariel Hemingway, Chris Sarandon, Michael Caloz, Ben Cook film obyczajowy USA 1997
18:25    Questions pour un champion teleturniej
18:45    La sante d'abord magazyn
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    La sensation du jour - informacje
20:15    Tout le sport magazyn sportowy
20:25    La vie a deux magazyn
20:55    Carte aux tresors program rozrywkowy
23:00    Prognoza pogody
23:05    Soir 3 wiadomości
23:25    ONPP vu de la plage magazyn
01:15    Les dossiers de l'histoir magazyn
02:00    Le nuits de France 3
03:00    Zakończenie programu 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Les dessous de la terre magazyn
07:30    "Insectia" serial dokumentalny
08:00    "Kipper" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Mimi la souris" serial animowany
09:30    Le journal de la sante magazyn
09:45    "Algerie, ete 62, l'independance aux deux visages" film dokumentalny
10:40    "Les gardiens de la foret" serial dokumentalny
11:10    "Le village de l'Antarctique" film dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:40    "Panaromas du monde" film dokumentalny
15:40    "Sophia Loren" film dokumentalny
16:35    Sur la route magazyn
17:35    100% question teleturniej
18:00    C dans l'air - magzyn
03:00    C dans l'air magazyn 

ARD
05:00    Monachium Raport magazyn reporterów (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:20    "Mia per sempre" reż.Giovanni Soldati, wyk.Claudia Cardinale, Tobias Moretti, Lise Hearns, Luciano de Luca film obyczajowy Niem./Włochy 1997
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy Niemcy 2002
21:05    "Serdeczna przyjaźń" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:50    Plus minus magazyn gospodarczy
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    Boulevard Bio talk show
00:00    Wat is? talk show
00:45    Magazyn nocny
01:05    "Niebezpieczna kobieta" reż.Stephen Gyllenhaal, wyk.Debra Winger, Barbara Hershey, Gabriel Byrne, David Strathairn dramat psychologiczny USA 1993
02:40    Wiadomości
02:45    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:45    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:00    Bufet ARD magazyn rozmaitości (powt.)
04:45    Wiadomości
04:50    Plus minus magazyn gospodarczy (powt.) 

ZDF
05:05    Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Tour de France (Metz - Reims) Kolarstwo szosowe relacja (na żywo)
18:05    "Rytm serca" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "W rodzinnym gnieździe" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15    "Weterynarz dr Engel" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:00    Walka o urząd kanclerza
21:45    Wiadomości
22:15    Nocny pojedynek magazyn kulturalny
22:45    "Ja jestem Barbie" 37 stopni film dokumentalny
23:45    Wiadomości
00:00    "Stary" serial kryminalny (powt.) Niemcy 1997
00:55    Wiadomości
01:00    Praktyka magazyn medyczny (powt.)
01:30    "Broń pani Carrar" reż.Egon Monk, wyk.Hanne Hiob, Kerim Doosry, Gottfried Kramer, Christoph Hagin spektakl teatru telewizji wg sztuki Bertolt Brecht Niemcy 1975
03:00    Wiadomości
03:05    Walka o urząd kanclerza (powt.)
03:50    Nowość magazyn komputerowy
04:20    nightscreen program komputerowy
04:40    Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.) 

3sat
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15    Świadkowie wieku magazyn kulturalny (powt.)
11:15    "Zakonnice z wielkiego miasta" film dokumentalny
11:45    tips & trends magazyn poradnikowy
12:15    "Niebo i ziemia" film dokumentalny
13:00    Wiadomości
13:15    "Być mężczyzną - pozostać mężczyzną" film dokumentalny (powt.)
14:00    "Na pomoc nosorożcom" film dokumentalny
14:30    Nowość... magazyn komputerowy
15:00    "Szanse i ryzyka postępu" serial dokumentalny (powt.)
15:30    "Skarby świata - dziedzictwo ludzkości" serial dokumentalny (powt.)
15:45    "Transkorsika" film dokumentalny
16:30    Radość podróżowania magazyn
17:15    Delektujemy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    "Ostatnia szansa twardzieli" Reportaż ZDF film dokumentalny
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę magazyn
20:00    Wiadomości
20:15    "Rewanż anioła" reż.Angelina Maccarone, wyk.Jale Arikan, Tatjana Blacher, Marek Harloff, Silvan-Pierre Leirich film obyczajowy Niemcy 1998
21:40    "Bruxelles minuit" reż.Dorothee van den Berghe film krótkometrażowy Belgia 1998
22:00    Wiadomości
22:25    Dyskusja o sztuce magazyn kulturalny
23:25    "Documenta 7, 1982 - Rewia młodych mistrzów" film dokumentalny
00:30    10 przed 10 magazyn informacyjny
00:55    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:00    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:30    Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:10    ORF-Talkshow talk show
02:55    "U źródeł mitu" film dokumentalny
03:25    Delektujemy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny (powt.)
03:50    Dyskusja o sztuce magazyn kulturalny (powt.) 

SAT 1
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Ben & Maria - Miłość od drugiego wejrzenia" reż.Uwe Janson, wyk.Matthias Koeberlin, Hanns Zischler, Stefanie Stappenbeck film obyczajowy Niemcy 1999
22:15    Akta 02/28 magazyn informacyjny (na żywo)
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1997/98
01:10    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
02:05    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:05    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny (powt.)
04:00    Akta 02/28 magazyn informacyjny (powt.)
04:55    Blitz magazyn aktualności (powt.) 

VOX
05:20    "World Gone Wild" pilot serialu dokumentalnego (powt.) USA 2000
05:40    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:25    "Dotyk anioła" serial obyczajowy USA 1994/2001
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Anioł ciemności" pilot serialu SF USA 2000
21:10    Stern TV magazyn reportaży
22:10    "Ally McBeal" serial komediowy USA 1997/00
00:00    Wiadomości
00:10    "Maksymalne przełożenie" reż.Stephen King, wyk.Emilio Estevez, Pat Hingle, Laura Harrington, Yeardley Smith thriller SF (powt.) USA 1986
01:55    "Gentleman Joe... Uccidi" reż.George Finley, wyk.Anthony Steffen, Eduardo Fajardo, Silve Solar, Anna Orso western Hiszpania 1967
03:35    auto motor und sport tv magazyn motoryzacyjny (powt.)
04:40    Stern TV magazyn reportaży (powt.) 

Super RTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Benjamin Blümchen" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:55    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40    "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20    "Timothy idzie do szkoły" serial animowany
09:35    "Pirat Nobeard" serial animowany
09:40    "Costa" serial animowany
09:45    "Dog City" serial animowany
10:15    "Papirus" serial animowany
10:40    "Bracia Flub" serial animowany
11:10    "Bob Morane" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "To cały Andy!" serial animowany
13:35    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00    "CatDog" serial animowany
14:30    "Doug" serial animowany
15:00    "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30    "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:50    "Oggy i karaluchy" serial animowany
20:15    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1986/96
22:15    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10    T.V. Kaiser talk show
00:05    "Bobry" serial animowany (powt.)
00:30    Infomercial magazyn reklamowy
03:00    Program nocny 

Arte
14:00    Przy stole... w Kraju Basków magazyn kulinarny (powt.)
14:30    Śladami Schuberta wyk.Claudio Abbado, Ricardo Muti, Dietrich Fischer-Dieskau i m.in. Sinfonia Varsovia program muzyczny (powt.) Francja/Włochy 2000
15:15    "Can't stop now - dalszy ciąg karier baletnic i tancerzy" film dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
16:10    Kasyno wodzów 360° - Reportaż GEO
16:40    Lola magazyn dla kobiet (powt.)
17:25    Magazyn filmów krótkometrażowych
19:00    Archimedes magazyn popularnonaukowy
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    "Cheerleaderki" serial dokumentalny Niemcy 2001
20:45    Temat wieczoru - Cięcia i nacięcia - koszty perfekcyjnego ciała "UglyGirls have to try harder" film dokumentalny Niemcy 2002
21:35    "Wiecznie młodzi i młodzieńczy" film dokumentalny Niemcy 2002
22:20    Dyskusja program publicystyczny
23:00    "Rage" reż.Newton I. Aduaka, wyk.Fraser Ayers, John Pickard, Shaun Parkes, Shango Baku dramat obyczajowy Wielka Brytania 2000
00:40    "Bunt na Bounty" reż.Frank Lloyd, wyk.Clark Gable, Charles Laughton, Franchot Tone, Herbert Mundin film przygodowy USA 1935

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.