FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3400; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3401; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Magia kina, odc. 7; serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Budzik - Z gliny i porcelany
09:25 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku - odc. 8; magazyn
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 7 - O tym, jak zaczęliśmy hodować konie; serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 87; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Praca dla chłopaków odc.9/30 - txt str. 777 kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Wielki świat małych odkrywców - Taki mały odc. 103; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 860; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Matki, żony i kochanki - odc. 4/22; serial TVP
13:40 Letni seans filmowy - Matki, żony i kochanki - odc. 5/22; serial TVP
14:35 Rok w ogrodzie
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1249; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 11; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 9; serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3402; serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3403; serial kraj prod.USA (2001
18:30 Dwie strony medalu - odc. 66 - txt str. 777; serial TVP)
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Opuszczona biedronka, odc. 42; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Gorycz tropików - odc. 5, Metys; serial kostiumowy kraj prod.Francja (2006)
21:15 Gorycz tropików - odc. 6, Ostatni krok; serial kostiumowy kraj prod.Francja (2006)
22:20 Moskiewska saga - odc. 5; serial kraj prod.ROSJA (2004)
23:15 Moskiewska saga - odc. 6; serial kraj prod.ROSJA (2004)
00:05 Teleexpress nocą
00:25 Dobre, bo polskie - Rozmowy o zmierzchu i świcie - Rozmowa 3. Studia; program dokumentalny
00:55 Dobre, bo polskie - Najważniejszy dzień życia - odc. 3/9 - Strzał; serial TVP
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Ocean Avenue - odc. 103/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:05 Ocean Avenue - odc. 104/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:55 Przystanek praca
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Zjazd Gnieźnieński; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 18/26 Bardzo słona woda; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 260 Wszyscy za jednego; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40
10:40 Święta wojna - Piraci (245)
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 10; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 112/162 Śmierć przyjaciela; serial kraj prod.USA (1985)
12:30 Przygody Tarzana - odc 61/75  Nowy komisarz; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Wino - historia kultury; film dokumentalny
13:35 Znaki czasu ; magazyn
14:00 Starter -  magazyn aktualności
14:15 Fabryka śmiechu
15:05 Dr Quinn - seria VI, odc. 11/22; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:55 Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc. 45 - txt str. 777 kraj prod.USA (1997
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 9/26 (43) Godzina chwały; serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Zorro - odc. 73/78 - txt str. 777; serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Golf Pro Tour - odc. 3
18:39 Pogoda
18:45 Panorama
19:00 W 80 skarbów dookoła świata z Danem Cruickshankiem - Z Australii do Kambodży - txt str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
20:05 Daleko od szosy - odc. 2/7 - Prawo jazdy; serial TVP
21:25 U fryzjera - odc. 2 Strzyżenie po francusku - txt str. 777; serial komediowy TVP
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Pamiętne lato - cz 3/6; serial kraj prod.Francja (2004)
23:30 Kryminalne zagadki Las Vegas - s.IV, odc. 2/23; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:15 Projekt Sopot doc.; film dokumentalny
01:10 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:09 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:38 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Domowy zwierzyniec
08.50 TV Katowice poleca
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:02 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:26 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:27 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:59 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:26 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Kamera Kuriera; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Drobne sprawy
17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka
17:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Encyklopedia Solidarności
18.55 TV Katowice zaprasza
19.00 Zaolzie – magazyn
19.15 Trójka dzieciom: serial animowany
19.30 Z życia Kościoła – magazyn katolicki
19.50 TV Katowice zaprasza
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe i Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:45 16/16 - Mocne picie słabej płci; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 O co chodzi? - Gotowanie i jedzenie, odc. 4 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:43 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:24 Kurier; STEREO
01:44 Pogoda; STEREO
01:47 O co chodzi? - Gotowanie i jedzenie, odc. 4 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:34 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sekret Laury (107) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
09.00 Graczykowie (30) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (78): Węgierski łącznik - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (11) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (11) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (11): Tato - serial obyaajowy
13.00 Jesteś moim życiem (130) - telenowela
14.00 Miodowe lata (36) - serial komediowy
14.45 Benny HiII - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (130): Pierwsza pomoc - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (79): Los na loterii - serial kom.
16.55 Strażnik Teksasu (94) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (37) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (131): Ekomałżeństwo - serial kom.
20.00 Kabareton - Czwarta Sopocka Noc Kabaretowa (5)
21.00 MEGAHIT: Wpół do śmierci - film sensacyjny, USA 2002
21.55 Studio LOTTO
23.15 Nieustraszeni - reality show
00.15 Bumerang - pr. publ.
00.55 Magazyn Formuły 1
01.55 Dziewczyny w bikini
02.55 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.40 Telesklep
06.30 Pogoda na miłość (4) - serial obyczajowy
07.25 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
09.05 Wykręć numer - teletumiej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (11) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (6) - serial obyczajowy
15.20 Prawo pożądania (103) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Krok od domu (13) - serial kryminalny
21.55 Bez śladu (1) - serial kryminalny
22.55 Kuba Wojewódzki - talk show
23.55 Firma - magazyn
00.25 Prawo ulicy (3) - serial kryminalny
01.30 Co za tydzień - magazyn
01.55 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.55 Telesklep
03.15 Uwaga! - magazyn
03.35 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Magazyn żużlowy
09.00 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
09.40 Jesteś moim życiem (220) - telenowela
10.45 V.I.P. (3) - serial sensacyjny
11.45 Cała prawda - talk show
12.45 Strażacy - serial dok.
13.20 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (49) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (17) - serial obyczajowy
16.50 TiVi Sekcja - talk show
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (221) - telenowela
20.00 Winny czy niewinny (16) - serial dokumentalny
21.05 Prawda o wilkach (1) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005
22.10 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - podsumowanie
23.10 Przełamując fale - dramat psychologiczny, Dania/Francja/Holandia/Norwegia/Szwecja 1996
02.20 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.50 Muzyczne listy - program muzyczny
03.45 Kinomaniak - magazyn filmowy
04.05 Sztukateria - magazyn kulturalny
04.30 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Teleranek na wakacjach - W miastolesie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Zaproszenie - Gdańskie to i owo*. (1); Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Odbicia - odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Biografie - Walczewski. Najważniejsze jest marzenie...; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc.29; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1242; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Podróż  do Lwowa w lata 30-te (cz. 2); reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość - odc. 468; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie tylko o... - Jacek Fedorowicz "Życiorys odgrzebany"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Doktor Murek - odc. 4; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Szalom na Szerokiej - Koncert Finałowy XVII Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie (2007) cz. 1; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Teleranek na wakacjach - W miastolesie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Wirusowe zapalenie wątroby typu C. Sympozjum.; Dla małoletnich od lat 12
16:30 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:35 Odbicia - odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.29; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Nie do pary; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1242; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Olo w Nowym Jorku; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Warto kochać - odc. 19; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz  cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Głos nadziei; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Odbicia - odc. 5; serial TVP kraj prod.Polska (1989); Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.29; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Nie do pary; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1242; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Olo w Nowym Jorku; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Warto kochać - odc. 19; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
03:50 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz  cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Głos nadziei; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7


MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia     
09:00     Red Hot Chilli Peppers     
10:00     Supersłodkie urodziny - balangi nastolatek     
13:00     Summer of MTV - letnie hity     
14:30     MTV Maxxx Hits - notowanie     
15:30     Pimp My Ride UK - wszystko o tuningu     
16:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu     
16:30     Penetratorzy - sekrety alkowy     
17:00     Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci     
17:30     Moja własna gwiazda - show randkowe     
18:00     Real World v. Road Rules - reality show     
18:30     Making The Band - casting na zespół     
19:00     The Real World - reality show     
19:30     Co ty na to, tato? - przemówić dziecku do rozs±dku     
20:00     Uparty jak Hogan - reality show     
21:00     Najlepszy z najlepszych - sztuki walki w oku kamery     
21:30     MTV wkręca - Ashton Kutcher wkręca gwiazdy     
22:00     Pojedynek gwiazd - gwiazdorskie potyczki nie całkiem na serio     
22:30     Happy Tree Friends - kreskówki dla niegrzecznych dzieciaków     
23:00     Jestem z "Rolling Stone" - reality show     
23:30     MTV Player - program interaktywny     
00:00     Rock Lista - lista przebojów rockowych 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.