FANDOM


TVP 1 HD
06:00 Audycje Komitetów Wyborczych
06:15 Kard. Gianfranco Ravasi. Rozmowa o wierze, dialogu i obojętności.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 19 Olbrzymie żółwie -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Stawka większa niż życie - odc. 8/18 - Wielka wsypa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Vox Hit Festival Szczecin 2014 odc. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 500) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:50 Królik po berlińsku -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Bartek Konopka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) -  txt. str. 777  130'; film przygodowy kraj prod.USA (2011); reż.:Rob Marshall; wyk.:Johnny Depp, Penelope Cruz, Jeffrey Rush, Ian McShane; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Wiadomości naukowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Audycje Komitetów Wyborczych
16:35 Hołd carów; film dokumentalny; reż.:Maciej Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Zabójczy tarot -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2959; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 MŚ w podnoszeniu ciężarów Ałmaty 2014 - kronika; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Czy na pewno chcesz o tym wiedzieć? -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rolnik szuka żony - /10/; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Tunel ku wolności - ep. 1 (Tunnel, Der) -  txt. str. 777  89'; film sensacyjny kraj prod.Niemcy (2001); reż.:Roland Suso Richter; wyk.:Heino Ferch, Nocolette Krebitz, Sebastian Koch, Felic Eitner; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Za wszelką cenę (Million Dollar Baby) -  txt. str. 777  127'; dramat kraj prod.USA (2004); reż.:Clint Eastwood; wyk.:Clint Eastwood, Hilary Swank, Morgan Freeman, Jay Barruchell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 10/16 (The Walking Dead IV, ep. 10, Inmates); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
03:45 Obrona Lwowa; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Lang; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:35 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 21 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 21 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Audycje Komitetów Wyborczych
06:50 Sto tysięcy bocianów - odc. 62; serial dokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 M jak miłość - odc. 1092; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Barwy szczęścia - odc. 1188 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Barwy szczęścia - odc. 1189 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Kultura, głupcze (112); magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:55 Rodzinne oglądanie - Narodziny Europy - Ogień - odc. 3/3 (Birth of Europe - Fire - ep. 3/3); program dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Himba - życie bez wody -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Makłowicz w podróży - Kanada - Quebeck (166) Win ogrody i jagody; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Gwiazdy w południe - Vabank II, czyli riposta -  txt. str. 777  97'; komedia sensacyjna; reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Bronisław Wrocławski, Witold Pyrkosz, Jacek Chmielnik, Krzysztof Kiersznowski, Marek Walczewski, Ewa Szykulska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2150; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 The Voice of Poland
14:40 Audycje Komitetów Wyborczych
14:55 The Voice of Poland V seria - Nokaut (14); Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Na dobre i na złe - odc. 573 Dziewczyny są silniejsze; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 9 "Halloween" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 O mnie się nie martw - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 superSTARcie - Kulisy - (6); Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret Młodych Panów (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 10 "Szyfr Inżyniera" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 10 "Pomoc dla walczacej Warszawy"; felieton; Dla małoletnich od lat 7
22:10 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Bankomat (ATM) -  txt. str. 777  86'; thriller kraj prod.USA, Kanada (2012); reż.:David Brooks; wyk.:Josh Peck, Alice Eve, Brian Geraghty, Will Woytowich; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 WOK - Wszystko o Kulturze - (125); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przebłysk geniuszu (Flash of Genius)  114'; dramat kraj prod.USA, Kanada (2008); reż.:Marc Abraham; wyk.:Greg Kinnear, Tim Eddis, Warren Belle; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Musisz być mój (The perfect Teacher)  89'; thriller kraj prod.Kanada (2008); reż.:Jim Donovan; wyk.:Boti Bliss, Megan park; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

Polsat HD
5.00  Wstawaj! Gramy!
6.00  Nowy dzień z Polsat News
7.45  Jeźdźcy smoków
8.25  Scooby - Doo: Strachy i patałachy - komedia familijna, USA, 2009
10.10  Epoka lodowcowa 2: Odwilż - film anim.
11.55  Bandslam - komedia muzyczna, USA
14.15  TOP CHEF
15.45  Twoja Twarz Brzmi Znajomo
17.45  Nasz nowy dom
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30  Państwo w państwie
20.05  Tylko Muzyka. Must be the Music
22.05  Kości - serial
23.05  Stone - thriller, USA, 2010
1.20  Magazyn sportowy
3.20  Tajemnice losu

TVN HD
5.30 Uwaga! - program interwencyjny
5.50 Mango - Telezakupy
7.55 Maja w ogrodzie
8.25 Akademia ogrodnika
8.30 Dzień dobry TVN
11.00 Kobieta na krańcu świata
11.35 Co za tydzień
12.05 Kto poślubi mojego syna?
13.05 Prawo Agaty - serial
14.05 Mam talent
16.00 Kroniki Spiderwick - film przygodowy, USA 2008
17.00 Prawo Agaty - serial obyczajowy
18.00 Ugotowani - dokładka - program kulinarno - rozrywkowy
19.00 Fakty Sport, Pogoda
19.45 Uwaga! - program interwencyjny
20.00 MasterChef - program rozrywkowy
21.00 Lekarze - seria obyczajowy
22.00 Na językach - magazyn
23.00 Oszukać przeznaczenie lV - horror
0.40 Kuchenne rewolucje
1.40 Uwaga! - program interwencyjny
1.55 Sekrety magii
3.15 Przerwa w nadawaniu

TVN 7 HD
5.30 Szymon Majewski Show
6.40 Mango - Telezakupy
8.45 Violetta - telenowela
10.50 Julia - serial
11.25 Bitwa o Anglię - film wojenny
14.05 Rodzina Addamsów II - komedia
16.10 Mała księżniczka - film familijny
18.15 Obóz Jezusa - film dok. 2006
20.00 Mission: Impossible - film sensacyjny USA 1996
22.25 Czarna lista - serial
23.25 Powrót człowieka zwanego Koniem - western, USA 1976
2.00 Sekrety Magii
4.05 Druga strona medalu - talk show

TTV
5:35 defacto Odcinek: 1
6:10 Express
6:25 Morgan Spurlock. Świat bez tajemnic Odcinek: 2
7:20 Remont w stylu Vegas Odcinek: 10 Sezon: 2
8:20 Miejskie cwaniaczki Odcinek: 3 Sezon: 2
9:20 Korespondenci Odcinek: 3
9:50 Gogglebox Odcinek: 9
10:20 Handlarze Odcinek: 7
11:05 Wojny przewoźników Odcinek: 19 Sezon: 2
11:35 Wojny przewoźników Odcinek: 20 Sezon: 2
12:05 Wojny magazynowe Odcinek: 19 Sezon: 5
12:30 Wojny magazynowe Odcinek: 20 Sezon: 5
13:00 Piekielna autostrada Odcinek: 2 Sezon: 2
14:00 Żywioły, które niosą śmierć Odcinek: 2
15:00 Ostre cięcie Odcinek: 10 Sezon: 4
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Usterka Odcinek: 10 Sezon: 3
16:40 Orzeł czy reszka? Odcinek: 10
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 5 Sezon: 3
18:35 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 6 Sezon: 3
19:10 Mój pierwszy... Odcinek: 8
19:45 Express
19:55 Pogoda
20:00 Damy i wieśniaczki Odcinek: 10
21:00 defacto Odcinek: 11
21:30 defacto Odcinek: 12
22:00 Przepustka Odcinek: 1
22:30 Tabu Polska Odcinek: 10
23:30 Bagaż osobisty Odcinek: 5
0:00 Korespondenci Odcinek: 3
0:30 Nie do wiary Odcinek: 2
0:55 Nastoletnie matki Odcinek: 7
1:25 Nastoletnie matki Odcinek: 8
1:55 Kossakowski. Szósty zmysł Odcinek: 10
2:25 Tabu Polska Odcinek: 10
3:25 Dzieciaki Odcinek: 9
3:55 Dzieciaki Odcinek: 10
4:25 Gogglebox Odcinek: 9
4:50 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6.00 Komisarz Rex
7.05 Garfield Show
7.35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
8.05 Garfield Show
8.35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
9.05 Zathura: Kosmiczna przygoda - film familijny USA, 2005
11.15 Galileo
12.15 Tata sam w domu
13.30 Zagadki Sfinksa - film sci - fi
15.30 Zero bezwzględne - film katastroficzny
17.25 Kung Pow: Wejście wybrańca - komedia, USA, Hong Kong, 2002
19.00 Galileo
20.00 Spisek w New Hope - film akcji, USA, 2008
21.55 Przed egzekucją - dramat kryminalny USA, Wielka Brytania, 1995
0.30 Equilibrium - thriller sci - fi, USA, 2002
2.50 Mega Chichot
3.00 Seks w wielkim mieście
3.30 Dekoratornia
4.00 4music
5.00 4music

Polsat 2
5:55 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Awantura o kasę Odcinek: 65
8:40 Pensjonat pod Różą Odcinek: 77
9:40 Tajemnice kniei Odcinek: 23
10:10 Trudne sprawy Odcinek: 168
11:05 Trudne sprawy Odcinek: 169
12:00 Trudne sprawy Odcinek: 170
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 171
14:00 Trudne sprawy Odcinek: 172
15:00 Nasz nowy dom Odcinek: 27
16:00 Miodowe lata Odcinek: 18
16:35 Miodowe lata Odcinek: 19
17:10 Miodowe lata Odcinek: 20
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 142
18:35 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 143
19:00 Tajemnice kniei Odcinek: 23
19:25 Ewa gotuje Odcinek: 204
20:00 Wydarzenia
20:45 13 posterunek Odcinek: 10
21:20 13 posterunek Odcinek: 11
22:00 XV Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2010 Odcinek: 1
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 335
23:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 36
0:00 Daleko od noszy Odcinek: 26 Sezon: 2
0:30 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2:50 Wydarzenia
3:25 Nasz nowy dom Odcinek: 27
4:00 Oblicza Ameryki Odcinek: 559
5:00 Ewa gotuje Odcinek: 204
5:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 6

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Formuła 1 - Grand Prix Brazylii - sesja kwalifikacyjna
8:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Walencji - rozgrzewka w klasie Moto3
9:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Walencji - rozgrzewka w klasie Moto2
9:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Walencji - rozgrzewka w klasie MotoGP
10:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Walencji - wyścig w klasie Moto3
12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Walencji - wyścig w klasie Moto2
14:00 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
14:45 Siatkówka kobiet - Orlen Liga - mecz: PGE Atom Trefl Sopot - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
17:30 Piłka nożna - Liga rosyjska - mecz: Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa
19:45 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:07 Magazyn golfowy - magazyn sportowy
22:45 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Walencji - wyścig w klasie MotoGP
1:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
1:15 Zakończenie programu

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 317
7:00 Mega Chichot Odcinek: 43
7:30 Benny Hill Odcinek: 64
8:05 Benny Hill Odcinek: 72
8:45 Przyjaciele z Kieszonkowa
9:00 Pradawny Ląd: Wielka Wędrówka Długoszyjców
10:50 Spryciule
13:00 Rodzinka Rubinów
15:05 8. stopień zagrożenia
16:55 Cesar Milan. Przywódca stada Odcinek: 10
17:55 Cuda współczesnej techniki Odcinek: 4
19:00 Ferrari World Abu Dhabi Odcinek: 1
20:00 Włatcy móch Odcinek: 42
20:30 La Maviuta - gender romance Odcinek: 10
21:00 Kacza dynastia Odcinek: 10
21:30 Wrogie niebo Odcinek: 4
22:30 Życie na wybiegu Odcinek: 6
23:35 Za ciosem
1:25 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 1
1:55 Włatcy móch Odcinek: 41
2:25 Włatcy móch Odcinek: 42
2:55 4music Odcinek: 662
3:55 I Like It Odcinek: 12
5:10 I Like It

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Tak to się robi; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Reportaż TVP INFO - Romeo i Julia z Łomży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Konfrontacje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:28 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:54 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pożyteczni.pl - odc. 45; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:35 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

VIVA Polska
6:00 VIVA Sounds
10:00 Ty wybierasz
11:45 Puk, puk to my Odcinek: 8
12:15 Puk, puk to my Odcinek: 9
12:45 Puk, puk to my Odcinek: 10
13:15 Piękna i kujon - edycja amerykańska Odcinek: 2 Sezon: 2
14:05 Piękna i kujon - edycja amerykańska Odcinek: 3 Sezon: 2
15:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 3 Sezon: 7
16:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 4 Sezon: 7
17:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 5 Sezon: 7
18:00 Polowanie na faceta Odcinek: 8 Sezon: 3
19:00 Polowanie na faceta Odcinek: 1 Sezon: 4
20:00 MTV EMA 2014 Pre Show Live
20:55 MTV EMA 2014 Main Show Live
22:55 Królowe hardkoru Odcinek: 13 Sezon: 10
23:50 Królowe hardkoru Odcinek: 14 Sezon: 10
0:45 Miłość na bogato Odcinek: 7
1:15 Miłość na bogato Odcinek: 8
1:45 VIVA Ostre gadki Odcinek: 10
2:05 VIVA Night Sounds

Polsat News 2
6:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Agropasja
10:25 Rozmowa polityczna
10:50 Kamery pogodowe
11:00 Serwis informacyjny
11:20 Kamery pogodowe
11:30 Pociąg do polityki
11:50 Kamery pogodowe
12:00 Kultura do kwadratu
12:05 Kultura do kwadratu
12:50 Kamery pogodowe
13:00 Naczelni
13:50 Kamery pogodowe
14:00 Serwis informacyjny
14:20 Kamery pogodowe
14:30 Rozmowa polityczna
15:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
15:05 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
16:00 Naczelni
17:00 Wysokie C
17:30 Pociąg do polityki
18:00 Nie daj się fiskusowi
18:20 Agropasja
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:35 Państwo w państwie
21:00 Film dokumentalny
22:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
22:05 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
23:00 Wysokie C
23:30 Nie daj się fiskusowi
23:50 Places to Be
0:00 Informacje dnia
0:35 Interwencja
1:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
2:00 Informacje dnia
2:35 Interwencja
3:00 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6:00 Allo, Allo Odcinek: 6 Sezon: 2
6:45 Allo, Allo Odcinek: 1 Sezon: 3
7:30 Allo, Allo Odcinek: 2 Sezon: 3
8:10 Allo, Allo Odcinek: 3 Sezon: 3
9:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas Odcinek: 4
9:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas Odcinek: 5
10:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 1 Sezon: 3
10:25 Aukcja w ciemno Odcinek: 2 Sezon: 3
10:55 Łowcy okazji Odcinek: 14 Sezon: 2
11:20 Łowcy okazji Odcinek: 15 Sezon: 2
11:50 Safari
13:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
15:00 Góra czarownic
17:05 Bibliotekarz III - przeklęty kielich Judasza
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 105
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 106
20:00 Protektor
22:00 Wikingowie Odcinek: 9
23:00 Wikingowie Odcinek: 1 Sezon: 2
0:00 Hannibal Odcinek: 13
1:00 American Horror Story: Asylum Odcinek: 11
2:00 Zobacz to!
2:50 Dyżur Odcinek: 4
3:15 Kręcimy z gwiazdami Odcinek: 10
4:00 Menu na miarę Odcinek: 4
4:20 Z archiwum policji Odcinek: 11
4:45 Menu na miarę Odcinek: 5
5:15 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 6 Sezon: 5

Puls 2
5:50 Plecak pełen przygód Odcinek: 10
6:20 Przyłbice i kaptury Odcinek: 7
7:30 Podróże pana Kleksa Odcinek: 2
9:05 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
10:15 Ratunku, jestem rybką
12:00 Ogniem i mieczem
15:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas Odcinek: 5
16:10 Aukcja w ciemno Odcinek: 21 Sezon: 3
16:40 Aukcja w ciemno Odcinek: 22 Sezon: 3
17:10 Aukcja w ciemno Odcinek: 19 Sezon: 3
17:35 Aukcja w ciemno Odcinek: 20 Sezon: 3
18:05 Łowcy okazji Odcinek: 20 Sezon: 2
18:30 Łowcy okazji Odcinek: 16 Sezon: 3
19:00 Łowcy okazji Odcinek: 14 Sezon: 2
19:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 63 Sezon: 4
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 10
21:00 Arrow Odcinek: 10
21:55 Kryminalne zagadki Odcinek: 8 Sezon: 6
23:00 Podniebny horror Odcinek: 10 Sezon: 12
0:00 Allo, Allo Odcinek: 6 Sezon: 2
0:35 Allo, Allo Odcinek: 1 Sezon: 3
1:20 Allo, Allo Odcinek: 2 Sezon: 3
2:05 Allo, Allo Odcinek: 3 Sezon: 3
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 9
3:25 Menu na miarę Odcinek: 10
3:50 Dyżur Odcinek: 1
4:15 JRG w akcji Odcinek: 6
4:40 Dyżur Odcinek: 2
5:05 JRG w akcji Odcinek: 9
5:30 Dyżur Odcinek: 4

TVP Lublin
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 357; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Powrót do przeszłości - odc. 12 - Wybrakowany PRL; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Audycje Komitetów Wyborczych - Wybory samorządowe
07:50 Zobacz, co słychać - ekstra - Edukacja Rity; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Rączka gotuje - Villa Rufina; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Paragon - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Pogoda - 9.11 - 1; STEREO, 16:9
10:01 Dziedzictwo; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:32 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Ostatni sekret partyzanta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 31; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kultowe rozmowy - odc. 52 -Majka Jeżowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wokół nas - pogoda
12:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:05 Rusz się człowieku - odc. 53; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
13:35 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: AGH 100RK Kraków - TS Victoria Wałbrzych; STEREO, 16:9
15:15 Latający inaczej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Powrót do przeszłości - odc. 13 - Kolektywnie (nie)obiektywnie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Gospodarka po Polsku 4; magazyn; STEREO, 16:9
17:15 Audycje Komitetów Wyborczych - Wybory samorządowe
17:46 Portret rodzinny; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:59 Afisz; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:29 Panorama Lubelska - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:52 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
19:00 Audycje Komitetów Wyborczych - Wybory samorządowe
19:40 Mam pytanie - Mam pytanie 8; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:53 NAUKA odcinek 22; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Magazyn Sportowy; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 9.11 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 9.11 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 357; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:25 Audycje Komitetów Wyborczych - Wybory samorządowe
22:53 Zobacz, co słychać - ekstra - Rok Jana Gehla; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żuku: potęga karła; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Seniorada - odc. 13 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Punkt oporu Wietrznica; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:05 Wokół nas - pogoda
01:10 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Pogoda - 9.11 - 2; STEREO, 16:9
01:20 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 9.11 - 3; STEREO, 16:9
01:45 Gąszcz; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Gospodarka po Polsku 4; magazyn; STEREO, 16:9
03:00 Wokół nas - pogoda
03:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Wokół nas - pogoda
04:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żuku: potęga karła; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Punkt oporu Wietrznica; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Seniorada - odc. 13 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

TVN Turbo HD
6:00 Ratunek z powietrza Odcinek: 5
6:30 Jak to jest złowione? Odcinek: 6 Sezon: 2
7:00 WKW - wakacyjna kronika wypadków Odcinek: 2
8:00 Legendy PRL Odcinek: 9 Sezon: 15
8:30 Raport końcowy Odcinek: 38
8:45 Wypad z kraju Odcinek: 2
9:15 Będzie pan zadowolony Odcinek: 10 Sezon: 2
9:45 Uwaga! Pirat Odcinek: 16 Sezon: 13
10:30 Absurdy drogowe Odcinek: 3
11:00 Gwiazdy czterech kółek Odcinek: 3
11:30 Automaniak Odcinek: 1 Sezon: 13
12:15 Science Show Odcinek: 6
12:45 Legendy PRL Odcinek: 10 Sezon: 15
13:15 Nowy gadżet Odcinek: 10 Sezon: 3
13:45 Top Gear Odcinek: 5 Sezon: 21
15:00 Przekrojone - wyjaśnione Odcinek: 18
15:30 Zamień i zarób! Odcinek: 10
16:00 Śmieci z sieci Odcinek: 10
16:30 Uwaga! Pirat Odcinek: 17 Sezon: 13
17:15 Emil - łowca fotoradarów Odcinek: 10 Sezon: 2
17:45 Criss Angel. Uwierz w magię Odcinek: 3
18:45 Patrol drogowy Odcinek: 2 Sezon: 4
20:05 Wstęp wzbroniony Odcinek: 6
20:35 Dendżer Odcinek: 10
21:05 Raport końcowy Odcinek: 38
21:20 Żarty śmierci Odcinek: 4
22:05 Automaniak Odcinek: 1 Sezon: 13
22:50 Gwiazdy czterech kółek Odcinek: 3
23:20 Absurdy drogowe Odcinek: 3
23:50 Zakup kontrolowany Odcinek: 10 Sezon: 18
0:50 Dendżer Odcinek: 10
1:20 Cudem ocaleni Odcinek: 3
2:25 Telezakupy erotyczne
3:35 Automaniak Odcinek: 9 Sezon: 11
4:20 Wypadek-przypadek Odcinek: 4 Sezon: 9
4:50 Zakup kontrolowany Odcinek: 5 Sezon: 15

TVN Style HD
5:20 Szkoła pod obserwacją Odcinek: 6
6:25 Moje życie z obsesją Odcinek: 10
7:25 Stylowe rewolucje Goka Odcinek: 7
8:30 Piekielny hotel Gordona Ramsaya Odcinek: 3 Sezon: 2
9:30 Dorota was urządzi Odcinek: 9
10:00 Ostre cięcie Odcinek: 10 Sezon: 2
10:45 Idealna niania Odcinek: 10 Sezon: 5
11:30 Wiem, co jem i wiem, co kupuję Odcinek: 10 Sezon: 4
12:15 Klinika urody Odcinek: 10 Sezon: 6
13:00 Stylowe rewolucje Goka Odcinek: 8
14:05 Smakuj świat z Pascalem Odcinek: 12
14:50 O tym się mówi Odcinek: 11
15:05 Miasto kobiet Odcinek: 10 Sezon: 15
16:05 Życie bez wstydu Odcinek: 10 Sezon: 2
17:05 Boję się swojego syna
18:10 Magiel towarzyski Odcinek: 11 Sezon: 17
18:55 44 czego pragną faceci Odcinek: 1
19:25 Wiem, co jem Odcinek: 3 Sezon: 6
19:55 Perfekcyjna pani domu Odcinek: 10 Sezon: 5
20:55 Mechaniczny seks
22:00 Życie bez wstydu Odcinek: 10 Sezon: 2
23:00 Stylowe rewolucje Goka Odcinek: 8
0:05 Miasto kobiet Odcinek: 10 Sezon: 15
1:05 O tym się mówi Odcinek: 11
1:20 Uliczny szpital Odcinek: 10
1:50 Szpital dziecięcy w Dublinie Odcinek: 10
2:20 W roli głównej Odcinek: 5
2:45 W roli głównej Odcinek: 6
3:10 W roli głównej Odcinek: 7
3:35 Wiem, co jem Odcinek: 2 Sezon: 3
4:00 Wiem, co jem Odcinek: 3 Sezon: 3
4:25 Wiem, co jem Odcinek: 4 Sezon: 3
4:50 Przerwa w nadawaniu

TVN 24 HD
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:45 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:15 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:45 Kawa na ławę
11:50 Loża prasowa
12:50 Ewa Ewart poleca - dokument w TVN24
14:00 Serwis informacyjny, pogoda
14:30 Ciąg dalszy nastąpił
15:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:30 Serwis informacyjny, pogoda
16:00 Serwis informacyjny, pogoda
16:30 Serwis informacyjny, pogoda
17:00 Serwis informacyjny, pogoda
17:30 Prosto z Polski
18:00 Serwis informacyjny, pogoda
18:15 Ranking Mazura
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:20 Fakty po Faktach
19:50 Kawa na ławę
21:00 Loża prasowa
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:30 Inny punkt widzenia
0:15 Fakty po Faktach
0:50 Drugie śniadanie mistrzów
1:50 Szkło kontaktowe
2:45 Xięgarnia
3:15 Maja w ogrodzie
3:45 Inny punkt widzenia
4:30 Maja w ogrodzie
5:30 Tu Europa

AXN
6:00 Elementary Odcinek: 21
6:55 Elementary Odcinek: 22
7:50 Agenci NCIS Odcinek: 8 Sezon: 6
8:45 Agenci NCIS Odcinek: 9 Sezon: 6
9:40 Agenci NCIS Odcinek: 10 Sezon: 6
10:40 Agenci NCIS Odcinek: 11 Sezon: 6
11:40 Agenci NCIS Odcinek: 12 Sezon: 6
12:40 Agenci NCIS Odcinek: 13 Sezon: 6
13:40 Agenci NCIS Odcinek: 14 Sezon: 6
14:40 Plotkara Odcinek: 17 Sezon: 5
15:35 Plotkara Odcinek: 18 Sezon: 5
16:30 xXx
18:45 Hellboy
21:00 Czarna lista Odcinek: 1 Sezon: 2
22:00 Metro strachu
0:05 Castle Odcinek: 8 Sezon: 4
1:05 Agenci NCIS Odcinek: 23
2:00 Plotkara Odcinek: 17 Sezon: 5
2:45 Czarna lista Odcinek: 1 Sezon: 2
3:30 The Snowboard High Life Odcinek: 3
4:00 Przerwa w nadawaniu

Disney Channel
6:00 W.I.T.C.H.
6:30 Czarodzieje z Waverly Place
7:00 I Love Violetta
7:15 Rysuj i graj
7:45 Austin i Ally
8:15 Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
8:45 Violetta Recipes
9:00 Blog na cztery łapy
9:30 Liv i Maddie
10:00 To nie ja
10:30 Jessie
11:00 Violetta Live Concert
12:30 Violetta Recipes
12:40 Austin i Ally
13:05 Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
13:30 Mako Mermaids
14:00 I Love Violetta
14:10 Jessie
14:35 Rysuj i graj
15:05 Liv i Maddie
15:35 Blog na cztery łapy
16:00 Liv i Maddie
16:25 To nie ja
16:50 Jessie
17:20 Violetta Recipes
17:30 Wolfblood
18:00 Violetta Live Concert
19:30 Rysuj i graj
20:00 Jessie
20:30 To nie ja
20:55 Violetta Recipes
21:05 Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
21:30 Austin i Ally
22:00 Wolfblood
22:30 Mako Mermaids
23:00 Powodzenia, Charlie!
23:30 Wolfblood
0:10 Wolfblood
0:35 Violetta Sezon: 3
1:25 W.I.T.C.H.
1:50 Wolfblood
2:15 Violetta Sezon: 3
3:05 W.I.T.C.H.
3:30 Wolfblood
3:55 Violetta Sezon: 3
4:45 W.I.T.C.H.
5:10 Wolfblood
5:35 Do dzwonka Cafe
5:45 Do dzwonka Cafe

TVP Historia
07:25 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Goszcz; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Legnickie pole; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pasterz - Kazimierz Kardynał Świątek; film dokumentalny; reż.:Stanisław Królak, Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Blisko, coraz bliżej - odc. 8 Niepokój i gniew. Rok 1919; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Był sobie mur; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Dzieje Kultury Polskiej - Zakony i cywilizacja; reż.:Mariusz Malec; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Wielki blef Józefa Stalina - Wielki blef Józefa Stalina. Bajkalska pułapka. cz. 1 (Iosif Stalin`s Grand Bluff); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005); reż.:Oleg Romanow, Siergiej Pinigin; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Przełomowe dni - odc. 3 (Red Chapters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Przełomowe dni - odc. 4 (Red Chapters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Szerokie tory - Jeden dzień z życia "nowego Rosjanina" z Petersburga; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Zapomniana melodia  84'; komedia; reż.:Konrad Tom, Jan Fetke; wyk.:Helena Grossówna, Jadwiga Andrzejewska, Alina Żelińska, Michał Znicz, Aleksander Żabczyński, Antoni Fertner; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Cafe Historia - 75 lat Torów Wyścigowych; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Encyklopedia II wojny światowej - Brytania dwóch premierów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Blisko, coraz bliżej - odc. 9 Stąd mój ród. Rok 1920; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Ex Libris - odc. 189; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Ostatni Warmiacy i Mazurzy - My wy oni; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:45 Przełomowe dni - odc. 5 (Red Chapters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Przełomowe dni - odc. 6 (Red Chapters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Gdy świat się wali - odc. 21 Upadek muru berlińskiego (Want the world collapses 21); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pora umierać -  txt. str. 777  104'; film obyczajowy; reż.:Dorota Kędzierzawska; wyk.:Danuta Szaflarska, Krzysztof Globisz, Marta Walder, Patrycja Szewczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Encyklopedia II wojny światowej - Japonia -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Nicolas Le Floch - Zbrodnia w pałacu Saint Florentin cz. 1 (Nicolas Le Floch / Le crime de l’hotel St Florentin cz. 1)  52'; serial kraj prod.Francja (2012); reż.:Edwin Baily, Nicolas Picard Dreyfuss, Philippe Berenger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Królik po berlińsku; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:15 Kręć! Jak kochasz to kręć! (Edward Kłosiński); film dokumentalny; reż.:Andrzej Wajda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie dnia

TVN 24 Biznes i Świat
8:00 Serwis informacyjny
8:15 Dokument/Reportaż/Wywiad
9:15 Serwis informacyjny
9:25 Świat technologii
10:05 Dokument/Reportaż/Wywiad
11:00 Serwis informacyjny
11:30 Tu Europa
12:00 Serwis informacyjny
12:30 Serwis informacyjny
13:00 Serwis informacyjny
13:10 Kawa na ławę
13:45 Kawa na ławę
14:20 Serwis informacyjny
14:35 Publicystyka
15:00 Serwis informacyjny
15:10 Loża prasowa
16:17 Dokument/Reportaż/Wywiad
17:15 Serwis informacyjny
17:35 Publicystyka zagraniczna
18:00 Serwis informacyjny
18:17 Milion w portfelu
18:30 Polak potrafi
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
19:55 Dokument/Reportaż/Wywiad
20:32 Dokument/Reportaż/Wywiad
21:05 Epicentrum Extra
21:35 Epicentrum Extra
22:00 Serwis informacyjny
22:15 Dokument/Reportaż/Wywiad
23:25 Dokument/Reportaż/Wywiad
0:25 Xsięgarnia
1:00 Inny punkt widzenia
1:55 Biznes dla ludzi - twoje pieniądze
2:10 Biznes dla ludzi - twoja praca
2:25 Biznes dla ludzi - twoje umowy
2:40 Biznes dla ludzi - twoja firma i podatki
2:55 Tydzień na rynkach
3:20 Tydzień na rynkach
3:47 Tydzień na rynkach
4:10 Tydzień na rynkach
4:35 Tydzień na rynkach
5:29 Epicentrum

TVN Meteo
6:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
6:08 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
6:15 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
6:25 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
6:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
6:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
6:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
6:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
6:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich - magazyn informacyjny
6:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
7:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
7:08 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
7:15 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
7:25 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
7:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
7:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
7:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
7:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
7:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich - magazyn informacyjny
7:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
8:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
8:08 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
8:15 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
8:25 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
8:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
8:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
8:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
8:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
8:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich - magazyn informacyjny
8:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
9:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
9:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
9:36 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
9:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
9:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
9:50 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
9:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
10:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
10:05 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
10:15 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
10:25 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
10:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
10:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
10:40 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
10:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
10:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
10:47 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
10:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
10:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
11:05 Mango - telezakupy
12:00 Telesprzedaż - magazyn
14:00 Mango - telezakupy
15:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
15:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
15:36 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
15:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
15:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
15:54 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
15:55 Dokument w Meteo - film dokumentalny
16:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
17:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
17:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
17:36 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
17:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
17:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
17:50 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
17:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
18:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
18:05 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
18:15 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
18:25 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
18:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
18:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
18:40 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
18:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
18:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
18:47 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
18:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
18:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
19:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
19:05 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
19:15 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
19:20 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
19:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
19:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
19:40 Prognoza pogody dla kurortów światowych - magazyn informacyjny
19:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
19:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
19:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich - magazyn informacyjny
19:50 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
19:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
20:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
20:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
20:35 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
20:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
20:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
20:47 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
20:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
20:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
21:00 Meteo News - magazyn informacyjny
21:30 Pogoda Meteo News - magazyn informacyjny
21:49 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
21:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
22:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
22:05 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
22:15 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
22:25 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
22:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
22:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
22:40 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
22:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
22:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
22:47 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
22:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
22:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
23:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
23:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
23:35 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
23:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
23:52 Prognozy pogody dla Polski, świata i Europy - program informacyjny
23:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
0:00 Telesprzedaż - magazyn
1:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
1:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
1:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
1:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
1:47 Prognoza pogody dla kurortów europejskich - magazyn informacyjny
1:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
2:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny
2:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
3:00 Dokument w Meteo - film dokumentalny
3:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
4:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
4:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
4:36 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
4:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
4:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
4:50 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
4:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
5:00 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
5:05 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:29 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
5:30 Szczegółowa prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
5:35 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
5:39 Prognoza pogody dla świata - magazyn informacyjny
5:41 Prognoza pogody dla kurortów europejskich - magazyn informacyjny
5:44 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny
5:45 Prognoza pogody dla Polski - magazyn informacyjny
5:47 Prognoza pogody dla Europy - magazyn informacyjny
5:55 Prognoza pogody dla kurortów światowych - magazyn informacyjny
5:57 Prognoza pogody dla kurortów europejskich - magazyn informacyjny
5:59 Zestawienie prognozowanej pogody dla 52 polskich miast - magazyn informacyjny

TVP Rozrywka
06:35 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - W jak Wygrana (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Śpiewające fortepiany - (60); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Przeboje babci, mamy oraz moje; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - N jak Namiętności (5); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Człowiek z sukcesu; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Woopie Goldberg (12); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Życie to Kabaret - Dobry wieczór z Neo - Nówką - Ale jaja (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Polowanie z Buszmenami - odc. 35 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Pieczywo -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Szperacze.tv - (15); program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kabaretowy Klub Dwójki - Kabaret Limo (57); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Tylko jeden skecz - "Cztery litery" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - Ślubu nie będzie (7); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2007 odc. 2 (31st International Circus Festival of Monte Carlo 2007); widowisko kraj prod.Monako (2007); Bez ograniczeń wiekowych
17:10 A la show - (10) - Misia Furtak, Margaret; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Baśń o ludziach stąd  74'; film fabularny; reż.:Władysław Sikora; wyk.:Maciej Stuhr, Małgorzata Szapował, Stanisław Tym, Joanna Kołaczkowska, Robert Górski, Agnieszka Litwin, Artur Walaszek, Wojciech Kowalski, Janusz Rewers, Wojtek Kamiński; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Humor w odcinkach - 10 Paranienormalnych historii /6/ - Konferansjerzy i festiwale; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - (11) R jak Rocznica; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Tylko jeden skecz - "O zajęciach z żeglarstwa suchego" - Bohdan Smoleń; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Śpiewające fortepiany - (62); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 superSTARcie - (5); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Kabaret Ani Mru Mru; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kabaretowa Mapa Polski - XI Mazurska Noc Kabaretowa 2009 "Hello Poland" (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Kabaretowa Mapa Polski - XI Mazurska Noc Kabaretowa 2009 "Hello Poland" (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kabaretowa Mapa Polski - XI Mazurska Noc Kabaretowa 2009 "Hello Poland" (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Przeboje babci, mamy oraz moje; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Ojciec Mateusz - odc. 44 (seria IV, odc. 1) - Zatrute wino; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Przygody pana Michała - odc. 4/13 - Cztery serca; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Przygody pana Michała - odc. 5/13 - Mąż Basi -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Przygody pana Michała - odc. 6/13 - Komendant stanicy -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Ranczo - odc. 11 (seria I, odc. 11) - Wspólny wróg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Ranczo - odc. 12 (seria I, odc. 12) - Honor gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777; komedia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Tajemnica pana Michała; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ojciec Mateusz - odc. 46 (seria IV, odc. 3) - Skradziona miłość -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ranczo - odc. 13 (seria I, odc. 13) - Wielkie wybory -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Ranczo - odc. 14 (seria II, odc. 1) - Sztuka i władza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo - odc. 15 (seria II, odc. 2) - Gmina to ja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Czarne chmury - odc. 7/10 - Pantomima -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Blondynka - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Każdy ma swoją tajemnicę -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ojciec Mateusz - odc. 157 - Medalion (Ojciec Mateusz XII odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Komisarz Alex - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Zabójczy tarot -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Złoty środek -  txt. str. 777  101'; komedia; reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Anna Przybylska, Szymon Bobrowski, Cezary Pazura, Edward Linde - Lubaszenko, Robert Gonera, Paweł Wilczak, Tamara Arciuch, Maria Pakulnis, Krzysztof Kowalewski, Edyta Olszówka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Ranczo - odc. 101 (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Na dobre i na złe - odc. 573 Dziewczyny są silniejsze; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Na sygnale - s. 2 odc. 9 "Halloween" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci oficer - odc. 8/13 - Zawieszeni; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 1920. Wojna i miłość - odc. 9/13 - Do broni -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Rodzinka.pl - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

Kino Polska
5:30 TV okazje
7:45 Do przerwy 0:1 Odcinek: 2
8:30 Zakazane piosenki
10:35 Wrota Europy
12:10 Program obowiązkowy Odcinek: 143
12:45 Kingsajz
15:00 Kabaretowy rejs Odcinek: 3
16:00 Kabaretowy rejs Odcinek: 4
17:00 07 zgłoś się Odcinek: 15
18:25 07 zgłoś się Odcinek: 16
20:05 Wtorek
21:50 Krzyżacy Odcinek: 1
23:45 Krzyżacy Odcinek: 2
1:30 TV okazje
2:45 Magma
3:20 Byk
3:40 Zabicie ciotki
4:15 Lekcja
4:30 128. szczur

Discovery Channel
6:00 W sieci eksperymentów Sezon: 2
7:00 Niezwykłe samoloty Sezon: 2
8:00 Aukcje czterech kółek
9:00 Projekt "Akwarium"
10:00 Walka o bagaż Sezon: 4
10:30 Walka o bagaż Sezon: 3
11:00 Wojny magazynowe: Kanada
11:30 Wojny magazynowe: Kanada Odcinek: 32
12:00 Garaż rzeczy znalezionych
12:30 Garaż rzeczy znalezionych
13:00 Dynamo: więcej niż magia Odcinek: 4 Sezon: 4
14:00 Auto - reaktywacja Odcinek: 25
15:00 Fani czterech kółek
16:00 Retroreanimacja Odcinek: 3
16:30 Retroreanimacja Odcinek: 4
17:00 Fani czterech kółek Sezon: 11
18:00 Wojny kontenerowe Odcinek: 3 Sezon: 3
18:30 Wojny kontenerowe Odcinek: 4 Sezon: 3
19:00 Lombard Chicago: wszystko pod zastaw
19:30 Lombard Chicago: wszystko pod zastaw
20:00 Dżungla złota
21:00 Syberyjskie drogi śmierci
22:00 Zaplątani w survival
23:00 Ed Stafford poza cywilizacją
0:00 Niewyjaśnione
1:00 NASA - archiwum tajemnic Odcinek: 5
2:00 Bimbrownicy Sezon: 3
2:48 Najniebezpieczniejszy zawód świata
3:36 Zaplątani w survival
4:24 Ed Stafford poza cywilizacją
5:12 Kto da więcej? Sezon: 2
5:36 Kto da więcej? Sezon: 3

TVP Sport
08:00 Wyścigi samochodowe - KIA Picanto podsumowanie sezonu 2014; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: AGH 100RK Kraków - TS Victoria Wałbrzych; STEREO, 16:9
10:20 Zwarcie - Przemysław Babiarz, Marek Tronina; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata - kat. do 48 kg kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Liga Mistrzów - 4 kolejka (7) - MANCHESTER CITY - CSKA MOSKWA; STEREO, 16:9
15:05 Festiwal Tańca - Baltic Cup; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Liga Mistrzów - 4 kolejka: Bayern Monachium - AS Roma; STEREO, 16:9
17:35 Koszykówka kobiet - Tauron Basket Liga: CCC Polkowice - Energa Toruń; STEREO, 16:9, Na żywo
19:40 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Hiszpanii; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Badminton - Eliminacje ME Mix Team - Arłamów; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:25 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata - kat. do 48 kg kobiet; STEREO, 16:9
00:55 Zakończenie dnia

nSport + HD
7:00 PGE GKS Bełchatów - Cracovia
9:00 Lechia Gdańsk - Korona Kielce
11:00 Liga+
12:15 Ligue 1+
13:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
15:30 1 na 1
15:55 Metz Handball - MKS Selgros Lublin
17:55 ACF Fiorentina - SSC Napoli
20:05 Magazyn Ligi Mistrzów
20:40 AS Roma - Torino FC
22:45 Liga+ extra
0:15 Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia
2:15 Przerwa w nadawaniu

Stopklatka TV
6:00 Archanioł Odcinek: 2
7:05 Dziesięć przykazań Odcinek: 2
8:50 Afryka. Dolina Serengeti
9:45 Niedźwiadek
11:45 W pustyni i w puszczy Odcinek: 1
12:50 Muszkieterowie Odcinek: 4
14:00 Krzyżacy Odcinek: 2
15:45 Prywatna historia kina Odcinek: 8
16:15 Klątwa Tutenchamona Odcinek: 1
18:05 Łatwy szmal
20:00 Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy
22:20 Moja krew
0:25 88 minut
2:40 Pięć dni do północy Odcinek: 5
3:35 Twist & Blood
4:15 Finał
4:30 Wrota Europy
5:50 Finał

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Barbórka -  txt. str. 777 AD  67'; film TVP; reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Iwona Sitkowska, Marcin Dorociński, Grażyna Bułka, Robert Talarczyk, Tadeusz Madeja, Grażyna Zielińska, Mariusz Kiljan, Maciej Wojdyła; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Teledyski zmieniły muzykę - Bon Jovi (Bon Jovi); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Nic do oclenia (Rien a declarer) -  txt. str. 777  103'; komedia kraj prod.Francja (2011); reż.:Dany Boon; wyk.:Dany Boon, Benoit Poelvoorde, Julie Bernard, Karin Viard; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Szlakiem Kolberga - Mela Koteluk; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:25 Style życia - Świat bez ludzi? (A World Beyond Humans); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Philippe Borrel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Teledyski zmieniły muzykę - Def Leppard (Def Leppard); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Epizod  34'; reż.:Tadeusz Junak; wyk.:Halina Wohl Billing, Róża Chrabelska, Bożena Adamkówna, Mariusz Wojciechowski, Robert Raczyński, Jan Peszek, Marian Harasimowicz; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Matura  28'; film TVP; reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Marian Opania, Gustaw Holoubek, Damian Damięcki, Piotr Galia, Krzysztof Litwin, Zdzisław Maklakiewicz; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Hala odlotów (s. III, odc. 7) - Czy samorządy szkodzą kulturze?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Koncert Trzech Tenorów w Termach Karakalii w Rzymie cz. 1 (Koncert Trzech Tenorów w Termach Karakalii w Rzymie); koncert kraj prod.Włochy (1990); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z... Jerzym i Maciejem Stuhrami; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Niedziela z... Jerzym i Maciejem Stuhrami - Śluby panieńskie -  txt. str. 777  96'; komedia; reż.:Filip Bajon; wyk.:Anna Cieślak, Maciej Stuhr, Borys Szyc, Marta Żmuda-Trzebiatowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Niedziela z...Jerzym i Maciejem Stuhrami - Pogoda na jutro -  txt. str. 777 AD  94'; komedia; reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Małgorzata Zajączkowska, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Krzysztof Globisz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 16
21:55 Studio Kultura - Filmy Kazimierza Karabasza - odc. 2; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Filmy Kazimierza Karabasza - Sobota Grażyny A. i Jerzego T.; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Teraz animacje! - Do serca Twego; film animowany; reż.:Ewa Borysewicz; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kino nocne - Bractwo Bang Bang (The Bang Bang Club)  103'; dramat kraj prod.Kanada, Republika Południowej Afryki (2010); reż.:Steven Silver; wyk.:Ryan Phillippe, Malin Åkerman, Taylor Kitsch, Neels Van Jaarsveld, Frank Rautenbach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Młoda Polska - Miruna  19'; dramat; reż.:Piotr Sułkowski; wyk.:Andrzej Chyra, Anna Gorajska, Henryk Niebudek, Tomasz Schuchardt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Pogoda na jutro -  AD  94'; komedia; reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Małgorzata Zajączkowska, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Krzysztof Globisz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Złodzieje rowerów w CDQ; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Barwy szczęścia - odc. 1122; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1123; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Barwy szczęścia - odc. 1124 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Barwy szczęścia - odc. 1125 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Na sygnale - s. 2 odc. 6 "Powrót Wiktora" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (72); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele - (2); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Gi No Ne Wa Mo; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 500) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami - Nurek w Morskim Oku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:30 Piosenki Agnieszki Osieckiej część 2; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Okrasa łamie przepisy - Królik po polsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Skarby prowincji - Ostromecko; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Ocalony świat - odc. 9* Szaraka szukaj w polu -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1081; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Tych lat nie odda nikt - benefis Ireny Santor; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Karmienie zabronione, odc. 21 (Feeding forbidden); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 101* (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele - (2); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji - Skarby prowincji. Ostromecko; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1081; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Karmienie zabronione, odc. 21 (Feeding forbidden); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 101* (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (218); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Ocalony świat - odc. 9* Szaraka szukaj w polu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Zakończenie dnia

4fun.tv
5:00 Muzyczna pobudka
9:00 Top tygodnia
11:00 Music Shaker
13:00 Music Express
16:00 StarClips
18:00 Music 4fun
20:00 Hot music
22:00 Music Express
0:00 Music Shaker
2:00 Polskanocka

Eska TV
8:00 Poranna rozgrzewka
10:00 Miejska lista
11:00 Przeglądarka
12:00 Przeleć z Pirowskim Europę
13:00 Hity na czasie
14:00 Weekend specjalny. Ranking
16:00 smESKA
17:00 Hity na czasie
19:00 Co się słucha
20:00 Night Fever
22:00 Dance Chart
0:00 Gorące granie
2:00 Polska noc

Mjuzik.tv
6:00 Tylko hity
10:00 Najlepsze hity
13:00 Tylko hity
16:00 Gorące hity
20:00 Najlepsze hity
0:00 Tylko hity

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Przebojowe historie
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Dance w Polo tv
16:05 Weekend z...
16:21 Top 20
17:15 Szalone lata 90.
17:48 Profesorre Toplalala
18:00 Miłość w rytmie disco
18:30 Najlepsi z najlepszych
19:06 Vipo-disco hity
20:06 Koncert w Polo tv
21:30 Discopolot
22:26 Disco polo music

TV.Disco
5:00 Poranek disco
8:00 Przeboje disco
10:00 Disco życzenia
12:00 Disco lista
14:00 Disco gwiazdy
16:00 Weekendowy relaks
18:00 Przeboje disco
20:00 Disco życzenia
22:00 Gorące disco
2:00 Przeboje disco

iTV
5:00 Disco polo hity
6:00 Retro Polo
7:00 Disco polo hity
8:00 Disco budzik
9:00 Plota tygodnia
10:00 Moje miasto, moja muzyka
11:00 Hity na weekend
12:00 Koncert życzeń
13:00 Discotour
14:00 Plota
15:00 DanceFloor
16:00 Hity na weekend
17:00 Strefa nowości
18:00 Hity na weekend
19:00 Lista Discostacji
20:00 Ezo TV
23:45 HotTV

TVS
7.15 Misja zdrowie
7.50 Bajkowa TVS
9.55 Ogród od A do Z - program ogrodniczy
10.15 Muzyczny Relaks
11.10 Propozycje do Muzycznego Relaksu
11.25 Wyprawy Jeffa Corwina
12.20 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
13.15 Muzyczne podróże
14.25 Parada szlagierów
15.00 My wam to zagramy
15.30 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego
16.05 Koncert życzeń
17.10 Śląskie od kuchni
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.25 Tygodniowy Finał Listy Śląskich Szlagierów
22.20 Śląskie od kuchni
22.55 Koncert życzeń
23.55 My wam to zagramy
0.25 Emisja nocna - programy powtórkowe

Orange Sport
7:00 Sport raport 24
8:00 Sport raport 24
9:00 Sport raport
9:15 GKS Katowice - GKS Tychy
10:00 Sport raport
10:10 GKS Katowice - GKS Tychy
11:00 Sport raport
11:15 Ani słowa o polityce
11:45 1. liga polska ekstra
12:25 Stomil Olsztyn - Wisła Płock
14:30 1. liga polska ekstra
15:00 Sport raport
15:15 Siłownia
16:00 Sport raport
16:15 Bieg przez plotki
17:00 Sport raport
17:10 Bieg przez plotki
18:00 Sport raport
18:15 UC Sampdoria - AC Milan
19:00 Sport raport
19:10 UC Sampdoria - AC Milan
20:00 Sport raport
20:10 PLMMA 43 EXTRA we Włocławku
22:00 Sport raport 24
23:00 1. liga polska ekstra
23:35 Stomil Olsztyn - Wisła Płock
1:15 1. liga polska ekstra
1:40 Sport raport 24
2:25 Donatas Bondorovas - Willie Monroe jr

Ale kino + HD
8:00 Czekając na mamę
8:15 Scoop - Gorący temat
10:00 Nasza niania jest agentem
11:45 Bitwa o Ardeny
14:20 Serce nie sługa
16:20 Skok życia
18:15 Naoczny świadek
20:10 Fargo Odcinek: 7
21:10 Fargo Odcinek: 8
22:15 Bestie z południowych krain
0:05 Konstelacje
0:40 Żar ciała
2:30 Dług
4:10 Egzekutor
5:50 Agnieszka
6:00 Przerwa w nadawaniu

Planete + HD
6:45 Wiatr Odcinek: 4
7:45 Wiatr Odcinek: 5
8:50 Wiatr Odcinek: 6
9:55 Ziemia widziana z nieba Odcinek: 1
10:50 Ziemia widziana z nieba Odcinek: 2
11:50 Ziemia widziana z nieba Odcinek: 3
12:50 Ziemia widziana z nieba Odcinek: 4
13:50 Ziemia widziana z nieba Odcinek: 5
14:55 Powrót na Kaukaz - Depardieu śladami Dumasa
16:00 Wolfman
17:00 Teologowie w służbie Hitlera
18:00 W szklanej klatce. Nowe amerykańskie więzienia
19:10 Otwarte więzienia. Krok ku resocjalizacji
20:05 Surfing po fińsku
21:00 Skandymania Odcinek: 1
22:00 Borelioza, cicha epidemia
23:05 Punkówa
0:35 213 - gangsterzy z Miasta Aniołów
2:15 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 4 Sezon: 9
2:45 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 5 Sezon: 9
3:15 Przerwa w nadawaniu

Kuchnia + HD
6:00 Kuchnia jak życie Odcinek: 25 Sezon: 2
6:30 ABC GOTOWANIA Odcinek: 2 Sezon: 2
7:00 Warsztaty smaku kuchni+ Odcinek: 1
7:30 Telesprzedaż
8:15 Jakubiak lokalnie Odcinek: 10 Sezon: 4
8:45 Jak się robi najlepsze... wino Odcinek: 1
9:45 Kuchnia francuska po prostu Odcinek: 2 Sezon: 3
10:10 Gruby reportaż o odchudzaniu Odcinek: 2
11:20 Ugotuj mi mamo! Odcinek: 1
11:50 Królestwo bajecznych wypieków Odcinek: 10
12:40 30 minut Jamiego Odcinek: 18
13:10 ABC GOTOWANIA Odcinek: 10 Sezon: 3
13:45 Jamie w domu Odcinek: 9 Sezon: 2
14:15 Be Active. Ewa Chodakowska Odcinek: 2
14:45 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu Odcinek: 5
15:15 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu Odcinek: 61
15:45 Globe-Cooker Odcinek: 1 Sezon: 6
16:45 David w Europie Odcinek: 6 Sezon: 2
17:15 Z.U.P.A. Odcinek: 2 Sezon: 2
17:35 Cook news Odcinek: 44
17:45 Polska ze smakiem Odcinek: 6
18:10 Gotuj sprytnie jak Jamie Odcinek: 4
19:00 Jakubiak lokalnie Odcinek: 10 Sezon: 4
19:30 ABC GOTOWANIA Odcinek: 10 Sezon: 3
20:00 Ministerstwo żywności Jamiego Olivera Odcinek: 2
20:50 Cook news Odcinek: 44
21:00 Be Active. Ewa Chodakowska Odcinek: 3
21:30 Nigel Slater: przepis dnia Odcinek: 3
22:05 Ser w plasterkach Odcinek: 5 Sezon: 6
22:35 Smak Grenlandii Odcinek: 4
23:30 David w Europie Odcinek: 6 Sezon: 2
0:00 Z.U.P.A. Odcinek: 2 Sezon: 2
0:15 Przez dziurkę od sera Odcinek: 6
0:35 Cook news Odcinek: 44
0:40 Wiosna w River Cottage Odcinek: 3
1:35 Polska ze smakiem Odcinek: 6
2:00 Szefowie kuchni Odcinek: 10 Sezon: 2
2:25 Para w kuchni Odcinek: 20 Sezon: 2
3:00 Warsztaty smaku kuchni+ Odcinek: 2
3:30 Para w kuchni Odcinek: 9
4:00 Kuroniowie rozgryzają Odcinek: 6
4:30 Ugotowani, czyli bitwa na noże i widelce Odcinek: 6
5:00 Jak Piotr przykazał Odcinek: 6
5:30 Koszer macher Odcinek: 5

Domo + HD
6:00 Domy gwiazd Odcinek: 5 Sezon: 3
6:30 Remont w 48 godzin Odcinek: 8
7:00 Daleko od miasta Odcinek: 10
7:30 Telesprzedaż
8:25 Bezczelnie perfekcyjny Odcinek: 7 Sezon: 5
9:20 Gadżet+ Odcinek: 4
9:35 Podzielić M2 Odcinek: 4
10:10 Remont w 48 godzin Odcinek: 8
10:40 Home staging - mieszkania do sprzedania Odcinek: 9 Sezon: 3
11:10 EXPRESS DOMOWY Odcinek: 44
11:20 Ucieczka na wieś Odcinek: 13 Sezon: 7
12:10 Ucieczka na wieś Odcinek: 14 Sezon: 7
13:05 Agentki Odcinek: 15
13:30 Agentki Odcinek: 16
14:00 Candice wie wszystko Odcinek: 22 Sezon: 3
14:25 Candice wie wszystko Odcinek: 23 Sezon: 3
15:00 Bezczelnie perfekcyjna terapia wnętrz Odcinek: 1
15:50 EXPRESS DOMOWY Odcinek: 44
16:00 Daleko od miasta Odcinek: 10
16:30 Home staging - mieszkania do sprzedania Odcinek: 10 Sezon: 3
17:00 Domy gwiazd Odcinek: 6 Sezon: 3
17:30 Gadżet+ Odcinek: 5
17:45 Podzielić M2 Odcinek: 4
18:15 Sekrety luksusowych hoteli Odcinek: 3
19:05 Wielkie projekty Odcinek: 7 Sezon: 11
20:00 Wielkie projekty Odcinek: 8 Sezon: 11
21:00 Zamki na piasku Odcinek: 11 Sezon: 2
21:25 Zamki na piasku Odcinek: 12 Sezon: 2
21:55 Budynki według Johna Portmana
22:55 Francuskie ogrody Monty'ego Dona Odcinek: 1
0:00 Home staging - mieszkania do sprzedania Odcinek: 10 Sezon: 3
0:30 Wyzwanie - nowe mieszkanie Odcinek: 10
1:00 Daleko od miasta Odcinek: 10
1:30 Remont w 48 godzin Odcinek: 8
2:00 Domy gwiazd Odcinek: 6 Sezon: 3
2:30 Domokreacje. Oddam wnętrze w dobre ręce Odcinek: 14
3:00 Przerwa w nadawaniu

MiniMini + HD
5:00 Meme i przysłowia Odcinek: 7
5:05 MiniEncyklopedia Odcinek: 5
5:10 MiniCyferki Odcinek: 3
5:15 MiniKolory Odcinek: 7
5:20 MiniAbecadło Odcinek: 7
5:25 Opowieści Kota Śpiocha Odcinek: 2 Sezon: 2
5:30 Przygody kota Filemona Odcinek: 3
5:40 Mały pingwin Pik-Pok Odcinek: 10
5:50 Pomysłowy Dobromir Odcinek: 11
6:00 Peppa Odcinek: 50
6:05 Świat słów Odcinek: 74
6:20 Dziwny świat kota Filemona Odcinek: 5
6:30 Chmurkowe opowieści Odcinek: 39
6:45 Lulu i inne zwierzaki Odcinek: 21 Sezon: 2
7:00 Peg + kot Odcinek: 9
7:15 Detektyw Łodyga Odcinek: 1 Sezon: 2
7:30 Kosmoloty Odcinek: 14
7:45 Roztańczona Angelina Odcinek: 35
8:00 Kotka Pusia Odcinek: 8 Sezon: 2
8:15 Ciekawski George Odcinek: 6 Sezon: 7
8:45 Borys Odcinek: 2
8:50 Emilka Odcinek: 28
8:55 Kot Prot na wszystko odpowie w lot Odcinek: 66
9:10 Mela i smoki Odcinek: 17
9:20 Tomek i przyjaciele Odcinek: 6 Sezon: 17
9:35 Franklin i przyjaciele Odcinek: 23
10:00 Super Grover 2.0 Odcinek: 8
10:05 Musical Elma Odcinek: 15
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej Odcinek: 21
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek Odcinek: 8 Sezon: 2
10:35 Super zdrowe potwory Odcinek: 21
10:45 Strażak Sam i wielki pożar w Pontypandy
11:50 Pomysłowy Dobromir Odcinek: 12
12:00 Rastamysz Odcinek: 19 Sezon: 2
12:15 Tree Fu Tom Odcinek: 14 Sezon: 2
12:40 Lalaloopsy Odcinek: 43
13:05 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu Odcinek: 10 Sezon: 3
13:30 Roztańczona Angelina Odcinek: 36
13:45 Lulu i inne zwierzaki Odcinek: 22 Sezon: 2
14:00 Stacyjkowo Odcinek: 18
14:10 Plastusiowy pamiętnik Odcinek: 4
14:20 Rycerz Mike Odcinek: 29 Sezon: 2
14:35 Franklin i przyjaciele Odcinek: 24
15:00 Czytanki Mini Mini Odcinek: 6 Sezon: 3
15:05 Opowieści Kota Śpiocha Odcinek: 2 Sezon: 2
15:15 Ola i jej zoo Odcinek: 15
15:40 Świat słów Odcinek: 74
15:55 Peg + kot Odcinek: 9
16:05 Tomek i przyjaciele Odcinek: 7 Sezon: 17
16:20 Rycerz Mike Odcinek: 41 Sezon: 2
16:30 Chmurkowe opowieści Odcinek: 40
16:45 Rastamysz Odcinek: 20 Sezon: 2
17:00 Ciekawski George Odcinek: 1 Sezon: 8
17:30 Parauszek i przyjaciele Odcinek: 21
17:45 Kot Prot na wszystko odpowie w lot Odcinek: 67
17:55 Kot Prot na wszystko odpowie w lot Odcinek: 75
18:15 Peppa Odcinek: 18 Sezon: 3
18:20 Tree Fu Tom Odcinek: 15 Sezon: 2
18:45 Kotka Pusia Odcinek: 9 Sezon: 2
19:00 Mela i smoki Odcinek: 18
19:15 Kosmoloty Odcinek: 15
19:30 Lalaloopsy Odcinek: 44
19:50 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 6 Sezon: 3
20:15 Stacyjkowo Odcinek: 19
20:25 Myszka w paski i dobre maniery Odcinek: 1
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu Odcinek: 11 Sezon: 3
21:00 Przerwa w nadawaniu

TeleTOON + HD
6:00 Zwierzakowo Odcinek: 18
6:15 Zwierzakowo Odcinek: 23
6:30 Deserownia Odcinek: 10
6:40 TeleTOON+ play Odcinek: 1 Sezon: 3
6:50 Triki Tiki Odcinek: 7 Sezon: 3
7:00 Sherlock Jak Odcinek: 27
7:15 Sherlock Jak Odcinek: 28
7:30 Smerfy Odcinek: 117
8:00 Pac-Man i upiorne przygody Odcinek: 39
8:25 Deserownia Odcinek: 6 Sezon: 3
8:35 Littlest Pet Shop Odcinek: 9 Sezon: 2
9:00 Grachi Odcinek: 30
9:45 Grachi Odcinek: 31
10:35 Grachi Odcinek: 32
11:20 Grachi Odcinek: 33
12:10 Grachi Odcinek: 34
12:55 Littlest Pet Shop Odcinek: 10 Sezon: 2
13:20 Mia i ja Odcinek: 3
13:50 Triki Tiki Odcinek: 10 Sezon: 3
14:05 Deserownia Odcinek: 6 Sezon: 3
14:15 Baranek Shaun Odcinek: 14 Sezon: 4
14:25 Pac-Man i upiorne przygody Odcinek: 27
14:50 Baranek Shaun Odcinek: 15 Sezon: 4
15:00 Smerfy Odcinek: 118
15:25 Ninjago - mistrzowie spinjitzu Odcinek: 12
15:50 TeleTOON+ play Odcinek: 9 Sezon: 3
16:00 Martin Tajemniczy Odcinek: 29 Sezon: 3
16:20 Martin Tajemniczy Odcinek: 30 Sezon: 3
16:45 Ninjago - mistrzowie spinjitzu Odcinek: 13
17:10 Straszny Larry Odcinek: 5
17:25 Akademia tańca Odcinek: 5
17:50 Triki Tiki 1Odcinek: 10 Sezon: 3
18:00 My Little Pony: Equestria Girls
19:15 My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks
20:30 Mój kumpel anioł Odcinek: 19
20:55 Mój kumpel anioł Odcinek: 20
21:20 Straszny Larry Odcinek: 6
21:35 M.I. High Odcinek: 23
22:05 Kod Lyoko: Ewolucja Odcinek: 2
22:30 TeleTOON+ play Odcinek: 1
22:40 TeleTOON+ play Odcinek: 2
22:55 Fresh Air Odcinek: 320
23:10 Technology Odcinek: 13
23:45 Joint Odcinek: 13
0:15 E-sport Odcinek: 12
0:50 Fresh Air Odcinek: 321
1:05 Zwierzakowo Odcinek: 1
1:20 Zwierzakowo Odcinek: 2
1:35 Zwierzakowo Odcinek: 3
1:45 Zwierzakowo Odcinek: 4
2:00 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.