FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów; odc.10 - Księżniczka Moya [cz.1]; serial prod.USA
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 Cybermania
09:35 Walt Disney przedstawia; Mała Syrenka; serial anim.prod.USA
09:55 Walt Disney przedstawia; Gorączka złota - przygoda na Alasce; cz.2; film fab.prod.USA
10:45 Jak zdać... i się dostać - egzaminy 2002
10:50 Niegrzeczne aniołki; odc.3; 1997  serial prod.USA; wyk: Steve Monroe,David Lipper
11:15 Historia filozofii po góralsku według ks. Józefa Tischnera; Protagoras spotyka Goriasza...
11:20 Jak zdać... i się dostać - egzaminy 2002
11:35 Lista przebojów; [stereo]
12:05 Z kamerą wśród zwierząt; Zima w ZOO
12:25 Jak zdać... i się dostać - egzaminy 2002
12:30 Kwadrans na kawę
12:45 Kobiety Białego Domu; odc.18-Julia Grant
12:50 Jak zdać... i się dostać - egzaminy 2002
13:00 Wiadomości
13:10 Dwadzieścia jeden; teleturniej [stereo]
13:45 Słoneczny patrol; odc.22; serial prod.USA
14:30 Poszukiwacze skarbów; teleturniej [stereo]
14:55 Jak zdać... i się dostać - egzaminy 2002
15:05 Zwierzęta świata; Skalisty brzeg cz.2; film dok.prod.australijskiej [stereo]
15:35 Co Pani na to?
16:05 Jak zdać... i się dostać - egzaminy 2002
16:10 Moda na sukces; odc.1552; serial prod.USA
16:40 Teleexpress
17:00 Plebania; odc.143; serial TVP
17:30 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; 15 km kobiet,ewolucje na nartach,skoki do kombinacji
19:15 Wieczorynka; Vivi i Levi
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:05 D N A; D.N.A; 1996  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: William Mesa; wyk: Mark Dacascos,Jurgen Prochnow,Robin McKee
21:40 Tour de Maryla-Ole! cz.II; [stereo]
22:25 Wilk; Wolf; 1994  horror prod.USA/tylko dla dorosłych/; reż: Mike Nichols; wyk: Jack Nicholson,Michelle Pfeiffer
00:30 Niemy krzyk; The Gardener; 1998  thriller prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: James D.R.Hickox; wyk: Malcolm McDowell,Angie Everhart,Richard Grieco
02:10 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; łyżwiarstwo figurowe-pary sportowe,hokej:Austria-Łotwa
05:30 Zakończenie programu

TVP 2
07:00    Echa tygodnia; /dla niesłyszących/   
07:30    Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych   
08:00    Program lokalny
09:00    M jak miłość; odc.47; serial TVP; powt.   
09:50    Drapieżcy; odc.5/6; serial dok.prod.angielskiej   
10:20    Kręcioła   
10:50    Na maksa; teleturniej   
11:15    Arka Noego   
11:40    Kino bez rodziców; Flinstonowie; serial animowany prod. USA
12:15    Pan North; 1988 film fab.prod. USA; reż: Danny Huston; wyk: Anthony Edwards, Robert Mitchum   
13:45    Gość specjalny Dwójki - Woody Allen   
14:00    Familiada; teleturniej   
14:30    Złotopolscy; odc.391 - Drugi prekursor; telenowela TVP   
15:00    Wielka gra; teleturniej   
16:00    Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.   
17:00    30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]   
17:30    Jazda kulturalna   
18:00    Program lokalny   
18:22    Pogoda   
18:30    Panorama   
18:50    Gość specjalny Dwójki - Woody Allen   
19:00    Herbatka u Tadka; stereo   
20:00    Wieczór kabaretowy z bólem głowy; [stereo]; wyk: Kabaret Elita   
20:50    Słowo na niedzielę   
21:00    Panorama   
21:20    Sport-telegram   
21:27    Prognoza pogody
21:35    Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - transmisje; bieg 30 km-mężczyźni,muldy-kobiety,łyżwy szybkie,5 km-mężczyźni
22:15    Prawdopodobieństwo winy; Probable Cause; 1994 film fab. prod. USA; reż: Paul Ziller; wyk: Michael Ironside, Craig T. Nelson, Kate Vernon
23:50    Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje; łyżwy szybkie-mężczyźni,muldy-kobiety,kombinacja norweska,bieg 15 km-kobiety
00:30    Sjesta; Siesta; 1987 film fab.prod.USA; reż: Mary Lambert; wyk: Ellen Barkin,Gabriel Byrne,Jodie Foster
02:05    Śledztwa Joanne; Pozory mylą; Criminal Instinct:Deadly Appearances; 2000 film fab.prod.kanadyjskiej [za zgodą rodziców]; reż: George Bloomfield; wyk: Wendy Crewson,Victor Garber,Robert Hays
03:35    Zakończenie programu

Polsat
06:00 DISCO Relax
07:00 Twój lekarz - magazyn
07:15 Wystarczy chcieć
07:30 Ręce, które leczą
08:00 Mumia Niania (11) - serial
08:30 Batman - dwadzieścia lat później 2 (24) - serial anlmowany
09:00 Casper (31) - serial anim. USA
09:25 Power Rangers
09:55 Disco Polo Live
10:55 Zegarek - dramat USA 1996
12:35 Abbott i Costello spotykają Jekylla i Hyde'a - komedia sensacyjna
14:00 Gepardy. Wyścig o życie
14:30 Benny Hill - serial
15:00 4 x 4 - magazyn
15:30 Niewiarygodne, ale prawdziwe 2 (5) - serial dokumentalny 15min.
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:05 Najzabawniejsze zwierzeta Świata (19) - program przyrodniczy
16:35 Miłość, czy kochanie? (3) - serial obycz. USA 2000
17:25 Apetyt na miłość (15) - teleturniej
17:55 Jezioro marzeń 4 (59) - serial dla młodzieży USA 1999
18:45 Inforrnacje
19:00 Sport
19:05 Prognoza
19:10 Rozbij bank - teleturniej
20:00 Świat wedlug Kiepskich (95) - serial kom. Polska 2001 3Omin.
20:30 Kocham Klarę (11) - serial kom. Polska 2001 35min.
21:05 W tajnej służbie jej Królewskiej Mości - film prod. brytyjskiej
21:30 Losowanie Lotto (w przerwie filmu)
01:40 Abbott i Costello spotykają Jekylla i Hyde'a - komedia sensacyjna
03:05 Muzyka na BIS - rock + pop 150min.

TVN
06:30 Telesklep - program reklamowy
08:00 Punky Brewster (71)
08:25 Wodnikowe Wzgórze (18) - serial anim.
08:50 Animaniacy (62) - serial animowany USA 25min.
09:15 Omer (10) 25min.
09:40 Świat Bobby'ego - serial anim.
10:05 Uczniowskie manewry (23) - serial kom. USA 25min.
10:30 Automaniak - magazyn motoryzacyjny 30min.
11:00 Maraton uśmiechu - kabaret
11:30 VIVA Polska! - program muzyczny
13:30 Granice - serial dokumentalny
14:00 Przygody Supermana (64) - serial przyg. USA 1995 55min.
14:55 Ananasy z mojej klasy- program rozrykowy 65min.
16:00 Kto Was tak urządził? - program rozrywkowy 3Omin.
16:30 Wielka niespodzianka Klaudiusza - program rozrywkowy
17:00 Kochane kłopoty (19) - serial obycz. USA 2000
17:55 13 posterunek II (23) - serial kom. PoIska 2000 35min
18:30 Ale plama - kabaret 30 min.
19:00 TVN Fakty - wiadomości
19:20 Sport - wiadomości sportowe
19.25 Pogoda - prognoza pogody
19:35 Extra Wizjer - magazyn
20:00 Milionerzy - teletumiej
20:45 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
21:45 Dług - film sensacyjny Polska 1999
00:55 Szalony Jackson - film sensacyjny USA 1988
2:40 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.00    Wyspa Noego - angielski film animowany dla młodych widzów
7.30    Czerwony pies Clifford  - serial animowany dla dzieci
8.00    Dzień dobry, tu Gdańsk
8.20    Panorama
8.30    Dzień dobry, tu Gdańsk
9.00    Randall i duch Hopkirka - angielski serial /1974/
10.00    Dom czarodzieja - serial dla młodych widzów
10.30    Muppety na tropie - film fabularny prod. USA
12.10    Cel podróży
13.00    Nie zostawić was sierotami - reportaż (OTV)
13.25    Psy lekarze odc.2 /2/ - film dokumentalny
13.55    Siedem szczytów - chorwacki serial dokumentalny
14.25    Zaścianek - reportaż
15.00    Kino familijne: Eugenia Sandler - australijski serial sensacyjny dla młodzieży
15.30    Recital w Harendzie: Czerwony Tulipan
16.15    Szczęśliwej podróży - poradnik turystyczny
16.40    Zaproszenie - magazyn krajoznawczy
17.00    Etos - magazyn katolicki
17.15    Dozwolone od lat 40 - Mój nowy magnetowid
17.35    Pod biało-czerwoną banderą
17.55    Słowo o Ewangelii
18.00    Panorama, Pogoda, Sport
18.20    Punkt - Gość tygodnia
18.30    Uśmiechnij się! - kabaretowy program rozrywkowy
19.00    Osadnicy - film obyczajowy prod. USA, 1973. Reż. Kulik Buzz  Wyst: Pettet Joanna, Shanter William, Janssen David, Hunt Helen. 
20.40    Telekurier bis - przegląd najciekawszych tematów poruszanych w ciągu tygodnia w Telekurierze
21.00    Masz prawo być bezpieczny
21.20    Rejs zagraniczny - reportaż
21.30    Gość "3"
21.45    Panorama - wydanie wieczorne
22.00    Akta Odessy - angielski film sensacyjny, 1974. Reż. Neame Ronald. Wyst: Voight Jon, Schell Maximilian, Schell Maria, Tamm Mary, Jacob Derek.
0.05    Jesteś cudowna - angielski serial fabularny
1.00    Zakończenie programu

TVP 3 Lublin
7.00 Wyspa Noego (3/13) - serial rysunkowy
7.30 Czerwony pies Clifford (16/26) - francuski serial rysunkowy
8.00 Dziedzictwo - magazyn katolicki
8.30 Reporterzy TVP 3 zapraszają
9.00 Randall i duch Hopkirka - angielski serial fabularny
10.00 Szkoła mistrzów (2/26) - serial przygodowy
10.30 Muppety na tropie - amerykański film przygodowy
12.00 Cel podróży (18/26) - serial dokumentalny
13.00 Skarbiec - magazyn kulturalny
13.25 Serial dokumentalny
13.55 Siedem szczytów (6/7) - chorwacki serial dokumentalny
14.25 Gościniec
15.00 Kino familijne: Eugenia Sandler (7/13) - australijski serial przygodowy
15.30 Program rozrywkowy
16.15 Szczęśliwej podróży
16.40 Zaproszenie
17.00 Reporterzy TVP 3 zapraszają
17.30 Polskie stada i stadniny koni
18.00 Panorama lubelska
18.20 Słódź nam tę Łódź - program rozrywkowy
19.00 Osadnicy - amerykański film fabularny (1973)
20.40 Telekurier Bis
21.00 Reporterzy TVP 3 zapraszają
21.30 Panorama lubelska
21.45 Reporterzy TVP 3 zapraszają
22.00 Akta Odessy - angielski film fabularny (1974)
00.05 Jesteś cudowna (4/7) - angielski serial fabularny
01.35 Zakończenie programu

TVP 3 Łódż
06:55     Program dnia
07:00     Wyspa Noego (3) - serial dla młodych widzów.
07:30     Czerwony pies Clifford (17) - serial animowany
08:00     Przygody Kota Filemona (13/19)
08:10     Hity i bity
09:00     święty (41) - serial fabularny
10:00     Kino familijne - Szkoła mistrzów (2) - serial fabularny
10:30     Muppety na tropie - film fabularny
12:05     Cel podróży (18) - serial dokumentalny
13:00     Skarbiec - magazyn kulturalny
13:25     Serial dokumentalny
13:55     Siedem szczytów (6) - serial dokumentalny
14:25     Zaścianek
14:55     Kino familijne - Eugenia Sandler (7) - sensacyjny serial dla młodzieży- prod. Austarlijskiej. Rok 2000.
15:30     rozrywka
16:15     Szczęśliwej podróży - poradnik turystyczny, w którym poznajemy ciekawe zakątki świata, zabytki i urokliwą architekturę, a ich także walory turystczne wielu krajów.
16:40     Zaproszenie - prezentacja ciekawych zakątków naszego kraju , piękna polskiego krajobrazu, walorów turystycznych odwiedzanych miejscowości. Informacje o rzemiośle, kuchniach regionalnych, hotelach i restauracjach.
17:00     Bywalec (powt.)
17:15     Magazyn kulturalny
17:45     Katolicki tygodnik informacyjny
18:00     łwd
18:20     łodź 3 proponuje
18:30     Legendy regionu,Ziemia Borowiacka - omówienie legend i opowiesci z Borów Tucholskich
18:50     Nie tylko Wawel (w Krasnobrodzie)
19:00     Osadnicy - film fabularny
20:35     Telekurier bis - przegląd najciekawszych tematów poruszanych w ciągu tygodnia w telekurierze.
21:05     Koncerty"Trójki"
22:00     Akta Odessy - dla dorosłych - film fabularny
00:05     Jesteś cudowna (4) - film fabularny
01:35     Program na jutro

TV Polonia
06:00    Na dobre i na złe; odc. 73 - Cena honoru; serial TVP
07:00    Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30    Telewizyjne Wiadomości Literackie; magazyn kulturalny; powt.
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Tradycje; Przysiółek; reportaż Krzysztofa Kubiaka; powt.
08:40    Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05    Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
09:30    Tęczowa bajeczka; O worku z piosenkami; program dla dzieci
09:40    Mapeciątka; odc. 84 - Mapeciątka z Gęsiej Wólki; serial anim. prod. angielskiej
10:05    Festiwal im.Szaloma Asza w Kutnie; reportaż; powt.
10:20    Tam gdzie jesteśmy; Zdążyć na ostatni samolot; reportaż Filipa Kapsy
10:45    Wieści polonijne; powt.
11:00    Mówi się...; program poradnikowy; powt.
11:20    Zaproszenie; W gościnie u "Dobrodzieja"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
11:45    Klan; odc. 538; telenowela TVP; powt.
12:10    Klan; odc. 539; telenowela TVP; powt.
12:35    Klan; odc. 540; telenowela TVP; powt.
13:00    Wiadomości
13:10    Szabla od komendanta; 1995 film fabularny prod. polskiej (101'); reż: Jan Jakub Kolski; wyk: Bronisław Pawlik, Franciszek Pieczka, Witold Pyrkosz, Wiesław Gołas   
14:50    Od przedszkola do Opola   
15:25    Graj z Kuroniem; odc. 6   
16:00    Wojna domowa; odc. 3/15 - Wywiadówka; 1965 serial prod. polskiej; reż: Jerzy Gruza   
16:30    Tam gdzie jesteśmy; Zdążyć na ostatni samolot; reportaż Filipa Kapsy; powt.   
17:00    Teleexpress   
17:15    Rozmowa dnia; powt.
17:30    Na dobre i na złe; odc. 73 - Cena honoru; serial TVP; powt.
18:22    Pogoda
18:30    Panorama
18:50    Zaproszenie; W gościnie u "Dobrodzieja"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.   
19:15    Dobranocka; Przygody Misia Colargola; odc. 31 - Colargol na festiwalu; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości   
19:50    Pogoda
19:53    Sport
20:00    Statek szalony czyli płyniemy na do Rio...; cz. 1   
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:27    Pogoda
21:30    Szabla od komendanta; 1995 film fabularny prod. polskiej (101'); reż: Jan Jakub Kolski; wyk: Bronisław Pawlik, Franciszek Pieczka, Witold Pyrkosz, Wiesław Gołas; powt.
23:10    Tour de Maryla; cz. 1; program rozrywkowy
23:55    Ze sztuką na ty; Album krakowskiej sztuki; Jan Sawka cz. 2
00:20    Na dobre i na złe; odc. 73 - Cena honoru; serial TVP; powt
01:15    Przygody Misia Colargola; odc. 31 - Colargol na festiwalu; serial animowany dla dzieci; powt.   
01:30    Wiadomości; powt.   
01:50    Sport-telegram; powt.   
02:00    Klan; odc. 538; telenowela TVP
02:25    Klan; odc. 539; telenowela TVP
02:50    Klan; odc. 540; telenowela TVP
03:15    Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
03:30    Szabla od komendanta; 1995 film fabularny prod. polskiej (101'); reż: Jan Jakub Kolski; wyk: Bronisław Pawlik, Franciszek Pieczka, Witold Pyrkosz, Wiesław Gołas; powt.
05:10    Tour de Maryla; cz. 1; program rozrywkowy; powt.
05:55    Tam gdzie jesteśmy; Zdążyć na ostatni samolot; reportaż Filipa Kapsy; powt.
06:20    Zakończenie programu

TV4
6:00 Rudzielec - anim.
6:30 Czarny Królewicz - serial
7:30 Film dokumentalny
8:30 Hoboczaki - anim.
9:00 Rudzielec - anim.
9:30 Biały Kieł - serial
10:00 Capitain Star - anim.
10:30 Super VIP
11:15 Z afrykańskiego pamiętnika - serial
12:00 Film doku- mentalny
13:00 TV4 kropka pl
13:30 V Max
14:00 Garbus - film kostiumowy, Francja 1959
16:00 Troje z piekła rodem - serial sens, USA
16:50 Niewiarygodne, ale prawdziwe 2 - serial dok
17:45 Dziennik, Sport
18:05 Ara urwis - film przygodowy, Australia 1998, reż Mario Andreacchio
20:00 Przetrwać w Himalajach - dramat, USA 1997, reż John Patterson
21:50 Anioł ciemności 2 - serial sens USA
22:50 Wokanda - program dokumentalny
23:20 Drogówka - magazyn policyjny
23:50 Kaligula - dramat kostiumowy, USA 1980, reż Tinto Brass/Bob Guccione
1:50 Muzyczny VIP - magazyn

RTL7
7:00 Teleshopping
8:20 Odjazdowe kreskówki: Dragon Ball, Kangoo, Rycerze zodiaku - filmy animowane
10:15 Celine Dion - koncert
11:00 Zwariowana kamera
11:50 Beatie Bow - film przygodowy
13:25 Lano i Woodley 2 - serial
13:55 Hotel - serial
14:45 Naczelne - film przyrodni- czy
15:40 Ranczo - komedia, USA 1996
17:20 Czynnik PSI 3 - serial
18:10 Słoneczny patrol - serial
19:00 Celine Dion - koncert
20:00 Pochowajcie mnie w Niagarze - komedia sensacyjna, USA 1993
21:30 Transylwania 6-5000 - komedia sensacyjna, USA 1985
23:10 Skrywane pragnienia - film erotyczny
0:50 Pochowajcie mnie w Niagarze - komedia sensacyjna, USA 1993

TV PULS
7:00 Telesklep
8:00 Rycerz Redwall - serial
8:30 Karolina i przyjaciele - serial
9:00 Domek na prerii - serial
10:00 Dotyk anioła - serial
11:00 Tajemniczy element - serial
12:00 M Kwadrat
12:30 Symbole polityczne: Brytania - film dokumentalny
13:30 Remington Steele - serial
14:20 Widmo diamentowych gór - film dokumentalny
15:30 Kacper i przyjaciele - serial
16:00 Jak się robi ...? - reportaż
16:40 Inspekcja pana Anatola - ko- media
18:20 Jak w korcu maku - komedia
20:00 Wydarzenia
20:25 Zdarzyło się jutro - serial
21:25 Pan wzywał Milordzie? - serial
22:20 Strażnik pierwszej damy - komedia
0:05 Pan wzywał Milordzie? - serial

Eurosport
7.00 Wiadomości Olimpijskie 
7.30 Olympic Extra
8.00 Wiadomości Olimpijskie 
8.30 Olympic Extra
9.00 Igrzyska Olimpijskie: Otwarcie igrzysk olimpijskich w Salt Lake City
11.00 Skoki narciarskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City (USA)
12.30 Wiadomości Olimpijskie 
13.00 Igrzyska Olimpijskie: Otwarcie igrzysk olimpiskich w Salt Lake City
15.00 Skoki narciarskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City (USA)
16.15 Wiadomości olimpijskie 
16.45 Igrzyska Olimpijskie: Otwarcie igrzysk olimpijskich
17.00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki - mecz o 3. miejsce (LIVE)
19.00 Wiadomości 
19:15 Biegi narciarskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
20.15 Kombinacja norweska: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
22:15 Wiadomości
22:30 Biegi narciarskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
23.45 Narciarstwo akrobatyczne: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
0.15 Łyż­ wiarstwo szybkie: Salt Lake City
1.15 Kombinacja norweska: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City

Reality TV
06.00    Na służbie (In the Line of Duty) (50 min.)
06.50    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
07.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
07.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.)
09.00    Szkoła lotników (Flying Soldiers) (30 min.)
09.30    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.55    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
10.20    Sprawa Curtisa (Curtis Court)(25 min.)
10.45    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (20 min.)
11.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
11.30    Na służbie (In the Line of Duty) (50 min.)
12.20    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
12.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
13.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
14.05    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.)
14.30    Szkoła lotników (Flying Soldiers) (30 min.).
15.00    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.25    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
15.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
16.15    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (20 min.)
16.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00    Wyzwania losu (I Dare You) (50 min.)
17.50    Rozbitkowie (Shipwrecked) (55 min.).
18.45    Wbrew prawu (Against The Law) (50 min.)
19.35    Zawodowcy (The Professionals) (55 min.)
20.30    Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
21.00    W walce o życie (Critical Incident) (55 min.).
21.55    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
22.20    Niebezpieczna profesja (Dangerous Seas: Inside the US Coastsquads) (55 min.).
23.15    Wyzwania losu (I Dare You) (50 min.)
24.05    Rozbitkowie (Shipwrecked) (555 min.).
01.00    Wbrew prawu (Against The Law) (50 min.)
01.50    Zawodowcy (The Professionals) (55 min.)
02.45    Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
03.15    W walce o życie (Critical Incident) (55 min.).
04.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
04.35    Niebezpieczna profesja (Dangerous Seas: Inside the US Coastquards) (55 min.). 


WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.45 Puls sportu
09.00 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Na pełnym morzu (12) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
12.00 Muzyka z WTK
12.30 Motomania - magazyn motoryzacyjny
12.50 Poznańskie rozmowy - program publicystyczny
13.10 Na zdrowie - magazyn medyczny
13.30 Scena - magazyn kulturalny
13.50 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 Oblicza Izraela (Akka, Ussafiya) - serial dokumentalny
15.30 Temat dla prezydenta 
16.30 Program lokalny
17.00 Z planu filmowego
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Sekrety kobiety - reportaż
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Muzyka z WTK
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 Studio sport - retransmisje
22.00 Program lokalny
22.30 Sekrety kobiety - reportaż
22.50 Książka nie tylko do poduszki
23.00 Policjanci - magazyn policyjny
23.15 Kawa na ławę - program publicystyczny
23.40 Wyprawy kulinarne - magazyn
00.00 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.