FANDOM


TVP 1
05:10 Tędy przeszła historia - Kanał Koryncki; cykl dokumentalny kraj prod.Grecja (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Domisiowe Bajki - Marynowane śmieci
09:05 Jedyneczka - Kraina przezroczysta; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy
09:35 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc odc. 42; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:55 Savannah odc.26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3203; serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3204; serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Faceci do wzięcia - ON, Ona, ON; serial TVP
13:25 Kogutto - odc. 9; magazyn muzyczny
13:45 Wolny wybór - Potęga wolnego rynku; serial dokumentalny kraj prod.USA (1990)
14:35 Świat wg Einsteina - Po co nam teoria względności ?; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Warto kochać odc. 78; serial TVP
16:00 Moda na sukces odc.3205; serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces odc.3206; serial kraj prod.USA (2000)
16:50 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Dwie strony medalu odc.16 - (txt str. 777); serial TVP
18:00 Dwie strony medalu odc.17 - (txt str. 777); serial TVP
18:25 Bulionerzy odc. 60 - Krysia; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy-Smerfowa chłodnia; serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:20 Piątkowe kino akcji - Muszkieterka cz. 2 - (txt str. 777); serial przygodowy kraj prod.Niemcy, USA, Chorwacja (2004)
21:55 Bella Mafia cz. 2; film fabularny kraj prod.USA (1997)
23:25 Na tropach zbrodni - Głosy z grobu; cykl dokumentalny kraj prod.USA (1997)
00:20 Kino nocnych marków - Robocop cz. 2 - Mordercza rozgrywka; serial science ficton kraj prod.Kanada (2000)
01:50 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła światah
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości odc. 152/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
06:15 Statek miłości odc. 153/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Sługa trędowatych; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus-Zabawa z grawitacją; serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe odc.159 - Nietypowy trójkąt
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:55, 10.45 i Pogoda: 9.25,10.25,10.50
11:00 Święta wojna - Koroner Himalajów
11:30 Sąsiedzi - Randka w ciemno; serial komediowy TVP
12:00 Magnum odc. 19/162 - Billy Joe Bob; serial kraj prod.USA (1981)
12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat odc. 1-Największe miasto świata; cykl reportaży
13:15 Cuda Dzikiego Zachodu cz.1; film dokumentalny kraj prod.USA (2003)
14:05 Z kabaretowego archiwum (6)
14:15 Ryzykanci  kraj prod.USA (2002)
15:05 Detektyw w sutannie - Jazz; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 mc 2 - Maszyna czasu Manna i Materny (1)
17:10 Karino odc. 2/13-Przybrana matka; serial
17:45 Program lokalny
18:15 Biuro kryminalne II odc. 10; serial TVP
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:10 Sport Telegram
19:15 Pogoda
19:25 Młode Wilki (3); wywiad
19:35 Technicy - magicy cz. 2/6-Upadek Jen; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
20:10 L jak Laskowik, T jak TEY - Narodziny gwiazdy; program kabaretowy
21:00 Europa da się lubić - Europa najbliższych ; program rozrywkowy
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Oficerowie odc. 11/13 - Paszport - (txt str. 777); serial kryminalny
23:25 Oficerowie odc.12/13 - Słowo honoru - (txt str. 777); serial kryminalny TVP
00:15 Dom szczęścia; film obyczajowy kraj prod.Francja (2000)
01:50 Matrioszki odc. 6 /10; serial kraj prod.Belgia (2003)
02:35 Pamiętajmy o Osieckiej; koncert
03:25 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
04:25 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! (213) - rozrywka
06:50 Sidła miłości (28) - telenowela, Argentyna 2006
07:45 TV market
08:00 Halo! Kasa! (93) - teleturniej
08:55 Roseanne (18) - serial komediowy, USA 1988-1997
09:25 Rodzina zastępcza (28) - serial komediowy, Polska 1999-2004
10:00 Sekret Laury (7) - telenowela, Argentyna 2004
11:00 Dharma i Greg 5 (29) - serial komediowy, USA 2002
11:30 Samo życie (832) - serial obyczajowy, Polska 2007
12:00 Sidła miłości (29) - telenowela, Argentyna 2006
12:55 Jesteś moim życiem (29) - telenowela, Argentyna 2006
13:55 Pierwsza miłość (441) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:45 Świat według Bundych 6 (169) - serial komediowy, USA 1993
15:15 Rodzina zastępcza (29) - serial komediowy, Polska 1999-2004
15:50 Wydarzenia
16:15 Pogoda
16:20 Interwencja (813)
16:30 Exclusive (193)
17:00 Gra w ciemno (267) - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość (442) - serial obyczajowy, Polska 2007
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Samo życie (833) - serial obyczajowy, Polska 2007
20:00 Dziecko na pokładzie - komedia sensacyjna, USA 1991
21:55 Studio Lotto
22:05 Prześladowca - thriller, USA 2003 tylko dla dorosłych
00:05 Fala zbrodni 4 (84) - serial sensacyjny, Polska 2006 tylko dla dorosłych
01:00 Dziewczyny w bikini (283) - quiz tylko dla dorosłych
03:00 Nocne randki - rozrywka tylko dla dorosłych

TVN
05:35 Uwaga!
05:55 Telesklep
06:45 Weronika Mars 1 (4/22) - serial kryminalny, USA 2004
07:35 Firma
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
09:05 Wykręć numer - teleturniej interaktywny
10:05 Fabryka gry - teleturniej interaktywny
11:05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
11:35 Loteria walentynkowa - losowanie
11:40 Taniec z gwiazdami 4 - rozrywka
13:05 Taniec z gwiazdami kulisy - rozrywka
13:30 Na Wspólnej (758) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:00 Weronika Mars 1 (5/22) - serial kryminalny, USA 2004
15:00 Prawo pożądania (1) - telenowela, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00 Fakty popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:15 Superkino: Wodny świat - film sf, USA 1995
22:50 Ciśnienie - horror, USA 2002 tylko dla dorosłych
00:55 Świadek koronny kulisy powstawania filmu - reportaż
01:25 Uwaga!
01:45 Nocne igraszki - rozrywka tylko dla dorosłych
02:45 Telesklep
03:05 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Mistrzowie gitary - odc. 9; serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze odc. 4; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 13; cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Mistrzowie gitary - odc. 9; serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze odc. 4; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:49 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:49 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Bracia i siostry; film dokumentalny kraj prod.Australia (1997); reż.:Russell Vines; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bracia i siostry; film dokumentalny kraj prod.Australia (1997); reż.:Russell Vines; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Rybnik
08:00 Kurier - 8.15, 8.30; Gość Kuriera 8.05; Pogoda 8.18; Serwis ekonomiczny 8.20; Przegląd prasy 8.24, 8.40; Serwis sportowy 8.35; STEREO
08:45 Z życia Kościołów
09:00 Kurier - 9.15, 9.30, 9.55; Serwis sportowy 9.10, 9.50; Przegląd prasy 9.12, 9.23; Pogoda 9.17, 9.40; Serwis ekonomiczny 9.20, 9.45; Serwis kulturalny 9.53; STEREO
10:00 Mistrzowie gitary - odc. 9; serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze odc. 4; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 13; cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
14:00 Mistrzowie gitary - odc. 9; serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
15:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze odc. 4; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier - w tym: Pogoda oraz Serwis ekonomiczny, sportowy i kulturalny; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Kronika miejska - Katowice
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Wiadomości sportowe
18:25 Czwarta władza
18:55 Śląsk jest piękny
19:15 Magazyn kulturalny
19:40 Narciarski weekend
19:45 Trening z mistrzem
19:55 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:49 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:49 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Bracia i siostry; film dokumentalny kraj prod.Australia (1997); reż.:Russell Vines; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bracia i siostry; film dokumentalny kraj prod.Australia (1997); reż.:Russell Vines; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Pimpuś - mały piesek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tylko Kaśka odc. 1 - Groźba kraj prod.Polska (1980); reż.:Włodzimierz Haupe; wyk.:Katarzyna Surmiak, Rafał Wieczyński, Mariusz Bonk, Jarosław Orlikowski, Bożena Szkopek, Kuba Wecsile, Stanisław Mikulski, Hanna Skarżanka, Anna Seniuk, Zygmunt Fok; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Sycowskie spotkania; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Poranek z muzyką - "Ostatnia Jesień" Witolda Lutosławskiego; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Polonusi w Europie - Piwnica u Inez; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Złotopolscy odc. 805 - Człowiek ma różne miny; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania odc. 618; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Szczecin na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Zawsze będę Polką; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Teatr TV - Dożywocie; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2001); reż.:Wojtek Pszoniak; wyk.:Gustaw Holoubek, Edyta Olszówka, Wojciech Pszoniak, Jan Kociniak, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Globisz, Piot Adamczyk, Borys Szyc, Sebastian Konrad; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Hej moja Bukowino; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domowe przedszkole - Pimpuś - mały piesek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Tajemnice lasu - Nasza nowa Europa, czyli przyroda bez granic.; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Złotopolscy odc. 805 - Człowiek ma różne miny; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Święta wojna - Hanys airlines; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Codzienna 2 m. 3 - odc. 3; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Zdarzyło się - Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Polskość; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Hity satelity
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka-Wioska czterdziestu rozbójników; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Plebania odc. 618; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Polska na weekend - Szczecin na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na dobre i na złe odc. 270 - Słoneczny pacjent; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Złotopolscy odc. 805 - Człowiek ma różne miny; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kozak Brabancki - Artysta sto mil przed brzegiem cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:55 Sąsiedzi w grupie raźniej odc. 6; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka-Wioska czterdziestu rozbójników; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania odc. 618; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Polska na weekend - Szczecin na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe odc. 270 - Słoneczny pacjent; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Smak Europy - Klasa średnia naszą szansą ...; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Święta wojna - Hanys airlines; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zdarzyło się - Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Polskość; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kino jest sztuką - Salome; film fabularny kraj prod.Hiszpania (2002); reż.:Carlos Saura; wyk.:Aída Gómez, Paco Mora, Roberto Vander, Carmen Villena, Javier Toca; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Dżem Live cz.1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dzieci wojny; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); reż.:Marc Wiese; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Rolando Villazon - Noc w Berlinie; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); reż.:Daniel Finkernagel, Alexander Luck; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Rock w Opolu - Opole '90 - Grzegorz Ciechowski; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Piżama; film fabularny kraj prod.Polska (1971); reż.:Antoni Krauze; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Zaginiony horyzont; film fabularny kraj prod.USA (1937); reż.:Frank Capra; wyk.:Ronald Colman, Jane Wyatt, John Howard, Margo ., Thomas Mitchell, Edward Everett Horton, Isabel Warner; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Laureaci Konkursu im. Henryka Wieniawskiego - Airi Suzuki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - W.A. Mozart - Uwertura do opery Czarodziejski flet; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Zapomniani pisarze. Bagaż Tadeusza Peipera; reportaż kraj prod.Polska (1998); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Zapomniani pisarze. W ciszy biblioteki. Wacław Berent; reportaż kraj prod.Polska (1994); Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Hurricane Festival 2005 - Audioslave; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Hurricane Festival 2005 - Beatsteaks; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Ognisty ptak; widowisko muzyczno-baletowe kraj prod.Kanada (2003); reż.:Barbara Willis Sweete; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Co słychać - magazyn muzyczny; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Trylogia Terence'a Daviesa - Dzieci cz. 1; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); reż.:Terence Davies; wyk.:Terry O'Sullivan, Wilfrid Brambell, Sheila Raynor, Jeanne Doree, Robin Hooper, Val Lilley, Phillip Mawdsley; Dla małoletnich od lat 16
22:40 Trylogia Terence'a Daviesa - Madonna z dzieciątkiem cz. 2; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); reż.:Terence Davies; wyk.:Terry O'Sullivan, Wilfrid Brambell, Sheila Raynor, Jeanne Doree, Robin Hooper, Val Lilley, Phillip Mawdsley; Dla małoletnich od lat 16
23:05 Trylogia Terence'a Daviesa - Śmierć i przemienienie cz.3; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1984); reż.:Terence Davies; wyk.:Terry O'Sullivan, Wilfrid Brambell, Sheila Raynor, Jeanne Doree, Robin Hooper, Val Lilley, Phillip Mawdsley; Dla małoletnich od lat 16
23:30 Strefa - Donna Regina w CDQ; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Strefa - Małe jest wielkie odc.28-White Stripes; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Strefa - Jechał tramwaj numer 9; film animowany kraj prod.Ukraina (2002); Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Tragedia Makbeta; dramat kraj prod.USA (1971); reż.:Roman Polański; wyk.:Jon Finch, Francesca Annis, Martin Shaw, Terence Bayler, John Stride; Dla małoletnich od lat 16
03:40 Sztuczne ognie w Watykanie; widowisko kraj prod.Watykan (2004); Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Zakończenie programu

Tele 5
05:30 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 73)
06:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 75)
06:50 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 76)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 89)
08:25 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 4)
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Lot nawigatora - film/przygodowy USA/Norwegia 1986
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 77)
13:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 78)
13:45 Telezakupy - program/Telezakupy
14:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 4)
15:15 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 71)
16:15 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 5)
17:10 Prognoza pogody - program/pogoda
17:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 90)
18:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 5)
19:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:30 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 W pułapce - film/thriller Niemcy/Belgia 1998
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:05 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program/inne
23:00 Fatalny romans - film/thriller USA 1994
01:00 Centrum miłości - film/erotyczny USA
02:25 Rybia nocka - program/inne

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Adam Małysz - wielki szlem; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 TV Moto-Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Z archiwum TVP - Jerzy Pawłowski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Liga Mistrzów - Anderlecht Bruksela - AEK Ateny
12:20 MŚ w narciarstwie alpejskim - Aare
14:05 Siódmy metr; magazyn piłki ręcznej; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Magazyn Olimpijski; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 MŚ w narciarstwie alpejskim - Aare
17:20 MŚ w łyżwiarstwie szybkim - Heerenveen
19:00 Polska Liga Hokejowa - Turniej EIHC: Polska - Litwa
21:30 Hat trick; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Z archiwum TVP - Moskwa' 80; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 MŚ w łyżwiarstwie szybkim - Heerenveen
00:30 Zakończenie dnia

TV 4
05:45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06:05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06:30 VIP - magazyn kulturalny
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV market
08:30 Power Rangers 11 (32) - serial młodzieżowy, USA/Nowa Zelandia 2003
09:00 Pokemon (249) - serial dla dzieci, Japonia/USA 1997-1998
09:30 Pensjonat pod Różą 4 (82) - serial obyczajowy, Polska 2005
10:30 Jesteś moim życiem (115) - serial obyczajowy, Argentyna 2006
11:35 Za wszelką cenę (8) - reality show
12:35 Na topie wywiad z... - wywiad
13:10 Express do fortuny - interaktywny program rozrywkowy
15:20 Gram.tv
15:50 Młodzieńcza miłość (91) - telenowela, Argentyna 2001
16:55 Resovia SSA Rzeszów Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - siatkówka
19:00 Jesteś moim życiem (116) - serial obyczajowy, Argentyna 2006
20:00 Strażnik Teksasu (17) - serial sensacyjny, USA 1998
21:00 Gorące Hawaje (12) - serial obyczajowy, USA 2004-2005
22:00 Miasteczko Point Pleasant (12) - serial fantastyczny, USA 2005
23:00 Playboy: Czarodziejki i czarownice - film erotyczny, USA 2001
01:00 Wydarzenia
01:30 Sport
01:35 Prognoza pogody
01:40 Express do fortuny - interaktywny program rozrywkowy
03:40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
04:30 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
04:50 V-Max

TVN 7
05:55 Maraton uśmiechu - rozrywka
06:25 Telesklep
07:25 Maraton uśmiechu - rozrywka
07:55 Bez śladu (22/23) - serial sensacyjny, USA 2002
08:55 Grzesznica (9/95) - telenowela, Meksyk 2003
09:45 Lekarze marzeń (5/14) - serial obyczajowy, USA 2002
10:45 Przystanek Alaska 5 (78/110) - serial obyczajowy, USA 1990-1995
11:40 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
11:45 Strażnik kasy - interaktywny program rozrywkowy
12:45 Telesklep
14:05 Grzesznica (10/95) - telenowela, Meksyk 2003
15:00 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
15:05 Maraton uśmiechu - rozrywka
15:35 Maraton uśmiechu - rozrywka
16:05 Drew Carey Show 9 (7/26) - serial komediowy, USA 1995-2004
16:35 Pępek świata (4/15) - serial komediowy, USA 2004
17:05 Lekarze marzeń (6/14) - serial obyczajowy, USA 2002
18:05 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
18:10 Przystanek Alaska 5 (78/110) - serial obyczajowy, USA 1990-1995
19:10 Drew Carey Show 9 (8/26) - serial komediowy, USA 1995-2004
19:40 Pępek świata (5/15) - serial komediowy, USA 2004
20:10 Bliskie zagrożenie - film sensacyjny, USA 1997
22:05 Kwaśne winogrona - komedia, USA 1998
00:00 Dzień wojownika - film sensacyjny, USA 1996

TV Puls
05:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
06:30 Program religijny
07:30 Wieczny płomień miłości (28) - telenowela, Meksyk 2004
08:30 Kobieta w lustrze (28) - telenowela, Kolumbia 2004
09:30 Bianka droga do szczęścia (6) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:20 Telezakupy
11:40 Sekrety archeologii (9) - serial dokumentalny
12:10 Wideowizyty (1) - serial dokumentalny
12:40 Bolesław Śmiały - film historyczny, Polska 1972
14:40 Magazyn przyrodniczy - magazyn przyrodniczy
15:00 Godzina miłosierdzia
15:35 Zdrowy Puls - magazyn medyczny
16:00 Wieczny płomień miłości (29) - telenowela, Meksyk 2004
17:00 Kobieta w lustrze (29) - telenowela, Kolumbia 2004
18:00 Bianka droga do szczęścia (7) - telenowela, Niemcy 2004-2005
19:00 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny
19:25 Sekrety archeologii (10) - serial dokumentalny
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Helen West (1) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2002
22:40 Ja, Klaudiusz (5/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
23:40 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:15 Wśród nocnej ciszy - film kryminalny, Polska 1978
02:20 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny
02:40 Godzina miłosierdzia
03:10 Puls wieczoru - program publicystyczny
03:45 Taaaka ryba

Eurosport
08:30 Inside Alinghi podsumowanie - żeglarstwo
08:45 Rajd Szwecji - rajdowe mistrzostwa świata
09:15 Mistrzostwa Świata w Igls - saneczkarstwo
09:45 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
10:45 Mistrzostwa Świata w Anterselvie - biathlon
11:45 Mistrzostwa Świata w Aare - narciarstwo alpejskie
12:15 Mistrzostwa Świata w Aare - narciarstwo alpejskie
14:00 Turniej WTA w Paryżu - tenis
15:45 Mistrzostwa Świata w Aare - narciarstwo alpejskie
17:00 Welsh International Open w Llanelli - bowls
18:00 Puchar Świata w Willingen - skoki narciarskie
19:00 Halowy mityng w Clermont-Ferrand - lekkoatletyka
21:00 Mistrzostwa Europy w Wil - timbersport
21:30 European Tour w Barcelonie - poker
22:30 Rajd Szwecji - rajdowe mistrzostwa świata
23:00 Top 24 Clubs ranking klubów - magazyn piłkarski
23:30 YOZ - magazyn sportów ekstremalnych
00:00 LG Action Sports - sporty ekstremalne
01:00 Top 24 Clubs ranking klubów - magazyn piłkarski

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Pokazy w Aare - narciarstwo dowolne
10:45 Toronto Rock Buffalo Bandits - lacrosse
12:00 Wiadomości
14:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
15:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
16:00 WDF Darts Europe w Veldhoven - rzutki
18:00 Wiadomości
18:30 YOZ - magazyn sportów ekstremalnych
19:00 Ticket To Ride Tour w Laax - snowboard
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
21:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
22:00 Australia Dania - piłka nożna
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 Liga hiszpańska - koszykówka
23:45 Puchar Świata w Deer Valley - narciarstwo dowolne
00:15 Wiadomości
01:00 Wiadomości weekendowe

Polsat: Sport
07:00 Przed sezonem - żużel
07:30 Niemcy Szwajcaria - piłka nożna
09:30 Futbol Mundial - magazyn piłkarski
10:00 Holandia Rosja - piłka nożna
12:00 BKS Delecta Chemik Bydgoszcz BOT Skra Bełchatów - siatkówka
14:30 Magazyn golfowy - magazyn sportowy
15:00 Barça TV - piłka nożna
16:00 Turniej KGHM Dialog Polish Indoors we Wrocławiu - tenis
19:55 Anwil Włocławek Kager Gdynia - koszykówka
21:50 Nasi koszykarze - wywiad
22:15 ASCO Śląsk Wrocław Energa Czarni Słupsk - koszykówka
00:00 Resovia SSA Rzeszów Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - siatkówka

CANAL+ Sport
07:00 Moto+ - magazyn sportów samochodowych
07:30 Primera división - magazyn piłkarski
08:00 Osasuna Pampeluna FC Barcelona - piłka nożna
10:00 FC Liverpool Everton Liverpool - piłka nożna
12:00 Tottenham Hotspur Manchester United - piłka nożna
14:00 Ligue 1 - magazyn piłkarski
14:30 Primera división - magazyn piłkarski
15:00 Indianapolis Colts Chicago Bears - futbol amerykański
19:30 NFL Game Day - futbol amerykański
20:00 Gwiezdne wojny I mroczne widmo - film sf, USA 1999
22:15 Anglia Hiszpania - piłka nożna
00:30 NFL Game Day - futbol amerykański
01:00 Złap sport extra - rozrywka
01:30 Primera división - magazyn piłkarski
02:00 Cleveland Cavaliers Miami Heat - koszykówka
05:00 Z pamiętnika wściekłej żony - komedia romantyczna, USA 2005

Ale Kino!
08:00 Świat na talerzu - komedia, Australia 2000
09:50 Osa - film krótkometrażowy
10:25 Chudy i inni - film obyczajowy, Polska 1966
12:05 Basquiat taniec ze śmiercią - dramat obyczajowy, USA 1996
14:00 Kopalnie króla Salomona - film przygodowy, Wielka Brytania 1937
15:30 Zbliżenia - film dokumentalny
16:05 Rewanż - film sensacyjny, USA 1997
17:40 Trzy miłości - dramat obyczajowy, Tajwan 2005
20:00 Mistrzowie - komediodramat, Czechy 2004
21:30 Wirus - film sf, USA 1999
23:15 Mordercze lato - horror, USA 1999
01:40 Zanim zapadnie noc - dramat obyczajowy, USA 2002

AXN
07:20 Sliders: Piąty wymiar 3 (8) - serial sf, USA 1996\
08:10 Zagadki z przeszłości 2 (16) - serial przygodowy, USA 2000
09:00 Wyścig 5 (7) - serial dokumentalny, USA 2004
09:50 Robinsonowie 9 (6) - serial dokumentalny, 2004
10:40 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 (18) - serial sensacyjny, USA 2001
11:30 Sliders: Piąty wymiar 3 (8) - serial sf, USA 1996
12:20 Wyścig 5 (7) - serial dokumentalny, USA 2004
13:10 Zagadki z przeszłości 2 (16) - serial przygodowy, USA 2000
14:00 Robinsonowie 9 (6) - serial dokumentalny, 2004
14:50 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 (18) - serial sensacyjny, USA 2001
15:40 Sliders: Piąty wymiar 3 (9) - serial sf, USA 1996
16:30 Zagadki z przeszłości 2 (17) - serial przygodowy, USA 2000
17:20 Wyścig 5 (8) - serial dokumentalny, USA 2004
18:15 Robinsonowie 9 (7) - serial dokumentalny, USA 2003
19:10 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 (19) - serial sensacyjny, USA 2001
20:05 Agentka o stu twarzach 2 (6/22) - serial sensacyjny, USA 2003
21:00 Zawód glina 2 (5) - serial komediowy, USA 2002
21:25 Zawód glina 2 (6) - serial komediowy, USA 2002
21:50 Dobro kontra zło (6) - serial sf, USA 1999
22:45 Lost: Zagubieni 2 (19) - serial przygodowy, USA 2004
23:40 Lost: Zagubieni 2 (20) - serial przygodowy, USA 2005
00:30 Agentka o stu twarzach 2 (6/22) - serial sensacyjny, USA 2003
01:20 Zawód glina 2 (5) - serial komediowy, USA 2002
01:45 Zawód glina 2 (6) - serial komediowy, USA 2002
02:10 Dobro kontra zło (6) - serial sf, USA 1999

Zone Europa
08:00 Cinemania (198) - magazyn filmowy
08:30 Chwila niewinności - dramat społeczny, Iran/Francja 1996
09:55 Ośmiornica 6 (7/12) - serial kryminalny, Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1992
10:55 Dzień z życia sędziego - komedia, Włochy 1954
12:40 Siedemnaście lat - dramat obyczajowy, Włochy/Chiny 1999
14:15 Czas żniw - dramat obyczajowy, Rosja 2004
15:35 Podstępne życie - komediodramat, Urugwaj/Argentyna/Kuba 2001
17:20 Szaman - dramat obyczajowy, Francja 1996
19:00 Ośmiornica 6 (7/12) - serial kryminalny, Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1992
20:00 Narwana miłość - melodramat, Francja 1985
21:50 Siedemnaście lat - dramat obyczajowy, Włochy/Chiny 1999
23:25 Lekcje uwodzenia - film erotyczny, Francja 2003
00:25 Niebezpieczne żądze - film erotyczny, Francja 2001
02:00 Narwana miłość - melodramat, Francja 1985

Hallmark
06:00 Sens życia historia Jill Ireland - film biograficzny, USA 1991
08:00 Anastazja: Tajemnica Anny (2/2) - miniserial, USA 1986
10:00 Dzień jak dzień 3 (8) - serial obyczajowy, USA 2000
11:00 Ed 3 (15) - serial komediowy, USA 2003
12:00 Koncert galowy na dzień mleczarza - film obyczajowy, USA 2000
14:00 Anastazja: Tajemnica Anny (2/2) - miniserial, USA 1986
16:00 Dzień jak dzień 3 (8) - serial obyczajowy, USA 2000
17:00 Ed 3 (15) - serial komediowy, USA 2003
18:00 Koncert galowy na dzień mleczarza - film obyczajowy, USA 2000
20:00 Moje niebo nad Luizjaną - dramat obyczajowy, USA 2001
22:00 Morderstwa w Midsomer 9 (3) - film kryminalny, Wielka Brytania 2006
00:00 Ostatni przyjaciel - dramat psychologiczny, USA/Irlandia 1997
02:00 Morderstwa w Midsomer 9 (3) - film kryminalny, Wielka Brytania 2006
04:00 Sens życia historia Jill Ireland - film biograficzny, USA 1991

CANAL+
07:00 Minisport +
07:10 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
08:00 Dzięki tobie, Winn-Dixie - komedia, USA 2005
09:50 Kontrola gniewu - komedia, USA 2005
11:25 Podwójna gra - thriller, USA 2005
13:30 Francuski łącznik - film sensacyjny, USA 1971
15:20 Tylko mnie kochaj - komedia romantyczna, Polska 2006
17:05 Serce nie sługa - komedia romantyczna, USA 2005
18:55 Najświetniejsze hotele świata (13) - serial dokumentalny
19:30 Joey 2 (17/22) - serial komediowy, USA 2005
20:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Niebiańska plaża - thriller, USA 2000
23:05 Revolver - thriller, Francja/Wielka Brytania 2005
01:00 Ray - film biograficzny, USA 2004
03:30 Z piątku na sobotę - komediodramat, Belgia 2003
05:40 Nowy - komedia, Polska 1969

CANAL+ Film
08:30 Broken Flowers - komediodramat, USA/Francja 2005
10:15 Deser: Tragiczna historia ze szczęśliwym zakończeniem - film krótkometrażowy
10:25 Tygrysy murawy - komedia, USA 2005
12:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
12:35 Minisport +
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Happy End - komedia romantyczna, USA/Francja/Niemcy 2003
14:30 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia, USA 1992
16:30 Mazepa - melodramat, Polska 1975
18:25 Good Night, and Good Luck - dramat obyczajowy, USA 2005
20:00 Głosy niewinności - dramat wojenny, Meksyk/USA 2004
21:50 Bardzo długa podróż poślubna - komedia, USA 2005
23:20 Niebiańska plaża - thriller, USA 2000
01:20 Zakładnik - film sensacyjny, USA 2004
03:20 Ukryte - thriller, Francja/Austria/Niemcy 2005
05:15 Alfie - komediodramat, Wielka Brytania/USA 2004

HBO
06:30 Sky High - komedia sensacyjna, USA 2005
08:10 Cinema, cinema - magazyn filmowy
08:35 Tata i jego czwórka - komedia, Dania 2005
10:05 Antoni, Boży wojownik - film biograficzny, Włochy 2006
11:45 Heidi - film dla dzieci, Wielka Brytania 2005
13:25 Dzieciak i ja - komedia, USA 2005
15:00 Zazdrosny Bóg - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005
16:30 Historia Kopciuszka - komedia, USA 2004
18:05 Sky High - komedia sensacyjna, USA 2005
19:45 Premiera: Cinema, cinema - magazyn filmowy
20:10 HBO na stojaka! Niedaleko pada jabłko (2) - rozrywka
20:40 Premiera: Trzy na jednego (11) - serial obyczajowy, USA 2006
21:35 Premiera: Trzy na jednego (12) - serial obyczajowy, USA 2006
22:25 Amityville - horror, USA 2005
23:55 Dzikie żądze: Nieoszlifowane diamenty - thriller, USA 2005
01:20 Szara ciężarówka w kolorze czerwonym - komedia, Serbia i Czarnogóra/Niemcy 2004
03:05 Szemrany interes - komedia kryminalna, Australia 2002
04:40 Czerwone jak niebo - film biograficzny, Włochy 2005

HBO 2
06:30 Prefontaine - film biograficzny, USA 1997
08:15 Wakacje u dziadka - film dla młodzieży, USA 2005
09:55 Zobacz w HBO - magazyn filmowy
10:25 Plan lotu - thriller, USA 2005
12:05 Gwiezdne wrota 9 (9) - serial sf, USA 2006
12:50 Gwiezdne wrota 9 (10) - serial sf, USA 2006
13:35 Chłopięca przyjaźń - film dla młodzieży, USA 2005
15:05 Szczwany lis - dramat obyczajowy, USA 2004
16:45 Księżniczka na lodzie - film dla młodzieży, USA/Kanada 2005
18:25 Connie i Carla - komedia, USA 2004
20:00 Deklaracja - thriller, Kanada/Francja/Wlk.Brytania 2003
22:00 Śpiewający detektyw - komedia muzyczna, USA 2003
23:50 Miejska dżungla - film dokumentalny
01:35 Venom - horror, USA 2005
03:00 Soul Plane: Wysokie loty - komedia, USA 2004
04:30 Connie i Carla - komedia, USA 2004

Cartoon Network
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Robotboy - serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
08:15 Pet Alien - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Pet Alien - serial dla dzieci
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
16:50 Robotboy - serial dla dzieci
17:15 Harcerz Lazlo - serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
18:55 Bernard - serial dla dzieci
19:00 Ben 10 - serial dla dzieci
19:25 Teen Titans - serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych - serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon - serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:00 Program TCM:
21:00 Tak niewielu - film wojenny, USA 1959
23:00 Cincinnati Kid - dramat obyczajowy, USA 1965
00:45 Viva Las Vegas - komedia muzyczna, USA 1964
02:10 Historia Warner Brothers - program dokumentalny
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczni i źli - serial dla dzieci, USA 2001
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

ZigZap
06:00 Kosmiczni Ścigacze (2) - serial animowany, USA
06:25 Gruby pies Mendoza (17) - serial animowany, USA
06:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:00 Ekstremalne kaczory (61) - serial animowany, Francja
07:10 Szał na Amandę (13) - serial młodzieżowy, USA
07:40 Bratz (5) - serial animowany, USA
08:05 Sabrina (6) - serial animowany, USA
08:30 Sabrina (7) - serial animowany, USA
08:55 Trollz (17) - serial animowany, USA
09:20 Martin Tajemniczy 2 (5) - serial animowany, USA
09:45 Wybraniec smoka (9) - serial animowany, USA
10:10 Kod Lyoko (35) - serial animowany, Francja
10:35 Karol do kwadratu (15) - serial animowany, Kanada 2005
11:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
11:10 Kosmiczni Ścigacze (3) - serial animowany, USA
11:40 Gruby pies Mendoza (18) - serial animowany, USA
12:10 Ekstremalne kaczory (62) - serial animowany, Francja
12:20 Trans sport - program dla młodzieży
12:50 Ekstremalne kaczory (55) - serial animowany, Francja
13:00 6 w pracy 4 (3) - serial animowany, Kanada
13:30 Lizzie McGuire 3 (3) - serial młodzieżowy, USA
14:00 Klinika pod kangurem (10/25) - serial młodzieżowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
14:30 Degrassi nowe pokolenie (59) - serial młodzieżowy, Kanada
15:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
15:10 Bratz (6) - serial animowany, USA
15:35 Sabrina (8) - serial animowany, USA
16:00 White Air - dramat obyczajowy, USA 2006
17:20 Wybraniec smoka (10) - serial animowany, USA
17:45 Kod Lyoko (36) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu (16) - serial animowany, Kanada 2005
18:35 6 w pracy 4 (4) - serial animowany, Kanada
19:00 Wielka płyta - program dla młodzieży
19:35 Planeta Rocka (6) - serial dokumentalny
20:00 Degrassi nowe pokolenie (1) - serial młodzieżowy, Kanada
20:25 Szał na Amandę (14) - serial młodzieżowy, USA
20:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
21:00 HYPER:
21:00 Chobits (20) - serial animowany, Japonia 2002
21:20 Java Games
21:30 Review territory
22:00 Hot News
22:30 Klipy
22:45 Xyber World
23:00 Hall of Fame
23:15 Klipy
23:30 Game Play
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Chobits (19) - serial animowany, Japonia 2002

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 A.T.O.M. - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:50 Shuriken School - serial dla dzieci
09:10 Pucca - serial dla dzieci
09:35 Król Szamanów - serial animowany
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Tutenstein - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
13:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:25 Pucca - serial dla dzieci
14:45 Shuriken School - serial dla dzieci
15:05 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Galactik Football - serial dla dzieci
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Galactik Football - serial dla dzieci
19:15 Planet Sketch - serial dla dzieci
19:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
19:50 Król Szamanów - serial animowany
20:15 Dark Oracle - serial dla dzieci
20:40 MegaMan NT Warrior - serial dla dzieci
21:05 Galactik Football - serial dla dzieci
21:30 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
21:55 Dark Oracle - serial dla dzieci
22:20 A.T.O.M. - serial dla dzieci
22:45 Król Szamanów - serial animowany
23:10 Król Szamanów - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany

TVN Turbo
06:00 Rentgen 2.0
06:30 Ale dziura
07:00 Uwaga! Pirat!
07:30 Vitadierct
08:00 Toolbox
08:30 Monster Garage
09:30 Mean Machines
10:00 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
10:30 Czas tuningu
11:00 Samochód magazyn każdego kierowcy
11:26 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
11:30 Toolbox
12:00 Automundial
12:30 Gadżet
13:00 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
13:05 Monster Garage
14:00 Top Gear
15:00 Ale dziura
15:30 Carnage
16:00 GP Racing
16:30 Monster House
17:30 Raport Turbo
17:40 Automaniak max
18:10 Karambol
18:40 Policyjne taśmy bez cenzury 3
19:10 Rentgen 2.0
19:40 Raport Turbo
19:50 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
20:00 Uwaga! Pirat!
20:30 GP Racing
21:00 Raport Turbo
21:10 Zakup kontrolowany 2
22:10 Automaniak max
22:40 Raport Turbo
22:50 Nocny gracz - teleturniej interaktywny
23:55 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
00:00 Turbo erotyk - erotyka
00:30 Turbo granie - rozrywka
02:30 Mean Machines
03:00 Zakup kontrolowany 2
04:00 Uwaga! Pirat!
04:30 Toolbox

Kino Polska
07:45 Seans: Poprawka z historii: Stara cegielnia - film krótkometrażowy, Polska 1955
08:15 Seans: Poprawka z historii: Gniazdo - dramat historyczny, Polska 1974
10:05 Seans: Poprawka z historii: Bitwa nad Odrą - reportaż
10:30 Seans: Poprawka z historii: Domek dla Julii - film krótkometrażowy, Polska 2001
10:40 Seans: Poprawka z historii: Nie śpij - film krótkometrażowy, Polska 2006
11:05 W obiektywie: Celuloza - film polityczny, Polska 1953
13:10 W obiektywie: Hallo tu Polskie Radio Łódź - film dokumentalny
13:25 W obiektywie: Od wewnątrz - film krótkometrażowy, Polska 2004
13:40 W obiektywie: Siła przebicia - film krótkometrażowy, Polska 1972
14:05 Seans: Poprawka z historii: Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz - magazyn filmowy
14:10 Seans: Poprawka z historii: Zasieki - dramat wojenny, Polska 1973
16:00 Seans: Poprawka z historii: Idziem do ciebie, ziemio - film dokumentalny
16:35 Seans: Poprawka z historii: Kręgi snu - film krótkometrażowy, Polska 2000
16:45 Seans: Poprawka z historii: Kapelusz - film krótkometrażowy, Polska 2003
17:00 Portrety: Divemasters mistrzowie nurkowania - film dokumentalny
18:05 Seans sensacji: Raj na ziemi - film wojenny, Polska 1970
19:45 Seans sensacji: Święto - film animowany, Polska 1976
20:00 Seans: Poprawka z historii: Ściśle tajne - film dokumentalny
20:20 Stawka większa niż życie (5/18) - serial wojenny, Polska 1966
21:20 Stawka większa niż życie (7/18) - serial wojenny, Polska 1966
22:25 Na ekranie i na planie (82) - magazyn filmowy
22:45 Znaczki - dramat obyczajowy, Polska 2000
22:55 Młode kadry: Wypowiedź: Sławek Shuty - rozmowa
23:05 Młode kadry: Brand New World - film dokumentalny
00:00 Młode kadry: Nowofilm - film krótkometrażowy, Polska 1998
00:25 Seans: Gwiazda na horyzoncie Barbara Wrzesińska: Wypowiedź: Barbara Wrzesińska - rozmowa
00:30 Seans: Gwiazda na horyzoncie Barbara Wrzesińska: Opętanie - dramat psychologiczny, Polska 1972
01:55 Seans: Gwiazda na horyzoncie Barbara Wrzesińska: Ile znasz słów o życiu? - film dokumentalny
02:20 Seans: Poprawka z historii: Gniazdo - dramat historyczny, Polska 1974
04:10 Seans: Poprawka z historii: Bitwa nad Odrą - reportaż
07:00 Rodzina do kina: Podróże pana Kleksa (1/2) - film dla młodzieży, Polska/ZSRR 1985

Discovery
06:00 Wielkie projekty genialni konstruktorzy - serial dokumentalny
07:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - serial dokumentalny
08:00 Szaleńcza pogoda - serial dokumentalny
09:00 Amerykański hot-rod (2) - serial dokumentalny
10:00 Amerykański chopper (1) - serial dokumentalny
11:00 Wojny na złomowisku - serial dokumentalny
12:00 Wielkie projekty genialni konstruktorzy - serial dokumentalny
13:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - serial dokumentalny
14:00 Szaleńcza pogoda - serial dokumentalny
15:00 Jak to jest zrobione? (34) - serial dokumentalny
15:30 Jak to jest zrobione? (35) - serial dokumentalny
16:00 Superjazda - serial dokumentalny
17:00 Amerykański hot-rod (3) - serial dokumentalny
18:00 Amerykański chopper (2) - serial dokumentalny
19:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów (67) - serial dokumentalny
20:00 Wielkie projekty genialni konstruktorzy - serial dokumentalny
21:00 Jeden krok dalej (11) - serial dokumentalny
21:30 Jeden krok dalej (3) - serial dokumentalny
22:00 Jasnowidz na miejscu zbrodni - serial dokumentalny
22:30 Jasnowidz na miejscu zbrodni - serial dokumentalny
23:00 Kulisy stajni Formuły 1 - film dokumentalny
00:00 Zatłoczone niebo - serial dokumentalny
01:00 Zatłoczone niebo - serial dokumentalny
02:00 Zatłoczone niebo - serial dokumentalny
03:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
03:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny
04:00 Superjazda - serial dokumentalny
05:00 Amerykański chopper - serial dokumentalny

Discovery Civilisation
09:00 Wszystko o mumiach - film dokumentalny
09:55 Kim był Mojżesz? - film dokumentalny
10:50 Wiek wojen (23) - serial dokumentalny
11:45 Pola bitew (1/2) - serial dokumentalny
12:40 Tajemnice starożytnych imperiów - serial dokumentalny
13:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
14:05 Wiek wojen (23) - serial dokumentalny
15:00 Wszystko o mumiach - film dokumentalny
15:55 Kim był Mojżesz? - film dokumentalny
16:50 Wiek wojen (23) - serial dokumentalny
17:45 Pola bitew (1/2) - serial dokumentalny
18:40 Tajemnice starożytnych imperiów - serial dokumentalny
19:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
20:05 Wiek wojen (23) - serial dokumentalny
21:00 Wszystko o mumiach - film dokumentalny
21:55 Kim był Mojżesz? - film dokumentalny
22:50 Wiek wojen (23) - serial dokumentalny
23:45 Pola bitew (1/2) - serial dokumentalny
00:40 Tajemnice starożytnych imperiów - serial dokumentalny
01:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
02:05 Wiek wojen (23) - serial dokumentalny

Discovery Science
09:00 Planeta żywiołów - natura i środowisko
09:55 Wynalazcy - serial dokumentalny
10:20 Wynalazcy - serial dokumentalny
10:45 Czas przyszły
11:10 Jurassica
12:00 Wiatr w żaglach (4) - serial dokumentalny
12:25 Wiatr w żaglach (5) - serial dokumentalny
12:50 Jak to jest zrobione? (33) - serial dokumentalny
13:15 Jak to jest zrobione? (45) - serial dokumentalny
13:40 Czas przyszły
14:10 Mały przewodnik po wielkim wszechświecie - film dokumentalny
15:00 Planeta żywiołów - natura i środowisko
15:55 Wynalazcy - serial dokumentalny
16:20 Wynalazcy - serial dokumentalny
16:45 Czas przyszły
17:10 Jurassica
18:00 Lotnicze szaleństwo (4) - serial dokumentalny
18:25 Lotnicze szaleństwo (5) - serial dokumentalny
18:50 Magazyn Discover
19:40 Czas przyszły
20:10 Kosmiczne safari (2) - serial dokumentalny
21:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
21:55 Magazyn Discover
22:45 Czas przyszły
23:10 Dolina tyranozaura - film dokumentalny
00:00 Lotnicze szaleństwo (4) - serial dokumentalny
00:25 Lotnicze szaleństwo (5) - serial dokumentalny
00:50 Magazyn Discover
01:40 Czas przyszły
02:10 Kosmiczne safari (2) - serial dokumentalny
03:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
03:55 Magazyn Discover
04:45 Czas przyszły
05:10 Dolina tyranozaura - film dokumentalny
06:00 Wiatr w żaglach (4) - serial dokumentalny
06:25 Wiatr w żaglach (5) - serial dokumentalny
06:50 Jak to jest zrobione? (33) - serial dokumentalny
07:15 Jak to jest zrobione? (45) - serial dokumentalny
07:40 Czas przyszły
08:10 Mały przewodnik po wielkim wszechświecie - film dokumentalny

Discovery Travel and Living
09:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
09:55 Wielka wyprawa Karaiby - serial dokumentalny
10:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
10:50 Wyprawy na krańce ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja
11:45 Człowiek za burtą - serial dokumentalny
12:10 Taksówki wielkich miast - turystyka
12:40 Podróże na chybił trafił (7) - turystyka
13:05 Po bezdrożach - serial dokumentalny
13:35 Klub wędkarski Buena Vista (2)
14:05 Wyprawy na krańce ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja
15:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
15:55 Wielka wyprawa Karaiby - serial dokumentalny
16:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
16:50 Wyprawy na krańce ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja
17:45 Człowiek za burtą - serial dokumentalny
18:10 Taksówki wielkich miast - turystyka
18:40 Podróże na chybił trafił (7) - turystyka
19:05 Po bezdrożach - serial dokumentalny
19:35 Klub wędkarski Buena Vista (2)
20:05 Wyprawy na krańce ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja
21:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
21:55 Wielka wyprawa Karaiby - serial dokumentalny
22:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
22:50 Święto smakoszy Droga 66 (6) - serial dokumentalny
23:15 Święto smakoszy (6) - serial dokumentalny
23:45 Mistrzowie pokera (2) - serial dokumentalny
00:40 Podróże na chybił trafił (7) - turystyka
01:05 Po bezdrożach - serial dokumentalny
01:35 Klub wędkarski Buena Vista (2)
02:05 Święto smakoszy Droga 66 (6) - serial dokumentalny
02:30 Święto smakoszy (6) - serial dokumentalny

Animal Planet
06:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach (13) - zwierzęta
06:30 Młode i dzikie - zwierzęta
07:00 Rezydencja surykatek - zwierzęta
07:30 Dzika przyroda Afryki (14) - zwierzęta
08:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (9) - zwierzęta
08:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (10) - zwierzęta
09:00 Na pomoc zwierzętom (69) - zwierzęta
09:30 Na ratunek przyrodzie (4) - zwierzęta
10:00 Austin Stevens: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem - zwierzęta
11:00 Życie zwierząt - zwierzęta
11:30 Walka o przetrwanie - zwierzęta
12:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
13:00 Dziennik z życia wielkich kotów (8) - zwierzęta
13:30 Dzika przyroda Afryki (14) - zwierzęta
14:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
15:00 Na posterunku (13) - zwierzęta
16:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
17:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
18:00 Raport Animal Planet (15) - zwierzęta
18:30 Na pomoc zwierzętom (2) - zwierzęta
19:00 Dziennik z życia wielkich kotów (8) - zwierzęta
19:30 Dzika przyroda Afryki (15) - zwierzęta
20:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
21:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (1) - zwierzęta
21:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (2) - zwierzęta
22:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
23:00 Na posterunku - zwierzęta
23:30 Pogotowie dla zwierząt - zwierzęta
00:00 Steve Irwin i weterynarze XXI wieku - zwierzęta
01:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
02:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (1) - zwierzęta
02:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (2) - zwierzęta
03:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
04:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
05:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta

National Geographic
08:00 Niebezpieczne spotkania - film dokumentalny
09:00 Zagadki śmierci - serial dokumentalny
10:00 I co wy na to? (9) - serial dokumentalny
10:30 I co wy na to? (10) - serial dokumentalny
11:00 Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny
12:00 Tuż przed tragedią - serial dokumentalny
13:00 Niebezpieczne spotkania - film dokumentalny
14:00 Zagadki śmierci - serial dokumentalny
15:00 I co wy na to? (9) - serial dokumentalny
15:30 I co wy na to? (10) - serial dokumentalny
16:00 Raj na Ziemi - serial dokumentalny
17:00 Za kulisami - serial dokumentalny
18:00 Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny
19:00 Niebezpieczne spotkania - film dokumentalny
20:00 Czysta nauka - serial dokumentalny
21:00 Pod obserwacją - film dokumentalny
22:00 Uprzedzić terrorystów - film dokumentalny
23:00 Tuż przed tragedią - serial dokumentalny
00:00 Pod obserwacją - film dokumentalny
01:00 Uprzedzić terrorystów - film dokumentalny

Travel
08:00 Najwspanialsze pamiątki historii - turystyka
09:00 Imprezy z przewodnikiem - turystyka
09:30 Wkrótce otwarcie! - turystyka
10:00 Spragniony podróżnik - turystyka
10:30 Spragniony podróżnik - turystyka
11:00 Obieżyświat - serial dokumentalny
12:00 Wszerz i wzdłuż - turystyka
12:30 Travel 2007 - turystyka
13:00 Podróże marzeń - turystyka
13:30 Opowieści - turystyka
14:00 Opowieści - turystyka
14:30 Odległe lądy - turystyka
15:00 Obieżyświat - turystyka
16:00 Wszerz i wzdłuż - turystyka
16:30 Caprice i jej podróże - turystyka
17:00 Odgłosy ginącego świata - turystyka
17:30 Podróże marzeń - turystyka
18:00 Nie zapomnij paszportu - turystyka
19:00 Obieżyświat - turystyka
20:00 Odległe lądy - turystyka
20:30 Opowieści - turystyka
21:00 Opowieści - turystyka
21:30 Poszukiwacze przygód - turystyka
22:00 Obieżyświat - turystyka
23:00 Wkrótce otwarcie! - turystyka
23:30 Wkrótce otwarcie! - turystyka
00:00 Obieżyświat - serial dokumentalny
01:00 Spragniony podróżnik - turystyka
01:30 Metropolie (4) - turystyka

Planete
06:45 Chłopcy z bombowców (3/4) - serial dokumentalny
07:40 Opiekunowie niezwykłych gatunków (6/39) - serial dokumentalny
08:15 Powrót do strefy 51 - film dokumentalny
09:10 Znakomitości (1/19) - serial dokumentalny
09:55 Znakomitości (2/19) - serial dokumentalny
10:45 Frank Whittle pionier napędu odrzutowego - film dokumentalny
11:40 Morskie opowieści (7/13) - serial dokumentalny
12:15 Loty doświadczalne (1/3) - serial dokumentalny
13:15 Mój świat tańca (6) - serial dla dzieci, Francja 2000
13:45 Wyspy zapomnienia (6/10) - serial dokumentalny
14:15 Rycerze (5/9) - serial dokumentalny
15:15 Rycerze (6/9) - serial dokumentalny
16:15 Mój świat tańca (1/13) - serial dokumentalny
16:45 Weekend (8/10) - serial dokumentalny
17:15 Historia futbolu (12/13) - serial dokumentalny
18:15 Wyspy zapomnienia (1/10) - serial dokumentalny
18:45 Historia futbolu (13/13) - serial dokumentalny
19:45 Agencja (7/7) - serial dokumentalny
20:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków (21/39) - serial dokumentalny
20:45 Tropem Świętego Mikołaja - film dokumentalny
21:45 Tropiciele duchów - film dokumentalny
22:40 W jedności siła (1/2) - serial dokumentalny
23:40 W jedności siła (2/2) - serial dokumentalny
00:40 Nietypowe uzdrawianie (5/7) - serial dokumentalny
01:10 Buddyzm na Zachodzie - film dokumentalny
02:10 Weekend (3/10) - serial dokumentalny
02:45 Morskie opowieści (9/13) - serial dokumentalny

Zone Reality
06:00 Niezwykłe filmy z wakacji - serial dokumentalny
06:25 Dlaczego? - serial dokumentalny
06:50 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
07:15 Wyścig - serial dokumentalny
08:05 Cisza przed burzą - serial dokumentalny
08:55 Oko za oko - serial dokumentalny
09:25 Hollywood. Za kulisami - film dokumentalny
09:50 Niezwykłe filmy z wakacji - serial dokumentalny
10:15 Burzliwe losy - serial dokumentalny
10:40 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
11:30 Niezwykłe badania Jane Goldman - serial dokumentalny
12:20 Zoo - serial dokumentalny
12:45 Dlaczego? - serial dokumentalny
13:10 Nauczyciele angielskiego w Taipei - serial dokumentalny
13:35 Cisza przed burzą - serial dokumentalny
14:25 Wyścig - serial dokumentalny
15:15 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
16:10 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
16:35 Oko za oko - serial dokumentalny
17:00 Szczyt - film dokumentalny
18:00 Uzdrowisko wstydliwych dolegliwości - film dokumentalny
19:00 Waga w dół - serial dokumentalny
19:30 Waga w dół - serial dokumentalny
20:00 Walki w klatce - film dokumentalny
20:30 Kobieca pięść - serial dokumentalny
21:00 S.A.S tylko dla twardzieli - serial dokumentalny
22:00 Szczyt - film dokumentalny
23:05 Uzdrowisko wstydliwych dolegliwości - film dokumentalny
00:00 Światowe centrum zmiany płci - film dokumentalny
00:50 Policjanci z Reno - film dokumentalny
01:40 S.A.S tylko dla twardzieli - serial dokumentalny
02:30 Zdrada - serial dokumentalny
03:20 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
04:10 Niezwykłe badania Jane Goldman - serial dokumentalny
05:00 Cisza przed burzą - serial dokumentalny

Polonia 1
06:35 Magiczne igraszki - film animowany
06:55 W Królestwie Kalendarza - film animowany
07:20 Generał Daimos - film animowany
07:40 Helena i chłopcy (50/80) - serial młodzieżowy, Francja 1992
08:10 Top shop
19:00 Namiętności (88/160) - telenowela, Argentyna 1988
19:50 Rozgrywki wyższych sfer (195) - telenowela, Argentyna
20:20 Flirt Cafe
20:35 Zbrodnia doskonała - film sensacyjny, Włochy
22:10 Ziemie toskańskie - serial dokumentalny
22:45 Zaniedbana Mężatka - erotyka
23:00 Polskie foki - erotyka
23:35 Bez cenzury - erotyka
23:40 News - erotyka
23:45 Night Shop - erotyka
23:55 Amore TV - erotyka
00:10 6 na 9 - erotyka
00:30 Oferty towarzyskie - erotyka
00:45 Flirt Cafe
00:55 Erotyczna giełda - erotyka
01:05 Ogłoszenia towarzyskie - erotyka
01:15 Sex Hotel - erotyka
01:30 Zaniedbywana Mężatka - erotyka
01:50 Night Shop - erotyka
02:00 Foki Ewa - erotyka
02:15 Night Shop - erotyka
02:30 Oferty towarzyskie - erotyka
02:45 Sex Hotel - erotyka
03:00 Night Shop - erotyka

Polsat 2
07:00 Sztukateria (173) - magazyn kulturalny
07:30 DJ Party 2006 (112) - program muzyczny
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja (808)
09:25 Zerwane więzi (55) - talk show
10:05 Gra w ciemno (163) - teleturniej
10:50 Daleko od noszy (94) - serial komediowy, Polska 2006
11:10 Interwencja (808)
11:40 Wydarzenia
12:10 Pierwsza miłość (429) - serial obyczajowy, Polska 2006
12:40 Kuba Wojewódzki (85) - talk show
13:25 Świat według Kiepskich (221) - serial komediowy, Polska 2006
13:50 Daleko od noszy (94) - serial komediowy, Polska 2006
14:10 Interwencja (808)
14:35 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście 2 (18) - serial komediowy, Polska 2004
15:00 Sztukateria (173) - magazyn kulturalny
15:30 DJ Party (112) - program muzyczny
16:30 Wydarzenia
16:45 Interwencja (808)
17:15 Zerwane więzi (55) - talk show
17:55 Gra w ciemno (163) - teleturniej
18:40 Daleko od noszy (94) - serial komediowy, Polska 2006
19:00 Interwencja (808)
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość (429) - serial obyczajowy, Polska 2006
20:35 Świat według Kiepskich (221) - serial komediowy, Polska 2006
21:00 Daleko od noszy (94) - serial komediowy, Polska 2006
21:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście 2 (18) - serial komediowy, Polska 2004
21:50 Interwencja (808)
22:15 Kuba Wojewódzki (85) - talk show
23:00 Sztukateria (173) - magazyn kulturalny
23:25 DJ Party (112) - program muzyczny
00:30 Interwencja (809)
01:00 Oblicza Ameryki - program dokumentalny
01:30 Świat według Kiepskich (223) - serial komediowy, Polska 2006
02:00 Wydarzenia
02:30 Rodzina zastępcza plus (245) - serial komediowy, Polska 2006
03:15 Pensjonat pod Różą 4 (70) - serial obyczajowy, Polska 2005
04:00 Gorzka miłość (4) - telenowela dokumentalna
04:40 Graczykowie Buła i spóła (81) - serial komediowy, Polska 2001
05:15 Graczykowie Buła i spóła (82) - serial komediowy, Polska 2001
05:45 Kuba Wojewódzki (85) - talk show
06:30 Tango z aniołem (20) - serial obyczajowy, Polska 2005

TMT
05:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
08:00 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
08:15 Poranna gimnastyka - gimnastyka
08:45 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
09:00 Telezakupy
10:00 Eskapady TMT: Polskie szlaki
11:00 Eskapady TMT: Dalekie podróże
12:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
15:00 Hobbissimo: Kuchnia smaku
15:30 Dom i ogród: Ogród bez tajemnic
16:00 Babski świat
16:30 Rapa
17:00 Autoklub
17:30 V6
18:00 Arm Power - magazyn sportowy
18:30 Strefa walki - magazyn sportowy
19:00 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
20:30 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
21:00 W telesieci
23:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
23:30 Nocne klipy - rozrywka
00:00 Filmy animowane dla dorosłych - film animowany
00:30 TMT nocą: Jesteśmy z tej samej gliny
01:00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - rozrywka
02:00 Telezakupy
03:00 Muzyczny Trance Vision - program muzyczny

MTV
06:00 Starter - magazyn muzyczny
07:00 Penetratorzy - rozrywka
07:30 Wade Robson Project - taniec
08:00 Starter - magazyn muzyczny
09:00 Odliczanka MTV - magazyn muzyczny
10:00 MTV Kofeina - magazyn muzyczny
11:00 Tramwajówka - magazyn muzyczny
12:00 Pimp My Ride
13:00 True Life "Posiadam broń" - program dokumentalny
14:00 True Life "Byłem gwiazdą reality show" - program dokumentalny
15:00 All Access - muzyka. dokument
16:00 Pimp My Ride
16:30 Penetratorzy - rozrywka
17:00 Date my mom - randka w ciemno
17:30 Road Rules - reality show
18:30 True Life "Cierpię na syndrom Tourrette'a" - program dokumentalny
19:30 Antytalent Show - rozrywka
20:00 Odliczanka - program muzyczny
21:00 Zatańcz to! - taniec
21:30 Najlepszy z najlepszych - reality show
22:00 Jackass - reality show
22:30 Viva La Bam - rozrywka
23:00 Dirty Sanchez do pierwszej krwi - rozrywka
23:30 Wild Boyz - rozrywka
00:00 Strutter - talk show
00:30 Jackass - reality show
01:30 PartyZone - magazyn muzyczny
04:00 Bezsenność z MTV - program muzyczny

VH1
06:00 Espresso - magazyn muzyczny
10:00 Moja muzyka - magazyn muzyczny
11:00 VH1 Prezentuje - muzyka. dokument
12:00 Best of charts - magazyn muzyczny
13:00 So 80's - program muzyczny
13:30 Smells like 90's - magazyn muzyczny
14:00 3 z 1 - program muzyczny
14:30 VH1 Hits - magazyn muzyczny
15:00 Polonez - magazyn muzyczny
16:00 Pop lista - program muzyczny
17:00 Smells like 90's - magazyn muzyczny
18:00 Best of charts - magazyn muzyczny
19:00 Na temat - program muzyczny
20:00 All Access - muzyka. dokument
21:00 MTV Making the Movie - magazyn filmowy
21:30 Top 10 VH1 - program muzyczny
22:30 Rock Show - magazyn muzyczny
23:00 Jazda po klipach - rozrywka
00:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
04:00 Chillout - magazyn muzyczny

MTV 2
06:00 Spanking New Music - rock + pop
06:15 100% MTV2 - rock + pop
07:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
08:00 The Red Button Chart - rock + pop
09:00 NME Chart Show - rock + pop
10:00 Spanking New Music - rock + pop
10:15 100% MTV2 - rock + pop
11:00 Spanking New Music - rock + pop
11:15 100% MTV2 - rock + pop
12:00 VS. - rock + pop
12:30 Reformed for '07 - rock + pop
13:00 Spanking New Music - rock + pop
13:15 100% MTV2 - rock + pop
14:00 Spanking New Music - rock + pop
14:15 100% MTV2 - rock + pop
15:00 Spanking New Music - rock + pop
15:15 100% MTV2 - rock + pop
16:00 TXT, Drugs N Rock N Roll - rock + pop
17:00 The Red Button Chart - rock + pop
18:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
18:45 Spanking New Music - rock + pop
19:00 Gonzo: On Tour 2006 - entertainment
20:00 MTV2 at Benicassim 2006 - entertainment
21:00 DIY Disco - rock + pop
01:00 120 Minutes - rock + pop

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
09:30 O Co Kaman Short - magazyn muzyczny
09:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
10:30 Tom Kultury - magazyn kulturalny
10:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
11:00 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
11:30 Parot - magazyn muzyczny
12:00 Zajefajnick - magazyn muzyczny
12:30 Rendez-Vous - rozrywka
12:40 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
13:00 Parot - magazyn muzyczny
13:30 Sobotwór - magazyn muzyczny
14:00 Tom Kultury - magazyn kulturalny
14:10 Viva Hits Polska - magazyn muzyczny
15:00 In & Out - magazyn muzyczny
15:50 Tom Kultury - magazyn kulturalny
16:00 VIVAMOVIE - magazyn filmowy
17:00 Download Charts - magazyn muzyczny
17:50 Rendez-Vous - rozrywka
18:00 Parot - magazyn muzyczny
18:30 Sobotwór - magazyn muzyczny
19:00 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
19:30 Zajefajnick - magazyn muzyczny
19:50 Tom Kultury - magazyn kulturalny
20:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
21:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
21:30 O Co Kaman Short - magazyn muzyczny
21:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
22:00 Eurotop - magazyn muzyczny
22:50 Rendez-Vous - rozrywka
23:00 Club Charts - magazyn muzyczny
00:00 Hitbuster - magazyn muzyczny
01:00 Nightrider - program muzyczny

Zone Romantica
06:00 Amor Amor: Tak jak w kinie (194) - telenowela, Meksyk 2001
07:00 Amor Amor: Perła (73) - telenowela, Meksyk 1998
08:00 Premiere: Miłość i przemoc (114) - telenowela, Wenezuela 2005
09:00 Śnię o twej miłości (25) - telenowela, Wenezuela 2006
10:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (21) - telenowela, USA 2006
11:00 Amor Amor: Fortuna i miłość (122) - telenowela, Argentyna 2002
12:00 Amor Amor: Perła (73) - telenowela, Meksyk 1998
13:00 Premiere: Miłość i przemoc (114) - telenowela, Wenezuela 2005
14:00 Śnię o twej miłości (25) - telenowela, Wenezuela 2006
15:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (21) - telenowela, USA 2006
16:00 Premiere: Miłość i przemoc (114) - telenowela, Wenezuela 2005
17:00 Amor Amor: Fortuna i miłość (122) - telenowela, Argentyna 2002
18:00 Śnię o twej miłości (25) - telenowela, Wenezuela 2006
19:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (21) - telenowela, USA 2006
20:00 Amor Amor: Tak jak w kinie (194) - telenowela, Meksyk 2001
21:00 Premiere: Miłość i przemoc (114) - telenowela, Wenezuela 2005
22:00 Śnię o twej miłości (25) - telenowela, Wenezuela 2006
23:00 Amor Amor: Perła (73) - telenowela, Meksyk 1998
00:00 Premiere: Miłość i przemoc (114) - telenowela, Wenezuela 2005
01:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (21) - telenowela, USA 2006
01:50 Amor Amor: Fortuna i miłość (122) - telenowela, Argentyna 2002
02:40 Amor Amor: Perła (73) - telenowela, Meksyk 1998
03:30 Amor Amor: Tak jak w kinie (193) - telenowela, Meksyk 2001
04:20 Amor Amor: Tak jak w kinie (194) - telenowela, Meksyk 2001
05:10 Amor Amor: Fortuna i miłość (122) - telenowela, Argentyna 2002

TVN 24
05:30 Powitanie poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Serwis informacyjny
06:15 Skrót informacji
06:30 Serwis informacyjny
06:45 Skrót informacji
07:00 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:25 Biznes
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:05 Rozmowa poranka - wywiad
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Szkło kontaktowe skrót - program publicystyczny
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Gość poranny - wywiad
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00 Serwis informacyjny Dzień na żywo
10:15 Serwis sportowy
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny
11:15 Serwis sportowy
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny
12:15 Serwis sportowy
12:30 Serwis informacyjny
12:45 Serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Serwis sportowy
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny
14:15 Serwis sportowy
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny
15:15 Serwis sportowy
15:20 InterNET 24
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Serwis biznesowy
16:00 Bilans dnia
16:20 InterNET 24
16:30 Raport popołudniowy
17:10 Prosto z Polski
17:30 24 godziny
18:30 Serwis informacyjny
18:40 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze Wieczór
20:00 Raport wieczorny
20:45 Sportowe podsumowanie dnia
21:00 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Bilans dnia
23:30 Serwis informacyjny podsumowanie
00:00 Skrót informacji Powtórki
00:05 24 godziny skrót
00:30 Skrót informacji
00:40 Multikino - magazyn filmowy
01:00 Serwis informacyjny podsumowanie
01:30 24 godziny
02:30 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
03:30 Skrót informacji
03:35 Bilans
04:00 Serwis informacyjny podsumowanie
04:30 24 godziny

Zone Club
06:00 Szkoła jogi (16) - gimnastyka
06:25 Sekrety baletu (5) - taniec
06:55 Sobota w kuchni (24)
07:20 Współczesne wnętrza (4)
07:45 Przyjęcia specjalne (25)
08:10 Mama na pełny etat (17)
08:35 Ekstremalne metamorfozy Wielka Brytania (2)
09:35 Zmieniamy lokal (12)
10:25 10 lat mniej (6)
10:55 Życie pani Pond 2 (3) - serial animowany, Wielka Brytania
11:25 Bazar (12)
11:55 Bazar (13)
12:25 Mama na pełny etat (18)
12:55 Dom na miarę (3)
13:45 Przyjęcia Jamesa (23)
14:10 Tajemnice ogrodów 3 (12) - rośliny
14:35 Poradnik Tany Byron (23)
15:30 Poradnik Tany Byron (24)
16:30 Strzał w dziesiątkę (6) - reality show
17:30 Udawacze (46) - rozrywka
18:30 Tuckerville (12) - real tv
19:00 Tuckerville (13) - real tv
19:30 Nawiedzone miejsca (10) - opowieści niesamowite
20:30 Modny świat (707)
21:00 Ekstremalne metamorfozy Wielka Brytania (2)
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera (137) - talk show
22:50 Potyczki Jerry'ego Springera (131) - talk show
23:40 Porozmawiajmy o seksie (65)
00:30 Tuckerville (17) - real tv
00:55 Tuckerville (18) - real tv
01:20 Potyczki Jerry'ego Springera (137) - talk show
02:05 Porozmawiajmy o seksie (7)
03:00 Randka z "ex" (1) - rozrywka
03:30 Randka z "ex" (2) - rozrywka
04:00 Mężczyźni o sobie 2 (21)
04:30 Opowieści o duchach (22) - opowieści niesamowite
05:00 E-miłość (20)
05:30 Złota rączka (25)

Extreme Sports
06:00 Cactus Garden (3) - sporty ekstremalne
06:30 Cactus Garden (4) - sporty ekstremalne
07:00 Red Bull Air Race 2006 (9) - sporty ekstremalne
08:00 Dew Tour (10) - sporty ekstremalne
09:00 The Method (4) - sporty ekstremalne
10:00 Sacred Ride Snowboard (7) - sporty ekstremalne
10:30 Boarding Pass (5) - sporty ekstremalne
11:00 FIM World Motocross Championships (7) - sporty ekstremalne
12:00 Gen:/ / ex (7) - sporty ekstremalne
12:30 Cactus Garden (7) - sporty ekstremalne
13:00 Dew Tour (2) - sporty ekstremalne
14:00 Powersports Snowmobile Tour (7) - sporty ekstremalne
15:00 Sacred Ride Snowboard (7) - sporty ekstremalne
15:30 Boarding Pass (5) - sporty ekstremalne
16:00 Jack Osbourne: Adrenaline Junkie (4) - sporty ekstremalne
17:00 Dew Tour (5) - sporty ekstremalne
18:00 Gen:/ / ex (8) - sporty ekstremalne
18:30 Gen:/ / ex (9) - sporty ekstremalne
19:00 Jack Osbourne: Adrenaline Junkie (4) - sporty ekstremalne
20:00 IFMXF Freestyle Motocross 06 (57) - freestyle motocross
20:30 IFMXF Freestyle Motocross 06 (58) - freestyle motocross
21:00 Rebel Events (11) - sporty ekstremalne
21:30 The Dudesons (7) - sporty ekstremalne
22:00 Pro Bull Riding 2006 (20) - sporty ekstremalne
23:00 Ultimate Fighting Championship (25) - sporty ekstremalne
00:00 The Dudesons (7) - sporty ekstremalne
00:30 Gen:/ / ex (9) - sporty ekstremalne
01:00 Dew Tour (5) - sporty ekstremalne
02:00 IFMXF Freestyle Motocross 06 (57) - freestyle motocross
02:30 IFMXF Freestyle Motocross 06 (58) - freestyle motocross
03:00 Rebel Events (11) - sporty ekstremalne
03:30 The Dudesons (7) - sporty ekstremalne
04:00 Pro Bull Riding 2006 (20) - sporty ekstremalne
05:00 Ultimate Fighting Championship (25) - sporty ekstremalne

TeDe
06:55 Komentarze, opinie, wydarzenia - program publicystyczny
07:00 Informacje
07:20 Sport Game - magazyn siatkarski
07:28 Pogoda
07:30 Temat dnia - program publicystyczny
07:45 Z archiwum
15:20 Czas dla Wrocławia - program publicystyczny
15:50 Z archiwum
16:05 Komentarze, opinie, wydarzenia - program publicystyczny
16:10 Informacje
16:30 Sport Game - magazyn siatkarski
16:35 Pogoda
16:40 Temat dnia - program publicystyczny

Kab. Toya łódź
14:30 Sport, sport, sport - magazyn sportowy
14:45 Weekendowy mix filmowy - magazyn filmowy
15:25 Mixtura - program muzyczny
16:20 Prosto z miasta
16:25 Punkt widzenia - program publicystyczny
16:35 Cztery łapy
16:50 Przed ligą - magazyn sportowy
17:00 Nasze sprawy - reportaż
17:15 Wydarzenia
17:30 Sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
17:50 Prosto z miasta
18:00 Kościół w służbie człowieka
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Przed ligą - magazyn sportowy
18:30 Teraz panie. Magazyn niefeministyczny
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Mixtura - program muzyczny
20:15 Wydarzenia
20:30 Sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
20:50 Prosto z miasta
21:05 Nasze sprawy - reportaż
21:10 Sondy na ulicach Łodzi
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Wieczór niezwykłości
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Kurtyna - magazyn kulturalny
22:45 Wydarzenia
23:00 Sport
23:05 Pogoda dla Łodzi
23:10 Punkt widzenia - program publicystyczny
23:20 Teraz panie. Magazyn niefeministyczny

Cinemax
06:00     Złote czasy radia - komedia     
07:30     Garnitur - komediodramat     
09:05     Kawa z gwiazdami: Nicolas Cage - magazyn filmowy     
09:35     Witamy w Hollywood - komedia     
11:00     Miło¶ć i pieni±dze - komedia     
12:35     Niebieski metalik - komediodramat     
14:05     Najlepsze w Hollywood 2: Przystojniacy - magazyn filmowy     
14:40     Kawalkada - dramat obyczajowy     
16:10     Garnitur - komediodramat     
17:50     Najlepsze w Hollywood 2: Komedie romantyczne - magazyn filmowy     
18:20     Miło¶ć i pieni±dze - komedia     
20:00     Nowe spojrzenie Tajemnica spowiedzi - dramat obyczajowy     
22:00     Zakazany owoc Za szybcy, za w¶ciekli - film sensacyjny     
23:45     Mistrzowie horroru - serial grozy odc. 5     
00:50     Kwa¶ny smak brzoskwini - film obyczajowy     
02:35     Ryzykowny interes - komedia     
04:15     Chłód - thriller 

CNN
09:00     Business International - magazyn gospodarczy     
10:00     World News - program informacyjny     
10:30     World Sport - program informacyjny     
11:00     Larry King - wywiad     
12:00     Business International - magazyn gospodarczy     
13:00     World News Asia - magazyn informacyjny     
14:00     World News - program informacyjny     
14:30     World Sport - program informacyjny     
15:00     World News Asia - magazyn informacyjny     
16:00     Your World Today - program informacyjny     
20:00     International Correspondents - program informacyjny     
20:30     World Business Today - program informacyjny     
21:00     World News Europe - program informacyjny     
21:30     World Business Today - program informacyjny     
22:00     World News Europe - program informacyjny     
22:30     World Sport - program informacyjny     
23:00     Business International - magazyn gospodarczy     
00:00     World News - program informacyjny     
00:30     World Sport - program informacyjny     
01:00     World News - program informacyjny     
01:30     The Daily Show - program informacyjny     
02:00     World News - program informacyjny     
02:30     International Correspondents - program informacyjny     
03:00     Larry King Live - wywiad     
04:00     ANDERSON COOPER 360     
05:00     World News - program informacyjny 

Eurosport Deutsch
08:30 Segeln: Segeln Inside Alinghi Review
08:45 Rallye: Rallye FIA-Weltmeisterschaft
09:15 Rodeln: Rodeln Weltmeisterschaften
10:15 Fußball: Fußball Testspiel
11:15 Biathlon: Biathlon Weltmeisterschaften
12:15 Ski alpin: Ski alpin Weltmeisterschaften
14:00 Tennis: Tennis WTA-Turnier
15:45 Ski alpin: Ski alpin Weltmeisterschaften
17:00 Bowls: Fun-Sport World Bowls Tour
18:00 Skispringen: Skispringen Weltcup
19:00 Leichtathletik: Leichtathletik Internationales Hallenmeeting
21:00 Kraftsport: Kraftsport World Strongman Cup
21:30 Poker: Reportagen European Tour
22:30 Rallye: Rallye FIA-Weltmeisterschaft
23:00 Fußball: Fußball Top 24 Clubs
23:30 YOZ Xtreme: Magazin Der Event-Report
00:00 Fun- und Extremsport: Extremsport Action Sports Championship
01:00 Fußball: Fußball Top 24 Clubs
01:30 Sendepause

VIVA
06:00 VIVA Wecker
09:00 Planet VIVA
10:00 Get the Clip
11:00 Loveline
13:00 VIVA Top 20
14:00 Die Abschlussklasse 2006
14:30 Freunde – Das Leben geht weiter
15:00 VIVA Live!
16:00 The Girls of the Playboy Mansion
16:30 The Girls of the Playboy Mansion
17:00 The Fabulous Life of ...
18:00 VIVA Top 100
20:00 Die Abschlussklasse 2006
20:30 Freunde – Das Leben geht weiter
21:00 Feat.
21:30 All Access
22:00 Neu
23:00 All Access
00:00 Club Rotation
01:00 Get the Clip
02:00 Loveline
03:00 Nachtexpress

TVN Style
06:00    Wf Ćwiczenia na aktywny początek dnia
06:15    Wf Ćwiczenia na aktywny początek dnia
06:30    Wf Ćwiczenia na aktywny początek dnia
06:45    Wf Ćwiczenia na aktywny początek dnia
07:00    Wf Ćwiczenia na aktywny początek dnia
07:15    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
07:30    Miasto kobiet The Best Of Ciekawe tematy, interesujący goście, różne punkty widzenia
08:00    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
08:30    Bądź zdrowa! Praktyczne porady medyczne dla kobiet
09:00    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
09:30    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
10:00    Nigella gryzie Proste pomysły na wyszukane potrawy
10:30    Kto tu teraz rządzi
11:00    Martha Stewart Living. Kuchnia Marty 6. Porady znanej gospodyni domowej
11:30    I ty możesz mieć Superdziecko Porady jak dobrze wychować dziecko
12:00    Miasto kobiet Ciekawe tematy, interesujący goście, różne punkty widzenia
13:00    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
13:15    Zaklinacze wnętrz Praktyczne pomysły na ciekawą aranżacje wnętrz
13:45    Notes kulinarny Przepisy na modne dania
14:15    Bądź zdrowa! Praktyczne porady medyczne dla kobiet
14:45    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
15:15    I ty możesz mieć Superdziecko Porady jak dobrze wychować dziecko
15:45    Coś więcej niż cztery ściany Stylowe zmiany wnętrz
16:15    Mamo już jestem Porady dla przyszłych i młodych mam
16:45    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
17:00    Salon piękności Porady zdrowotne i kosmetyczne
17:30    Kto tu teraz rządzi
18:15    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
18:45    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
19:00    Biografie Historie słynnych kobiet
20:00    Miasto kobiet The Best Of Ciekawe tematy, interesujący goście, różne punkty widzenia
20:30    101 naj Najciekawsze wydarzenia show-biznesu
21:30    Zaklinacze wnętrz Praktyczne pomysły na ciekawą aranżacje wnętrz
22:00    Magiel towarzyski Nowinki i komentarze ze świata showbiznesu
22:30    Lekcja stylu Porady jak zachować dobry styl w każdej sytuacji
23:00    Seks inspektorzy Porady seksuologów
00:00    Telewizja od kuchni Ciekawostki z planów zdjęciowych
00:30    Przeglądarka Nowości ze świata kultury i showbiznesu
01:00    Coś więcej niż cztery ściany Stylowe zmiany wnętrz
01:30    Mamo już jestem Porady dla przyszłych i młodych mam
02:00    Multikino Nowości kinowe
02:30    Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza Metamorfozy uczestniczek programu
03:00    Ona czyli ja
03:30    Co za tydzień Plotki i relacje z wydarzeń kulturalnych
04:00    Maja w ogrodzie Praktycznie o ogrodnictwie
04:30    Mamo już jestem Porady dla przyszłych i młodych mam

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.