TVP 1
05:50 Notacje - Ks. dr. Jan Sikorski. Moje wojenne losy; cykl dokumentalny
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:05, 6:32, 7:05, 7:33
07:50 Leksykon PRL; felieton
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Buli - Bałwankom przewraca się w głowie, odc. 59 (Les Boulis sont Tombs sur la Tte); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
08:35 Budzik - Jubileusz
09:05 Mały rycerz El Cid - Rycerz z mosiądzu 12 (El caballero de laton) kraj prod.Hiszpania (1980)
09:35 Łowcy smoków - Dziwny smak Kokomaka, odc. 12 (The Strange Taste of Cocomak); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007)
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 158 (.); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Bądź modna (THE CLOTHES SHOW SERIA III); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
11:35 Laboratorium XXI wieku - odc. 49; magazyn
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Taki pomysł; cykl reportaży
12:40 Plebania - odc. 1225; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1614 - txt.str.777; telenowela TVP
13:40 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [62]; teleturniej
14:25 Zwierzęta świata - Życie gadów i płazów. Opancerzone olbrzymy  cz 2 (Life In Cold Blood. Armoured Giants.); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Kofta, Kreczmar, Janczarski
16:05 Moda na sukces - odc. 4213; serial kraj prod.USA (2003)
16:30 Moda na sukces - odc. 4214; serial kraj prod.USA (2003)
16:50 Przed meczem Walia - Polska; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1619 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1766; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 1230; telenowela TVP
18:55 300 % normy - pytanie 23
19:00 Wieczorynka - Garfield i przyjaciele - Strefa lasagni, odc. 21 (The Lasagna zone); serial animowany kraj prod.USA (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Gwiazdy Pedro's Cup
20:10 Pogoda
20:20 Teatr Telewizji - Pieniądze innych ludzi - txt.str.777  91'; spektakl teatralny
22:20 James Bond w Jedynce - Ośmiorniczka (Octopussy) - txt.str.777  125'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (1983)
00:35 Kino nocnych marków - Królowa dziewica - cz. 1 (Virgin Queen, part 1)  99'; serial kraj prod.Wielka Brytania (2005)
02:15 Kojak  seria 1 - Biała śmierć, odc.11 (A Marker to a Dead Bookie, ep.11); serial kryminalny kraj prod.USA (1973)
03:05 Zakończenie dnia

TVP 2
06:20 Złotopolscy odc. 165 - Pożegnanie z Afryką
06:50 Dwójka Dzieciom - Milly i Molly - odc 1/26 Poniedziałek (Milly, Molly ep. Monday); serial animowany kraj prod.Australia (2008)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Przystanek praca
07:35 M jak miłość - odc. 367; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 9:30; Pogoda 8:50, 10:04
10:35 Codzienna 2 m. 3 - odc. 61; serial komediowy TVP
11:05 Bulionerzy - odc. 74 - Wdomowzięcie; serial komediowy TVP
11:40 Co ludzie powiedzą? - odc. 33/40 (Keeping Up Appearances); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1995)
12:15 Magnum - odc. 27/162 Wspomnienia nie umierają (część 2) (MAGNUM P. I. s. 2 - 24 Memories Are Forever (2)); serial kraj prod.USA (1981)
13:05 Anna Dymna - spotkajmy się
13:35 Znaki czasu ; magazyn
14:00 Kabaret Paranienormalni - Niebezpiecznie śmieszni ; program rozrywkowy
14:55 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 355 Inne dziecko; serial TVP
15:50 Pucuł i Grzechu - odc. 10 - Jak zostać kosmonautą; serial animowany
16:00 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda czwarta czyli niewiarygodne skutki wagarów pospolitych czyli powtórne spotkanie ze złodziejami tornistrów - txt.777; serial przygodowy TVP
16:35 Dzika przyszłość - Mokradła - odc. 5 (Wild future. Waterland - ep. 5); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2002)
17:05 Na wariackich papierach - odc. 46/65 Dwie panie DiPesto (Moonlighting (Los dos DiPestos)); serial komediowy kraj prod.USA (1987)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:59 Pogoda
19:05 Gala Wolontariatu
20:05 Barwy szczęścia - odc. 217 - txt.777; serial obyczajowy TVP
20:35 M jak miłość - odc. 638; serial TVP
21:30 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 394
21:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show
22:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. VI, odc. 3/24 (Crime Scene Investigation VI, ep. 603); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2005)
23:30 dekalog... po Dekalogu - Ósme; film dokumentalny
24:00 Obrobić VIP - a - odc. 7/13 (Let's Rob (The Knights of Prosperity)); serial komediowy kraj prod.USA (2007)
00:30 Panorama
00:50 Wieczór melomana - Miłość i muzyka - portret Witolda Lutosławskiego; reportaż
01:30 Wieczór melomana - Witold Lutosławski - I Symfonia; koncert
02:10 Noc Zagadek - teleturniej interaktywny
03:15 Zakończenie programu

Polsat
5:30 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Żar młodości - odc. 112, serial obyczajowy, USA 2001
7:00 TV Market - magazyn reklamowy
7:15 Wielka wygrana - teleturniej
8:00 Magia Niagary - odc. 6, Kanada, USA 2004
9:00 Łowcy skarbów - odc. 26, Francja, Niemcy, Kanada, USA 2000
10:00 Rodzina zastępcza plus - Wszyscy są swoi - odc. 264, Polska 2007
11:00 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 154, USA 2002-2003
11:30 Samo życie - odc. 1214, Polska 2009
12:00 Czarodziejki - odc. 53, USA 2001
13:00 Chirurdzy - odc. 35, USA 2005
14:00 Pierwsza miłość - odc. 846, Polska 2009
14:45 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 155, USA 2002-2003
15:15 Zwariowany świat Malcolma - odc. 71, USA 2002-2003
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy - odc. 1, Polska 2009
17:00 Chirurdzy - odc. 42, USA 2006
18:00 Pierwsza miłość - odc. 847, Polska 2009
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - odc. 1215, Polska 2009
20:00 Megahit - Wydział zabójstw, Hollywood - komedia sensacyjna, USA 2003
22:00 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:35 Tsotsi - dramat obyczajowy, Wielka Brytania, RPA 2005
0:35 Fala zbrodni - odc. 81, Polska 2007
1:30 Nagroda gwarantowana - teleturniej
2:30 Zakazana kamera - program rozrywkowy
4:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy, Polska 2008

TVN
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:00 Telesklep - magazyn
7:00 Granie na śniadanie - program rozrywkowy
8:00 alleZIMA! - Wisła - Soszów Polska 2009
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn kulturalny
11:00 Przyjaciele - odc. 21, USA 1996-1997
11:30 Przyjaciele - odc. 22, USA 1996-1997
12:00 Brzydula - odc. 80, Polska 2009
12:35 Telesklep - magazyn
13:30 Salon gry - program rozrywkowy
14:20 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
14:55 Milionerzy - teleturniej, Polska 2008
15:50 Rozmowy w toku - Młode wilczyce
16:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
17:55 Brzydula - odc. 81, Polska 2009
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej - odc. 1083, Polska 2009
20:45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
21:30 Detektyw Monk - odc. 15, USA 2006
22:30 Teraz my! - program publicystyczny
23:15 Superwizjer - magazyn reporterów
23:50 alleZIMA! - nocą - program rozrywkowy
0:20 Nie z tego świata - odc. 21, USA 2006
1:15 Co za tydzień - magazyn informacyjny
1:40 Uwaga! - magazyn reporterów
2:00 Nocne granie - program rozrywkowy
3:00 Telesklep - magazyn
3:20 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP Info Gdańsk
05:56 Info Poranek; STEREO
06:00 Serwis Info Poranek - oraz 06:15, 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:10, 06:25, 06:47, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:20, 06:37, 06:49, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15;  Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Panorama
08:01 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info Poranek; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 Opus II
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:09 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:20 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:41 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:48 Przegląd Prasy Info; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:16 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:50 Pogoda Info Poranek; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:15 Serwis Kulturalny; STEREO
11:25 Pogoda Info Dzień; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:50 Pogoda Info Dzień; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:15 Biznes; STEREO
12:25 Pogoda Info Dzień; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:50 Pogoda Info Dzień; STEREO
12:55 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:10 Raport z Polski; STEREO
13:25 Pogoda Info Dzień; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:50 Pogoda Info Dzień; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:25 Pogoda Info Dzień; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:50 Pogoda Info Dzień; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:26 Pogoda Info Dzień; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:50 Pogoda Info Dzień; STEREO
15:55 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:15 Biznes; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:42 Pogoda Info Dzień; STEREO
16:45 Panorama
17:00 Ja jestem
17:15 Komentarz - Świat; STEREO
17:30 Serwis Info Dzień; STEREO
17:54 Pogoda Info Dzień; STEREO
18:00 Panorama
18:30 Komentarze dnia
18:55 Ring wolny!
19:30 Znaki - program religijny
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
21:00 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:45 Panorama
22:15 Biznes; STEREO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
22:57 Pogoda Info Wieczór; STEREO
23:02 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
23:53 Pogoda Info Wieczór; STEREO
24:00 Kraina wolna od zła (La tierra sin mal/The Land With no Evil); film dokumentalny kraj prod.Paragwaj (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
01:42 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:01 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
02:26 Zakończenie dnia

TV 4
04.20 Saint-Tropez (46) - serial obyczajowy, Francja
05.10 V-Max - magazyn motoryzacyjny
05.30 Muzyczne listy - mag. muzyczny
06.40 TV Market - magazyn reklamowy
07.15 Saint-Tropez (47) - serial obyczajowy, Francja
08.25 Kasa na bank - program interaktywny
09.25 Berlin, Berlin (10) - serial komediowy, Niemcy
10.25 Zbuntowani (28) - serial obyczajowy, Meksyk
11.25 Mała czarna - talk show
12.25 Lalola (62) - serial kom., Argentyna
13.25 V-Max - magazyn motoryzacyjny
13.55 Dziewczyny fortuny
14.55 Lalola (63) - serial kom., Argentyna
16.00 Beverty Hills 90210 (15) - serial obyczajowy, USA
17.00 Mała czarna - talk show
18.00 Kłamczuch - program rozrywkowy
19.00 Zbuntowani (29) - serial obyczajowy, Meksyk
20.00 Włatcy móch (54) - serial animowany
20.30 Sex FM (15) - serial komediowy, Polska
21.05 Katastrofy budowlane - film dokumentalny
22.10 J & J, czyli Jola i Jarek - reality show
23.10 Właściwy cel - film sensacyjny, Meksyk/USA 1996
01.10 Mała czarna - talk show
02.10 Berlin, Berlin (10) - serial komediowy, Niemcy
03.05 Muzyczne listy - mag. muzyczny
03.55 Sztukateria - program kult.
04.20 Zakończenie programu

TV Puls
06:00 Nowy dzień
06:30 Telezakupy
07:00 Obieżyświat odc.: 10/13
08:00 Meandry miłości odc.: 56
09:00 Zorro odc.: 113
10:00 Dance, dance, dance odc.: 111
11:00 Wydarzenia tygodnia
11:30 Puls kultury
12:00 Nowy dzień.
12:30 Krzeszowska Pani
13:00 Telezakupy
13:30 Ludzie, zwierzęta i doktorzy odc.: 1
14:30 Telezakupy
15:00 Burza uczuć odc.: 212
16:00 Meandry miłości odc.: 57
17:00 Zorro odc.: 114
18:00 Flintstonowie
19:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
20:00 Wydarzenia dnia
20:30 American Dreams odc.: 23
21:30 Ale numer!
22:00 Uwaga, żarty
22:30 Światowe rekordy Guinnessa
23:00 Wszystkie chwyty dozwolnone
23:30 Nieśmiertelny odc.: 101
00:30 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
01:30 Nieśmiertelny odc.: 101
02:30 Nowy dzień
03:00 Wydarzenia dnia
03:30 Wszystkie chwyty dozwolnone
04:00 Żebro Adama
04:30 Miód i szarańcza
05:00 Kościół w potrzebie
05:30 Zakończenie programu

TVN 7
04:30 Taniec z gwiazdami
05:45 Moja krew
06:45 Weronika Mars
07:35 Barwy grzechu
08:40 Columbo
10:20 Telesklep
11:55 Apetyt na kasę
12:55 Barwy grzechu
13:55 Hela w opałach
14:30 Seinfeld
15:00 Moja krew
16:00 Weronika Mars
16:55 Columbo
18:30 Hela w opałach - polski serial komediowy
19:05 Dwóch I pół - serial komediowy USA
19:35 Seinfeld - serial komediowy U SA
20:05 Wesprzyj się na mnie - dramat USA 1989
22:20 Zaginiony - dramat polityczny USA 1982
00:55 Wróżki
02:00 Laski na czacie

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Leksykon PRL; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedynkowe Przedszkole ; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Szkoda gadać - odc. 56; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Dobra dzielnica - odc. 6 Czas Adwentu (Dobra Ctvrt odc. 6 Cas Adventni); serial obyczajowy kraj prod.CZECHY (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Bar Mleczny (Milkbar); film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1604; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wierzyli, że wrócą...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 M jak miłość - odc. 622; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Tak czy nie? - odc. 6/12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Rozmowy na temat... - Polska kolekcja w Paryżu  (Ewa Minge); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Warto rozmawiać - Mieszkanie Twoje czy prezesa? (odc. 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Podróżnik - Malezyjskie szlaki; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Nawigator - magazyn żeglarski; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Jedynkowe Przedszkole ; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:43 Dzika Polska - Ptaki na Warcie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Z archiwum IPN - "Burta"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - Goście z północy; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1604; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Pucuł i Grzechu - odc. 9 - Jak spotkać miłość w autobusie; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Barwy szczęścia - odc. 56; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Barwy szczęścia - odc. 57; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Demony cywilizacji; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Warto rozmawiać - Mieszkanie Twoje czy prezesa ?  (odc.2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Studio Gama. Recital Czesława Niemena; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Dziękujemy za solidarność - Jana Starek (Austria, Czechy); felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:05 Pogoda Info Wieczór; STEREO
00:10 Dzika Polska - Ptaki na Warcie; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1225; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - Goście z północy; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1604; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Barwy szczęścia - odc. 56; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Barwy szczęścia - odc. 57; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Warto rozmawiać - Mieszkanie Twoje czy prezesa ?  (odc.2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Demony cywilizacji; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Z archiwum IPN - "Burta"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Nawigator - magazyn żeglarski; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:45 Dziękujemy za solidarność - Jana Starek (Austria, Czechy); felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

Tele 5
07:25 Jeździec srebrnej szabli
07:50 Telezakupy
09:20 Czarna Perła
10:15 Waleczne serca
10:45 Na ratunek
11:15 Straż graniczna
11:45 Werdykt
12:50 Czarna Perła
13:45 Telezakupy
14:20 Dishdogz - film przygodowy USA 2005
16:10 Komandosi
17:20 Waleczne serca
17:50 Lub czasopisma
18:05 Na ratunek
18:35 Straż graniczna
19:05 Komandosi
20:00 Praski duet - dramat amerykańsko-czesko-niemiecki 1998
21:55 Śladami gwiazd
22:50 Lub czasopisma
23:05 Zachodni wiatr
00:05 Jaskinia rozpusty - film erotyczny USA 2007

Planete
06:45 Siły powietrzne świata
07:45 Urodzeni w siodle
08:55 Współczesny świat
09:55 Na drugim końcu świata
10:50 Nasza planeta
12:15 Twarze Europy
14:30 Przyroda i podróże
15:05 Ludzie i miejsca
16:15 To nie czary!
16:50 Społeczeństwo
17:50 Jazzman z gułagu
18:55 Proces Jezusa. Pakt czy spisek?
19:45 Wojownicy z Wall Street
20:15 Morze Czerwone
20:45 Afrykański żołnierz
22:20 Siły powietrzne świata
23:15 Meref-nebef
00:05 Planete Doc Review
01:10 Filmowe dochodzenia
02:10 Twarze Europy

4fun.TV
6:00 4fun'ocka
7:00 Ranny ptaszek
8:00 Ranny ptaszek
9:00 Ranny ptaszek
10:00 Kto się w tobie kocha?
10:30 Juniorki
11:00 Parowanie
11:30 Juniorki
12:00 Parowanie
12:30 Kto się w tobie kocha? 
13:00 Parowanie
13:30 Juniorki
14:00 Tattoo na lato
14:30 Kto się w tobie kocha?
15:00 Kartony
15:30 Troo
15:40 Kartony
16:00 Czat
17:00 Hit Me
18:00 Znajdź parkę 
18:30 Hit Me
19:00 Kto się w tobie kocha?
19:20 Polsporty
19:30 Hit Me
20:00 Generał Italia
20:30 Kartony
21:00 Hit Me
22:00 Hit Me
23:00 Zakazane piosenki
0:00 Kto się w tobie kocha?
1:00 Gorący akademik 
2:00 Parowanie holenderskie 
4:00 Nocny 4fun
5:00 Tattoo na lato

iTV
5:30 Morze hitów
6:40 Horoskop gwiazd
7:00 Discostacja
7:45 Morze hitów
8:00 Telesprzedaż
8:50 Discostacja Extra
9:05 Morze hitów
9:10 Discostacja Extra
9:20 Horoskop gwiazd
9:30 Instytut ezoteryczny
9:40 Ezo TV
9:45 Pozytywne wakacje
9:50 Horoskop gwiazd
9:55 Ezo TV
11:30 Pozytywne wakacje
11:35 Horoskop gwiazd
11:40 Ezo TV
13:20 Instytut ezoteryczny
14:30 Telesprzedaż
15:05 Morze hitów
15:15 Morze hitów
15:35 Nijusy
15:45 Discostacja Extra
16:00 Polowanie na gwiazdy
16:20 Nijusy
16:35 Morze hitów
16:50 Nijusy
17:00 Discostacja
17:45 Nijusy
18:00 Polowanie na gwiazdy
18:20 Horoskop gwiazd
18:25 Morze hitów
18:30 Nijusy
18:45 Morze hitów
19:00 Zapytaj mecenasa
19:55 Ezo TV
22:30 WP.tv
22:45 Pasmo nocne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.