FANDOM


TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 W labiryncie - odc. 21/120 - Siostrzyczka
06:25 W labiryncie - odc. 22/120 - Dzień dziecka
06:55 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
07:15 Las bliżej nas; magazyn
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn
08:25 Dora poznaje świat - Supermapa, odc. 42 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008)
08:55 SpongeBob Kanciastoporty - Łowca meduz, odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008)
09:30 Supah Ninjas - Eternum, odc. 12 (.); serial kraj prod.USA (2011)
09:55 Jak to działa - program popularnonaukowy - Roboty - txt. str. 777; magazyn
10:30 Blaski i wrzaski - odc. 9; magazyn
10:55 Chłopi - odc. 9/13 - Wielkanoc - txt. str. 777; serial TVP
12:00 Śnieżna kula (Snowglobe); film obyczajowy kraj prod.USA (2007)
13:35 N jak Neo - Nówka; program rozrywkowy
13:50 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 12. Kolejne występki (Monkey Thieves - III seria) - txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011)
14:25 Okrasa łamie przepisy - Pieczywo; magazyn kulinarny
15:00 Kogel - Mogel - txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1988)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Nad rozlewiskiem... - odc. 10/13 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
18:20 Jaka to melodia? - koncert jubileuszowy cz. 2
19:15 Wieczorynka - Stacyjkowo - Papierowy szlak Wilsona, odc. 50 (Wilson’s Paper Trial); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:30 Wiadomości - txt. str. 777
19:55 Sport - txt. str. 777
20:00 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Szwecji
20:05 Droga do Rio - Kronika
20:10 Pogoda - txt. str. 777
20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Euro - szanse i zagrożenia, odc 8 - txt. str. 777; serial TVP
20:25 Hit na sobotę - Wybuchowa para (Knight and Day) - txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2010)
22:25 Włócznia przeznaczenia - odc. 1 (Lance de la destinee, La ep. 1); serial kraj prod.Francja, Niemcy, Belgia (2007)
00:10 Bez litości - txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Polska (2002);
02:15 Mistrzowie horroru - Powrót do domu (Masters of Horror, Homecoming); serial kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2005)
03:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Czterdziestolatek - odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu; serial TVP
07:00 M jak miłość - odc. 963; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 8:25, 9:15, 10:00 Pogoda: 8:20, 9:10, 9:55
10:40 Barwy szczęścia - odc. 872 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:15 Barwy szczęścia - odc. 873 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:45 Barwy szczęścia - odc. 874 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:25 Bitwa na głosy - (10); widowisko
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 18/ 26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 18/ 26 - Brasil 1 - s. 1) - txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009)
14:00 Familiada - odc. 2013; teleturniej
14:40 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" - txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:10 Rodzinka.pl - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" - txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:40 Superpies (Top Dog) - txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1995)
17:15 Słowo na niedzielę
17:25 Kabaretowa Noc Listopadowa Tarnów 2011; widowisko
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 47
19:05 Postaw na milion - odc. 47; teleturniej
20:05 Kabaretowe wakacje z duchami - Horror Travel (1); widowisko
21:15 Kabaretowe wakacje z duchami - Horror Travel (2); widowisko
22:25 3.10 do Yumy (3:10. to Yuma) - txt. str. 777; western kraj prod.USA (2007)
00:35 Kapela ze wsi Warszawa - koncert jubileuszowy (cz. 1); koncert
01:40 Nadkomisarz Banks (DCI Banks: Aftermath); film kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
03:25 3.10 do Yumy (3:10. to Yuma); western kraj prod.USA (2007)
05:25 Zakończenie dnia

TVP Info Rzeszów
05:55 Info Poranek
06:00 Serwis Info Poranek
06:10 Pogoda Info
06:15 Info Poranek
06:25 Pogoda Info - komunikat śniegowy
06:30 Serwis Info Poranek
06:39 Pogoda Info
06:45 Info Poranek
07:00 Serwis Info Poranek
07:09 Pogoda Info
07:15 Info Poranek
07:23 Pogoda Info
07:30 Serwis Info Poranek
07:36 Info Poranek
07:45 Innowacyjne podkarpackie - Klaster Jakości Życia "Kraina Podkarpacie"
08:10 Automobilni - Magazyn motoryzacyjny; magazyn motoryzacyjny
08:30 Serwis Info Poranek
08:35 Info Poranek
08:42 Pogoda Info - komunikat śniegowy
08:45 Magazyn katolicki - Korony Matki Bożej w Jarosławiu
09:00 Serwis Info Poranek
09:08 Pogoda Info
09:12 Tu kobiety - odc. 6; magazyn
09:30 Serwis Info Poranek
09:40 Pogoda Info
09:45 Info Poranek
09:53 Pogoda Info - komunikat śniegowy
10:00 Serwis Info Poranek
10:10 Pogoda Info
10:15 Info Poranek
10:30 Serwis Info Poranek
10:50 Pogoda Info
10:55 Serwis sportowy
11:00 Eurosąsiedzi - odc. 118 (odc. 118); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013
11:15 Tu kultura - odc. 57; magazyn
11:30 Serwis Info Dzień weekend
11:50 Pogoda Info
11:55 Serwis sportowy
12:00 Świat i gospodarka
12:30 Serwis Info Dzień weekend
12:50 Pogoda Info
12:55 Serwis sportowy
13:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny
13:30 Serwis Info Dzień weekend
13:50 Pogoda Info
13:55 Serwis sportowy
14:00 Raport z Polski - Ekstra
14:15 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Operacja
14:30 Serwis Info Dzień weekend
14:50 Pogoda Info
14:55 Serwis sportowy
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
15:30 Serwis Info Dzień weekend
15:45 Kronika rejsu - Paszke 360 st. - odc. 9; felieton
15:50 Pogoda Info
15:55 Serwis sportowy
16:00 Studio Wschód; magazyn
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  JM
16:56 Pogoda Info
17:00 Kalejdoskop filmowy - Odcinek 24; informator kulturalny
17:05 Stacja Rzeszów Główny - Magazyn kulturalny; informator kulturalny
17:30 Aktualności - Wydanie 40
17:50 Prognoza pogody - Wydanie 40
18:00 Afrykańska adrenalina; reportaż
18:14 Reportaż
18:30 Aktualności - Wydanie 40
18:50 Prognoza pogody - Wydanie 40
19:00 Perły Podkarpackiej Turystyki - Solina i Polańczyk; reportaż
19:20 Odkrywanie Podkarpacia - Przestrzeń otwarta; cykl reportaży
19:30 Aktualności - Wydanie 40
19:50 Prognoza pogody - Wydanie 40
20:00 Prawdę mówiąc - Krzysztof Jackowski - odc. 48; magazyn
20:30 Serwis Info Wieczór weekend
20:49 Pogoda Info
21:00 Kod dostępu - odc. 37; program publicystyczny
21:30 Serwis Info Wieczór weekend
21:40 Pogoda Info
21:45 Aktualności wieczorne - Wydanie 40
22:05 Prognoza pogody - Wydanie 40
22:10 Kalejdoskop filmowy - Odcinek 24; informator kulturalny
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 60 lat razem - odc. 4 - Danuta Holecka
22:30 Serwis Info Wieczór weekend
22:55 Pogoda Info
23:03 Sportowy Wieczór
23:26 Afganistan - na szlaku heroiny (Afghanistan: the Heroin Connection/Kaboul - Paris - la nouvelle route de heroine); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005)
00:30 Świat i gospodarka
00:56 Pogoda Info
01:01 Studio Wschód; magazyn
01:30 Serwis Info Wieczór weekend
02:00 Pogoda Info
02:05 Sportowy Wieczór
02:18 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Operacja
02:30 Raport z Polski - Ekstra
02:42 Pogoda Info
02:46 Eurosąsiedzi - odc. 118 (odc. 118); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013)
03:00 Tu kultura - odc. 57; magazyn
03:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
03:39 60 lat razem - odc. 2 - Waldemar Milewicz
03:45 Eurosąsiedzi - odc. 118 (odc. 118); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013)
04:00 Afganistan - na szlaku heroiny (Afghanistan: the Heroin Connection/Kaboul - Paris - la nouvelle route de heroine); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005)
04:55 Raport z Polski - Ekstra
05:08 Debata TVP INFO; program publicystyczny
05:36 Kod dostępu - odc. 37; program publicystyczny
06:02 Pogoda Info
06:05 Studio Wschód; magazyn
06:30 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Operacja
06:42 Czas na jazdę - MOTOINFO

Polsat HD
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.15 Nowe przygody Scooby’ego 2 (5) - serial animowany
08.15 Miś Yogi (68, 69) - serial animowany
08.45 Pinky i Mózg 3 (58) - serial animowany
09.15 Scooby-Doo 2 (8) - serial animowany
09.45 The Looney Tunes Show 2 (5) - serial animowany
10.15 Ewa gotuje (167) - magazyn kulinarny
10.45 Studio Weekend (22) - magazyn
12.15 Dom nie do poznania 9 (259, 260) - reality show
14.15 Zebra z klasą - film familijny, USA 2005
16.15 Dlaczego ja? (259) - serial paradokumentalny
17.15 Trudne sprawy (170) - serial paradokumentalny
18.15 Imperium disco polo (11) - magazyn muzyczny
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (335) - serial komediowy
20.00 Witajcie w dżungli - film przygodowy, USA 2003
22.15 Obcy - ósmy pasażer ‚Nostromo’ - horror SF, Wielka Brytania/USA 1979
00.50 Droga bez powrotu 2 - horror, USA 2007
02.50 Zagadkowa noc - teleturniej
03.50 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
5:10 Uwaga! - magazyn reporterów
5:30 Mango - telezakupy
8:00 Kobieta na krańcu świata 4: Kobieta wampir (3/8) - serial dokumentalny
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn
10:55 Na Wspólnej (1705) - serial obyczajowy
11:20 Na Wspólnej (1706) - serial obyczajowy
11:45 Na Wspólnej (1707) - serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej (1708) - serial obyczajowy
12:40 MasterChef (11) - reality show
13:40 MasterChef: Półfinał (12) - reality show
14:45 Kobieta na krańcu świata 4: Pogrzebana za życia (4/8) - serial dokumentalny
15:20 Top Gear 18 (5) - magazyn motoryzacyjny
16:25 Smakuj świat z Pascalem 2 (6/10) - reality show
17:00 Sekrety chirurgii (9) - reality show
18:00 Kuchenne rewolucje 6: Leo Libra, Gniezno (6) - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Dorwać Smarta - komedia, USA 2008
22:15 Gran Torino - dramat sensacyjny, Niemcy/USA 2008
0:45 Kula - thriller SF, USA 1998
3:25 Uwaga! - magazyn reporterów
3:40 Arkana magii (831) - interaktywny program rozrywkowy
5:00 Zakończenie programu

TV 4
5:06 mała Czarna - talk-show
5:50 Spadkobiercy (20) - program rozrywkowy
6:50 Różowa Pantera (55) - serial animowany
7:20 Różowa Pantera (56) - serial animowany
7:50 Sekrety dawnych budowli: Egipt cz. 1 (1) - serial dokumentalny
8:55 Sekrety dawnych budowli: Egipt cz. 2 (2) - serial dokumentalny
10:00 Chłopaki z taśmy - program rozrywkowy
11:00 Galileo EXTRA (67) - program popularnonaukowy
12:00 Spadkobiercy (20) - program rozrywkowy
13:00 Steven Seagal: Na straży prawa (11) - serial dokumentalny
13:30 Steven Seagal: Na straży prawa (12) - serial dokumentalny
14:00 Wzór (43) - serial kryminalny
15:00 Wzór (44) - serial kryminalny
16:00 Mój przyjaciel Hachiko - film familijny, Wielka Brytania/USA 2009
18:00 Wtajemniczeni - mikro-podróż przez ciało (3) - serial dokumentalny
19:00 Galileo EXTRA (69) - program popularnonaukowy
20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
21:00 Sztuka zabijania - thriller, USA 1999
23:00 Postrzeleniec - komedia kryminalna, USA 1996
0:55 Wzór (43) - serial kryminalny
1:55 TV Market - magazyn reklamowy
2:15 To był dzień - program informacyjny
3:10 To był dzień na świecie - magazyn
3:40 mała Czarna - talk-show
4:25 Zakończenie programu

TVN 7 HD
6:00 Misja Martyna - finał Odcinek: 11 Sezon: 2
6:35 Misja Martyna - finał Odcinek: 12 Sezon: 2
7:05 Mango - Telezakupy
9:10 Obcy w Ameryce Odcinek: 14
9:40 Obcy w Ameryce Odcinek: 15
10:10 Przyjaciele Odcinek: 15
10:40 Przyjaciele Odcinek: 16
11:10 Przyjaciele Odcinek: 17
11:40 Gdzie pachną stokrotki Odcinek: 1 Sezon: 2
12:40 Złote święta
14:30 Ulice San Francisco Odcinek: 19 Sezon: 2
15:35 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 4 Sezon: 9
16:35 Zaklinaczka duchów Odcinek: 1 Sezon: 5
17:35 Detektyw Monk Odcinek: 14 Sezon: 5
18:30 Detektyw Monk Odcinek: 15 Sezon: 5
19:30 Dzika lokatorka
21:40 Czego pragną kobiety
0:15 Wyspa
2:55 Arkana magii
4:55 Ben Stiller show Odcinek: 2
5:20 Druga strona medalu
5:40 Zakończenie programu

TV Puls
6:00 Panny i wdowy (5-ost.) - serial historyczny
7:00 Taki jest świat - program informacyjny
7:55 Niewiarygodne sceny z życia zwierząt (1) - serial przyrodniczy
9:00 Potęga przyrody: Yellowstone - święta puszcza Ameryki (9) - serial przyrodniczy
10:00 Gang młodego Olsena i zatopiony skarb - film familijny, Norwegia 2003
12:00 Jaskiniowiec - film animowany, USA 2003
13:40 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Król Drozdobrody - baśń filmowa, Niemcy 2008
14:55 Gorąca laska - komedia, USA 2002
17:00 W pustyni i w puszczy (1/2) - film przygodowy, Polska 1973
19:00 Pingwiny z Madagaskaru (1) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru (2) - serial animowany
20:00 Niespodziewany atak - film sensacyjny, USA 2008
21:50 W pajęczej sieci - horror, USA 2007
23:45 Zabójcza Alaska - film SF, Kanada 2010
1:45 Kręcimy z gwiazdami: Papa D. (6) - program rozrywkowy
2:35 Kręcimy z gwiazdami: Don Vasyl (7) - program rozrywkowy
3:30 Zobacz to! - programy powtórkowe

Puls 2
6:00 Był sobie człowiek Odcinek: 6
6:25 Był sobie kosmos Odcinek: 6
7:00 Przedszkolaki
7:05 Przedszkolaki Odcinek: 12
7:10 Przedszkolaki Odcinek: 9
7:15 Przedszkolaki Odcinek: 13
7:25 Pan Andersen opowiada Odcinek: 16
8:00 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 23
8:30 Przedszkolaki
8:35 Przedszkolaki Odcinek: 10
8:40 Przedszkolaki Odcinek: 6
8:45 Przedszkolaki Odcinek: 4
9:00 Kropelka - przygody z wodą Odcinek: 20
9:25 Łowcy smoków Odcinek: 17
9:55 Taki jest świat - pod lupą Odcinek: 5
11:00 Ja wam pokażę! Odcinek: 10
12:00 Medicopter Odcinek: 64 Sezon: 6
13:00 Medicopter Odcinek: 65 Sezon: 6
14:00 Medicopter Odcinek: 66 Sezon: 6
15:00 Austin Stevens - pogromca węży Odcinek: 5
15:55 Najgroźniejsze zwierzęta świata Odcinek: 1 Sezon: 2
17:00 Ja ci pokażę Odcinek: 1
17:10 Ja ci pokażę Odcinek: 6
17:30 Ja ci pokażę Odcinek: 2
17:35 Ja ci pokażę Odcinek: 4
17:40 Ja ci pokażę Odcinek: 7
18:00 Ale robale
18:50 Krecik Odcinek: 1 Sezon: 2
19:00 Ja wam pokażę! Odcinek: 11
20:00 Spotkanie z balladą Odcinek: 27
21:00 Jim wie lepiej Odcinek: 46 Sezon: 2
21:30 Jim wie lepiej Odcinek: 47 Sezon: 2
22:00 Jim wie lepiej Odcinek: 48 Sezon: 2
22:30 Jim wie lepiej Odcinek: 49 Sezon: 2
23:00 Gramy po polsku Odcinek: 26
0:00 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 616* Nowe formy ludzkiej solidarności
07:00 Złotopolscy - odc. 617* Ślad po zawale
07:25 Złotopolscy - odc. 618* Kto jest najważniejszy we wsi
07:55 Złotopolscy - odc. 619* Dla dobra listonosza
08:20 Złotopolscy - odc. 620* Ostatni pocałunek
08:55 Polonia 24
09:25 Pogoda.pl
09:40 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem - odc. 11/13 - Perła -  txt. str. 777; serial TVP
10:35 Załoga Eko II - odc. 1 - Co to jest nowoczesna gospodarka odpadami?; magazyn
11:05 Pogranicze w ogniu - odc. 2; serial TVP
12:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
12:30 Polonia w Komie - Stambuł - (164)
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 97 - Bieg -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
13:30 Makłowicz w podróży - Szkocja - Edynburg (41); magazyn kulinarny
14:00 Na dobre i na złe - odc. 508 - Ręka chirurga; serial TVP
14:55 Portret totalny Krzysztofa Bednarskiego; film dokumentalny
15:55 Kulturalni PL - (127); magazyn
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
17:30 Teleexpress
17:55 M jak miłość - odc. 950; serial TVP
18:50 Zagadkowa blondynka - (2); zabawa quizowa
19:45 Dobranocka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - W puszczach Kanady; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:20 Sport
20:30 Pogoda.pl
20:45 Czas honoru - odc. 65* "Dwa dni do wolności" -  txt. str. 777; serial TVP
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22:00 Polonia 24
22:20 Pogoda.pl
22:30 Dom - odc. 5/25 - Ponad 200 czwartków -  txt. str. 777; serial TVP
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
00:40 Polonia w Komie - Stambuł - (164)
00:50 M jak miłość - odc. 950; serial TVP
01:40 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wyruszają w świat - W puszczach Kanady; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:20 Sport
02:25 Pogoda.pl
02:40 Czas honoru - odc. 65* "Dwa dni do wolności"; serial TVP
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
03:50 Polonia 24
04:10 Pogoda.pl
04:20 Dom - odc. 5/25 - Ponad 200 czwartków; serial TVP

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
08:25 Z biegiem lat z biegiem dni - Kraków 1905; serial TVP kraj prod.Polska (1980)
09:40 Od A do Z - Marek Grechuta od A do Z
10:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
10:20 Archipelagi Schulza; reportaż
11:00 Kulturanek - odc. 10 "Senna kraina"; magazyn
11:35 Anioł zagłady (El Angel exterminador); komediodramat kraj prod.Meksyk (1962)
13:20 Dokument tygodnia - Amerykanin w PRL - u; film dokumentalny
14:20 Mariza na Avo Session (Mariza plays Avo Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2010)
15:30 Stacja bezsenność; film TVP kraj prod.Polska (1973)
16:15 Sztuka czytania - odc. 6; magazyn
16:50 Archipelagi Schulza; reportaż
17:35 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 126 / 1/
17:50 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja - Piosenki ze starego podwórka; widowisko kameralne
18:25 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 126 / 2/
18:40 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja - Kataryniarz warszawski; reportaż
18:55 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 126 / 3/
19:15 Klasyczne albumy rocka - Deep Purple - Machine Head (Deep Purple - Machine Head); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
20:20 Bilet do kina - Hotel Ruanda (Hotel Rwanda); dramat kraj prod.USA, Wielka Brytania (2004)
22:30 Fiesta Cubana - koncert sylwestrowy w klubie Tropicana (Fiesta Cubana - live from the Tropicana); koncert kraj prod.Niemcy (2009)
00:10 Hala odlotów - Czy polska kultura ma głód sukcesu ? (odc. 20); talk-show
01:00 Erotyka po polsku - Deszczowy żołnierz; film obyczajowy kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
02:50 Nocne czytanie w wannie - odc. 5; widowisko kameralne
03:05 Bilet do kina - Hotel Ruanda (Hotel Rwanda); dramat kraj prod.USA, Wielka Brytania (2004)
05:10 Pasmo kontemplacyjne - 10
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Był taki dzień - 9 lutego. Odc.467; felieton
07:35 Dziennik telewizyjny - 9.02.1989
08:10 Sonda - Kolor; magazyn
09:00 Biała wizytówka - odc. 6 Zarząd przymusowy (odc. 6 Zarząd przymusowy) -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986)
10:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Karaibski smak (113)
10:40 Telewizja na celowniku bezpieki - Świadomy przekaz - cz. 2. Telewizja kolorowa niczym propaganda sukcesu; cykl dokumentalny
11:45 Nieznana Białoruś. - Białoruś pod niemiecką okupacją odc. 1 Nadzieja na zmiany; cykl dokumentalny
12:40 Święci i grzesznicy. Historia papiestwa - cz. 2 (Saints and Sinners. The History of Popes) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000)
13:45 Szansa na Sukces - Zespół Piersi
14:55 Dzieje Kultury Polskiej - Sny o potędze (XV w.)
15:55 Sensacje XX wieku - Śmierć marszałka -  txt. str. 777; cykl dokumentalny
17:00 Miasto z morza - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (2009)
17:55 Ex Libris - 118; magazyn
18:15 Kalendarium historyczne - Świadkowie nieznanych historii - Proces "taterników"; program publicystyczny
19:00 Dziennik telewizyjny - 9.02.1989
19:45 23 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '86. Od Opola do Opola. Koncert finałowy /2/; koncert
21:45 Jak zostać królem - historia Jerzego VI (The King George: The Man Behind The King's Speech); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
23:00 Miłość stulecia
23:40 Polska i świat z historią w tle - Koleje losu pewnej fabryki; cykl reportaży
00:10 07 zgłoś się - odc. 21/21 - Przerwany urlop -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1987)
02:05 Z archiwum Filmoteki Narodowej - Zapowiedź - Pieśniarz Warszawy
02:10 Pieśniarz Warszawy; komedia kraj prod.Polska (1934)
03:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:35 Wojna domowa - odc. 10/15 - Zagraniczny gość; serial komediowy TVP
07:35 Trzecia granica - odc. 8 - Porachunki (.) -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Węgry, Polska (1975)
08:30 Sąsiedzi - odc. 83 (309) Nowi sąsiedzi cz. 2; serial komediowy TVP
09:00 Sąsiedzi - odc. 84 (310) Wieczór w operze; serial komediowy TVP
09:35 Blisko, coraz bliżej - odc. 17 Przyjazna hałda. Rok 1944
11:00 U Pana Boga w ogródku - odc. 10/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
11:55 M jak miłość - odc. 963 -  JM; serial TVP
12:55 M jak miłość - odc. 964 -  JM; serial TVP
13:55 Ranczo - odc. 64 - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:55 Ranczo - odc. 65 - Pakt z czartem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
15:55 Ranczo - odc. 66 - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
16:55 Czterdziestolatek - odc. 9/21 - Rodzina, czyli obcy w domu -  txt. str. 777; serial TVP
17:55 Komisarz Alex - odc. 5 - Pod ulicami Łodzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
18:50 Na dobre i na złe - odc. 510 - Próg bólu; serial TVP
19:55 Rodzinka.pl - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
20:25 Rodzinka.pl - odc. 65 "Nowe zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
20:55 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
21:35 Nad rozlewiskiem... - odc. 10/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
22:30 Nowa - odc. 9 -  txt. str. 777; serial TVP
23:30 Ojciec Mateusz - odc. 54 - Zaklęty rewir -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
00:25 Ojciec Mateusz - odc. 55 - Spływ -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
01:15 Zagadki umysłu - odc. 7/13 (Mental, ep. 7); serial kraj prod.USA (2009)
02:05 Pitbull - odc. 23; serial policyjny TVP
02:55 Komisarz Alex - odc. 5 - Pod ulicami Łodzi; serial kryminalny TVP
03:45 Zakończenie dnia

TVP Sport
09:00 Boks - Gala WSB: Poland Hussars - Argentina Condors
10:50 Narciarstwo alpejskie - Mistrzostwa Świata - Schladming - zjazd mężczyzn kraj prod.Szwajcaria (2013)
12:50 MŚ w biathlonie - Nove Mesto - sprint mężczyzn kraj prod.Szwajcaria (2013)
14:35 Koło Fortuny -  txt. str. 777; reportaż
14:55 Drugi Skok -  txt. str. 777; film dokumentalny
15:35 Filmy na podium -  txt. str. 777
16:05 MŚ w biathlonie - Nove Mesto - sprint kobiet kraj prod.Szwajcaria (2013)
17:50 Hokej na lodzie - Turniej EIHC: Polska - Węgry
20:25 Narciarstwo alpejskie - Mistrzostwa Świata - Schladming - zjazd mężczyzn kraj prod.Szwajcaria (2013)
21:30 MŚ w biathlonie - Nove Mesto - sprint mężczyzn kraj prod.Szwajcaria (2013)
22:30 Zwarcie - .; magazyn
23:00 Sportowy Wieczór
23:20 MŚ w biathlonie - Nove Mesto - sprint kobiet kraj prod.Szwajcaria (2013)
00:25 Boks - Gala WSB: Poland Hussars - Argentina Condors
02:10 Zakończenie dnia

TVS
07.10 Bajkowa TVS
10.00 Weekend z TVS
10.15 Wyprawy Jeffa Corwina
11.10 Weekend z TVS
11.20 Tygodniowy Finał Listy Śląskich Szlagierów
13.10 Weekend z TVS
13.20 Śląskie od kuchni
14.00 Urządzeni
14.25 Auto Zwiad
14.45 W klatce czasu
15.15 Bonanza
16.10 Koncert życzeń
17.15 Kuchnia po śląsku
17.45 Silesia Informacje
18.05 Weekend z TVS
18.10 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.25 W klatce czasu
20.55 Niesamowite historie
21.25 Katastrofy w przestworzach
22.25 Na straży prawa
23.00 Nawiedzone domy
23.55 Koncert życzeń
01.00 Program ezoteryczny
02.30 Świat w pigułce

Orange Sport
6:00 Minął miesiąc: Styczeń - magazyn sportowy
6:30 Ani słowa o polityce: Eugeniusz Kłopotek - magazyn
7:00 Sport raport 24 - magazyn sportowy
8:00 Sport raport 24 - magazyn sportowy
9:00 Sport raport - program informacyjny
9:10 Orange Sport dokument: Dwanaście razy Ali - film dokumentalny
10:00 Info weekend - program sportowy
11:00 Sport raport - program informacyjny
11:15 Fight raport - magazyn sportów walki
11:45 Sanok - Ice Speedway 2013 - reportaż
12:00 Sport raport - program informacyjny
12:15 Janusz Pindera zaprasza (33) - magazyn bokserski
13:00 Sport raport - program informacyjny
13:10 Janusz Pindera zaprasza (33) - magazyn bokserski
14:00 Sport raport - program informacyjny
14:10 Boks: Gala w Düsseldorfie - waga średnia: Felix Sturm - Sam Soliman
15:00 Sport raport - program informacyjny
15:15 Fun raport: Andrzej Gmitruk (60) - magazyn sportowy
15:45 Vendee globe - regaty wokółziemskie samotnych żeglarzy - reportaż
16:00 Sport raport - program informacyjny
16:15 Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Niemcy
17:00 Sport raport - program informacyjny
17:10 Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Niemcy
18:00 Sport raport - program informacyjny
18:10 Minął miesiąc: Styczeń - magazyn sportowy
18:45 Red Bull Crashed Ice: Zawody w Landgraaf - sporty ekstremalne
20:00 Sport raport - program informacyjny
20:10 Sporty walki: Nocny Nokaut - walka: Carlos Molina - Cory Spinks
22:00 Sport raport 24 - magazyn sportowy
23:00 Fight raport (20) - magazyn sportów walki
23:30 Red Bull Crashed Ice: Zawody w Landgraaf - sporty ekstremalne
0:15 Sporty walki: Gala UFC 156 - walka: Jose Aldo - Frankie Edgar
2:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Niemcy
3:30 Orange Sport dokument: Ekstremalne sztuki walki (3-4) - serial dokumentalny
4:30 Manchester United TV: Ole Gunnar Solskjaer - w drodze po sławę - magazyn piłkarski
5:15 Manchester United TV: Wayne Rooney - 10 lat w Premier League - magazyn piłkarski

Polsat Sport HD
7:00 Futbol Mundial
7:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir
9:40 Irlandia - Polska
11:40 Kulisy sportu
12:15 Polsat Boxing Night News Odcinek: 7
12:20 Impel Wrocław - Siódemka Legionovia Legionowo
14:30 BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła
16:45 Liga Mistrzów
17:00 KS Vive Targi Kielce - Sankt Petersburg HC
18:50 Liga Mistrzów
19:20 Kulisy sportu
20:00 Artur Szpilka - Ty Cobb
21:10 Artur Szpilka - Ty Cobb
22:55 Polsat Boxing Night News Odcinek: 8
23:00 Artur Szpilka - Ty Cobb
1:00 Przerwa w nadawaniu

Polsat Sport Extra HD
7:00 Impel Wrocław - Siódemka Legionovia Legionowo
9:10 Czechowskie Niedźwiedzie - HSV Hamburg
11:10 Futbol Mundial
11:40 KS Vive Targi Kielce - MMTS Kwidzyn
13:40 Holandia - Włochy
15:45 Polsat Boxing Night News Odcinek: 7
15:50 Magazyn snowboardowy
16:30 RK Gorenje Velenje - RK Metalurg Skopje
18:30 Irlandia - Polska
20:40 Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven
22:50 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Budowlani Łódź
0:50 Atleci
1:50 Przerwa w nadawaniu

Polsat Sport News
6:45 Sportowe podsumowanie dnia
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:05 Piłka nożna - mecz towarzyski: Holandia - Włochy
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:05 Piłka nożna - mecz towarzyski: Holandia - Włochy
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:05 Siatkówka kobiet: Puchar CEV - mecz półfinałowy: Omiczka Omsk Region - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:05 Siatkówka kobiet: Puchar CEV - mecz półfinałowy: Omiczka Omsk Region - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:05 Trans World Sport - magazyn sportowy
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:05 Magazyn alpejski - magazyn sportowy
14:30 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła
16:30 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 2. rundy fazy play-off: Dynamo Kazań - Rabita Baku
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz 2. rundy fazy play-off: Dynamo Kazań - Rabita Baku
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:05 Piłka nożna - mecz towarzyski: Szwecja - Argentyna
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:05 Piłka nożna - mecz towarzyski: Szwecja - Argentyna
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VIVE Targi Kielce - Sankt Petersburg HC
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VIVE Targi Kielce - Sankt Petersburg HC
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Czechowskie Niedźwiedzie - HSV Hamburg
1:15 Zakończenie programu

Kino Polska
5:50 Szpital na peryferiach - nowa generacja: Trudne początki (9) - serial obyczajowy
7:00 Quo vadis (6-ost.) - serial historyczny
8:00 Mango - telezakupy
9:00 Krzyżacy (1/2) - film historyczny, Polska 1960
10:45 Krzyżacy (2-ost.) - film historyczny, Polska 1960
12:15 Program obowiązkowy (75) - magazyn filmowy
12:45 Jutro premiera - komedia, Polska 1962
14:20 Zmiennicy: Dziewczyna do bicia (3/15) - serial komediowy
15:25 Zmiennicy: Typowa logika damsko-męska (4/15) - serial komediowy
16:40 Lata dwudzieste... lata trzydzieste - komedia muzyczna, Polska 1983
18:45 Nie ma róży bez ognia - komedia obyczajowa, Polska 1974
20:35 Zmiennicy: Safari (5/15) - serial komediowy
21:50 Zmiennicy: Prasa szczególnej troski (6/15) - serial komediowy
23:05 Stawka większa niż życie: Edyta (9) - serial wojenny
0:20 Stawka większa niż życie: Oblężenie (10) - serial wojenny
1:30 Muka! - etiuda filmowa, Polska 2012
2:00 Mango - telezakupy
3:00 Młode kadry: Zaśpiewaj mi do snu - etiuda filmowa, Polska 2009
3:30 Młode kadry: Ludzie normalni - etiuda filmowa, Polska 2011
3:55 Młode kadry: Ostatni pociąg - etiuda filmowa, Polska 2010
4:10 Młode kadry: Pobaw się ze mną - film krótkometrażowy, Polska 2010
4:30 Młode kadry: Dwie - etiuda filmowa, Polska 2010
4:40 Młode kadry: Szczęściarze - film dokumentalny, Polska 2009
5:00 Zakończenie programu

MiniMini + HD
5:00 Dzieciaki MiniMini Odcinek: 11
5:25 Księżycowy Jim Odcinek: 20
5:45 Piesek Dali Odcinek: 2
5:55 Mały pingwinek Popolo Odcinek: 20
6:05 Uki Odcinek: 49
6:10 Mały miś Kuba Odcinek: 38
6:20 Lulu i inne zwierzaki Odcinek: 32
6:30 Dip Dap Odcinek: 40
6:35 MiniAbecadło Odcinek: 10
6:40 Kitka i Pompon Odcinek: 14
6:50 Strażak Sam Odcinek: 6 Sezon: 6
7:00 Studio "Stodoła" Odcinek: 6
7:25 Kochane zwierzaki Odcinek: 13
7:30 Maleńcy Odcinek: 25
7:40 BUNI Odcinek: 5
7:50 Uki Odcinek: 9
7:55 Opowieści Kota Śpiocha Odcinek: 2
8:05 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham Odcinek: 14
8:20 Peppa Odcinek: 16 Sezon: 4
8:25 Kotka Pusia Odcinek: 44
8:40 Opowieści mamy Mirabelle Odcinek: 18
9:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 20
9:35 Rycerz Mike Odcinek: 13
9:50 Kitka i Pompon Odcinek: 13
10:05 Rastamysz Odcinek: 33
10:20 Świat słów Odcinek: 52
10:30 Niezwykłe przygody Berta i Erniego Odcinek: 9 Sezon: 2
10:35 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu Odcinek: 17
11:00 Księżycowy Jim Odcinek: 26
11:20 Król Maciuś Pierwszy Odcinek: 7
11:45 Tomek i przyjaciele Odcinek: 17 Sezon: 16
11:55 Przygody Adasia i Tosi Odcinek: 11
12:10 Wielka rodzina Odcinek: 16
12:20 Chuck i przyjaciele Odcinek: 5 Sezon: 2
12:45 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 20 Sezon: 2
13:05 Abby i latająca szkoła wróżek Odcinek: 2
13:15 SamSam Odcinek: 25
13:25 Chcę umieć! Odcinek: 3
13:30 Czytanki Rybki MiniMini Odcinek: 1 Sezon: 4
13:35 Mały miś Kuba Odcinek: 49
13:50 Uki Odcinek: 10
13:55 Bob Budowniczy Odcinek: 16 Sezon: 18
14:05 Peppa Odcinek: 17 Sezon: 4
14:10 Marta mówi! Odcinek: 5
14:35 Rastamysz Odcinek: 32
14:50 Rajdek - mała wyścigówka Odcinek: 44 Sezon: 2
15:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 21
15:30 Lulu i inne zwierzaki Odcinek: 33
15:40 Mały miś Kuba Odcinek: 26
15:50 Wielka rodzina Odcinek: 17
16:00 Strażak Sam Odcinek: 7 Sezon: 6
16:10 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham Odcinek: 15
16:20 Dzieciaki MiniMini Odcinek: 5
16:50 Opowieści mamy Mirabelle Odcinek: 20
17:15 MiniEncyklopedia Odcinek: 8
17:20 Świat słów Odcinek: 53
17:35 Chuck i przyjaciele Odcinek: 6 Sezon: 2
18:00 Tomek i przyjaciele Odcinek: 17 Sezon: 15
18:10 Rycerz Mike Odcinek: 14
18:20 Stacyjkowo: Zdobywcy odznak Odcinek: 37
18:25 Przygody Adasia i Tosi Odcinek: 12
18:35 Opowieści Kota Śpiocha Odcinek: 12
18:50 Kochaj Ziemię
19:55 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 21 Sezon: 2
20:20 Bob Budowniczy Odcinek: 17 Sezon: 18
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu Odcinek: 18
20:55 Czytanki na dobranoc
21:00 Przerwa w nadawaniu

TeleTOON + HD/Hyper + HD
6:00 Koszykarze - odc. 20, serial animowany, Francja
6:25 teleTOON+ sport - odc. 20, program dla dzieci, Polska 2011
6:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu - odc. 9, serial animowany, Dania 2010
6:55 Księga dżungli - odc. 6, serial animowany, Niemcy, Francja, Indie 2010-2011
7:10 Potwory i ja - odc. 3, serial komediowy, Wielka Brytania, Australia, Niemcy 2010
7:35 Daltonowie - odc. 1, serial animowany, Francja 2009-2010
7:45 Daltonowie - odc. 2, serial animowany, Francja 2009-2010
7:50 Daltonowie - odc. 3, serial animowany, Francja 2009-2010
8:00 Dziś rządzi - Spike team - odc. 27, serial animowany, Włochy 2010-2011
8:30 Dziś rządzi - Spike team - odc. 28, serial animowany, Włochy 2010-2011
8:55 Dziś rządzi - Spike team - odc. 29, serial animowany, Włochy 2010-2011
9:20 Dziś rządzi - Spike team - odc. 30, serial animowany, Włochy 2010-2011
9:45 Dziś rządzi - Spike team - odc. 31, serial animowany, Włochy 2010-2011
10:10 Dziś rządzi - Spike team - odc. 32, serial animowany, Włochy 2010-2011
10:30 Dziś rządzi - Spike team - odc. 33, serial animowany, Włochy 2010-2011
11:10 Deserownia - odc. 3, program kulinarny dla dzieci
11:20 Gormiti 3 - Nowa ewolucja - odc. 12, serial animowany, Francja 2009
11:45 Transformers: Rescue Bots - odc. 13, serial animowany, USA 2011
12:10 Liga Złośliwców - odc. 30, serial animowany, USA 2009
12:35 Pound Puppies: Psia Paczka - odc. 14, serial animowany, USA 2011
13:00 Groove High - odc. 21, serial animowany, Francja 2011
13:25 Sadie J - odc. 13, serial obyczajowy, Wielka Brytania 2011
14:00 Gawayn 2 - odc. 43, serial animowany, Francja 2012
14:10 Gawayn 2 - odc. 44, serial animowany, Francja 2012
14:30 Koszykarze - odc. 14, serial animowany, Francja
14:55 Bolt i Blip - odc. 6, serial animowany, Kanada 2012
15:20 Tara Duncan - odc. 11, serial animowany, Francja 2009
15:45 Triki Tiki - odc. 10, program dla dzieci, Polska 2012
15:55 Spike team - odc. 11, serial animowany, Włochy 2010-2011
16:20 Mój kumpel anioł 2 - odc. 17, serial przygodowy, Kanada, Wielka Brytania 2011
16:50 Deserownia - odc. 4, program kulinarny dla dzieci
17:00 Nina Patalo - odc. 30, serial animowany, Francja 2010
17:05 Nina Patalo - odc. 31, serial animowany, Francja 2010
17:15 Sherlock Jak - odc. 33, serial animowany, Francja, Niemcy 2011
17:30 Ninjago - mistrzowie spinjitzu - odc. 2, serial animowany, Dania 2010
17:55 Straszny Larry - odc. 6, serial animowany, Francja 2012
18:05 Titeuf 3 - odc. 10, serial animowany, Francja
18:30 Transformers: Rescue Bots - odc. 12, serial animowany, USA 2011
18:55 Groove High - odc. 22, serial animowany, Francja 2011
19:20 Sadie J - odc. 1, serial obyczajowy, Wielka Brytania 2011
19:50 Potwory i ja - odc. 23, serial komediowy, Wielka Brytania, Australia, Niemcy 2010
20:15 Pok i Mok - odc. 33, serial animowany, Francja 2012
20:20 Pok i Mok - odc. 34, serial animowany, Francja 2012
20:35 Przygody Sary Jane - odc. 1, serial sf, Wielka Brytania 2007
21:00 Leonardo - odc. 7, serial przygodowy, Wielka Brytania 2011
21:30 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM - Fresh Air - Assassin's Creed 3 Polska 2010-2012
21:50 On the Road - Intel Extreme Masters Katowice
22:10 Replay - magazyn komputerowy, Polska 2010
22:25 Fresh Air - Omerta: City of Gangsters Polska 2010-2012
22:40 Hyper Express - odc. 85, magazyn, Polska 2010
22:55 Replay - magazyn komputerowy, Polska 2010
23:15 REVIEW TERRITORY Classic - odc. 20, magazyn komputerowy, Polska 2006-2009
23:45 GAME FACTORY Classic - magazyn komputerowy, Polska 2005-2009
0:00 Fresh Air Classic - magazyn, Polska 2009-2010
0:30 Fresh Air Classic - magazyn, Polska 2009-2010
1:00 Zakończenie programu

Edusat
6:00 Music Break - zestawienie Odcinek: 2
6:39 Jak być piękną Odcinek: 3
6:57 Eureka Odcinek: 10
7:00 Radio Kampus
7:15 Moja pasja Odcinek: 4
7:29 Fashion Week Poland 2012 Odcinek: 21
7:40 Elipsa - nieuchronna przyszłość
7:50 Panorama pogodowa
7:52 Magia wielkiego błękitu
8:00 Klub Backpackera Odcinek: 14
8:33 Od A do Z Odcinek: 14
8:35 Klub Backpackera Odcinek: 15
9:07 Dobra umowa
9:30 Gość Edusatu Odcinek: 10
9:36 Panorama pogodowa
9:40 Warszawskie losy Odcinek: 1
10:10 Filmy z klasą
11:41 Klub MMA Odcinek: 1
11:51 Jazda bez obaw Odcinek: 3
12:00 Music Break - zestawienie Odcinek: 3
12:40 Korfball
13:00 Porozmawiajmy o wodzie
13:30 Rock Time Odcinek: 6
13:54 Warsaw Fashion Weekend 2012 Odcinek: 4
14:01 Panorama pogodowa
14:05 Odkryj miasto Odcinek: 2
14:28 Od A do Z Odcinek: 3
14:30 Polskie rozdroża Odcinek: 2
14:59 Eureka Odcinek: 7
15:01 Wakacje w muzeum Odcinek: 1
15:25 Gry uliczne
16:31 Fashion Week Poland 2012 Odcinek: 19
16:46 Czas na inwestycje
17:02 Music Break Odcinek: 11
17:15 Kaskaderka
17:32 Panorama pogodowa
17:37 Na Maxa Odcinek: 2
17:53 Gość Edusatu Odcinek: 7
18:00 Moja pasja Odcinek: 6
18:44 Centaury Warszawa
19:02 Panorama pogodowa
19:06 Bitwa Narodów Odcinek: 1
19:38 Eureka Odcinek: 5
19:40 Bitwa Narodów Odcinek: 2
20:06 Filmy z klasą
21:26 Filmy z klasą
23:38 Panorama pogodowa
23:42 Warsaw By Night Odcinek: 3
23:55 Rozmowy po zmierzchu Odcinek: 1
1:09 Na Maxa Odcinek: 3
1:27 Music Break Odcinek: 12
1:38 Od A do Z Odcinek: 17
1:40 ESL Pro Series
2:11 Gotuj z Giancarlo Odcinek: 1
3:01 Świat według Wysockiego
4:00 Przerwa w nadawaniu

Viasat Nature
06:00    Papuzi Raj - Film dokumentalny
07:00    Latająca Rodzina - Film dokumentalny
07:55    Pamiętniki gepardów odc.: 1
08:25    Pamiętniki gepardów odc.: 2
08:55    Pamiętniki gepardów odc.: 3
09:25    Pamiętniki gepardów odc.: 4
09:50    Pamiętniki gepardów odc.: 5
10:25    Pamiętniki gepardów odc.: 6
10:55    Pamiętniki gepardów odc.: 7
11:25    Pamiętniki gepardów odc.: 8
12:00    Pamiętniki gepardów odc.: 9
12:30    Pamiętniki gepardów odc.: 10
13:00    Papuzi Raj - Film dokumentalny
14:00    Latająca Rodzina - Film dokumentalny
15:00    Kukułka - Film dokumentalny
15:50    Głuptaki - po drugiej stronie prądu - Film dokumentalny
16:55    Bielik: ptak ze złotym okiem - Film dokumentalny
18:00    Przyroda Wielkiej Brytanii odc.: 1
19:00    Dziennik orangutanów odc.: 1
20:00    AFRYKAŃSKIE GÓRY SMOCZE - Film dokumentalny
21:00    Dzikie białe lwice odc.: 1
22:00    Niezwykły świat wielkich kotów odc.: 3
23:00    Orangutany we mgle - Film dokumentalny
00:00    Ostatnie dzikie konie Europy - Film dokumentalny
01:00    Na ratunek afrykańskiego buszu - Film dokumentalny
01:35    Kalahari - Film dokumentalny
02:00    Baja: Inna Kalifornia - Film dokumentalny
03:00    Dolina Śmierci - Film dokumentalny
04:00    Baja: Inna Kalifornia - Film dokumentalny
05:00    Dolina Śmierci - Film dokumentalny

Viasat History
6:00 Światy starożytności Odcinek: 6
7:00 Wyprawy w czasie Odcinek: 26 Sezon: 11
8:00 Światy starożytności Odcinek: 1
9:00 Zapomniane diety z przeszłości Odcinek: 1
9:55 Zapomniane diety z przeszłości Odcinek: 2
10:50 Zapomniane diety z przeszłości Odcinek: 3
11:50 Inuicka odyseja: podbój Nowego Świata
12:40 Światy starożytności Odcinek: 6
13:40 Zapomniane diety z przeszłości Odcinek: 6
14:40 Historia elektryczności Odcinek: 2
15:50 Farma w czasach II wojny światowej Odcinek: 5
17:00 Inuicka odyseja: podbój Nowego Świata
18:00 Waleczni królowie Syberii
19:00 Czyngis-Chan
20:00 Wzloty i upadki Wersalu: Ludwik XIV
21:10 Wzloty i upadki Wersalu: Ludwik XVI
22:10 Tajemnice podwodnych wraków Odcinek: 8 Sezon: 2
23:15 Inuicka odyseja: podbój Nowego Świata
0:05 Wyprawy w czasie Odcinek: 26 Sezon: 11
1:05 Światy starożytności Odcinek: 3
2:05 Światy starożytności Odcinek: 4
3:05 Czyngis-Chan
4:05 Waleczni królowie Syberii

Viasat Explorer
5:00 Superlotniskowiec Odcinek: 1
6:00 Ostry dyżur na Mount Evereście Odcinek: 1
6:55 Wielkie pomysły Jamesa Maya Odcinek: 1
8:05 Wielkie pomysły Jamesa Maya Odcinek: 2
9:10 Wielkie pomysły Jamesa Maya Odcinek: 3
10:20 Wielkie pomysły Jamesa Maya Odcinek: 1
11:25 Megaprzewoźnicy Odcinek: 11
12:25 Megaprzewoźnicy Odcinek: 12
13:25 Megaprzewoźnicy Odcinek: 13
14:20 Megaprzewoźnicy Odcinek: 14
15:30 Niemożliwa nauka Odcinek: 3
16:25 Coś takiego! Nie wiedziałem! Odcinek: 1
16:55 Coś takiego! Nie wiedziałem! Odcinek: 2
17:30 Supernauka Odcinek: 1
18:00 Supernauka Odcinek: 2
18:25 Jet Set - szkoła latania Odcinek: 5
18:55 Jet Set - szkoła latania Odcinek: 6
19:25 Misja Everest Odcinek: 2
20:25 Oficerowie policji stanowej: Operacja Falcon Odcinek: 1
21:20 Kulisy Odcinek: 1
22:20 Kulisy Odcinek: 2
23:25 Męska robota Odcinek: 2
0:00 Przerwa w nadawaniu

Canal + HD
7:00 Basket+ - newsy sportowe
7:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
7:25 Kramarz - dramat obyczajowy, Polska 1990
9:05 Nic do oclenia - komedia, Francja 2010
10:50 Deser: Drań, zboczeniec i dziewczyna - film krótkometrażowy, Tajwan/USA 2011
11:10 Kosmita Paul - komedia SF, Wielka Brytania/USA 2011
13:00 Darwin w Dolinie Śmierci - film dokumentalny, Szwajcaria 2011
14:00 Premiera: Tajemnice zwierząt: Łagodny olbrzym morski - rekin wielorybi (37) - serial dokumentalny
14:55 Listy do M. - komedia romantyczna, Polska 2011
16:50 Premiera: Uczciwy przekręt 4: Radio (17) - serial sensacyjny
17:40 Kuchnia filmowa: "Listy do M." - magazyn filmowy
18:05 Honey 2 - film muzyczny, USA 2011
20:00 Premiera: Intruzi - thriller, Hiszpania/Wielka Brytania/USA 2011
21:45 Cud w wiosce Santa Anna - dramat wojenny, Włochy/USA 2008
0:25 Barbarossa: Klątwa przepowiedni - dramat kostiumowy, Włochy 2009
2:30 Attenberg - dramat obyczajowy, Grecja 2010
4:05 Lincz - dramat obyczajowy, Polska 2010
5:25 Nietypowa wdowa - komediodramat, Francja 2007

Canal + Film HD
7:00 Sneakers - film sensacyjny, USA 1992
9:00 2012: Początek - film dokumentalny, Finlandia 2012
10:00 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
10:10 Ekspres - bohater futbolu - film biograficzny, Niemcy/USA 2008
12:20 Ja, oni i Lara - komedia, Włochy 2009
14:15 Wszystkie odloty Cheyenne'a - dramat obyczajowy, Francja/Irlandia/Włochy 2011
16:20 Tower Heist: Zemsta cieciów - komedia sensacyjna, USA 2011
18:10 Niepokonani - film dokumentalny, USA 2011
20:00 Baby są jakieś inne - komediodramat, Polska 2011
21:40 Martwe pole - thriller, Kanada 2011
23:05 Intruzi - thriller, Hiszpania/Wielka Brytania/USA 2011
0:45 Seksualni, niebezpieczni - komedia, Wielka Brytania 2011
2:20 Palimpsest - thriller, Polska 2006
3:40 Kobieta, która pragnęła mężczyzny - dramat psychologiczny, Francja/Polska/Dania/Szwecja/Norwegia 2010
5:15 Kochankowie roku tygrysa - melodramat, Chiny/Polska 2005

Canal + Sport HD
7:00 T-Mobile Ekstraklasa - Multiliga+
8:15 Walia - Irlandia
10:15 Miami Heat - Los Angeles Clippers
12:15 Basket+
12:30 O co biega?
13:25 Dzieci z Tunahaki
14:55 NBA Action
15:25 Szkocja - Włochy
17:25 Moto+
17:55 Francja - Walia
19:55 Levante UD - Málaga CF
21:55 Real Madryt - FC Sewilla
0:00 MMA Bellator 88
1:30 Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
4:15 Premiership+

HBO HD
6:00 Niespokojni - melodramat, USA 2011
7:30 Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z Krainy Oz - film animowany, USA 2011
8:30 Przyjaciele z kasą - komedia obyczajowa, USA 2006
10:00 1920 Bitwa Warszawska - dramat wojenny, Polska 2011
11:55 Biedni arystokraci - komedia obyczajowa, Francja 2006
13:15 Premiera: Dorastająca nadzieja 3 (2) - serial komediowy
13:40 Hazardzista, dziewczyna i zabójca - western komediowy, Kanada 2009
15:05 Służące - dramat obyczajowy, Zjednoczone Emiraty Arabskie/USA/Indie 2011
17:30 Miś Yogi - film familijny, Nowa Zelandia/USA 2010
18:50 Niespokojni - melodramat, USA 2011
20:20 Premiera: Dzień, w którym zobaczyłam twoje serce - komediodramat, Francja 2011
22:00 Premiera: Kontra: Zemsta (1) - serial sensacyjny
22:45 Premiera: Kontra: Zemsta (2) - serial sensacyjny
23:35 Strażnik - thriller, USA 2010
1:10 Twarde cukierki - film kryminalny, Wielka Brytania 2012
2:35 3 zero - komedia, Francja 2002
4:10 Potwory morskie - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2011

HBO 2 HD
6:00 Bal maturalny - komedia, USA 2011
7:45 Anonimus - dramat kostiumowy, Niemcy/Wielka Brytania 2011
9:55 Scooby-Doo: Epoka Pantozaura - film animowany, USA 2011
11:10 Zakochane ptaszki - komedia romantyczna, Nowa Zelandia 2011
12:55 Ja, szpieg - komedia sensacyjna, USA 2002
14:30 Obława - dramat wojenny, Francja/Niemcy/Węgry 2010
16:35 Edukacja Dee Dee Ricks - film dokumentalny, USA 2011
17:50 Oczywiste kłamstwa - dramat obyczajowy, USA 2010
19:20 Anonimus - dramat kostiumowy, Niemcy/Wielka Brytania 2011
21:30 Niegrzeczna dziewczyna - komediodramat, USA 2010
23:00 Dziewczyny 2 (1) - serial komediowy
23:30 Dziewczyny 2 (2) - serial komediowy
0:00 Dziewczyny 2 (3) - serial komediowy
0:30 Norwegian Wood - dramat obyczajowy, Japonia 2010
2:40 W pogoni za zemstą - film sensacyjny, USA 2010
4:15 Co w trawce piszczy? - komedia kryminalna, USA 2009

HBO Comedy HD
9:00 Bernard Odcinek: 46 Sezon: 2
9:25 Mała Brytania w Ameryce Odcinek: 4
9:55 Mała Brytania w Ameryce Odcinek: 5
10:20 Mała Brytania w Ameryce Odcinek: 6
10:50 W środku mrocznej zimy
12:25 Filmy i gwiazdy Odcinek: 1
12:50 Gry małżeńskie
14:15 Titeuf
15:40 W środku mrocznej zimy
17:20 Gry małżeńskie
18:45 Dzieciaki mojej siostry same w domu
20:05 Żona na niby
22:00 Porąbani
23:30 Cztery lwy
1:10 Wielki powrót Odcinek: 7
1:40 Wielki powrót Odcinek: 8
2:10 Ekipa Odcinek: 7
2:35 Ekipa Odcinek: 8
3:05 Ekipa Odcinek: 1 Sezon: 2
3:30 Ekipa Odcinek: 2 Sezon: 2
3:55 Ekipa Odcinek: 3 Sezon: 2
4:25 Ekipa Odcinek: 4 Sezon: 2
4:55 Przerwa w nadawaniu

Cinemax HD
6:00 Wielki Waldo Pepper
7:50 Sąsiad
9:30 Za drzwiami Actors Studio
10:20 La Mission
12:15 Stary Gringo
14:20 Pochowaj me serce w Wounded Knee
16:30 Wielki Waldo Pepper
18:20 Sąsiad
20:00 Ścigana Odcinek: 7
21:00 Zielona strefa
22:55 Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek
0:55 Underworld: Przebudzenie
2:25 Boże, błogosław Amerykę
4:05 Zielona strefa
5:10 Czarne lustro

Cinemax 2 HD
6:00 Rodzina to grunt
7:50 36 widoków z góry Saint Loup
9:25 Kobieta z sąsiedztwa
11:10 Szczury z supermarketu
12:50 To skomplikowane
14:50 Samotny w obliczu prawa
16:40 36 widoków z góry Saint Loup
18:05 La Mission
20:00 Wysokie obcasy
21:55 Blue Valentine
23:45 Zagłada planety Ziemia
1:15 Ray
3:40 W książce i na ekranie Odcinek: 36
4:05 Wysokie obcasy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.