TVP 1
05:45 Szczęśliwa karta - odc. 1 (Wild Card ep. 1); serial kraj prod.Kanada (2003); reż.:Tony Thatcher; wyk.:Joely Fisher, Bronson Picket, Chris Potter, Rae Dawn Chong; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Europejskie safari - Sarna; cykl dokumentalny kraj prod.Dania (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Przygody pana Michała - Tajemnica Azji - txt str.777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Pegaz ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ziarno; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 INPUT. Dlaczego demokracja? - Proszę, głosujcie na mnie (Please Vote for Me); cykl dokumentalny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Czterej pancerni i pies - odc. 13/21 - Zakład o śmierć - txt str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:55 Zwierzęta świata - Bobaki. Na stepach Kazachstanu. (Marmot: Wild Frontier) - txt str.777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2007); reż.:Tobias Mennle; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kuchnia z Okrasą - Słodki świat czekolady; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Śmiechu warte - odc. 645; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Callas i Onassis - część 1; film biograficzny kraj prod.Włochy (2005); reż.:Giorgio Capitani; wyk.:Luisa Ranieri, Gerard Darmon, Serena Autieri; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ojciec Mateusz - odc. 10/13 - Szantaż - txt str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 4351; serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 4352; serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str.777; STEREO
17:20 300 % normy - odc. 37; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Młodzi muszkieterowie - odc. 3; serial przygodowy kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Myszka Miki i przyjaciele - Obibok, odc. 51; serial animowany kraj prod.USA (1996); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt str.777; STEREO
19:50 Sport - txt str.777; STEREO
20:05 Pogoda - txt str.777; STEREO
20:20 Hit na sobotę - Casino Royale - txt str.777  138'; film akcji kraj prod.USA (2006); reż.:Martin Campbell; wyk.:Daniel Craig, Eva Green, Mads Mikkelsen, Judi Dench, Jeffrey Wright; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Męska rzecz... - Clementine; film fabularny kraj prod.Korea Połudn. (2004); reż.:Du-Yeoung Kim; wyk.:Steven Seagal, Dong-Jun Lee, Hye-Ri Kim, Seo-Woo Eun, Ju-Bong Gi, Ho Lim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Kino nocnych marków - Podwodny dramat (Deep Rescue); film fabularny kraj prod.USA (2005); reż.:Chris Bremble; wyk.:Dale Patterson, Stan Kirsch, Tamara Davies; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:15 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
05:55 Dwójka Dzieciom - Rodzina Leśniewskich - Agata odc 4/7; serial przygodowy TVP kraj prod.Polska (1978); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Poezja łączy ludzi - "Dla Ciebie moja miłości" (Jacques Prevert); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 M jak miłość - odc. 662; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Barwy szczęścia - odc.  265 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Barwy szczęścia - odc.  266 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Zmiennicy - odc. 10/15 Krzyk ciszy - txt str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:40 Nie tylko dla pań - Ostatni dzień Diany - txt str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kulturalni - (5); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka - konkurs; STEREO
12:00 Gwiazdy w południe - Tragedia Neptuna (Gray Lady Down); film akcji kraj prod.USA (1978); reż.:David Greene; wyk.:Charlton Heston, Stacy Keach, David Carradine; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 1625 - txt str.777; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Złotopolscy - odc. 1044 Dziewczyny na manowcach; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Kocham Cię Polsko - (9); zabawa quizowa; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Uważaj na kioskarza - (8); program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Święta wojna - (322) Murzyn; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Rajskie klimaty - odc. 9; serial obyczajowy kraj prod.Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama; STEREO
18:55 Sport Telegram; STEREO
18:59 Pogoda; STEREO
19:00 Fort Boyard - prolog ; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Fort Boyard ; reality show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Tancerze - odc. 6 - txt str.777, (również w TVP HD; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Tancerze - kulisy - odc. 6; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kabaretowy Klub Kanapowy - Paranienormalni górą ; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Weekendowe Kino Dwójki - Terminator 2: Dzień sądu (Terminator 2: Judgement Day); film science fiction kraj prod.USA, Francja (1991); reż.:James Cameron; wyk.:Arnold  Schwarzenegger:, Linda Hamilton, Edward Furlong, Robert Patrick; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Weekendowe Kino Dwójki - Przepraszam, czy tu biją?; film sensacyjny kraj prod.Polska (1976); reż.:Marek Piwowski; wyk.:Jerzy Zapiór, Edward Witukiewicz, Jerzy Kulej, Jan Szczepański, Zdzisław Rychter, Ryszard Faron, Alfred Freudenheim, Włodzimierz Stępiński, Bogdan Kowalczyk, Jerzy Górecki; Dla małoletnich od lat 16
02:00 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Zakończenie dnia

TVP Info Warszawa
05:56 Info Poranek; STEREO
06:00 Serwis Info Poranek - oraz 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda Info Poranek 06:09, 06:25, 06:49, 07:08, 07:24; Przegląd prasy Info 06:11, 06:19, 06:37, 06:51, 07:17; Serwis Info Flesz 06:15, 06:45, 07:15; Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38 ; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski - godziny szczytu; STEREO
07:58 Pogoda; STEREO
07:59 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:16 Okna sztuki; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:36 Info Poranek; STEREO
08:41 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 Kronika Warszawska ; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Pogoda; STEREO
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:10 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Kosmiczna Prognoza Pogody; STEREO
09:21 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:42 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:50 Przegląd Prasy Info; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Serwis info flesz; STEREO
10:19 Info Poranek; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:55 Pogoda Info Poranek; STEREO
11:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
11:50 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
12:50 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
12:59 Dach nad głową; magazyn; STEREO
13:12 Aleja gwiazd na L4; magazyn; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
13:50 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Oblicza Armii; magazyn; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
14:49 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
14:51 Serwis sportowy; STEREO
14:58 Debata po europejsku; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
15:48 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:01 Trudny rynek; magazyn; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend; STEREO
16:42 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
16:47 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:52 Pogoda; STEREO
16:53 Wywiad Kuriera; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Mój pies i inne zwierzaki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
18:02 Telewizyjny Kurier Warszawski ; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda; STEREO
18:15 Kurier Mazowiecki; STEREO
18:22 Wiadomości sportowe ; STEREO
18:30 W wielkim świecie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:44 Alchemia zdrowia i urody ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 RATOWNICY - Ratownicy; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:19 Pogoda; STEREO
19:22 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:40 Okna sztuki; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:52 Raport na gorąco; STEREO
20:01 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
20:51 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:48 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:53 Raport na gorąco; STEREO
21:57 Wiadomości sportowe; STEREO
22:04 Pogoda; STEREO
22:06 Petersburski przedstawia - Warszawa w filmie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
22:57 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Patrol; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:54 Żużel - Grand Prix Europy - Leszno; STEREO
00:50 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO
00:58 Pegaz ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Raport z Polski - Ekstra; STEREO
01:45 Debata po europejsku; STEREO
02:12 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:38 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:52 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:07 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
03:32 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
03:35 Patrol; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:57 Dach nad głową; magazyn; STEREO
04:09 Aleja gwiazd na L4; magazyn; STEREO
04:22 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
04:47 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
04:51 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:17 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:31 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:46 Raport z Polski - Ekstra; STEREO

Polsat
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:15 Kapitan Flamingo Odcinek: 12
6:45 Yin Yang Yo Odcinek: 11
7:15 Gadżet i Gadżetinis Odcinek: 36
7:45 Action Man A.T.O.M. Odcinek: 18
8:15 Mel
10:15 Ewa gotuje
10:45 South Beach Odcinek: 1
11:45 South Beach Odcinek: 2
12:45 Czarodziejki Odcinek: 145
13:45 Studio F1
14:00 Grand Prix Hiszpanii
15:00 Studio F1
15:15 Najśmieszniejsze momenty świata Odcinek: 10
16:15 Gra wstępna Odcinek: 10
17:15 Przygody Merlina Odcinek: 10
18:15 Synowie Odcinek: 8
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 7
20:00 Jak oni śpiewają Odcinek: 62
22:00 Studio Lotto (w przerwie programu)
22:30 Damian Jonak - Domingos Nascimento Monteiro
23:30 Diabolique
1:40 Nagroda gwarantowana Odcinek: 200
2:40 Tajemnice losu Odcinek: 186
3:40 Zakazana kamera Odcinek: 376
5:00 TV market

TVN
5:55 Mango Telezakupy
8:00 Automaniak
8:30 Dzień Dobry TVN
10:55 Pascal: po prostu gotuj Sezon: 11
11:30 Na Wspólnej Odcinek: 1130 Sezon: 7
11:58 Na Wspólnej Odcinek: 1131 Sezon: 7
12:26 Na Wspólnej Odcinek: 1132 Sezon: 7
12:53 Na Wspólnej Odcinek: 1133 Sezon: 7
13:20 You can dance - Po prostu tańcz! Odcinek: 9 Sezon: 4
15:05 Brzydula Odcinek: 139
15:33 Brzydula Odcinek: 140
16:01 Brzydula Odcinek: 141
16:29 Brzydula Odcinek: 142
16:57 Brzydula Odcinek: 144
17:25 Łapać złodzieja! Odcinek: 10
18:00 Milionerzy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Niania - Uciszanie Frani - odc. 114, Polska 2009
20:35 Kryminalni (97)
21:40 Teściowie
23:40 Amerykański ninja IV
1:40 Uwaga!
2:00 Nocne granie
3:20 Nic straconego
5:35 Uwaga!

TV 4
6:05 Gram.tv
6:35 Globalna herezja
8:50 Małe potwory
11:00 Galileo
12:00 Gram.tv
12:30 Kinomaniak
13:00 VIP
13:30 Strażnik Teksasu Odcinek: 4 Sezon: 6
14:30 Drogówka
14:50 Z nami nie ma żartów
16:55 Eureko, ja to wiem Odcinek: 11 Sezon: 4
17:55 Wizja apokalipsy Odcinek: 1
19:00 Galileo Odcinek: 99
20:00 Ostatni cesarz
23:25 Hole In The Wall Odcinek: 10
0:25 Chłopaki z taśmy
0:55 Zawód morderca
2:55 The Cure Trilogy - Live In Berlin
3:55 Komenda
4:20 TV market
4:55 Marianne Faithful - Live in Hollywood
5:15 Drogówka
5:50 Dekoratornia

TVN 7
6:25 Miasteczko Odcinek: 11
7:05 Telesklep
9:10 Nasza klasa Odcinek: 5
9:40 Nasza klasa Odcinek: 6
10:10 Betaville
12:15 Pomoc domowa Odcinek: 86
12:50 Pomoc domowa Odcinek: 87
13:20 Pomoc domowa Odcinek: 88
13:50 Pomoc domowa Odcinek: 89
14:20 Pomoc domowa Odcinek: 90
14:50 Krótkie spięcie
16:50 Dwóch i pół Odcinek: 14 Sezon: 5
17:20 Dwóch i pół Odcinek: 15 Sezon: 5
17:50 Dwóch i pół Odcinek: 16 Sezon: 5
18:20 Dwóch i pół Odcinek: 17 Sezon: 5
18:55 Dwóch i pół Odcinek: 18 Sezon: 5
19:30 Interkosmos
21:55 Kosmiczna załoga
0:00 Czerwona planeta
2:05 Wróżki
3:10 Go! Laski
4:35 Taniec z gwiazdami Sezon: 8

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 1285; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 1286; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 1287; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Plebania - odc. 1288; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Plebania - odc. 1289; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:30 Porozmawiaj z...; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Sposób na zdrowie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Okna sztuki; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Janka - odc. 1 Orły i wilki; serial TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1989); reż.:Janusz Łęski; wyk.:Agnieszka Krukówna, Zofia Merle, Joanna Żółkowska, Tadeusz Horvath, Krzysztof Kowalewski, Grzegorz Wons; Dla małoletnich od lat 7
10:00 30 lat PPA - Gwiazdy; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (56) - Kastom; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Złotopolscy - odc. 1017* - Dochodzenia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Opowieści wiatru i morza - magazyn żeglarski; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
12:05 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - W drodze (15); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wideoteka dorosłego człowieka - (70); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Na dobre i na złe - odc. 363 Nieplanowana rola; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Dzika Polska - Najmniejszy słoń świata; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Szaleństwa Panny Ewy - odc. 2* - W jaskini potwora; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Telewizja na celowniku bezpieki - Świadomy przekaz - cz. 1*. Telewizja czarna i biała; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 M jak miłość - odc. 647; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygody kota Gotfryda - odc. 9 - W sam raz dla ptaków; serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:15 Ranczo - odc. 47* - W samo południe; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kino Mistrzów - Skok; dramat kraj prod.Polska (1967); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Daniel Olbrychski, Małgorzata Braunek, Jerzy Bińczycki, Marian Opania; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Kocham Cię Polsko - (9); zabawa quizowa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Wideoteka dorosłego człowieka - (70); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 M jak miłość - odc. 647; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody kota Gotfryda - odc. 9 - W sam raz dla ptaków; serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Ranczo - odc. 47* - W samo południe; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Telewizja na celowniku bezpieki - Świadomy przekaz - cz. 1*. Telewizja czarna i biała; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Złotopolscy - odc. 1017* - Dochodzenia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Kino Mistrzów - Skok; dramat kraj prod.Polska (1967); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Daniel Olbrychski, Małgorzata Braunek, Jerzy Bińczycki, Marian Opania; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Magazyn przechodnia - Pożyczanie; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 7

TV Puls
6:00 Octava Dies
6:30 Kościół w potrzebie
7:00 Telezakupy
7:30 Historia Kościoła katolickiego
8:00 B.A.R.Z.
8:30 W dobrym towarzystwie
9:00 Ludzie, zwierzęta i doktorzy Odcinek: 27
10:00 Dinotopia Odcinek: 6
12:00 Flubber - mikstura profesora
14:00 Światowe rekordy Guinnessa
14:30 Legendarny cyrk z Pekinu
16:30 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty
17:30 Diagnoza morderstwo Odcinek: 49
18:30 Flintstonowie
19:00 Ale numer!
20:00 Generał
22:15 Pięć dni do północy Odcinek: 1
0:00 Oszukani
2:00 Historia Kościoła katolickiego
2:30 Wszystkie słowa dozwolone
3:00 Żebro Adama
3:30 Białostocki znak Boga
4:00 Miód i szarańcza
4:30 Wszystkie słowa dozwolone
5:00 Żebro Adama
5:30 Octava Dies

Tele 5
6:35 Jeździec srebrnej szabli Odcinek: 1
7:00 Telezakupy
9:05 Bajka za bajką Odcinek: 12
9:40 Akademia fitnessu i kulturystyki
10:10 Plusy dodatnie, plusy ujemne
11:05 Operacje specjalne NAVY Seals Odcinek: 3
12:05 Śladami gwiazd
13:05 Na ratunek Odcinek: 8
13:35 Tajny agent Bobby
15:25 Dzikie serca Odcinek: 4
16:30 Najważniejszy mecz
18:20 Obserwator: Historia Susan Wilson
20:00 Otchłań
21:55 Seks na przedmieściach Odcinek: 5
23:05 Ocean dusz Odcinek: 5 Sezon: 3
0:10 Zwariowani Brytyjczycy Odcinek: 5
0:40 Idealny kochanek
2:10 Rybia nocka

Polonia 1
6:30 Bia (3/65)
6:55 Generał Daimos (25/44)
7:20 Zdrowy puls
7:35 Atak potworów (4/13)
8:00 Top Shop
17:00 Indio 2
18:45 Buon Appetito
19:35 Generał Daimos (26/44)
20:00 Eks
21:55 Na własną rękę
22:45 Erotyczna giełda
23:00 Videoteka
23:20 TV Porno
23:30 Sex TV
23:40 Videoteka
23:50 Zaniedbywane
0:10 Amatorki
0:20 Reflex
0:30 Pornoteka
0:45 Porno TV
1:00 Gogo Club
1:15 Pornoteka
1:20 Zaniedbywane
1:25 Videoteka
1:50 Erotic Night
2:00 Videoteka
3:00 Kraina rozkoszy
4:30 Eurocast
5:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.