FANDOM


TVP 1
05:10 Tędy przeszła historia (seria III) - Most Oresund (Oresund Bridge); cykl dokumentalny kraj prod.Dania (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Snobs - odc. 21 (Snobs) kraj prod.Australia (2003)
09:00 Jedyneczka - Kraina automatów; program dla dzieci
09:25 Domisiowe Bajki - Wierszokleta
09:30 Teletubisie - odc. 131/156 (Teletubbies, season X Decorating Boxes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:00 Savannah - odc. 33 (Savannah ep. 33); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
10:45 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 1; cykl reportaży
11:05 Solistki; film dokumentalny
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3243 (The Bold and the Beautiful ep. 3458); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc. 3244 (The Bold and the Beautiful ep. 3459); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Faceci do wzięcia - Ten drugi raz; serial TVP
13:25 Oczywiście - odc. 3; widowisko
13:40 Wolny wybór - Stworzeni równymi (Free to Choose); serial dokumentalny kraj prod.USA (1990)
14:35 Świat wg Einsteina - Niezwykłe światło; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Stacja PRL - Rytuał polityczny; cykl reportaży
15:40 Kuchnia z Okrasą - Kopytka i pyzy - smak i zdrowie
16:05 Moda na sukces - odc. 3245 (The Bold and the Beautiful ep. 3460); serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc. 3246 (The Bold and the Beautiful ep. 3461); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Dwie strony medalu - odc. 30 - txt str.777; serial TVP
18:00 Dwie strony medalu - odc. 31; serial TVP
18:25 Sąsiedzi - Główna wygrana; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Eliksir wzrostu 20 (The Magnyfying Mixture); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Piątkowe kino akcji - Władcy ognia (Reign of Fire) - txt str.777; film fabularny kraj prod.Irlandia, Wielka Brytania, USA (2002)
22:10 Ballada o Cable'u Hogue'u (Ballad of Cable Hogue, The); film fabularny kraj prod.USA (1970)
00:15 Kino nocnych marków -  Robocop - Wyścig z czasem, część 4 (Robocop, ep. 4, Crash and Burn); serial science ficton kraj prod.Kanada (2000)
01:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:35 Statek miłości - odc. 192/249 (The Love Boat Odcinek 169 (7/24) A Rose is not a Rose, Novelties, Too Rich and Too Thin); telenowela kraj prod.USA (1984)
06:25 Statek miłości - odc. 193/249 (The Love Boat Odcinek 163/1 The Parents, Gopher and Isaac and the Starlet, The Importance of Being Johnny, Julie and the Producer); telenowela kraj prod.USA (1984)
07:20 Łańcut 2003 - A. Dvorak. Te Deum; koncert
07:40 Dwójka Dzieciom: Globert przedstawia niezwykły świat natury  odc. 15 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World) kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:10 Na dobre i na złe - odc. 178 Placebo
09:00 Pytanie na śniadanie
09:20 Pogoda
09:45 Panorama
10:10 Pogoda
10:35 Panorama
10:35 Pogoda
10:44 Święta wojna - Królewna Śnieżka
11:10 Sąsiedzi - odc. 37 (224) To już!; serial komediowy TVP
11:35 Magnum - odc. 39/162 Historia Elma Zillera (MAGNUM P. I. s. 2 39 The Elmo Ziller Story); serial kraj prod.USA (1981)
12:25 Dolina Kreatywna - co słychać? (41)
12:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 3  Mexico - miasto z przeszłością; cykl reportaży
13:00 Torbacze z Tasmanii (Growing up Marsupial); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
13:50 ...z Mazurskiej Nocy Kabaretowej (4)
14:05 Ryzykanci - s.4 ep. 9/16 (SURVIVOR s.IV ep. 409) kraj prod.USA (2002)
14:50 Dr Quinn - seria III, odc. 19 (Dr Quinn s. III, What is love ep. 65); serial kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5)
17:05 Robin Hood - odc 5/13 Turecka grypa (Robin Hood ep. Turk Flu); serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
18:00 Biuro kryminalne -  Podwójne życie Sabiny; serial TVP
18:25 Flesz Panorama
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Muzyczne historie miłosne (cz. 2); widowisko
20:05 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju - dogrywki i repleye (1); program kabaretowy
21:00 Podróże z żartem - Japonia ; program rozrywkowy
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Pitbull - odc. 6 - txt str.777; serial policyjny TVP
23:30 Życiowe rozterki (Good Girl); komedia kraj prod.USA (2002)
01:05 Matrioszki - odc.  10/10 (Matrioshki ep. 10); serial kraj prod.Belgia (2003)
01:50 Załóż się - cz. I ; widowisko rozrywkowe
02:40 Załóż się - cz. II ; widowisko rozrywkowe
03:25 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50 Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45 TV Market - magazyn reklamowy
08:00 Halo! Kasa! - teleturniej
08:55 Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00 Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00 Ambush Makeover - reality show
11:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00 Dom nie do poznania - reality show
12:55 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45 Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50 Wydarzenia
16:15 Prognoza pogody
16:20 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Exclusive - program rozrywkowy
17:00 Gra w ciemno - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00 Jumanji - film przygodowy reż. Joe Johnston, wyk. Robin Williams, Bonnie Hunt, Kirsten Dunst, Bradley Pierce USA 1995
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:15 Niewierna - dramat obyczajowy reż. Adrian Lyne, wyk. Diane Lane, Richard Gere, Olivier Martinez, Chad Lowe Niemcy/ USA 2002
00:45     Mucha 2 - horror reż. Chris Walas, wyk. Eric Stoltz, Daphne Zuniga, Lee Richardson, John Getz USA 1989
02:30     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
05:30     Nocne randki

TVN
06:45 Weronika Mars - serial kryminalny odc. 2/22 USA 2004
07:35 Firma - magazyn
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05 Wykręć numer - teleturniej
10:10 Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40 Rozmowy w toku - talk show
12:50 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 774 Polska 2003
13:20 W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00 Weronika Mars - serial kryminalny odc. 3/22 USA 2004
15:00 Prawo pożądania - telenowela odc. 21/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00 Fakty - wydanie popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00 Fakty
19:30 Sport - program informacyjny
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 Superkino Harry Potter i więzień Azkabanu - film przygodowy reż. Alfonso Cuarón, wyk. Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Griffiths USA/Wlk. Brytania 2004
23:10 Kickboxer - film sensacyjny reż. Mark DiSalle, David Worth, wyk. Jean-Claude Van Damme, Dennis Chan, Michel Qissi, Dennis Alexio USA 1989
01:10 Uwaga! - magazyn reporterów
01:30 Nocne igraszki - program interaktywny
02:30 Telesklep
02:50 Nic straconego - programy powtórkowe

TVN 7
05:55 Maraton uśmiechu 
06:25 Telesklep 
07:25 Maraton uśmiechu 
07:55 Kobra – oddział specjalny, odc. 3 
08:55 Grzesznica, odc. 29: serial
09:55 Ostry dyżur, odc. 11: serial
10:55 Nash Bridges, odc. 75 
11:55 Strażnik kasy 
12:55 Telesklep 
14:10 Grzesznica, odc. 30: serial
15:10 Maraton uśmiechu 
15:40 Maraton uśmiechu 
16:10 Alf, odc. 28: serial 
16:40 Przyjaciele, odc. 9: serial 
17:10 Ostry dyżur, odc. 12: serial 
18:10 Nash Bridges, odc. 76 
19:10 Alf, odc. 29: serial
19:40 Przyjaciele, odc. 10: serial
20:10 Honor kawalerzysty: film 
22:25 Najlepsi z najlepszych: film
00:25 Jeździec bez głowy: film

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:18 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:02 Kamera Kuriera; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
15:59 Kurier flesz; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:58 Kurier flesz; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:49 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Ucieczka w śmierć; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:52 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 7/8 (Grumpy Old Men / So who is to blame); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 8/8 (Grampy old women); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:13 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 7/8 (Grumpy Old Men / So who is to blame); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 8/8 (Grampy old women); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Rybnik
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Z życia Kościoła
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:18 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:02 Kamera Kuriera; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 Aktualności
15:48 Pogoda
15:50 Kalejdoskop regionalny - Rybnik
15:55 Pogoda; STEREO
15:59 Kurier flesz; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:58 Kurier flesz; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Aktualności sportowe
18:00 Aktualności
18:20 Kronika miejska - Katowice
18:30 Aktualności flesz
18:32 Magazyn Meteo
18:35 Narciarski weekend
18:45 Przystanek śląsk - debata
19:15 Śląsk jest pełny
19:35 Magazyn kulturalny
19:50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:49 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Ucieczka w śmierć; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:52 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 7/8 (Grumpy Old Men / So who is to blame); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 8/8 (Grampy old women); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:13 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 7/8 (Grumpy Old Men / So who is to blame); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 8/8 (Grampy old women); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Pogoda na narty
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:18 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:02 Kamera Kuriera; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:45 Kronika
15:50 Burzliwe tete a tete
16:00 Msza święta dla chorych
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:58 Kurier flesz; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
17:50 Pogoda na narty
18:00 Kronika
18:20 Burzliwe tete a tete
18:30 Kronika
18:40 Tematy dnia
18:45 Wiara i życie
19:10 Rekomendacje kulturalne
19:25 Cracovia - Podhale
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Jedź bezpiecznie
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Ucieczka w śmierć; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:52 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 7/8 (Grumpy Old Men / So who is to blame); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 8/8 (Grampy old women); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:13 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Panie / panowie po przejściach - Panowie - odc. 7/8 (Grumpy Old Men / So who is to blame); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Panie / panowie po przejściach - Panie - odc. 8/8 (Grampy old women); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Rosnąć jak na drożdżach; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tylko Kaśka - Koty mają się dobrze odc. 5 ; Dla małoletnich od lat 7
09:30 W poszukiwaniu raju - Kórnickie arboretum; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie - odc.36; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Poranek z muzyką - Muzyka w pałacach, zamkach, dworach i ogrodach - Arcydzieła G.F.Haendla 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonusi w Europie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 638; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 813* - Poczucie winy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Ziemia Mogielnicka na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Było takie miejsce... Cardinal Club w Chicago; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Teatr TV - Gwałtu, co się dzieje!; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Allesandro Marcello - Koncert d - moll na obój, smyczki i b. c.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Ujek - Józef Krzeptowski cz. 2; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Rosnąć jak na drożdżach; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Tajemnice lasu - Wiosna w lesie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Święta wojna - Nieszczęścia Ernesta (242); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 7; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Zdarzyło się - Korespondent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania - odc. 638; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Tajemnicza świątynia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy - odc. 813* - Poczucie winy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na weekend - Ziemia Mogielnicka na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Na dobre i na złe - odc. 274 Przyszłość Krzysia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kochaj mnie - odc.168; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 638; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Tajemnicza świątynia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 813* - Poczucie winy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na weekend - Ziemia Mogielnicka na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe - odc. 274 Przyszłość Krzysia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Święta wojna - Nieszczęścia Ernesta (242); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zdarzyło się - Korespondent; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kino jest sztuką - Drzewo pragnień (Natvris khe (The Wishing Tree)); film fabularny kraj prod.ZSRR (1977); Dla małoletnich od lat 12
10:50 Tylko Dylan - koncert Martyny Jakubowicz; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Wojna płci (The sex war); film dokumentalny kraj prod.Francja (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Kino krótkich filmów - 14 bajek z królestwa Lailonii - Jak bóg Maior utracił tron; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Simon Rattle - Kolejny etap (Simon Rattle - Moving on); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Bobby McFerrin - Człowiek Orkiestra (cz. 1); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Zofia; dramat; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Bruhaha - Lech Janerka; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Grigorij Sokołow - koncert w Teatrze Na Polach Elizejskich cz. 2 (Grigory Sokolov Live at the Theatre Des Champs - Elysees) kraj prod.Francja (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Awangarda Krakowska - odc.2; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Kino krótkich filmów - Wielość rzeczywistości Leona Chwistka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Hurricane Festival 2005 - Franz Ferdinand (Franz Ferdinand); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Hurricane Festival 2005 - New Order (New Order); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wieczór z baletem - American Ballet Theatre w San Francisco (American Ballet Theatre in San Francisco); widowisko kraj prod.USA (1987); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Co słychać - Bliżej rocka; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Kino krótkich filmów - Fan; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Strefa - Vernon Reid - koncert w Fabryce Trzciny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Strefa - Video Art - Tank TV; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Egon Schiele. Ekscesy (Egon Schiele. Excesses); film fabularny kraj prod.Austria, Niemcy, Francja (1981); Dozwolone od lat 18
02:50 Republika wspomnień. Koncert zespołu Republika cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie programu

TV 4
05.45 Sztukateria, pr. kult. 
06.05 KINOmaniak, nowa formuła 
06.30 VIP, pr. kulturalno-rozr. 
06.55 Muzyczne listy, mag. muz. 
08.00 TV Market 
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! odc.10, serial anim. 
09.00 Pokemon (odc. 265), serial anim. USA 
09.30 Pensjonat pod różą, serial obycz., Polska
10.30 Jesteś moim życiem, serial argentyński, 
11.35 Łowcy skarbów (odc.8)(Relic Hunter) 
12.35 Na Topie 
13.10 Express do fortuny, pr. interaktywny 
15.20 Gram.Tv, pr. o grach komputerowych 
15.50 Młodzieńcza miłość, telenowela, Argentyna 
16.55 Polska Liga Siatkówki, mecz na żywo 
19.00 Jesteś moim życiem, serial argentyński
20.00 Kuba Wojewódzki, talk show
21.00 Gorące Hawaje, serial obycz. USA 
22.00 Kości, serial krym. USA
23.00 Playboy: Randka na zamówienie, film USA 
00.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda 
01.30 Casino Night, pr. interaktywny 
03.30 Muzyczne listy, mag. muz. 
04.20 FIFA Futbol Mundial, mag. piłkarski
04.45 V-max, mag. motoryzacyjny
05.05 Zakończenie programu

TV Puls
6:30 Audiencja generalna
7:40 Wieczny płomień miłości (47)
8:30 Kobieta w lustrze (47)
9:20 Bianka--droga do szczęścia (26)
10:10 Telezakupy
11:30 EEP--spo- spób na przetrwanie
11:50 Mój mały świat (3)
12:10 Sekrety arche- ologii
12:40 Raj na ziemi
14:40 Magazyn przyrodniczy
15:00 Godzina Miłosierdzia
15:30 Zdrowy puls
16:00 Wieczny płomień miłości (48)
17:00 Kobieta w lustrze (48)
18:00 Bianka--droga do szczęścia (27)
19:00 Wideowizyty: Szwecja--nordycki skarb (1)
19:25 Sekrety archeologii
20:00 Puls wieczoru
20:45 Opowieści z Lizbony
22:50 Ja, Klaudiusz: Kto będzie cezarem? (9)
23:50 Puls wieczoru
0:30 Druga strona zła
2:10 Wideowizyty: Szwecja--nordycki skarb (1)
2:30 Zdrowy puls
2:50 Godzina Miłosierdzia
3:25 Puls wieczoru
4:00 Taaaka ryba

Tele 5
05:30    Czynnik PSI (PSI Factor) (71/88) - serial science-fiction, Kanada 2000, wyk. Dan Aykroyd, Nancy Anne Sakovich, Matt Frewer, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay, dla małoletnich od lat 12
06:25    Prawo do narodzin - telenowela, dla małoletnich od lat 12
06:50    Prawo do narodzin - telenowela, dla małoletnich od lat 12
07:15    Prognoza pogody
07:25    Moja piękna grubaska - telenowela, dla małoletnich od lat 12
08:25    Cyrograf (The Collector) (24/40) - serial sensacyjny, Kanada 2004, reż. Anthony Atkins, wyk. Chris Kramer, Carly Pope, Ellen Dubin, Ona Grauer, Aidan Drummmmond, dla małoletnich od lat 12
09:15    Telezakupy
11:10    Pan Percival (Storm Boy) - film familijny, Australia 1976, reż. Henri Safran, wyk. Greg Rowe, Peter Cummins, David Gulpilil, Judy Dick, Tony Allison, dla małoletnich od lat 7
12:55    Prawo do narodzin - telenowela, dla małoletnich od lat 12
13:20    Prawo do narodzin - telenowela, dla małoletnich od lat 12
13:45    Telezakupy
14:20    Brygada Acapulco (Acapulco H.E.A.T.) (24/48) - serial sensacyjny, USA 1993, wyk. Catherine Oxenberg, Brendan Kelly, Alison Armitage, Michael Worth, Spencer Rochfort, dla małoletnich od lat 12
15:15    Czynnik PSI (PSI Factor) (69/88) - serial science-fiction, Kanada 2000, wyk. Dan Aykroyd, Nancy Anne Sakovich, Matt Frewer, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay, dla małoletnich od lat 12
16:15    Cyrograf (The Collector) (25/40) - serial sensacyjny, Kanada 2004, reż. Anthony Atkins, wyk. Chris Kramer, Carly Pope, Ellen Dubin, Ona Grauer, Aidan Drummmmond, dla małoletnich od lat 12
17:10    Prognoza pogody
17:20    Moja piękna grubaska - telenowela, dla małoletnich od lat 12
18:20    Brygada Acapulco (Acapulco H.E.A.T.) (25/48) - serial sensacyjny, USA 1993, wyk. Catherine Oxenberg, Brendan Kelly, Alison Armitage, Michael Worth, Spencer Rochfort, dla małoletnich od lat 12
19:15    Lub czasopisma - program rozrywkowy
19:30    Waleczne serca (Heart of Courage) - serial fabularno-dokumentalny, Kanada 1992, dla małoletnich od lat 7
19:55    Prognoza pogody
20:00    Sztuka zabijania - thriller, dla małoletnich od lat 16
21:55    Prognoza pogody
22:00    Plusy dodatnie, plusy ujemne - program Tomasza Wołka
22:55    Pod osłoną nieba (The Sheltering Sky) - dramat, W.Brytania/Włochy 1990, reż. Bernardo Bertolucci, wyk. Debra Winger, John Malkovich, Campbell Scott, Jill Bennett, Timothy Spall, dla małoletnich od lat 16
01:25    Figle wyobraźni 2 (Deviant Vixens 2) - film erotyczny, USA 2001, reż. Brandford Hill, wyk. Jane Hamilton, Rachel Chandler, John St.James, dozwolone od lat 18
03:10    Rybia nocka

Polsat 2
6:00 świat według Kiepskich (225)
6:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście (22)
7:00 Sztukateria
7:30 DJ Party
8:30 Wydarzenia
9:00 Inter- wencja
9:20 Zerwane więzi
10:00 Gra w ciemno
10:45 Dale- ko od noszy (98)
11:10 Interwen- cja
11:30 Wydarzenia
12:00 Pierwsza miłość (449)
12:35 Kuba Wojewódzki
13:20 świat we- dług Kiepskich (225)
13:45 Daleko od noszy (98)
14:10 Interwencja
14:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście (22)
15:00 Sztukateria
15:30 DJ Party
16:30 Wydarzenia
16:55 Interwen- cja
17:15 Zerwane więzi
18:00 Gra w ciemno
18:45 Daleko od no- szy (98)
19:10 Interwencja
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość (449)
20:35 świat według Kiepskich (225)
21:00 Daleko od noszy (98)
21:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście (22)
22:00 Interwencja
22:20 Kuba Wojewódzki
23:05 Sztukateria
23:30 DJ Party
0:30 Interwencja
1:00 Oblicza Ameryki
1:30 świat według Kiepskich: Korzeń piastowski
2:00 Wydarzenia
2:30 Rodzina zastępcza plus: Moc grejpfruta
3:15 Pensjonat Pod Różą: Powrót
4:00 Gorzka miłość
4:40 Graczykowie Buła i spóła: Prywatny detektyw

Zone Europa
8:00 Cinemania (202)
8:30 Gliniany ptak
10:15 Ośmiornica VIII (3/4)
11:25 Kiedy byliśmy dziećmi
12:50 Przygody barona Munchhausena
15:05 Panna młoda w żałobie
17:00 Christian
18:50 Ośmiornica VIII (3/4)
20:00 Powódź
21:45 Przygody barona Munchhausena
0:00 Dziwne zabawy
1:40 Prywatne lekcje
2:30 Sycylijczyk

Canal +
7:00 Minisport +
7:10 łapu-capu
7:15 Nie przegap
7:25 Diabelski młyn
8:00 Tylko mnie kochaj
9:45 Ujarzmić piekło
11:50 Kłopotliwy gość
13:20 Mayday
15:00 Tłumaczka
17:10 Operacja "Koza"
18:50 Geldof w Afryce (6)
19:30 Joey II (21)
20:00 łapu-capu
20:10 Simpsonowie (5)
20:30 Nie przegap
20:45 łapu-capu
20:50 Minisport +
21:00 Nawiedzony
23:05 Tajemnica Brokeback Mountain
1:25 Arsene Lupin
3:40 Ostatni podkop

Ale Kino!
8:00 Blaze
10:05 Klub szczęścia
12:30 W środku lata
14:00 W obcej skórze
15:45 Azjatycka odyseja filmowa: Indie. Zapraszamy do Bol- lywood
16:45 Rewanż
18:00 Papierowy gołąb
20:00 Rodzinka z piekła rodem
21:40 Niebezpieczne miasto
23:15 Więzy krwi
2:15 Basquiat--taniec ze śmier- cią

HBO
6:30 Radiowe ja
8:00 Na planie
8:35 Raj odzyskany
10:25 Ty i ja
12:00 Zobacz w HBO
12:30 Stracić wszystko
14:05 Tornado
15:35 Trudne słówka
17:45 Najwspanialsza gra w dziejach
19:45 Premiera: Cinema, cinema
20:10 HBO na stojaka! Gdzie diabeł nie może (2)
20:40 Premiera: Moja bar micwa
22:10 Blade: Mroczna trójca
0:00 Reguły sztuki
1:40 Przeklęta
3:15 Ostatnia wielka szansa
4:05 Najwspanialsza gra w dziejach

AXN
6:20 Sliders: Piąty wymiar IV (3)
7:15 Zagadki z przeszłości III (14)
8:10 The Amazing Race IV (14)
10:00 Wydział spraw zamkniętych IV (15)
10:55 Sliders: Piąty wymiar IV (3)
11:50 The Amazing Race VI (14)
12:45 Zagadki z przeszłości III (14)
13:40 Robinsonowie X: Palau (11)
14:35 Wydział spraw zamkniętych IV (15)
15:30 Sliders: Piąty wymiar IV (4)
16:25 Zagadki z przeszłości III (15)
17:20 The Amazing Race VI (15)
18:15 Robinsonowie X: Palau (12)
19:10 Wydział spraw zamkniętych IV (16)
20:05 Agentka o stu twarzach III (10)
21:00 Bez pardonu IV (13)
22:00 Dobro kontra zło (10)
23:00 Skazani za niewinność (6)
0:00 Agentka o stu twarzach III (10)
0:55 Bez pardonu TV (13)
1:50 Dobro kontra zło (10)
2:45 Skazani za niewinność (6)

Canal + Film
8:30 Bliźniaczki
10:45 Opowieść Carlitosa z Medel- lin
12:00 Diabelski młym
12:35 Minisport +
12:45 łapu-capu
12:50 Nie przegap
13:00 Trener
15:15 Francuski łącznik
17:00 Strażnik Teksasu: Próba ognia
18:30 Happy End
20:00 Trzy pogrzeby Melquia- desa Estrady
22:00 Grbavica
23:35 Nawiedzony
1:35 Złodziej (3)
3:00 Nowa policyjna opowieść

Hallmark
06:00 Druhny
08:00 Długa droga do domu
10:00 Dzień jak dzień IV (7)
11:00 Ed IV (13)
12:00 Co się zdarzyło w Sleepy Hollow
14:00 Długa droga do domu
16:00 Dzień jak dzień IV (7)
17:00 Ed IV (13)
18:00 Co się zdarzyło w Sleepy Hollow
20:00 Domnienianie
22:00 Morderstwa w Midsomer 9 (7)
00:00 Wyjść
02:00 Morderstwa w Midsomer 9 (7)
04:00 Druhny

HBO 2
6:30 Czerwone jak niebo
8:20 Spitfire Grill
10:15 Zobacz w HBO
10:50 Zbuntowana nastolatka
12:15 Gwiezdne wrota
13:00 Gwiezdne wrota
13:45 Nagroda AFI: Sean Connery
15:15 Piękne mleczarki
16:45 Na planie
17:15 Bobby Jones--geniusz uderzenia
19:20 Sposób na teściową
21:00 Niewidzialny
23:00 Na tropie zła
0:45 Głosy
2:20 Druga połowa
4:00 Zobacz w HBO
4:35 Piękne mleczarki

Planete
06:45 Loty doświadczalne Pasja szybkości, odc. 2/3
07:40 Opiekunowie niezwykłych gatunków Timothy i grizli, odc. 26/39
08:15 Katastrofy lotnicze Dopuszczalne ryzyko, odc. 4-ost.
09:10 Znakomitości Borys Akunin, odc. 9/19
10:00 Znakomitości Paulo Coelho, odc. 10/19
10:50 Przemilczane historie lotnicze MiG-15 - spotkanie po latach, odc. 3/9
11:45 Przemilczane historie lotnicze Program "Zeta' - ściśle tajne, odc. 4/9
12:45 Opiekunowie niezwykłych gatunków Hans i hipopotamy, odc. 16/39
13:20 Opiekunowie niezwykłych gatunków Rudolf i jaguary, odc. 17/39
13:55 Mój świat tańca Djalil z Maroka, Julia z Meksyku, odc. 10/13
14:30 2000 lat chrześcijaństwa Od Jezusa do Chrystusa, odc. 1/13
15:20 2000 lat chrześcijaństwa Pęta władzy, odc. 2/13
16:15 Mój świat tańca Hagar z Izraela, Elnathan z Izraela, odc. 5/13
16:45 Agencja, odc. 2/7
17:10 Agencja, odc. 3/7
17:35 Legendy hip-hopu
19:10 Opiekunowie niezwykłych gatunków Jacques i świstaki, odc. 11/39
19:45 Współczesny świat. Premiera One i muzyka Magdalena Kožená, odc. 13-ost.
20:15 Przyroda i podróże. Premiera Przyjaciele zwierząt, odc. 1/26
20:45 Stwory, potwory, cudaki Wielka Stopa, odc. 4/10
21:45 Stwory, potwory, cudaki Skrzydlate monstra, odc. 5/10
22:40 Sprzedawcy cudów
23:40 Era metamfetaminy
00:30 Piramida Cheopsa
01:30 Na krawędzi bankructwa Donna, odc. 7/10
02:00 Na krawędzi bankructwa Robyn, odc. 2/10
02:30 Opiekunowie niezwykłych gatunków Olivier i krokodyle, odc. 6/39

Zone Reality
6:00 Szpital Księcia Alfreda
6:25 ślubne niespodzianki
7:15 Nie- znane opowieści z izby przjęć
8:05 Nadludzkie zdolności
8:55 Medycyna sądowa
10:15 Zwierzę- ce pogotowie
10:40 Zwierzęce cu- da
11:30 Powiedz mi, kim jesteś
12:20 ślubne niespodzianki
13:10 Me- dycyna sądowa
13:35 Nieznane opo- wieści i izby przyjęć
14:25 Nadludz- kie zdolności
15:15 Medycyna sądowa
15:40 Zwierzęce pogotowie
16:10 Zwierzęce cuda
17:00 Diagno- za nieznana
18:00 Niesamowite narodziny
19:00 Po- wiedz mi, kim jesteś
20:00 Zbrodnie w afekcie
21:00 Zdrada
23:00 Policja w akcji
0:00 Medycyna są- dowa
0:50 Rekruci na życzenie
1:40 Zdrada
2:30 Policja w ak- cji
3:20 Powiedz mi kim jesteś
4:10 Nadludzkie zdolności
5:00 Oko za oko

Eurosport
08:30 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału pierwsze mecze
09:00 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów 1/8 finału mecze rewanżowe
10:00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Kvitfjell Norwegia Zjazd mężczyzn do kombinacji
11:15 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału pierwsze mecze
12:00 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów Losowanie
12:30 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Lahti Finlandia HS 130
13:45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Kvitfjell Norwegia Slalom do kombinacji mężczyzn
14:15 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE: Grand Prix Doha Katar Kwalifikacje GP
15:00 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Lahti Finlandia Bieg indywidualny na 15km techniką Gundersena
15:45 PIŁKA NOŻNA Magazyn "Gooooal !"
16:00 PIŁKA NOŻNA: Algarve Cup Portugalia Faza grupowa: Szwecja - Chiny
18:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Lahti Finlandia HS 130 kwalifikacje
19:00 PIŁKA NOŻNA: Algarve Cup Portugalia Faza grupowa: Francja - Niemcy
21:00 ZAWODY SIŁACZY STRONGMAN: Puchar Świata
21:30 ZAWODY SIŁACZY STRONGMAN: Puchar Świata Fuerstenfeldbruck Niemcy
22:00 POKER: European Tour London Wielka Brytania
23:00 PIŁKA NOŻNA Top 24 Clubs - ranking klubów
23:30 SPORTY EKSTREMALNE YOZ
00:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Lahti Finlandia HS 130 kwalifikacje
01:00 PIŁKA NOŻNA Top 24 Clubs - ranking klubów

Eurosport 2
03:00 WIADOMOŚCI
07:30 Wiadomości poranne
10:00 FOOTBALL ARENA: Arena Football League Stany Zjednoczone Sezon zasadniczy: New York Dragons (Stany Zjednoczone) - Dallas Despera
11:00 SPORTY EKSTREMALNE Zimowe X-Games Program 5
12:00 WIADOMOŚCI
14:00 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału pierwsze mecze
15:00 PIŁKA NOŻNA: Algarve Cup Portugalia Faza grupowa: Szwecja - Finlandia
16:00 NARCIARSTWO DOWOLNE: Mistrzostwa Świata Madonna Di Campiglio Włochy Jazda po muldach - kwalifikacje
17:45 WIADOMOŚCI
18:00 WSZYSTKIE SPORTY Eurosport Buzz
18:30 NARCIARSTWO DOWOLNE: Mistrzostwa Świata Madonna Di Campiglio Włochy Muldy - finał
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 KOSZYKÓWKA Euroleague Basketball Show
20:30 NARCIARSTWO DOWOLNE: Mistrzostwa Świata Madonna Di Campiglio Włochy Muldy - finał
21:00 PIŁKA NOŻNA: Puchar UEFA 1/8 finału pierwsze mecze
22:00 PIŁKA NOŻNA: Algarve Cup Portugalia Faza grupowa: Szwecja - Chiny
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 KOSZYKÓWKA Liga hiszpańska
23:45 KOSZYKÓWKA Euroleague Basketball Show
00:15 WIADOMOŚCI
00:30 SPORTY EKSTREMALNE Zimowe X-Games Program 5
01:30 WIADOMOŚCI

Polsat Sport
7:00 Siatkówka mężczyzn: PLS
7:30 Siatkówka mężczyzn: PLSA
9:30 żużel: Przed sezonem
10:00 Piłka nożna: Puchar Ekstra- klasy
12:00 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy
14:00 European Tour Weekly
16:00 Puncher
16:30 Krótka piłka
16:40 Siatkówka mężczyzn: PLS
17:00 Siatkówka mężczyzn: PLS
19:00 Piłka nożna: Liga mistrzów
21:00 Portugol
21:30 Piłka nożna: Liga portugalska
23:30 Piłka nożna: Puchar UEFA

TVN Turbo
06:00   Grand Prix na torze
06:30   Sporrrt
07:00   Uwaga! Pirat
07:30   Vitadierct
08:00   Toolbox
08:30   Monster House 2
09:30   Prawdziwe Maszyny
10:00   Rentgen 2.0
10:30   Operacja Tuning
11:00   Szybka Jazda
11:30   Toolbox
12:00   Auto Mundial
12:30   Gadżet 2 - Laboratorium
13:00   Uwaga! Pirat
13:30   Dakar 2007 - premiera
14:00   Top Gear
15:00   Szybka Jazda
15:30   Szybcy i Stylowi
16:00   Grand Prix na torze
16:30   Auto Mundial
17:00   Rentgen 2.0
17:30   Raport Turbo
17:45   Automaniak Max
18:45   Policyjne taśmy
19:15   Sporrrt
19:45   Raport Turbo
20:00   Uwaga! Pirat
20:30   Grand Prix na torze
21:00   Raport Turbo
21:15   Zakup Kontrolowany 3
22:15   Automaniak Max
22:35   Raport Turbo
23:30   Nocny Gracz
00:30   Turbo granie
02:30   Turbo Erotyk
03:00   Zakup Kontrolowany 3
04:00   Uwaga! Pirat
04:30   Toolbox

MTV Polska
06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia
07:00 – Penetratorzy – sekrety alkowy
07:30 – Laguna Beach – reality soap opera
08:00 – Moja własna gwiazda – show randkowe
08:30 – Dismissed – randki w ciemno
09:00 – Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni
10:00 – MTV Kofeina – energetyzujący miks teledysków
12:00 – Pimp My Ride - wszystko o tuningu
12:00 – Pimp My Ride - wszystko o tuningu
13:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
13:30 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
14:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
14:30 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
15:00 – All Access „Najbardziej żenujące momenty” – o gwiazdach z humorem
16:00 – Pimp My Ride - wszystko o tuningu
16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy
17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
17:30 – Real World vs Road Rules – reality show
18:00 – Real World vs Road Rules – reality show
18:30 – True Life „Jestem na wakacjach ” – o problemach młodzieży
19:30 – Antytalent Show – w poszukiwaniu talentów wokalnych
20:00 – Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni
21:00 – Bustamove - Zatańcz to! – szkoła tańca
21:30 – Rob & Big – reality show
22:00 – Viva La Bam – autorski program Bama Margery
22:30 – 5 topowych Viva La Bam – autorski program Bama Margery
23:00 – Dirty Sanchez – do pierwszej krwi
23:30 – Wildboyz – z kamerą wśród zwierząt
00:00 – Strutter – talk show
00:30 – Jackass – kultowe reality show
01:00 – PartyZone – hity klubowych parkietów
04:00 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych Marków

Cartoon Network
06.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
06.35 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
07.00 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.).
07.25 Robotboy (Robotboy) – (10 min.).
07.50 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
08.15 Pet Alien (Pet Alien) – (25 min.).
08.40 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
09.05 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.).
09.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.).
10.00 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
10.30 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
10.55 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.).
11.20 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
11.45 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
12.10 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
12.35 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
13.00 Chojrak - tchórzliwy pies (Courage The Cowardly Dog) – (10 min.).
13.25 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
13.50 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
14.15 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.).
14.40 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
15.05 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
15.30 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.).
15.55 Bernard (Bernard) – (5 min.).
16.00 Pet Alien (Pet Alien) – (25 min.).
16.25 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
16.50 Robotboy (Robotboy) – (10 min.).
17.10 Mój Partner z sali gimnastycznej jest małpą (My Gym Partner's A Monkey) – (20 min.).
17.30 Baranek Sheep (Shaun the Sheep) – (10 min.).
17.40 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
18.00 Podwójne życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (30 min.).
18.30 Xiaolin Pojedynek Mistrzów (Xiaolin Showdown) – (25 min.).
18.55 Bernard (Bernard) – (5 min.).
19.00 Ben 10 (Ben 10) – (25 min.).
19.25 Teen Titans (Teen Titans) – (25 min.).
19.50 Liga Sprawiedliwych (Justice League Unlimited) – (20 min.).
20.10 Transformers Energon (Transformers Energon) – (30 min.).
20.40 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
21.05 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
21.30 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.).
21.55 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.).
22.20 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
23.10 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
00.00 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
00.50 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.).
01.40 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
02.30 Jam Łasica (I Am Weasel) – (7 min.).
03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.).
03.25 Mroczni i Źli (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.).
03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.).
04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
05.35 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

Jetix
6:00 Kapitan Flamingo
6:25 Od- lotowe agentki
7:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy
7:35 A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
8:00 Power Rangers S.P.D.
8:50 Shuriken School
9:10 Pucca
9:35 Yin Yang Yo!
10:00 Jerry i paczka
10:50 W.I.T.C.H.
11:15 Tutenstein
11:40 Ach, ten Andy!
12:25 Odlotowe agentki
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy
13:15 Kapitan Flamingo
13:35 świat według Ludwiczka
14:20 Jer- ry i paczka
14:45 Shuriken School
15:05 Yin Yang Yo!
15:30 Power Rangers S.P.D.
15:55 Galactik Football
16:20 W.I.T.C.H.
17:10 Oban Star Racers
17:35 Odlotowe agentki
18:25 The Far Out Adentures of Team Galaxy
18:50 Galactik Football
19:15 Planet Sketch
19:25 Naruto
19:50 Król szamanów
20:15 Dark Oracle
20:40 Galactik Football
21:05 Naruto
21:30 Oban Star Racers
21:55 Dark Orackle
22:20 A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
22:45 Król szamanów
23:35 X-Men

ZigZap
06:00 Pinky i Mózg odc. 15 
06:25 Pinky i Mózg odc. 16 
06:50 Maqlatura
07:00 Ekstremalne kaczory: Ekstremalna statua odc. 7 
07:10 Szał na Amandę odc. 37 
07:40 Bratz: Anioły rocka odc. 3 
08:05 Sabrina: Cielesna zmiana odc. 45 
08:30 Sabrina odc. 46 
08:55 Trollz: Magia pięciu i ambaras odc. 2 
09:20 Martin Tajemniczy 2: Tworzenie morskich mutantów odc. 3 
09:45 Wybraniec smoka 2 odc. 10 
10:10 Kod Lyoko: Dziewczyna z marzeń odc. 10 
10:35 Karol do kwadratu: Nieczyste porządki odc. 17 
11:00 Maqlatura
11:10 Histeria odc. 1 
11:40 Pinky i Mózg odc. 17 
12:10 Ekstremalne kaczory: Rekord Głuptesa odc. 8 
12:20 Trans sport
12:50 Ekstremalne kaczory: Szczęśliwa kaczka odc. 1 
13:00 6 w pracy 4 odc. 5 
13:30 Lizzie McGuire 2 odc. 3 
14:00 Gwiazda od zaraz: Nie dam się więcej nabrać odc. 9/26 
14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Ślub odc. 28 
15:00 Maqlatura
15:10 Bratz odc. 4 
15:35 Sabrina: Wampiryczny tercet odc. 47 
16:00 My Scene Gwiazdy Hollywood
17:20 Wybraniec smoka 2 odc. 11 
17:45 Kod Lyoko: Zaraza odc. 11 
18:10 Karol do kwadratu: Szóstkowa katastrofa odc. 18 
18:35 6 w pracy 4 odc. 6 
19:00 Wielka płyta
19:35 Planeta rocka odc. 10 
20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Odkrycie odc. 29 
20:25 Szał na Amandę odc. 38 
20:50 Maqlatura

Eurosport Deutsch
08:30 Fußball: Fußball UEFA-Cup
09:00 Fußball: Fußball Champions League
10:00 Ski alpin: Ski alpin Weltcup
11:15 Fußball: Fußball UEFA-Cup
12:00 Fußball: Fußball Champions League
12:30 Nordische Kombination: Nordische Kombination Weltcup
13:45 Ski alpin: Ski alpin Weltcup
14:15 Motorradsport: Motorradsport Straßen-WM: Großer Preis von Katar
15:00 Nordische Kombination: Nordische Kombination Weltcup
15:45 Fußball: Fußball Gooooal! – Die Torparade
16:00 Fußball: Fußball Damen-Turnier Algarve Cup
18:00 Skispringen: Skispringen Weltcup
19:00 Fußball: Fußball Damen-Turnier Algarve Cup
21:00 Kraftsport: Kraftsport World Strongman Cup 2006
21:30 Kraftsport: Kraftsport World Strongman Cup 2006
22:00 Poker: Reportagen European Tour
23:00 Fußball: Fußball Top 24 Clubs
23:30 YOZ Xtreme: Magazin Der Event-Report
00:00 Skispringen: Skispringen Weltcup
01:00 Fußball: Fußball Top 24 Clubs
01:30 Sendepause

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.