FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kundle i reszta; odc.9/26 -Sprawa lyońskiej kiełbasy; serial anim.prod. francuskiej
09:10 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
09:50 Słodkie zmartwienia; odc. 30; serial prod.USA
10:15 Bezpieczne lądowanie; Cień przeszłości - odc.6-ost.; serial prod.francuskiej [stereo]
11:05 Kiosk przy Wspólnej; poradnik dla ubezpieczonych
11:20 360 stopni dookoła ciała; Reumatyzm nie musi oznaczać kalectwa
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Samo życie
12:45 Klan; odc.625; telenowela TVP; powt.
13:10 Łowcy zaginionych skarbów; Cesarski diament cz.I  (odc.5/6); serial dok.prod.niemieckiej
13:45 Telezakupy
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny; powt.
14:40 Sztuka przekonywania; odc.5/10- styl jako instrument przekonywania
15:00 Wiadomości
15:10 Misja w Pariacoto; reportaż
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1739; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.626; telenowela TVP
18:10 50 lat TVP; Taka była telewizja; Taka była telewizja reglamentowana; cykl dokumentalny Ireneusza Englera
19:00 5 minut o Unii Europejskiej
19:10 Wieczorynka; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Ptaszek w klatce; Mckingbird don't sing; 2001  dramat prod. USA, za zgodą rodziców; reż: Harry Bromley-Davenport; wyk: Sandra Tannen, Norma Glazer, Judy Bingham
22:05 Kronika kryminalna Jedynki - poza prawem; [tylko dla dorosłych]
22:30 Kto ma rację?; odc.2; pr.publ.
23:00 Monitor  Wiadomości
23:20 Profit
23:25 Szerokie tory
23:55 Plebania; odc.210; serial TVP[stereo]; powt.
00:15 Plebania; odc.211; serial TVP[stereo]; powt.
00:40 Plebania; odc.212; serial TVP[stereo]; powt.
01:10 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.25-Zaręczyny; telenowela TVP; powt.
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na wakacjach; Reksio
08:00 Cena życia; Spojrzeć prawdzie w oczy- odc. 22; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie
10:25 Praca dla każdego; odc.12; powt.
10:35 Magazyn Ekspresu Reporterów; powt.
11:20 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Królowa Nur i król Jordanii Husajn; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
11:50 Radio Romans; odc.28/32 -Uwolnić Dominikę; serial TVP
12:15 100-tysięczny dyplom UMCS
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 25; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
14:50 Od ucha do ucha; -Krawczyk & Drozda
15:00 Selekcja 2002; odc. 4; powt.
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; odc.19  Elgarda zdobywa kryształ; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Wakacje z duchami; Strachy na lachy /odc.7- ost./; serial TVP
17:00 Ryzykanci; odc. 3/16/seria II; reality show prod. USA [stereo]
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Warszawska Jesień 2002; reportaż
20:00 M jak miłość; odc. 82; serial TVP
21:00 Linia specjalna; Jarosław Kalinowski; audiotele:0-70025022 NIE, 0-70025055 TAK
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:34 Pogoda
22:50 Kino Mocnych Wrażeń; Opowieści z krypty - uczta wampirów; Tales from the Crypt-Bordello of Blood; 1996  komedia prod. USA /tylko dla dorosłych/; reż: Gilbert Adler; wyk: Dennis Miller, Erika Eleniak, Angie Everhart
00:20 Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście; Meandry zdrady - odc. 6/18; serial prod.USA [tylko dla dorosłych][stereo]
00:45 Z Archiwum X; odc. 15; serial science fiction prod. USA [tylko dla dorosłych]; wyk: David Duchovny, Gillian Anderson
01:30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie 
7.00 Bar
7.30 Pokemon - serial anim.
7.55 Kosmiczne wojny - serial anim.
8.20 Roswell: w kręgu tajemnic (11) - serial 
9.10 Bar
9.50 Samo życie (105, 106) - serial
10.50 Rosyjska ruletka 
11.45 Serca na rozdrożu (129) - serial 
12.40 Luz Maria (3) - serial 
13.40 Zerwane więzi  
14.40 Pokemon - serial anim.
15.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata 
15.45 Informacje
16.10 Kachorra to ja (12) - serial 
17.10 Idol Extra 
18.10 Bar 
18.45 Informacje i Sport 
19.10 Prognoza pogody 
19.15 Życiowa szansa 
20.05 Bar 
20.45 Samo życie (107) - serial 
21.15 Rocky III - film sens. USA (1982), ok. 21.30 Losowanie I LOTTO 
23.10 Informacje i sport  
23.25 Prognoza pogody 
23.30 Graffiti
23.45 Bar
0.45 Zamieszani w sprawę (2) - komedia obycz. wl. (1997) 
2.30 Muzyka na BIS 
5.00 Pożegnanie 

TVN
5.35 Kropka nad "i" 
5.50 Tajemnice pocałunku (97) - telenowela 
6.35 Telesklep 
7.05 Przyjaciółki i rywalki (11) - telenowela 
7.50 Animaniacy - serial anim. 
8.15 Filiputki - serial anim. 
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim. 
9.05 Przygody Animków - serial anim. 
9.30 Tele Gra 
10.35 Telesklep 
11.50 Rozmowy w toku 
12.50 Maraton uśmiechu 
13.25 Filiputki - serial anim. 
13.50 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim. 
14.15 Beverly Hills 90210 (231) - serial 
15.15 Milionerzy 
16.00 TVN Fakty 
16.10 Przyjaciółki i rywalki (12) - telenowela 
17.00 Tajemnice pocałunku (98) - telenowela 
17.50 Kropek 
18.00 Rozmowy w toku 
19.00 TVN Fakty 
19.30 Sport 
19.35 Pogoda 
19.40 Uwaga! - magazyn 
20.00 Oko za oko 
21.00 Agent (1) 
22.05 Kompania braci (1) - serial 
23.35 Kropka nad "i" 
23.55 Na tropie agenta 
0.25 Kryminalne gry - serial dok. 
0.55 Superwizjer - magazyn 
1.25 Nic straconego - powtórki programów 

TVP 3 Regionalna
7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 20.30, 22.30 Kurier
6.30 Anatol 
6.55 Wyprawa na Zachód 
7.20 Kasztaniaki
7.40 Prognoza pogody 
7.45 Program lokalny 
8.40 Prognoza pogody 
8.45 Gość dnia 
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP 
16.00 Program lokalny 
16.40 Prognoza pogody 
16.45 Rozmowa dnia 
17.00 Europa w zagrodzie 
17.45 Prognoza pogody 
17.50 Kwiaty i ogrody 
18.00 Program lokalny 
18.34 Prognoza pogody 
18.35 Regiony kultury 
18.45 Program lokalny 
19.30 Kurier sportowy 
19.40 Prognoza pogody 
19.45 Rozmowa dnia 
20.00 Telekurier 
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy 
21.40 Prognoza pogody 
21.45 Program lokalny 
22.15 To jest temat 
22.45 Sport 
22.55 Studio Pogoda 
23.00 Szalony dzień 
0.40 Zakończenie programu 

TV 4
6.00 Muzyczny VIP 
6.30 KINOmaniaK 
7.00 Muzyczne listy 
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim. 
8.15 Arthur - serial anim. 
8.40 Masked Rider - serial anim. 
9.05 Fiorella (124) - serial 
10.00 Zbuntowany anioł (27) - serial 
10.50 Viper (10) - serial 
11.40 Dharma i Greg (11) - serial 
12.05 Rycerz nocy (21) - serial 
13.00 Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Nowej Zelandii 
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim. 
14.20 Rudzielec (1) - serial anim. 
14.45 Masked Rider - serial anim. 
15.05 Fiorella (125) - serial 
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Karolina w mieście (17) - serial 
17.30 Hot Chat 
17.45 Dziennik 
17.58 Prognoza pogody 
18.00 Sport 
20.00 Baza Pensacola (8) - serial 
20.55 Idol Extra 
21.50 Dziennik 
22.05 Informacje sportowe 
22.12 Prognoza pogody 
22.15 Życiowa szansa 
23.15 Sneakers - film sens. USA (1992)
1.45 X laski 
2.15 Muzyczne listy - magazyn 
3.05 Strefa P - magazyn 
3.30 KINOmaniaK 
3.55 To się w glowie nie mieści 

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (30) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (14) - telenowela
9.40 Melrose Place (200) - serial
10.30 Lamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (77) - telenowela
12.35 Telesklep
14.25 Dragon Ball GT - serial anim.
14.50 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (110) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (73) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca 5 (28) - serial
17.05 Las Vegas (5) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Prawo i miłość (15) - serial
19.05 Melrose Place (201) - serial
20.00 Człowiek z księżyca - film obycz. USA (1991), wyk. Sam Waterston, Tess Harper
22.00 Gliniarze (6) - serial
23.00 Big Brother I
23.45 Uśmiech New Jersey - film obycz. arg.-ang. (1989), wyk. Daniel Day-Lewis, Mirjana Jokovic
1.25 Krwawa pięść II - film sens. USA (1990), wyk. Don Wilson, Maurice Smith, Timothy Baker
2.50 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński
09:00 Zabawy językiem polskim; odc. 3; teleturniej językowy
09:20 Wehikuł czasu; program dla młodych widzów
09:45 Ojczyzna-polszczyzna; Od obroniczki do obrończyni; powt.
10:00 Wieczór z Jagielskim; Andrzej Grabowski i Ewa Skibińska; talk show (STEREO); powt.
10:45 Bajki polskie; program dla dzieci
11:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
11:15 Karrypel kontra groszki; odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany dla dzieci
11:45 Eurotel; magazyn
12:00 Wiadomości
12:15 Jestem Polakiem. W krainie braspolitów.; powt.
12:40 Jeleniowski Park Krajobrazowy; powt.
13:00 Wieści polonijne; powt.
13:15 Menedżer; film fabularny prod. polskiej (1985, 92'); reż: Ryszard Rydzewski; wyk: Leonard Pietraszak, Joanna Jędryka, Zbigniew Lesień, Bożena Dykiel
14:45 Szkoła pod baobabem; reportaż Waldemara Chudziaka
15:00 Wiadomości
15:15 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy; powt.
15:35 Wehikuł czasu; program dla młodych widzów; powt.
16:00 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
16:30 Rewizja nadzwyczajna; - Polscy delegaci; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Bajki polskie; program dla dzieci; powt.
18:05 Karrypel kontra groszki; odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
19:15 Dobranocka; Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc. 5/13 - Wizyta u borsuka; film animowany prod.czeskiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
20:40 Nasze miasto; Katowice; pr.publicystyczny
21:20 Menedżer; film fabularny prod. polskiej (1985, 92'); reż: Ryszard Rydzewski; wyk: Leonard Pietraszak, Joanna Jędryka, Zbigniew Lesień, Bożena Dykiel; powt.
23:00 Pamiętajcie o Osieckiej; koncert
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Linia specjalna; program publicystyczny Barbary Czajkowskiej (audiotele: 0-70025022 NIE, 0-70025055 TAK)
01:15 Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc. 5/13 - Wizyta u borsuka; film animowany prod.czeskiej; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:15 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
02:40 Nasze miasto; Katowice; pr.publicystyczny; powt.
03:20 Menedżer; film fabularny prod. polskiej (1985, 92'); reż: Ryszard Rydzewski; wyk: Leonard Pietraszak, Joanna Jędryka, Zbigniew Lesień, Bożena Dykiel; powt.
04:55 Pamiętajcie o Osieckiej; koncert; powt.
06:00 Zakończenie programu


Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).
21.20 Na gorącym uczynku (Busted On The Job) (50 min.).
22.10 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
23.05 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
23.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
00.20 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
00.45 Na gorącym uczynku (Busted On The Job) (50 min.).
01.35 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.