TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kundle i reszta; odc.9/26 -Sprawa lyońskiej kiełbasy; serial anim.prod. francuskiej
09:10 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
09:50 Słodkie zmartwienia; odc. 30; serial prod.USA
10:15 Bezpieczne lądowanie; Cień przeszłości - odc.6-ost.; serial prod.francuskiej [stereo]
11:05 Kiosk przy Wspólnej; poradnik dla ubezpieczonych
11:20 360 stopni dookoła ciała; Reumatyzm nie musi oznaczać kalectwa
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Samo życie
12:45 Klan; odc.625; telenowela TVP; powt.
13:10 Łowcy zaginionych skarbów; Cesarski diament cz.I (odc.5/6); serial dok.prod.niemieckiej
13:45 Telezakupy
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny; powt.
14:40 Sztuka przekonywania; odc.5/10- styl jako instrument przekonywania
15:00 Wiadomości
15:10 Misja w Pariacoto; reportaż
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1739; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.626; telenowela TVP
18:10 50 lat TVP; Taka była telewizja; Taka była telewizja reglamentowana; cykl dokumentalny Ireneusza Englera
19:00 5 minut o Unii Europejskiej
19:10 Wieczorynka; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Ptaszek w klatce; Mckingbird don't sing; 2001 dramat prod. USA, za zgodą rodziców; reż: Harry Bromley-Davenport; wyk: Sandra Tannen, Norma Glazer, Judy Bingham
22:05 Kronika kryminalna Jedynki - poza prawem; [tylko dla dorosłych]
22:30 Kto ma rację?; odc.2; pr.publ.
23:00 Monitor Wiadomości
23:20 Profit
23:25 Szerokie tory
23:55 Plebania; odc.210; serial TVP[stereo]; powt.
00:15 Plebania; odc.211; serial TVP[stereo]; powt.
00:40 Plebania; odc.212; serial TVP[stereo]; powt.
01:10 Zakończenie programu
TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.25-Zaręczyny; telenowela TVP; powt.
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na wakacjach; Reksio
08:00 Cena życia; Spojrzeć prawdzie w oczy- odc. 22; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie
10:25 Praca dla każdego; odc.12; powt.
10:35 Magazyn Ekspresu Reporterów; powt.
11:20 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Królowa Nur i król Jordanii Husajn; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
11:50 Radio Romans; odc.28/32 -Uwolnić Dominikę; serial TVP
12:15 100-tysięczny dyplom UMCS
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 25; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
14:50 Od ucha do ucha; -Krawczyk & Drozda
15:00 Selekcja 2002; odc. 4; powt.
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; odc.19 Elgarda zdobywa kryształ; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Wakacje z duchami; Strachy na lachy /odc.7- ost./; serial TVP
17:00 Ryzykanci; odc. 3/16/seria II; reality show prod. USA [stereo]
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Warszawska Jesień 2002; reportaż
20:00 M jak miłość; odc. 82; serial TVP
21:00 Linia specjalna; Jarosław Kalinowski; audiotele:0-70025022 NIE, 0-70025055 TAK
22:00 Panorama
22:25 Sport-telegram
22:34 Pogoda
22:50 Kino Mocnych Wrażeń; Opowieści z krypty - uczta wampirów; Tales from the Crypt-Bordello of Blood; 1996 komedia prod. USA /tylko dla dorosłych/; reż: Gilbert Adler; wyk: Dennis Miller, Erika Eleniak, Angie Everhart
00:20 Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście; Meandry zdrady - odc. 6/18; serial prod.USA [tylko dla dorosłych][stereo]
00:45 Z Archiwum X; odc. 15; serial science fiction prod. USA [tylko dla dorosłych]; wyk: David Duchovny, Gillian Anderson
01:30 Zakończenie programu
Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Bar
7.30 Pokemon - serial anim.
7.55 Kosmiczne wojny - serial anim.
8.20 Roswell: w kręgu tajemnic (11) - serial
9.10 Bar
9.50 Samo życie (105, 106) - serial
10.50 Rosyjska ruletka
11.45 Serca na rozdrożu (129) - serial
12.40 Luz Maria (3) - serial
13.40 Zerwane więzi
14.40 Pokemon - serial anim.
15.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata
15.45 Informacje
16.10 Kachorra to ja (12) - serial
17.10 Idol Extra
18.10 Bar
18.45 Informacje i Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Życiowa szansa
20.05 Bar
20.45 Samo życie (107) - serial
21.15 Rocky III - film sens. USA (1982), ok. 21.30 Losowanie I LOTTO
23.10 Informacje i sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Graffiti
23.45 Bar
0.45 Zamieszani w sprawę (2) - komedia obycz. wl. (1997)
2.30 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie
TVN
5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (97) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (11) - telenowela
7.50 Animaniacy - serial anim.
8.15 Filiputki - serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku
12.50 Maraton uśmiechu
13.25 Filiputki - serial anim.
13.50 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
14.15 Beverly Hills 90210 (231) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty
16.10 Przyjaciółki i rywalki (12) - telenowela
17.00 Tajemnice pocałunku (98) - telenowela
17.50 Kropek
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Oko za oko
21.00 Agent (1)
22.05 Kompania braci (1) - serial
23.35 Kropka nad "i"
23.55 Na tropie agenta
0.25 Kryminalne gry - serial dok.
0.55 Superwizjer - magazyn
1.25 Nic straconego - powtórki programów
TVP 3 Regionalna
7.30, 8.30, 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 20.30, 22.30 Kurier
6.30 Anatol
6.55 Wyprawa na Zachód
7.20 Kasztaniaki
7.40 Prognoza pogody
7.45 Program lokalny
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16.00 Program lokalny
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Europa w zagrodzie
17.45 Prognoza pogody
17.50 Kwiaty i ogrody
18.00 Program lokalny
18.34 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18.45 Program lokalny
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.45 Sport
22.55 Studio Pogoda
23.00 Szalony dzień
0.40 Zakończenie programu
TV 4
6.00 Muzyczny VIP
6.30 KINOmaniaK
7.00 Muzyczne listy
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim.
8.15 Arthur - serial anim.
8.40 Masked Rider - serial anim.
9.05 Fiorella (124) - serial
10.00 Zbuntowany anioł (27) - serial
10.50 Viper (10) - serial
11.40 Dharma i Greg (11) - serial
12.05 Rycerz nocy (21) - serial
13.00 Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Nowej Zelandii
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim.
14.20 Rudzielec (1) - serial anim.
14.45 Masked Rider - serial anim.
15.05 Fiorella (125) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Karolina w mieście (17) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Sport
20.00 Baza Pensacola (8) - serial
20.55 Idol Extra
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Życiowa szansa
23.15 Sneakers - film sens. USA (1992)
1.45 X laski
2.15 Muzyczne listy - magazyn
3.05 Strefa P - magazyn
3.30 KINOmaniaK
3.55 To się w glowie nie mieści
TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (30) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (14) - telenowela
9.40 Melrose Place (200) - serial
10.30 Lamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (77) - telenowela
12.35 Telesklep
14.25 Dragon Ball GT - serial anim.
14.50 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (110) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (73) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca 5 (28) - serial
17.05 Las Vegas (5) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Prawo i miłość (15) - serial
19.05 Melrose Place (201) - serial
20.00 Człowiek z księżyca - film obycz. USA (1991), wyk. Sam Waterston, Tess Harper
22.00 Gliniarze (6) - serial
23.00 Big Brother I
23.45 Uśmiech New Jersey - film obycz. arg.-ang. (1989), wyk. Daniel Day-Lewis, Mirjana Jokovic
1.25 Krwawa pięść II - film sens. USA (1990), wyk. Don Wilson, Maurice Smith, Timothy Baker
2.50 Koniec programu
TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński
09:00 Zabawy językiem polskim; odc. 3; teleturniej językowy
09:20 Wehikuł czasu; program dla młodych widzów
09:45 Ojczyzna-polszczyzna; Od obroniczki do obrończyni; powt.
10:00 Wieczór z Jagielskim; Andrzej Grabowski i Ewa Skibińska; talk show (STEREO); powt.
10:45 Bajki polskie; program dla dzieci
11:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
11:15 Karrypel kontra groszki; odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany dla dzieci
11:45 Eurotel; magazyn
12:00 Wiadomości
12:15 Jestem Polakiem. W krainie braspolitów.; powt.
12:40 Jeleniowski Park Krajobrazowy; powt.
13:00 Wieści polonijne; powt.
13:15 Menedżer; film fabularny prod. polskiej (1985, 92'); reż: Ryszard Rydzewski; wyk: Leonard Pietraszak, Joanna Jędryka, Zbigniew Lesień, Bożena Dykiel
14:45 Szkoła pod baobabem; reportaż Waldemara Chudziaka
15:00 Wiadomości
15:15 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy; powt.
15:35 Wehikuł czasu; program dla młodych widzów; powt.
16:00 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
16:30 Rewizja nadzwyczajna; - Polscy delegaci; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Bajki polskie; program dla dzieci; powt.
18:05 Karrypel kontra groszki; odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
19:15 Dobranocka; Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc. 5/13 - Wizyta u borsuka; film animowany prod.czeskiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
20:40 Nasze miasto; Katowice; pr.publicystyczny
21:20 Menedżer; film fabularny prod. polskiej (1985, 92'); reż: Ryszard Rydzewski; wyk: Leonard Pietraszak, Joanna Jędryka, Zbigniew Lesień, Bożena Dykiel; powt.
23:00 Pamiętajcie o Osieckiej; koncert
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Linia specjalna; program publicystyczny Barbary Czajkowskiej (audiotele: 0-70025022 NIE, 0-70025055 TAK)
01:15 Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc. 5/13 - Wizyta u borsuka; film animowany prod.czeskiej; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:15 Klan; odc. 584; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
02:40 Nasze miasto; Katowice; pr.publicystyczny; powt.
03:20 Menedżer; film fabularny prod. polskiej (1985, 92'); reż: Ryszard Rydzewski; wyk: Leonard Pietraszak, Joanna Jędryka, Zbigniew Lesień, Bożena Dykiel; powt.
04:55 Pamiętajcie o Osieckiej; koncert; powt.
06:00 Zakończenie programu
Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).
21.20 Na gorącym uczynku (Busted On The Job) (50 min.).
22.10 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
23.05 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
23.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
00.20 Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
00.45 Na gorącym uczynku (Busted On The Job) (50 min.).
01.35 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Najgorsi kierowcy świata (World's Worst Drivers) (50 min.).