TVP 1
06.05 Zwierzęta świata: Tajemniczy świat ogrodów (3/13): Ryjkowce - serial dokumentalny, USA
06.30 W labiryncie (108): Telefon z Zurichu - serial obyczajowy, Polska
07.00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach
08.00 Wiadomości
08.10 Domisie - program dla dzieci
08.40 Dzieci świata: Moja farma - Dermont w Australii - serial dokumentalny, Francja
09.00 Dzieci świata: Czas na zabawę - Kotone w Japonii - serial dokumentalny, Francja
09.15 Teleranek - program dla dzieci
09.40 Songowanie na ekranie - program dla młodzieży
10.05 Królestwo Maciusia - program dla dzieci
10.35 Szkoła złamanych serc (9/80) - serial obyczajowy
11.25 Polagra Farm 2005 - relacja
11.55 Między ziemią a niebem - magazyn katolicki (w tym o godz. 12.00 Anioł Pański)
13.00 Wiadomości
13.40 Śmiechu warte - program rozrywkowy
14.00 Wiadomości
14.05 Szpiedzy i piraci (1/4) - serial przygodowy, Francja/Niemcy/Włochy
15.50 BBC w Jedynce: Żyć w gromadzie (1/3) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
16.45 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (4) - serial obyczajowy, Polska
18.10 SEJF - Subiektywny Express Jacka Fedorowicza - program rozrywkowy
18.25 Lokatorzy (2): Zakochani - serial komediowy
19.00 Wieczorynka: Pszczółka Maja - serial animowany, Niemcy
19.30 Wiadomości
19.40 Sport, Prognoza pogody
19.55 Wieczór wyborczy
22.05 Boża podszewka 2 (2/16) - serial obyczajowy, Polska
23.15 Uczta kinomana: El Mariachi - film sensacyjny, USA 1992
00.40 Kino nocnych marków: Egzorcysta 2 - horror, USA 1977
02.35 Zakończenie programu

TVP 2
05.35 Złotopolscy (223): Powrót męża - serial obyczajowy
06.00 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (10/26): Parowóz - serial animowany, Hiszpania
06.30 Słowo na niedzielę - program religijny
06.35 Film dla niesłyszących: Stacyjka (3/13): Rekordzista - serial komediowy
07.30 Smak Europy - reportaż
07.45 M jak miłość (350) - serial obyczajowy
08.35 Księżna Diana i chłopcy (2) - serial dokumentalny, Wielka Brytania
09.25 Selekcja - reportaż
09.55 Ostoja - magazyn łowiecki
10.20 Rodzinne oglądanie: Żyjące smoki (2): Przyszłość gadów - film dokumentalny, Wielka Brytania 2004
11.15 Studio Konkursu Chopinowskiego
11.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: W Narwiku ze smakiem - magazyn kulinarny
12.00 Gwiazdy w południe: Sophie - młodsza siostra Sissi (2-ost.) - melodramat, Austria/Francja/Niemcy 2001
13.35 Tydzień Kultury Beskidzkiej - nie zapomnę!
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (704): Wszyscy na chrzciny - serial obyczajowy
15.00 Szansa na sukces: Elektryczne Gitary - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (227): Chorobliwy strach - serial obyczajowy
17.00 Tygodnik Moralnego Niepokoju - program rozrywkowy
17.30 Święta wojna (209): Hanys Pizza - serial komediowy
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
19.00 Już w środę mecz Anglia - Polska
19.05 Tele PRL-e - program rozrywkowy
20.00 Panorama - flesz
20.05 Europa da się lubić: Europa da się posprzątać - program rozrywkowy
21.00 Egzamin z życia (19/26) - serial obyczajowy
21.50 Zapowiedź dwudziestego odcinka serialu Egzamin z życia
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Już w środę mecz Anglia - Polska
22.30 Prognoza pogody
22.40 Warszawska Jesień 2005 (2) - koncert
23.35 Fanny i Elvis - komedia romantyczna, Wielka Brytania 1999
01.20 Ogród sztuk - magazyn kulturalny
01.45 Zakończenie programu

TV Polonia
05:55 FAMA 2005 - koncert 40-lecia; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Benefis - Zbigniewa Buczkowskiego (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 M jak miłość - odcinek 279; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Studio Konkursu Chopinowskiego - 6; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Marco i Gina - odc. 24 (The Adwentures of Marco & Gina odc.24); serial animowany kraj prod. Włochy (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Książki z górnej półki - prezentacje - Książka dla Malucha; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Ojczyzna polszczyzna - O służebnych nazwach miejscowych; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Złotopolscy - odc. 668* - Kaucja; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Złotopolscy - odc. 669* - Powrót Tomka; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Camerata; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Niedzielne muzykowanie - Wojciech Kilar "Orawa"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem ; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański  (Anioł Pański) kraj prod. Włochy (2005); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem ; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Wiadomości
14:05 Janosik - odc. 6/13* - Worek talarów; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
14:50 Godzina Myśli...; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Jest takie miejsce
15:30 WIO - Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Biografie - Muzy Bronisława Horowicza; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Studio Konkursu Chopinowskiego - 7; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Tam gdzie jesteśmy - Specjaliści od trudnych misji; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
17:55 Salon kresowy - W służbie Eskulapa, Marsa i Temidy; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Zaproszenie - "Zdążyć przed Emerykiem" cz.II; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odcinek 280; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i mrówkojad; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 Pogoda
19:55 Wieczór wyborczy
22:00 Zaginiona - odc. 1* - Odjazd  47'; serial TVP kraj prod. Polska (2002); reż.: Andrzej Kostenko; wyk.: Jan Frycz, Danuta Stenka, Ryszard Filipski, Andrzej Chyra, Maciej Marczewski, Agnieszka Grochowska, Matylda Damięcka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:50 Tele PRLe - (3); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Regionalia; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 M jak miłość - odcinek 280; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ziarno - Ziarno    92; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i mrówkojad; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Panorama
01:50 Sport Telegram
02:00 Zaginiona - odc. 1* - Odjazd  47'; serial TVP kraj prod. Polska (2002); reż.: Andrzej Kostenko; wyk.: Jan Frycz, Danuta Stenka, Ryszard Filipski, Andrzej Chyra, Maciej Marczewski, Agnieszka Grochowska, Matylda Damięcka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zaproszenie - "Zdążyć przed Emerykiem" cz.II; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Janosik - odc. 6/13* - Worek talarów; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:05 Godzina Myśli...; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak oliwy i wina (123); Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Salon kresowy - W służbie Eskulapa, Marsa i Temidy; cykl dokumentalny
05:05 Biografie - Muzy Bronisława Horowicza; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (107, 108) - serial obyczajowy
07.30 Jesteśmy - magazyn religijny
08.00 Czarodziejki W.I.T.C.H. (25) - serial animowany
08.30 Power Rangers (483) - serial SF
09.00 Hugo - program dla dzieci
09.30 SoundWave Backstage Pass - w kamerach MTV - program rozrywkowy
10.00 Duracell: Eksploracje (32) - serial dokumentalny
10.30 Rodzina zastępcza plus (205): Stary przyjaciel - serial komediowy
11.30 Straszny hotel - komedia, USA 1997, reż. D.J. MacHale, wyk. Steve Guttenberg, Kirsten Dunst, Nia Peeples, Amzle Strickland
13.15 Ostatni smok - komedia sensacyjna
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Wydarzenia
16.05 Prognoza pogody
16.15 Za wszelką cenę - reality show
17.15 Kabareton
18.15 Daleko od noszy (66): Znana twarz - serial komediowy
18.45 Wydarzenia, sport
19.10 Prognoza pogody
19.20 Rodzina zastępcza plus (206): Życie Zenona - serial komediowy, Polska, reż. Wojciech Nowak, wyk. Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Maryla Rodowicz, Sergiusz Żymełka
20.20 Pensjonat pod Różą (76): Milionerka (1) - serial obyczajowy, Polska, wyk. Magda Walach, Marzena Trybała, Agata Kulesza, Piotr Pilitowski
21.20 Fala zbrodni (33): Brudna walka (33) - serial sensacyjny, Polska, wyk. Dorota Kamińska, Mirosław Baka, Agnieszka Wagner, Mariusz Jakus
21.30 Studio LOTTO
22.25 Kuba Wojewódzki - talk show
23.25 Granice strachu - program rozrywkowy (powt.)
00.25 Magazyn sportowy
02.25 Bitwa o Ziemię - film SF, USA 2000, reż. Roger Christian, wyk. John Travolta, Barry Pepper, Forest Whitaker, Kim Coates
04.20 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny
05.30 Zakończenie programu

TVN
06:00 Uwaga!
06:20 Telesklep
08:00 Maraton uśmiechu – program rozrywkowy
08:30 Dzień dobry TVN
10:30 Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie – komedia, USA 1985
12:15 Misja Martyna
12:50 Gala boksu zawodowego w Las Vegas
14:00 Co za tydzień
14:25 Anioł stróż (5) – serial komediowy
15:00 Beethoven II – film dla dzieci
16:45 13. posterunek II (17) – serial komediowy
17:25 Magda M. (5) – serial obyczajowy
18:25 Niania (5) – serial komediowy
19:00 Fakty
19:50 Wybory 2005
21:00 Notting Hill – komedia, Wielka Brytania 1999
23:30 Pocałunek smoka – film sensacyjny
01:25 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3
06:30 Eurinfo
06:40 Etretat –   film   dokumentalny   
07:20 Książka dla malucha
07:25 Lippy i Messy – język angirlski dla dzieci
07:30 Kurier
07:45 OTV
08:30 Kurier
08:45 OTV
09:00 Teleplotki
09:30 Kurier
09:45 Telemotorsport
10:10 Pamiętaj  o  sercu  
10:30 Kurier
10:45 Etniczne  klimaty  –  program  mniejszości  narodowych
11:30 Kurier
11:45 Co przed nami ukrywano – magazyn
12:10 Książka tygodnia
12:30 Kurier
12:45 Małe ojczyzny – film dokumentalny
13:30 Kurier
13:45 Złota Tarka 2005 – Old Jazz Meeting
14:30 Kurier
14:35 Siatkówka:  Puchar  Polski  kobiet
16:30 Kurier
16:45 OTV
17:30 Kurier
17:40 Prognoza pogody
17:45 Regiony kultury
18:00 OTV
20:00 Od niedzieli do niedzieli
20:30 Kurier
20:40 Studio pogoda
20:45 Teatr na polnej scenie – reportaż
21:10 Galop – reportaż
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 OTV
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy
23:05 Świat – magazyn międzynarodowy
23:30 Od niedzieli do niedzieli
00:00 Po burzy (1) – miniserial, Australia 2003

TV 4
05:30 Kinomaniak
05:55 Sztukateria
06:20 Pokemon – serial dla   dzieci   
07:20 Formuła   1: Grand Prix Japonii
09:30 Szwajcarscy Robinsonowie – film przygodowy
11:30 Diagnoza   morderstwo (66)
12:30 Kinomaniak
13:00 Dekoratornia – dokument fabularyzowany
13:30 Instynkt tropiciela   –   program   turystyczny
14:00 Psie serce
15:00 Magazyn piłkarski: FIFA Futbol Mundial
15:30 Znak  Zorro  –  film przygodowy
17:00 TiVi Sekcja – program rozrywkowy
18:00 Błazen – komedia kryminalna, Francja 1980
20:00 Love & Sex – komedia romantyczna, USA 2000
22:00 Drogówka – magazyn policyjny
22:30 Wydarzenia
22:40 Tropem Alice – thriller, USA 1999
00:45 Chcę być piękna – program rozrywkowy
01:35 Drogówka – magazyn policyjny
02:00 Komenda – magazyn policyjny
02:25 Kinomaniak – magazyn filmowy
02:50 Sztukateria – magazyn kulturalny
03:15 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy
04:05 Zakończenie programu

TVN 7
06.20 Telesklep 
08.20 Na osi, pr. motoryzacyjny 
08.55 Ananasy z mojej klasy, pr. rozr. 
10.15 Salon Gier, interaktywny teleturniej na żywo 
11.20 Aniołki tatusia, film rodzinny, USA 2000 
13.15 Nowe przygody Robin Hooda, serial przygodowy, USA/Francja 
14.15 Lekarze marzeń, serial obycz., USA
15.10 Usterka, serial fab.-dok.
15.45 Droga do gwiazd 
17.00 Wakacje w krzywym zwierciadle, komedia 1983 
19.00 Tarzan na Manhattanie 
20.00 Szeregowiec Ryan, film wojenny, USA 1999, reżyseria. Steven Spielberg, obsada. Tom Hanks, Edward Burns, Tom Sizemore, Matt Damon 
23.30 Misja Martyna Extra 
00.00 Co za tydzień, mag. 
00.25 Gala Boksu w Las Vegas 
01.35 Nocne igraszki, interaktywny teleturniej na żywo 
03.30 Koniec programu

Canal +
07:30 Joey (1)
08:00 Teletubbies
08:25 W  głębi  oceanów – film dok.
09:00 Odlotowcy – komedia, USA 1994
10:45 Dickie Roberts – Kiedyś gwiazda – komedia, USA 2003
12:30 Wielkie sumo – piękno tradycji – film dok.
13:20 Syreny – film fantastyczny, USA 2003
14:55 W 80 dni dookoła świata – film przygodowy, USA/Niemcy 2004
17:00 Jak ugryźć 10 milionów II – komedia sensacyjna, USA 2004
18:40 Łapu capu
18:50 Aktualności filmowe
19:20 Nie przegap
19:25 Joey (1)
20:00 Premiera: Wygraj randkę – komedia romantyczna, USA 2004
21:45 Blueberry – western, Francja/Meksyk 2004
23:55 Klątwa Ju-on – horror, Japonia 2003
01:35 Klątwa Ju-on II – horror, Japonia 2003
03:20 Piętno wilkołaka – horror, USA 2003

HBO
06:30 Uśmiech Mony Lizy – film obyczajowy, USA 2003
08:30 Na planie
09:00 Kot pani Ashboro – film obyczajowy, Kanada 2003
10:25 Cinema, cinema
10:55 W ukrytej kamerze – komedia, USA 2003
12:30 Zobacz  w  HBO
13:00 Cud w Lake Placid – dramat, USA 2004
15:15 Gwiazdy Hollywood
15:40 Żadnych łez – dramat, Irlandia 2002
17:25 Beyonce – koncert na Wembley
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Uśmiech Mony Lizy – film obyczajowy, USA 2003
21:00 Premiera: Nawiedzony dwór – komedia, USA 2003
22:30 Deadwood (5)
23:25 Veronica Guerin – thriller, USA 2003
01:05 Żyć szybko, umierać młodo – komediodramat, USA 2002
02:55 Wariaci z Karaibów – komedia, Francja 2003

MTV 06:00 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 07:00 – MTV News – serwis informacyjny 07:05 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 08:00 – MTV News – serwis informacyjny 08:05 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 09:00 – MTV News – serwis informacyjny 09:05 – Budzik MTV – energetyzujące teledyski 10:00 – MTV News – serwis informacyjny 10:05 – Made – spełniamy marzenia 11:00 – MTV Wkurza – test wytrzymałości emocjonalnej 11:30 – MTV N-Style – magazyn sportów ekstremalnych 12:00 – Real World – reality show 14:00 – MTV News – serwis informacyjny 14:05 – Carmen & Dave – reality show 15:30 – Nowożeńcy – za kulisami stanu małżeńskiego 17:30 – MTV Za Kulisami teledysku “These boots were made for walking” Jessiki Simpson 18:00 – MTV News – serwis informacyjny 18:05 – SoundWave Backstage Pass – kto zostanie asystentem Sistars? 18:30 – Meet The Barkers – reality show Travisa Barkera 19:00 – Fabulous Life of Missy Elliott – kulisy życia prywatnego raperki 19:30 – PoweR Girls – tajniki pr’u 20:00 – MTV News – serwis informacyjny 20:05 – All Access „Starsze kobiety, młodsi mężczyźni” – o gwiazdach z humorem 21:00 – True Life „Będę mamą” – o problemach współczesnej młodzieży 22:00 – Chcę mieć znaną twarz – o operacjach plastycznych 23:00 – Rodzina Osbourne’ów – reality show 00:00 – MTV News – serwis informacyjny 00:05 – US Top 20 – notowanie 02:00 – Bezsenność z MTV – zasypianie przy ekranie

MTV Classic 06:00 – Miks muzyczny – największe hity 10:00 – 3 z 1 - teledyski jednego artysty / zespołu 11:00 – All Access „Najkrótsze małżeństwa gwiazd” - dokument 12:00 – Bytesize - gwiazdy wybierają teledyski 14:00 – Miks muzyczny – największe hity 18:00 – Hits Lista - notowanie hitów 20:00 – MTV Unplugged z R.E.M - koncert bez prądu 20:30 – MTV Unplugged z Lennym Kravitzem – koncert bez prądu 21:00 – Artist Countdown – hity jednego artysty/zespołu 00:00 – Miks muzyczny – największe hity

Europa Europa 10.00 Do widzenia, Nedo (Auf Wiedersehen, Neda) dramat, Niemcy, 2000, 87 min 11.40 Cinemania (128) - magazyn filmowy. Studio Company, 2005, 20 min 12.10 Pożegnanie z filmem: Dziewczyna z wyspy (La Joven) dramat, Meksyk / USA, 1960, 92 min 13.50 Węgierska rapsodia (Magyar rapszodia) dramat, Węgry, 1979, 91 min 15.30 Zapach nocy (L'Odore della notte) Dramat, Włochy, 1998, 95 min 17.15 Germinal (Germinal) dramat, Belgia/Francja/Włochy, 1993, 153 min 20.00 Wodny pył (Spindrift) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 1996, 12 min 20.30 Ośmiornica (La Piovra) Część IV (11/12) serial kryminalny, Włochy/Francja,/Austria,/Niemcy, 1989, 58 min 21.40 W poszukiwaniu cudów (Heavenly Pursuits) komedia, Wielka Brytania, 1985, 87 min 23.15 Na moje nieszczęście (Helas Pour Moi) dramat, Francja/Szwajcaria, 1995, 80 min 00.45 Dziwne zabawy (Strange Games / Droles De Jeux) film erotyczny, Francja, 2001, 89 min 02.15 Zapach nocy (L'Odore della notte) Dramat, Włochy, 1998, 95 min.

TCM 21.00 Dog Day Afternoon - Drama Movie, United States, (1975) (119 mins) 23.00 The Cisco Kid - Western, United States, (1994) (92 mins) 00.35 The Spy in the Green Hat - Spy, United States, (1966) (90 mins) 02.10 MGM: When the Lion Roars (part 7)

ZigZap 06.00 Magiczny autobus: Sześć kolorów tęczy odc. 7 06.25 Cyberłowcy: Akcja na 100 procent odc. 18 06.50 Ziemniak, ostatnie starcie: Rycerz Sznycel/Był sobie elf odc. 4 07.00 Maqlatura 07.10 Rodzina Piratów: Mecenas Pijawa odc. 11 07.40 Klub Winx 2 odc. 26 08.05 Sabrina: Komu w drogę temu ser odc. 4 08.30 Mary-Kate i Ashley w akcji: Mydlany cyrk odc. 11 08.55 Rodzina Piratów: Showbiznes odc. odc.9 09.20 Jakub Jakub 2: Jakub Jakub i wielka zamiana odc. 16 09.45 Titeuf: Kitologia zgredzka, Ratujmy króliki, Niewiedźmalny atrament odc. 20 10.10 Martin Tajemniczy: Duch w Blackwater odc. 15 10.35 Wymiar Delta: Pomieszanie gatunków odc. 17 11.00 Maqlatura 11.30 Trans Sport 12.00 Wielka Płyta 12.15 Krewni i znajomi królika odc. 23 12.30 Krewni i znajomi królika odc. 24 13.00 Aparatka: Efekt domino odc. 20 13.30 Lizzie McGuire: Jak to w małżeństwie odc. 9 14.00 Radiostacja Roscoe 2: Jedynka dla Artystki odc. 20 14.30 Świat nonsensów u Stevensów: Straszna historia odc. 22 15.00 Maqlatura 15.10 Przymierzalnia 15.15 PRZYMIERZALNIA - Mary-Kate i Ashley w akcji: Mania wielkości odc. 26 15.50 Przymierzalnia 15.55 PRZYMIERZALNIA - Lizzie McGuire 2 odc. 5 16.20 Przymierzalnia 16.25 PRZYMIERZALNIA - Gwiazda od zaraz: Nie zawsze dostajesz to co chcesz odc. 5 16.50 Przymierzalnia 16.55 Jakub Jakub: Jakub Jakub i pranie mózgu odc. 17 17.20 Titeuf: Cynglarz, Titeuf ten geniusz, Przepis na miłość odc. 21 17.45 Martin Tajemniczy: Podstępny pasożyt odc. 16 18.10 Wymiar Delta: Szkolenie odc. 18 18.35 Aparatka: Ojcowski odczynnik odc. 21 19.00 Maqlatura 19.10 Krewni i znajomi królika odc. odc.25 i 26 19.35 Lizzie McGuire: L kwadrat odc. 10 20.00 Radiostacja Roscoe 2: Powstań i walcz odc. 21 20.30 Świat nonsensów u Stevensów: Konkurs małego histeryka odc. 23

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.