TVP 1
06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30    Telezakupy
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:12    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Muppety na kółkach; serial anim.prod.USA
09:15    Jedyneczka
09:50    Bajeczki Jedyneczki
09:55    Mysia
10:00    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.28-Rich Little
10:25    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.29-Judy Collins
10:50    Co wy na to?; Sport i zdrowe życie
10:55    Telezakupy
11:10    Krótka historia czasu cz.II; film dok.prod.angielskiej
11:40    Saga Rodu Ganzegal; cz.3 Pieniądze albo życie; nauka języka niemieckiego
12:00    Wiadomości
12:10    Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20    Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25    Samo życie
12:45    Klan; odc.541; telenowela TVP; powt.
13:15    Zdrowo i odlotowo; Gdzie jest centrum dowodzenia
13:35    Telezakupy
13:50    U siebie; Łaski świętego Dymitra
14:15    Sekrety zdrowia; Wirus lęku
14:35    W rajskim ogrodzie; Palmy świata
15:00    Wiadomości
15:10    Rewizja nadzwyczajna; Ignacy Mościcki
15:35    Twarzą w twarz z Europą
16:00    Rower Błażeja
16:30    Moda na sukces; odc.1528; serial prod.USA
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:35    Klan; odc.542; telenowela TVP
18:05    Między nami
18:50    5 minut Unii Europejskiej
19:00    Wieczorynka; Fraglesy
19:30    Wiadomości
19:55    Sport
20:00    Pogoda
20:10    Okruchy życia; W gościnie u cesarza; Silent Cries; 1993 film fab.prod.angielskiej/za zgodą rodziców/
22:00    Kronika kryminalna
22:20    Oblicza mediów
22:45    Monitor - Wiadomości
23:05    Sportowy flesz
23:15    Czas na...kontrowersyjny dokument; Afganistan zza zasłony; film dok.prod.angielskiej
00:05    Gorąco polecam; Odsiadka za Patsy Cline; Doing Time for Patsy Cline; 1997 film fab.prod.australijskiej
01:40    Słowniczek wyrazów postępowych; odc.3 Miłość
02:00    Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Arystokraci; odc.6-ost.; serial prod.angielskiej
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie; odc.55/120 Nóż; telenowela TVP
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama
13:10 A życie kołem się toczy; serial prod. USA
13:55 Ponad czasem; odc.38; serial prod.australijskiej
14:20 Krzyżówka szczęścia
14:55 Felicity; odc.7; serial prod.USA [stereo]
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.382-Sprawiedliwość mamusi; telenowela TVP; powt.
16:55 Fatalny rewolwer; odc.3 Opiekun mojego brata; serial prod.USA
17:50 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Paszporty "Polityki" 2001
20:00 M jak miłość; odc.40; serial TVP
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:24 Pogoda
21:30 Świat bez fikcji; Mordercy nie płaczą; film dok.prod.angielskiej
22:20 Śledztwa Joanne; Miłość i śmierć; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
23:50 Legendy: Najwspanialszy mężczyzna Ameryki Harrison Ford; film dok.prod.USA
00:40 Football, football; magazyn piłkarski
01:05 Morten Korch - Nad Spokojną Wodą; odc.16 Mężczyzna w Naur; serial prod. duńskiej
01:35 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon
7.25 Power Rangers [110]
7.50 Słoneczny patrol [100]
8.45 Largo
9.35 Cud miłości [176]
10.30 Po prostu miłość [110]
11.30 Adam i Ewa [184]
12.00 Czułość i kłamstwa
12.30 Życiowa szansa
13.20 Zerwane więzi
14.15 Miodowe lata [20]
14.50 Power Rangers [111]
15.15 Pokemon
15.45 Informacje
16.05 Wysoka fala [4] USA
17.00 Czułość i kłamstwa [133]
17.30 Cud miłości [177]
18.30 Graffiti
18.45 Informacje
19.10 Dziki księżyc [147]
20.05 Adam i Ewa [185]
20.35 Graczykowie, czyli Bula i spóła
21.00 Qucenie [2] - film USA 1987
21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Na każdy temat
22.55 Era biznesu
23.00 Informacje
23.30 Puls biznesu
23.45 Przeżyli kataklizm [2] - USA
0.35 Muzyka na bis

TVN
5.45 Kropka nad i
6.00 Miłość i przeznaczenie [37/75]
6.45 Felesklep
7.00 Cena miłości [52/95]
7.50 Inspektor Gadget [73/86]
8.15 Animaniacy [32/65] - serial
8.40 Przygody Mikołaja [5/26]
9.05 Denis rozrabiaka [58/78]
9.30 Telesklep
10.30 Rozmowy w toku - talk-show
11.25 Na tropie agenta
11.55 Mini Playback Show
13.05 Animaniacy
13.30 Przygody Mikołaja [5/26]
13.55 Denis rozrabiaka [58/78]
14.20 Beverly Hills 90210 [87]- serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Virginia [126/135]
17.10 Wiosenna namiętność [3/80]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
20.00 Ananasy z mojej klasy - prog. rozrywkowy
21.10 Wielka niespodzianka Klaudiu­sza - program rozrywkowy
21.40 Rodzina Soprano [17/39] - serial sensacyjny USA
22.35 TVN Fakty
22.45 Rajd Paryż-Dakar
22.55 Nocne rozmowy w toku
23.50 Melrose Place [3] - serial obyczajowy USA
0.45 Granice - serial fab.-dok.
1.15 Na tropie agenta
1.45 Na ratunek - serial fab.-dok.
2.15 Nie do wiary
2.50 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.00    Opowieści Taty Bobra - serial animowany 
7.25    Kocie przygody - serial dla dzieci
7.35    Babar - amerykański serial animowany dla dzieci
8.00    Dzień dobry, tu Gdańsk
8.20    Panorama
8.30    Za wszelką cenę odc. 243 /252/ - wenezuelski serial fabularny
9.00    Transmisja obrad Sejmu RP
9.30    Historia kołem się toczy: "Maluch - od dzieciństwa do późnej starości"  - magazyn
10.00    Zdarzyło się jutro - amerykański serial fabularny
10.45    Telekurier - magazyn reporterów /powt./
11.15    Kino w południe: Policjanci z Mt. Thomas - australijski serial sensacyjny /1993/ 
12.00    To jest temat: "Lady z Partynic" - reportaż
12.15    W poszukiwaniu francuskich przysmaków - serial dokumentalny
12.45    Telenowyny - magazyn informacyjny dla mniejszości ukraińskiej
13.05    Integracja - magazyn dla niepełnosprawnych
13.15    Kostek  - australijski serial dla dzieci
13.40    Za głosem serca - kanadyjski serial dla młodzieży
14.05    Klan odc. 275 i 276 polska telenowela
15.00    Kino familijne: Tajemnicze archiwum Shelby Woo - serial prod. USA
15.25    Studio "3"
15.40    Kwiaty i ogrody - poradnik
15.55    Magazyn Słupski /powt./
16.15    Panorama morza /powt./
16.30    Przyjaciele zwierząt - francuski serial fabularny
17.00    Kocie przygody - serial dla dzieci
17.15    Gość "3"
17.25    Temat wiejski
17.50    Panorama flesz, Sport
18.00    Panorama , Pogoda
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    "4 & 2" - magazyn motoryzacyjny /powt./
18.50    Port Ko(s)miczny Koszalin: Ireneusz Krosny
19.00    Kino wieczorne: Kto pokocha moje dzieci - film fabularny prod. USA /1983/ Reż: John Erman.
20.35    Telekurier - magazyn reporterów
21.00    Parada humoru - angielski serial komediowy
21.30    Panorama - wydanie wieczorne
21.45    "Z wędką" - magazyn wędkarski
22.00    Pan i pani Brigde - film fabularny prod. USA /1990/
0.30    Prawdziwa Rosja odc.4/4/ "Triumf wiary"- film dokumentalny  Prod. Natalia Oboznova, Reżyseria Michaił Michejew, Zdjęcia Kirił Winogradow
1.25    Zakończenie programu
Uwaga! W przypadku transmisji obrad Sejmu RP program ulegnie zmianie.

TVP 3 Lublin
7.00 Opowieści taty bobra (34/52) - serial rysunkowy
7.30 Barbar (37/65) - amerykański serial rysunkowy
8.00 Teledzień - powt. z 8 I
8.10 Dom Muratora - powt. z 8 I
8.35 Za wszelką cenę (244 245) - telenowela wenezuelska
9.30 Historia kołem się toczy (6) - polski serial dokumentalny odc. "Polonez czyli teraz Polska"
10.00 Serial fabularny
10.45 Telekurier - wydanie specjalne
11.15 Kino w południe Policjanci z MT. Thomas (13/17) - serial fabularny
12.00 To jest temat
12.15 W poszukiwaniu francuskich przysmaków (14/26) - serial dokumentalny
12.45 Telenowyny - magazyn w jęz. ukraińskim
13.00 Integracja - magazyn
13.10 Kostek (45/48) - serial przygodowy odc. "Książę i figlarz"
13.40 Za głosem serca (18/26) - serial przygodowy
14.00 Klan (277,278) - telenowela TVP
15.25 Temat dnia
15.40 Motoświat - powt. z 8 I
16.00 Słódź nam te Łódź - program rozrywkowy powt. z 5 I
16.30 Tajemnicze archiwum Shelby Woo (25/41) - amerykański serial przygodowy odc. "Tajemnica nawiedzonego domu"
17.15 Teledzień
17.30 Reporterzy TVP 3 zapraszają
17.50 Temat dnia
18.00 Panorama lubelska
18.20 Teledzień
18.35 Z gruszki i z pietruszki - magazyn kulinarny
19.00 Kino wieczorne - polski film fabularny
20.30 Telekurier
21.00 Parada humoru (13/25) - serial komediowy
21.30 Panorama lubelska
21.45 Teledzień
22.00 Mr and Mrs Bridge - amerykański film fabularny
23.35 Prawdziwa Rosja (4/4) - rosyjski serial dokumentalny odc. "Triumf wiary"
00.20 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (53) - serial animowany
08.20 Alvaro (43) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Program sportowy
11.20 Hotel (2) - serial komediowy, USA
11.50 Między nami sąsiadami (2) - serial komediowy, USA
12.20 Star Trek: Voyager 3 (15) - serial SF, USA
13.15 Obieżyświat Dr Witt - program podróżniczy
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Hoboczaki (54) - serial animowany
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 M.A.S.H. (52) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (44) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Przygody rodziny Addamsów 2 (14) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Euroliga w koszykówce mężczyzn
20.00 Nocni goście - thriller, USA 1995
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator gospodarczy - magazyn Gazety Prawnej
22.15 STAN WYJĄTKOWY (11) - serial sensacyjny, USA
23.15 Szczęki 2 - thriller, USA
01.30 X Laski - program erotyczny
02.00 Muzyczne listy - mag. muz.
02.50 Strefa P - program muzyczny
03.25 Zakończenie programu

RTL 7
6.40 Teledyski
7.40 Odjazdowi kreskówki: Dragon Ball, Dragon Ball, Dr Slump, Rycerze Zodiaku, Rycerze Zodiaku
9.35 Grom w raju - serial sensacyjny (stereo)
10.20 Nie z tego świata - serial komediowy
10.45 Czy boisz się ciemności? - serial dla młodzieży
11.15 Maria Emilia - telenowela
12.00 Izabella - telenowela
12.50 Teleshopping
14.20 Maria Emilia - telenowela
15.10 Nie z tego świata - serial komediowy
15.35 Czy boisz się ciemności? - serial dla młodzieży
16.50 Odjazdowe kreskówki: Dr Slump, Rycerze Zodiaku, Rycerze Zodiaku, Dragon Bali, Dragon Ball
18.00 Grom w raju - serial sensacyjny
18.45 Władca zwierząt - serial fantasy
19.35 Trzecia planeta od Słońca V -serial komediowy
20.00 Historia pewnego morderstwa - dramat USA
21.40 52 minuty: Podrywacze - reportaż
22.35 Amerykańska dziewczyna - dramat, USA
0.15 Trzecia planeta od Słońca V - serial komediowy
0.35 Władca zwierząt - serial fantasy
1.20 Historia pewnego morderstwa - dramat USA
2.50 Amerykańska dziewczyna - dramat USA
4.20 Teleshopping

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:50 Ojczyzna-polszczyzna; Engel, Staszel, Skupień; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
09:05 Dobre książki; magazyn
09:30 Dzień jak co dzień; Na Zachód; powt.
09:45 Forum; program publicystyczny; powt.
10:30 Zgadnij - odpowiedz - program dla dzieci
10:35 Gimnastyka dla przedszkolaków
10:40 Zjedz to sam; program dla dzieci
11:00 W krainie czarnoksiężnika Oza; odc. 2 /13/ - Pole kwitnących maków; serial animowany
11:30 Klan; odc. 528; telenowela TVP
12:00 Wiadomości
12:15 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
13:15 Sabina; 1998 dramat prod. polskiej (65'); reż: Kazimierz Tarnas; wyk: Zofia Kucówna, Karina Seweryn, Sławomira Łozińska, Mariusz Bonaszewski
14:20 Ulubione święta - Pastorałki Andrzeja Cierniewskiego
14:45 Film animowany dla dorosłych; Lajkonik; film Mirosława Kijowicza
15:00 Wiadomości
15:15 Dobre książki; magazyn; powt.
15:40 Film animowany dla dorosłych; Pech; film Krzysztofa Dębowskiego
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:30 Fronda; Kompleks Polski; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Zgadnij - odpowiedz - program dla dzieci; powt.
17:35 Gimnastyka dla przedszkolaków; program dla dzieci; powt.
17:40 Zjedz to sam; program dla dzieci; powt.
18:00 W krainie czarnoksiężnika Oza; odc. 2 /13/ - Pole kwitnących maków; serial animowany; powt.
18:25 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 528; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Makowa Panienka; Rycerze Makowej Panienki; serial animowany dla dzieci
19:20 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 Wieści polonijne
20:15 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny
20:40 Polskie smaki
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:30 Sabina; 1998 dramat prod. polskiej (65'); reż: Kazimierz Tarnas; wyk: Zofia Kucówna, Karina Seweryn, Sławomira Łozińska, Mariusz Bonaszewski; powt.
22:35 Ulubione święta - Pastorałki Andrzeja Cierniewskiego; powt.
23:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
23:45 Wieczór z Jagielskim
00:30 Monitor Wiadomości
00:52 Sportowy flesz
00:55 Klan; odc. 528; telenowela TVP; powt.
01:20 Makowa Panienka; Rycerze Makowej Panienki; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Wieści polonijne; powt.
02:15 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny; powt.
02:40 Polskie smaki; powt.
03:00 Panorama; powt.
03:20 Sportowy flesz; powt.
03:30 Sabina; 1998 dramat prod. polskiej (65'); reż: Kazimierz Tarnas; wyk: Zofia Kucówna, Karina Seweryn, Sławomira Łozińska, Mariusz Bonaszewski; powt.
04:35 Ulubione święta - Pastorałki Andrzeja Cierniewskiego; powt.
05:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny; powt.
05:45 Film animowany dla dorosłych; Pech; film Krzysztofa Dębowskiego; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Był sobie człowiek - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Jak się robi...? - reportaż
12.30 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Zdarzyło się jutro - serial
21.25 Trzeci bliźniak - thriller USA (1997)
23.15 Wydarzenia
23.25 M Kwadrat - talk show
23.55 Trzeci bliźniak - thriller USA (1997)
1.50 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
14.55 Program dnia
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Droga Krzyżowa z Lourdes
15.40 Rekoronacja w Skępem - relacja
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Piotra z Sebaste
16.10 Jezioro Aleixo - film dokumentalny
16.35 Zabytki, kultura i tradycje Chin (2) - film krajoznawczy
17.30 Audiencja Generalna
18.30 Ecce homo: Konflikty w małżeństwie - program publicystyczny
18.55 Program dnia
19.00 Na strunach gitary - reportaż
19.20 Porwanie Baltazara Gąbki (1): Smok - Expedition - film rysunkowy dla dzieci
19.30 Rozmowy z Wandą Ossowską: Opatrzność a cierpienie
19.45 Jak uniknąć raka piersi - poradnik medyczny
19.55 Misje - refleksje i świadectwa - program duszpasterski
20.35 Różaniec - część chwalebna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Piotra z Sebaste
21.15 Głowa (2) - film dokumentalny
21.35 Świątynie drewniane: Dębno Proboszczańskie - reportaż
21.50 Islandia, kraina wody i ognia (2) - reportaż
22.10 Podwodny świat (7) - film przyrodniczy
23.10 Program dnia na jutro

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.