FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 101 - Tajemnica cmentarza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:50 Natura w Jedynce  - Magia wielkiego błękitu cz. 1. Egzotyczna Azja; serial
11:00 Świat się kręci - /81/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Przepis dnia - /18/; magazyn
12:45 Natura w Jedynce  - Magia wielkiego błękitu cz. 2. Australia i Oceania; serial
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2781; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5911 (The Bold and the Beautiful ep. 5911); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Klan - odc. 2523 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:45 Drużyna A [ser. II] - odc. 11, Betonowa zagadka (The A - Team II, ep. 11, Steel); serial kraj prod.USA (1983)
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2782; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2524 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /82/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /18/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:15 Pogoda
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 66 (seria V, odc. 10) - Obrona konieczna -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
21:25 Sprawa dla reportera
22:25 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Ja i moich czternaścioro dzieci (Octomom Me and My 14 Kids) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009)
23:25 C. K. Dezerterzy - cz. II -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985)
00:40 Drużyna A [ser. II] - odc. 11, Betonowa zagadka (The A - Team II, ep. 11, Steel); serial kraj prod.USA (1983)
01:30 Świat się kręci - /82/; widowisko publicystyczne
02:25 Notacje - Józef Pitoń. Badacz lawin; cykl dokumentalny
02:40 Klan - odc. 2524; telenowela TVP
03:15 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Ja i moich czternaścioro dzieci (Octomom Me and My 14 Kids); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009)
04:10 Notacje - Julia Hartwig. Przyjaźnie; cykl dokumentalny
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Faceci do wzięcia - odc. 75 Sztuka gwizdania; serial TVP
06:30 Dla niesłyszących - Lokatorzy odc. 45 - Żegnaj, Jacku
07:05 M jak miłość - odc. 418; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1041 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:20 Na dobre i na złe - odc. 206 - Poznam panią...
12:15 Anna Dymna - spotkajmy się - odc. Mateusz Biernat
12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat  - Na ryby -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:25 Szkoła życia - odc. 17 "Wróżka"; telenowela dokumentalna TVP
14:15 Postaw na milion - odc. 65; teleturniej
15:10 Ja to mam szczęście! - odc. 4 -  txt. str. 777; serial TVP
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:10 Na dobre i na złe - odc. 543 - Życie za życie; serial TVP
17:10 Herkules - odc. 5 Ares (Hercules: The Legendary Journeys ep. Ares); serial kraj prod.USA (1995)
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:45 Jeden z dziesięciu - odc. 19/76; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1041 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1042 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Inteligent w armii (Renaissance Man) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1994)
22:55 Kocham kino - Essential Killing (Essential Killing) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Irlandia, Norwegia, Węgry, Francja (2010)
00:35 Świat bez tajemnic - Księga rekordów Szutki (The Shutka Book of Records); film dokumentalny kraj prod.CZECHY, Holandia (2005)
02:05 Essential Killing (Essential Killing); dramat kraj prod.Polska, Irlandia, Norwegia, Węgry, Francja (2010)
03:35 Art Noc: Halucynacje - koncert piosenek Grzegorza Ciechowskiego (2007)
04:35 Herkules - odc. 5 Ares (Hercules: The Legendary Journeys ep. Ares); serial kraj prod.USA (1995)
05:25 Zakończenie dnia

TVP Katowice
06:30 Raport z Polski
07:00 Echa dnia
07:10 Pogoda - 9.01 - 1
07:15 Echa dnia - komentarze
07:30 Aktualności Flesz Poranne
07:40 Poranek z TVP Katowice
08:00 Co niesie dzień
08:25 Pogoda - 9.01 - 2
08:30 Raport z Polski
08:55 Przechodzień codzienny
09:00 Mój pies i inne zwierzaki
09:10 Elementarz mam - odc. 20; magazyn
09:30 Co niesie dzień
09:55 Pogoda - 9.01 - 2
10:00 Zapraszamy na kawę
10:05 Kultowe rozmowy - odc. 5 - Mikołaj Trzaska
10:35 Zapraszamy na kawę
10:45 Klimaty i smaki; program poradnikowy
11:00 Zapraszamy na kawę
11:20 Reportaż
11:40 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12:05 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 7
12:35 Zapraszamy na kawę
12:55 Agrobiznes
13:20 Zapraszamy na kawę
13:35 Małe ojczyzny - Było miasteczko...; cykl dokumentalny
14:05 5 minut o... - Kapliczki w Raszynie
14:10 Śmiecińscy; magazyn
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia
14:30 Zapraszamy na kawę
14:45 Przechodzień codzienny
14:55 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
15:55 Zapraszamy na kawę
16:00 Raport z Polski
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia
16:30 Relacje
17:00 Podwodna Polska - Lodowa pułapka; reportaż
17:30 Aktualności Flesz
17:33 POGODA
17:35 Narciarski weekend; magazyn
17:50 Mówię i godom
18:15 Kronika Miasta
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe
19:20 Magazyn Meteo
20:00 Narciarski weekend; magazyn
20:15 Kronika Miasta
20:40 Magazyn Reporterów TVP Katowice
21:00 Pogoda - 9.01 - 3
21:05 Echa dnia
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
21:40 Echa dnia - komentarze
21:55 Pogoda - 9.01 - 4
22:00 Aktualności Wieczorne
22:15 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
22:25 POGODA
22:35 Telekurier
23:00 Relacje
23:30 Raport z Polski
23:55 Reportaż
00:20 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
01:30 Pogoda - 9.01 - 3
01:30 Echa dnia
01:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
02:05 Echa dnia - komentarze
02:20 Pogoda - 9.01 - 4
02:25 Telekurier
03:00 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
04:10 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
04:35 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 7
05:05 Telekurier
05:35 Raport z Polski
06:05 Relacje
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:15 Świat według Kiepskich (151) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy (133) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (134) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Trudne sprawy (212) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (209) - serial paradokumentalny
12:00 Dom nie do poznania 9 (241) - reality show
13:00 Dom nie do poznania 9 (242) - reality show
14:00 Pierwsza miłość (1812) - serial obyczajowy
14:45 Trudne sprawy (210) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (176) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (148) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1813) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (413) - serial komediowy
20:05 Czarownica - komedia romantyczna, USA 2005
22:10 CSI: Kryminalne zagadki Miami 9 (202) - serial kryminalny
23:05 CSI: Kryminalne zagadki Miami 9 (203) - serial kryminalny
0:05 Nagle, zeszłego lata - dramat psychologiczny, USA 1959
2:50 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:00 Uwaga! - magazyn reporterów
5:15 Rozmowy w toku: Wykrywacz kłamstw sprawdzi, czy spałeś z tą małolatą! - talk-show
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Detektywi: Kocham cię (751) - serial fabularno-dokumentalny
7:55 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2014 (4) - rajdy
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Ukryta prawda (180) - serial paradokumentalny
12:15 Szpital (76) - serial paradokumentalny
13:15 W-11 - Wydział Śledczy: Kobiety (975) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 Wawa non stop (89) - serial
15:00 Ukryta prawda (181) - serial paradokumentalny
16:00 Rozmowy w toku: Ważę 26 kg - pomóżcie mi zacząć jeść! - talk-show
17:00 Wawa non stop (90) - serial
18:00 Szpital (77) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2014 (5) - rajdy
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej (1847) - serial obyczajowy
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Wszystko przez Dorotę (987) - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Kuchenne rewolucje: Tawerna Ellada, Głogów (11/15) - program rozrywkowy
22:30 Śmierć z otchłani - film katastroficzny, Niemcy/Austria 2009
0:35 Lekarze (5) - serial obyczajowy
1:35 Uwaga! - magazyn reporterów
1:50 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
3:10 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /81/; widowisko publicystyczne
07:00 Sztuka życia - odc. 57, Dorota Kamińska; telenowela dokumentalna TVP
07:25 Gwiezdny Pirat - odc. 4/7 - Porwanie; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50; Pogoda 9:25, 9:55
10:40 Polska i świat z historią w tle - Motoryzacja w konspiracji; cykl reportaży
11:00 Polonia 24
11:40 Galeria - odc. 85; serial obyczajowy TVP
12:00 Barwy szczęścia - odc. 990 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /7/
12:35 Wiadomości
12:50 M jak miłość - odc. 1018; serial TVP
13:45 Siostry - odc. 2/13 - Karolek - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:45 Życie zaczyna się od tańca - odc. 1; telenowela dokumentalna
15:15 Ciepło na lata - Co to jest budownictwo energooszczędne?
15:35 Złotopolscy - odc. 853* - Remont nie jest najważniejszy; telenowela TVP
16:00 Tygodnik Kulturalny
16:55 Galeria - odc. 85; serial obyczajowy TVP
17:20 Polonia w Komie - Ukraina - Uście (367)
17:30 Teleexpress
17:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /7/
17:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (1); widowisko rozrywkowe
18:50 Barwy szczęścia - odc. 990 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok - Wizyta w ZOO; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:40 Pogoda
20:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /7/
20:55 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi - txt. str. 777; serial kryminalny TVP
21:45 Polonia w Komie - Australia - Hania (288)
22:00 Polonia 24
22:45 Determinator - odc. 10/13 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP
23:40 Gry wojenne - cz. 2; cykl dokumentalny
00:25 Notacje - Ewa Krasnodębska. W teatrze nigdy nie pytałam o pieniądze; cykl dokumentalny
00:45 Galeria - odc. 85; serial obyczajowy TVP
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /7/
01:15 Gwiezdny Pirat - odc. 4/7 - Porwanie; serial TVP
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok - Wizyta w ZOO; serial animowany
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:35 Pogoda
02:45 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi; serial kryminalny TVP
03:35 Polonia 24
04:10 Polonia w Komie - Australia - Hania (288)
04:20 Barwy szczęścia - odc. 990; serial obyczajowy TVP
04:55 Gry wojenne - cz. 2; cykl dokumentalny; reż.:Dariusz Jabłoński
05:35 Notacje - Ewa Krasnodębska. W teatrze nigdy nie pytałam o pieniądze; cykl dokumentalny
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny

TVS
6:30 Telezakupy
8:30 Bajkowa TVS
11:00 Mali podróżnicy
11:10 Podróże z żartem
12:10 Propozycje do Listy śląskich szlagierów
12:35 Schlesien Journal
12:50 Dziwne i niebezpieczne
13:25 Czy to prawda?
14:20 Człowiek-bestia
15:40 Propozycje do Muzycznego relaksu
16:00 Cafe Silesia
16:50 Flesz Silesia Informacje
17:05 Urządzeni
17:10 Narciarski drogowskaz
17:45 Silesia Informacje
18:05 Bajkowa TVS
20:00 Silesia Informacje
20:30 Czy to prawda?
21:25 Na straży prawda
22:00 Podróże z żartem
23:00 Sekrety historii
23:50 Gdzie wtedy byłeś?
0:55 Dziwne i niebezpieczne
2:00 Cafe Silesia
3:00 W świecie nauki
4:00 Dziwne i niebezpieczne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.