TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Trzy niedźwiadki; odc.1 Przygody, przygody; serial anim.prod. hiszpańskiej
09:10 Budzik; nagrody; program dla najmłodszych
09:40 Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka; odc.2 Polowanie na żabę, Zaczarowane jabłka; serial anim. prod.francuskiej
10:10 Pan Złota Rączka; odc.14
10:30 Pan Złota Rączka; odc.15
11:00 Gotowanie na ekranie
11:15 ZUS radzi; odc.10/52
11:25 The lost secret; język angielski dla średniozaawansowanych
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Rolnictwo na świecie
12:40 Plebania; odc.199; serial TVP[stereo]; powt.
13:10 Studio sport; Tour de Pologne
13:25 Miliard w rozumie; odc.1; teleturniej
13:50 Studio sport; Tour de Pologne
14:20 Mój ślad w Telewizji; Xymena Zaniewska
14:25 Telezakupy
14:40 Niepodobni; odc.2/3; felieton
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc. 612; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 5 minut o Unii Europejskiej; odc.52
19:00 Wieczorynka; Kacper; odc.77 Zaczarowany dywan
19:05 Wieczorynka; Traktorek; Urodziny
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:07 Pogoda
20:20 Miej oczy szeroko otwarte; Najniebezpieczniejsze zasadzki policyjne; film dok.prod. USA
21:10 Teatr Telewizji; Oszuści; 2002  spektakl, autor Michael Jacobs; reż: Jan Englert; wyk: Gabriela Kownacka,Jerzy Trela
22:25 Tylko u nas
22:55 Tour de Pologne - kronika
23:11 Monitor  Wiadomości
23:25 Profit
23:35 Rozmowy na nowy wiek; z Olgą Tokarczuk o ...grze w tożsamości
00:00 50 lat TVP; Benefis Zenona Laskowika-z tyłu sklepu
01:15 Zakończenie programu

TVP 2
06:40 Studio urody
06:50 M jak miłość; odc. 68
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; Tropiciele
07:50 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio terapeuta
08:00 M jak miłość; odc.69; serial TVP
08:55 Pytanie na śniadanie
09:00 Studio urody
09:05 Pytanie na śniadanie
10:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.80 Nad łąkami ze smakiem
10:55 Święta wojna; odc.28 Europejczyk; serial TVP
11:20 Tęgie kłopoty - życie na wadze; odc.2 Dzietetyczna pułapka; serial dok. prod. angielskiej
11:50 Ryzykanci; seria II odc.1/16; reality show prod. USA
12:35 Próba wiary; reportaż Wojciecha Barczaka
12:50 Abecadło dźwięków; odc.40
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.3/110; serial prod. USA
14:00 Radio Romans; odc.6/32; serial TVP
14:30 Pokazy lotnicze-Air show 2002
15:00 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; odc.115
15:25 Podróże z Euro; odc.10
15:30 Przygody Chucka Finn'a; odc. 26ost. Wszystko albo nic; serial prod.australijskiej
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.437 Japończyk; telenowela TVP
16:55 Na dobre i na złe; odc.104 Szczęście za kratami; serial prod. TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Va banque; odc.531; teleturniej
19:35 W cieniu Kremla; Mariaż z oporami
20:00 M jak miłość; odc.70; serial TVP
21:00 Śpiewające Fortepiany; odc.44; teleturniej muzyczny[stereo]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny; odc.341
23:10 Thais; 1984  film fab.prod. pol./dla dorosłych/; reż: Ryszard Ber; wyk: Dorota Kwiatkowska, Jerzy Kryszak
00:55 Vendetta; 1999  film dok.prod. USA
01:50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon 3 [161]
7.25 Jednorożec Kleo [6]
7.50 Strażnik Teksasu
8.40 Luzik guzik [2]
9.30 J. A. G. - Wojskowe Biuro Śledcze [12]
10.50 Życiowa szansa
11.35 Adam i Ewa [50]
12.05 Serce na rozdrożu [107]
12.50 Z głową w chmurach [121]
13.50 4 x 4
14.20 Twój lekarz
14.50 Pokemon 3 [162]
15.15 Świat według Kiepskich [115]
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa [51]
16.35 Serce na rozdrożu [108]
17.20 Strażnik Teksasu [1]
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica [99]
18.45 Informacje
19.10 Życiowa szansa
20.05 Świat według Kiepskich [116]
20.30 Samo życie [92]
21.00 Polowanie na Czerwony Paź­dziernik - film USA (1989)
21.30 Losowanie LOTTO
23.50 Informacje i sport
0.10 Graffiti
0.20 Bumerang
0.50 Muzyka na BIS

TVN
5.50 Tajemnice pocałunku [75] - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula [158] - telenowela
7.50 Srebrny surfer [11] - serial
8.15 Kapitan Planeta [29] - serial
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo [1] - serial anim.
9.05 Przygody Animków [73] - se­rial anim.
9.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk-show
12.40 Co ty wiesz o gotowaniu, czyli Linda w kuchni
13.05 Kapitan Planeta [29] - serial
13.30 Szczeniak zwany Scooby Doo [1] - serial anim.
13.55 Przygody Animków [73] - se­rial anim.
14.20 Beverly Hills 90210 [209] - serial USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula [159] - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku [76] - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport, pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Chwila prawdy
21.15 Milionerzy - teleturniej
22.00 Usterka - serial fab.-dok.
22.35 Maraton uśmiechu - prog. rozrywkowy
23.05 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Fakty, ludzie, pieniądze
0.10 Mortal Kombat [15] - serial USA
1.05 Multikino - mag. filmowy
1.25 Nie do wiary
1.55 Nic straconego

TVP 3 Regionalna
6.30 Kostek
6.55 Selena
7.05 Kloc­kowa kraina
7.30 Kurier
7.45 Program lokalny
8.00 Wie­rzę, wątpię, szukam
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Święta i uroczystości na świecie
9.30 Kurier
9.40 Tajemnica Enigmy
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 Kabaret afera
12.30 Kurier
12.35 Tajemnicze przy­gody Juliusza Wernea
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier
14.45 Wyścigi Służewiec 2002
15.00 Lassie
15.30 Kurier
15.45 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Prze­gląd gospodarczy
17.30 Kurier
17.50 Program lokalny
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultury
18.45 Program lokalny
19.30 Kurier sportowy
19.45 Roz­mowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.50 Sport
23.00 Niebezpieczna królowa

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (53) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (37) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (50) - serial przyg.
09.00 Fiorella (102) - telenowela, Peru
09.55 Zbuntowany anioł (5) - telenowela, Argentyna
10.50 Baza Pensacola (22) - serial sensacyjny, USA
11.40 Karolina w mieście (3) - serial komediowy, USA
12.05 Rycerz nocy (12) - serial sensacyjny, Kanada/USA
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.50 Arthur (54) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (38) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (51) - serial przyg.
15.00 Fiorella (103) - telenowela, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Karolina w mieście (4) - serial
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (6) - telenowela, Argentyna
19.00 South Beach (2) - pilot serialu
20.00 KAMELEON (8) - serial sensacyjny, USA
20.55 Łowcy koszmaru (2) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i pogoda
22.15 Ekstraliga Żużlowa - Zawody o Drużynowe Mistrzostwo Polski - runda 16.
23.15 "M" NIE PRZEBACZA - dramat obyczajowy, USA
01.45 X Laski - program erotyczny
02.15 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.05 Strefa P - magazyn muzyczny
03.40 V Max - mag. motoryzacyjny
04.10 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
04.40 Zakończenie programu

TVN 7
6.45 Dragon Ball GT - serial anirr
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (8) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (86) - telenowela
9.40 Melrose Place (178) - seria
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (55) - telenowela
12.40 Telesklep
13.55 Albert - serial anim.
14.20 Dragon Ball GT - serial anim.
14.45 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (88) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (51) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (6) - serial
17.05 Zatoka szczęścia (12) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (18) - serial
19.05 Melrose Place (179) - serial
20.00 Grzech milczenia - film obycz. USA (1995), wyk. Lindsay Wagner, Holly Marie Combs, Cynthia Sikes, Sean McCann, Victor Argo
21.50 Medicopter 117 (18) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Ritz - komedia USA (1976)
1.20 Cena naiwności - film sens. USA (1998)
3.05 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Fitness Club; odc. 22/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:55 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 1/15 - Testament Fileasa Fogga; serial animowany dla dzieci
09:05 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
09:30 Przygody Skippy; odc. 1/26 - Rodzina Hammondów; serial prod. australijskiej
10:00 Zaścianek - fenomen Polski; odc. 2 - Obyczaj na Zaścianku; cykl dokumentalny Józefa Gębskiego
10:15 Pan Adam; odc. 11 - Norwid, Norwid...; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
10:45 Ojczyzna-polszczyzna; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
11:00 Małe ojczyzny; Kto ziarno w nadziei siał; film dokumentalny Agnieszki Arnold
11:30 Rewizja nadzwyczajna; Zamach na Hitlera; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
12:00 Wiadomości
12:10 Eurotel; magazyn
12:20 Królewskie sny; odc. 2/8; 1988  serial historyczny prod. polskiej; reż: Grzegorz Warchoł; wyk: Gustaw Holoubek, Renata Zarębska, Janusz Michałowski, Adam Ferency
13:30 Kochamy polskie seriale; teleturniej (STEREO); powt.
14:00 Biografie; Mickiewicz; cz. 1 - Młodość; film dokumentalny Jana Sosińskiego; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 2/15 - W Londynie; serial animowany dla dzieci
17:50 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 3/15 - Pechowy statek; serial animowany dla dzieci
18:00 Przygody Skippy; odc. 1/26 - Rodzina Hammondów; serial prod. australijskiej; powt.
18:25 Euroexpress; magazyn
18:50 Fitness Club; odc. 22/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 11 - Pomidory; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Królewskie sny; odc. 2/8; 1988  serial historyczny prod. polskiej; reż: Grzegorz Warchoł; wyk: Gustaw Holoubek, Renata Zarębska, Janusz Michałowski, Adam Ferency; powt.
21:20 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; - podsumowanie
21:40 Sportowe lato 2002
22:35 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
23:05 50 lat TVP; Spotkanie z Balladą; "Opolskie Spotkanie z Balladą"; 1975  program rozrywkowy; wyk: Jerzy Stuhr, Bogusław Sobczuk, Łucja Prus, Urszula Sipińska, Irena Santor i inni
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Pogranicze w ogniu; odc. 7; 1990  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 11 - Pomidory; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:10 Fitness Club; odc. 22/26; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:40 Królewskie sny; odc. 2/8; 1988  serial historyczny prod. polskiej; reż: Grzegorz Warchoł; wyk: Gustaw Holoubek, Renata Zarębska, Janusz Michałowski, Adam Ferency; powt.
03:50 Sportowe lato 2002; powt.
04:40 Oddam życie za pracę; odc. 5; serial dokumentalny Macieja Szumowskiego
05:05 X Światowe Forum Mediów Polonijnych; - podsumowanie; powt.
05:25 W łączności z Polonią Ameryki; reportaż Anny T. Pietraszek
06:00 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Brat Albert - film dok.
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: bł. Anieli Salawy
16.10 Gdańskie szanty [1] - prog. muzyczny
16.25 Wisła - mag. turystyczny
16.40 Odkrywamy planetę Ziemia - Tereny podmokłe
17.20 Obyś był zimny albo gorący - L. Wiara - rozmowa z ks. J. Sikorskim
17.35 Od Boqurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego
17.55 Opowieści Maurycego Szwendaczki - Wszędobyłek i kontynenty
18.10 Gdyby słowa mogły zaspokoić głód - reportaż
18.40 Kościoły Archidiecezji Warszawskiej - Polskie Loretto
18.45 In Corpore Sano [12] - Bóle pie­ców, karku, kręgosłupa
19.00 Święty Franciszek Ksawery i jego misja - film biograficzny
19.10 Dzielmy się wiarą jak chlebem - reportaż
19.20 Cywilizacja [6] - Elektryczność - wieczorynka
19.30 Sanktuarium maryjne w Gietrzwałdzie
20.00 Wenecja - Plac św. Marka
20.15 Muzyczne okienko, wywiady na bis [8] - Antonina Krzysztoń
20.35 Różaniec - część radosna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: bł. Anieli Salawy
21.15 Wielki Tydzień [3] - film fabularny
22.15 Bóg na Manhattanie - film dok.

Canal +
05:05    "Wirtualna Lain" serial animowany dla dorosłych
05:30    "Przez 24 godziny" reż.Joan Cassar/David Giggenheim, wyk.Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Clarke, Elisha Cuthbert serial USA 2002
06:15    "Świat dziecka" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
07:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    Aktualności muzyczne magazyn muzyczny
08:30    Aktualności filmowe magazyn filmowy
09:00    "Przyjaciele 8" wyk.Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc serial komediowy USA 1994-2002
09:25    "Przez 24 godziny" reż.Joan Cassar/David Giggenheim, wyk.Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Clarke, Elisha Cuthbert serial USA 2002
10:10    "W kadrze - Korea 2002" film dokumentalny
11:10    "Niebo może zaczekać" reż.Warren Beatty/Buck Henry, wyk.Warren Beatty, Julie Christie, Jack Warden, Dyan Cannon komedia USA 1978
12:50    "Nieczysta fotografia" reż.Frank Pierson, wyk.James Woods, Craig T. Nelson, Diana Scarwid, Ann Marin film obyczajowy USA 2000
14:30    "Tańcząc w ciemnościach" reż.Lars von Trier, wyk.Björk, Catherine Deneuve, David Morse, Peter Stormare dramat obyczajowy Francja/Szwecja/Dania 2000
16:45    "Nocne zjawy" reż.Peter Graham Scott, wyk.Yvonne Romain, Patrick Allen, Peter Cushing, Oliver Reed horror Wielka Brytania 1962
18:05    "Człowiek magnes" reż.Marcin Wrona, wyk.Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk film obyczajowy Polska 2001
18:25    "Tart" reż.Christina Wayne, wyk.Melanie Griffith, Dominique Swain, Brad Renfro, Lacey Chabert film obyczajowy USA 2001
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu chochliki telewizyjne
20:50    Minisport+ newsy sportowe
21:00    "Czarna wdowa" reż.Bob Rafelson, wyk.Debra Winger, Theresa Russell, Sami Frey, Dennis Hopper thriller USA 1987
22:40    "Świat dziecka" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
23:30    "Wróć do mnie" reż.Bonnie Hunt, wyk.David Duchovny, Minnie Driver, Carroll O'Connor, Robert Loggia melodramat USA 2000
01:25    "Spacer w chmurach" reż.Alfonso Arau, wyk.Keanu Reeves, Aitana Sanchez-Gijon, Anthony Quinn, Giancarlo Giannini melodramat USA 1995
03:05    "W rodzinnym sosie" reż.Cedric Klapisch, wyk.Agnes Jaoui, Jean-Pierre Darroussin, Wladimir Yordanoff, Claire Maurier komedia Francja 1996
04:45    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:25    Strefa P program muzyczny
05:50    Zerwane więzi talk show
06:30    Przygody Leona H. program satyryczny
07:00    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:00    Twój lekarz magazyn medyczny
09:15    Wystarczy chcieć magazyn medyczny
09:30    Muzyczny relax
11:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:30    TV Market
12:45    Komicy występują w Polsacie
13:00    Na każdy temat talk show
14:00    TV Market
14:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:45    A ku ku program rozrywkowy
15:15    TV Market
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    Aficionado program muzyczny
17:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    Aficionado program muzyczny
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    Hot Chat program publicystyczny
21:50    Dziennik
22:05    Komicy występują w Polsacie
22:20    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
23:25    Aficionado program muzyczny
23:50    Informacje
00:05    Graffiti program publicystyczny
00:15    TV Market
00:30    Raz, dwa, trzy magazyn sportowy
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    Aficionado program muzyczny
02:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
02:30    VIP - wydarzenia i plotki
03:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat program publicystyczny
04:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
04:30    Na każdy temat talk show 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Wysłanniczka diabła" reż.Herbert L. Strock, wyk.Karen Kadler, Ralph Brown, Michael Hinn, John Crawford horror USA 1961
22:30    "Rosja" "Wędrówki Guliwera" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:20    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Crazy Cat Show magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
06:55    Zakończenie programu
09:00    Sport+ magazyn lig zagranicznych
10:00    "Kroniki sportowe" reż.Richard Benjamin, wyk.Bob Newhart, Kelsey Grammer, Brian Markinson, Graham Jarvis komedia USA 2001
11:30    "Chleb i róże" reż.Ken Loach, wyk.Pilar Padilla, Elpidia Carrillo, Adrien Brody, Jack McGee film obyczajowy Francja/Włochy/Wielka Brytania 2000
13:20    "Ken i Rosa" film dokumentalny 2001
14:10    "Dom ludzi obcych" reż.Joseph L. Mankiewicz, wyk.Edward G. Robinson, Susan Hayward, Richard Conte, Luther Adler film kryminalny USA 1949
15:50    "Co kryje prawda" reż.Robert Zemeckis, wyk.Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Diana Scarwid, Miranda Otto thriller USA 2000
18:00    Sport+ magazyn lig zagranicznych
19:00    ITF Futures Tenis ziemny
20:00    Sportowe Forum magazyn sportowy
21:00    "Wspaniała Susan" reż.Andrew Bergman, wyk.Bette Midler, Nathan Lane, Stockard Channing, David Hyde Pierce komedia USA/Wielka Brytania 2000
22:35    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
01:00    ITF Futures Tenis ziemny
02:00    Sportowe Forum magazyn sportowy
03:00    "Strażnik z więzienia Red Rock" reż.Stephen Gyllenhal, wyk.James Caan, David Carradine, Brian Dennehy, Rachel Ticotin western USA 2001
04:30    "101 Reykjavik" reż.Baltasar Kormakur, wyk.Victoria Abril, Hilmir Snaer Gudnason, Hanna Maria Karlsdottir, Baltasar Kormakur komedia Islandia 2000

National Geographic
08:00    Najgroźniejsze węże Afryki
09:00    Chiński Titanic
10:00    Galmara - dom na bagnach
11:00    Zagłada! Ewolucja
12:00    W świecie ośmiornic
13:00    Najgroźniejsze węże Afryki
14:00    Chiński Titanic
15:00    Galmara - dom na bagnach
16:00    Zagłada! Ewolucja
17:00    W świecie ośmiornic
18:00    Galmara - dom na bagnach
19:00    Słonie afrykańskie
20:00    Wyprawa nad pustynne jezioro
21:00    Johannesburg i Dublin Taksówką za sto dolarów
21:30    Polowanie na gady W świecie krokodyli
22:00    Łowcy mórz Adventure Starts Here
23:00    Tamy Największe z największych
00:00    Johannesburg i Dublin Taksówką za sto dolarów
00:30    Polowanie na gady W świecie krokodyli
01:00    Łowcy mórz Adventure Starts Here
02:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
08:00    Normandia Przewodnik turystyczny
09:00    Lodowcowy Ekspres Podróże kolejami szwajcarskimi
10:00    Singapur i Malezja Planeta wakacje
10:30    Słupy Heraklesa Przez morza i oceany
11:00    Bahamy Przewodnik turystyczny
12:00    Petra Crawshaw i jego malowniczy szlak
12:30    Wodospad Niagara Turysta
13:00    Bahamy z Beverly Turner Pocztówki z raju
13:30    Riwiera Francuska Wspaniałe wyprawy
14:00    St. Lucia Żyłka podróżnicza
14:30    Singapur i Malezja Planeta wakacje
15:00    Miami Podróże i tradycje
15:30    Petra Crawshaw i jego malowniczy szlak
16:00    Normandia Przewodnik turystyczny
17:00    Z Nowego Jorku do Kanady Ameryka marzeń Nicka Sandersa
17:30    Południowa Francja - Lazurowe Wybrzeże Zabawy z golfem
18:00    Słupy Heraklesa Przez morza i oceany
18:30    Od Shaftesbury do Poole Grubas na Zachodzie
19:00    Hanoi Tu i tam
19:30    Singapur i Malezja Planeta wakacje
20:00    Bahamy Przemierzając świat
20:30    Jamajka Trasy alternatywne
21:00    Antigua Żyłka podróżnicza
21:30    Piknik w Górach Skalistych Kanadyjska uczta
22:00    Zachodnia Australia Pocztówki z Australii
23:00    Kent Tu i tam
23:30    Tasmania Floyd w Australii
00:00    Blackpool Caprice i jej podróże
00:30    Antigua Żyłka podróżnicza
01:00    Hanoi Tu i tam
01:30    Miami Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Club
05:05    Missouri vs Provensino Opowieści sądowe
06:00    Szkoła jogi
06:25    Tajemnice domu
06:50    Współczesne wnętrza magazyn
07:15    Posiadłości marzeń
07:40    Spotkania z Roseanne talk show
08:30    Famous Homes & Hideaways
09:00    Fans
09:50    Oprah talk show
10:40    Krista & Patrick Na ślubnym kobiercu
11:05    Tennessee vs Ducker Opowieści sądowe
12:00    Szkoła jogi
12:25    Tajemnice domu
12:50    Współczesne wnętrza magazyn
13:15    Posiadłości marzeń
13:40    Spotkania z Roseanne talk show
14:30    Famous Homes & Hideaways
15:00    Fans
15:50    Oprah talk show
16:40    Krista & Patrick Na ślubnym kobiercu
17:05    Tennessee vs Ducker Opowieści sądowe
18:00    Szkoła jogi
18:25    Tajemnice domu
18:50    Współczesne wnętrza magazyn
19:15    Posiadłości marzeń
19:40    Spotkania z Roseanne talk show
20:30    Famous Homes & Hideaways
21:00    Fans
21:50    Nie możesz mieć nas obu Potyczki Jerrego Springera talk show
22:40    Krista & Patrick Na ślubnym kobiercu
23:05    Women Talk Sex
00:00    Szkoła jogi
00:25    Tajemnice domu
00:50    Współczesne wnętrza magazyn
01:15    Posiadłości marzeń
01:40    Spotkania z Roseanne talk show
02:30    Famous Homes & Hideaways
03:00    Fans
03:50    Oprah talk show
04:40    Krista & Patrick Na ślubnym kobiercu

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    Tygodnie mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
22:30    Tygodnie mody
02:00    Modelki 

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Pogotowie ratunkowe (A & E) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 Alpejski odjazd (Ski Resort) (35 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
21.20 Gniew morza (Perfect Storm Rescues) (50 min.).
22.10 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
23.05 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
23.30 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (30 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 Gniew morza (Perfect Storm Rescues) (50 min.).
01.35 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).

TKK
17:00    Abecadło M2
17:10    Policyjne 5 minut
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Prawo jazdy
18:00    Abecadło M2
18:10    Policyjne 5 minut
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Prawo jazdy
19:00    Abecadło M2
19:10    Policyjne 5 minut
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Prawo jazdy
20:00    Zakończenie programu 

France 2
05:25    24 heures d'info wiadomości
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
12:15    CD'aujourd'hui magazyn
12:20    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:40    Prognoza pogody
14:00    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:00    "Fall für zwei, Ein" serial obyczajowy Niemcy 1981
16:10    "Komisarz Rex" serial sensacyjny Niemcy/Austria 1998
17:00    Des chiffres et des lettres magazyn
17:20    "Age sensible" serial obyczajowy Francja
18:10    "Water Rats" serial obyczajowy Australia 1996
18:55    On a tout essaye magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal wiadomości
20:35    Talents de vie
20:40    Prognoza pogody
20:55    "Garonne" serial kryminalny Francja 2002
22:40    Mots croises magazyn
00:15    Journal de la nuit program informacyjny
00:40    Musiques au coeur program muzyczny
02:00    "Beatrice Uria Monzon" film dokumentalny
02:25    "Retour vers le futur" film dokumentalny
03:10    Tout le monde en parle magazyn 

RTL 2
05:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
05:20    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
09:00    Śmiechu warte program rozrywkowy
10:15    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    Alarm pierwszego stopnia reportaż
21:05    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
22:05    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:05    "Running Red" reż.Jerry P. Jacobs, wyk.Jeff Speakman, Angie Everhart, Elya Baskin, Stanley Kamel film sensacyjny USA 1999
00:50    Wiadomości
01:00    "Dusting Cliff Seven" reż.William H. Molina, wyk.Lance Henriksen, Nancy Allen, Ashley Buccille, Scott Lincoln film sensacyjny USA 1996
02:50    "Overexposed" reż.Larry Brand, wyk.Catherine Oxenberg, David Naughton, Jennifer Edwards, Karen Black thriller psychologiczny USA 1990
04:20    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1996/98

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.