FANDOM


Program 1
7.15 Program dnia
7.20 „Wszechnica rodziny wiejskiej"
7.45 „Po gospodarsku" — mag. spraw wiejskich
8.15 „Tydzień"
9.00 Dla młodych widzów: „Teleranek" oraz serial kanadyjski „Szwajcarscy Robinsonowie" (22)
10.30 Dt - wiadomości
10.35 „Wspólnota Pacyfiku" (6) — „Dla bogatych i dla biednych" — serial dok.
11.35 „Kraj za miastem"
12.05 Telewizyjny koncert życzeń
12.50 Magazyn „Morze"
13.10 Teatr Młodego Widza: John Ronald Revel Tolkien „Pogromca smoków" (2), reż. Krzysztof Grabowski
14.00 „Marek Sierocki zaprasza"
14.25 Fotomagazyn „Powiększenie"
15.00 „Pieprz i wanilia" — „Nieznany kraj — łowcy bizonów"
15.40 „Katarzyna" (2) — serial francuski
17.15 Teleexpress
17.30 Studio Sport — Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym — Dortmund '89
18.00 „Gdzie są taśmy z tamtych lat"
18.40 „Antena"
19.00 Wieczorynka „Smurfy"
19.30 Dziennik
20.05 „Rzeka kłamstwa" (6) — serial TP
21.35 „Raport — 7 dni"
21.45 Sportowa niedziela
22.45 „Znaki" — film dok.
23.10 Dt - wiadomości

Program 2
9.15 „Przegląd tygodnia" (dla niesłyszących)
9.50 Film dla niesłyszących: „Rzeka kłamstwa" (6)
11.15 „Peryskop" — pr. wojskowy
11.45 „Jutro poniedziałek"
12.15 Powitanie
12.20 Kino familijne: „Dom" (3 i 4) — „Ucieczka", „Nowy dom" — serial czechosłowacki
13.20 „100 pytań do... ministra dr Franciszka Gaika"
13.50 „Polacy" — „Profesor Adam Schaff — homo politicus"
14.00 Podróże w czasie i przestrzeni: „Powiązania" (8) — „Jedzcie, pijcie i weselcie się" — serial dok.
15.35 „Nowe organy Kościoła Mariackiego"
16.05 „Być tutaj" — gawęda prof. Wiktora Zina
16.20 „Studio hi-fi": Ewa Bem i Henryk Majewski
16.35 Studio Sport: Puchar Wiosny w gimnastyce artystycznej
17.30 „Bliżej świata" — przegląd telewizji satelitarnej
19.00 „Wywiady Ireny Dziedzic: dr Jerzy Pietrusiński"
19.30 Orkiestra przyjaźni: Zgorzelec — Goerlitz
20.00 Studio Sport — „Piłka w grze"
21.00 „Studio hi-fi" (2)
21.30 Panorama dnia
21.45 „Wichry wojny" (4) — serial amerykański
22.45 Komentarz dnia
22.50 Dobranoc dla dorosłych „Listy heter" (13)

BBC1
6.45 Open University
6.45 Pure Maths: Matrix Algebra
7.10 Education: Silence in Class
8.00 The Maxwell-Boltzman Distribution
8.25 Data-Based Aids
8.55 Playbus
9.15 Articles of Faith Prayer.... Using the Imagination (1)
9.30 This Is the Day
10.00 Handmade
10.30 Business Matters Tom Peters ,Business Evangelist
10.55 Family History
11.20 Help Your Child with Maths
11.35 Having a Baby What to Expect
12.05 Sign Extra
12.30 Country File
13.00 News followed by On the Record The Gender Gap
14.00 EastEnders
15.00 Film Matinee: Le Mans
16.50 Head of the Class
17.15 The Clothes Show
17.40 The Animals Roadshow
18.15 Lifeline
18.25 News; Weather
18.40 Songs of Praise from Craigavon, Northern Ireland
19.15 May to December Fools Rush In
19.45 All Creatures Great and Small
20.40 Mastermind
21.10 News; Weather
21.25 Trouble in Mind
22.35 Everyman Just an Illness
23.15 When in Italy 1: Hannibal, Flowers and Isola Maggiore
23.40 The Sky at Night Observing from La Silla
0.05 Network East
0.45 Weather
0.50 Closedown

BBC2
6.50 Open University
6.50 Maths: Complex Functions
7.15 The Shape of Things to Come
7.40 Arts: The Enlightenment
8.05 Tin: a Case Study
8.30 Maths: The Genetics Game
8.55 Caring for Older People: Work and Retirement
9.20 Monetarism and Coal
9.45 Arts: Composer and Audience
10.10 Engineering Mechanics: Statics
10.35 Maths: Least Squares
11.00 Open Forum Magazine: News and Views
11.25 Science: Energy
11.50 Maths Methods: Resonance and Damping
12.15 Biology: Metatrolic Pathways
12.40 Beneath Scotland
13.10 International Bridge Club Hambro Guardian Trophy
13.40 40 Minutes Knickerbockers in Knightsbridge
14.20 The Week in the Lords
15.00 Onegin
16.35 Battling the Atlantic
17.05 Rugby Special
18.00 Music in Camera
18.35 The Money Programme The Right Lines?
19.15 Harvest of Despair
20.20 The Miraculous Circumstance
21.20 *am International Golf

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.