FANDOM


Program 1
7.25 — TTR — Fizyka, sem. III — Prąd zmienny
7.55 — TTR — Biologia, sem. III — Geny i ich działanie
8.25 — Program dnia
8.30 — " Tydzień na działce"
9.00 — Dla młodych widzów: „Sobótka" oraz film produkcji USA „Domek na prerii"
10.30 — DT — wiadomości
10.40 — „Co się dzieje" — program publicystyczny
11.00 — „W świecie ciszy" — program dla niesłyszących
11.30 — „Estrada folkloru" — XVII Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich „Zakopane '85"
11,45 — Telewizyjna Lista Przebojów
12.00 — Tu, w tym marnym miejscu — tamten listopad — program dokumentalny
12.30 — „Siedem anten”
13.15 — „Co sję dzieje?" — program publicystyczny
13.30 — „Galeria 37 milionów” — malarstwo Krzysztofa Jackowskiego
14.00 — Konto „M"
14.30 — „Azymut” — wojskowy magazyn publicystyczny
15.00 — DT — wiadomości
15.05 — Antologia dramatu powszechnego — Jean Oraudoux „Amfitrion 38" — reż. Stanisław Brejdygant
16.35 — „Max Ernst” — fiIm produkcji RFN
17.20 — Losowanie Dużego Lotka
17.30 — Studio Sport
18.20 — „Morze wokół nas" — „Zimne obszary“
19.00 — Dobranoc „Dziwny świat kota Filemona"
19.10 — „Z kamerą wśród zwierząt"
19.30 — Dziennik tetewizyjny
20.00 — „Samotnym zapewnimy hotel" — film fabularny produkcji ZSRR
21,25 — „Czas" — magazyn publicystyczny
22.15 — DT — wiadomości
22.20 — Wiadomości sportowe oraz Puchar Europy w siatkówce mężczyzn
22.55 — „Lady Magie* — Maria Cruesa — włoski program rozrywkowy
23.35 — Kino nocne — ,,Dokąd leca srebrne kruki" — włoski film fcryminaino-obyczajowy, reż. Piero Livi

Program 2
15.10 — „5—10—15" zespół „Dom" przedstawia
16.00 — „Temat na dziś — „Spracowane muzy"
17.10 — „Wideoteka"
17.40 — „W poszukiwaniu zaginionych śladów" — ,,Alaska — kołyska sztermów"
18.30 — PANORAMA
19.00 — Auto-moto Fan Klub — wydanie specjalne
19.30 — Dziennik telewizyjny (dla niesłyszących)
20.00 — „Temat na dziś" — ,,Spracowane muzy”
21.15 — „Tydzień w polityce" — komentuje Karol Szyndzielorz
21.25 — „Ze sztuką na ty"
22.20 — Opowieści o miłości — „Ślepa miłość" angielski film psychologiczny reż. Warris Hussein
23.25 — Wieczorne wiadomości
23.30 — Muzyka na dobranoc

Rai Uno
9.00 Televideo - Pagine dimostrative
10.00 Il grande teatro del West
11.00 Festival della canzone d'autore
11.55 Che tempo fa
12.00 TG 1 - Flash
12.05 Il mercato del sabato
13.30 Telegiornale
13.55 TG 1 - Tre minuti di...
14.00 Prisma
14.30 Sabato sport
17.00 TG 1 - Flash
17.05 Concerto della Banda dell´ esercito
18.05 Estrazioni del Lotto
18.10 Le ragioni della speranzxa
18.20 Prossimamente
18.40 Sahel
19.35 Almanacco del giorno dopo - Che tempo fa
20.00 Telegiornale
20.30 Fantastico
23.30 TG 1 Notte - Che tempo fa
23.40 Sabato club. Di paesi di città

Rai Due
9.00 Televideo - Pagine dimostrative
10.00 Giorni d'Europa
10.30 Prossimamente
10.45 Mattinata a teatro
12.30 TG 2 - Start
13.00 TG 2 - Ore tredici
13.25 TG 2
13.30 TG 2 - Bella Italia
14.00 DSE: Scuola aperta
14.30 TG 2 - Flash
14.35 Estrazioni del Lotto
14.40-16.00 Tandem
16.00 La signora e il fantasma
16.30 Pane e marmellata
17.30 TG 2 - Flash
17.35 Un tempo di una partita di pallacanestro di campionato A1
18.30 TG 2 - Sportsera
18.40 Le strade di San Francisco, Meteo 2 - Previsioni del tempo
19.45 TG 2 - Telegiornale
20.20 TG 2 - Lo sport
20.30 Il turno
22.15 TG 2 - Stasera
22.25 Il cappello sulle ventitré
23.10 Appuntamento al cinema
23.15 Il brivido dell´imprevisto
23.45 TG 2 - Stanotte

Rai Tre
15.00 Torino: Trial indoor
16.00 Prossimamente
16.15 DSE: Gli antibiotici
16.45 DSE: Il primo anno di vita
17.15 Nulla sul serio
18.25 L´altro suono
19.00 TG 3
19.35 Geo - Antologia
20.15 La società geografica italiana
20.30 Casa Ricordi
21.30 TG 3
22.05 Thérèse Humbert
23.00 Perceval

Tele Monte Carlo (TMC)
18.00 Cartoni, Ulisse 31
18.30 Brothers & Sisters
19.00 Telemenù, una ricetta al giorno e utilissimi consigli di cucina presentati da Wilma De Angelis
19.25 Mandrin, Sceneggiato (5° puntata)
20.30 L´isola nell´asfalto
22.00 TMC Sport: Pallavolo

Rete 4
9.00 Destini
9.40 Lucy Show
10.00 Quattro donne aspettano
12.15 I Ropers
12.45 L´Isola delle mille avventure, Hallo Spank, Lupin III
14.15 Destini
15.00 Piume e paillettes
15.40 Retequattro per voi
16.00 Sposa contro assegno
17.50 Lucy Show
18.20 Ai confini della norte
18.50 I Ryan
19.30 Febbre d´amore
20.30 Caboblanco
22.50 Atlantide, continente perduto
00.40 Agente speciale

Canale 5
8.45 Gli eroi di Hogan
9.10 Quella casa nella prateria
10.00 Fantasilandia
10.50 Operazione ladro
11.45 Quincy
12.40 La donna bionica
13.30 Help
14.15 Sport: Americanball
16.00 Il tulipano nero, Le avventure della dolce Katy L´incantevole Creamy
18.00 Musica è
19.00 Gioco delle coppie
19.30 Happy Days
20.00 Kiss me Licia
20.30 Boxe, Supercar
22.30 Streethawk il falco della strada
23.00 Automan
24.00 Grand Prix
1.00 Dee Jay Television

Italia 1
8.40 Alice
9.10 Sotto l'albero Yum Yum
11.10 Come stai
11.40 Campo aperto
12.40 Il pranzo è servito
13.30 Anteprima
14.10 Totò, Peppino e... la dolce vita
16.15 Freebie & Bean
17.15 Big Bang
18.00 Record
19.30 Zig Zag
20.00 I Puffi, Snorky
20.30 Gran Hotel
23.00 Sport: La grande boxe
24.00 Chicago Story

Euro TV
10.00 Week-end
12.00 Tuttocinema
12.05 Il ritorno del Santo
13.00 L´incredible Hulk
13.45 Week-end
14.00 Eurocalcio, rubrica sportiva
15.00 Sport: Football australiano
16.00 Sport: Catch
16.55 Speciale spettacolo
17.05 Spazio 1999
18.00 Transformer
18.30 Il ritomo dell´uomo tigre
19.00 Peline Story
20.00 Gli orsetti del coure
20.30 S.O.S. Titanic
22.20 Arabesque
23.20 Tuttocinema
23.25 Rombo TV

Teleroma
12.30 Dimensione lavoro
13.05 Il magico mondo di Gigi
13.30 Lamú
14.00 Il tacco di Pato
14.05 Andrea Celeste
14.55 Flamingo Road
16.00 Il magico mondo di Gigi
16.25 Lamú
16.50 Scooby Doo
17.20 Capire per prevenire
18.30 All'ombra del grande cedro
19.30 Andrea Celeste
20.30 Il tacco di Pato
20.35 I temerari
22.20 Telefilm
22.50 Pane e pallone
23.30 Dossier di Teleroma
00.15 La rapina plù scasscata del secolo
00.15 Il grande attacco

Telestudio
11.30 The Flying Kiwi
12.00 La battaglia di Monterey
13.30 Redazionalle
14.00 Redazionalle
14.30 Hurican
15.00 Paura
16.30 Kronos
17.30 Tutti ragazzi, Skippy il canguro, Nel regno del cartoon
18.30 Vivere al cento per cento
19.30 Skippy il canguro
20.00 Redazionale
20.30 I dodici legionari
21.00 This is cinema
21.30 Gli uomini della R.A.F.
22.30 Claudine
23.30 Giornata nera per l'Ariste
1.00 Soko 5113
1.30 Ipnoss
3.00 Little Rita nel Far West

Rete A
8.00 Accendi un'amica
14.00 Felicitá... dove sei
15.00 Il treno dei desideri
18.00 Dimensione oro
19.30 Antichi
20.25 Felicità... dove sei
21.30 Il terrore delle Montagne Rociose
23.30 Primo mercato

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.