Program 1
8:05 Rytmy ciała: Mało ale często
8:35 Domator: Nasza poczta - Spróbuj... potrafisz
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Glina z wyższych sfer (6) - serial krymin. prod. angielskiej
10:15 Domator: Przy herbacie
11:10 Z naszch dziejów: Wstrzymał Słońce
12:50 Sylwetki historyczne: Adam Jerzy Czartoryjski
13:30 TTR - Produkcja roślinna (sem III): Charakterystyka i wymagania roślin zbożowych
14:00 TTR - Produkcja zwierzęca (sem III): Typy użytkowe i rasy koni
14:30 TTR: Pszenica - nawożenie i pielęgnacja
14:50 Transmisja uroczystości powitania kanclerza RFN Helmuta Kohla na lotnisku w Warszawie
16:20 Program dnia i Telegazeta
16:25 Dla młodych widzów: Kwant oraz film z serii Świat, w którym żyjemy
17:15 Teleexpress
17:30 Polonia Restituta - pr. poetycko-muzyczny
18:25 Magazyn katolicki
18:45 Gra o przyszłość
19:00 Dobranoc: Przygody rozbójnika Rumcajsa
19:10 Teraz - tygodnik gospodarczy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Glina z wyższych sfer (6) - serial krymin. prod. angielskiej
21:00 Studio Sport
21:20 Pegaz
21:55 U progu Rzeczypospolitej - pr. publicystyczny
22:35 Reggie - widowisko z udziałem Reggie Magloire
22:55 DT - Echa dnia
23:20 Język angielski (34)
23:50 Język angielski (35)
Program 2
16:45 Język rosyjski (4)
17:15 Program dnia
17:20 Skarby kultury polskiej: Klejnot północy - film dok.
18:00 Program lokalny
18:30 Chińskie konfrontacje - rep.
19:00 Magazyn 102
19:30 Zielone kino: Mewy śmieszki - film przyrod. prod. polskiej
20:00 Wielki Sport - 1/8 Pucharu Polski w piłce nożnej
21:00 Express reporterów
21:30 Panorama dnia
21:45 Kino studyjne Dwójki: Z życia marionetek - film fab. prod. RFN
23:25 Komentarz dnia
ČST1
8.50 Wiadomości
9.00 Kraj Le Shan
9.20 Zanotowaliśmy w dzisiejszej Moskwie
9.40 Dlaczego człowiekowi potrzebne są skrzydła - film ZSRR
10.55 Drugi oddech - serial TVCS (1)
12.05 Droga przebudowy - cykl oświatowy (3)
12.35 Teletekst
15.45 Po dzwonku: Spuścizna starożytnej Grecji
16.10 Orion
16.50 Teletekst
17.00 Lekarz i ty: Schorzenia nowotworowe u kobiet
17.10 Praktycznie rzecz biorąc - cykl dla kI. II szkół średnich
17.40 Wratysławicka nuta - program. muzyczny
18.20 Magazyn KBP
19.00 Wieczorynka: Turlało się jabłuszko...
19.10 Notatnik gospodarczy
19.20 Prognoza pogody
19.25 Program wieczorny
19.30 Wiadomości
20.00 Portrety z nut: Program muzyczno-rozrywkowy
20.40 Sondaże - program publicystyczny
21.20 Auto-moto-rewia
22.00 Gospoda Jamajka - film angielski (2)
22.55 Wiadomości
23.05 Literatura na dobranoc
ČST2
15.25 Start - tygodnik sportowy
15.55 Komik i jego świat
16:25 Minuty dnia
16.35 Maglon - filmy i ciekawostki dla małych i dużych
17.35 Michaił Łomonosow - serial ZSRR (1)
18.50 Okręgowy Magazyn Sprawozdawczy
19.10 Gimnastykujemy się
19.30 Wiadomości
20.00 Film czeski o pierwszych doświadczeniach życiowych młodej dziewczyny.
21.30 Aktualności
22.15 Dzień kuratora - film dok.
22.45 Koncert w Usti nad Łabą