FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.30 Telezakupy
08.45 Mapeciątka - serial anim.
09.10 Budzik - program dla dzieci
09.40 Lassie - serial przyg., Kanada
10.10 Mapeciątka - serial anim.
10.30 Fraglesy: Przekonujący John - serial animowany, Wielka Brytania
11.00 Telezakupy
11.15 Umrzeć za Fuhrera (4-ost.): Kobiety nazistów - film dok., Niemcy
11.45 English and Arts: Sztuka podróżowania (1) - kurs języka angielskiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Rolnictwo na świecie - reportaż
12.45 Plebania (194) - serial obycz.
13.05 5 minut o Unii Europejskiej
13.15 Domownik - mag. budowlany
13.35 Telezakupy
13.50 Boski architekt - film dok.
14.10 Niepodobni (11) - program edukacyjny
14.25 Oczywiście nieoczywiste: Kultura Kaszubów - felieton
14.55 5 minut o Unii Europejskiej
15.00 Wiadomości
15.10 Zawsze po 21. - magazyn
15.45 Bez etatu - magazyn
16.05 Rower Błażeja - magazyn
16.30 Moda na sukces - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Piłkarski Express
17.30 Gość Jedynki
17.45 Klan (606) - telenowela, Pol.
18.10 Mój ślad w telewizji - cykl dok.
18.15 Sprawy rodzinne (20) - serial
19.00 5 minut o Unii Europejskiej - program publicystyczny
19.10 Wieczorynka: Bob budowniczy
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Miej oczy szeroko otwarte: ELŻBIETA II - TRUDNY JUBILEUSZ (2-ost.) - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
21.10 Teatr Telewizji: Damy i huzary - sztuka Aleksandra Fredry, Polska
22.35 Monitor Wiadomości
23.00 Sportowy flesz
23.05 Dobre książki - mag. kulturalny
23.40 CZŁOWIEK W SZARYM GARNITURZE - dramat obyczajowy, USA
02.10 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Na dobre i na złe; odc.107 -Nieoczekiwane wiadomości; serial prod. TVP; powt.
09:25 Kraj się śmieje; Fantastyczna publiczność; pr.rozrywkowy
10:20 Poszukiwacze złota; odc.2/4 - Koło fortuny; serial prod.francuskiej
11:55 Ojczyzna-polszczyzna; Technika i technologia
12:10 Pieśń w tradycji luterańskiej; reportaż
12:30 Panorama
12:45 Mundial 2002; studio (na żywo)
13:20 Studio sport; Mundial 2002; mecz:Polska - Portugalia [I poł.] (na żywo)
14:20 Mundial 2002; studio (na żywo)
14:35 Studio sport; Mundial 2002; mecz: Polska-Portugalia [II poł.] (na żywo)
15:30 Mundial 2002; studio (na żywo)
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.430 - Kandydat na lokatora; telenowela TVP; powt.
16:55 Na dobre i na złe; odc.107 -Nieoczekiwane wiadomości; serial prod. TVP; powt.
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Podróże z Euro
18:55 Va banque; teleturniej
19:35 Znaki czasu
19:55 Podróże z Euro
20:00 Mundial 2002 - raport
20:30 Biało-czerwoni; magazyn
20:55 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:29 Pogoda
22:35 Kochaj mnie; odc.8-ost.; telenowela dok.prod TVP
23:05 997-magazyn kryminalny
23:45 Piłkarski poker; 1988  film fab.prod. polskiej; reż: Janusz Zaorski; wyk: Janusz Gajos, Małgorzata Pieczyńska, Mariusz Dmochowski, Jan Englert
01:30 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (21) - serial anim.
07.25 Dziwolągi (10) - serial anim.
07.50 Wysoka fala (58) - serial przyg.
08.45 Jezioro marzeń (76) - serial
09.40 Amor latino (99) - telenowela
10.25 Samo życie (58) - serial obycz.
10.55 Zatoka nieszczęśliwych kochanków (6) - serial obyczajowy
11.50 Z głową w chmurach (83) - telenowela, Brazylia
12.45 Życie jak poker (47) - telenowela
13.15 Seriale komediowe
15.45 Informacje
16.00 Studio Mundial
16.10 Amor latino (100) - telenowela.
17.05 Wysoka fala (59) - serial przygodowy,USA
18.00 Mundial 2002 - mecz Polska - Portugalia - 1. połowa
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Mundial 2002 - mecz Polska - Portugalia - 2. połowa
20.00 SAMO ŻYCIE (59) - serial obyczajowy, Polska
20.30 Moda na Mundial
21.15 Życiowa szansa - teleturniej
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.15 Mundial 2002 - mecz Korea Płd. - USA - 1. połowa
23.00 Informacje, Sport
23.10 Prognoza pogody
23.15 Mundial 2002 - mecz Korea Płd. - USA - 2. połowa
00.00 Bumerang - program publicystyczny
00.30 Samo życie (25.26) - serial obyczajowy, Polska 2001
02.20 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Tajemnice pocałunku (11/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (93/169) - telenowela
07.50 W 80 marzeń dookoła świata (18/26) - serial animowany
08.15 Przyjaciel Bob (26/52) - serial
08.40 Przygody syrenki (25/26) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (6/96) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 Północ - Południe (15/24) - serial obyczajowy, USA
11.30 Rozmowy w toku - talk show
12.30 Maraton uśmiechu
13.00 Telesklep
14.15 Beverly Hills 90210 (189) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i pogoda
16.15 Brzydula (95/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (12/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publie.
19.45 Sport i pogoda
20.00 13 POSTERUNEK 2 (40/42) - serial komediowy, Polska
20.40 VATERLAND - Tajemnica III Rzeszy - film sensacyjny, USA
22.45 Nauka jazdy - serial dok.
23.15 TVN Fakty
23.30 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
00.00 Nikki (21/22) - serial kom., USA
00.30 Adopcje - serial dokumentalny
01.00 Extra Wizjer - magazyn
01.20 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Katowice
06:30 Kurier
06:35 Przegląd gospodarczy - magazyn
07:00 Waldo wspaniały odc. 3 - film animowany
07:30 Kurier
07:35 Zuzia i jej przyjaciele odc. 4
08:00 Aktualności
08:15 Z krukiem w herbie
08:30 Gurier
08:45 Gość dnia
09:00 Zdumiewający świat zwierząt odc. 12 - angielski serial edukacyjny
09:30 Kurier
09:35 Saga Jacksonów odc. 4 - współczesny, obyczajowy serial australijski
10:20 Regiony kultury
10:30 Kurier
10:45 Telekurier
11:15 Piłkarski ekspress - relacje
11:30 Kurier
11:45 To jest temat - reportaż
12:00 Od niedzieli do niedzieli
12:30 Kurier
12:35 Bajeczne fortuny odc. 5
13:30 Kurier
13:45 Agrobiznes - magazyn
14:00 świat
14:30 Kurier
14:45 Wyścigi Służewiec 2002 - sprawozdanie
15:00 5000 km przez Meksyk odc. 5 - film dokumentalny
15:30 Kurier
15:40 Aktualności
16:00 Telewizyjna 1
16:30 Kurier
16:45 Od niedzieli do niedzieli
17:15 To jest temat - cykl reportażu krajowego z oddziałów TVP
17:30 Kurier
17:50 Wizytówki program - biura reklamy
17:55 O tym się mówi - publicystyka
18:00 Aktualności
18:20 Regiony kultury
18:30 Sportowa telewizyjna 1
18:55 Kronika miejska – gliwice
19:00 Studio gol
19:30 50 lat TVP - z archiwum rozrywki program rozrywkowy
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Eurotel
20:50 Echa dnia
21:15 Porozmawiajmy
21:30 Kurier gospodarczy
21:45 Aktualności
22:05 Chora miłość - za zgodą rodziców
23:40 Kurier
00:10 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
07.00 Waldo wspaniały - serial
07.30 Kurier
07.35 Zuzia i jej przyjaciele - serial
08:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:05 Dzieje Warszawy i Mazowsza (powtórzenie)
08:15 Architektura Warszawy i Mazowsza (powtórzenie)
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Zdumiewający świat zwierząt - serial
09.30 Kurier
09.35 Saga Jacksonów - serial
10.20 Regiony kultury - magazyn
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat - cykl reportaży
12.00 Od niedzieli do niedzieli
12.30 Kurier
12.35 Bajeczne fortuny - serial
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Świat
14.30 Kurier
14.45 Wyścigi Służewiec 2002
15.00 5000 km po Meksyku - serial
15.30 Kurier
15:40 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
16:00 Wiadomości Kuriera
16:05 Wierzę, wątpię, szukam (powtórzenie)
16.30 Kurier
16.45 Od niedzieli do niedzieli
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17:50 Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Gość WOT
18:40 Warszawskie ulice (powtórzenie)
19:00 Sekrety Warszawy i Mazowsza
19:05 Mój pies i inne zwierzaki (powt.)
19:15 Rozmowa dnia
19.30 50 lat TVP
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Eurotel - magazyn
20.50 Echa dnia
21:15 Puls stolicy
21:30 Kurier
21:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
21:55 Wiadomości sportowe
22.05 Chora miłość - dramat obycz., Belgia/Francja
23.40 Kurier
00.05 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Alicja w krainie czarów (44) - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Fiorella (37) - serial obyczajowy, Peru
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Viper (16) - serial sensacyjny, USA
11.20 Miasteczko Evening Shade (77) - serial komediowy, USA
11.50 Kolorowy dom 3 (22) - serial komediowy, USA
12.20 Hotelik 'Pod Sosnami' (2) - serial komediowy, USA
12.50 Oh. Baby 2 (17) - serial komediowy, USA
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Alicja w krainie czarów (45) - serial animowany, Japonia/USA
14.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.35 Miasteczko Evening Shade (78) - serial komediowy, USA
16.00 Fiorella (38) - serial obyczajowy, Peru
17.00 Tato, co Ty na to (1) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 CIEŃ ANIOŁA (13) - serial sens.
20.00 Mundial 2002 - mecz Tunezja - Belgia
21.50 Dziennik
22.00 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 Najemnicy (3) - serial sens.
23.15 Kojak (49) - serial krym., USA
00.15 MISJA OJCA RAMBONIEGO (2) - film obyczajowy, Włochy
02.05 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.55 Strefa P - magazyn muzyczny
03.30 Zakończenie programu

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
7.35 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (23) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (21) - telenowela
9.40 Melrose Place (113) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Asy wywiadu (1) - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela (68) - telenowela
14.40 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (24) - serial
16.45 Krok za krokiem (54) - serial
17.15 Prezydencki poker (12) - serial
18.10 Asy wywiadu (2) - serial
19.05 Melrose Place (114) - serial
20.00 Skradziona młodość - film obycz. USA (1996), wyk. Sharon Lawrence, Brian Austin Green, Harley Jane Kozak, John Cetz
21.40 Medicopter 117 (15) - serial
22.35 Kręcone schody - film sens. ang. (1975), wyk. Jacqueline Bisset, Christopher Plummer, John Philip Law, Sam Wanamaker
0.10 Tenbit GSM
0.40 Pocałuj mnie, Guido - komedia USA (1997), wyk. Nick Scotti, Anthony Barile, Anthony DeSando, Craig Chester
2.10 Koniec programu

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Klan (592) - telenowela, Pol.
08.50 Zapomniane pracownie: Orgarimistrzostwo - pr. Zbysława Kaczmarka
09.10 Język filmu (22): Dźwięk
09.25 Katalog zabytków: Trzcińsko Zdrój - pr. Macieja Wojtyńskiego
09.40 Ośrodek Miłosierdzia - reportaż
09.55 Małe ojczyzny: Strumiłło.. Powroty do domu - film dokumentalny
10.20 Od przedszkola do Opola: Formacja Nieżywych Schabuff
11.00 Wilki morskie - serial anim.
11.30 Klan (592) - telenowela, Pol.
12.00 Wiadomości
12.15 Biografie: Na Hożej, Jasnej i Słonecznej - Kazimierz Moczarski - film dokumentalny Andrzeja Titkowa
13.10 Modrzejewska - serial
14.30 Ze sztuką na ty: Studium malarza S. - film dokumentalny
15.00 Wiadomości
15.15 Zapomniane pracownie: Organmistrzostwo
15.35 Język filmu (22): Dźwięk - program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika (powt.)
15.50 Katalog zabytków: Trzcińsko Zdrój - pr. Macieja Wojtyńskiego
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 U siebie: Wietnamczycy znad Wisły - magazyn
17.00 Teleexpress
17.15 Eurotel - magazyn
17.30 Gość Jedynki
17.40 Drzwi do lasu - magazyn
18.00 Wilki morskie - serial anim.
18.30 Panorama
18.50 Klan (592) - telenowela, Pol.
19.15 Dobranocka: Proszę słonia (5): Przeprowadzka Dominika - serial
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.05 Sportowy tydzień
20.55 Berliński express - magazyn
21.05 MODRZEJEWSKA (7-ost.): Plan bitwy - serial biograficzny, Polska
22.25 Sprawa dla reportera - program publicystyczny Elżbiety Jaworowicz
22.55 Ze sztuką na ty: Studium malarza S. - film dokumentalny Przemysława Młyńczyka (powt.)
23.20 Camerata - magazyn muzyczny
23.45 Monitor Wiadomości
00.05 Sportowy flesz
00.10 Przyłbice i kaptury (3/9): Pożoga - serial historyczno-przygodowy, Polska
01.05 Ojczyzna-polszczyzna: O umasawianiu i włączaniu - program prof. Jana Miodka
01.20 Proszę słonia (5): Przeprowadzka Dominika - serial animowany, Polska
01.30 Wiadomości (powt.)
01.55 Powtórzenia

HBO
06:30 Żółtodzioby - dramat, USA 1994, 96 min.
08:10 Wiedźma w rodzinie - film familijny, Szwecja 2000, 78 min.
09:30 Wyspa Bailey's Mistake - film familijny, USA 2001, 77 min.
10:50 Cinema, cinema (23) - magazyn filmowy, USA, 23 min.
11:15 Drobiazg - film familijny, Dania 1991, 85 min.
12:45 Drobiazg 2 - film familijny, Dania 1991, 91 min.
14:20 Magiczna skała - film familijny, USA 2001, 89 min.
15:55 Beze mnie - film familijny, Islandia 1997, 78 min.
17:20 Żółtodzioby - dramat, USA 1994, 96 min.
19:00 Dziewczyny i chłopaki - komedia, USA 2000, 89 min.
20:30 Na planie (23) - magazyn filmowy, 22 min.
21:00 Sześć stóp pod ziemią (3) - serial obyczajowy, USA 2001, 60 min.
22:00 Sześć stóp pod ziemią (4) - serial obyczajowy, USA 2001, 60 min.
22:55 Zabójczy warunek - film sensacyjny, USA 1999, 88 min.
00:25 Królowe nocy (8): Nowe dziewczyny - serial erotyczny, USA, 27 min.
00:55 Męska gra - dramat, USA 1999, 150 min.
03:25 Rozum - dramat, W. Brytania 2001, 95 min.
05:00 Beze mnie - film familijny, Islandia 1997, 78 min.

TV Puls
06:45    "Kobiety mojego życia" reż.Wolfgang Huebner, wyk.Günter Mack, Fritzi Eichhorn, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen serial obyczajowy Niemcy 1995
07:30    Telesklep
07:50    "Ulica zakochanych" reż.Jaime Humberto Hermosillo, wyk.Omar Fierro, Silvia Navarro, Juan Manuel Bernal, Sergio Basanez telenowela (powt.) Meksyk 2000
08:40    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
09:30    "Byli sobie odkrywcy" serial animowany Francja
10:00    "Dotyk anioła" reż.Helaine Head, wyk.Roma Downey, Della Reese, Dinah Manoff, Bruce Altman serial obyczajowy (powt.) USA 1994
11:00    "Detektyw w sutannie" reż.Sharon Miller, wyk.Tom Bosley, Tracy Nelson, Mary Wickes, James Stephens serial sensacyjny (powt.) USA 1989-1991
12:00    "Wyznania Herlocka Scholmesa" "Arsene Lupin" reż.Jean Pierre Desagnat, wyk.Georges Descrieres, Yvon Bouchard, Roger Carel, Sophie Agacinski serial sensacyjny (powt.) Francja
12:50    Telesklep
14:50    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy (powt.) USA 1987
15:15    "Bill Cosby Show" reż.Regge Life, wyk.Bill Cosby, Phylicia Rashad, Malcolm-Jamal Warner, Tempestt Bledsoe serial komediowy (powt.) USA 1990
15:45    "Kacper i przyjaciele" serial animowany (powt.) USA
16:35    "Byli sobie odkrywcy" serial animowany (powt.) Francja
17:05    "Ulica zakochanych" reż.Jaime Humberto Hermosillo, wyk.Omar Fierro, Silvia Navarro, Juan Manuel Bernal, Sergio Basanez telenowela Meksyk 2000
18:00    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy USA 1987
18:30    "Bill Cosby Show" reż.Jay Sandrich, wyk.Bill Cosby, Phylicia Rashad, Malcolm-Jamal Warner, Tempestt Bledsoe serial komediowy USA 1990
19:00    "Dotyk anioła" reż.Victor Lobl, wyk.Roma Downey, Della Reese, Joe Penny, Paul Rodriguez serial obyczajowy USA 1994
20:00    Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:15    Pytania Krzysztofa Skowrońskiego program publicystyczny
20:30    "Podryw" reż.Paul Schneider, wyk.Ricki Lake, Craig Sheffer, Betty Buckley, John Karlen komedia obyczajowa USA 1989
22:15    "Nietykalni" reż.James Quinn, wyk.Tom Amandes, William Forsythe, John Rhys-Davies, David James Elliott serial sensacyjny USA 1993
23:05    Piątka u Semki program publicystyczny
23:35    "Podryw" reż.Paul Schneider, wyk.Ricki Lake, Craig Sheffer, Betty Buckley, John Karlen komedia obyczajowa (powt.) USA 1989
01:20    Zakończenie programu 

TVP 3 Opole
06:30    Kurier program informacyjny (WP)
06:35    Przegląd gospodarczy (WP)
07:00    "Waldo wspaniały" serial animowany (WP) Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:35    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci (WP) Kanada 1995
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    "Zdumiewający świat zwierząt" serial animowany (WP) Wielka Brytania 1998
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    "Saga Jacksonów" reż.J. Callen, wyk.S. Whittaker, P. Tooney, D. Meade, E. Ashenden serial obyczajowy (WP) Australia 1999
10:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:45    Telekurier magazyn (WP)
11:15    Piłkarski Express (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:45    To jest temat - cykl reportaży (WP)
12:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    "Łupy wojenne" "Bajeczne fortuny" serial dokumentalny (WP) W. Bryt. 1998
13:30    Kurier program informacyjny (WP)
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy (WP)
14:00    Świat magazyn międzynarodowy (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:45    Wyścigi Służewiec 2002 (WP)
15:00    "Za garść srebra" "5000 km po Meksyku" serial dokumentalny (WP) Szwajcaria 2000
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:45    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny (WP)
17:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
18:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Eurotel magazyn (WP)
20:50    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    "Chora miłość" Za zgodą rodziców reż.Pierre Joassin, wyk.Robin Renucci, Florence Pernel, Patrick Catalifo, Nadia Barentin dramat obyczajowy (WP) Belgia/Francja 1996
23:40    Kurier program informacyjny (WP)
00:05    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Bajki dla dzieci
10:30    Program lokalny
11:00    "Horror Express" reż.Eugenio Martin, wyk.Christopher Lee, Peter Cushing, Telly Savalas, Silvia Tortosa film sensacyjny (powt.) USA 1972
12:30    Z planu filmowego magazyn filmowy
12:50    Scena magazyn kulturalny
13:10    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
13:40    Z planu filmowego magazyn filmowy
14:00    "Pułapka" serial kostiumowy
14:30    Program lokalny
15:00    Motomania magazyn motoryzacyjny
15:20    Aktywny ruch - czyli jak utrzymać formę
15:40    K2 - konkurs muzyczny
16:00    Arena program sportowy
16:30    Program lokalny
17:15    Puls dnia - serwis informacyjny
17:30    Z planu filmowego magazyn filmowy
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Obserwator magazyn
19:30    Kolonia Europejskie ogrody zoologiczne
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    10 minut dla... rozmowa z politykiem
20:35    Kawa na ławę program publicystyczny
21:00    "Pod słońcem Afryki" serial przyrodniczy
21:30    Jak powstał film program dokumentalny
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    10 minut dla... rozmowa z politykiem
23:15    Kawa na ławę program publicystyczny
23:40    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
23:55    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:35    Komentarz dnia
17:40    Policyjne 5 minut
17:45    Ludzie i sprawy program publicystyczny
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Godzina z TKK (powt.)
22:00    Godzina z TKK (powt.)
23:00    Zakończenie programu 

Le Cinema
14.00 Nastia (Nastija) komedia, Rosja, 1993, 89 min
15.30 Nie należy zmuszać dzieci do niegodziwości (Faut Pas Prendre Les Enfants Du Bon Dieu Pour Les Canards Sauvages) komedia kryminalna,Francja, 1968, 79 min.
17.00 Naprawdę kocham moją rodzinę (Ich Liebe Meie Familie, Ehrlich) dramat obyczajowy, Niemcy, 1999, 87 min
18.30 Pożegnanie Piotrusia Pana (Goodby Peter Pan) komedia, Włochy, 1989, 90 min
20.00 Dokument. Za kulisami: Dzień świra, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Zwariowane party (The Wild Party) dramat, USA, 1975, 104 min
22.30 Morza Południowe (Los Mares Del Sur) thriller, Hiszpania/Francja, 1990, 112 min
00.30 Ostatnia misja Malone'a (The Last Mission Of Detective Malone) dramat sensacyjno-wojenny, 1992, 92 min.

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.00    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40    Psi patrol (Dog Squad) (30 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.05    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.30    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
15.45    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
16.10    Psi patrol (Dog Squad) (30 min.).
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (25 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
18.25    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
18.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.40    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.05    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.35    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
21.05    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
21.30    Katastrofa (Disaster) (25 min.).
21.55    Katastrofa (Disaster) (25 min.).
22.20    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
22.45    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
23.15    Życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (25 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
00.15    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
00.40    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
01.05    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.30    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.55    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.50    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
03.20    Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
03.45    Katastrofa (Disaster) (25 min.).
04.10    Katastrofa (Disaster) (25 min.).
04.35    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
05.00    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).

Eurosport
08:30    Turniej French Open w Paryżu - finał gry pojedynczej kobiet Tenis ziemny
10:00    Legendy Mistrzostw Świata - reprezentacje z Afryki Piłka nożna (powt.)
11:00    Turniej French Open w Paryżu - finał gry pojedynczej mężczyzn Tenis ziemny
13:00    reprezentacja Kamerunu One World / One Cup magazyn piłkarski (powt.)
13:15    reprezentacja Polski One World / One Cup magazyn piłkarski (powt.)
13:30    Luis Figo Drużyna Marzeń magazyn piłkarski (powt.)
14:00    Turniej ATP w Londynie - 1 dzień Tenis ziemny (na żywo)
18:30    Watts Cup magazyn sportowy
19:00    Inside the Teams magazyn piłkarski
20:00    Mityng Grand Prix IAAF w Atenach Lekkoatletyka (na żywo)
22:00    Inside the Teams magazyn piłkarski (powt.)
23:00    Watts Cup magazyn sportowy (powt.)
23:30    Wiadomości Eurosportu
23:45    Legendy Mistrzostw Świata - reprezentacja Niemiec Piłka nożna (powt.)
00:45    Seul Culture Cup magazyn (powt.)
01:00    Inside the Teams magazyn piłkarski (powt.)
02:00    Wiadomości Eurosportu
02:15    Seul Culture Cup magazyn (powt.)
02:30    Zakończenie programu 

DSF
06:00    Come on Baby - fitness show (powt.)
06:45    Sport Auto magazyn motoryzacyjny (powt.)
07:05    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny (powt.)
07:30    Sports Bakka magazyn (powt.)
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Sport Auto magazyn motoryzacyjny (powt.)
09:00    Nike WM-Talk (powt.)
11:00    Teleshoping
11:30    Magazyn reklamowy
12:00    Teleshoping
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn (powt.)
13:30    Sports Bakka magazyn
14:00    Come on Baby - fitness show
15:00    Liga NHL - 3 mecz finału Pucharu Stanley'a Hokej na lodzie
16:00    DSF WM-News
16:15    WM pur magazyn piłkarski (powt.)
17:15    MŚ 2002 - 1 połowa meczu Piłka nożna
18:00    DSF WM-News
18:15    MŚ 2002 - 2 połowa meczu Piłka nożna
19:00    DSF WM-News
19:15    Nike WM-Talk
21:15    Motorvision Classic magazyn motoryzacyjny (powt.)
22:00    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny (powt.)
22:30    NFL Europe Touchdown
23:15    WM pur magazyn piłkarski
00:15    The Worldgame magazyn piłkarski
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Monster Trucks (powt.)
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Monster Trucks (powt.)
04:00    Angielscy gladiatorzy (powt.) 

Avante
05:30    Świat samochodów
06:00    Podniebni gliniarze
06:30    Najemnicy
07:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
07:30    Słynne samoloty
08:00    Eskadra
09:00    Ludzie, księżyc i wspomnienia Apollo 16
10:00    Świat morza
10:30    Fire Rescue
11:30    Świat samochodów
12:00    Podniebni gliniarze
12:30    Najemnicy
13:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
13:30    Słynne samoloty
14:00    Eskadra
15:00    Ludzie, księżyc i wspomnienia Apollo 16
16:00    Świat morza
16:30    Fire Rescue
17:30    Świat samochodów
18:00    By The Seat Of Their Pants
18:30    Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
19:00    Walki powietrzne
19:30    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
20:00    Paintball
20:30    Dookoła świata z Nickiem Sandersem
21:00    Ratownicy
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Policjanci z Los Angeles
23:00    Elitarne formacje
00:00    Horyzonty
00:30    Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
01:00    Walki powietrzne
01:30    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
02:00    Paintball
02:30    Dookoła świata z Nickiem Sandersem
03:00    Ratownicy
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Policjanci z Los Angeles 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
07:45    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny USA 1995
08:15    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
09:00    "Wielka Brytania dzisiaj" Dla wszystkich serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
09:30    "Szybkie przewijanie" Dla wszystkich serial komediowy Australia
10:00    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
11:00    "Focus - Poznaj świat" Dla wszystkich serial dokumentalny USA
11:30    Extraklasa Dla wszystkich program sportowy Polska 2000
12:00    Podwodna Ameryka Dla wszystkich magazyn muzyczny Polska 2000
12:30    Pionierzy Dla wszystkich magazyn sportowy USA
13:00    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
13:30    "Wielka Brytania dzisiaj" Dla wszystkich serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
14:00    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
14:45    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny Wielka Brytania 1985
15:15    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
16:00    "Focus - Poznaj świat" Dla wszystkich serial dokumentalny USA
16:30    Extraklasa Dla wszystkich program sportowy Polska 2000
17:00    "Szybkie przewijanie" Dla wszystkich serial komediowy Australia
17:30    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
18:00    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
18:30    Pionierzy Dla wszystkich magazyn sportowy USA
19:00    "Wielka Brytania dzisiaj" Dla wszystkich serial dokumentalny Wielka Brytania 2000
19:30    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
20:30    "Focus - Poznaj świat" Dla wszystkich serial dokumentalny USA
21:00    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
21:30    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
22:15    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:45    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
23:30    Podwodna Ameryka Dla wszystkich magazyn muzyczny Polska
00:00    Europejski przegląd erotyczny Tylko dla dorosłych magazyn erotyczny Wielka Brytania
00:30    Doprowadzony siłą Tylko dla dorosłych program rozrywkowy Polska 2000
01:00    Pończochy Gochy Tylko dla dorosłych program erotyczny Polska
01:30    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
02:00    Konrad Zdobywca Za zgodą rodziców program rozrywkowy Polska
02:30    Zakończenie programu 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Miasto muzykantów koncert kapel ludowych (powt.)
12:00    Studio MŚ Korea Japonia 2002
13:15    MŚ 2002 mecz Portugalia - Polska Piłka nożna relacja z Jeonju (na żywo)
15:20    Studio MŚ Korea Japonia 2002 - analiza meczu; (na żywo)
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Samo życie" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    Parada przebojów Melodie ludowe program muzyczny
21:05    FAKT magazyn reporterów MDR
21:45    "Josef Neckermann" Życiowe marzenia film dokumentalny
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:05    Beckmann talk show
00:05    POLYLUX magazyn
00:35    Magazyn nocny
00:55    "Sombrero" reż.Norman Foster, wyk.Ricardo Montalban, Pier Angeli, Vittorio Gassman, Yvonne De Carlo melodramat USA 1953
02:35    Wiadomości
02:40    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:40    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:00    "Josef Neckermann" Życiowe marzenia film dokumentalny (powt.)
04:45    Wiadomości
04:50    FAKT magazyn reporterów (powt.) 

3sat
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Documenta11 Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
09:40    Zobacz w kinie magazyn filmowy
09:45    Ojczyzna, obczyzna magazyn mniejszości narodowych
10:15    Herman & Tietjen talk show
12:15    Żyć piękniej magazyn
13:00    Wiadomości
13:10    Orientacja magazyn religijny
13:45    Dziennik magazyn publicystyczny (powt.)
14:00    "Summer Madness" reż.David Lean, wyk.Katharine Hepburn, Rossano Brazzi, Isa Miranda, Darren Mc Gavin film obyczajowy USA 1955
15:35    Stara blacha - nowa miłość - miniatury motoryzacyjne
15:45    "Arnulf Rainer: Poszukiwacz gwiazd" film dokumentalny
16:30    "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny
17:00    "Bangkok" Wycieczka po mieście film dokumentalny
17:15    Migawki z Austrii magazyn krajoznawczy
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    Mustangi Tylko w ARD
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    Sekretarki - władczynie gabinetów?
21:00    "Źródła mitu" film dokumentalny
21:30    Nowość... magazyn komputerowy
22:00    Wiadomości
22:25    "Eksplozja marzeń" Hasło Kino film dokumentalny
23:05    "Miłość jest zimniejsza od śmierci" reż.Rainer Werner Fassbinder, wyk.Ulli Lommel, Hanna Schygulla, Rainer Werner Fassbinder, Hans Hirschmüller film kryminalny Niemcy 1969
00:30    "Mały chaos" reż.Rainer Werner Fassbinder film krótkometrażowy Niemcy 1966
00:40    10 przed 10 magazyn informacyjny
01:05    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:10    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:40    Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
02:20    Ojczyzna, obczyzna magazyn mniejszości narodowych (powt.)
02:50    Orientacja magazyn religijny (powt.)
03:20    Migawki z Austrii magazyn krajoznawczy (powt.)
03:45    Nowość... magazyn komputerowy (powt.)
04:15    "Eksplozja marzeń" Hasło Kino film dokumentalny (powt.) 

RTL 2
05:25    Seriale animowane
08:00    "Zwierzyniec" telenowela dokumentalna (powt.)
08:50    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny (powt.) USA 1998
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998/2000
18:30    "Shin Chan" serial komediowy Japonia 1992-2002
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    Śmiechu warte program rozrywkowy
21:10    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny (powt.) USA 1998
22:10    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny (powt.)
23:10    "Amerykański ninja 4" reż.Cedric Sundstrom, wyk.Michael Dudikoff, David Bradley, Dwayne Alexandre, Robin Stille film sensacyjny USA 1990
01:10    Wiadomości
01:25    "Lepszy świat" reż.Laurent Dessaux, wyk.Natacha Regnier, Marie Matheron, Roger Mirmont, Fabien Thomann film obyczajowy Francja 1996
03:10    "Where the Rivers Flow North" reż.Jay Craven, wyk.Rip Torn, Tantoo Cardinal, Bill Raymond, John Griesemer western USA 1993

Arte
14:00    Lola magazyn dla kobiet (powt.)
14:30    Nie święta wojna w Ziemi Świętej "Otoczeni z Dżeninu" Temat wieczoru - Izrael i Palestyna film dokumentalny (powt.) Wielka Brytania 2002
15:25    "Wrogość bez przebaczenia" film dokumentalny (powt.) Izrael 2002
15:50    "Przyjaźń między Betlejem i Tel Awiwem" film dokumentalny (powt.) Izrael 2002
16:05    "Bomba w piwnicy - atomowa opcja Izraela" film dokumentalny (powt.) Izrael 2002
16:55    Voila l'Europe magazyn międzynarodowy (powt.)
17:25    "Bagdad Cafe" reż.Percy Adlon, wyk.Marianne Sägebrecht, Cch Pounder, Jack Polance, Christine Kaufmann komedia obyczajowa (powt.) Niemcy 1988
19:00    "Saga o koniu islandzkim" film dokumentalny Niemcy 2001
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    "Kobiety za sterem" serial dokumentalny Niemcy 2002
20:45    "Coup de tete" reż.Jean-Jacques Annaud, wyk.Patric Dewaere, France Dougnac, Jean Bouise, Michel Aumont komedia Francja 1979
22:10    "Paryż: rozróba w autobusie 402" film dokumentalny Francja 2002
23:30    Magazyn filmów krótkometrażowych
00:20    "Widmo wolności" reż.Luis Bunuel, wyk.Bernard Verley, Maxence Mailfort, Jean-Claude Brialy, Monica Vitti (powt.)
02:00    "Wielkie pojedynki sportowe" serial dokumentalny (powt.) Francja 2001

CT 2
05:05    Na ostro magazyn publicystyczny
05:40    Kalendarium program publicystyczny
05:55    Pod prąd magazyn religijny
06:25    Świąteczne przemówienie program religijny
06:35    Czy mnie zechcecie? program publicystyczny
06:50    Wiadomości Telewizji Słowackiej
07:05    Tygodnik ekonomiczny
07:20    BOS magazyn
07:30    Siedem dni na świecie magazyn publicystyczny
07:50    Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
07:55    Panorama
08:20    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Korea Płd. - USA
10:25    A-Z teleturniej
10:50    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Tunezja - Belgia
12:55    "Podziemne Czechy" serial dokumentalny
13:20    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Portugalia - Polska
15:25    Game Page magazyn komputerowy
15:35    "Nieujarzmiona przyroda Indonezji" serial przyrodniczy
16:25    Skarby świata magazyn
16:40    "Ngorongoro - Tanzania" "Świątynia przyrody" serial przyrodniczy
17:10    Sport na świecie magazyn sportowy
17:45    Chwała zwycięzcom program dokumentalny
18:00    Sportowe wspomnienia program dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Tygodnik kulturalny
19:15    mecz Czechy - Chorwacja Piłka ręczna
19:35    Padok magazyn sportowy
19:55    Stop magazyn
20:00    "Jackie: tło mitu" serial dokumentalny o Jacqueline Kennedy
21:00    "21" magazyn
21:30    Studio Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2002 magazyn sportowy
21:50    "Marketa Lazarová" reż.F. Vláčil, wyk.M. Vášáryová, J. Kemr, F. Velecký, I. Palúch film obyczajowy na motywach powieści V. Vančury Czechosłowacja 1967
00:30    powtórka meczu wybranego przez telewidzów Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002
02:15    Exprmntl KBH magazyn
03:00    Worldnet program informacyjny
04:00    Nadliczbówka magazyn
04:15    "21" magazyn 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
09:00    "Życie oceanów" serial przyrodniczy
10:00    "Rosalinda" wyk.S. Ortiz, G. Pérez, F. Caballer telenowela Meksyk 1999
10:45    "Klinika pod palmami 2" reż.O. W. Retzer, wyk.V. Brams, J. Kento, R. Harmstorf serial kryminalny Niemcy 1996
12:20    "Druga szansa" wyk.B. Campbell, S. Ward, S. Thompson, J. Nordling, S. West serial obyczajowy USA 1999-2000
13:15    "Łowczynie" reż.J. Reiner, wyk.A. O'Toole, A. Palladin, A. Ubach serial obyczajowy USA 2000
14:05    "Dziki księżyc" telenowela Argentyna 1999-2000
15:00    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
15:40    Ačko talk show
16:25    "J.A.G. 4" wyk.David James Elliott serial sensacyjny USA 1997
17:15    Teraz z regionów
17:25    Koło fortuny teleturniej
17:55    Zaryzykuj teleturniej
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    Nakręć to! program rozrywkowy
20:35    "Najlepsi przyjaciele" reż.Norman Jewison, wyk.Burt Reynolds, Goldie Hawn, Jesica Tandy, Ron Silver komedia USA 1982
22:40    TELE TELE program rozrywkowy
23:25    "Przybysze: Dziedzictwo" reż.Kenneth Johnson, wyk.Gary Graham, Eric Pierpoint film SF USA 1997
00:55    Prognoza pogody
01:00    "Miasteczko South Park 3" serial animowany dla dorosłych USA 1997
01:25    Jerry Springer show talk show 

Rai Due
05:10    Farmakologia kliniczna . Wykład 24 program edukacyjny
05:55    Animalibri
06:00    Helzacomic magazyn rozrywkowy
06:25    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
07:00    Go cart program dla dzieci
08:20    Źródło życia magazyn dokumentalny Związku Wspólnot Żydowskich we Włoszech
08:50    10 minut z...
09:00    Transmisja uroczystości otwarcia światowego szczytu żywnościowego w siedzibie FAO w Rzymie
10:05    "The McLean Stevenson Show" serial USA 1976
10:30    Wiadomości i prognoza pogody
10:35    Magazyn medyczny
10:45    Nonsolosoldi magazyn gospodarczy
10:50    Magazyn motoryzacyjny
11:00    Wiadomości
11:15    "Le ragazze di Piazza di Spagna 3" Włoskie Południe reż.Riccardo Donna, wyk.Romina Mondello, Vittoria Belvedere, Alice Jane Evans, Marco Bonini komedia obyczajowa Włochy 1997
13:00    Wiadomości
13:30    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50    Zdrowie magazyn medyczny
14:05    Na twoim miejscu talk show
15:30    Włochy na Dwójce
16:30    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1994
17:00    Nareszcie Disney filmy animowane dla dzieci
17:30    "Digimon 02" serial animowany Francja/Japonia/USA 2000
17:50    Net magazyn aktualności
18:00    Wiadomości
18:05    Prognoza pogody
18:10    Magazyn sportowy
18:20    Zmienna pogoda
18:40    "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10    "Wolff un poliziotto a Berlino" serial kryminalny Niemcy
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    "Ein Fall für zwei" serial kryminalny Niemcy 1981
23:15    "Ostry dyżur" serial obyczajowy USA 1995
00:15    Wiadomości
00:45    Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
00:55    Protestantyzm magazyn religijny Włoskiej Federacji Kościołów Ewangelickich
01:25    Prognoza pogody
01:30    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:35    "Babylon 5" serial SF USA 1994
02:15    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
02:40    Zdrowie magazyn medyczny (powt.)
02:55    Włoskie pytania
03:05    Dobrzy ludzie
03:35    Przegląd prasy magazyn aktualności
03:40    Network dla Uniwersytetu. Ekonomia turystyki . Wykład 9 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 10 program edukacyjny 

TVE
06:00    24 horas magazine
06:30    Redes magazyn komputerowy
07:15    Hablemos de negocios
07:30    Telediario matinal wiadomości poranne
09:10    Los desayunos de TVE
10:00    La aventura del saber TV educativa program edukacyjny
11:00    El planeta de los ninos
11:30    24 horas magazine
11:45    Espana de cerca
12:00    Saber vivir
13:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
13:30    Milenio
14:00    Saber y ganar teleturniej
14:30    Corazon de primavera
15:00    Telediario 1 wiadomości
15:45    El Tiempo
15:50    Telenowela
18:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
18:30    La bruja aburrida
19:00    Al habla
19:30    A saco
20:00    Gente magazyn kulturalny
21:00    Telediario 2 wiadomości
21:55    El Tiempo
22:00    Ana y los 7
23:00    La noche abierta program publicystyczny
00:30    Jovenes compositores Espanoles de hoy
01:30    Polideportivo
02:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
02:30    "Pobre diabla" telenowela
04:00    Saber y ganar teleturniej
04:30    Asi son las cosas 

Kanal 5
05:45    Zakończenie programu
06:35    "Det Tazmanska Odjuret" serial dla dzieci
07:00    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:20    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:15    "Cheers" serial komediowy USA
13:45    "Skrzydła" serial komediowy USA
14:15    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:45    Jenny Jones talkshow
15:35    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:00    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
16:30    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:00    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
17:55    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995-96
18:25    "Spin City" serial komediowy USA 1997
19:25    Wild Rescues program przyrodniczy
20:00    "C.S.I." serial obyczajowy USA 2000-01
21:00    Film fabularny
22:45    "Spin City" serial komediowy USA 1997
23:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
01:10    Wild Rescues program przyrodniczy
01:45    Film fabularny03.30 "Lightning Force" serial sensacyjny Kanada 1991-92
03:55    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:50    Zakończenie programu 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.