FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (224); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Co czytać? - /5/; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Natura w Jedynce -Tasmania. Diabelska wyspa. cz 1. Misja Samodzielność (Devil Island); serial dokumentalny kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Niespokojne umysły - Jerzy Dzik; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Miejsce z historią - Ostrołęka miasto niezłomne; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Świat się kręci - /174/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 Natura w Jedynce  - Tasmania. Diabelska wyspa. cz 2. Piekielni sąsiedzi (Devil Island); serial dokumentalny kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Galeria - odc. 168; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Galeria - odc. 169; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Klan - odc. 2544 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. I] - odc. 5, Skok (MacGyver I, ep. 5, The Heist); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Galeria - odc. 170; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Galeria - odc. 171; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Siła wyższa - odc. 1/13 - Buddyjski grom -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Piąty Stadion - odc. 111, Zakład (seria V odc. 10); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Chicago Fire - odc. 23/24 (Chicago Fire, ep. 23, Let Her Go) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Spisane na straty (Expendables, The) -  txt. str. 777  85'; film sensacyjny kraj prod.USA (2000); reż.:Janet Meyers; wyk.:Brett Cullen, Robin Givens, Idalis DeLeon, Tempestt Bledsoe, Jenica Bergere; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 W garniturach - odc. 4/13 (Suits, ep. 3, Inside Track); serial kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 MacGyver [ser. I] - odc. 5, Skok (MacGyver I, ep. 5, The Heist); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
01:25 Notacje - Andrzej Zydorowicz. Dziecko szczęścia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Galeria - odc. 170; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Galeria - odc. 171; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Spisane na straty (Expendables, The)  85'; film sensacyjny kraj prod.USA (2000); reż.:Janet Meyers; wyk.:Brett Cullen, Robin Givens, Idalis DeLeon, Tempestt Bledsoe, Jenica Bergere; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 524; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Biblia - Księga Pokoleń; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 525; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1145 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 303 Feralny powrót; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Sabat czarownic - felieton - (7) Góry Pieprzowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Makłowicz w podróży -  Izrael - Jerozolima (27); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Łódka Pana Makarona -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Baron24 - odc. 22 "Impreza" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kabaretowy Klub Dwójki - (39) Kicz -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1071 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rodzinka.pl - odc. 123 "PODRÓŻ" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Rodzinka.pl - odc. 124 "NIEBEZPIECZNE SPORTY" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1145 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1146 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1072; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 806; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Świat bez fikcji - Sztuka wolności; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Piąty Stadion - odc. 111, Zakład (seria V odc. 10); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Na linii strzału - odc. 34 (In Plain Sight s. III ep. 6); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 15; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 16; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Sztuka wolności  70'; film dokumentalny; reż.:Wojciech Słota, Marek Kłosowicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Na linii strzału - odc. 34 (In Plain Sight s. III ep. 6); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:20 Zakończenie programu

TVP Warszawa
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 10.06 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Pogoda; STEREO, 16:9
07:31 Dzień dobry Warszawo; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
07:57 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 10.06 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Wyprzedzić chorobę - Rak piersi; magazyn medyczny
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 10.06 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Błękitny rejs; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 9 - Podhale - Spisz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
13:35 Wszystko po krakowsku - Dopóki Ziemia kręci się... - II Miedzynarodowy Festiwal im. B. Okudżawy Kraków 2003 cz. II; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Uchodźcy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Henryk Tomaszewski; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Siostry; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Panie doktorze; magazyn medyczny; STEREO
17:20 Zapiski Łazęgi - Borne Sulinowo; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:43 Pogoda; STEREO, 16:9
17:47 Saga rodów - Ród Marconich; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:06 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Pogoda; STEREO, 16:9
18:13 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:49 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
19:00 Weekendowe malowanie; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:13 Straszne słoje ogórków; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wiadomości Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:07 Pogoda; STEREO, 16:9
20:08 Porozmawiajmy o...; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
20:30 Polska na Madagaskar; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 10.06 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:13 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:16 Pogoda; STEREO, 16:9
22:18 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Henryk Tomaszewski; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Błękitny rejs; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
00:10 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:50 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 10.06 - 4; STEREO, 16:9
01:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Błękitny rejs; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
02:55 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 9 - Podhale - Spisz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:55 Henryk Tomaszewski; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Reportaż z regionu - Gdyby nie słoniu; reportaż
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:15 Świat według Kiepskich (136) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy (309) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (310) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (29) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (435) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (10) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (259) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (1920) - serial obyczajowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (30) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (348) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (374) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1921) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (216) - serial komediowy
20:05 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (10) - reality show
21:50 Megahit: Czarny łabędź - dramat psychologiczny, USA 2010
0:05 Oblicze strachu - film sensacyjny, USA 2003
2:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! - magazyn reporterów
6:25 Mango - telezakupy
7:25 Detektywi: Co teraz? - serial fabularno-dokumentalny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Ukryta prawda (208) - serial paradokumentalny
12:10 Szpital (104) - serial paradokumentalny
13:10 W-11 - Wydział Śledczy: Wezwanie (1178) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Ugotowani - program kulinarno-rozrywkowy
14:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja 'Ania z Zielonego Wzgórza', Tarnowskie Góry - program rozrywkowy
16:00 Rozmowy w toku: Czy skalpel chirurga uszczęśliwia kobiety? - talk-show
17:00 Ukryta prawda (209) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (105) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 W-11 - Wydział Śledczy: Uprowadzone (1179) - serial fabularno-dokumentalny
20:50 Świadek - dramat sensacyjny, USA 1985
23:05 Kuba Wojewódzki: Jarosław Wałęsa i Ivan Komarenko (1) - talk-show
0:05 Prawo Agaty (1) - serial obyczajowy
1:05 Terminator: Kroniki Sary Connor (2) - serial SF
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:20 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
3:40 Rozmowy w toku: Czy skalpel chirurga uszczęśliwia kobiety? - talk-show

TV 4
6:00 Daleko od noszy Odcinek: 74
6:35 Stary Testament Odcinek: 4
7:10 Stary Testament Odcinek: 5
7:40 Szczenięce lata Toma i Jerryego Odcinek: 20
8:10 Nowy Scooby-Doo Odcinek: 2
9:00 Galileo Extra Odcinek: 55
10:00 Nie igraj z aniołem Odcinek: 23
11:00 Otchłań namiętności Odcinek: 58
12:00 Otchłań namiętności Odcinek: 59
13:00 Komisarz Rex Odcinek: 9
14:00 Daleko od noszy Odcinek: 75
14:30 Kłamczuch Odcinek: 41
15:30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay Odcinek: 10
16:30 Strażnik Teksasu Odcinek: 114
17:30 Galileo Extra Odcinek: 56
18:30 Garfield Odcinek: 47
18:45 Garfield Odcinek: 48
19:00 Nowy Scooby-Doo Odcinek: 3
20:00 STOP Drogówka Odcinek: 56
21:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 390
21:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 391
22:00 Belfer II
23:55 Spadkobiercy Odcinek: 12
0:55 Interwencja Odcinek: 2635
1:15 Interwencja Odcinek: 2633
1:35 Interwencja Odcinek: 2632
2:10 To był dzień Odcinek: 2055
3:00 Cafe Futbol Odcinek: 35
5:00 4music Odcinek: 564

TVN 7
4:55 We dwoje Odcinek: 14
6:15 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1103
7:00 Czerwony Orzeł Odcinek: 2 Sezon: 5
8:10 Sąd rodzinny Odcinek: 121
9:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 595
10:10 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 15 Sezon: 10
11:15 Mango - Telezakupy
12:50 Sąd rodzinny Odcinek: 122
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 596
14:50 Szpital Odcinek: 49
15:50 Brzydula Odcinek: 79
16:25 Brzydula Odcinek: 80
16:55 Lekarze Odcinek: 12
18:00 Agenci NCIS Odcinek: 6 Sezon: 7
19:00 Bananowy doktor Odcinek: 6 Sezon: 4
20:00 W cieniu chwały
22:40 Pamiętniki wampirów Odcinek: 12 Sezon: 3
23:40 Kraj pod ostrzałem
1:50 Czterej pancerni i pies Odcinek: 6
3:00 Sekrety magii Odcinek: 41

TV Puls
5:40 Złotopolscy: Mademoiselle (162) - telenowela
6:15 Złotopolscy: Czarne rogi (163) - telenowela
6:50 Nash Bridges: Intruzi (2) - serial sensacyjny
7:50 Medicopter 3 (23) - serial przygodowy
8:50 Medicopter 3 (24) - serial przygodowy
9:50 Boso przez świat - cykl reportaży
10:20 Don Matteo 7 (19) - serial kryminalny
11:30 Hela w opałach: Dobry, zły i aptekarz (3) - serial komediowy
12:00 Hela w opałach: Egzamin dojrzałości (4) - serial komediowy
12:30 Zbuntowany anioł (148) - telenowela
13:30 Zbuntowany anioł (149) - telenowela
14:30 Kobieta w lustrze (84) - telenowela
15:30 Hela w opałach: Powiedz dzieciom dobranoc (5) - serial komediowy
16:00 Hela w opałach: Męka i rozkosz tworzenia (6) - serial komediowy
16:30 Boso przez świat - cykl reportaży
17:00 Gwiezdne wrota 4 (5) - serial SF
18:00 Łowcy skarbów (7) - serial przygodowy
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Uwierz w bebech/Ptak zamknięty - ptak szalony (36) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3: Operacja "Podmianka"/Śniegogedon (12) - serial animowany
20:00 Dzień świra - komediodramat, Polska 2002
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (6) - serial kryminalny
22:50 Wikingowie (3) - serial historyczny
23:55 Mała Brytania 2 (2) - serial komediowy
0:30 Mała Brytania 2 (3) - serial komediowy
1:20 Zobacz to!: Taki jest świat (257) - program informacyjny
2:10 Menu na miarę (11) - program kulinarny
2:40 Dyżur (12) - serial dokumentalny
3:05 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny
3:30 Dyżur (13) - serial dokumentalny
3:55 Muzyczne życzenia (9) - program muzyczny
4:40 Z archiwum policji (3) - serial dokumentalny
5:05 Menu na miarę (10) - program kulinarny
5:30 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny

Puls 2
5:55 Jednostka specjalna Odcinek: 3
6:55 Marta mówi Odcinek: 6
7:30 Flintstonowie Odcinek: 36
7:55 Flintstonowie Odcinek: 37
8:20 Fineasz i Ferb Odcinek: 10 Sezon: 2
9:00 Gumisie Odcinek: 2 Sezon: 5
9:25 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 18
9:35 Reksio Odcinek: 48
10:00 Johnny Test Odcinek: 14
10:35 Fanboy i Chum Chum Odcinek: 119
11:00 Zagroda według Otisa Odcinek: 102
11:20 Lucky Luke Odcinek: 41
12:00 Turbo Dudley - psi agent Odcinek: 120
12:20 Turbo Dudley - psi agent Odcinek: 121
12:55 Fanboy i Chum Chum Odcinek: 120
13:30 Zagroda według Otisa Odcinek: 103
14:00 Johnny Test Odcinek: 14
14:20 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 1 Sezon: 2
14:55 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 2 Sezon: 2
15:20 Sabrina Odcinek: 17
15:55 Jaś i magiczna fasola
17:20 Fineasz i Ferb Odcinek: 10 Sezon: 2
18:00 Gumisie Odcinek: 2 Sezon: 5
18:35 Kaczor Donald przedstawia Odcinek: 7
19:10 Zaklinacz psów Odcinek: 26
19:35 Aukcja w ciemno Odcinek: 24 Sezon: 2
20:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 25 Sezon: 2
20:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 22 Sezon: 2
21:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 23 Sezon: 2
21:35 Zbuntowany anioł Odcinek: 136
22:30 Jednostka specjalna Odcinek: 6
23:30 Kryminalne zagadki Odcinek: 12 Sezon: 4
0:30 Gwiazdy polskiego kabaretu Odcinek: 16
1:30 W blasku fleszy Odcinek: 2
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 10
2:30 Menu na miarę Odcinek: 6
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 11
3:25 Menu na miarę Odcinek: 7
3:50 Dyżur Odcinek: 10
4:15 JRG w akcji Odcinek: 5
4:40 Dyżur Odcinek: 11
5:05 JRG w akcji Odcinek: 8
5:30 Dyżur Odcinek: 15 Sezon: 2

ATM Rozrywka
5:00 Wstawaj! Gramy!
6:00 Wstawaj! Gramy!
7:00 Wstawaj! Gramy!
8:00 Casper Odcinek: 7
8:10 Kot Felix Odcinek: 7
8:20 Kaczor Daffy Odcinek: 4
8:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 13
8:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 14
8:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 7
9:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 66
9:30 Na kocią łapę Odcinek: 26
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 44 Sezon: 2
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 45 Sezon: 2
11:00 Warto kochać Odcinek: 7
12:00 Pensjonat pod Różą Odcinek: 109
12:50 Pierwsza miłość Odcinek: 1917
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 202
14:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 86
14:30 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 87
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 263
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 11
16:30 Na kocią łapę Odcinek: 27
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 33 Sezon: 2
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 34 Sezon: 2
18:00 W pogoni za UFO Odcinek: 2
19:00 Warto kochać Odcinek: 8
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 262
21:00 Graczykowie Odcinek: 17
21:30 Graczykowie Odcinek: 18
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 46 Sezon: 2
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 47 Sezon: 2
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 265
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 266
0:00 Synowie Odcinek: 4
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 46 Sezon: 2
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 47 Sezon: 2
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 299
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 92
3:30 Linia życia Odcinek: 63
4:00 Linia życia Odcinek: 64
4:30 Daleko od noszy Odcinek: 46 Sezon: 2

TV Polonia
06:05 "Bo tutaj jest jak jest..." Borysewicz & Kukiz; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (225); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc.15/19  Wielka nuda; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 37 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 7/75 - Samochód; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem - odc. 3/3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 34. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2013 - Kabaretowa noc pod gwiazdami; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Bory chrobotkowe - przyrodnicza osobliwość Polski - film przyrodniczy; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:50 Złotopolscy - odc. 961* - Powrót Violi; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Fascynujące Śląskie - Dr Krystyna Doktorowicz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 37 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Interameryka - Paweł (493); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 "Bo tutaj jest jak jest..." Borysewicz & Kukiz; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Bulionerzy - odc. 7/75 - Samochód; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 8 - Opowieść swojska; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Nowa - odc. 5 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - Nowy Orlean - Agnieszka i Szymon (494); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kofta, Kreczmar, Janczarski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 36 Mierzeja Wiślana; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 37 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /4/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sześć milionów sekund - odc.15/19  Wielka nuda; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 8 - Opowieść swojska; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Nowa - odc. 5; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Nowy Orlean - Agnieszka i Szymon (494); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 7/75 - Samochód; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:40 Kurier Pojednania - Relacja z wręczenia Nagrody Jana Nowaka Jeziorańskiego - Wrocław 2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:15 Studio Kultura - Z biegiem lat z biegiem dni - Kraków 1886; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:19 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1886; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 MDM - Film Erica Bednarskiego o architekturze i ideologii (MDM - A film by Eric Bednarski about architecture and ideology); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Hi way -  txt. str. 777  89'; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Jacek Borusiński; wyk.:Jacek Borusiński, Dariusz Basiński, Maciej Słota, Jadwiga Basińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Klasyczny wtorek - Co tu jest grane ? - odc.8; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Klasyczny wtorek - Co tu jest grane ? - odc.9; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wakacje z Madonną -  txt. str. 777  81'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1983); reż.:Jerzy Kołodziejczyk; wyk.:Marta Klubowicz, Krzysztof Kiersznowski, Marta Stebnicka, Maria Stokowska, Ewa Leśniak, Ryszard Sobolewski, Andrzej Zieliński, Jerzy Kołodziejczyk, Lidia Bienias; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Powrót do ulubionych… - Alfabet komediantów - Magdalena Zawadzka; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Studio Kultura - Z biegiem lat z biegiem dni - Kraków 1886; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1886; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Rozmowy poSzczególne - z Jerzym Stuhrem rozmawia Agata Buzek (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 MDM - Film Erica Bednarskiego o architekturze i ideologii (MDM - A film by Eric Bednarski about architecture and ideology); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jest mi lekko  88'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1982); reż.:Janusz Kidawa; wyk.:Renata Zarębska, Piotr Probosz, Mieczysław Całka, Aleksander Fogiel, Marek Gołębiowski, Wincenty Grabarczyk, Jolanta Juraszek, Władysław Kornak, Michał Leśniak, Leon Niemczyk; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dzika kraina (Wild Life); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Mad Men s. IV - odc. 2/13 (odc. 2/13) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 25 lat wolności - Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza -  txt. str. 777  101'; komediodramat kraj prod.Polska (1993); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Edward Dziewoński, Katarzyna Skrzynecka, Stanisława Celińska, Janusz Gajos, Jan Peszek, Artur Barciś, Marek Kondrat, Leonard Pietraszak, Zbigniew Zamachowski, Zofia Czerwińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Młoda Polska - Chomik  30'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2011); reż.:Bartłomiej Ignaciuk; wyk.:Marcin Perchuć, Paweł Wilczak, Magdalena Celówna, Wacław Bogdański, Adrian Gąsior, Magdalena Różczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Mad Men s. IV - odc. 2/13 (odc. 2/13) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Kino nocne - Do szpiku kości (Winter's Bone)  95'; dramat kraj prod.USA (2010); reż.:Debra Garnik; wyk.:Jennifer Lawrence, John Hawkes, Kevin Breznahan, Dale Dickey; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Złodzieje rowerów w CDQ; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Centrum Św. Jana; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Podróżnik - Lesedi; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Zaproszenie - Sama tuła się do Warty; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Zaproszenie - Ze Skrzycznego leć na Bielsko; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miniatury włoskie - Caprese Di Michelangioli; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Nicolas Le Floch - Kolacja żebraków cz. 2 (Nicolas Le Floch / Le diner des gueux ep. 2); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dzika Polska - Dookoła sokoła; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Nad Pacyfikiem (8); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Koło historii - Studencki eter; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Spór o historię - Schyłek wielkiej Europy. Zawieszenie broni; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Flesz historii - odc. 185; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
12:50 Batalion ZOŚKA okruchy historii  28'; film dokumentalny; reż.:Mariusz Malec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Kryptonim Inspirator; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Spotkanie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Cafe Historia - 1989 Jesień Narodów; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Sensacje XX wieku - Jak hartowała się stal; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Sensacje XX wieku - Śmierć Stalina; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Nicolas Le Floch - Zbrodnia z ulicy Francs - Bourgeois cz. 1 (Nicolas Le Floch / L’affaire de la rue Francs - Bourgeois ep. 1); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kalendarium historyczne - Bez komentarza - Spotkanie Jana Pawła II z Parlamentem RP - 1; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Bez komentarza - Spotkanie Jana Pawła II z Parlamentem RP - 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dziennik telewizyjny - 10.06.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Pierwsza wojna światowa - odc. 8 Rewolta (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Ex Libris - odc. 176; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:55 Polska i świat z historią w tle - Diabelski pomysł; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Sensacje XX wieku - Fabryki śmierci cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Sensacje XX wieku - Fabryki śmierci cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Hubal -  txt. str. 777  126'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1973); reż.:Bohdan Poręba; wyk.:Ryszard Filipski, Małgorzata Potocka, Tadeusz Janczar, Stanisław Niwiński, Kazimierz Wichniarz, Emil Karewicz, Jan Stawarz, Zygmunt Malanowicz, Bolesław Idziak, Jerzy Korsztyn; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Wszystko co kocham -  AD  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Borcuch; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz, Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza, Marek Kalita, Zygmunt Malanowicz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (The best 1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 19 (71) Macedonia "W stolicy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne grillowanie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 40 - Amazonka -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Kuba Wojewódzki (8); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Dzieciaki górą - odc. 44; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Śpiewające fortepiany - (19); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 22; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (13) - Góry i góralszczyzna; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Życie to Kabaret - Formacja Chatelet (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Gra muzyka - /4/; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Muzyka łączy pokolenia - Piotr Szczepanik i Maciej Maleńczuk; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Szansa na Sukces - Dzieciom; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - 4 Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga ja cię kocham - cz. 3; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Krzysztof Krawczyk (4); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc 41 - Oaza wolności -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Makłowicz w podróży - Podróż 19 (72) Macedonia "Stare wino"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Ogórkowa kuchnia -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 23; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (20); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Kabaretowy Klub Dwójki - Pora relaksu, jak się odstresować (16); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (8) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Laskowik & Malicki (13); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Niezapomniane Koncerty - Made in Polska - MELA KOTELUK; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /22/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Życie to Kabaret - I kto to mówi? - (13); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Kabaret POTEM przedstawia - Z Kolbergiem przez świat; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:21 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:18 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:59 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Twoje Info; STEREO, 16:9
00:43 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:51 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:06 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:38 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:45 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:57 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:58 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:10 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:27 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:31 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Droga do Brazylii - odc. 2 (Road to the 2014 FIFA World Cup); magazyn piłkarski kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9
08:30 Droga do Brazylii - odc. 4 (Road to the 2014 FIFA World Cup); magazyn piłkarski kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9
09:05 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Jak przychodzi zbawienie -  txt. str. 777; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Droga do Brazylii - odc. 5 (Road to the 2014 FIFA World Cup); magazyn piłkarski kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9
12:10 Droga do Brazylii - odc. 6 (Road to the 2014 FIFA World Cup); magazyn piłkarski kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Europy - Wiedeń - Finały (2/1: K1W i C2); STEREO, 16:9
13:45 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Europy - Wiedeń - Finały (2/2: K1W Team i C2 Team); STEREO, 16:9
14:45 Jeździectwo - CSIO Sopot - Konkurs 6 barier; relacja; STEREO, 16:9
15:45 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Żużel - Nice Polska Liga: Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów; STEREO, 16:9
18:35 Filmy na podium; STEREO, 16:9
18:40 Legendy futbolu - Ronaldo (Ronaldo); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Legendy futbolu - Ronaldinho (Ronaldinho); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Filmy na podium; STEREO, 16:9
20:05 Lekkoatletyka - Memoriał Janusza Kusocińskiego - Szczecin; STEREO, 16:9
22:00 Piąty Stadion - odc. 111, Zakład (seria V odc. 10); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Legendy futbolu - Raul (Raul); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Filmy na podium; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Boks - Gala WSB: Azerbejdżan - Kuba - Finał (1); STEREO, 16:9
01:25 Zakończenie dnia

TVP ABC
06:10 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Smerfy - Każdy obraz smerfuje historię, odc. 55 (Every picture smurfs a story); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Zygzaki - Język; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 10 - Jak na to wpadłeś, Kajetanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Kasztaniaki - Na pomoc, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Piosenki Pana Tenorka - Bałagan jak huragan; teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Sałatki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Moliki książkowe; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Karrypel kontra Groszki - odc. 1 - Latający Królik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Kangurek Hip-Hop - odc. 4 Borsuk; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Smerfy - Każdy obraz smerfuje historię, odc. 55 (Every picture smurfs a story); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i Grizzly; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Miś Uszatek - Latawiec, odc. 26; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Bolka i Lolka - Lotnia, odc. 49; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zygzaki - Język; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Bąblandia - Upał odc. 22; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 10 - Jak na to wpadłeś, Kajetanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kasztaniaki - Na pomoc, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Sałatki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Moliki książkowe; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Bąblandia - Jeżyk odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Karrypel kontra Groszki - odc. 1 - Latający Królik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Smerfy - Mały śmierdzielek, odc. 54 (Born Rotten); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i lew; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Miś Uszatek - Złoty dzwoneczek, odc. 25; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przygody Bolka i Lolka - Wakacyjne szlaki, odc. 48; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Piosenki Pana Tenorka - Oj dana dana; teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Zygzaki - Język; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 26 - Smacznego, kudłaty kolego; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 10 - Jak na to wpadłeś, Kajetanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Kasztaniaki - Na pomoc, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Sałatki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Moliki książkowe; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Karrypel kontra Groszki - odc. 1 - Latający Królik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Bąblandia - Domek odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Smerfy - Czasem, podczas pełni, odc. 52 (One In a Blue Moon); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i hipopotam; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Miś Uszatek - Jeden taki, drugi taki, odc. 24; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Przygody Bolka i Lolka - Wędrowny cyrk, odc. 47; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 25 - Konkurs ogrodniczy; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Tajna misja - Odc 7/24 Orły ze Wschodu cz 3 (Mission Top Secret); serial przygodowy kraj prod.Australia (1992); Dla małoletnich od lat 7
16:25 Awantura o Basię - odc 8 Awantura ósma, czyli rzecz o poszukiwaniu utraconej przeszłości -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Domowe przedszkole - W królestwie guzików; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów - Jajka na wierzbie (Jajka na wierzbie); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1986); Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kasztaniaki - Rozkład lotów, odc. 31; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ala i As - Malowany dzbanek; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Karrypel kontra Groszki - odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Śpiewaj z nami - Miś Uszatek, odc. 1; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Skrzydlaty czarownik, odc. 56 (The winged wizard); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i mrówkojad; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Miś Uszatek - Babuleńka, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Morska wyprawa, odc. 50; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Tajna misja - Odc 8/24 Orły ze Wschodu cz 4 (Mission Top Secret); serial przygodowy kraj prod.Australia (1992); Dla małoletnich od lat 7
20:30 Awantura o Basię - odc. 9 - Awantura dziewiąta, czyli rzecz o niespodziewanym spadku -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Duże dzieci - (67); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 1000 pierwszych dni - odc. 6; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Zakończenie dnia

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Świadkowie
9:10 W służbie Sercu Jezusowemu - ks. Sebastian Pelczar
9:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
10:00 Informacje dnia
10:15 Jak my to widzimy
10:45 Tydzień z Ziemi Świętej
11:05 Mocni w wierze
11:30 Święty na każdy dzień
11:35 Serce i oblicze Boga
11:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Pop-oratorium "Moja Milość" w wykonaniu Zespołu Muzyki Sakralnej Lumen
13:35 Ruch Czystych Serc
13:55 Ocalić życie
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Kalejdoskop młodych
16:40 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu
16:45 Kazembe
17:00 Aromatyczne inspiracje
17:20 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Święty na każdy dzień
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:00 Msza Święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w Bazylice Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Bonhoeffer - wartość łaski
23:25 Opowieść o Gladys Aylward
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:00 Msza Święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w Bazylice Archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
6:15 Bioetyczny detektyw
6:35 Święty na każdy dzień
6:40 Kantata dla Maryi "Przy sercu Twoim"
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Akwarium, czyli samotność szpiega: Nabór (1/4) - serial obyczajowy
7:10 Akeelah i jej nauczyciel - dramat obyczajowy, USA 2006
9:20 Andzia: Rodzinne święto na Przylądku Północnym (13) - serial animowany
9:35 Andzia: Podwieczorek u królowej (14) - serial animowany
9:55 Wszystko, czego pragnę - komedia, Kanada/USA 2002
11:50 Mężczyzna moich marzeń - komedia romantyczna, Francja/Wielka Brytania 2002
13:35 Królowa - film biograficzny, Francja/Wielka Brytania/Włochy 2006
15:40 Mila księżycowego światła - dramat obyczajowy, USA 2002
17:55 Doktor Żywago (1/2) - film obyczajowy, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2002
20:15 Fan - thriller, USA 1996
22:40 Pole rażenia - thriller, USA 1993
0:45 Skazany na piekło - dramat sensacyjny, USA 2003
2:45 Chłopi: Jagna (2-ost.) - film obyczajowy, Polska 1973
4:25 Zodiak - film krótkometrażowy, Grecja 2011
5:00 216 miesięcy - film krótkometrażowy, Francja 2012
5:40 Pokój 606 - film krótkometrażowy, Szwajcaria 2012
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu
6:05 Copernicus Odcinek: 7
6:35 Teletubisie Odcinek: 12 Sezon: 14
7:05 In the Night Garden Odcinek: 12 Sezon: 2
7:40 Jak to się robi? Odcinek: 32
7:50 Sąsiedzi Odcinek: 32
8:00 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 12 Sezon: 2
8:20 Para daje radę Odcinek: 26
9:15 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 6
10:15 Kuchenni detektywi Odcinek: 6
10:45 Lista Fokusa Odcinek: 19
11:15 Para daje radę Odcinek: 27
12:15 Fabryka jedzenia Odcinek: 6 Sezon: 2
12:50 Najświętsze miejsca Jerozolimy
13:55 Życie Bałtyku Odcinek: 24
14:30 Piwnice Jukatanu - ogrody Belize Odcinek: 4
15:05 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 19 Sezon: 2
15:40 Szkoła opieki nad zwierzakami Odcinek: 2
16:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 6
16:45 Ekstremalni do bólu Odcinek: 12 Sezon: 2
17:15 X-tremalna kolekcja Odcinek: 21
17:50 Wehikuł czasu Odcinek: 610
17:55 Fabryka jedzenia Odcinek: 6 Sezon: 2
18:30 Lista Fokusa Odcinek: 20
19:05 Rzymskie zabójstwo
20:10 Chachapoya: zagadka wymarłej cywilizacji
21:15 Dahmer - Akta seryjnego mordercy
22:25 Korea Północna z ukrycia
22:55 Podróże motocyklowe Drake'a McElroya Odcinek: 5
23:25 Koszmar z sąsiedztwa Odcinek: 13
0:30 Lista Fokusa Odcinek: 18
1:00 X-tremalna kolekcja Odcinek: 21
1:30 Ekstremalni do bólu Odcinek: 12 Sezon: 2
2:00 Kuchenni detektywi Odcinek: 6
2:30 Copernicus Odcinek: 7
3:00 Życie Bałtyku Odcinek: 24
3:30 Para daje radę Odcinek: 27
4:30 Lista Fokusa Odcinek: 20
5:00 Piwnice Jukatanu - ogrody Belize Odcinek: 5
5:30 Badacze natury Odcinek: 6
5:45 Badacze natury Odcinek: 11

Tele 5
6:25 Janosik Odcinek: 6
7:30 Telezakupy
11:00 Łowcy nagród
12:30 Telezakupy
13:00 Fala śmierci Odcinek: 2
14:55 Janosik Odcinek: 10
15:55 Z Archiwum X Odcinek: 9 Sezon: 6
16:55 Tulipan Odcinek: 4
17:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 10 Sezon: 8
18:55 Talizman Odcinek: 18
20:00 Tulipan Odcinek: 6
21:20 Wiedźmin Odcinek: 1
22:25 Pod przykrywką Odcinek: 12 Sezon: 2
23:45 Niebezpieczna współlokatorka
1:25 Telezakupy
4:25 Nocny patrol

Polonia 1
6:05 Nieźle kliknięci Odcinek: 21
6:35 Disco Bandżo
7:40 Celeste Odcinek: 153
8:30 Pasmo programowe telewizji TOP SHOP
15:45 Łowcy nagród
17:00 Łowcy nagród
18:35 Benny Hill Odcinek: 47
19:40 Bunt na okręcie
22:25 Różowa noc
5:50 Przerwa w nadawaniu

TVN 24
5:55 Serwis informacyjny, pogoda
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Skrót informacji
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Skrót informacji
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Skrót informacji
7:30 Jeden na jeden
7:45 Skrót informacji
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Skrót informacji
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
11:30 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
12:00 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
12:30 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
13:00 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
13:30 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
14:00 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
14:30 Serwis informacyjny, biznes, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:30 Czarno na białym
21:00 Teleserwis, pogoda
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:40 Kropka nad i
1:05 Czarno na białym
1:30 Szkło kontaktowe
2:20 Maja w ogrodzie
2:45 Ciąg dalszy nastąpił
3:10 Kropka nad i
3:35 Inny punkt widzenia
4:15 Polska i świat
4:35 Maja w ogrodzie
5:00 Fakty po Faktach
5:35 Kropka nad i

Polsat News
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:50 Graffiti
9:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Serwis informacyjny
10:25 Pogoda
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Pogoda
11:00 Serwis informacyjny
11:25 Pogoda
11:30 Serwis informacyjny
11:40 Pogoda
11:45 Graffiti
12:00 Serwis informacyjny
12:25 Pogoda
12:30 Serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 Serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 Serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 Serwis informacyjny
14:25 Pogoda
14:30 Serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 Serwis informacyjny
15:20 Sport
15:25 Pogoda
15:30 Serwis informacyjny
15:35 Światowidz
15:50 Wydarzenia popołudniowe
16:10 Rozmowa "Wydarzeń"
16:30 Serwis informacyjny
16:50 Pogoda
16:55 Gdzie warto bywać
17:00 To jest dzień
18:25 Pogoda
18:30 Biznes informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:35 Interwencja
19:55 Pogoda
20:00 To był dzień
21:00 Polska - magazyn reporterów krajowych
21:25 Pogoda
21:30 Tak czy nie
22:00 Wydarzenia Opinie Komentarze
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Informacje dnia
23:50 Pogoda
23:55 Gość "Wydarzeń"
0:15 To był dzień
1:15 Biznes informacje
1:35 Przerwa w nadawaniu

Superstacja
5:50 Telesprzedaż
11:15 Informacje dnia, pogoda
11:40 Krzywe zwierciadło
12:15 Informacje dnia, pogoda
12:40 Nie ma żartów
13:15 Informacje dnia, pogoda
13:40 Na tapecie
14:15 Informacje dnia, pogoda
14:40 Raport
15:15 Informacje dnia, pogoda
15:40 Raport
16:15 Informacje dnia, pogoda
16:40 Na tapecie
17:15 Informacje dnia, pogoda i sport
17:30 Więc jak?
17:45 Wojtek Jagielski na żywo
18:15 Informacje dnia, pogoda i sport
18:45 Bez ograniczeń
19:15 Informacje dnia, pogoda i sport
19:45 Rozmowa dnia
20:15 Informacje dnia, pogoda i sport
20:45 Krzywe zwierciadło
21:45 Nie ma żartów
22:15 Wojtek Jagielski na żywo
22:50 Finał dnia
23:25 Więc jak?
23:50 Bez ograniczeń
1:30 Rozmowa dnia
2:00 Nocne pasmo powtórkowe

Animal Planet
6:00 Wszystko o psach
7:00 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 21 Sezon: 5
8:00 Słodkie dzieciństwo
9:00 Rzeczne potwory Sezon: 3
10:00 Mieszkanie na pniu
11:00 Dzikość bez cenzury
12:00 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 2 Sezon: 8
13:00 Policja dla zwierząt w San Francisco Sezon: 6
14:00 Łowcy aligatorów
15:00 Bear Grylls: Szkoła przetrwania
16:00 Królestwo dinozaurów
17:00 Zwierzęcy Armagedon
18:00 Rzeczne potwory Sezon: 4
19:00 Świat przyrody Sezon: 4
20:00 Nietypowi pupile Odcinek: 6
21:00 Gryzący mordercy Odcinek: 2
22:00 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 12 Sezon: 7
23:00 Policja dla zwierząt w RPA Odcinek: 8
0:00 Policja dla zwierząt w Phoenix Sezon: 10
1:00 Nietypowi pupile Odcinek: 6
2:00 Gryzący mordercy Odcinek: 2
2:48 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 9 Sezon: 5
3:36 Policja dla zwierząt w San Francisco Sezon: 6
4:24 Na posterunku Sezon: 6
5:12 Na ratunek przyrodzie Odcinek: 6 Sezon: 9
5:36 Małpie życie Odcinek: 12 Sezon: 3

TVS
7:00 Telezakupy
8:30 Muzyczny budzik
8:55 Bajkowa TVS
11:30 My wam to zagramy
12:05 Propozycje do Muzycznego relaksu
12:20 Muzyczne podróże
13:20 Gdzie jesteś?
13:50 Policjanci z Maastricht
14:50 Propozycje do Muzycznego relaksu
15:05 Propozycje do Listy śląskich szlagierów
15:30 Express Silesia
16:55 Silesia Informacje
17:05 Sportowa ofensywa
17:30 W oku miasta
17:45 Silesia Informacje
18:05 Bajkowa TVS
20:00 Silesia Informacje
20:30 Policjanci z Maastricht
21:25 Gdzie jesteś?
21:55 Katastrofy w przestworzach
23:00 8 smaków Europy
0:05 Wyrok
1:30 Emisja nocna

Kino Polska
6:00 Bołdyn - dramat wojenny, Polska 1981
8:30 Studio Kino Wolność: Jan Englert (3) - program kulturalny
9:00 Pamiętny rok 1989 (2) - film dokumentalny, Polska 1990
10:05 Ostatni kurs - film kryminalny, Polska 1963
12:00 Na kłopoty... Bednarski: Znak węża (5) - serial kryminalny
13:25 Barwy walki - dramat wojenny, Polska 1964
15:05 Czterdziestolatek: Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie (21) - serial obyczajowy
16:25 Zmiennicy: Pocałuj mnie, Kasiu (14) - serial komediowy
17:45 Zmiennicy: Nasz najdroższy (15) - serial komediowy
19:00 Chłopi: Śmierć Boryny (10) - serial obyczajowy
20:15 Wtorki z Polską Kroniką Filmową: Kroniki futbolowe (2) - magazyn piłkarski
20:45 Wtorki z Polską Kroniką Filmową: PKF 32AB/78 - kronika filmowa
21:10 Wtorki z Polską Kroniką Filmową: PKF 20/82 - kronika filmowa
21:25 Zmiennicy: Ceny umowne (1) - serial komediowy
22:35 Zmiennicy: Ostatni kurs (2) - serial komediowy
23:50 Trzy dni bez wyroku - film sensacyjny, Polska 1991
1:50 Młode kadry: Pogodna - film dokumentalny, Polska 2009
2:25 Młode kadry: Kierunek: Islandia - film krótkometrażowy, Polska 2008
2:55 Młode kadry: Henio, idziemy na Widzew - film dokumentalny, Polska 2007
3:30 Młode kadry: Biuro rzeczy zagubionych - etiuda filmowa, Polska 2011
3:45 Młode kadry: Życie 1.0 - film animowany, Polska 2006
4:15 Młode kadry: Dom dla lalek - etiuda filmowa, Polska 2014
4:25 Młode kadry: Videonotacje: Bez widza - cykl dokumentalny
4:30 Młode kadry: Videonotacje: Klub Relaks - cykl dokumentalny
4:35 Młode kadry: Videonotacje: Poszukuję pewnej osoby - cykl dokumentalny
4:45 Młode kadry: Fundacja Kultura - komediodramat, Polska 2009
5:20 Młode kadry: Za horyzont - etiuda filmowa, Polska 2007
5:55 Zakończenie programu

TTV
5:45 Blisko ludzi
6:15 Express
6:30 Czarno na białym
7:05 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 320
7:50 Kuchenne koszmary Odcinek: 7
8:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2104
9:45 Wiem, co jem. Bosacka na tropie Odcinek: 3 Sezon: 2
10:45 Sąd rodzinny Odcinek: 59
11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 303
12:40 Blisko ludzi
13:10 Czarno na białym
13:45 Ukryta prawda Odcinek: 7
14:45 Życie w przepychu Odcinek: 15
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Komornik Odcinek: 4
16:35 Drogowi piraci Odcinek: 7
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Idealna niania... bez sekretów Odcinek: 4
18:40 Kartoteka Odcinek: 13 Sezon: 5
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Wojny magazynowe Odcinek: 11 Sezon: 3
20:35 Luksusowe zachcianki Odcinek: 10 Sezon: 2
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Świat bez fikcji Odcinek: 1 Sezon: 6
22:30 Taboo Odcinek: 6 Sezon: 7
23:30 Ukryte pragnienia Odcinek: 2
0:30 Ostre cięcie Odcinek: 5 Sezon: 2
1:10 Zdesperowane Brytyjki Odcinek: 2
2:05 Blisko ludzi
2:35 Rozmowy w toku Odcinek: 2104
3:25 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 317
4:05 Na poddaszu Odcinek: 39
4:35 Na poddaszu Odcinek: 40
5:20 Przerwa w nadawaniu

Cartoon Network
6:00 Tom i Jerry
6:25 Tom i Jerry
6:35 Niesamowity świat Gumballa
6:50 Niesamowity świat Gumballa
7:15 Młodzi Tytani: Akcja!
7:40 Inazuma 11
8:05 Garfield
8:35 Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk
9:00 Niesamowity świat Gumballa
9:25 Laboratorium Dextera
9:40 Ben 10
10:05 Maraton mix: Harcerz Lazlo
11:25 Ben 10: Omniverse
11:50 Ben 10: Omniverse
12:15 Chojrak - tchórzliwy pies
12:40 The Looney Tunes Show
13:05 Plan totalnej porażki
13:30 Xiaolin Chronicles
13:55 Niesamowity świat Gumballa
14:20 Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk
14:50 Młodzi Tytani: Akcja!
15:15 Inazuma 11
15:45 Akademia CN - Futbol
15:50 Atomówki
16:15 Totalna Porażka w trasie
16:40 Angelo rządzi
17:00 Niesamowity świat Gumballa
17:15 Niesamowity świat Gumballa
17:40 Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk
18:05 Xiaolin Chronicles
18:30 Młodzi Tytani: Akcja!
18:55 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
19:20 Ben 10: Omniverse
19:45 Pora na przygodę!
20:10 Zwyczajny serial
20:35 Plan totalnej porażki
21:00 Pora na przygodę!
21:50 Zwyczajny serial
22:40 Laboratorium Dextera
22:50 Fantastyczna czwórka
23:15 Gormiti
23:45 Krowa i kurczak
23:50 Niesamowity świat Gumballa
0:15 Krowa i kurczak
0:20 Garfield
0:50 Eliot Kid
1:20 Robotboy
1:45 Fantastyczna czwórka
2:10 Gormiti
2:40 Chop Socky Chooks: kung fu kurczaki
3:05 Niesamowity świat Gumballa
3:30 Garfield
4:00 Krowa i kurczak
4:05 Eliot Kid
4:35 Robotboy
5:00 Krowa i kurczak
5:05 Niesamowity świat Gumballa

Disney Channel
6:00 Nie ma to jak hotel
6:25 Powodzenia, Charlie!
6:50 Austin i Ally
7:15 Czarodzieje z Waverly Place
7:35 Auta - odcinek specjalny
7:40 Liv i Maddie
8:10 Mako Mermaids
8:35 Jessie
9:00 Nadzdolni
9:30 Powodzenia, Charlie!
9:55 Blog na cztery łapy
10:20 Austin i Ally
10:45 Nadzdolni
11:15 Jessie
11:40 Taniec rządzi!
12:05 Słoneczna Sonny
12:30 Wolfblood
13:00 Czarodzieje z Waverly Place
13:25 Austin i Ally
13:50 Powodzenia, Charlie!
14:15 Mako Mermaids
14:45 Austin i Ally
15:10 Austin i Ally
15:35 Austin i Ally
16:00 Violetta
16:50 Mako Mermaids
17:15 Powodzenia, Charlie!
17:40 Blog na cztery łapy
18:10 Jessie
18:35 Nadzdolni
19:00 Wolfblood
19:25 Auta - odcinek specjalny
19:30 Austin i Ally
20:00 Violetta
20:50 Powodzenia, Charlie!
21:15 Blog na cztery łapy
21:40 Mako Mermaids
22:05 Wolfblood
22:30 Czarodzieje z Waverly Place
22:55 Moja niania jest wampirem
23:20 Nie ma to jak hotel
23:45 W.I.T.C.H.
0:10 Wolfblood
0:35 Violetta
1:25 W.I.T.C.H.
1:50 Wolfblood
2:15 Violetta
3:05 W.I.T.C.H.
3:30 Wolfblood
3:55 Violetta
4:45 W.I.T.C.H.
5:10 Wolfblood
5:35 Do dzwonka Cafe
5:45 Do dzwonka Cafe

Disney XD
6:00 Duch i nas dwóch
6:20 Randy Cunningham: nastoletni ninja
6:45 Z kopyta
7:10 Oddział specjalny
7:35 Mega Spiderman
8:00 Marvel Avengers: Zjednoczeni
8:25 Galactik Football
8:50 W jak wypas
9:20 Doraemon
9:50 Mega Spiderman
10:15 Randy Cunningham: nastoletni ninja
10:40 Leci królik
11:05 W tę i nazad
11:30 Pokémon: Przygody w Unovie
11:55 Mega Spiderman
12:20 Max Steel
12:45 Iron Man: Armored Adventures
13:10 Fineasz i Ferb
13:35 Strange Hill High
14:00 Camp Lakebottom
14:25 Myszka Miki
14:30 Oddział specjalny
14:55 Mega Spiderman
15:20 Doraemon
15:50 Galactik Football
16:15 Fineasz i Ferb
16:45 Duch i nas dwóch
17:10 Paczki z planety X
17:35 Z kopyta
18:00 Oddział specjalny
18:25 Fineasz i Ferb
18:50 Mega Spiderman
19:15 Marvel Avengers: Zjednoczeni
19:40 Max Steel
20:10 Crash i Bernstein
20:35 Crash i Bernstein
21:00 Crash i Bernstein
21:25 Randy Cunningham: nastoletni ninja
21:50 Fort Boyard - Ostateczne starcie
22:20 Strange Hill High
22:45 Duch i nas dwóch
23:10 Iron Man: Armored Adventures
23:35 Leci królik
0:00 Randy Cunningham: nastoletni ninja
0:20 Duch i nas dwóch
0:45 Strange Hill High
1:05 Galactik Football
1:30 Iron Man: Armored Adventures
1:50 Leci królik
2:15 Randy Cunningham: nastoletni ninja
2:35 Duch i nas dwóch
3:00 Strange Hill High
3:20 Galactik Football
3:45 Iron Man: Armored Adventures
4:05 Leci królik
4:30 Strange Hill High
4:50 Galactik Football
5:15 Iron Man: Armored Adventures
5:35 Leci królik

Disney Junior
6:00 Specjalny agent Oso Odcinek: 41
6:15 Przystanek dżungla Odcinek: 3
6:30 Opowieści z Kręciołkowa Odcinek: 28
6:45 Zou Odcinek: 50
7:00 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 10
7:25 Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie Odcinek: 10
7:40 Calimero Odcinek: 4
8:00 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 75
8:25 Klinika dla pluszaków Odcinek: 36
8:35 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 10
8:45 Henio Tulistworek Odcinek: 21
9:00 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 16
9:25 Zou Odcinek: 7
9:40 Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie Odcinek: 10
9:50 Miś Muki Odcinek: 36
10:05 Calimero Odcinek: 1
10:30 Klinika dla pluszaków Odcinek: 32
10:40 Art Attack Odcinek: 57
11:05 Johnny And the Sprites Splits Odcinek: 4
11:20 Henio Tulistworek Odcinek: 17
11:30 Nowe przygody Kubusia Puchatka Odcinek: 36
11:55 Calimero Odcinek: 1
12:15 Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie Odcinek: 9
12:30 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 75
12:55 Henio Tulistworek Odcinek: 17
13:05 Henio Tulistworek Odcinek: 18
13:20 Klinika dla pluszaków Odcinek: 36
13:35 Klinika dla pluszaków Odcinek: 9
13:45 Julius Junior Odcinek: 3
14:00 Butik Minnie Odcinek: 9
14:05 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 10
14:30 Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie Odcinek: 10
14:45 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 10
15:00 Butik Minnie Odcinek: 9
15:05 Art Attack Odcinek: 57
15:30 Goofy i inni Odcinek: 8
15:55 Legenda Tarzana Odcinek: 10
16:20 Kacza paczka Odcinek: 9
16:45 Lilo i Stitch Odcinek: 7
17:10 Henio Tulistworek Odcinek: 13
17:20 Henio Tulistworek Odcinek: 14
17:35 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 16
18:05 Piżamiaki Odcinek: 29
18:15 Piżamiaki Odcinek: 30
18:25 Klinika dla pluszaków Odcinek: 19
18:40 Kubusiowe opowieści o przyjaźni Odcinek: 17
18:45 Zou Odcinek: 41
19:00 Podróże Justina Odcinek: 10
19:15 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 10
19:30 Goofy i inni Odcinek: 10
19:55 Legenda Tarzana Odcinek: 13
20:20 Kacza paczka Odcinek: 12
20:45 Lilo i Stitch Odcinek: 9
21:10 Jej Wysokość Zosia Odcinek: 10
21:35 Zou Odcinek: 9
21:50 Klinika dla pluszaków Odcinek: 19
22:05 Kubusiowe opowieści o przyjaźni Odcinek: 18
22:10 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 75
22:35 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 10
22:50 Zou Odcinek: 41
23:10 Klinika dla pluszaków Odcinek: 10
23:25 Klub przyjaciół Myszki Miki Odcinek: 10
23:50 Przystanek dżungla Odcinek: 10
0:10 Art Attack Odcinek: 10
0:30 Zou Odcinek: 19
0:45 Zou Odcinek: 20
0:55 Kubusiowe opowieści o przyjaźni Odcinek: 10
1:00 Przystanek dżungla Odcinek: 19
1:15 Przystanek dżungla Odcinek: 20
1:25 Art Attack Odcinek: 19
1:50 Art Attack Odcinek: 20
2:15 Kubusiowe opowieści o przyjaźni Odcinek: 10
2:20 Miś Muki Odcinek: 45
2:35 Kubusiowe opowieści o przyjaźni Odcinek: 10
2:40 Zou Odcinek: 19
2:50 Zou Odcinek: 20
3:00 Ul Odcinek: 42
3:10 Art Attack Odcinek: 35
3:35 Henio Tulistworek Odcinek: 21
3:55 Kubusiowe opowieści o przyjaźni Odcinek: 10
4:00 Przystanek dżungla Odcinek: 19
4:15 Przystanek dżungla Odcinek: 20
4:30 Art Attack Odcinek: 10
4:50 Specjalny agent Oso Odcinek: 19
5:00 Specjalny agent Oso Odcinek: 28
5:15 Przystanek dżungla Odcinek: 47
5:30 Przystanek dżungla Odcinek: 48
5:45 Złota rączka Odcinek: 146

Eurosport
8:30 Brazilmania - magazyn piłkarski
8:45 Le Mans 24 minuty - magazyn sportów motorowych
9:15 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné - 2. etap: Tarare - Pays d'Olliergues
10:00 Szermierka: Mistrzostwa Europy w Strasburgu - szermierka
11:00 Magazyn wyścigów konnych
11:15 Tenis: Turniej ATP w Queen's - 1. dzień
12:30 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné - 2. etap: Tarare - Pays d'Olliergues
13:30 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné - 3. etap: Ambert - Le Teil
15:00 Tenis: Turniej ATP w Queen's - 2. dzień
17:00 Tenis: Turniej ATP w Queen's - 2. dzień
19:00 Tenis: Turniej ATP w Queen's - 2. dzień
21:00 Le Mans 24 minuty - magazyn sportów motorowych
21:30 Żużel: Liga szwedzka - mecz: Elit Vetlanda - Dackarna Malilla
23:30 Magazyn FIA WTCC
0:05 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné - 3. etap: Ambert - Le Teil
1:00 Le Mans 24 minuty - magazyn sportów motorowych
1:30 Zakończenie programu

Polsat Sport
7:00 Siatkówka kobiet: Liga Europejska - mecz fazy grupowej: Polska - Grecja
9:10 Żużel: Liga angielska - mecz: Belle Vue Aces - Lakeside Hammers
11:20 Piłka nożna - mecz towarzyski: Polska - Litwa
13:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
14:10 Siatkówka mężczyzn: Liga Europejska - mecz fazy grupowej: Polska - Czarnogóra
16:20 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Włochy - Polska
18:30 Puncher - magazyn bokserski
19:40 Piłka ręczna mężczyzn - studio
20:00 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Hiszpania
21:50 Piłka ręczna mężczyzn - studio
22:10 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Nowym Jorku - waga średnia: Sergio Gabriel Martinez - Miguel Cotto
1:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Portugalia - Irlandia
3:00 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra
7:00 Lekkoatletyka: Mityng w Hengelo - lekkoatletyka
9:10 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: USA - Rosja
11:20 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rzymie - lekkoatletyka
13:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Brazylia - Iran
15:40 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
17:20 Żużel: Liga angielska - mecz: Belle Vue Aces - Lakeside Hammers
19:30 Piłka nożna - mecz towarzyski: Polska - Litwa
21:40 Formuła 1: Grand Prix Kanady - Formuła 1
23:50 Piłka nożna - mecz towarzyski: USA - Nigeria
2:00 Zakończenie programu

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Belgia - Kanada
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Belgia - Tunezja
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Australia - Finlandia
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Formuła 1 - Grand Prix Kanady
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Formuła 1 - Grand Prix Kanady
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Australia - Finlandia
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Belgia - Kanada
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Światowa - mecz fazy grupowej
22:45 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:00 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
0:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
0:15 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
1:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
1:15 Zakończenie programu

Orange Sport
6:00 1. liga polska raport
6:30 MKS Polonia Warszawa - Narew Ostrołęka
7:00 Sport raport 24
8:00 Sport raport 24
9:00 1. liga polska raport
9:30 MKS Polonia Warszawa - Narew Ostrołęka
10:00 Sport raport
10:10 Yudel Jhonson - Norberto González
12:00 Sport raport
12:15 Francja - Jamajka
13:00 Sport raport
13:10 Francja - Jamajka
14:00 Sport raport
14:15 1. liga polska
16:00 Sport raport
16:15 Siłownia
17:00 Sport raport
17:15 Ani słowa o polityce
17:45 Reportaż
18:00 Sport raport
18:15 Futbol raport
19:30 Fight raport Odcinek: 85
20:00 Sport raport
20:15 PLMMA 35 w Pińczowie
21:00 Sport raport
21:15 Hyde Park
22:00 Sport raport 24
23:00 1. liga polska
1:00 Sport raport 24
2:00 9,79 sekundy
3:30 Reggie Miller - czas zwycięstwa
5:00 Thierry Henry 1:1

SportKlub
5:00 World of freesports - odc. 23, magazyn sportowy
5:35 Rugby - Mistrzostwa Świata juniorów - mecz fazy grupowej: Walia - Francja
7:35 Rugby - Mistrzostwa Świata juniorów - mecz fazy grupowej: Anglia - Argentyna
9:35 Rugby - Mistrzostwa Świata juniorów - mecz fazy grupowej: Nowa Zelandia - Szkocja
11:30 Studio Moderna - magazyn reklamowy
12:00 Teleshop - magazyn reklamowy
13:00 Studio Moderna - magazyn reklamowy
13:30 Studio Moderna - magazyn reklamowy
14:30 As wywiadu - odc. 67, magazyn sportowy
15:00 Rugby - Mistrzostwa Świata juniorów - mecz fazy grupowej: Walia - Francja
17:00 Snooker - Champion of Champions 2013 - odc. 12, sport
18:00 Rugby - Mistrzostwa Świata juniorów - mecz fazy grupowej: Anglia - Argentyna
19:45 As wywiadu - odc. 68, magazyn sportowy
20:15 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - mecz półfinałowy fazy play-off: FC Barcelona - Valencia Basket
22:00 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - mecz półfinałowy fazy play-off: Unicaja Malaga - Real Madryt
23:45 Snooker - Champion of Champions 2013 - odc. 13, sport
0:45 As wywiadu - odc. 68, magazyn sportowy
1:15 Sporty walki - Cage Warriors - gala w irlandii
3:30 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - mecz półfinałowy fazy play-off: FC Barcelona - Valencia Basket

FightKlub
5:00 Boks - walka: Damaen Kelly - Ian Napa
7:00 Boks - Prime Time Boxing - walka: Joel Diaz Jr. - Tyler Asselstine
9:00 Studio Moderna - magazyn reklamowy
9:30 Teleshop - magazyn reklamowy
10:00 Studio Moderna - magazyn reklamowy
10:30 Teleshop - magazyn reklamowy
11:00 Studio Moderna - magazyn reklamowy
11:30 Teleshop - magazyn reklamowy
12:00 Boks - Golden Boy - walka: Rene Alvarado - Rocky Juarez
14:00 K.O. TC Classics - odc. 18, magazyn sportów walki
15:00 King of the Cage - Breaking Point - sport
17:00 WCK Full Rules Muay Thai - odc. 10, magazyn sportów walki
18:00 Boks - walka: Damaen Kelly - Ian Napa
20:00 Boks - Prime Time Boxing - walka: Joel Diaz Jr. - Tyler Asselstine
22:00 Wrestling - odc. 21
23:00 Armwrestling - walka: Lachezar Savchev - Paul Maiden
23:30 Boks - British Boxing - walka: Steve Roberts - Scott Dixon
0:00 Sporty walki - Cage Warriors - odc. 1, Super Saturday London Show
2:00 K.O. TC Classics - odc. 18, magazyn sportów walki
3:00 Sporty walki - Cage Warriors - odc. 2, Super Saturday London Show

Eska TV
6:00 Dzień dobry
7:00 Eska Fit
8:00 ESKA TV News
8:05 Hity na czasie
9:00 ESKA TV News
9:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Hity na czasie
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 SMS'ka
14:00 ESKA TV News
14:05 SMS'ka
15:00 ESKA TV News
15:05 Gorąca 20
16:00 ESKA TV News
16:05 Gorąca 20
17:00 ESKA TV News
17:05 Hot plota
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Top 5
19:30 Hity na czasie
20:00 Eska Pl
21:00 Jazda po gwiazdach
22:00 Hity na czasie
23:00 Eska Fit
0:00 Polska noc

Polo TV
5:30 Disco polo music
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:10 Kuchnia polowa
10:46 Dance w Polo tv
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Disco polo music
14:00 Hit dnia
14:10 Wszystko mi disco!
15:00 Przebojowe historie
15:23 Disco polo music
16:00 Przebojowe historie
16:13 Disco polo music
17:00 Przebojowe historie
17:15 Discopolot
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90-te
20:00 Przebojowe historie
20:14 Szalone lata 90-te
21:00 Disco Star
22:54 Pikantne Polo tv
23:05 Disco polo music

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 100% muzy
13:00 Top tygodnia
15:00 Chcesz-masz
16:00 100% muzy
23:00 Party Shaker
2:00 Polskanocka
5:00 100% muzy

iTV
5:00 Disco polo show
6:00 Retro Polo
6:45 Disco polo show
8:00 Discobudzik
9:00 Plota
10:00 ITV Hits
11:00 Discostacja
12:00 Jazda po klipach
12:50 ITV Hits
14:00 Plota
15:00 DanceFloor
15:50 ITV Hits
16:00 Discostacja
17:00 Śpiewaj z iTV
17:50 ITV Hits
18:00 Plota
19:00 Złote Przeboje
20:00 Ezo TV
23:45 Hot TV w iTV

Stars.TV
7:00 Best morning
10:00 Best 80's
11:00 Best decision
12:00 Best ballads
13:00 Best of the year
14:00 Best 90's
15:00 Best afternoon
17:00 Best now
18:00 Best party
20:00 Best decision
21:00 Best 80's
22:00 Best of the year
23:00 Best ballads
0:00 Best rock
1:00 Best polish

RBL.TV
6:00 Powstanie
10:00 Hit Me
17:00 Onet Top 10
18:00 25!
20:00 Hit Me
0:00 Polisz rajd

TV.Disco
5:00 Poranek disco polo
8:00 Disco życzenia
10:00 Disco polo lista
12:00 Disco polo hity
14:00 Disco życzenia
17:00 Przeboje disco polo
18:00 Disco polo lista
20:00 Przeboje disco polo
22:00 Disco polo hity

Power TV
6:00 Muzyczny poranek!
10:00 Disco gwiazdy
10:15 Extra klasyka
13:00 Power mix
17:15 Extra klasyka
20:00 100% Power
23:00 Hot Power
2:00 PowerTV.pl

WTK
6:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:05 Serwis komunikacyjny
6:10 Pogoda
6:15 Puls dnia - serwis informacyjny
6:20 Serwis komunikacyjny
6:25 Sport
6:30 Puls dnia - serwis informacyjny
6:35 Serwis komunikacyjny
6:40 Pogoda
6:45 Puls dnia - serwis informacyjny
6:50 Serwis komunikacyjny
6:55 Qulturalny Poznań
7:00 Puls dnia - serwis informacyjny
7:05 Serwis komunikacyjny
7:10 Pogoda
7:15 Puls dnia - serwis informacyjny
7:20 Serwis komunikacyjny
7:25 Sport
7:30 Puls dnia - serwis informacyjny
7:35 Serwis komunikacyjny
7:40 Pogoda
7:45 Puls dnia - serwis informacyjny
7:50 Serwis komunikacyjny
7:55 Qulturalny Poznań
8:00 Puls dnia - serwis informacyjny
8:05 Serwis komunikacyjny
8:10 Pogoda
8:15 Puls dnia - serwis informacyjny
8:20 Serwis komunikacyjny
8:25 Sport
8:30 Puls dnia - serwis informacyjny
8:35 Serwis komunikacyjny
8:40 Serwis komunikacyjny
8:45 Puls dnia - serwis informacyjny
8:50 Pogoda
8:55 Qulturalny Poznań
9:00 Puls dnia - serwis informacyjny
9:25 Serwis komunikacyjny
9:30 Pogoda
9:35 Otwarta antena
9:55 Pogoda
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:15 Na zdrowie
10:30 Pogoda
10:35 Magazyn specjalny
10:50 Serwis komunikacyjny
10:55 Qulturalny Poznań
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:25 Masz prawo
11:30 Pogoda
11:35 Sport
11:45 TeleGniezno
12:00 Pogoda
12:05 Serwis komunikacyjny
12:10 Gość wieczoru WTK
12:20 Gość wieczoru WTK
12:30 Pogoda
12:35 Kurier Pilski
13:00 Pogoda
13:05 Wybitne postacie Uniwersytetu
13:25 Serwis komunikacyjny
13:30 Pogoda
13:35 Panorama pogody
13:40 Sport
13:50 Serwis komunikacyjny
13:55 Qulturalny Poznań
14:00 Pogoda
14:05 Otwarta antena
14:25 Serwis komunikacyjny
14:30 Pogoda
14:35 Gość wieczoru WTK
14:45 Gość wieczoru WTK
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Serwis komunikacyjny
15:10 Otwarta antena
15:30 Pogoda
15:35 Serwis komunikacyjny
15:40 Gość wieczoru WTK
15:50 Masz prawo
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Serwis komunikacyjny
16:10 Serwis komunikacyjny
16:15 Na zdrowie
16:30 Pogoda
16:35 Panorama pogody
16:40 Magazyn specjalny
16:55 Serwis komunikacyjny
17:00 Wieczór WTK
17:10 Qulturalny Poznań
17:20 Pogoda
17:25 Serwis komunikacyjny
17:30 Puls dnia - serwis informacyjny
17:35 Qulturalny Poznań
17:40 Sport
17:45 Serwis komunikacyjny
17:50 Pogoda
17:55 Panorama pogody
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Puls dnia - serwis informacyjny
18:35 Serwis komunikacyjny
18:40 Gość wieczoru WTK
18:50 Pogoda
18:55 Serwis komunikacyjny
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:15 Po poznańsku
19:30 Puls dnia - serwis informacyjny
19:35 Z anteny Lech TV
19:50 Gość wieczoru WTK
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia - serwis informacyjny
20:35 Otwarta antena
20:55 Sport
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia - serwis informacyjny
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Pogoda
21:55 Panorama pogody
22:00 Pogoda
22:15 Po poznańsku
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:35 Z anteny Lech TV
22:50 Pogoda
22:55 Qulturalny Poznań
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:25 Panorama pogody
23:30 Puls dnia - serwis informacyjny
23:35 Łap formę
23:50 Pogoda
23:55 Qulturalny Poznań
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:25 Pogoda
0:30 Puls dnia - serwis informacyjny
0:35 Serwis komunikacyjny
0:40 Sport
0:50 Pogoda
0:55 Qulturalny Poznań
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:15 Na zdrowie
1:30 Puls dnia - serwis informacyjny
1:35 Magazyn specjalny
1:50 Pogoda
1:55 Qulturalny Poznań
2:00 Puls dnia - serwis informacyjny
2:15 Gość wieczoru WTK
2:25 Serwis komunikacyjny
2:30 Puls dnia - serwis informacyjny
2:35 Otwarta antena
2:55 Pogoda
3:00 Puls dnia - serwis informacyjny
3:25 Masz prawo
3:30 Puls dnia - serwis informacyjny
3:35 Serwis komunikacyjny
3:40 Sport
3:50 Pogoda
3:55 Qulturalny Poznań
4:00 Puls dnia - serwis informacyjny
4:25 Serwis komunikacyjny
4:30 Puls dnia - serwis informacyjny
4:35 Gość wieczoru WTK
4:45 Gość wieczoru WTK
4:55 Pogoda
5:00 Puls dnia - serwis informacyjny
5:05 Przerwa w nadawaniu

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:05 Sport, sport, sport
11:30 Dekoder
11:50 Nasze sprawy
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Dla prawo- i leworęcznych
12:15 Mix filmowy
12:55 Migawka
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Konfrontacje
13:45 Pressufka
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Sport, sport, sport
14:25 Migawka
14:30 Po godzinach
15:05 Koniunktura
15:15 Nasze sprawy
15:25 Świat oczami dziecka
15:30 Prześwietlenie
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 Sekretna Łódź
16:15 Wydarzenia flesz
16:20 Biznesowa Łódź
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Gospodarka, głupcze!
16:50 Cztery łapy
17:00 Prosto z miasta
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Hity z pilota
18:00 Migawka
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Zdarzyło się w Łodzi
18:25 Sport flesz
18:30 Bez etatu
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Prosto z miasta
19:30 Sport flesz
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Zdarzyło się w Łodzi
20:55 Biznesowa Łódź
21:00 Nasze sprawy
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Pod prąd
21:50 Nasze sprawy
22:00 Łąkowa 29
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Prosto z miasta
22:30 Sport flesz
22:35 Migawka
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Bez etatu
23:55 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.