FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Mapeciątka - serial anim.
08.50 Jedyneczka - program dla dzieci
09.25 Tajemnicze przygody - serial
10.00 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Harry Belafonte - dla dzieci
10.25 Jim Henson Show
10.55 Telezakupy
11.10 Zwierzęta świata: Tajemniczy świat ogrodów (1/2) - film dok.
11.35 5 minut o Unii Europejskiej
11.40 Saga rodu Ganzegal (32): Remanent - kurs języka niemieckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - roln. mag. infor.
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Samo życie - magazyn
12.45 Klan (580) - telenowela, Pol.
13.10 Program edukacyjny
13.20 Kiosk przy Wspólnej
13.30 Telezakupy
13.50 Forum - pr. publicystyczny
14.35 Podróże małe i duże: Zaproszenie: Echa Galindów nad Krutynią
15.00 Wiadomości
15.10 Wyprzedzić chorobę: Kobieca sprawa - magazyn medyczny
15.30 5 minut o Unii Europejskiej
15.35 Europa bez granic: Społecznicy
16.00 Rower Błażeja - magazyn
16.30 Moda na sukces (1599) - telen.
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.30 Klan (581) - telenowela, Pol.
18.00 Mój ślad w Telewizji: Tadeusz Roman - cykl dokumentalny
18.05 Między nami - magazyn
18.50 5 minut o Unii Europejskiej
19.00 Wieczorynka: Fraglesy (89): Podwodne drzewo - serial animowany, Wlk. Brytania
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: UWIEDZIONY I ZDRADZONY - thriller, USA
21.45 KRONIKA KRYMINALNA
22.05 Tylko u nas - magazyn
22.30 Monitor Wiadomości
22.55 Sportowy flesz
23.00 W poszukiwaniu utraconych lat - film dokumentalny Jana Sosińskiego
00.00 WIATREM PRZEMINĘŁO Z - film obyczajowy, Argentyna/Hiszpania/Francja/Holandia 1998
01.25 Zakończenie programu

TVP 2
07.15 Wycieczki przyrodnicze (6/9): Niełatwo być susłem - serial dokumentalny, Wlk. Bryt.
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 W labiryncie (101/120): Nagroda - serial obyczajowy, Polska
09.00 Fatalny rewolwer (30): Traper - serial przygodowy, USA
09.50 Wieczór z Jagielskim na bis
10.45 Zerwane więzi - film obycz., USA
12.00 Prezydenci: Stanisław Wojciechowski
12.25 Nieznane siły przyrody (1/7): Potęga zmysłów - serial dok.
13.00 Panorama
13.10 Fatalny rewolwer - serial przygodowy, USA
13.55 Przygody Chucka Finna (13): Wielka zamiana - serial przygodowy, Australia
14.25 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
14.55 Providence (11) - serial obyczajowy, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Święta wojna - serial kom.
17.00 Słoneczny patrol (3) - serial
17.45 Podróże z euro
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.30 VI Wielkanocny Festiwal Ludwika van Beethovena - reportaż
20.00 M jak miłość (62) - serial
20.50 Podróże z euro
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram i prognoza pogody
21.35 Linia specjalna - pr. public.
22.35 ŚWIADEK WOJNY - dramat wojenny, USA/Izrael
00.15 POLITYCZNE GRY O KAMBODŻĘ - film dok., Wlk. Bryt.
01.00 Football, football - magazyn
01.25 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
6.30 Kurier
6.35 Echa dnia
7.00 Babar
7.30 Kurier
7.35 Opowieści Taty Bobra
8.00 Aktualności
8.15 Magazyn beskidzki
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Przewodnik po ekonomii
9.30 Kurier
9.35 Ryzykanci
10.20 Regiony kultury
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Odkyj nowy świat
12.30 Kurier
12.35 Oko w oko z żywiołem
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Z archiwum TVP: Rodowody - Polskie młyny i wiatraki
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Legendy dalekich mórz
15.30 Kurier
15.40 Aktualności
16.00 Telewizyjna 1 - magazyn
16.30 Kurier
16.45 Odkryj nowy świat
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 Wizytówki
17.55 O tym się mówi
18.00 Aktualności
18.15 Wiadomości sportowe
18.20 Regiony kultury
18.30 Telewizyjna 1 - magazyn
19.30 Kino ma sto lat
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Eurotel
20.55 Echa dnia
21.15 Porozmawiajmy
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Aktualności
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 W głębi duszy - film sens.
23.35 Kurier
0.00 Josephine - film fab.
1.35 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów
7.25 Młody Herkules - serial
7.50 Strażnik Teksasu - serial
8.40 Boston Public - serial
9.30 W imieniu prawa
10.25 Samo życie (30) - serial
11.00 Amor Latino - serial
11.45 Z głową w chmurach - serial
12.45 Życie jak poker - serial
13.15 Izabela - serial
13.45 Zerwane więzi
14.45 Graczykowie, czyli Buła i Spóła - serial
15.15 Incredible Hulk - serial anim.
15.45 Informacje
16.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj ty
16.30 Idol
17.20 Bar
17.50 Serca na rozdrożu - serial
18.40 Prognoza pogody
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Amor Latino - serial
20.00 Bar
20.30 Piłka nożna: mecz Ligi Mistrzów - Bayern Monachium - Real Madryt, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.40 Telewizyjne Biuro Śledcze
23.10 Informacje
23.25 Graffiti
23.35 Sport
23.40 Prognoza pogody
23.45 Puls biznesu
23.55 Bar - Night Club
0.25 Magazyn Ligi Mistrzów
1.25 W imieniu prawa
2.20 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Wiosenna namiętność - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula - telenowela
7.50 Maska - serial anim.
8.15 Oliver Twist - serial anim.
8.40 Młody Robin Hood (1) - serial anim.
9.05 Niezwykłe podróże Sindbaba (1) - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.30 Telesklep
11.30 Big Brother - Bitwa
12.10 Rozmowy w toku - talk show
13.05 Maska - serial anim.
13.30 Młody Robin Hood (1) - serial anim.
13.55 Oliver Twist - serial anim.
14.20 Beverly Hills 90210 - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother - Bitwa
20.45 Król przedmieścia - serial
21.30 Kto was tak urządził? - magazyn
22.00 Rodzina Soprano - serial
23.05 TVN Fakty
23.20 Big Brother - Extra
0.05 Granice - serial dok.
0.35 tv.onet
0.55 Superwizjer - mag.
1.25 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy mag.
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Alicja w krainie czarów (1) - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Alvaro (107) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Policjanci z Miami (6) - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade (34) - serial komediowy, USA
11.50 Dharma i Greg (15) - serial komediowy, USA
12.20 Jak dwie krople czekolady (3) - serial komediowy, USA
12.45 Egzamin z życia (18) - serial
13.15 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Alicja w krainie czarów (2) - serial
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (35) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (108) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Przygody rodziny Addamsów 2 (27) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Ten drugi (22) - serial sens.
20.00 W POGONI ZA TORNADEM - film sensacyjny, USA
21.50 Dziennik
22.00 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.05 INFORmator gospodarczy
22.15 Policjanci z Miami (7) - serial
23.15 SABRINA - komedia romantyczna, USA
01.40 X Laski - program erotyczny
02.10 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.00 Strefa P - program muzyczny
03.35 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Kangoo
7.35 Sos Croco
8.00 Izabella
8.50 Maria Emilia
9.40 Melrose Place - serial USA
10.30 Tele Gra - teleturniej
11.00 Gorączka w mieście - serial USA
11.50 Telesklep
13.50 Angela
14.40 Kangoo
15.05 SOS Croco
15.30 Magiczni wojownicy
15.55 Dragon Ball
16.20 Belfer z klasą - serial USA
16.45 Krok za krokiem - serial USA
17.15 Klaun - serial USA
18.10 Gorączka w mieście - serial USA
19.05 Melrose Place - serial USA
20.00 Na granicy - film USA
22.30 Martin Bay - serial USA
23.25 Śmiej się pan z tego - komedia USA
1.05 Big Brother Bitwa - na żywo
2.05 Błędny ognik - film USA (100 min.)
3.45 Koniec programu

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    Gość Jedynki; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Klan; odc. 567; telenowela TVP
08:50    Rozmowy na nowy wiek; Z Pwałem Łozińskim - o zwykłych istotach; .
09:20    Przyrodnicy; Moja dżungla; program Joanny Łęskiej
09:40    Forum; program publicystyczny; powt.
10:30    Drzwi do lasu; magazyn przyrodniczy dla dzieci
11:00    Trzy misie; odc. 2 /26/ - Nad bobrową rzeką; serial prod.kanadyjskiej
11:30    Klan; odc. 567; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Marszałek Piłsudski; odc. 4 /8/; 2001 serial prod. polskiej (STEREO); reż: Andrzej Trzos-Rastawiecki; wyk: Zbigniew Zapasiewicz, Mariusz Bonaszewski; powt.
13:15    Rewizja osobista; 1972 film obyczajowy prod. polskiej (76'); reż: Andrzej Kostenko, Witold Leszczyński; wyk: Wiesława Mazurkiewicz, Zdzisław Maklakiewicz, Zygmunt Hubner, Katarzyna Kaczmarek
14:30    Pola Negri; program Katarzyny Sobol
15:00    Wiadomości
15:10    Rozmowy na nowy wiek; Z Pawłem Łozińskim - o zwykłych istotach; .; powt.
15:40    Przyrodnicy; Moja dżungla; program Joanny Łęskiej; powt.
16:00    Panorama
16:22    Pogoda
16:30    Archiwum Polskich Wydarzeń Kulturalnych; 1945. Goszyce; film dokumentalny Artura Więcka i Witolda Beresia
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Drzwi do lasu; magazyn przyrodniczy dla dzieci; powt.
18:00    Trzy misie; odc. 2 /26/ - Nad bobrową rzeką; serial prod.kanadyjskiej; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 567; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele; - Staw; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Wieści polonijne
20:15    Gościniec; magazyn kultury i sztuki ludowej
20:40    Polskie smaki
21:00    Rewizja osobista; 1972 film obyczajowy prod. polskiej (76'); reż: Andrzej Kostenko, Witold Leszczyński; wyk: Wiesława Mazurkiewicz, Zdzisław Maklakiewicz, Zygmunt Hubner, Katarzyna Kaczmarek; powt.
22:15    Improwizacje flamenco - Paco de Pena
22:55    Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej
23:45    Monitor Wiadomości
00:07    Sportowy flesz
00:10    Tylko rock; Robert Chojnacki-Big Beat-Platynowy koncert; cz. 1 (STEREO)
00:50    Karino; odc. 7 /13/ - Droga do sławy; 1975 serial prod. polskiej; reż: Jan Batory; wyk: Claudia Reischel, Tadeusz Schmidt, Karol Strasburger, Zdzisław Maklakiewicz
01:20    Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele; - Staw; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 567; telenowela TVP; powt.
02:30    Porno; 1989 film fabularny prod. polskiej (79'); reż: Marek Koterski; wyk: Zbigniew Rola, Agnieszka Wójcik, Iwona Katarzyna Pawlak, Ewa Grabarczyk
03:45    Piosenki z filmoteki; koncert; wyk: Agnieszka Różańska, Jacek Chmielnik, Anna Jurksztowicz, Edyta Górniak, Rudi Szubert, Stefan Friedmann, Krzysztof Jaroszyński, Majka Jeżowska
04:30    Wieści polonijne; powt.
04:45    Gościniec; magazyn kultury i sztuki ludowej; powt.
05:10    Polskie smaki; powt.
05:30    Archiwum Polskich Wydarzeń Kulturalnych; 1945. Goszyce; film dokumentalny Artura Więcka i Witolda Beresia; powt.
06:00    Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
10.00 Bydło Culpeppera - western USA (1971)
12.00 Kuchnia polska: Pierogi - magazyn
12.20 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Resurrection Boulevard - serial
21.25 Obroża - film SF USA (1991)
23.15 Wydarzenia
23.25 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
23.40 I liga żużla
0.30 Obroża - film SF USA (1991)
2.20 Zakończenie programu

Le Cinema
14.00 Ich żona (Attention! Une Femme Peut En Cacher Une Autre) film obyczajowy, Francja, 1983, 115 min. 
16.00 Szare wilki (Sieryje Woki) film sensacyjny, Rosja, 1993, 75 min.  
18.00 Sęp (Dogkeselyu) dramat, Węgry, 1982, 115 min. 
20.00 Dokument. Jak to się robi w Pradze cz. I, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Maska szkarłatnej śmierci (The Masque Of The Red Death) horror, Wielka Brytania, 1964, 89 min.  
22.00 Alosza (Aliosha) film sensacyjny, Grecja, 1999, 87 min.  
23.30 Kwiat 1001 nocy (The Arabian nights) dramat, Włochy, 1974, 155 min. 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.