TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią; odc.41-Myszki i mistrz magii; serial anim. prod.kanadyjskiej
08:50 Budzik; program dla najmłodszych
09:20 Traktorek; Jajka
09:30 Bajeczki Jedyneczki; odc. 76
09:40 Królowie i królowe; odc.31-Głodne wilki; serial anim.prod.francuskiej
09:50 Starsza pani znika; Lady Vanishes, The; 1938  kom.sensac.prod.ang.; reż: Alfred Hitchcock; wyk: Margaret Lockwood, Michael Redgrave
11:25 Złamanie kodu życia; odc.3/4; serial dok.prod.USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Horyzonty
12:45 Klan; odc.701; telenowela TVP
13:10 Kundle i reszta; odc.9/26-Sprawa Lyońskiej kiełbasy; serial anim.prod. francuskiej
13:35 Wszyscy kochają Raymonda; odc. 15; serial prod.USA
14:00 Tędy przeszła historia; Miejsce w samym środku Finlandii-Nokia; film dok.prod. fiń.
14:30 Ludzie wśród ludzi; odc.2-Psychoza maniakalna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę
15:30 Babiniec; magazyn
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces; odc. 1886; serial prod.USA
16:50 Polak = Europejczyk
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.292; serial TVP [stereo]
18:10 Na żywo; widowisko publicystyczne
18:40 Motoexpress TV
18:55 Kręta nić życia; felieton Wiktora Niedzickiego
19:00 Wieczorynka; Nowe przygody Madeline; odc.21-Madeline i zaślubiny; serial animowany prod. francuskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:04 Pogoda
20:15 TVP - Najlepsza w Europie
20:25 Agentka o stu twarzach; odc.4; serial produkcji USA /za zgodą rodziców/
21:15 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
21:50 Tygodnik polityczny Jedynki
22:35 Szerokie tory
23:05 Monitor  Wiadomości
23:20 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:25 Pegaz; magazyn kulturalny
23:55 Kino w podróży; Obrońcy:kwestia wolności słowa; Defenders:Taking the First; 1998  film fab.prod. USA; reż: Andy Wolk; wyk: Beau Bridges,Martha Plimpton
01:30 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Opowieści z księgi cnót; odc.15-Pilność; serial animowany prod. USA
07:40 Dwójka Dzieciom; Lis Leon; Kosmos 2000; serial animowany prod.pol.
07:50 Dwójka Dzieciom; Dziwny świat Kota Filemona; Ach, te myszy; serial animowany prod.pol.
08:00 Na dobre i na złe; odc. 36 - Fałszywe oskarżenie; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Podróże w czasie i przestrzeni; Przyjaciel niedźwiedzi; (Bear Man); film dokumentalny prod. angielskiej
11:20 Kaliningradczycy; film dok.Haliny Aczkasowej
11:50 Sukces; odc.7/36
12:15 Wywiady Barbary Walters; Faith Hill
12:35 Animals; magazyn
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.146-Na ratunek; telenowela TVP
13:40 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (2)
14:30 Humor Andrzeja Grabowskiego
14:45 Strefa otwarta; magazyn dla młodzieży
15:10 Janosik; odc.6/13 Worek talarów; 1973  serial TVP
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:25 Świat obok nas; Co po Saddamie?; film dok.prod.angielskiej
17:15 Ekstremalna Dwójka; odc.2; gra terenowa
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Polaków portret własny
20:00 System; 2000  film fab.prod. pol.; reż: Krzysztof Krauze; wyk: Marian Cebulski, Krystyna Karkowska
20:55 Trudno nie wierzyć w nic - koncert zespołu zespołu "Raz, Dwa, Trzy"
21:25 Panorama
21:47 Pogoda
21:55 Studio sport; FC Porto - Lazio Rzym
23:55 Zakręty losu; Dla Saszy; (Pour Sacha); 1991  dramat obyczajowy prod. francuskiej (111') [pod nadzorem rodziców]; reż: Alexandre Arcady; wyk: Sophie Marceau, Richard Berry, Fabien Orcier, Niels Dubst i inni
01:55 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.30 Czerwony pies Cllfford (30, 31/40) - serial animowany
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Tygodnik gospodarczy (powt.)
8.15 Kwiaty i ogrody - program poradnikowy (powt.)
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia - wywiad
9.00-16.00 Transmisja obrad Sejmu RP
9.30, 10.30, 11.30, 12.30,13.30, 14.30, 15.30 Kurier - program informacyjny
16.00 Gość Trójki - wywiad
16.15 Panorama, Pogoda, Wiadomości Sportowe
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Tele Motor Sport
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Magazyn elblągski
18.00 Panorama, Pogoda, Wiadomości sportowe, Punkt - temat dnia
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Kość niezgody - program publicystyczny
19.10 Co mnie gryzie? - program społeczny
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurler - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia - program publicystyczny
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Motorsport - magazyn motoryzacyjny
22.15 Patrol Trójki- mag.
22.30 Kurłer
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Hit Trójki: Noc żywych trupów - horror, USA 1968, reż. George A. Aomero, wyk. Judith O'Oea, Ouane Jones
0.35 Wojny, bitwy, żołnierze (7/25): Bitwa pod Mareton More - serial dok.
1.30 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
6.30 Czerwony pies Clifford − film USA
7.30 Kurier, prognoza pogody
7:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
7.55 Wiadomości sportowe (powtórzenie)
8.00 Puls stolicy (powtórzenie)
8.15 Nasz gość (powtórzenie)
8.25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP do godz. 16.00
9.30 Kurier wersja graficzna co godz. do 15.30
16:05 Dzieje Warszawy - serial dokumentalny
16:15 Wiadomości Kuriera
16:20 Nasz gość
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Tele Motor Sport
17.30 Kurier, prognoza pogody
17:50 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18:05 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18:45 Warszawa w polskim filmie fabularnym (powtórzenie)
19:15 Nasz gość
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
21:55 Wiadomości sportowe
22:00 Puls stolicy
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Hit Trójki − Noc żywych trupów − film USA
0.35 Wojny, bitwy, żołnierze − film ang. (50 min.)
1.25 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
6.30 Czerwony pies Clifford − film USA
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + pogoda
8.00 Megazynek − program komputerowy
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP do godz. 16.00
9.30 Kurier wersja graficzna co godz. do 15.30
16.00 Pięć pytań do Unii
16.15 Aktualności + Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Tele Motor Sport
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności + Pogoda
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Kronika Miejska − Gliwice
18.50 Studio TV Katowice
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności + pogoda
22.00 Porozmawiajmy
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Hit Trójki − Noc żywych trupów − film USA
0.35 Wojny, bitwy, żołnierze − film ang. (50 min.)
1.25 Zakończenie programu

TVP 3 Kraków
6.30 Czerwony pies Clifford − film USA
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Kronika
7.55 Pogoda
8.00 W poszukiwaniu francuskich przysmaków − film franc.
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP do godz. 16.00
9.30 Kurier wersja graficzna co godz. do 15.30
16.00 Załatwmy to razem − program publicystyczny
16.20 Kronika − flesz
16.25 Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Tele Motor Sport − magazyn
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Kronika świętokrzyska
17.55 Pogoda
18.00 Kronika
18.20 Tematy dnia
18.30 Kurier kulturalny
18.45 Rekomendacje kulturalne
19.00 U siebie − magazyn mniejszości narodowych i grup etnicznych w Polsce
19.20 Warto wiedzieć
19.25 Pogoda
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.35 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
21.58 Pogoda
22.00 Tematy dnia
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier, prognoza pogody
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Hit Trójki − Noc żywych trupów − film USA
0.35 Wojny, bitwy, żołnierze − film ang. (50 min.)
1.25 Zakończenie programu

TVP 3 Białystok
6.30 Czerwony pies Cllfford (30, 31/40) - serial animowany
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Obiektyw
8.00 W poszukiwaniu francuskich przysmaków - serial dokumentalny
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia - wywiad
9.00-16.00 Transmisja obrad Sejmu RP
9.30, 10.30, 11.30, 12.30,
13.30, 14.30, 15.30 Kurier - program informacyjny
16:00 Małe co nieco
16:15 Obiektyw - Flesz
16:20 Gość dnia
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Tele Motor Sport
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17:50 Kinoman
18:00 Obiektyw
18:25 Kartka z kalendarza
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18:45 Pod ochroną
18:55 Sąsiedzi
19:20 Gość dnia
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurler - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia - program publicystyczny
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Obiektyw
22.00 Kinoman
22.15 Patrol Trójki - magazyn
22.30 Kurłer
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Hit Trójki: Noc żywych trupów - horror, USA 1968
0.35 Zupełnie niewiarygodne - serial komediowy Wielka Brytania
1.05 Wojny, bitwy, żołnierze (7/25): Bitwa pod Mareton More - serial dok.
2.00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Smocze opowieści (2) - senal animowany (powt.)
7.30 Tajemniczy rycerze (15) - serial animowany (powt.)
7.50 Drogówka - magazyn policyjny (powt.)
8.20 Largo (16) - serial sensacyjny (powt.)
9.10 9 niezwykłych tygodni - serial nowej generacji (powt.)
9.55 Ucieczka do raju (10) - serial obyczajowy (powt.)
10.50 Awantura o kasę - teleturniej
11.40 Różowa pantera - serial animowany
11.45 Kachorra to Ja (136) - telenowela (powt.)
12.35 Luz Maria (128) - telenowela
13.30 Adam i Ewa (114, 116)- serial obyczajowy
14.30 Pokemon (141) - serial animowany
14.55 Miodowe lata 8 (102) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Kachorra to ja (137) - telenowela
17.10 Largo (17) - serial
18.10 Przyjaciele (133) - serial komediowy
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Życiowa szansa - teleturniej
20.10 9 niezwykłych tygodni - serial nowej produkcji
21.00 Samo życie (198) - serial obyczajowy
21.30 Studio LOTTO
21.40 Ostry dyżur (184) - serial obyczajowy
22.40 Z archiwum "X" (38) - serial sensacyjny
23.40 Biznes Informacje. Sport
24.00 Prognoza pogody
0.05 Graffiti - program publicystyczny
0.20 Pamiętnik Czerwonego Pantofelka (22) - serial erotyczny
0.50 Eden (22)- serial erotyczny
1.20 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

TVN
5.25 Kropka nad I - pr. publicystyczny (powt.)
5.40 Miłość i nienawiść (122/124) - telenowela (powt.)
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciół rywalki (135/185) - telenowela (powt.)
7.50 Szczeniak zwany Scooby Doo (2/27) - serial animowany
8.15 Animaniacy (60/65) - serial animowany
8.40 Action Man (26/26) - serial animowany
9.05 Niesamowite opowiastki (26-ost.) - serial animowany
9.30 Tele Gra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku - talk show
12.30 Na Wspólnej (64) - serial obyczajowy (powt.)
13.00 Szczeniak zwany Scooby Doo (2/27) - serial animowany (powt.)
13.25 Action Man (26/26) - serial animowany (powt.)
13.50 Niesamowite opowiastki (26-ost.) - serial animowany (powt.)
14.15 Renegat III (13) - serial sesnacyjny
15.10 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.20 Przyjaciół rywalki (136/185) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (123/124) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogada
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Na Wspólnej (66) - serial obyczajowy
20.40 Prawdziwe historie: Cena wolności - film obyczajowy USA/Kanada 2000
22.35 Cela - reportaż
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i - pr. publicystyczny
23.40 Sport
23.45 Kasia i Tomek - serial komediowy (powt.)
0.15 Renegat III (13) - serial sensacyjny (powt.)
1.10 Nocne strony TVN
1.15 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Tilt TV - magazyn
7.00 Muzyczne listy - mag.
7.50 Motomyszy z Marsa - film anim.
8.10 Gęsia skórka (52) - serial
8.35 M.A.S.H. (47) - serial
9.00 Dziki księżyc (70) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (153) - serial
10.40 Misja w czasie (15) - serial
11.35 Masquerade (12) - serial
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 Tilt TV - magazyn
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Artur - serial anim.
15.00 Potworne pomidory - serial anim.
15.30 Dziki księżyc (71) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (22) - serial
17.30 Oni, ona i pizzeria (16) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (154) - serial
19.00 Misja w czasie (16) - serial
20.00 Robocop 3 - thriller fant. USA (1992)
22.05 Dziennik
22.20 Informacje sportowe
22.27 Prognoza pogody
22.30 MacGyver (28) - serial
23.30 Komenda - serial dok.
24.00 Przypadkowy pasażer - thriller USA (1998)
1.45 X Laski
2.15 Muzyczne listy
3.05 Muzyczny VIP - mag.
3.30 A ku ku

TVN 7
06:45 "Magiczni wojownicy, odc. 43" (Serial animowany)
07:10 "Wojowniczki z krainy marzeń, odc. 6" (Serial animowany)
07:35 "Alf, odc. 76" (Serial komediowy)
08:00 "Potęga miłości, odc. 21" (Telenowela)
08:50 "Prawo do szczęścia, odc. 25" (Telenowela)
09:40 "Słoneczny patrol, odc. 43" (Serial przygodowy)
10:30 "Łamisłówka" (Teleturniej)
11:15 "Gorączka w mieście, odc. 30" (Serial sensacyjny)
12:10 "Virginia, odc. 15" (Telenowela)
13:05 "Telesklep" (Program reklamowy)
14:50 "Magiczni wojownicy, odc. 43" (Serial animowany)
15:10 "Wojowniczki z krainy marzeń, odc. 6" (Serial animowany)
15:45 "Słoneczny patrol, odc. 44" (Serial przygodowy)
16:40 "Alf, odc. 77" (Serial komediowy)
17:10 "Gliniarze, odc. 32" (Serial sensacyjny)
18:10 "Aktualności" (Magazyn informacyjny)
18:20 "Gorączka w mieście, odc. 31" (Serial sensacyjny)
19:15 "Drew Carey Show, odc. 102" (Serial komediowy)
19:40 "Z pierwszej strony, odc. 13" (Serial komediowy)
20:10 "Zachowania mordercy" (Film sensacyjny)
22:00 "Operacja "Wieczność", odc. 3" (Serial SF)
23:00 "Cucaracha" (Film sensacyjny)
00:50 "Szef mafii" (Komedia)
02:30 "Drew Carey Show, odc. 102" (Serial komediowy)
02:55 "Z pierwszej strony, odc. 13" (Serial komediowy)

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc.436 Miłość czy przyjaźń [25']; telenowela TVP
08:50 Eurotel; magazyn
09:00 Pomysłowy wnuczek; Usprawnienia; serial animowany dla dzieci
09:10 Spacery z dziadkiem
09:25 Dzieło arcydzieło
09:35 Niebezpieczna Zatoka; odc.4/66 Pokonać lęk; serial prod.kanadyjskiej
10:00 Panorama
10:05 Sekrety zdrowia; Dlaczego tak trudno schudnąć?
10:25 Kwadrans na kawę
10:40 Kształty muzyki; Wspólzawodnictwo-koncert
11:00 Panorama
11:05 Linia specjalna
12:00 Wiadomości
12:10 Polska karta; tygodnik gospodarczy
12:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
13:10 Teatr Telewizji - Złota Setka; Lord Jim; 2002 spektakl /83'/; reż: Laco Adamik; wyk: Michał Żebrowski, Piotr Fronczewski
14:30 Filharmonia satelitarna; Koncerty organowe G.F. Haendla
15:00 Wiadomości
15:10 30 ton! - lista,lista- lista przebojów
15:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Bieszczadzki smak
16:00 Złotopolscy; odc.436 Miłość czy przyjaźń [25']; telenowela TVP
16:25 Raj; magazyn katolicki
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Spacery z dziadkiem
17:55 Dzieło arcydzieło
18:10 Niebezpieczna Zatoka; odc.4/66 Pokonać lęk
18:40 Skarbiec magazyn historyczno-kulturalny
19:15 Dobranocka; Porwanie Baltazara Gąbki; odc.9-Spotkanie ze smokiem Mlekopijem; serial anim.prod.polskiej
19:30 Wiadomości
19:58 Sport
20:04 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc.436 Miłość czy przyjaźń; telenowela TVP
20:35 TVP-najlepsza w Europie
20:40 Debata
21:30 Teatr Telewizji - Złota Setka; Lord Jim; 2002 spektakl /83'/; reż: Laco Adamik; wyk: Michał Żebrowski, Piotr Fronczewski
22:50 Muzyczny Festiwal Łańcut 2001; Sinfonietta Cracovia
23:10 Panorama
23:30 Sport-telegram
23:34 Pogoda
23:35 Tygodnik polityczny Jedynki
00:20 Monitor Wiadomości
00:35 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:40 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
01:15 Porwanie Baltazara Gąbki; odc.9-Spotkanie ze smokiem Mlekopijem; serial anim.prod.polskiej
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Złotopolscy; odc.436-Miłość czy przyjaźń [25']; telenowela TVP
02:35 Debata
03:20 Teatr Telewizji - Złota Setka; Lord Jim; 2002 spektakl /83'/; reż: Laco Adamik; wyk: Michał Żebrowski, Piotr Fronczewski
04:40 Koncert Orkiestry Kameralnej Amadeus
05:35 Monitor Wiadomości
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
06:00 Zakończenie programu

HBO
06:30    Cinema, cinema, odc. 14 (Cinema Cinema Cinema VI. (933) Ep. 14) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
06:55    Ostateczne rozwiązanie (Conspiracy) dramat, W. Brytania 2001, 91 min., reż. Frank R. Pierson, wyk. Kenneth Branagh, Stanley Tucci
08:30    Ja, ty, oni (Me You Them) film romantyczny, Brazylia 2000, 102 min., reż. Andrucha Waddington, wyk. Regina Case, Lima Duarte
10:20    Cudotwórczyni (The Miracle Worker) biograficzny, USA 2000, 84 min., reż. Nadia Tass, wyk. Alison Elliott, Hallie Kate Eisenberg
11:45    Na planie wieści z planu filmowego, USA 2002, 30 min.
12:15    Ewolucja (Evolution) komedia science fiction, USA 2001, 97 min., reż. Ivan Reitman, wyk. David Duchovny, Julianne Moore
13:55    Granice (Boundaries) krótkometrażowy, USA 2000, 17 min., reż. Greg Durbin
14:15    Pearl Harbor (Pearl Harbor) dramat wojenny, USA 2001, 170 min., reż. Michael Bay, wyk. Ben Affleck, Josh Hartnett
17:10    Na planie filmu "Godziny" (Making Of: The Hours) wieści z planu filmowego, USA 2003, 15 min.
17:25    Ostateczne rozwiązanie (Conspiracy) dramat, W. Brytania 2001, 91 min., reż. Frank R. Pierson, wyk. Kenneth Branagh, Stanley Tucci
19:00    Premiera: Zelly i ja (Zelly And Me) obyczajowy, USA 1988, 84 min., reż. Tina Rathbourne, wyk. Isabella Rossellini, Alexandra Johnes
20:30    Cinema, cinema, odc. 14 (Cinema Cinema Cinema VI. (933) Ep. 14) magazyn filmowy, USA 2003, 23 min.
21:00    Dziewczyny i chłopaki (Boys And Girls) komedia, USA 2000, 89 min., reż. Robert Iscove, wyk. Freddie Prinze Jr., Jason Biggs
22:30    Na planie filmu "Statek widmo" (Making Of: Ghost Ship) wieści z planu filmowego, USA 2002, 15 min.
22:50    Sześć stóp pod ziemią 2, odc. 23 (Six Feet Under 23: The Secret) serial obyczajowy, USA 2002, 54 min., reż. Alan Poul, wyk. Michael C. Hall, Peter Krause
23:45    Nosiciel (Contaminated Man) thriller, W. Brytania 2000, 93 min., reż. Anthony Hickox, wyk. William Hurt, Peter Weller
01:20    Tropiciel (The Tracker) film akcji, USA 2000, 89 min., reż. Jeff Schecter, wyk. Casper Van Dien, Russell Wong
02:50    Niemcy dramat, Polska 1995, 106 min., reż. Zbigniew Kamiński, wyk. Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Per Oscarsson
04:40    Ewolucja (Evolution) komedia science fiction, USA 2001, 97 min., reż. Ivan Reitman, wyk. David Duchovny, Julianne Moore

Eurosport
08:30 Turniej z cyklu US PGA Bellsouth Classic - Program sportowy , 60 min.
09:30 Magazyn olimpijski - Magazyn sportowy , 30 min.
10:00 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
10:30 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 90 min.
11:00 Puchar Świata _ Gandawa _ Wevelgem (Belgia) - Program sportowy , 60 min.
12:00 Boarding Pass - Program sportowy , 30 min.
12:30 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
13:00 Trial: halowe mistrzostwa świata _ Madryt - Program sportowy , 60 min.
14:00 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 105 min.
15:45 Wyścig dookoła Kraju Basków (Hiszpania) - Program sportowy , 105 min.
17:30 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 60 min.
18:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
18:45 Copa Libertadores: Racing _ Nacional - Program sportowy , 105 min.
20:30 Mistrzostwa świata _ Winnipeg (Kanada) - Program sportowy , 120 min.
22:30 Puchar UEFA: FC Porto _ Lazio Rzym - Program sportowy , 120 min.
22:45 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
00:30 Wyścig dookoła Kraju Basków (Hiszpania) - Program sportowy , 45 min.
00:45 Puchar Świata _ Tunezja - Program sportowy , 15 min.
01:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata _ Rajd Nowej Zelandii - Program sportowy , 30 min.
01:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat: Sport
08:00 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 35 min.
08:35 Liga Mistrzów - Program sportowy , 120 min.
10:35 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 20 min.
10:55 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
11:55 Liga Mistrzów - Program sportowy , 110 min.
13:45 Euroliga: Virtus Bolonia _ Tau Ceramica - Program sportowy , 105 min.
15:30 Euroliga: Ulker Stambuł _ Panathinaikos Ateny - Program sportowy , 105 min.
17:15 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 10 min.
17:25 Hokej na lodzie: Polska _ Francja - Program sportowy , 155 min.
20:00 Euroliga: Olympiakos Pireus _ FC Barcelona - Program sportowy , 105 min.
21:45 Euroliga: Maccabi Tel Aviv _ Benetton Treviso - Program sportowy , 105 min.
23:30 Euroliga: Olimpia Lublana _ Asvel Lyon - Program sportowy , 105 min.
01:15 KO TV - Program sportowy , 25 min.
01:40 KO TV classics - Program sportowy , 55 min.
02:35 Euroliga: Montepaschi Siena _ Skipper Bolonia - Program sportowy , 105 min.
04:20 Hokej na lodzie: Polska _ Francja - Program sportowy , 90 min.
06:50 High 5 - Program sportowy , 70 min.

Canal + Żółty
08:30 Jurassic Park^III - Horror , Joe Johnston , Sam Neill,William H. Macy,Téa Leoni,Alessandro Nivola,Trevor Morgan,Michael Jeter , USA 2001 , 100 min.
10:10 Gusta i guściki - Komedia , Agnes Jaoui , Anne Alvaro,Jean-Pierre Bacri,Alain Chabat,Agnes Jaoui,Gérard Lanvin,Christiane Millet,Wladimir Yordanoff , Francja 2000 , 110 min.
12:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
12:10 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
12:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
12:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
13:00 Mirka - Film obyczajowy , Rachid Benhadj , Karim Benhadj,Barbora Bobulova,Gérard Depardieu,Selene Maltauro,Michele Melega,Franco Nero,Vanessa Redgrave , Francja/Hiszpania/Włochy 1999 , 115 min.
14:55 Szklana pułapka^III - Film sensacyjny , John Mc Tiernan , Bruce Willis,Samuel L. Jackson,Jeremy Irons,Graham Greene,Colleen Camp,Larry Bryggman,Anthony Peck , USA 1995 , 125 min.
17:00 Słoneczna aleja - Komedia , Leander Haussmann , Alexander Scheer,Alexander Beyer,Robert Stadlober,Teresa Weissbach,Katharina Thalbach,Elena Meissner,Detlev Buck , Niemcy 1999 , 90 min.
18:30 Historie "ósemką" Emira Kusturicy - Film dokumentalny , Niemcy/Włochy 2001 , 90 min.
20:00 Kino na świecie _ Japonia 2 - Film dokumenatalny , Francja 2002 , 60 min.
21:00 AI _ sztuczna inteligencja - Film SF , Steven Spielberg , Haley Joel Osment,Jude Law,Frances O'Connor,Brendan Gleeson,Sam Robards,William Hurt,Jake Thomas , USA 2001 , 145 min.
23:25 Telefonistka - Thriller , Jon Dichter , Michael Laurence,Jacqueline Kim,Brion James,Stephen Tobolowsky,Christa Miller,John Beasley,Frances Bay , USA 2000 , 100 min.
01:05 Detektyw Monk - Serial sensacyjny , Dean Parisot , Tony Shalhoub,Bitty Schram,Ted Levine,Stanley Kamel,Jason Gray-Stanford , USA 2002 , 45 min.
01:50 Spin City 5 - Serial komediowy , Charlie Sheen,Heather Locklear,Barry Bostwick,Richard Kind,Alan Ruck,Michael Boatman , USA 2000 , 25 min.
02:15 Manga _ tajemnica przeszłości - Film animowany , 30 min.
02:45 Bumerang - Komedia , Reginald Hudlin , Eddie Murphy,Robin Givens,Halle Berry,Eartha Kitt,Grace Jones,David Alan Grier,Martin Lawrence , USA 1992 , 115 min.
04:40 Tylko samotni - Komedia , Chris Columbus , John Candy,Maureen O'Hara,Ally Sheedy,Kevin Dunn,Milo O'Shea,James Belushi,Anthony Quinn , USA 1991 , 105 min.

Hallmark
06:00 Trudny mecz - Film obyczajowy , Graeme Clifford , Terry Farrell,Eric Harrison,Zack,Jennifer Blackstone,Jerry Blackstone , USA 2002 , 105 min.
07:45 Życiowa szansa - Film obyczajowy , Jonathan Sanger , Betty White,Leslie Nielsen,Ed Begley Jr.,Michael Tucci,Ann Turkel,Annabelle Gurwitch , USA 1991 , 105 min.
09:30 Henry Ford: Człowiek i maszyny - Miniserial , Allan Eastman , Cliff Robertson,Hope Lange,Heather Thomas,Michael Ironside,R.H.Thomson , USA 1987 , 105 min.
11:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 45 min.
12:00 Córki McLeoda - Serial , Chris Martin Jones , Bridie Carter,Lisa Chappell,Jessica Napier,Rachael Carpani,Aaron Jeffery,Myles Pollard,Sonia Todd , Australia 2001 , 60 min.
13:00 Życiowa szansa - Film obyczajowy , Jonathan Sanger , Betty White,Leslie Nielsen,Ed Begley Jr.,Michael Tucci,Ann Turkel,Annabelle Gurwitch , USA 1991 , 105 min.
14:45 Podarunek: Historia Daniela Huffmana - Film obyczajowy , John Korty , Ed Marinaro,Debbie Reynolds,Elden Ratliff,Gary Fruchtman , USA 1999 , 105 min.
16:30 Henry Ford: Człowiek i maszyny - Miniserial , Allan Eastman , Cliff Robertson,Hope Lange,Heather Thomas,Michael Ironside,R.H.Thomson , USA 1987 , 105 min.
18:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 60 min.
19:15 Córki McLeoda - Serial , Chris Martin Jones , Bridie Carter,Lisa Chappell,Jessica Napier,Rachael Carpani,Aaron Jeffery,Myles Pollard,Sonia Todd , Australia 2001 , 45 min.
20:00 Babski oddział - Serial , Robert Butler , Bonnie Bedelia,Lela Rochon,Nancy McKeon,Tracey Needham,Lisa Vidal , USA 2001 , 60 min.
21:00 Sprawa wampira z Białej Kaplicy - Film sensacyjny , Rodney Gibbons , Matt Frewer,Kenneth Welsh , USA 2002 , 105 min.
22:45 Uciec jak najwyżej - Film sensacyjny , Donald Shebib , Vincent Spano,Ben Cross,Tony Lo Bianco,Rachel Ward , Kanada/USA 1994 , 105 min.
00:30 Szampański Charlie - Serial , Allan Eastman , Hugh Grant,Megan Gallagher,Megan Follows,Jean-Claude Dauphin,Charles Gray,Georges Descrieres , Kanada/Francja 1989 , 105 min.
02:15 Sprawa wampira z Białej Kaplicy - Film sensacyjny , Rodney Gibbons , Matt Frewer,Kenneth Welsh , USA 2002 , 120 min.
04:15 Uciec jak najwyżej - Film sensacyjny , Donald Shebib , Vincent Spano,Ben Cross,Tony Lo Bianco,Rachel Ward , Kanada/USA 1994 , 90 min.

Le Cinema
14.00 Uśmiech nocy (Smiles of a Summer Night / Sommarnattens Leende) komedia erotyczna, Szwecja, 1955, 108 min
16.00 świadek (A Tanu) komediodramat, Węgry, 1969, 110 min
18.00 Jak we śnie (Despues Del Sueno) dramat, Hiszpania, 1992, 104 min
20.00 Dokument. Oskarowe nominacje 2003: Człowiek bez przeszłości. Studio Company, 2003, 30 min
20.30 Szwejk z Wiednia cz. III (Bockerer III. The Bridge Of Andau) tragikomedia, Austria, 2000, 97 min
22.05 Układanka (Puzzle) thriller, Hiszpania, 1985, 91 min
23.35 Okolica (Okraina) dramat, Rosja, 1998, 96 min
01.15 Kobiety pijące prosecco (Frauen Die Prosecco Trinken) dramat, Niemcy, 2000/2001, 90 min.

Tele 5
7.50 Prosto z mostu
8.05 Saint Tropez (116) - serial
9.05 Telezakupy
11.35 Zauroczenie (69) - serial
12.35 Nie zapomnij paszportu: Indonezja - serial dok.
13.25 Tarzan (71) - serial
13.55 Dzieciaki w opałach (30) - serial
14.20 Świat wokół nas - serial dok.
14.45 Videofashion
15.15 Mieszkanko dla dwojga (69) - serial
15.40 Zauroczenie (70) - serial
16.35 Ekscentrycy (9) - serial dok.
17.05 Tarzan (72) - serial
17.30 Dzieciaki w opałach (30) - serial
17.55 Prognoza pogody
18.00 Nie zapomnij paszportu: Alberta - serial dok.
18.50 Auto-motor i sport
19.10 Mieszkanko dla dwojga (70) - serial
19.40 Prosto z mostu
19.55 Prognoza pogody
20.00 Hakerzy (29) - serial
20.50 Hakerzy (30) - serial
21.45 Studenci (3) - serial
22.40 Prognoza pogody
22.45 Pelswick - serial anim.
23.10 Auto-motor i sport
23.35 Upojne randki (6) - serial
1.15 Werdykt
1.40 Zakończenie programu

Romantica
06:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
07:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
08:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
09:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
10:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
11:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
12:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
13:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
14:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
15:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
16:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
17:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
18:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
19:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
20:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
21:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
22:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
23:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
00:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
01:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.

Discovery Channel
09h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta, Bobbin Head
09h25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta, Jezioro Tolondo
09h55 Narodziny Samochodu
10h20 Lot
11h15 Niesamowite maszyny, Maniacy prędkości 2
12h10 Wieczór z wymarłymi gatunkami zwierząt
13h05 Prawdziwa Ewa
14h00 Prawdziwa Ewa
15h00 Zaginione skarby starożytnego świata, Chiny
16h00 Pola bitew, Bitwa o Caen, część 2
17h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta, Hollands Landing
17h30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta, Rzeka Mersey
18h00 Niesamowite maszyny, Roboty
19h00 Ogrody ośmiornicy
20h00 Wielka wojna: 1914 -1918, Pat
21h00 Detektywi sądowi, Zabić dla narkotyków
22h00 Z Akt FBI, Rodzinne sekrety
23h00 śledztwo w toku, Morderca z akademika
00h00 Pola bitew, Tunezja, część 1
01h00 Wojna o Falklandy
02h00 Stulecie zwykłych ludzi, 1958 - Zagrożona planeta

National Geographic
08:00 Ewolucja - Film dokumenatalny , 60 min.
09:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
09:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Pierwsze uczucia - Program dokumentalny , 60 min.
11:00 Ewolucja - Film dokumenatalny , 60 min.
12:00 Zatoka w ogniu - Film dokumenatalny , 60 min.
13:00 Tajemnice wulkanów - Film dokumentalny , 60 min.
14:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
14:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Pierwsze uczucia - Program dokumentalny , 60 min.
16:00 Ewolucja - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Zatoka w ogniu - Film dokumenatalny , 60 min.
18:00 Tajemnice wulkanów - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Psie profesje - Film dokumenatalny , 30 min.
19:30 Małpie figle - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Budda z Nowej Zelandii - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
22:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
22:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
23:00 Wulkan _ szalona góra - Film dokumentalny , 60 min.
00:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
00:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
01:00 Poskramiacze węży - Film dokumenatalny , 30 min.
01:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.

Planete
08:50 Prekursorzy - Film dokumenatalny , USA 1997 , 55 min.
09:45 Maurice Greene _ bieg po złoto - Film dokumentalny , Francja 2001 , 55 min.
10:40 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 30 min.
11:10 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
11:40 Nissan _ Renault: związek prawie idealny - Film dokumenatalny , Francja 2000 , 30 min.
12:10 Brytyjczycy w Val d'Isere - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1998 , 30 min.
12:40 Kurt i Courtney - Film dokumentalny , Wielka Brytania 1998 , 100 min.
14:20 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
14:50 Wojna XXI wieku - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 45 min.
15:35 Wojna XXI wieku - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.
15:40 W kilku słowach: Wojna XXI wieku - Program publicystyczny , Francja 2003 , 30 min.
16:25 Dzień wilka - Film dokumentalny , Francja 1996 , 35 min.
17:00 Baśniowa historia Fiata 500 - Film dokumentalny , Francja 1998 , 50 min.
17:50 Legenda Citroëna DS - Film dokumentalny , Francja 1998 , 55 min.
18:45 Maurice Greene _ bieg po złoto - Film dokumentalny , Francja 2001 , 55 min.
19:40 Kobiety na ringu - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 35 min.
20:15 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
20:45 Tajemnica Picassa - Film dokumentalny , Francja 1956 , 80 min.
22:05 Portrety Picassa - Film dokumentalny , Francja 1996 , 55 min.
23:00 Francuscy lekkoatleci z Karaibów - Film dokumentalny , Francja 2000 , 30 min.
23:30 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
00:00 Kobiety na ringu - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 35 min.
00:35 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
01:00 Jump Jet: Dzieje Harriera - Film dokumentalny , USA 1996 , 50 min.
01:50 Jump Jet: Dzieje Harriera - Film dokumentalny , USA 1996 , 45 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Zrozumieć - Program dokumentalny , 55 min.
10:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
12:15 Nasze własne piekło - Film dokumenatalny , 55 min.
13:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
13:35 Terra X - Film dokumenatalny , 30 min.
14:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Zrozumieć - Program dokumentalny , 55 min.
16:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
18:15 Nasze własne piekło - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
19:35 Terra X - Film dokumenatalny , 30 min.
20:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Zrozumieć - Program dokumentalny , 55 min.
22:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
00:15 Nasze własne piekło - Film dokumenatalny , 55 min.
01:10 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
01:35 Terra X - Film dokumenatalny , 30 min.
02:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Science
06:40 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 15 min.
07:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
09:00 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
09:55 Słoneczne imperium - Magazyn , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Film dokumenatalny , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
11:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
12:40 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
13:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
14:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
15:00 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
15:55 Słoneczne imperium - Magazyn , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Film dokumenatalny , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
18:40 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
19:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
20:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
21:00 Nawiedzone hotele - Magazyn , 55 min.
21:55 Słoneczne imperium - Magazyn , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Film dokumenatalny , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
00:40 Nawiedzone hotele - Magazyn , 55 min.
01:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
02:30 Poza rok 2000 - Magazyn , 30 min.
03:00 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
03:55 Słoneczne imperium - Magazyn , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Film dokumenatalny , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
05:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
10:50 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 25 min.
11:15 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 25 min.
14:30 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
16:50 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 25 min.
17:15 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 25 min.
20:30 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
21:00 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
22:50 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 25 min.
23:15 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 25 min.
02:30 Świat według Anny Walker - Program podróżniczy , 30 min.

Club
06:00    Szkoła Jogi
06:25    Świat fitnesu
06:55    Kurorty świata
07:25    Odnaleziony raj
07:50    Tajemnice ogrodów
08:20    Trzecia randka
08:50    Swatka
09:20    Na ślubnym kobiercu
09:50    Oprah
10:40    Mężczyźni o sobie
11:10    Swatka
11:35    Na ślubnym kobiercu
12:00    Szkoła Jogi
12:25    Świat fitnesu
12:55    Kurorty świata
13:25    Odnaleziony raj
13:50    Tajemnice ogrodów
14:20    Trzecia randka
14:50    Swatka
15:20    Na ślubnym kobiercu
15:50    Oprah
16:40    Mężczyźni o sobie
17:10    Swatka
17:35    Na ślubnym kobiercu
18:00    Szkoła Jogi
18:25    Świat fitnesu
18:55    Kurorty świata
19:25    Odnaleziony raj
19:55    Tajemnice ogrodów
20:25    Swatka
20:55    Prawdziwy seks w wielkim mieście
21:50    Potyczki Jerrego Springera
22:45    Sekrety Sypialni
23:20    Prawdziwy seks w wielkim mieście
00:15    Sekrety Sypialni
00:50    Trzecia randka
01:15    Kurorty świata
01:45    Odnaleziony raj
02:10    Tajemnice ogrodów
02:40    Trzech kucharzy w Afryce
03:05    Z Loyde'm po Luizjanie
03:30    Kulinarne podróże
03:55    Kurorty świata
04:20    Odnaleziony raj
04:45    Tajemnice ogrodów
05:10    Kuchnia marokańska
05:35    Cztery pory roku

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ najnowsze trendy - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów _ Balmain - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Najnowsze trendy _ Alexandre Herchcovitch - Magazyn , 60 min.
23:00 Gorąca północ - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

Fox Kids
06:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
06:20 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
06:45 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:10 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:30 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:55 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
08:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
08:35 Hamtaro - Serial dla dzieci , 25 min.
09:00 Świat Bobbiego - Film animowany (dzieci) , 20 min.
09:20 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 Przygody Pytalskich - Serial dla dzieci , 20 min.
10:05 Denis rozrabiaka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:30 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
10:40 Hamtaro - Serial dla dzieci , 20 min.
11:00 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:10 Pecola - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:35 Bob Budowniczy - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
11:45 Sąsiedzi - Serial dla dzieci , 10 min.
11:55 Zły pies - Serial dla dzieci , 25 min.
12:20 Kot Ik! - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:40 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:00 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 25 min.
13:25 Fantastyczna czwórka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Jerry i paczka - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 20 min.
14:35 Pokémon^II - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Odlotowe agentki - Serial dla dzieci , 20 min.
15:20 Spiderman - Serial sensacyjny , 35 min.
15:55 Lucky Luke - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:20 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:45 Dzieciaki z klasy 402 - Serial dla dzieci , 20 min.
17:05 Nowe przygody rodziny Addamsów - Serial sensacyjny , 25 min.
17:30 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Pinokio - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
18:15 Księżniczka Sissi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:40 Wunschpunsch - Serial sensacyjny , 25 min.
19:05 Przygody Kuby Guzika - Serial animowany (dzieci) , Francja/Niemcy , 25 min.
19:30 Lochy i smoki - Serial dla dzieci , 20 min.
19:50 Gęsia skórka - Serial dla dzieci , 20 min.
20:10 Kleszcz - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:35 X-Men - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
20:55 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:15 Spiderman - Serial sensacyjny , 20 min.
21:35 Oggy i karaluchy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.

Minimax
06:00 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:10 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:20 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
06:30 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
06:55 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
07:00 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
07:25 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
07:50 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
08:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
08:25 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
08:50 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
09:05 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.
09:30 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
09:40 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
09:50 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
10:00 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
10:25 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
10:30 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
10:55 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
11:20 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
11:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
11:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
12:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
12:35 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.
13:00 Podwieczorek u Mini i Maxa - Program dla dzieci , 30 min.
13:30 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
13:55 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
14:00 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
14:25 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
14:50 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
15:20 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
15:25 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
15:50 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
16:05 Crash zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.
16:30 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
16:40 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
16:50 Reksio - Serial animowany (dzieci) , Polska , 10 min.
17:00 Olinek Okrąglinek - Serial animowany (dzieci) , Kanada , 25 min.
17:25 Tygrysek Etelbert - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
17:30 Latarniki - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/USA , 25 min.
17:55 Fragglesy - Serial dla dzieci , USA , 25 min.
18:20 Bobry w akcji - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
18:50 Królik Milczek - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 5 min.
18:55 Chłopiec z malajskiej wioski - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania/Filipiny , 25 min.
19:20 Moje podróżowanie - Film dokumenatalny , Francja , 15 min.
19:35 Crash Zone - Serial dla dzieci , Australia , 25 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop Shop - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 Worldchart Express - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 MTV European Top 20 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Pieprz - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Odliczanie do MTV Winterjam 2003 - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Superock - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.15 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.05 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.30 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
08.55 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
09.20 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
09.45 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
10.10 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
10.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
11.00 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.)
11.25 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.50 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
13.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
13.55 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
14.20 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
14.45 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
16.00 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.
16.25 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
16.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
18.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
19.05 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
19.55 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
20.20 Przeżyłem (I Survived) (50 min.).
21.15 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
21.45 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
22.10 Zdrada (Cheaters) (50 min.).
23.00 Podniebny patrol (Eyes in the Sky) (55 min.).
23.55 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
00.20 Przeżyłem (I Survived) (50 min.).
01.15 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
01.35 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
02.05 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
02.55 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
03.45 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
04.10 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.)
04.35 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
05.00 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)

Avante
06:00    Legendy lotnictwa wojskowego
06:30    Lotnictwa świata
07:30    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
08:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
08:30    Policjanci z Los Angeles
08:55    Świat dragsterów
09:20    Najemcy
09:45    Apollo 12: Bez cenzury
10:35    Ratownicy
11:05    Bohaterowie
11:30    Ratownicy
12:00    Legendy lotnictwa wojskowego
12:30    Lotnictwa świata
13:30    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
14:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
14:30    Policjanci z Los Angeles
14:55    Legendy lotnictwa wojskowego
15:20    Najemcy
15:45    Apollo 12: Bez cenzury
16:35    Ratownicy
17:05    Bohaterowie
17:30    Ratownicy
18:00    Przyjaciele w przestworzach
18:30    Podniebne wyzwania
19:20    Historia BRM
20:15    Ratownicy
20:45    Dowód rzeczowy
21:15    Paintball
21:40    Historie mistrzów
22:40    Najwieksze wyzwania
23:35    Świat samochodów
00:00    Przyjaciele w przestworzach
00:30    Podniebne wyzwania
01:20    Historia BRM
02:15    Ratownicy
02:45    Dowód rzeczowy
03:15    Paintball
03:40    Historie mistrzów
04:40    Najwieksze wyzwania
05:35    Świat samochodów

TVN 24
05:00 "Studio 24" (Wywiad)
05:30 "Bilans" (Magazyn ekonomiczny)
06:00 "Serwis informacyjny, prognoza pogody, sport" (Wiadomości)
06:30 "Przegląd prasy" (Magazyn)
07:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
07:30 "Przegląd prasy" (Magazyn)
08:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
08:30 "Przegląd prasy" (Magazyn)
09:00 "Studio 24" (Wywiad)
09:30 "Bilans" (Magazyn ekonomiczny)
10:00 "Kropka nad i" (Program publicystyczny)
10:30 "Studio 24" (Wywiad)
11:00 "Studio 24" (Wywiad)
11:30 "24 godziny" (Magazyn informacyjny)
12:00 "Serwis sportowy/przegląd prasy zagranicznej" (Magazyn)
12:30 "Studio 24" (Wywiad)
13:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
13:30 "Serwis biznesowy" (Magazyn ekonomiczny)
14:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
14:30 "Serwis biznesowy" (Magazyn ekonomiczny)
15:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
15:30 "Studio 24" (Wywiad)
16:00 "Serwis biznesowy/przegląd prasy zagranicznej" (Magazyn)
16:30 "Serwis biznesowy" (Magazyn ekonomiczny)
17:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
17:30 "24 godziny" (Magazyn informacyjny)
18:30 "Bilans" (Magazyn ekonomiczny)
19:00 "Fakty" (Wiadomości)
19:30 "Automaniak" (Magazyn motoryzacyjny)
20:00 "Bilans" (Magazyn ekonomiczny)
20:30 "TVN24 News/Studio Europa" (Magazyn informacyjny)
21:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
21:30 "24 godziny" (Magazyn informacyjny)
22:30 "Bilans" (Magazyn ekonomiczny)
23:00 "Studio 24" (Wywiad)
23:30 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
00:00 "Studio 24" (Wywiad)
00:30 "24 godziny" (Magazyn informacyjny)
01:30 "Fakty" (Wiadomości)
02:00 "Kropka nad i" (Program publicystyczny)
02:30 "Bilans" (Magazyn ekonomiczny)
03:00 "Serwis sportowy" (Magazyn sportowy)
03:30 "24 godziny" (Magazyn informacyjny)
04:30 "Raport TVN 24" (Magazyn reporterów)

RAI 1
05:20 Videocomic - Program rozrywkowy , 40 min.
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
17:15 Ecco la Tua Madre - Magazyn , 165 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:55 Novecento - 125 min.
23:00 TG 1 - Program informacyjny , 10 min.
23:10 Porta a porta - Program rozrywkowy , 80 min.
23:15 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:20 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
00:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:50 Non solo Italia - 25 min.
00:55 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
01:15 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:35 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:45 Rai Educational - 30 min.
02:05 Rai Educational - 30 min.
02:15 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 225 min.
02:35 Class - Komedia , Lewis John Carlino , Jacqueline Bisset,Rob Lowe,Andrew McCarthy,Cliff Robertson,Stuart Margolin,John Cusack,Alan Ruck , USA 1983 , 100 min.
04:15 Il corvo - Serial sensacyjny , 45 min.

France 3
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 120 min.
09:00 Albator, le corsaire de l'espace - Serial animowany (dzieci) , Ginka Kikaku , 30 min.
09:30 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 25 min.
09:55 Dr Stefan Frank - Serial , Olaf Götz , Sigmar Solbach , 50 min.
10:45 Les enqu?tes de Remington Steele - Serial sensacyjny , Burt Brinckerhoff , Pierce Brosnan,Stephanie Zimbalist,James Read,Janet Demay,Doris Roberts , 50 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 65 min.
15:00 Questions au gouvernement - Magazyn , 65 min.
16:05 Chroniques d'ici - Program informacyjny , 30 min.
16:35 TO3 - Program dla dzieci , 50 min.
17:25 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:30 Mon kanar - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 C'est pas sorcier - Program edukacyjny , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 La santé d'abord - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 10 min.
20:15 Tout le sport - Program sportowy , 10 min.
20:25 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 30 min.
20:55 The Hi-Lo Country - Film przygodowy , Stephen Frears , Billy Crudup,Woody Harrelson,Cole Hauser,Patricia Arquette,Penélope Cruz,Enrique Castillo , USA 1998 , 115 min.
22:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
22:55 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
23:20 Pi?ces ? conviction - Program informacyjny , 100 min.
01:00 Ombre et lumi?re - Program publicystyczny , 35 min.
01:35 Espace francophone - Magazyn , 25 min.
02:00 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 25 min.
02:25 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
02:30 Des racines et des ailes - Program publicystyczny , 115 min.
04:25 La vie en question - Program medyczny , 55 min.
05:20 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
05:45 Les matinales - Program informacyjny , 15 min.

TF 1
05:55 Bambou et Compagnie - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:20 Jim Bouton - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:50 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 95 min.
08:25 Météo - Program informacyjny , 5 min.
08:30 Téléshopping - Magazyn , 50 min.
09:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
09:25 Allč Quiz - Teleturniej , 90 min.
10:55 Météo - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Medicopter - Serial sensacyjny , Thomas Nikel , Rainer Grenkowitz,Manfred Stücklschwaiger,Serge Falck,Anja Freese,Sabine Petzl,Saskia Valencia , D , 50 min.
11:55 Tac O Tac TV - Teleturniej , 10 min.
12:05 Attention ? la marche! - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
13:35 Promenade de santé - Magazyn , 5 min.
13:40 Les jardins de Laurent - Program edukacyjny , 5 min.
13:45 Météo - Program informacyjny , 10 min.
13:55 Les feux de l'amour - Serial komediowy , Heather Hill, Mike Denney, Kathryn Foster, Sally Mc Donald , Eric Braeden,Colleen Casey,Tricia Cast,Colby Chester,Carolyn Conwell,Jeanne Cooper , 50 min.
14:45 La force du destin - Serial , Susan Lucci,Sarah Michelle Gellar,Julia Barr,Jill Larson,David Canary,Michael Nader , USA , 50 min.
15:35 New-York, police judiciaire - Constantine Makris , Jerry Orbach,Benjamin Bratt,Sam Waterston,Carey Lowell,Steven Hill,S. Epatha Merkerson , 50 min.
16:25 Pacific Blue - Rick Rossovich,Jim Davidson,Darlene Vogel,Marcos Ferraez,Paula Trickey,Micky Dolenz , USA , 50 min.
17:15 Beverly Hills, 90210 - Serial dla młodzieży , Christopher Hibler , Jennie Garth,Brian Austin Green,Jason Priestley,Tiffani-Amber Thiessen,Tori Spelling,Joe E. Tata , 50 min.
18:05 Zone rouge - Teleturniej , 50 min.
18:55 Le bigdil - Teleturniej , 60 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 De table en table - Program informacyjny , 2 min.
20:42 Résultat des courses - Program sportowy , 3 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:50 Météo des neiges - Program informacyjny , 5 min.
20:55 Une femme d'honneur - Corinne Touzet,François-Eric Gendron,Dominique Labourier , 105 min.
22:40 Crash dans l'océan - Fred Olen Ray , Nicole Eggert,Dennis Weaver,Maxwell Caulfield , USA 2002 , 105 min.
00:25 Rallye de Tunisie - Program sportowy , 10 min.
00:35 Les coulisses de l'économie - Magazyn , 45 min.
01:20 Météo - Program informacyjny , 10 min.
01:30 Survivre - Program edukacyjny , 50 min.
02:20 Reportages - Program erotyczny , 25 min.
02:45 Tr?s chasse - Program edukacyjny , 50 min.
03:35 Histoires naturelles - Film dokumentalny , 55 min.
04:30 Musique - Program muzyczny , 25 min.
04:55 Aimer vivre en France - Program informacyjny , 60 min.

RTL 2 (polski)
05:15 Najgłupsze... świata - Program rozrywkowy , 30 min.
05:45 Ekspedycja Robinsona - Reality show , 45 min.
06:30 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 50 min.
07:20 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 100 min.
09:00 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
09:10 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
10:00 My Mother's Ghost - Film obyczajowy , Elise Swerhone , Elisabeth Rosen,Gabrielle Rose,Barry Flatman,Janet Wright,Barna Moricz,Gordon Tootoosis,Jennifer Pelser , USA 1996 , 115 min.
11:55 Szansa na milion - Program rozrywkowy , 30 min.
12:25 Alvin i Chipmunki - Serial animowany (dzieci) , USA 1983/1984 , 25 min.
12:50 Casper Classics - Serial animowany (dzieci) , USA 1995 , 30 min.
13:20 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:45 Yu-Gi-Oh! - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2000 , 30 min.
14:15 Beyblade - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2001 , 30 min.
14:45 Detektyw Conan - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
15:15 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 30 min.
15:45 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 20 min.
16:05 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 115 min.
18:00 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 60 min.
19:00 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
19:50 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Children's Memorial Hospital - Telenowela , 60 min.
21:15 Mein Haus _ Dein Haus - Telenowela , 60 min.
22:15 exklusiv _ reportaż - Program informacyjny , 50 min.
23:05 Tales From the Crypt Presents Bordello of Blood - Horror , Gilbert Adler , Dennis Miller,Erika Eleniak,Angie Everhart,Chris Sarandon,Corey Feldman,William Sadler , USA 1996 , 80 min.
00:25 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
00:40 Halloween V _ Zemsta Michaela Myersa - Horror , Dominique Othenin-Girard , Donald Pleasence,Danielle Harris,Ellie Cornell,Beau Starr,Wendy Kaplan,Don Shanks,Max Robinson , USA 1989 , 105 min.
02:25 Tales From the Crypt Presents Bordello of Blood - Horror , Gilbert Adler , Dennis Miller,Erika Eleniak,Angie Everhart,Chris Sarandon,Corey Feldman,William Sadler , USA 1996 , 75 min.
03:40 Back Roads - Film sensacyjny , Craig Haman , Mark Dacascos,Emily Lloyd,Jaimz Woolvett,Frederic Forrest,Traci Lords,Joan Jett,Michael Pena , USA 1997 , 105 min.

Pro 7 (polski)
05:25 Avenzio _ piękniej żyć - Program informacyjny , 45 min.
06:10 SAM - Program informacyjny , 60 min.
07:10 taff _ po trochu o wszystkim - Program rozrywkowy , 50 min.
08:00 Galileo _ magazyn naukowy - Magazyn , 35 min.
08:35 Świat cudów - Program informacyjny , 55 min.
09:30 Clip-Mix - Program rozrywkowy , 60 min.
10:30 Andreas Türck _ Talk show - Talk show , 60 min.
11:30 Zacherl: kulinaria - Magazyn , 30 min.
12:00 Avenzio _ piękniej żyć - Program informacyjny , 60 min.
13:00 SAM - Program informacyjny , 60 min.
14:00 Arabella - Talk show , 60 min.
15:00 Poradnictwo młodzieżowe - Program rozrywkowy , 60 min.
16:00 Dr Verena Breitenbach - Program rozrywkowy , 60 min.
17:00 taff _ po trochu o wszystkim - Program rozrywkowy , 60 min.
18:00 Przyjaciele - Serial komediowy , Peter Bonerz , Courteney Cox,Jennifer Aniston,David Schwimmer,Lisa Kudrow , USA 1995 , 30 min.
18:30 Sabrina, nastoletnia czarownica - Serial komediowy , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,David Lascher,Elisa Donovan,Soleil Moon Frye,Trevor Lissauer , USA 2001 , 25 min.
18:55 Simpsonowie - Serial animowany (dzieci) , Rich Moore , USA 1990 , 30 min.
19:25 Galileo _ magazyn naukowy - Magazyn , 35 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , Niemcy 2003 , 15 min.
20:15 100 Pro - Komedia , Simon Verhoeven , Ken Duken,Luca Verhoeven,Simon Verhoeven,Tobias Schenke,Gisela Schneeberger , Niemcy 2000 , 120 min.
22:15 TV total _ program rozrywkowy - Program rozrywkowy , 60 min.
23:15 Rent a Pocher _ show komediowe - Program rozrywkowy , 30 min.
23:45 Smack the Pony _ show komediowe - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
00:10 Zacherl: kulinaria - Magazyn , 30 min.
00:40 Popclub - Program rozrywkowy , 30 min.
01:10 Parodie telewizyjne - Program rozrywkowy , 25 min.
01:35 Wiadomości - Program informacyjny , 5 min.
01:40 ProSieben _ Reportaż - Program informacyjny , 40 min.
02:20 TV total _ program rozrywkowy - Program rozrywkowy , 55 min.
03:15 Rent a Pocher _ show komediowe - Program rozrywkowy , 25 min.
03:40 Smack the Pony _ show komediowe - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 25 min.
04:05 Magazyn gospodarczy - Magazyn , 35 min.
04:40 Arabella - Talk show , 40 min.

SF 2
09:00 Chemie in Industrie, Landwirtschaft und Haushalt - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Osmanen, Türken, Europäer - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Die Drillinge - Serial animowany (dzieci) , E 1996 , 30 min.
10:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
11:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/2001 , 30 min.
11:30 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 2000/2001 , 20 min.
11:50 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:00 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
12:20 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
13:00 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
13:30 Catdog - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 30 min.
14:00 Aaahh!!! Monster - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA 1991 , 30 min.
15:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/2001 , 30 min.
15:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
16:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 1999/2000 , 30 min.
16:30 Kenan und Kel - Serial dla młodzieży , USA , 20 min.
16:50 Rambutan - Teleturniej 2003 , 10 min.
17:00 King of the Hill - Serial animowany (dzieci) , Allan Jacobsen , USA 2000 , 30 min.
17:30 Jesse - Serial komediowy , Christina Applegate,Bruno Campos,Eric Lloyd,Jennifer Milmore,Liza Snyder,George Dzundza,David DeLuise , USA 1998 , 25 min.
17:55 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Kenneth R. Koch , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Martin Mull,China Shavers,Jon Huertas , USA 1996 , 25 min.
18:20 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , Wesley Archer , USA 1995 , 25 min.
18:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 45 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 10 Dinge, die ich an dir hasse - Komedia , Gil Junger , Heath Ledger,Julia Stiles,Joseph Gordon-Levitt,Larisa Oleynik,David Krumholtz,Andrew Keegan,Susan May Pratt , USA 1999 , 100 min.
21:40 ch:kino aktuell - Magazyn , 40 min.
22:20 Sport aktuell - Program sportowy , 20 min.
22:40 Apollo 13 - Film obyczajowy , Ron Howard , Tom Hanks,Bill Paxton,Kevin Bacon,Gary Sinise,Ed Harris,Kathleen Quinlan,David Andrews , USA 1995 , 130 min.
00:50 OOPS! - Program dla młodzieży , 30 min.
01:20 SwissTXT - Program informacyjny , 460 min.

ORF 2
05:05 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 15 min.
05:20 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Karsten Wichniarz , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Christoph-Emanuel Oehme,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke , D 1999 , 45 min.
06:05 Text-aktuell - Program informacyjny , 55 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
09:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:40 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 20 min.
10:00 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Günter Gräwert , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser , D , 25 min.
10:15 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Susanne Czepl,Stephanie Brenner,Max Volkert Martens,Hans Sigl , D , 45 min.
10:25 Samt und Seide - Serial komediowy , Gunter Friedrich , Michael von Au,Christina Rainer,Charles Brauer,Elisabeth Lanz,Marcus Mittermeier,Stephan Ullrich,Elisabeth Niederer , D 1999 , 45 min.
11:10 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Karsten Wichniarz , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Christoph-Emanuel Oehme,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke , D 1999 , 50 min.
11:50 Wetterschau - Program informacyjny , 10 min.
12:00 Österreich-Bild - Program informacyjny , 25 min.
12:25 Alpen _ Donau _ Adria - Program podróżniczy , 30 min.
12:55 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
13:40 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Zbynek Brynych , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Özay Aslanhan , D , 25 min.
14:05 Dr. Stefan Frank _ Der Arzt, dem die Frauen vertrauen - Serial , Franz Josef Gottlieb , Sigmar Solbach,Hans Caninenberg,Erna Waßmer,Alfons Biber,Hartmut Becker,Dorothée Reize,Anette Hellwig , D 1994/1995 , 45 min.
14:50 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Susanne Czepl,Gregor Bloéb,Stephanie Brenner,Conny Glogger , D , 45 min.
14:50 Samt und Seide - Serial komediowy , Gunter Friedrich , Michael von Au,Christina Rainer,Charles Brauer,Elisabeth Lanz,Marcus Mittermeier,Stephan Ullrich,Elisabeth Niederer , D 1998 , 45 min.
15:35 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 25 min.
16:00 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
17:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
18:25 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
18:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Universum - Program informacyjny , 55 min.
21:10 Vera - Talk show , 50 min.
22:00 Zeit im Bild 2 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 ECO - Magazyn , 30 min.
23:00 Ein Fall für zwei - Serial sensacyjny , Frank Strecker , Rainer Hunold,Claus Theo Gärtner,Wolfram Berger,Günther-Maria Halmer,Michaela Mazac,Laura Cuvillier-Beck,Renate Kohn , D 1995 , 60 min.
00:00 Zeit im Bild 3 - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Susan - Serial komediowy , Lee Shallat Chemel , Brooke Shields,Judd Nelson,Kathy Griffin,Nestor Carbonell,Barbara Barrie,Andrea Bendewald,Eric Idle , USA 1999/2000 , 20 min.
00:40 Universum - Program informacyjny , 50 min.
01:30 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
02:30 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
02:35 ECO - Magazyn , 25 min.
03:00 Alpen _ Donau _ Adria - Program podróżniczy , 30 min.
03:30 Vera - Talk show , 45 min.
04:15 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
04:55 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.

AB 1
06:15 Interm?de - 45 min.
07:00 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
07:20 Juliette, je t'aime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
07:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
08:20 Salut les musclés - Serial komediowy , 80 min.
09:40 Peter Strohm - Ilse Hofmann , Klaus L^witsch,Hannelore Hoger,Angelika Bartsch,Wolf-Dietrich Berg , Allemagne , 60 min.
10:40 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , France 1995 , 30 min.
11:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Thierry Redler,Adeline,Karen Cheryl,Gérard Vives,Christiane Jean,Marie Chevallier , France , 30 min.
11:40 Pollyana - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:00 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
12:30 Juliette, je t'aime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
13:00 Friends - Serial komediowy , Courteney Cox,Jennifer Aniston,David Schwimmer,Matthew Perry,Matthew LeBlanc,Lisa Kudrow , USA , 40 min.
13:40 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merlin Santana,Nefta Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 20 min.
14:00 Un Noël pas comme les autres - Film obyczajowy , Tom McLoughlin , Shelley Long,Barry Bostwick , Etats-Unis 1996 , 90 min.
15:30 Amis pour la vie - Serial komediowy , Gunter Berger,Michaël Lesch,Stephan Schwartz,Alexander May,Gisela Peltzer,Ruth Maria Kubitschek , Allemagne , 50 min.
16:20 The Steve Harvey Show - Serial komediowy , Steve Harvey,Wendy Raquel Robinson,Merlin Santana,Nefta Perry,Tracy Vilar , Etats-Unis , 30 min.
16:50 Le miracle de l'amour - Serial komediowy , France , 20 min.
17:10 Les nouvelles filles d'? cčté - Serial komediowy , Thierry Redler,Adeline,Karen Cheryl,Gérard Vives,Christiane Jean,Marie Chevallier , France , 30 min.
17:40 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:10 Juliette, je t'aime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
18:40 Beastmaster, le dernier des survivants - Serial sensacyjny , Don A Coscarelli , Canada 1999 , 50 min.
19:30 Friends - Serial komediowy , Gary Halvorson , Courteney Cox,Jennifer Aniston,David Schwimmer,Matthew Perry,Matt LeBlanc,Lisa Kudrow , USA , 30 min.
20:00 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
20:40 Ultra nostalgie - Magazyn , 5 min.
20:45 Drčles de p?res - Komedia , Ivan Reitman , Robin Williams,Billy Crystal,Julia Louis-Dreyfus,Charlie Hofheimer,Nastassja Kinski,Bruce Greenwood,Dennis Burkley , USA 1997 , 115 min.
22:40 Friends - Serial komediowy , Gary Halvorson , Courteney Cox,Jennifer Aniston,David Schwimmer,Matthew Perry,Matt LeBlanc,Lisa Kudrow , USA , 30 min.
23:10 Jerry Springer Show - Magazyn , France , 40 min.
23:50 Les chevaliers du zodiaque - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
00:10 Juliette, je t'aime - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
00:35 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 25 min.
01:00 La croisi?re foll'amour - Serial komediowy , France , 25 min.
01:25 Programmes de nuit - Program sportowy , 290 min.

Planete France
08:50 Un temps d'avance - Film dokumentalny , Etats-Unis 1997 , 55 min.
09:45 A fond, ? feu, ? cent - Magazyn , France 2001 , 55 min.
10:40 Hollywood animal stars - Magazyn , Etats-Unis 1996 , 30 min.
11:10 Au rythme du soleil - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
11:40 Le beau mariage - Magazyn , France 2000 , 30 min.
12:10 Les anglais font du ski - Magazyn 1998 , 30 min.
12:40 Kurt et Courtney - Program dokumentalny , Grande-Bretagne 1998 , 100 min.
14:20 Les chevaux sauvages de Namibie - Program informacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
14:50 La Guerre du 21?me si?cle - Film dokumentalny 2002 , 50 min.
15:40 En quelques mots... - Magazyn , France 2002 , 30 min.
16:10 La Guerre du 21?me si?cle - Film dokumentalny 2002 , 50 min.
17:00 La fabuleuse histoire de la Fiat 500 - Film dokumentalny , France 1999 , 50 min.
17:50 La fabuleuse histoire de la DS - Film dokumentalny , France 1998 , 55 min.
18:45 A fond, ? feu, ? cent - Magazyn , France 2001 , 55 min.
19:40 Deux filles sur un ring - Magazyn , Allemagne 2000 , 35 min.
20:15 Aigles ne sont plus tranquilles - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
20:45 Le myst?re Picasso - Film dokumentalny , France 1956 , 80 min.
22:05 Picasso portraits - Film dokumentalny 1996 , 55 min.
23:00 Les gazelles des ^les - Magazyn , France 2000 , 30 min.
23:30 Aigles ne sont plus tranquilles - Program edukacyjny , Allemagne 2001 , 30 min.
00:00 Deux filles sur un ring - Magazyn , Allemagne 2000 , 35 min.
00:35 Circus - Telenowela , Daniel Zuckerbrot , Canada 2000 , 25 min.
01:00 Le Jump Jet : histoire du Harrier - Film dokumentalny , 50 min.
01:50 Le Jump Jet : histoire du Harrier - Film dokumentalny , 50 min.
02:40 Interm?de - 340 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.