FANDOM


TVP 1
05:10 Pierwszy krzyk - odc. 11; cykl dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Tygrys, tygrys odc. 12 (Tiger, tiger) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Farma Roku odc. 13 (Farm of the year) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Nowy miś odc. 20 (the new teddy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:00 Domisiowe Bajki - Wierszokleta
09:05 Domowe przedszkole - Bohaterowie książeczek - Koszałek Opałek; program dla dzieci
09:35 Teletubisie - odc. 152/156 (Teletubbies, season X Mark Making Pictures); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Doctor Who II - Dziewczyna w kominku, odc. 18 (4) (Doctor Who II, ep. 4, The Girl in Fireplace); serial science ficton kraj prod.Wielka Brytania (2005)
10:55 Mieszkać w Europie - Kadyks; reportaż
11:10 Migracje - Tęsknota za Brazylią w Portugalii (Yearning for Brasil in Portugal); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2004)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3277 (The Bold and the Beautiful ep. 3492); serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces - odc. 3278 (The Bold and the Beautiful ep. 3493); serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan - odc. 1246; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 855; telenowela TVP
13:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny
14:00 Wieczernia Paschalna; relacja
15:00 Wiadomości
15:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:40 Wyjeżdżam - zostaję?; cykl reportaży
16:05 Moda na sukces - odc. 3279 (The Bold and the Beautiful ep. 3494); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3280 (The Bold and the Beautiful ep. 3495); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1250 - txt str.777; telenowela TVP
18:05 Jaka to melodia? - odc. 1420; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 861; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Muminki - Olbrzymia dynia odc. 49 (The giant pumpkin); serial animowany kraj prod.Holandia, Finlandia, Japonia (1990)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - 10.5:Apokalipsa - cz. 2 (10.5: Apocalypse, part. 2) - txt str.777  80'; film katastroficzny kraj prod.USA (2006)
21:50 Sprawa dla reportera
22:30 Z refleksem; program publicystyczny
22:50 Misja specjalna; magazyn
23:20 Przekręt - odc. 4 (Hustle, ep. 4); serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
00:20 Granica  89' kraj prod.Polska (1977)
01:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
02:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:30 Statek miłości - odc. 233/249; telenowela kraj prod.USA (1986)
06:15 Statek miłości - odc. 234/249; telenowela kraj prod.USA (1986)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Forum Młodych; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 36/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 199   Pierwsza rozprawa; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.45, 10.35 ; Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:40 Bezpieczne drogi;
10:45 Święta wojna - Dieta - Cud (249); serial TVP
11:15 Ferie z Dwójką - Nawiedzony dom (Spooky House)  102'; film fabularny kraj prod.USA (2000)
13:00 Niesforne aniołki seria II - odc. 14 (Little angels - Hackney Family); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:35 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.15 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
14:50 Dr Quinn - seria IV, odc. 4/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995)
15:40 Bezpieczne drogi
15:50 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 486; serial TVP
16:40 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 245
16:45 Wakacje z duchami - odc. 6/7 Dzień bez cudów; serial TVP
17:20 Zorro - odc. 24/78 (.) - txt str.777; serial kraj prod.USA (1957)
17:50 Bezpieczne drogi
17:55 Flesz Panorama
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - odc. 4/LIV - txt str.777; teleturniej
19:40 Starter - magazyn aktualności
20:05 M jak miłość - odc. 487; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 246
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:50 Bezpieczne drogi
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:40 Historia pewnego sumienia; film dokumentalny
23:05 Liga Mistrzów - skróty
23:55 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Dziecko Rosemary)
00:05 Wieczór filmowy Kocham Kino - Dziecko Rosemary (Rosemary's Baby)  131'; film fabularny kraj prod.USA (1968)
02:15 Dzika Afryka - Dżungla (Jungle)  49'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
03:05 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:05 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier  flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kamera Kuriera; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Mistrz Jan; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Tajemnice Titanica (Titanic untold Story); film dokumentalny kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Tajemnice Titanica (Titanic untold Story); film dokumentalny kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Kronika
07:50 Szpiek
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kronika
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:05 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier  flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kamera Kuriera; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Menu kulturalne
16:55 Wokół nas
17:00 Pomerania Ethnica
17:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:20 Sport
18:25 Menu kulturalne
18:30 Wokół nas
18:35 Debata
18:50 Cała naprzód
19:00 Kątem oka
19:30 Pomorskie krajobrazy
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Zielonym do góry
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Mistrz Jan; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Tajemnice Titanica (Titanic untold Story); film dokumentalny kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Tajemnice Titanica (Titanic untold Story); film dokumentalny kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:25 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:05 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier  flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:24 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kamera Kuriera; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 10.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Z archiwum Kuriera - Kronika warszawska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:20 Wiadomości sportowe - (10.04.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:45 Po twojej stronie - PO twojej stronie 10.04.; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Studio reportażu - MOJA MAMA NIE JEST SZMATĄ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe - (10.04.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 10.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Mistrz Jan; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Tajemnice Titanica (Titanic untold Story); film dokumentalny kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
01:59 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Tajemnice Titanica (Titanic untold Story); film dokumentalny kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Halo! Kasa! - teleturniej
08:55     Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00     Metamorfozy - reality show
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Dom nie do poznania - reality show
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21:00     Oczy węża - thriller reż. Brian De Palma, wyk. Nicolas Cage, Gary Sinise, John Heard, Carla Gugino USA 1998
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:15     Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
00:15     Nasze dzieci - talk show
01:10     Magazyn sportowy
03:10     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
04:10     Nocne randki - program rozrywkowy
04:55     Music Spot - program muzyczny

TVN
05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
06:45     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 1/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
07:35     Hela w opałach: Na gigancie - serial komediowy odc. 20 Polska 2006
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:50     Rozmowy w toku - talk show
13:00     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
14:00     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 2/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
15:00     Prawo pożądania - telenowela odc. 42/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 791 Polska 2003
21:30     Magda M. - serial obyczajowy odc. 47 reż. Jacek Borcuch, Maciej Dejczer, Polska 2005
22:30     Teraz my! - program publicystyczny
23:15     Archiwum X - Śledztwa po latach: Profil zabójcy - serial fabularno-dokumentalny
00:15     Bez skazy - serial obyczajowy odc. 6/15 reż. Jamie Babbit, Scott Brazil, Elodie Keene, Nelson McCormick, Ryan Murphy, Michael, USA 2003
01:15     Nocne igraszki - program interaktywny
02:15     Telesklep
02:35     Uwaga! - magazyn reporterów
02:55     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn reklamowy
08.00 Pokemon (282) - serial anim.
09.00 Ścisle jawne - głośne sprawy na ekranie - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (156) - telenowela
11.05 TiVi Sekcja - talk show
12.05 Gram.tv - program o grach komputerowych
12.35 VIP - wydarzenia i plotki1
13.05 Dekoratornia - magazyn wnętrzaski
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (1) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (26) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (2) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (157) - telenowela
20.00 Komisarz Rex (25) - serial kryminalny
21.00 Kamieńska (6) - serial sens.
22.05 Latający park Monty Pythona - serial komediowy
22.45 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.15 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.45 Świat według Gwiezdnych wojen (1) - serial dok.
00.50 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.25 Muzyczne listy - program muzyczny
02.25 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.10 Ja tylko pytam - talk show
03.55 Zakończenie programu

TVN 7
06:10    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
06:35    Telesklep            
07:35    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
08:05    Łowcy koszmarów    serial S-F...    stereo        
09:05    Grzesznica    telenowela obyczajowy...    stereo        
09:55    Tajemnice Smallville    serial S-F...    stereo        
10:55    Nash Bridges    serial sensacyjny...            
11:55    Strażnik kasy    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive        
12:55    Telesklep        
14:15    Grzesznica    telenowela obyczajowy...    stereo        
15:10    Pogoda na miłość    serial obyczajowy...    stereo        
16:05    Alf    serial komedia...    stereo        
16:35    Joey    serial komedia...    stereo        
17:05    Tajemnice Smallville    serial S-F...    stereo        
18:05    Nash Bridges    serial sensacyjny...            
19:05    Alf    serial komedia...    stereo        
19:40    Joey    serial komedia...    stereo        
20:10    Agenci NCIS    serial sensacyjny...    stereo    
21:10    Tragedia łodzi podwodnej    film sensacyjny...    stereo        
23:10    Powrót do domku nad jeziorem    film horror..

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Nie wszystko naraz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Forum Młodych; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Udrożnić - Udrożniać; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Bibliofil z Kajzerwaldu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 M jak miłość - odc. 440; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Biografie - W cieniu zapomnienia... Życie i twórczość Zofii Kossak - Szczuckiej; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 659; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1200; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Zygmunta Dyrkacza życie z Chopinem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Warto kochać - odc. 6; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Wieczernia Paschalna; relacja
14:55 Jan Paweł II i Jego przyjaciel; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domisie - Nie wszystko naraz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Wartość odżywcza tłuszczów roślinnych.; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Zwierzowiec - Jeleń  ; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Forum Młodych; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (30); Dla małoletnich od lat 12
17:40 Dzika Polska - Zakochani w Puszczy.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Spotkanie; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 659; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Szpak na nartach; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc. 1200; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 W stronę świata - odc. 6 Wojciech Kawecki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Gwiazdy Europy cz. 1; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Les Polonais; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
24:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Laponii (173); Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 659; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Szpak na nartach; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1200; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 W stronę świata - odc. 6 Wojciech Kawecki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Gwiazdy Europy cz. 2; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Les Polonais; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (30); Dla małoletnich od lat 12
05:45 Polska z bocznej drogi - Spotkanie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Kiss Me, Kate (Kiss Me, Kate)  145'; widowisko muzyczne kraj prod.USA, Wielka Brytania, Japonia (2003); reż.:Chris Hunt; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Betonowa rewolucja (The Concrete Revolution)  60'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Xiaolu Guo; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Kino krótkich filmów - Krzyż i topór  13'; film dokumentalny; reż.:Bogdan Dziworski; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Ars Nova. El Llibre Vermell. Pieśni pielgrzymujących do klasztoru Monserrat. Katalonia XIV w.; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Słoneczne miasto (Slunen stt)  94'; film obyczajowy kraj prod.CZECHY (2005); reż.:Martin Šulík; wyk.:Lucie Zácková, Oldřich Navrátil, Martin Juza, Ivan Martinka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Kiedy Otar odszedł (Depuis qu'Otar est parti)  98'; dramat kraj prod.Francja, Belgia (2003); reż.:Julie Bertucelli; wyk.:Temur Kalandadze, Duta Skhirtladze, Sasha Skhirtladze, Esther Gorintin; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka współczesna - Erik Satie - fałszywe tropy (Erik Satie - Wrong Tracks); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1996); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Kino krótkich filmów - To, co łączy i dzieli (Strings)  10'; film dokumentalny kraj prod.Kanada (1991); reż.:Wendy Tilby; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Idź do Luizy  41'; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Pacek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda siódma czyli tajemniczy list Hipolita Kwassa, czyli wykrycie centralnej meliny Alberta Flasza; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda ósma czyli ?...; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Szalbierz  105'; spektakl teatralny; reż.:Tomasz Wiszniewski; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Jan Peszek, Jerzy Grałek, Anna Dymna, Marcel Szytrnchelm, Iwona Bielska, Jerzy Bińczycki, Halina Grylaszewska, Katrzyna Aleksandrowicz, Olaf Lubaszenko; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Sceny ze sceny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Muzyczna encyklopedia - Sztuka śpiewu - 1 (Art of Singing); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1997); Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Strefa - Alfabet Polskiego Performance - Jerzy Bereś; magazyn; STEREO, Dozwolone od lat 18
00:25 Strefa - Wierszem 2 - Wojciech Brzoska; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Adoptowany syn (Beshkempir (Adopted Son))  77'; film fabularny kraj prod.KIRGISTAN, Francja (1998); reż.:Aktan Abdykalykov; wyk.:Mirlan Abdykalykov, Adir Abilkassimov, Mirlan Abilkassimov, Bakit Dzhylkychiev, Albina Imasheva; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Rock w Opolu - Opole '90 - Grzegorz Ciechowski; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Zakończenie programu

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Henryk Łasak; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Magazyn piłkarski - 4 - 4 - 2; magazyn piłkarski; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 MŚ w rajdach terenowych - Tunezja; felieton
11:00 Liga Mistrzów - AS Roma - Manchester United ( I połowa ) (AS Roma - Manchester United) kraj prod.Włochy (2007)
11:50 Liga Mistrzów - AS Roma - Manchester United ( II połowa ) (AS Roma - Manchester United) kraj prod.Włochy (2007)
12:50 Po kryształową kulę; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Ścigany - film o M.Bublewiczu
13:45 Liga Mistrzów - AC Milan - Bayern Monachium ( I połowa ) (AC Milan - Bayern Monachium) kraj prod.Portugalia (2007)
14:40 Liga Mistrzów - AC Milan - Bayern Monachium ( II połowa ) (AC Milan - Bayern Monachium) kraj prod.Portugalia (2007)
15:30 Magazyn Olimpijski (Magazyn Olimpijski) kraj prod.Szwajcaria (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Sprint
16:02 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Sprint
17:02 Puchar UEFA - FC Sevilla - Tottenham Hotspur ( I połowa ) (FC Sevilla - Tottenham Hotspur) kraj prod.Hiszpania (2007)
17:50 Sprint
17:55 Puchar UEFA - FC Sevilla - Tottenham Hotspur ( II połowa ) (FC Sevilla - Tottenham Hotspur) kraj prod.Hiszpania (2007)
18:50 Sprint
18:52 Puchar UEFA - Bayer Leverkusen - Osassuna ( I połowa ) (Bayer Leverkusen - Osassuna) kraj prod.Hiszpania (2007)
19:45 Sprint
19:48 Puchar UEFA - Bayer Leverkusen - Osassuna ( II połowa ) (Bayer Leverkusen - Osassuna) kraj prod.Hiszpania (2007)
20:40 II liga piłki nożnej - Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów; transmisja
21:30 Droga do Pekinu - odc. 15 ((123)); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Sprint
22:00 Zwarcie - odc. 6; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Gwiazdy wielkiego sportu - Klempel x 236; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór
23:25 Sprint
23:30 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Grecja - Turcja ( I połowa ) (Grecja - Turcja) kraj prod.Grecja (2007)
00:25 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Grecja - Turcja ( II połowa ) (Grecja - Turcja) kraj prod.Grecja (2007)
01:15 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.