FANDOM


TVP 1 HD
05:40 Jeden z dziesięciu - 18/118; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Przysięga - odc. 148 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
07:10 Elif - odc. 705 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Koronawirus. Poradnik - /5/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Mister Twister -  odc. 22 (Football 1/3) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 7
09:15 Magazyn śledczy Anity Gargas - /67/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Okrasa łamie przepisy - Imbir nad Wisłą -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Komisarz Alex s.IV - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Podglądacz -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Ojciec Mateusz s.II - odc. 26 (Ojciec Mateusz II odc. 13) - Łzy Ewy -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:40 Wójt roku - 2019 - sylwetki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Jajko: cud natury (Attenborough's Wonder of Eggs) -  (N); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); reż.:Beth Jones, Mike Birkhead; Dla małoletnich od lat 7
13:45 Koronawirus. Poradnik - /5/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Elif - odc. 706 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Bądźmy razem w domu - /8/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Przysięga - odc. 149 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Troszczą się o nas nasi umarli.; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Korona królów - odc 364 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Korona królów - odc 365 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 19/118; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:15 Strefa zamknięta; film dokumentalny; reż.:Anita Gargas; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka. (Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka.) kraj prod.Watykan, Polska (2020); STEREO, 16:9, Transmisja
22:35 Bernadetta. Cud w Lourdes. (Je m'appelle Bernadette (Miracle in Lourdes)) -  (N)  109'; film biograficzny kraj prod.Francja (2011); reż.:Jean Sagols; wyk.:Katia Cuq, Michel Aumont, Francis Huster, Francis Perrin; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Na skrzydłach orłów (On Wings of Eagles)  92'; dramat kraj prod.USA, Chiny (2016); reż.:Simon Shin, Michael Parker; wyk.:Joseph Fiennes, Richard Sanderson, Shawn Dou, Simon Twu; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Niebo istnieje... naprawdę (Heaven Is for Real)  95'; dramat kraj prod.USA (2014); reż.:Randall Wallace; wyk.:Greg Kinnear, Kelly Reilly, Thomas Haden Church, Connor Corum, Lane Styles, Margo Martindale; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 80 Nieprawda (Familie Dr Kleist ep. Falsche Tatsachen); serial kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:00 Anna Dymna - spotkajmy się - Alicja Morga; Dla małoletnich od lat 7
06:30 Na sygnale - odc. 233 "Podróż poślubna" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Przepis dnia s.II - (29); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wesoła Nauka - Wielkie dzieła małych rąk /10/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Wesoła Nauka - /10/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Na sygnale - odc. 234 "Hejt!" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
13:20 Świat według T. S. Spiveta (The Young and Prodigious T. S. Spivet)  100' kraj prod.Kanada, Francja (2013); reż.:Jean - Pierre Jeunet; wyk.:Kyle Catlett, Helena Bonham Carter, Judy Davis, Callum Keith Rennie; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 10 Trucizna (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Vergiftungserscheinungen); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
16:05 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 11 Ojcowie (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Vaeter); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Nabożeństwo Wielkopiątkowe w Łodzi; relacja; Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:25 Na dobre i na złe - odc. 775 Nasze dzieci -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2234 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Przepis dnia s.II - (30); Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2235 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Chata (Shack, The)  126'; film obyczajowy kraj prod.USA (2017); reż.:Stuart Hazeldine; wyk.:Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Zanim się rozstaniemy (Before We Go)  91'; film obyczajowy kraj prod.USA (2014); reż.:Chris Evans; wyk.:Chris Evans, Alice Eve, Emma Fitzpatrick, Mark Kassen; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Zostań, jeśli kochasz (If I Stay) -  (N)  102'; dramat kraj prod.USA (2014); reż.:R.J. Cutler; wyk.:Chloe Grace Moretz, Jamie Blackley, Mireille Enos, Joshua Leonard; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Niezwyciężony (Stronger) -  (N)  113' kraj prod.USA (2017); reż.:David Gordon Green; wyk.:Jake Gyllenhaal, Tatiana Maslany, Clancy Brown, Miranda Richardson, Frankie Shaw; Dla małoletnich od lat 16
04:25 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 10.04 - 1; STEREO, 16:9
09:15 Telenotatnik - Ekstremalna droga krzyżowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Okrasa łamie przepisy - Królik po polsku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Droga Krzyżowa - transmisja z Kalwarii Zebrzydowskiej; transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Bądźmy razem w domu - /7/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Koncert "Requiem" W. A. Mozarta; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 10.04 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Nie polecieli...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
18:00 Triduum Paschalne - Wielki Piątek; program religijny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Ocaleni - wersja dla TVP3; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 10.04 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Koronawirus (COVID - 19) - Psycholog (2); program poradnikowy; STEREO, 16:9
23:15 Trwajcie - Janusz Kurtyka 2005 - 2010; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ekstremalni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - reportaż 7; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 W bok od szosy głównej; reportaż; STEREO, 16:9
01:50 Meandry uczuć - odc 75 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Nie polecieli...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - reportaż 5; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:00 Okrasa łamie przepisy - Królik po polsku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Bądźmy razem w domu - /8/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP 3 Lublin
06:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Między Wisłą i Bugiem; STEREO, 16:9, Na żywo
07:03 Prognoza pogody - flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:04 Między Wisłą i Bugiem; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Panorama Lubelska; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Prognoza pogody - flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Między Wisłą i Bugiem; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Koronawirus - rady, pytania, porady; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 7
07:49 Między Wisłą i Bugiem; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Panorama Lubelska; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Prognoza pogody - flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
08:41 Między Wisłą i Bugiem; STEREO, 16:9, Na żywo
08:55 Prognoza pogody - flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 10.04 - 1; STEREO, 16:9
09:15 Telenotatnik - Ekstremalna droga krzyżowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Okrasa łamie przepisy - Królik po polsku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Droga Krzyżowa - transmisja z Kalwarii Zebrzydowskiej; transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Bądźmy razem w domu - /7/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 Moda na język polski - Odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9
14:20 Słonik nadziei; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Panorama Lubelska; STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 Prognoza pogody - flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
14:37 Afisz - muzea - Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie; felieton; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Zobacz, co słychać; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Koncert pasyjny Stabat Mater dolorosa; koncert; STEREO, 16:9; Niezwykły koncert w niezwykłym miejscu. Trzy chóry - siedem utworów. Świąteczny koncert pasyjny Stabat Mater dolorosa zarejestrowany kamerami Telewizji Polskiej na zamku Piastów Śląskich w Brzegu.
15:35 Ekstremalni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 10.04 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Nie polecieli...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:34 Panorama Lubelska - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Koronawirus - rady, pytania, porady; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 7
17:56 Prognoza pogody, Na żywo
18:00 Triduum Paschalne - Wielki Piątek; program religijny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Ekstremalna Droga Krzyżowa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Leśny kalejdoskop; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Ocaleni - wersja dla TVP3; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Koronawirus - rady, pytania, porady; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 7
21:55 Prognoza pogody, Na żywo
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 10.04 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Koronawirus (COVID - 19) - Psycholog (2); program poradnikowy; STEREO, 16:9
23:15 Trwajcie - Janusz Kurtyka 2005 - 2010; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ekstremalni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - reportaż 7; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 W bok od szosy głównej; reportaż; STEREO, 16:9
01:50 Meandry uczuć - odc 75 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Nie polecieli...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - reportaż 5; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:00 Okrasa łamie przepisy - Królik po polsku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Bądźmy razem w domu - /8/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat HD
4:55 Disco Gramy - program muzyczny
5:40 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
8:45 Malanowski i partnerzy (435) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Malanowski i partnerzy (436) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Sekrety rodziny (30) - serial paradokumentalny
10:45 Dlaczego ja? (857) - serial paradokumentalny
11:45 Gliniarze (408) - serial paradokumentalny
12:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
13:30 Na ratunek 112 (440) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (3053) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (987) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - magazyn informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (450) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (440) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (3054) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (299) - serial komediowy
20:00 Titanic - dramat katastroficzny, USA 1997
0:15 Syn Boży - dramat obyczajowy, USA 2014
3:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
4:45 Uwaga! - magazyn reporterów
5:05 Kuchenne rewolucje (5) - program rozrywkowy
6:00 Wstajesz i wiesz (28) - magazyn informacyjny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:25 Doradca smaku: Placuszki z cukinii i twarogu (24) - magazyn kulinarny
11:35 Afera fryzjera (2) - program rozrywkowy
12:20 Ukryta prawda (778) - serial paradokumentalny
13:15 Szpital (514) - serial paradokumentalny
14:15 Detektywi: Zaginiona (456) - serial fabularno-dokumentalny
14:50 Detektywi: Upokorzenie (457) - serial fabularno-dokumentalny
15:25 Milionerzy (241) - teleturniej
16:00 Fakty po południu (20) - program informacyjny
17:00 Kuchenne rewolucje: Wielbark, Karczma Leśniczanka (11) - program rozrywkowy
18:00 Ukryta prawda (779) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Uwaga! Koronawirus (26) - program informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Geosztorm - film SF, USA 2017
22:15 Intruz - film SF, Szwajcaria/USA 2013
0:55 Krawiec z Panamy - dramat sensacyjny, Irlandia/USA 2001
3:00 Uwaga! - magazyn reporterów

TV 4 HD
6:00 Strażnik Teksasu (83) - serial sensacyjny
7:00 Strażnik Teksasu (84) - serial sensacyjny
8:00 Nasz nowy dom (80) - reality show
9:00 Sekrety sąsiadów (27) - serial obyczajowy
9:30 Demakijaż: Anna Dereszowska (77) - program rozrywkowy
10:00 Przez żołądek do serca: Martyna i Patrycja - uroczysta kolacja dla sióstr (46) - magazyn kulinarny
10:30 Demakijaż: Julia Wieniawa (78) - program rozrywkowy
11:00 Galileo (800) - program popularnonaukowy
12:00 Galileo (801) - program popularnonaukowy
13:00 Magicy z ulicy (30) - program rozrywkowy
13:30 STOP Drogówka - magazyn policyjny
14:30 Emil, pogromca mandatów (30) - program rozrywkowy
15:00 Policjantki i Policjanci (653) - serial obyczajowy
16:00 Słoneczny patrol (14) - serial przygodowy
17:00 Słoneczny patrol (15) - serial przygodowy
18:00 Sekrety sąsiadów (30) - serial obyczajowy
18:30 Sekrety sąsiadów (26) - serial obyczajowy
19:00 Policjantki i Policjanci (654) - serial obyczajowy
20:05 Dżungla - film animowany, Kanada/USA 2006
21:50 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (385) - serial kryminalny
22:50 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (386) - serial kryminalny
23:55 Zmartwychwstały - dramat obyczajowy, USA 2016
2:15 STOP Drogówka - magazyn policyjny
3:15 Zagadkowe zgony (2) - serial dokumentalny
3:40 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:40 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

TVN 7 HD
5:00 Szkoła (217) - serial paradokumentalny
6:00 Mango - telezakupy
7:35 Zakochani po uszy 3 (192) - telenowela
8:10 Ukryta prawda (687) - serial paradokumentalny
9:10 Ukryta prawda (688) - serial paradokumentalny
10:10 Ukryta prawda (689) - serial paradokumentalny
11:10 Szpital (439) - serial paradokumentalny
12:10 Sąd rodzinny (87) - serial fabularno-dokumentalny
13:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (397) - serial fabularno-dokumentalny
14:15 Ukryta prawda (522) - serial paradokumentalny
15:15 Szkoła (370) - serial paradokumentalny
16:15 19+ (506) - serial paradokumentalny
16:55 Brzydula (214) - serial komediowy
17:30 Brzydula (215) - serial komediowy
18:00 Przyjaciele (19/24) - serial komediowy
18:30 Przyjaciele (20/24) - serial komediowy
19:00 Projekt Lady 3 (6/12) - reality show
20:00 Hotel Paradise - Rajskie rozdanie (35/40) - reality show
21:00 Ślub od pierwszego wejrzenia 4 (7/13) - reality show
22:00 Strzelec - dramat sensacyjny, USA 2007
0:40 Everest - film katastroficzny, Islandia/Wielka Brytania/USA 2015
2:55 Ronaldo - film dokumentalny, Wielka Brytania/Hiszpania 2015
4:55 Zakończenie programu

TV Puls HD
5:30 Reporterzy. Z życia wzięte (29) - serial obyczajowy
6:10 Nash Bridges: Trefny towar (70) - serial sensacyjny
7:05 Nash Bridges: Zabawa w chowanego (71) - serial sensacyjny
8:00 Kobra - oddział specjalny: Szybciej, wyżej, dalej (6) - serial sensacyjny
9:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (285) - serial obyczajowy
9:50 Napisała: Morderstwo: Zabójczy samochód (8) - serial kryminalny
10:50 Zaklinaczka duchów 3 (51) - serial fantasy
11:35 Zaklinaczka duchów 3 (52) - serial fantasy
12:25 Kobra - oddział specjalny: Szybciej, wyżej, dalej (6) - serial sensacyjny
13:20 Kobra - oddział specjalny: 72 godziny strachu (7) - serial sensacyjny
14:10 Lombard. Życie pod zastaw (23) - serial obyczajowy
15:05 Lombard. Życie pod zastaw (24) - serial obyczajowy
16:00 Reporterzy. Z życia wzięte (29) - serial obyczajowy
17:00 Reporterzy. Z życia wzięte: Lokatorzy (30) - serial obyczajowy
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (285) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (286) - serial obyczajowy
20:00 Pasja - dramat historyczny, USA 2004
22:20 Leon zawodowiec - dramat sensacyjny, Francja/USA 1994
0:50 Śmiertelny pocałunek - thriller, Niemcy/USA 2008
2:30 Zobacz to!: Niesamowite!: Chciałam się zabić (11/25) - serial dokumentalny
3:05 Niesamowite!: Ojczym (12/25) - serial dokumentalny
3:45 Na jedwabnym szlaku: Mądrość narodu (8/10) - serial dokumentalny
4:35 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny
5:00 Dyżur 3 (40) - serial dokumentalny
5:35 Dyżur 3 (41) - serial dokumentalny

Puls 2 HD
5:50 Ale numer! (24) - program rozrywkowy
6:10 Ale numer! (25) - program rozrywkowy
6:45 Jake i piraci z Nibylandii: Wilkołak Jake/Wiedźma Hak (84) - serial animowany
7:05 Jake i piraci z Nibylandii: Awantura o magiczną księgę, część 1 (85) - serial animowany
7:35 Smerfy: Mechaniczny smerf (24) - serial animowany
8:00 Pidżamersi: Kotboy a księżycowa kopuła/ Gekson i kamień super siły (24) - serial animowany
8:25 Psi Patrol 5: Pieski w ciemnościach ratują Skye/ Pieski łapią bryłę złota (4) - serial animowany
8:55 Strażak Sam 10: Rozstanie (10) - serial animowany
9:15 Top Wing: Ptasia Akademia: Penny nurkuje na dno/ Wielki skok Roda (9) - serial animowany
9:35 Blaze i megamaszyny: Turniej Koło-Piłki (10) - serial animowany
9:55 Marta mówi 2: Długie zmarnowane lato/ Sprawa potłuczonego wazonu (30) - serial animowany
10:25 Monchhichi: Nowy Capix (30) - serial animowany
10:40 Baranek Shaun: Przy kominku (78) - serial animowany
10:45 Baranek Shaun: Śnieg (79) - serial animowany
10:55 Oggy i karaluchy 4 (37) - serial animowany
11:05 Grizzly i lemingi: Futrem i mieczem (8) - serial animowany
11:20 Kot-o-ciaki: Remiza strażacka (48) - serial animowany
11:25 Kot-o-ciaki: Wyprawa do leśnej głuszy (49) - serial animowany
11:30 Bing: Brzęczące buciki (50) - serial animowany
11:35 Bing: Opieka nad Flopem (51) - serial animowany
11:45 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Kraina spełnionych życzeń (26) - serial animowany
12:20 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Dnia zakochanych nie będzie (27) - serial animowany
12:45 Top Wing: Ptasia Akademia: Na ratunek tamie/ Wielki wyścig gokartów (10) - serial animowany
13:15 Alvinnn!!! I wiewiórki: Braterska więź (33) - serial animowany
13:25 Alvinnn!!! I wiewiórki: Własny pokój (34) - serial animowany
13:35 Alvinnn!!! I wiewiórki: Bądźmy eko (35) - serial animowany
13:50 Alvinnn!!! I wiewiórki: Skarżypyta (36) - serial animowany
14:10 Mustang: Duch Wolności (11) - serial animowany
14:35 Mustang: Duch Wolności (12) - serial animowany
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Lady Wifi (9) - serial animowany
15:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Ilustrachor (10) - serial animowany
16:00 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Na widoku (14) - serial animowany
16:30 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Dużo dymu, dużo ognia (15) - serial animowany
16:50 Fineasz i Ferb 3: Klątwa Fretki (11) - serial animowany
17:15 Fineasz i Ferb 3: Łapu capki/ Tour de Ferb (12) - serial animowany
17:45 Pingwiny z Madagaskaru: Wszystko albo nic/ Dwie stopy nad ziemią i wyżej (6) - serial animowany
18:15 Blaze i megamaszyny: Inwazja słodyczy (11) - serial animowany
18:35 Pidżamersi: Super wielki Gekson/ Pokaz lotniczy Sowelli (25) - serial animowany
19:00 Psi Patrol 5: Pieski ratują obiad na linie/Pieski ratują kociaka złodziejaszka (5) - serial animowany
19:25 Smerfy: Niesmerfny raj/ Yeti (25) - serial animowany
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (276) - serial obyczajowy
21:00 Lombard. Życie pod zastaw 6 (277) - serial obyczajowy
21:55 Rasa - horror, Niemcy/RPA/USA 2006
23:25 Kolonia - horror SF, Kanada 2013
1:15 Lombard. Życie pod zastaw (20) - serial obyczajowy
2:50 Lombard. Życie pod zastaw (21) - serial obyczajowy
3:45 Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2/10) - serial dokumentalny
4:20 Na jedwabnym szlaku: Kulinarny zachwyt (4) - serial dokumentalny
4:55 Na jedwabnym szlaku: Chiński smok (5) - serial dokumentalny
5:35 Dyżur 2 (16) - serial dokumentalny

TVP Info HD
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Serwis Info Poranek - wydanie specjalne - Smoleńsk Pamiętamy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Koronawirus. Poradnik; STEREO, 16:9
16:40 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Głębia ostrości - Pamięć; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:03 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:05 Troszczą się o nas nasi umarli.; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:28 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Prezydent; reportaż; reż.:Maria Stepan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:47 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:36 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:53 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:41 Głębia ostrości - Pamięć; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:06 Troszczą się o nas nasi umarli.; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:31 Prezydent; reportaż; reż.:Maria Stepan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:49 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:22 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:35 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:21 Głębia ostrości - Pamięć; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:47 Prezydent; reportaż; reż.:Maria Stepan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:06 Światowiec - Semana Santa; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
05:33 Agrobiznes; STEREO, 16:9

TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 93 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Magazyn śledczy Anity Gargas - /67/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Czy wiesz, że... - /31/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 12/13 - Konkurs piękności -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:50 Wspomnienie ofiar katastrofy smoleńskiej
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Myśli na ten czas - ks. Michał Jabłoński. Wielki Post z Bachem; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:15 Dama; film dokumentalny; reż.:Maria Dłużewska; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 M jak miłość - odc. 1498 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1232; Dla małoletnich od lat 12
15:35 M jak miłość - odc. 1499 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Okrasa łamie przepisy - Czas na jajka -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Czy wiesz, że... - /30/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Czy wiesz, że... - /31/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Ewangeliarz Wileński - odc. 19 sezon II (odc. 19) kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Nie tylko prezydent. Przyjaciel - Valdas Adamkus (Valdas Adamkus); rozmowa kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:50 Troszczą się o nas nasi umarli.; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Klub u redaktorów - odc. 23 (odc. 23) kraj prod.Litwa (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Wszystko przed nami - odc. 66 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Ameryki - /78/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Agatka - Agatka i Cukrojad, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:50 Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka. (Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka.) kraj prod.Watykan, Polska (2020); STEREO, 16:9, Transmisja
22:30 Nie tylko prezydent. Przyjaciel - Micheil Saakaszwili (Michael Saakaszwili); rozmowa kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9
22:50 Katyń -  (N)  116'; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Myśli na ten czas - o. Krzysztof Ośko. Wielki Post ze świętym Tomaszem; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Zniewolona. Kulisy - odc. 25; Dla małoletnich od lat 16
01:00 Magazyn z Ameryki - /78/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7
01:15 Śpiewajmy z Arką Alleluja Teledyski z koncertu - ARKA NOEGO - STARY ABRAHAM; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Domisie - Domisiowa olimpiada -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Agatka - Agatka i Cukrojad, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Troszczą się o nas nasi umarli.; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Katyń -  (N)  116'; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Barwy szczęścia - odc. 2158 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Barwy szczęścia - odc. 2159 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Program publicystyczny

TVS
5:00 Top 100 wydarzeń XX wieku - serial dokumentalny
5:25 Propozycje do "Szlagierowej listy" - program muzyczny
5:45 Przegląd prasy - program informacyjny
5:50 Polskie znaczy dobre - program informacyjny
6:05 Pasmo ciekawostek - program popularnonaukowy
7:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
8:20 Srebrne Katowice - program publicystyczny
8:35 Propozycje do "Szlagierowej listy" - program muzyczny
8:55 Kuchnia po śląsku - magazyn kulinarny
9:25 Szlagierowa lista - program muzyczny
11:25 U Bacy na cacy - program kulturalny
11:40 Szlagierowa telesprzedaż
12:05 Telezakupy
15:05 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego - program muzyczny
16:00 Silesia flesz; Pogoda - program informacyjny
16:10 Przegląd prasy - program informacyjny
16:20 Kuchnia po śląsku - magazyn kulinarny
16:45 Kierunek zdrowie - program medyczny
17:15 Nasze strony - program informacyjny
17:45 Silesia flesz; Pogoda - program informacyjny
18:00 Święta wojna - serial komediowy
18:30 Eko-Europa - magazyn ekologiczny
19:00 Przebojowe smaki Mariusza Kalagi - magazyn kulinarny
20:00 Silesia flesz; Pogoda - program informacyjny
20:20 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
21:20 Koncert w TVS - program muzyczny
23:00 Silesia flesz; Pogoda - program informacyjny
23:20 Top 100 wydarzeń XX wieku - serial dokumentalny
3:00 Koncert w TVS - program muzyczny

TVN 24 HD
6:00 Powitanie poranka - program informacyjny
6:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
21:15 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Film dokumentalny - film
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
23:40 Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
0:45 Fakty po Faktach - program informacyjny
1:20 Kropka nad i - program publicystyczny
1:45 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
2:05 Akademia ogrodnika - magazyn ogrodniczy
2:10 Tak jest - program publicystyczny
3:00 Polska i świat - magazyn informacyjny
3:30 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
4:20 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
5:10 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:30 Akademia ogrodnika - magazyn ogrodniczy
5:35 Fakty po Faktach - program informacyjny

TVN 24 BIS
6:00 Legendarne miasta: Sankt Petersburg (11) - serial dokumentalny
6:40 Legendarne miasta: Ateny (12) - serial dokumentalny
7:15 Kostaryka: Oaza wśród oceanów - film dokumentalny, Niemcy 2018
8:25 Urugwaj: Kraj prostoty - film dokumentalny
9:35 Łosoś: Odpowiedź na światowy kryzys żywnościowy - film dokumentalny
11:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:25 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
21:15 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:45 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
1:10 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
1:50 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
2:40 Xięgarnia - magazyn kulturalny
3:10 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
3:50 Koronawirus. Raport - program publicystyczny
4:45 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:10 Koronawirus. Raport - program publicystyczny

Polsat News HD
5:00 Poszukiwacze historii - serial dokumentalny
5:20 W bliskim planie - magazyn
5:45 Interwencja - magazyn reporterów
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
7:45 Graffiti - program publicystyczny
8:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:55 Pogoda - program informacyjny
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:45 Pogoda - program informacyjny
12:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:30 Sport - program informacyjny
15:35 Pogoda - program informacyjny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Więcej Wydarzeń - program informacyjny
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:25 Wydarzenia i opinie - magazyn publicystyczny
20:00 Debata dnia - program publicystyczny
20:55 Transmisja drogi krzyżowej
22:15 Wydarzenia - magazyn informacyjny
22:30 Dzień na świecie - program informacyjny
22:55 Pogoda - program informacyjny
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia - program informacyjny
0:00 Pogoda - program informacyjny
0:10 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
0:20 Wydarzenia i opinie - magazyn publicystyczny
0:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:20 W bliskim planie - magazyn
1:45 Interwencja - magazyn reporterów
1:55 Stołeczna drogówka - serial dokumentalny
2:20 Agropasja - magazyn
2:40 #Jesteśmy dla dzieci - magazyn

Super Polsat HD
6:00 SuperLudzie Extra (37) - magazyn
6:25 Wydarzenia - magazyn informacyjny
7:00 Dora poznaje świat (15) - serial animowany
7:30 Bąbelkowy świat gupików (11) - serial animowany
8:00 Rycerka Nella (15) - serial animowany
8:30 Psi Patrol (3) - serial animowany
9:00 Psi Patrol (4) - serial animowany
9:30 Wróżkowie chrzestni (11) - serial animowany
10:00 Małe wielkie marzenia (4) - magazyn
10:30 Nasz nowy dom (83) - reality show
11:30 SuperLudzie Extra (21) - magazyn
11:45 Przyjaciółki (95) - serial obyczajowy
12:45 Przyjaciółki (96) - serial obyczajowy
13:45 Przyjaciółki (97) - serial obyczajowy
14:45 Przyjaciółki (98) - serial obyczajowy
15:45 Młody Mesjasz - film religijny, USA 2016
18:00 Chirurdzy (108) - serial obyczajowy
19:00 Nasz nowy dom (90) - reality show
20:00 Blade Runner 2049 - film SF, Kanada/Wielka Brytania/USA/Węgry 2017
23:35 Jak rozpętałem II wojnę światową: Za bronią (2/3) - komedia, Polska 1969
1:05 Rękopis znaleziony w Saragossie - film kostiumowy, Polska 1964
5:00 Nasz nowy dom (90) - reality show

Polsat Rodzina HD
6:00 Mamma mia! (131) - magazyn poradnikowy
8:00 Był sobie kosmos: Planeta Mito (7) - serial animowany
8:30 Był sobie kosmos: Długa podróż (8) - serial animowany
9:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć (285) - program publicystyczny
10:00 Mamma mia! (130) - magazyn poradnikowy
12:00 Rodzina zastępcza: Źródła sympatii (320) - serial komediowy
13:00 Rodzina zastępcza: Serce matki (321) - serial komediowy
14:00 Miodowe lata: Wieczór we dwoje (81) - serial komediowy
15:00 Jezus: Droga na Golgotę - film dokumentalny, Irlandia 2018
16:10 Dzika Polska - film dokumentalny, Niemcy 2012
17:15 Mamma mia! Felieton - cykl felietonów
17:30 Był sobie kosmos: Bunt robotów (6) - serial animowany
18:00 Ciekawski George (16) - serial animowany
18:30 Ciekawski George (17) - serial animowany
19:00 Kanał - dramat wojenny, Polska 1956
21:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć (286) - program publicystyczny
22:00 Wielki błękit - dramat przygodowy, Francja/Włochy/USA 1988
1:45 Mamma mia! Felieton - cykl felietonów
2:00 SuperLudzie (18) - serial dokumentalny
2:30 SuperLudzie (17) - serial dokumentalny
3:00 Ewa gotuje (348) - magazyn kulinarny
3:30 Nasz nowy dom (63) - reality show
4:30 Ewa gotuje (349) - magazyn kulinarny
5:00 Kołowrotek (55) - magazyn wędkarski
5:30 Kołowrotek (56) - magazyn wędkarski

Polsat 2 HD
6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:10 Joker (9) - teleturniej
8:10 Trudne sprawy: Denerwująca sąsiadka doprowadza do ostateczności (505) - serial paradokumentalny
9:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (34) - serial dokumentalny
9:40 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (35) - serial dokumentalny
10:05 Na ratunek 112 (144) - serial paradokumentalny
10:35 Sekrety rodziny (88) - serial paradokumentalny
11:35 Dlaczego ja? (876) - serial paradokumentalny
12:35 Nasz nowy dom (70) - reality show
13:35 Na ratunek 112 (58) - serial paradokumentalny
14:05 Na ratunek 112 (59) - serial paradokumentalny
14:35 Na ratunek 112 (60) - serial paradokumentalny
15:05 Trudne sprawy (882) - serial paradokumentalny
16:05 Nasz nowy dom (71) - reality show
17:00 Sekrety rodziny (89) - serial paradokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Zaginiony listonosz (714) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Przeklęty film (715) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Gliniarze: W sieci kłamstw (348) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:50 Tylko jeden (5) - reality show
21:50 Zdrady (128) - serial paradokumentalny
22:45 Patriota - dramat historyczny, Niemcy/USA 2000
2:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
2:45 #Jesteśmy dla dzieci (8) - magazyn
3:15 Echo lasu - program dla dzieci
3:45 Cafe Futbol (25) - magazyn piłkarski
5:20 SuperLudzie (30) - serial dokumentalny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

ATM Rozrywka
6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:00 TV Okazje - magazyn reklamowy
7:30 Awantura o kasę (206) - teleturniej
8:10 Awantura o kasę (207) - teleturniej
9:00 Gra w ciemno (161) - teleturniej
10:00 Charlie pielęgniarzem - komedia, USA 1914
10:15 Brygada Acapulco (10) - serial obyczajowy
11:15 Zoooo - praktykanci! (8) - reality show
11:45 Zoooo - praktykanci! (9) - reality show
12:15 Pierwsza miłość (3049) - serial obyczajowy
13:00 Ewa gotuje (288) - magazyn kulinarny
13:30 Polskie dziary (19) - program rozrywkowy
14:00 Słoiki: Cena miłości (30) - serial paradokumentalny
15:00 Małolaty: Idol nastolatek (2) - serial paradokumentalny
16:00 Świat według Kiepskich: Nad zalewiskiem (391) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Psychuszkin (392) - serial komediowy
17:00 Na ratunek 112: 11-letni syn ratuje ojca, który uderzył głową o ścianę/Mężczyzna zostaje uwięziony w pustej mogile (69) - serial paradokumentalny
17:30 Na ratunek 112: Dziecko porażone prądem w wannie/Wizyta u fryzjera przyczyną udaru mózgu (70) - serial paradokumentalny
18:00 Doktor Martin (4) - serial obyczajowy
19:00 Doktor Martin (5) - serial obyczajowy
20:05 Czarodziejska Góra - film dokumentalny, Francja/Rumunia/Polska 2014
22:00 Świat według Kiepskich: Benefis (4) - serial komediowy
22:30 Świat według Kiepskich: Betonowe pośladki (5) - serial komediowy
23:00 Na ratunek 112: Dziecko porażone prądem w wannie/Wizyta u fryzjera przyczyną udaru mózgu (70) - serial paradokumentalny
23:40 Butterfly Kisses - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Polska 2017
1:35 TV Okazje - magazyn reklamowy
2:00 Słoiki: Ucieczka (35) - serial paradokumentalny
3:00 Pielęgniarki (240) - serial paradokumentalny
4:00 Disco Gramy - program muzyczny
5:00 Disco Gramy - program muzyczny

Polsat Sport HD
6:00 Magazyn alpejski - magazyn sportowy
7:00 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Europy kobiet w Polsce - mecz: Rosja - Polska 30.09.2009
9:20 Boks z archiwum: Mike Tyson Greatest Hits, część 3
10:00 Największe mecze polskiej siatkówki: 1/8 finału Pucharu CEV: AZS Częstochowa - Iskra Odincowo 19.12.2007
12:30 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Świata w Japonii - mecz finałowy: Polska - Brazylia 03.12.2006
15:00 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Europy w Turcji - mecz: Polska - Francja 03.09.2009
17:15 Nurek - wspomnienie o Piotrze Nurowskim - film dokumentalny, Polska 2015
18:30 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Europy w Turcji - mecz: Polska - Hiszpania 08.09.2009
20:30 Największe mecze polskiej piłki: Euro 2016 - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Portugalia 30.06.2016
23:00 Największe mecze polskiej siatkówki: Turniej finałowy Ligi Światowej - mecz: Polska - Kuba 06.07.2012
1:00 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Świata w Polsce - mecz: Polska - USA 10.09.2014

Polsat Sport Extra HD
6:00 Największe mecze polskiej piłki: Eliminacje mistrzostw świata - mecz: Polska - Kazachstan 4.09.2017
8:30 Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz finałowy gry pojedynczej: Novak Djoković - Rafael Nadal 19.05.2019
11:00 Największe mecze polskiej piłki: Eliminacje mistrzostw świata - mecz: Polska - Armenia 11.10.2016
13:30 Piłka nożna z archiwum: ACF Fiorentina - Widzew Łódź - 3. runda kwalifikacyjna LM 1999/2000
14:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: FC Liverpool - Club Brugge (1978) (11) - magazyn piłkarski
14:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: FC Liverpool - Real Madryt (1981) (14) - magazyn piłkarski
15:00 Piłka nożna: Puchar Polski - mecz finałowy: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2.05.2019
17:30 Tenis: Turniej ATP w Dubaju - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Kei Nishikori - Hubert Hurkacz 27.02.2019
20:00 Nurek - wspomnienie o Piotrze Nurowskim - film dokumentalny, Polska 2015
21:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells - mecz 1. rundy gry pojedynczej: Donald Young - Hubert Hurkacz (Tomas Berdych - Feliciano Lopez) 8.03.2019
23:00 Największe mecze polskiej piłki: Eliminacje mistrzostw świata - mecz: Polska - Czarnogóra 08.10.2017
1:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells - mecz 3. rundy gry pojedynczej: Kei Nishikori - Hubert Hurkacz 12.03.2019

Polsat Games HD
6:00 Gliniarze (86) - serial paradokumentalny
7:00 Gliniarze (87) - serial paradokumentalny
8:00 Tajna historia XX wieku (19) - serial dokumentalny
8:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31) - serial dokumentalny
9:00 Gliniarze (41) - serial paradokumentalny
10:00 Po Lekcjach (21) - magazyn komputerowy
10:30 Giereczkowo By Day (3) - magazyn komputerowy
11:30 Rock w Grach (18) - magazyn komputerowy
12:00 Faux Paux Ekstra (3) - magazyn komputerowy
12:30 Po Lekcjach (152) - magazyn komputerowy
13:00 Giereczkowo By Day (3) - magazyn komputerowy
13:55 Level 7 (8) - magazyn komputerowy
14:10 Level 7 (9) - magazyn komputerowy
14:25 E-sport: ESL Pro League 2020 (49) - sport elektroniczny
17:45 E-sport: LEC Spring 2020 (24) - sport elektroniczny
23:00 E-sport: ESL Pro League 2020 (50) - sport elektroniczny
1:30 Nowa Gra + (6) - magazyn komputerowy
2:00 E-sport: LEC Spring 2020 (24) - sport elektroniczny

Eurosport 1 HD
6:30 Tenis: Turniej US Open 2018 - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
7:00 Tenis: Turniej US Open 2018 - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Juan Martín del Potro - Novak Djoković
8:30 FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Austin - wyścigi samochodowe
9:36 Formuła E: ePrix Maroka
10:34 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2020 - 9. etap
11:06 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2020 - 10. etap
11:38 Snooker: Turniej Welsh Open w Cardiff - snooker
13:59 Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków 2019 - 1. etap
15:01 Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków 2019 - 2. etap
16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków 2019 - 3. etap
17:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków 2019 - 4. etap
18:01 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie [Igrzyska Olimpijskie] - skoki narciarskie
19:01 Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg na dochodzenie mężczyzn
19:31 Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
20:03 Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg na dochodzenie kobiet
20:33 Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg ze startu wspólnego kobiet
21:00 Okno na sport: Tomasz Sikora - magazyn sportowy
22:00 Kamil Stoch. Moja historia: Z Wisły do Pjongczangu (5) - serial dokumentalny
22:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield 2018 - mecz finałowy: John Higgins - Mark Williams
23:35 Okno na sport - magazyn sportowy
0:36 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Skoki narciarskie [Igrzyska Olimpijskie] - skoki narciarskie
1:26 Tenis: Turniej French Open 2019 - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
3:00 Tenis: Turniej French Open 2019 - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
4:30 Tenis: Turniej French Open 2019 - mecz finałowy kobiet: Ashleigh Barty - Markéta Vondroušová
5:30 Tenis: Turniej US Open 2019 - mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet

FightBox HD
6:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Rio de Janeiro, Brasil 2019, Ep. 17 - program sportowy
6:15 World Grand Prix Fight TNA, finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 15.12.2019 - program sportowy
8:50 King of Kings - Fight Series, Sarajevo, Bosnia & Herzegovina, 03.07.2019 - Part 1 - program sportowy
11:00 WKF Championships 2016 Montpelier, France, 07.05.2016 Saturday Morning Session - program sportowy
12:15 Mix Fight Gala, 03.12.2016 - program sportowy
14:45 Superkombat Dynamite Fighting Show, 05.07.2018 - program sportowy
16:35 World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 24.08.2018 - program sportowy
18:55 NEW War 2019 - program sportowy
21:00 Celtic Gladiator 13, Los Angeles, USA, 14.07.2017 - program sportowy
0:10 RXF MMA Championship, Romania, 04.11.2019 - SPECIAL EDITION - program sportowy
3:00 Ultimate Combat Experience - UCE - program sportowy
3:45 Fighting Rookies 2014 - program sportowy
4:40 Fighting Rookies 2014 - program sportowy
5:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Rio de Janeiro, Brasil 2019, Ep. 16 - program sportowy
5:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Rio de Janeiro, Brasil 2019, Ep. 17 - program sportowy

Canal + HD
6:00 Pisarze. Serial na krótko (6) - serial komediowy
6:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:15 Przypływ wiary - film biograficzny, USA 2019
8:10 O co biega? - magazyn sportowy
8:40 Uwiedzenie Joe Tynana - dramat sensacyjny, USA 1979
10:25 Polska z góry #zostanwdomu - serial dokumentalny
10:55 Miłość i miłosierdzie - film religijny, Polska 2019
12:40 Muse: Drones World Tour - koncert
14:10 Pisarze. Serial na krótko (1) - serial komediowy
14:20 Tajemnica Raoula Taburina - komedia, Belgia/Francja 2018
15:50 Planeta singli 2 - komedia romantyczna, Polska 2018
17:45 Pech to nie grzech - komedia romantyczna, Polska 2018
19:05 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
19:10 Pisarze. Serial na krótko (5) - serial komediowy
19:20 Tajemnice Joan - film biograficzny, Wielka Brytania 2018
21:00 Premiera: Stuber - komedia kryminalna, USA 2019
22:35 Odwet - thriller, USA 1990
0:35 Zabawa zabawa - dramat obyczajowy, Polska 2018
2:00 Gotti - film biograficzny, Kanada/USA 2018
3:45 Nowa Tonacja - magazyn muzyczny
4:15 Tam i z powrotem - film obyczajowy, Polska 2001

HBO HD
6:00 Rok psa - komediodramat, USA 2007
7:40 U2: Experience - koncert w Berlinie - koncert
8:55 Pokój Marvina - dramat psychologiczny, USA 1996
10:35 Wielkanocna niespodzianka - dramat obyczajowy, USA 2019
12:00 Harry Potter i kamień filozoficzny - film przygodowy, USA 2001
14:30 Harry Potter i Komnata Tajemnic - film przygodowy, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2002
17:10 Kidding 2 (7/10) - serial komediowy
17:35 Kidding 2 (8/10) - serial komediowy
18:05 Premiera: Na planie - magazyn filmowy
18:35 Córka trenera - dramat obyczajowy, Polska 2018
20:10 Premiera: Zero zero zero (3/8) - serial kryminalny
21:10 Premiera: Fosse/Verdon (6/8) - serial biograficzny
22:00 Premiera: Natręt - thriller, Kanada/USA 2019
23:45 Projekt Koliber - thriller, Belgia/Kanada 2018
1:35 Zabić wspomnienia - dramat obyczajowy, USA 2007
3:40 Utalentowany pan Ripley - dramat kryminalny, USA 1999

Cinemax HD
6:00 Miłość po miłości - dramat obyczajowy, USA 2017
7:35 Ta druga - film krótkometrażowy, Australia 2018
8:00 Mary i kwiat czarownicy - film animowany, Japonia 2017
9:45 Stare chłopaki - komedia, Wielka Brytania/Szwecja 2018
11:25 Mission: Impossible - film sensacyjny, USA 1996
13:15 Bez końca - melodramat, Hiszpania 2018
14:55 Clara - film SF, Kanada/USA 2018
16:40 Mary i kwiat czarownicy - film animowany, Japonia 2017
18:25 Starzy durnie - komediodramat, Francja 2018
20:00 Premiera: 4x4 - thriller, Argentyna/Hiszpania 2019
21:35 American Woman - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 2018
23:25 Mission: Impossible 2 - film sensacyjny, Niemcy/USA 2000
1:30 Bez litości 2 - thriller, USA 2018
3:30 Nie ma lekko: Musical akcji - film krótkometrażowy, Niemcy 2017
4:05 Futbol z Shaolin - komedia sensacyjna, Hongkong/Chiny 2001

Tele 5 HD
5:50 Śpiewające Brzdące - program muzyczny
9:00 Coś śmiesznego - program rozrywkowy
10:05 Zagrożenie z kosmosu - film SF, Kanada/USA 2005
12:00 Telezakupy
16:20 Coś śmiesznego - program rozrywkowy
16:55 To ja mówię, kto jest gwiazdą! - cykl felietonów
17:00 Nowy Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
18:00 Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
19:00 Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
20:00 Nowy Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
21:00 Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
22:00 As wywiadu - film sensacyjny, Francja/Luksemburg/Wielka Brytania 2001
23:50 Gorąca eksplozja - film erotyczny
1:50 Kabaretowy Szał - program rozrywkowy
2:50 Heheszki na całego - program rozrywkowy
3:50 Niesamowite tajemnice - serial grozy
5:00 Na osi (274) - magazyn motoryzacyjny
5:40 Nocny patrol - program rozrywkowy

TV Trwam
7:50 Kolory świętości: Św. Magdalena z Canossy - serial dokumentalny
7:55 W drodze do Chrystusa: Jak dobrze przeżyć liturgię Wielkiego Piątku (5) - program religijny
8:00 Wielki Piątek - film dokumentalny, Polska 2003
8:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:40 Słowo życia: (J 18, 1 - 19, 42) Męka naszego Pana Jezusa Chrystusa - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Jerash - starożytne miasto Jordanii - reportaż
9:00 Tydzień, który zmienił świat - film dokumentalny, USA 2014
9:35 Święty na każdy dzień
9:45 Duc in altum - rozważania ks. prof. Marka Chmielewskiego o życiu duchowym
10:00 Młodzi Światu - Kasia K - film dokumentalny, Polska 2017
10:15 Cuda Jezusa: Ukrzyżowanie (35) - serial religijny
11:10 Droga Krzyżowa w Boczkach Chełmońskich - Wielki Piątek 2019 - widowisko
12:00 Anioł Pański
12:03 Mój brat papież - wywiad z siostrą Ojca Świętego Franciszka Marią Eleną Bergoglio
12:20 Misterium Męki Pańskiej - Górka Klasztorna 2016 - widowisko
14:25 Ziemia mojego Zbawiciela: Ziemia mojego Zbawiciela - cykl reportaży
14:55 Słowo życia: (J 18, 1 - 19, 42) Męka naszego Pana Jezusa Chrystusa - rozważanie Ewangelii dnia
15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia - program religijny
15:20 Mocni w wierze: Praktyki astrologiczne jako problem duszpasterski - program religijny
15:50 Ma się rozumieć: Wielka Sobota - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 W drodze do Chrystusa: Jak dobrze przeżyć liturgię Wielkiego Piątku (5) - program religijny
16:15 Męka Pańska w Avili według św. Jana - film dokumentalny, Hiszpania 2007
17:00 Ziemia mojego Zbawiciela: Ziemia mojego Zbawiciela - cykl reportaży
17:30 Okiem kamery: Bądź pozdrowiony krzyżu Chrystusa - cykl reportaży
18:00 Liturgia Wielkiego Piątku z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie - program religijny
19:15 Brat Franciszek: Stacje Drogi Krzyżowej - serial animowany
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
21:00 Droga Krzyżowa z Watykanu - transmisja
22:20 Próba wiary. Święty Dyzma - film dokumentalny, Panama/Wenezuela/USA/Meksyk 2017
23:10 Ziemia Obiecana (80) - serial religijny
0:00 Liturgia Wielkiego Piątku z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie - retransmisja
1:15 Brat Franciszek: Stacje Drogi Krzyżowej - serial animowany
2:00 Gorzkie żale. Nabożeństwo pasyjne - audycja modlitewna
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc Ojczyzna: Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
4:00 Droga Krzyżowa z Watykanu - retransmisja
5:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
5:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

Stopklatka
6:00 Ostatni swego rodzaju - film krótkometrażowy, Niemcy 2018
6:15 Nowa Scena Śmiechu (5) - program rozrywkowy
7:10 Stawka większa niż życie: Akcja "Liść dębu" (11) - serial wojenny
8:20 Stawka większa niż życie: Spotkanie (12) - serial wojenny
9:30 Przygody Merlina 4: Serce łowcy (11) - serial fantasy
10:25 Przygody Merlina 4: Miecz w kamieniu - część 1 (12) - serial fantasy
11:25 Przygody Merlina 4: Miecz w kamieniu - część 2 (13) - serial fantasy
12:20 Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność (117) - serial dokumentalny
13:10 Katastrofy w przestworzach: Śmierć w Arktyce (118) - serial dokumentalny
14:10 Premiera: Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (1) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2019
15:15 Zagadki kryminalne panny Fisher: Kokainowy blues (1) - serial kryminalny
16:25 Sherlock: Studium w różu (1) - serial kryminalny
18:25 Starsza pani musi zniknąć - komedia, Niemcy/USA 2003
20:00 Szczęśliwy dzień - komedia romantyczna, USA 1996
22:05 Resident Evil - horror SF, Francja/Niemcy/Wielka Brytania/USA 2002
0:00 Premiera: Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek - horror, USA 2006
1:50 Nic śmiesznego - komediodramat, Polska 1995
3:45 Obywatel - komediodramat, Polska 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV HD
6:00 Wehikuł czasu: 10 kwietnia - program informacyjny
6:05 Łowcy cieni. Pod presją: Porywaczka (17) - serial paradokumentalny
7:00 Wehikuł czasu: 10 kwietnia (410) - program informacyjny
7:10 Pod lupą: Rower, ceramika z Bolesławca, pralki (6) - magazyn popularnonaukowy
7:35 Fabryka jedzenia: Cukierki z Bostonu (1) - serial dokumentalny
8:00 Patrol Tatry (5) - program popularnonaukowy
8:55 OSP. Na ratunek! 3 (5) - serial dokumentalny
9:45 Drwale: Davi i Goliat (12) - reality show
10:35 Starożytni kosmici: Technika obcych (6) - serial dokumentalny
11:30 Starożytni kosmici: Obcy pod ziemią (7) - serial dokumentalny
12:20 Złomiarze samolotów (5) - serial dokumentalny
12:40 Złomiarze samolotów (6) - serial dokumentalny
13:10 Misja skarb: Tajemnica pałacu w Czyżowie (2) - magazyn popularnonaukowy
14:10 Wojny magazynowe (14) - reality show
14:30 Wojny magazynowe (15) - reality show
14:50 Wojny magazynowe (16) - reality show
15:20 Wojny magazynowe (17) - reality show
15:40 Wojny magazynowe (18) - reality show
16:00 Wojny magazynowe (19) - reality show
16:30 Kryptonim szef (10) - serial dokumentalny
17:20 Kryptonim szef (11) - serial dokumentalny
18:10 Starożytni kosmici: Aniołowie i obcy (8) - serial dokumentalny
18:55 Starożytni kosmici (9) - serial dokumentalny
19:45 Gwiazdy lombardu (15) - reality show
20:05 Gwiazdy lombardu (16) - reality show
20:25 Gwiazdy lombardu (17) - reality show
20:55 Gwiazdy lombardu (18) - reality show
21:15 Gwiazdy lombardu (19) - reality show
21:45 Dynastia Kimów: Trzy pokolenia (1) - serial dokumentalny
22:45 Supermaszyny: Poduszkowiec (5) - serial dokumentalny
23:40 Dziwne oblicza wojny (4) - serial dokumentalny
0:40 Poszukiwacze złota (6) - serial dokumentalny
1:35 OSP. Na ratunek! (8) - serial dokumentalny
2:30 Sala operacyjna: waga ciężka (6) - serial dokumentalny
2:50 Sala operacyjna: waga ciężka (7) - serial dokumentalny
3:25 Redakcja: Dział Śledczy: Dla dobra dzieci (18) - serial paradokumentalny
4:20 Redakcja: Dział Śledczy: List od zabójcy (19) - serial paradokumentalny
5:15 Redakcja: Dział Śledczy: Skrzywdzone dzieciaki (20) - serial paradokumentalny

Nowa TV HD
6:00 TV okazje
6:20 TV okazje
6:40 Redakcja: Dział Śledczy: Kamienica pani Julii (5) - serial paradokumentalny
7:40 Pod lupą: Wykrywacz kłamstw, fabryka butów, drukarka 3D (2) - magazyn popularnonaukowy
8:15 Była sobie Ziemia: Puszcza amazońska (5) - serial animowany
8:40 Była sobie Ziemia: Źródła energii (6) - serial animowany
9:05 Obraz dnia (332) - program informacyjny
9:55 Łowcy cieni. Pod presją: Rany (5) - serial paradokumentalny
10:45 Słoiki: Urojona kariera (9) - serial paradokumentalny
11:40 Przeprowadzka z miasta (5) - reality show
12:30 Robota na weekend: Kuchnia Jowity (5) - program rozrywkowy
12:55 Łowcy małych domów: Decyzja o przeprowadzce w Montanie (1) - serial dokumentalny
13:20 Remont w bostońskim stylu 3 (5) - program rozrywkowy
14:00 Pielęgniarki (22) - serial paradokumentalny
14:55 Szpital dziecięcy (8) - serial dokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Szaleniec (6) - serial paradokumentalny
16:40 Oszukane (8) - serial paradokumentalny
17:35 Kryptonim szef (8) - serial dokumentalny
18:30 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret K2 z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf (2) - program rozrywkowy
19:20 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących (1) - program rozrywkowy
20:15 Fala zbrodni: Śmierć to za mało (12) - serial sensacyjny
21:00 Strangerland - thriller, Irlandia/Australia 2015
23:05 Mój nawiedzony dom (2) - serial dokumentalny
23:50 Mój nawiedzony dom (3) - serial dokumentalny
0:35 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret K2 z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf (4) - program rozrywkowy
0:50 Nowa Rewia Kabaretowa: Formacja Chatelet (2) - program rozrywkowy
1:40 Elektryczni: Trudny dojazd (4) - serial dokumentalny
2:15 Redakcja: Dział Śledczy: Śmiertelne nadgodziny (30) - serial paradokumentalny
3:00 TV okazje
3:15 TV okazje
3:40 Sala operacyjna: Guz piersi to nie wyrok (10) - serial dokumentalny
4:15 Nowa Rewia Kabaretowa: Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek (22) - program rozrywkowy
4:55 Pod lupą (12) - magazyn popularnonaukowy
5:30 Pod lupą (13) - magazyn popularnonaukowy

Zoom TV
6:00 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
6:25 Zoom na pogodę - program informacyjny
7:25 Kalejdoskop Polski (7) - program informacyjny
7:55 Zoom na pogodę - program informacyjny
8:35 TV Okazje - magazyn reklamowy
9:05 Zoom na samorząd (20) - program informacyjny
9:15 Świetny przepis (15) - magazyn kulinarny
9:40 Czerwony Kapturek 2. Pogromca zła - film animowany, USA 2011
11:20 Narzeczona ze Stambułu (100) - serial obyczajowy
12:25 Mój wymarzony dom 5 (16) - magazyn poradnikowy
13:20 Mój wymarzony dom 5 (17) - magazyn poradnikowy
14:20 Domy za miliony 3 (5) - serial dokumentalny
14:50 Domy za miliony 3 (6) - serial dokumentalny
15:20 Co ludzie powiedzą? 3: Kto jest snobem? (4) - serial komediowy
16:00 Co ludzie powiedzą? 3: Hobby Ryszarda (5) - serial komediowy
16:35 Szeptunka 6: Złoty łańcuszek (7) - serial obyczajowy
17:10 Szeptunka 6: Nowa (8) - serial obyczajowy
17:40 Wiedźmy 5: Płacz nienarodzonego (7) - serial obyczajowy
18:20 Wiedźmy 5: Niewidoczna (8) - serial obyczajowy
18:55 Narzeczona ze Stambułu (100) - serial obyczajowy
20:00 Narzeczona ze Stambułu (101) - serial obyczajowy
21:00 Tragedia "Posejdona" - film katastroficzny, USA 1972
23:40 Nostradamus - dramat biograficzny, Rumunia/Francja/Niemcy/Wielka Brytania 1994
2:25 Na szlaku - horror, Kanada 2014
4:10 Kalejdoskop Polski (7) - program informacyjny
4:40 Zoom radzi: Lotniczy bagaż (1) - magazyn poradnikowy
4:45 Zoom radzi: Śmieci (2) - magazyn poradnikowy
4:50 Tajemniczy Dolny Śląsk (16) - serial dokumentalny
5:25 TV Okazje - magazyn reklamowy

Metro
6:00 WstajeMY! (7/50) - program rozrywkowy
7:00 Angry Birds (43/60) - serial animowany
7:15 Metro Art - magazyn
7:25 Top of the Top Festival - Sopot 2018 (2/15) - cykl felietonów
8:00 Prawo Agaty (4) - serial obyczajowy
9:00 Sąd rodzinny: Rola życia (142) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dr House (1/22) - serial obyczajowy
11:00 Kłopotliwe zwierzaki (6) - serial dokumentalny
12:00 Łowcy staroci (1/15) - serial dokumentalny
13:00 Odjazdowe minidomy (1/3) - reality show
13:30 Projekt balkon (1/6) - program rozrywkowy
14:00 Prawo Agaty (5) - serial obyczajowy
15:00 Detektywi. Na zlecenie 2 (12/30) - serial fabularno-dokumentalny
15:50 Dr House (2/22) - serial obyczajowy
16:50 Odlotowy ogród: Naglady (5/13) - magazyn poradnikowy
17:20 Kupić sobie plażę: Dźwięk kontra ocean (5/16) - serial dokumentalny
17:50 Milionerzy (141) - teleturniej
18:30 Metro 18:30 - program informacyjny
18:40 Wojny magazynowe - Teksas 5 (9/11) - reality show
19:10 Gorączka złota: Bunt ekipy (13/20) - serial dokumentalny
20:10 Kości (10/22) - serial kryminalny
21:10 Kości (11/22) - serial kryminalny
22:10 Worricker. Drugie starcie - dramat kryminalny, Wielka Brytania 2014
0:10 Ziarno prawdy - thriller, Polska 2015
2:25 Schwarzenegger i kaskaderzy (1/4) - serial dokumentalny
2:50 Polscy truckersi (4/8) - program rozrywkowy
3:35 Dziewczyny z Hollywood (8/10) - program rozrywkowy
3:50 Metro Art - magazyn
3:55 Wędkarstwo nasze hobby: Zimne klenie (5/30) - magazyn wędkarski
4:20 Wędkarstwo nasze hobby: Boatmaster, cz. 1 (6/30) - magazyn wędkarski
4:45 Wędkarstwo nasze hobby: Boatmaster, cz. 2 (7/30) - magazyn wędkarski
5:10 Projekt balkon (5/6) - program rozrywkowy
5:35 Projekt balkon (6-ost.) - program rozrywkowy

WP
5:00 Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem (7) - program rozrywkowy
6:00 Premiera: WP Raport (248) - program informacyjny
6:20 Premiera: Tłit (210) - program publicystyczny
6:55 Toni Braxton: nie łam mi serca - dramat biograficzny, USA 2016
8:40 Mistrzowie kabaretu (3) - program rozrywkowy
9:05 Scott i Bailey (5) - serial kryminalny
10:05 Scott i Bailey (6) - serial kryminalny
11:00 Premiera: WP Express (118) - program rozrywkowy
11:30 W pogoni za metrażem 2 (4/14) - reality show
12:00 Premiera: Pokochaj lub sprzedaj 6 (9) - reality show
13:00 Pokochaj lub sprzedaj 6 (8) - reality show
14:00 Jak zarobić na remoncie 3 (6) - reality show
15:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (10) - serial dokumentalny
16:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (14) - serial dokumentalny
16:55 W pogoni za metrażem 2 (1/14) - reality show
17:15 Tajemnice rodu Jezusa - film dokumentalny, USA 2017
19:00 Zjawiska nadprzyrodzone (12) - serial dokumentalny
20:00 Premiera: Operacje plastyczne do poprawki 3 (9) - serial dokumentalny
20:55 Premiera: Operacje plastyczne do poprawki 3 (10) - serial dokumentalny
21:50 Premiera: 1, 2, 3... Kabaret!: Murarz, tynkarz, akrobata (4) - program rozrywkowy
22:40 1, 2, 3... Kabaret!: On, Ona, Ono (3) - program rozrywkowy
23:40 Mistrzowie Kabaretu (2) - program rozrywkowy
0:05 Kabaret na żądanie (8) - program rozrywkowy
1:00 Ostry dyżur, niezwykłe przypadki (5) - serial dokumentalny
2:00 Seks Wpadki (1) - serial dokumentalny
2:50 Cuda współczesności: Alaskan Fishing (1) - serial dokumentalny
3:45 Modus (5) - serial kryminalny
4:40 Mistrzowie Kabaretu (10) - program rozrywkowy

TVP ABC
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 46 Gdzie rosną ananasy? -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 150 Kto mieszka w stawie?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Domisie - Wiosenne porządki -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Na tropie skarbu, odc. 23 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Miś Fantazy - Tajemnica kryształu, odc. 2 -  (AD); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Wyprawa profesora Gąbki - odc. 2 - Pierwszy Myping; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio pielęgniarz, odc. 15; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Dora i przyjaciele - odc. 22 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Trolle: Impreza trwa! - Begre - Nowy początek, odc. 1 (New Bergen - ing); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Heidi - Zającorożec, odc. 60 (The Wolpertinger); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Stacyjkowo - Drużyna Skylara, odc. 90 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ALCHEMIK - odc. 4 ROZTWÓR -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Niespodzianka Poranka - Opowiastka pasterki, odc. 42 (A Shepherdess’s Story); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Super Wings - Trening dalmatyńczyków, odc. 88 (Dalmatian Doggercise) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Latający smok, odc. 82 (The Dragon Flies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Ruch koniem, odc. 28 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zaczarowany świat... - odc. 9; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Kucharz Shane - Sałatka nie z tej ziemi, odc. 42 (Salad From Outer Space); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Pszczółka Maja - Biała gorączka czerwonych mrówek, odc. 86 (Aants See Red); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2017); Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nelly i Nora - Powalone drzewo, odc. 22 (IF A TREE FALLS); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bolek i Lolek na wakacjach - Na biwaku, odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Domisie - Pysia Niechcemisia; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Andy na safari - Andy i słoń indyjski, odc. 40 (ANDY AND THE ASIAN ELEPHANTS); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 YooHoo na ratunek - Zdrowe odżywianie z niebieskonogimi głuptakami, odc. 13 (Eating Healthy with the Blue - footed Sula Birds); serial animowany kraj prod.Włochy, Irlandia (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - Przybywamy w pokoju, odc. 65 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 105 Walczyk dla szczotek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Agatka - Agatka i Akwarium, odc. 15; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Pando - mania, odc. 63 (Pandamonium) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Miś Uszatek - Kto zawinił, odc. 72; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Domisie - Wiosenne porządki -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Rodzina Treflików - Dziki zachód, odc. 28; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Trolle: Impreza trwa! - System dwuimprezowy, odc. 2 (Two party system); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Nela Mała Reporterka - odc. 79 Spotkania z morskimi żółwiami -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Świnka Peppa, seria IV - Mistrz Tata Świnka, odc. 17 (Champion Daddy Pig); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria VI - Lecimy na wakacje, odc. 10 (Flying on Holiday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Księga Ksiąg - Zaparcie się Piotra (Peter’s Denial); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Heidi - Anna, odc. 61 (Anna); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dziwny świat kota Filemona - Wielkanocne sprzątanie; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Studio ABC - Studio ABC w domu - odc. 1; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Śpiewajmy z Arką Alleluja Teledyski z koncertu - ARKA NOEGO - JA NIE UMIERAM; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Sara i kaczorek - Ogrodowe gry, odc. 50 (GARDEN GAMING); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Yakari - Wojna wodzów, odc. 34 (War between chief's); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Billy - kot, seria II - Król szczurów, odc. 11 (King of the rats); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Świnka Peppa: podróż dookoła świata (Peppa Pig: Around The World); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Dinotrux - Ton Ton i Szmelcek, odc 48 (Ton Ton and Skrap - It); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Inazuma Eleven - Piłka nożna w stylu ninja!, odc. 16 (Soccer - Ninja Style!) kraj prod.Japonia (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zagubiona w Oz - Małpy - lecieć!, odc. 3 (Monkeys Fly); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Andy i prehistoryczne przygody - Skorupa jajka Argentynozaura, odc. 1 (ARGENTINOSAURUS & EGGSHELL); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 44 koty - Niania dla szczeniaczków, odc. 15 (Dogsitter Mission); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria VI - Magia tańca (Esquestria Girls Dance Magic); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham - Wyjątkowa Wilekanoc (Guess How Much I love You - An Enchanted Easter (Easter Special)); serial animowany kraj prod.Singapur, Australia, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Heidi - Ule, odc. 62 (The Beehives); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Wilson i wagon do malowania, odc. 41 (Wilson & the Paint Wagon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Jak borsuk z lisem - Śmiech Marcina, odc. 42 (Martis’ laugh); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Super Wings - Podziemne miasto, odc. 122 (Underground City); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Wielkie mycie; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Lekcje jazdy, odc. 55 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Gormiti - OBLĘŻENI PRZEZ ZŁO, odc. 38 (SURROUNDED BY EVIL); film animowany kraj prod.Włochy, Francja (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Artur i Minimki - WYBRANIEC O CZYSTYM SERCU, odc. 3 (HE WHO HAS THE PUREST HEART); serial animowany kraj prod.Niemcy (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Power Rangers - Beast Morphers - Pisząc historię od nowa, odc. 18 (Rewriting History) kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Siódme niebo, seria VI - Obiekt kpin, odc. 112 (7th Heaven ser. VI - Teased ep. 2) kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Noce i dnie - odc. 1/12 - Bogumił i Barbara -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Przyrodnik na tropie - odc. 1 - Bielik -  (N); cykl dokumentalny; reż.:Małgorzata Kosturkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Jak to działa - odc. 168 Sen -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Zakończenie dnia

TVP Kultura HD
07:15 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Wielki Post z Bachem cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Klasyczne poranki; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Studio Kultura - Rozmowy - Krzysztof Masłoń; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Mistrz Bacciarelli - Włoch, warszawiak, Europejczyk; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Przez krzyż do zmartwychwstania; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Skutki noszenia kapelusza w maju -  (N)  78'; film obyczajowy; reż.:Krystyna Krupska-Wysocka; wyk.:Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna, Marek Kondrat, Sławomira Łozińska, Ola Rosińska, Katarzyna Chrzanowska; Dla małoletnich od lat 7
10:50 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Wielki Post z Bachem cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Rodzina Połanieckich - odc. 5/7 Spełnienie -  (N); serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Studio Kultura - Rozmowy - Krzysztof Masłoń; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Zbigniew Makowski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Którędy po sztukę - Rembrandt; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Przez krzyż do zmartwychwstania; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Henryk Mikołaj Górecki - III Symfonia "Symfonia pieśni żałosnych"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Dzień gniewu -  (N)  84'; spektakl teatralny; reż.:Jacek Raginis - Królikiewicz; wyk.:Radosław Pazura, Rafał Gąsowski, Jan Marczewski, Natalia Rybicka, Daniel Olbrychski, Zbigniew Moskal, Marek Nędza, Michał Barczak, Przemysław Dakowicz, Marcin Bornus - Szczyciński; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Pau Casals - siła milczenia (Casals: The power of silence/Pau, la forca d'un silenci)  97' kraj prod.Hiszpania (2017); reż.:Manuel Huerga; wyk.:Joan Pera, Nao Albet, Carme Sansa; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Myśli na ten czas - bp Michał Janocha. Wielki Post z wielkim malarstwem cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Kronos - DIONIZOS; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Via Crucis; koncert; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Myśli na ten czas - o. Michał Paluch. Wielki Post ze św. Tomaszem - Wielki Piątek; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Wieczór kinomana - Wstęp do filmu - Milczenie; Dla małoletnich od lat 16
20:15 Wieczór kinomana - Milczenie (Silence)  154' kraj prod.Włochy, Tajwan, USA, Meksyk (2016); reż.:Martin Scorsese; wyk.:Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Dla małoletnich od lat 16
23:00 We wnętrzu organów Katedry Notre Dame (In the Organ's Stomach); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Isabelle Julien; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Myśli na ten czas - o. Michał Paluch. Wielki Post ze św. Tomaszem - Wielki Piątek; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Krzysztof Penderecki "Powiało na mnie morze snów - Pieśni zadumy i nostalgii"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Opowieść zimowa (Conte d'hiver)  109'; film obyczajowy kraj prod.Francja (1992); reż.:Eric Rohmer; wyk.:Haydee Caillot, Francois Rauscher, Charlotte Very, Diane Lepvrier; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Myśli na ten czas - o. Michał Paluch. Wielki Post ze św. Tomaszem - Wielki Piątek; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Dzień wielkiej ryby -  (N)  69'; film obyczajowy; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Jan Peszek, Joanna Brodzik, Jan Wieczorkiewicz, Beata Tyszkiewicz, Anna Majcher, Artur Barciś, Jan Frycz, Roman Kłosowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Życie i śmierć Waltera Benjamina (The Life and Death of Walter Benjamin); film dokumentalny kraj prod.Francja (2016); reż.:Reiner E. . Moritz; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 10 kwietnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Polska Kronika Filmowa 1993 - Wydanie 11; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:10 Czas honoru - odc. 56 "Szczęśliwe miejsce" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Taśmy bezpieki - Jan Olszewski; reż.:Cezary Gmyz; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Historia Polski - Zobaczyłem zjednoczony naród; film dokumentalny; reż.:Anna Ferens; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Wielki Post z Bachem cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Sensacje XX wieku - Tajna sprawa -  (N); Dla małoletnich od lat 12
10:25 Człowiek Boga; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; Dla małoletnich od lat 7
11:15 Myśli na ten czas - o. Paweł Kozacki. Pokora; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Poszukiwacze skarbów - Hatfieldowie i McCoyowie odc. 8/16 (odc. 8/16 The Real McCoy); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
11:50 Polskie 100 lat - Polityka sowiecka wobec Polski 1941 - 43; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Tajemnice początków Polski - Krzyż i korona -  (N); film dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Pewnego razu na Zachodzie - odc. 2 Gdzie jest Fryderyk?; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ocalić Titanica (Save the Titanic with Bob Ballad); film dokumentalny kraj prod.USA (2012); reż.:Bob Ballad; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Golgota Jasnogórska Dudy Gracza; film dokumentalny; reż.:Jakub Nowak; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Utracony świat Aleksandra Wielkiego - odc. 5/6 (Alexander's Lost World); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); Dla małoletnich od lat 12
16:20 Myśli na ten czas - ks. Grzegorz Michalczyk. Duchowa asceza; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Pre Mortem; dokument fabularyzowany; reż.:Konrad Łęcki; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Jak było? - Katyń; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ex Libris - odc. 419; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:10 Historia Polski - Ofiarowanie; film dokumentalny; reż.:Józef Szymura; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Polska Kronika Filmowa 1994 - Wydanie 11; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Czas honoru - odc. 57 "Bocian" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Polskie 100 lat - Ustanowienie systemu komunistycznego w Polsce; cykl dokumentalny; reż.:Maciej Dancewicz; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Teatr wojny - Partita na instrument drewniany; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Partita na instrument drewniany  53'; reż.:Stefan Szlachtycz, Marian Czyżewski; wyk.:Franciszek Pieczka, Marian Kociniak, Olgierd Łukaszewicz, Roman Kłosowski, Arkadiusz Bazak, Aleksander Sewruk, Stefan Śródka, Ryszard Pietruski, Danuta Rastawicka, Bogusław Stokowski; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Piosenką przez historię - Wielka Solidarność; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
22:05 Myśli na ten czas - o. Michał Paluch. Wielki Post ze św. Tomaszem - Wielki Piątek; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Polska Dusza; film dokumentalny; reż.:Arkadiusz Gołębiewski; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Faustyna -  (N)  73'; film biograficzny; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska; Dla małoletnich od lat 7
00:15 Szerokie tory - Szerokie tory. Katyń; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Myśli na ten czas - bp Michał Janocha. Wielki Post z wielkim malarstwem cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wojna w eterze - odc. 43; felieton; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Człowiek Boga; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; Dla małoletnich od lat 7
02:00 Wojna w eterze - odc. 44; felieton; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 124 Kwidzyn -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:40 Okrasa łamie przepisy - Nowe spojrzenie na ziemniaka -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Makłowicz w podróży. Podróż 47 Czarnogóra "Boka Kotorska" (183); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Familiada - odc. 2580; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Gra słów. Krzyżówka - /63/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Koło fortuny - odc. 706 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Koło fortuny - odc. 728 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Psalmy dla Ciebie - fragmenty koncertu Piotra Rubika; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Humor Wiesława Michnikowskiego; program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Va Banque - odc. 64; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Familiada - odc. 2580; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Piosenki Mariana Kociniaka; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 The Wall. Wygraj marzenia - /49/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Postaw na milion - odc. 187; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Bohdan Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Kobieta, wino i śmiech - Irenie Kwiatkowskiej w 100. rocznicę urodzin; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Okrasa łamie przepisy - Polskie steki po amerykańsku -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Costa del Sol" (184); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 The Wall. Wygraj marzenia - /50/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Gra słów. Krzyżówka - /65/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Va Banque - odc. 65; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Postaw na milion - odc. 207; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Woła Nas Pan. Oratorium Wielkanocne Ernesta Brylla i Włodzimierza Korcza; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Kaczmarek wiecznie żywy; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Koło fortuny - odc. 727 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Psalmy dla Ciebie - fragmenty koncertu Piotra Rubika; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Bohdan Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
06:00 RETRO TVP SPORT - Polska - Holandia (piłka nożna 1975) -  (N); magazyn; STEREO, 16:9
08:00 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
08:30 Kapitan Tsubasa - odc. 59 (odc. 59); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
08:55 Kapitan Tsubasa - odc. 60 (odc. 60); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
09:25 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya 2019 - podsumowanie (NHL 2018/19 - Finał Pucharu Stanleya 2019 - podsumowanie) kraj prod.Szwajcaria (2019); STEREO, 16:9
10:45 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Eugeniusz Lokajski; reportaż
11:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 10 (Mistrzostwa Świata - Doha dz. 10) kraj prod.Szwajcaria (2019); STEREO, 16:9
13:35 Strongman - Liga Mistrzów - Curacao (Curacao); relacja kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, 16:9
14:30 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Jeźdźcy - srebrni medaliści w WKKW na IO'36 w Berlinie -  (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Słowenia (Eliminacje EURO 2020: Polska - Słowenia) kraj prod.Szwajcaria (2019); STEREO, 16:9
17:05 Mundial na życzenie
19:40 Transmisja na zyczenie
21:00 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
21:35 Niekochani - odcinek 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Liga Mistrzów - 1/8 F: Liverpool - Atletico Madryt (1/8 F: Liverpool - Atletico Madryt) kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9
01:00 Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin; STEREO, 16:9
01:50 Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew; STEREO, 16:9
02:45 Boks - Gala boksu w Providence cz 3: Demetrius Andrade - Maciej Sulęcki; STEREO, 16:9
03:40 Sporty walki - ONE Championship - Bangkok; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Na sygnale - odc. 43 "Pozory mylą" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Na sygnale - odc. 45 "Leśny zabójca" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Na sygnale - odc. 46 "Drobnym drukiem" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 W labiryncie - Przykra niespodzianka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:45 W labiryncie - Cienie przeszłości; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 19 - Parka; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Złotopolscy - odc. 20 - Sekrety; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Strażacy s.I - odc. 5/10 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Na sygnale - odc. 45 "Leśny zabójca" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Na sygnale - odc. 46 "Drobnym drukiem" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:20 M jak miłość s.I - odc. 1278 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Znachor - tajemnice filmowego planu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo s.III - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 163 (Ojciec Mateusz XIII odc. 3) - Osaczenie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 164 (Ojciec Mateusz XIII odc. 4) - Miłość po grób -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 514 - Do dwóch razy sztuka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 46 "Drobnym drukiem" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Na sygnale - odc. 47 "Kubeł zimnej wody" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 296 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 6) - Tragedia w teatrze -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Ranczo s.IV - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy -  (N)  49'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 165 (Ojciec Mateusz XIII odc. 5) - Piotruś Pan -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Znachor -  (N) (AD)  127'; dramat; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 166 (Ojciec Mateusz XIII odc. 6) - Pogubieni -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 295 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 5) - Zamęt -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 296 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 6) - Tragedia w teatrze -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Archiwista - odc. 1 -  (N) (AD)  43'; serial TVP; reż.:Maciej Żak; wyk.:Henryk Talar, Paulina Gałązka, Maria Gładkowska, Mirosław Zbrojewicz, Mateusz Kmiecik, Rafał Mohr, Maja Barełkowska, Paweł Bernadowski, Magdalena Biegańska, Krystian Biłko; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Archiwista - odc. 2 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:35 W labiryncie - Przykra niespodzianka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:05 W labiryncie - Cienie przeszłości; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 M jak miłość s.I - odc. 1278 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

Eleven Sports 1 HD
5:00 Z archiwum LaLiga (2) - magazyn piłkarski
6:00 Ronaldo - film dokumentalny
6:30 Legendy ligi niemieckiej: Karl-Heinz Rummenigge - magazyn piłkarski
7:00 Klasyki ligi niemieckiej: Hamburger SV - Werder Brema - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski
7:30 Klasyki ligi niemieckiej: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach - sezon 2010/2011 - magazyn piłkarski
8:00 Architekci F1: Max Mosley - magazyn Formuły 1
9:00 Z archiwum LaLiga (2) - magazyn piłkarski
10:00 Legendy F1: Niki Lauda - magazyn Formuły 1
11:00 Opowieści ze skarbca F1: Rok 1984 - magazyn Formuły 1
12:00 Klasyki ligi niemieckiej: Hamburger SV - FC St. Pauli - sezon 2010/2011 - magazyn piłkarski
12:30 Klasyki ligi niemieckiej: Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim - sezon 2012/2013 - magazyn piłkarski
13:00 Klasyki ligi hiszpańskiej: FC Barcelona - Real Madryt - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski
15:00 Archiwum Eleven: Formuła 1: Grand Prix Australii 2016 - Formuła 1
17:00 Klasyki FA Cup: mecz finałowy z 2016 roku: Crystal Palace FC - Manchester United FC - magazyn piłkarski
18:00 Architekci F1: Max Mosley - magazyn Formuły 1
19:00 Z archiwum LaLiga (2) - magazyn piłkarski
20:00 ELEVEN Call Live (26) - magazyn sportowy
21:00 Architekci F1: Gordon Murray - magazyn Formuły 1
22:00 Klasyki ligi niemieckiej: Hamburger SV - FC St. Pauli - sezon 2010/2011 - magazyn piłkarski
22:30 Klasyki ligi niemieckiej: Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim - sezon 2012/2013 - magazyn piłkarski
23:00 Z archiwum LaLiga (3) - magazyn piłkarski
0:00 Klasyki ligi hiszpańskiej: FC Barcelona - Real Madryt - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski
2:00 ELEVEN Call Live (26) - magazyn sportowy
3:00 Architekci F1: Gordon Murray - magazyn Formuły 1
4:00 Klasyki FA Cup: mecz finałowy z 2016 roku: Crystal Palace FC - Manchester United FC - magazyn piłkarski

Eleven Sports 2 HD
6:00 ELEVEN Call Live (25) - magazyn sportowy
7:00 Klasyki ligi włoskiej: Juventus FC - AC Milan 1997/1998 - magazyn piłkarski
8:00 Klasyki ligi hiszpańskiej: Real Madryt - FC Barcelona 2005/2006 - magazyn piłkarski
10:00 Klasyki ligi niemieckiej: Hamburger SV - Werder Brema - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski
10:30 Klasyki ligi niemieckiej: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach - sezon 2010/2011 - magazyn piłkarski
11:00 Klasyki ligi niemieckiej: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Monachium - sezon 2015/2016 - magazyn piłkarski
11:30 Klasyki ligi niemieckiej: RB Lipsk - Bayern Monachium - sezon 2016/2017 - magazyn piłkarski
12:00 ELEVEN Call Live (25) - magazyn sportowy
13:00 Architekci F1: Max Mosley - magazyn Formuły 1
14:00 Klasyki ligi niemieckiej: Hamburger SV - Werder Brema - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski
14:30 Klasyki ligi niemieckiej: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach - sezon 2010/2011 - magazyn piłkarski
15:00 Z archiwum LaLiga - magazyn piłkarski
16:00 Javier Irureta - film dokumentalny
16:45 Mityczne stadiony LaLiga - magazyn piłkarski
17:00 Legendy F1: Juan Pablo Montoya - magazyn Formuły 1
18:00 Klasyki ligi hiszpańskiej: FC Barcelona - Real Madryt - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski
20:00 Klasyki ligi włoskiej: Juventus FC - Inter Mediolan 1996/1997 - magazyn piłkarski
21:00 Klasyki ligi niemieckiej: Hamburger SV - Werder Brema - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski
21:30 Klasyki ligi niemieckiej: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach - sezon 2010/2011 - magazyn piłkarski
22:00 ELEVEN Call Live (26) - magazyn sportowy
23:00 Archiwum Eleven: Formuła 1 - Grand Prix Chin 2018
1:00 Architekci F1: Max Mosley - magazyn Formuły 1
2:00 Klasyki ligi włoskiej: Juventus FC - AC Milan 1997/1998 - magazyn piłkarski
3:00 Z archiwum LaLiga - magazyn piłkarski
4:00 Klasyki ligi hiszpańskiej: FC Barcelona - Real Madryt - sezon 2005/2006 - magazyn piłkarski

Eleven Sports 3 HD
7:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Granada CF
9:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - SPAL 2013
12:00 LaLiga Santander - magazyn piłkarski
13:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Werder Brema
15:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
17:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - RCD Espanyol
20:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Inter Mediolan
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC Augsburg
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Genoa CFC
2:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
3:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld
5:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - SPAL 2013

Eleven Sports 4 HD
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Genoa CFC
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Real Madryt CF
11:00 Bundesliga - magazyn piłkarski
12:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Hellas Werona
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Granada CF
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld
18:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - ACF Fiorentina
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt
22:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - SPAL 2013
0:00 Serie A TIM - magazyn piłkarski
1:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Werder Brema
3:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
5:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt

Brazzers TV Europe
6:00 Get Your Head In The Game - film erotyczny
6:21 Beach Bum Babe - film erotyczny
6:46 Consoling His Cock - film erotyczny
7:11 Wild Thots - film erotyczny
7:34 Fucking The New Girl In Town - film erotyczny
8:00 Sucking The Sitter - film erotyczny
8:20 Brazzibots: Part 4 - film erotyczny
8:44 Let's All Shower Together - film erotyczny
9:08 Petite Paris - film erotyczny
9:33 Student Gets Spunked Over In Casting - film erotyczny
9:56 Club To Tub - film erotyczny
10:22 Perving On His Sister - film erotyczny
10:46 Injured Exchange - film erotyczny
11:10 The Getaway: Part 1 - film erotyczny
11:35 Mom Fucked The Masseur - film erotyczny
11:59 Poker Face - film erotyczny
12:24 Judge Jordi: Anal About Alimony - film erotyczny
12:49 Her Daughter's Best Friend - film erotyczny
13:00 A Hardcore Massage From Hell - film erotyczny
13:10 Yeehaw My Asshole - film erotyczny
13:34 Up And Cummer - film erotyczny
14:00 Get Your Head In The Game - film erotyczny
14:21 Beach Bum Babe - film erotyczny
14:46 Consoling His Cock - film erotyczny
15:11 Wild Thots - film erotyczny
15:34 Fucking The New Girl In Town - film erotyczny
16:00 Sucking The Sitter - film erotyczny
16:20 Brazzibots: Part 4 - film erotyczny
16:44 Let's All Shower Together - film erotyczny
17:08 Petite Paris - film erotyczny
17:33 Student Gets Spunked Over In Casting - film erotyczny
17:56 Club To Tub - film erotyczny
18:22 Perving On His Sister - film erotyczny
18:46 Injured Exchange - film erotyczny
19:10 The Getaway: Part 1 - film erotyczny
19:35 Mom Fucked The Masseur - film erotyczny
19:59 Poker Face - film erotyczny
20:24 Judge Jordi: Anal About Alimony - film erotyczny
20:49 Her Daughter's Best Friend - film erotyczny
21:00 A Hardcore Massage From Hell - film erotyczny
21:10 Yeehaw My Asshole - film erotyczny
21:34 Up And Cummer - film erotyczny
22:00 Pot O' Dongs - film erotyczny
22:23 Lifesaving Looks - film erotyczny
22:48 Innocent Brunette Likes To Ride - film erotyczny
23:11 Mom's Rules - film erotyczny
23:36 Kitchen Cutie - film erotyczny
0:00 Remote Controlled Boss - film erotyczny
0:23 Shower Head - film erotyczny
0:48 Cute Student 69s For Travel Money - film erotyczny
1:14 Bed Ridden - film erotyczny
1:35 Milking Clit - film erotyczny
2:00 Horny & Dangerous: Conjugal Visit - film erotyczny
2:22 Banging Brooke - film erotyczny
2:46 Snag And Bang - film erotyczny
3:07 Stealing from the Easter Bunny's Basket - film erotyczny
3:27 Running Down The Sheet - film erotyczny
3:51 Substitute Sex Ed - film erotyczny
4:15 Driving The Babysitter Wild - film erotyczny
4:36 Role Playing - film erotyczny
5:00 Spying Roomie Loves Squirt - film erotyczny
5:10 Sensual Seduction - film erotyczny
5:33 Pedi Pussy - film erotyczny

TVR
4:50 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
5:25 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
6:00 Żyj zielono - magazyn ekologiczny
6:35 Adrenalina - magazyn sportów ekstremalnych
7:05 W siodle - śladami Dicka Kinga - magazyn
8:05 Perły Włoch - program krajoznawczy
8:40 Wróżka prawdę ci powie - serial dokumentalny
9:45 Artland: Galeria na kółkach - magazyn kulturalny
10:50 Dieta na ratunek - serial dokumentalny
11:20 Luksusowe podróże - serial dokumentalny
11:50 Inne oblicze Australii - magazyn
12:45 Mario i jego ekodom - reality show
13:25 Gang surykatek - serial dokumentalny
14:05 Odlotowe parki - magazyn
14:35 Mała Italia - magazyn
15:35 Fascynujące miasta świata - serial dokumentalny
16:45 Wróżka prawdę ci powie - serial dokumentalny
17:45 Cudowna Planeta - serial dokumentalny
18:35 Przygoda z haczykiem - magazyn wędkarski
19:05 Dieta na ratunek - serial dokumentalny
19:30 Inne oblicze Australii - magazyn
20:25 Tylko podróże - magazyn przyrodniczy
20:55 Mario i jego ekodom - reality show
21:35 Z adrenaliną na etacie - magazyn
22:40 Fascynujące miasta świata - serial dokumentalny
23:45 Strefa muzyki - program muzyczny

TVP HD
06:05 M jak miłość s.I - odc. 1263 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Okrasa łamie przepisy - Różne smaki barszczu -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Okrasa łamie przepisy - Dawne ziarna na talerzu -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 237 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 12) - Wielka szansa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 238 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 13) - Cud -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo s.IX - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  (N)  43'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Emilia Komarnicka, Jeff Butcher, Magdalena Waligórska, Anna Iberszer; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wieczna miłość s.II - odc. 135 (seria 2. odc. 21) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:45 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 209 (Ojciec Mateusz XVI odc. 10) - Nauczyciel -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Makłowicz w podróży - Podróż 7 Izrael - Jerozolima (27); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 M jak miłość - odc. 1507 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Ranczo s.VIII - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.VIII - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo s.VIII - odc. 101 (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Przepis dnia s.I - (28) Odcinek Wielkanocny; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Okrasa łamie przepisy - Mazurskie pasztety -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Okrasa łamie przepisy - W czarnej kuchni -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Przepis dnia s.II - (28); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz s.X - odc. 123 (seria X odc. 2) - Napad -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.IX - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Okrasa łamie przepisy - Królik lekki i smaczny -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Okrasa łamie przepisy - Jaja na Wielkanoc -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Okrasa łamie przepisy - Czas na jajka -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Przepis dnia s.II - (29); Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Ekstradycja I - odc. 3/6 -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
22:45 Ekstradycja I - odc. 4/6 -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:50 Sierpień w hrabstwie Osage (August: Osage County)  115'; film obyczajowy kraj prod.USA (2013); reż.:John Wells; wyk.:Meryl Streep, Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson, Chris Cooper, Ewan McGregor, Dermot Mulroney; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Lot 192 (FLIGHT 192)  88'; film fabularny kraj prod.USA (2016); reż.:Nadeem Soumah; wyk.:Justin Johnson, Dina Meyer, Victoria Pratt; Dla małoletnich od lat 16
06:00 Zakończenie dnia

Ultra TV 4K
6:00 Ultra poranek - program muzyczny
10:00 Ultra muzyka - program muzyczny
14:00 Ultra hity - program muzyczny
18:00 Ultra muzyka - program muzyczny
0:00 Polska w 4K - program muzyczny

Top Kids
6:00 Gerald McBoing-Boing - serial animowany
6:25 Johnny Test - serial animowany
6:55 Nastolatki z Beverly Hills - serial animowany
7:20 Bob Budowniczy - serial animowany
7:40 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
8:05 Teletubisie - serial dla dzieci
8:40 Paka z Pniaka - serial animowany
9:05 Kajtuś - serial animowany
9:15 Inspektor Gadżet - serial animowany
9:40 Małgosia i buciki - serial animowany
10:05 Tata superbohater - serial animowany
10:15 Załoga Dino - serial animowany
10:40 Potworek Matma i jego drużyna - serial animowany
11:10 Strażak Sam 7 - serial animowany
11:25 Sabrina - serial animowany
11:50 Rastamysz - serial animowany
12:05 Nastolatki z Beverly Hills - serial animowany
12:40 Czarnoksiężnik z krainy Oz - serial animowany
13:05 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
13:40 Dolina Koni - serial animowany
14:05 Paka z Pniaka - serial animowany
14:35 Przygody Misia Paddingtona - serial animowany
15:00 Tata superbohater - serial animowany
15:10 Teletubisie - serial dla dzieci
15:40 Sabrina - serial animowany
16:05 Bob Budowniczy - serial animowany
16:20 Potworek Matma i jego drużyna - serial animowany
16:40 Rastamysz - serial animowany
17:05 Inspektor Gadżet - serial animowany
17:30 Strażak Sam 7 - serial animowany
17:45 Nastolatki z Beverly Hills - serial animowany
18:20 Sabrina - serial animowany
18:45 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
19:10 Inspektor Gadżet - serial animowany
19:45 Paka z Pniaka - serial animowany
20:10 Tata superbohater - serial animowany
20:20 Johnny Test - serial animowany
20:45 Potworek Matma i jego drużyna - serial animowany
21:15 Dolina Koni - serial animowany
21:45 Przygody Misia Paddingtona - serial animowany
22:10 Kołysanki - serial animowany
4:50 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
5:25 Dzika kuchnia - serial dokumentalny

Top Kids Jr
6:00 Pobudka z Top Kids Jr - program dla dzieci
14:00 Top Kids Jr Music - program dla dzieci
21:00 Kołysanki - serial animowany
22:00 Noc z Top Kids Jr - program dla dzieci

Biznes24 HD
06.00 Film dokumentalny cz. 1/2
06.26 Film dokumentalny cz. 2/2
07.00 Film dokumentalny cz. 1/2
07.26 Film dokumentalny cz. 2/2
08.00 Biznes od rana
08.15 Biznes od rana
08.30 Biznes od rana - LIVE
08.45 Biznes od rana - LIVE
09.00 Inwestuj! - cz. 1/2 - LIVE
09.15 Inwestuj! - cz. 1/2 - LIVE
09.30 Biznesmania - cz. 1/2 - LIVE
09.45 Biznesmania - cz. 2/2 - LIVE
10.01 Magazyn cykliczny - cz. 1/2 - LIVE
10.22 Magazyn cykliczny - cz. 2/2 - LIVE
10.31 Biznes od rana - POWTÓRKA
10.46 Biznes od rana - POWTÓRKA
11.01 Biznes od rana - POWTÓRKA
11.16 Biznes od rana - POWTÓRKA
11.32 Magazyn cykliczny - cz. 1/2 
11.53 Magazyn cykliczny - cz. 2/2 
12.02 Wizytówka - cz. 1/2
12.23 Wizytówka - cz. 2/2
12.31 Film dokumentalny cz. 1/2
13.01 Film dokumentalny cz. 2/2
13.31 Magazyn cykliczny - cz. 1/2 
13.52 Magazyn cykliczny - cz. 2/2 
14.01 Wizytówka - cz. 1/2
14.23 Wizytówka - cz. 2/2
14.30 Magazyn cykliczny - cz. 1/2 
14.51 Magazyn cykliczny - cz. 2/2 
15.01 Film dokumentalny cz. 1/2
15.30 Film dokumentalny cz. 2/2
16.00 Inwestuj - cz. 1/2
16.15 Inwestuj - cz. 2/2
16.28 Koniec dnia - LIVE
16.43 Koniec dnia - LIVE
16.57 Koniec dnia - LIVE
17.13 Koniec dnia - LIVE
17.31 Biznesmania - cz. 1/2
17.46 Biznesmania - cz. 2/2
17.57 Koniec dnia - POWTÓRKA
18.12 Koniec dnia - POWTÓRKA
18.27 Koniec dnia - POWTÓRKA
18.42 Koniec dnia - POWTÓRKA
19.00 Magazyn cykliczny - cz. 1/2
19.21 Magazyn cykliczny - cz. 1/2
19.30 Wizytówka - cz. 1/2
19.51 Wizytówka - cz. 2/2
20.00 Film dokumentalny - cz. 1/2
20.29 Film dokumentalny - cz. 2/2
21.00 Magazyn cykliczny - cz. 1/2
21.20 Magazyn cykliczny - cz. 2/2
21.29 Wizytówka - cz. 1/2
21.51 Wizytówka - cz. 2/2
22.00 Magazyn cykliczny - cz. 1/2
22.20 Magazyn cykliczny - cz. 2/2
22.29 Film dokumentalny - cz. 1/2
23.00 Film dokumentalny - cz. 2/2
23.30 Film dokumentalny - cz. 1/2
00.00 Film dokumentalny - cz. 2/2
00.30 Film dokumentalny - cz. 1/2
01.00 Film dokumentalny - cz. 2/2
01.30 Film dokumentalny - cz. 1/2
02.00 Film dokumentalny - cz. 2/2
02.30 Film dokumentalny - cz. 1/2
03.00 Film dokumentalny - cz. 2/2
03.30 Film dokumentalny - cz. 1/2
04.00 Film dokumentalny - cz. 2/2
04.30 Film dokumentalny - cz. 1/2
05.00 Film dokumentalny - cz. 2/2
05.30 Film dokumentalny - cz. 1/2

TV Art Live
06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio

The Miki Show
06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio

Mangas
07:00 Aktualności Mangas
07:15 MASKA
07:40 MASKA
08:00 Król Artur i Rycerze Sprawiedliwości
08:20 Szkoła mistrzów
08:40 Szkoła mistrzów
09:00 Jayce i zdobywcy światła
09:25 Jayce i zdobywcy światła
09:45 Entrechats
10:10 Entrechats
10:35 MASKA
11:00 MASKA
11:25 Blake and Mortimer
11:50 Blake and Mortimer
12:15 Tajemnicze złote miasta
12:45 Tajemnicze złote miasta
13:15 Tajemnicze złote miasta
13:40 Nicky Larson
14:05 Nicky Larson
14:35 Nicky Larson
15:00 Nicky Larson
15:25 Jayce i zdobywcy światła
15:50 Jayce i zdobywcy światła
16:15 Jayce i zdobywcy światła
16:35 Kobra
17:05 Kobra
17:30 Kapitanie Flam
18:00 Kapitanie Flam
18:30 Goldorak
19:00 Goldorak
19:25 Nicky Larson
19:50 Nicky Larson
20:15 Nicky Larson
20:40 Nicky Larson
21:10 Jayce i zdobywcy światła
21:35 Jayce i zdobywcy światła
21:55 Jayce i zdobywcy światła
22:15 Kapitanie Flam
22:45 Kapitanie Flam
23:15 Kapitan Flam, najlepsza rasa w Układzie Słonecznym
00:15 Jayce i zdobywcy światła
00:40 Jayce i zdobywcy światła
01:05 Jayce i zdobywcy światła
01:30 MASKA
01:50 MASKA
02:15 Jayce i zdobywcy światła
02:36 Jayce i zdobywcy światła
02:59 Jayce i zdobywcy światła
03:20 Jayce i zdobywcy światła
03:42 Jayce i zdobywcy światła
04:04 Jayce i zdobywcy światła
04:26 Jayce i zdobywcy światła
04:48 Jayce i zdobywcy światła
05:10 Jayce i zdobywcy światła
05:32 Jayce i zdobywcy światła
05:54 Jayce i zdobywcy światła

Trace Urban
06:00 Obudź się
09:00 Lista odtwarzania
10:00 Hit USA
10:45 Lista odtwarzania
12:00 Uderz 10
12:40 Lista odtwarzania
17:00 Żądanie śledzenia
17:55 Lista odtwarzania
18:00 Pomiń Pomiń
18:05 Lista odtwarzania
18:15 Uderz 10
18:55 Lista odtwarzania
19:00 Hity i teksty piosenek
20:00 Lista odtwarzania
23:00 Hit 2 Street
00:00 Lista odtwarzania
01:00 Tylko dla dorosłych
02:00 Lista odtwarzania

Trace Africa
09:00 Afrykański hit 10
09:45 Lista odtwarzania
17:15 Afrykański hit 10
18:00 Nowy
19:00 Hity i teksty piosenek
20:00 Lista odtwarzania
23:00 Nowe talenty
23:30 Lista odtwarzania
04:00 Lista odtwarzania

Trace Tropical
10:00 Tropical Hit 10
10:45 Lista odtwarzania
18:15 Tropical Hit 10
19:00 Hity i teksty piosenek
20:00 Nowy
21:00 Jamajka 10
21:45 Lista odtwarzania
23:00 Haiti 10
23:45 Lista odtwarzania
00:00 Lista odtwarzania

Trace Sport Stars
06:05 Gwiazda ... czy nie?
06:35 Gwiazdy piłkarskie
07:00 Gwiazda atrakcją
07:30 Legendy piłkarskie
07:55 Gwiazdy tenisa
08:25 The Burning Issue
08:50 Gwiazdy piłkarskie
09:20 Legendy piłkarskie
09:45 Gwiazda atrakcją
10:15 Hołd
10:40 Prawda o
11:10 Droga do Tokio
11:35 Gwiazda ... czy nie?
12:05 Zespoły marzeń
12:30 Gwiazda ... czy nie?
13:00 Legendy piłkarskie
13:25 Gwiazdy tenisa
13:55 The Burning Issue
14:20 Gwiazdy piłkarskie
14:50 Prawda o
15:15 Pole position
15:45 Pole position
16:10 Top
16:40 The Burning Issue
17:05 Karen de Monac
17:35 Legendy piłkarskie
18:00 Gwiazda atrakcją
18:30 Gwiazdy tenisa
18:55 The Burning Issue
19:25 Gwiazdy piłkarskie
19:50 Prawda o
20:20 Pole position
20:45 Pole position
21:15 Top
21:40 The Burning Issue
22:10 Karen de Monac
22:35 Legendy piłkarskie
23:05 Gwiazdy tenisa
23:30 Gwiazdy piłkarskie
00:00 The Burning Issue
00:30 Legendy piłkarskie
01:00 Gwiazda atrakcją
01:30 Gwiazdy piłkarskie
02:00 Gwiazda atrakcją
02:25 The Burning Issue
02:55 Gwiazdy tenisa
03:20 Legendy piłkarskie
03:50 Prawda o
04:15 Pole position
04:45 Pole position
05:10 Top
05:40 The Burning Issue

MediaShop
06:00 Teleshopping MediaShop
12:00 Teleshopping MediaShop
18:00 Teleshopping MediaShop
00:00 Teleshopping MediaShop

Stingray Festival 4K
6:28 Shame - program muzyczny
7:13 Les Dissonances play Ravel - program muzyczny
9:00 Lalah Hathaway - Sing Jazz 2018 - program muzyczny
10:17 Ben Frost - program muzyczny
11:06 The Garifuna Collektive - WOMEX 2018 - program muzyczny
12:00 Jazz Ramatuelle: Omar Sosa - program muzyczny
13:38 Mikky Ekko - program muzyczny
14:10 Sofi Tukker - program muzyczny
15:01 Agoria - program muzyczny
16:07 Mestrinho - Da Pá Virada Sessions - program muzyczny
17:08 Banda Magda: live at BIRD Rotterdam - program muzyczny
18:39 Barbagallo - program muzyczny
19:26 B RNS - program muzyczny
20:23 Seine Sessions: World Music - program muzyczny
21:00 Lee Scratch Perry - program muzyczny
21:51 Galantis - program muzyczny
22:52 Clubbing Experience with Âme - program muzyczny
23:54 Roberto Devereux - program muzyczny
2:13 British Summer Time: Pharrell Williams - program muzyczny
3:00 Puccini - Turandot - program muzyczny
5:16 lovelytheband - program muzyczny

Mont Blanc Info
06:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit
12:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit
18:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit
00:00 Travel reports on the Mont Blanc Summit

Olympia TV
06:00 Plansze i zapowiedzi
20:30 Teatr
02:00 Zakończenie programu

Rosso Rabbit TV
06:00 The Story of Easter - The Beginners Bible
09:00 The Easter Bunny is Comin to Town
12:00 Here Comes Peter Cottontail
15:00 The Easter Bunny is Comin to Town
18:00 The Story of Easter - The Beginners Bible
21:00 The Easter Bunny is Comin' to Town
00:00 Gameplay game Rosso Rabbit in Trouble

The First Easter Rabbit TV
06:00 The First Easter Rabbit
09:00 Buttons & Rusty Meet the Easter Bunny
12:00 The First Easter Rabbit
15:00 Buttons & Rusty Meet the Easter Bunny
18:00 A Family Circus Easter
21:00 The First Easter Rabbit
00:00 Easter Specials

TVP Wilno
06:10 Leśniczówka - odc. 93 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Magazyn śledczy Anity Gargas - /67/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Czy wiesz, że... - /31/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 12/13 - Konkurs piękności -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:35 Myśli na ten czas - ks. Michał Jabłoński. Wielki Post z Bachem; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:15 Dama; film dokumentalny; reż.:Maria Dłużewska; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 M jak miłość - odc. 1498 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:35 M jak miłość - odc. 1499 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Okrasa łamie przepisy - Czas na jajka -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Czy wiesz, że... - /30/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Czy wiesz, że... - /31/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Ewangeliarz Wileński - odc. 19 sezon II (odc. 19) kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:50 Troszczą się o nas nasi umarli.; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Klub u redaktorów - odc. 23 (odc. 23) kraj prod.Litwa (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Wszystko przed nami - odc. 66 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Ameryki - /78/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Agatka - Agatka i Cukrojad, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:50 Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka. (Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka.) kraj prod.Watykan, Polska (2020); STEREO, 16:9, Transmisja
22:30 Nie tylko prezydent. Przyjaciel - Micheil Saakaszwili (Michael Saakaszwili); rozmowa kraj prod.Litwa (2020); STEREO, 16:9
22:50 Katyń -  (N)  116'; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Myśli na ten czas - o. Krzysztof Ośko. Wielki Post ze świętym Tomaszem; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Ameryki - /78/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7
01:15 Śpiewajmy z Arką Alleluja Teledyski z koncertu - ARKA NOEGO - STARY ABRAHAM; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Domisie - Domisiowa olimpiada -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Agatka - Agatka i Cukrojad, odc. 6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Troszczą się o nas nasi umarli.; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Katyń -  (N)  116'; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Barwy szczęścia - odc. 2158 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Barwy szczęścia - odc. 2159 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Program publicystyczny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.