FANDOM


TVP1 logo 1992
07.00 Podróże duże i małe - serial
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko - serial
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Ela: Encyklopedia lata dla dzieci
08.25 Gimnastyka
08.40 Trzy szalone zera - serial
09.10 Budujemy mosty - teleturniej
09.35 Jak Kozacy: Jak Kozacy zostali olimpijczykami - serial animowany
09.55 Frasier (13) - serial
10.15 A teraz Susan (13) - serial
10.40 Złote Łany (3) - telenowela
11.10 Zwierzęta świata: Fascynujący świat owadów - serial dokumentalny
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - magazyn
12.20 Nowe przygody Flippera - serial
13.10 Rewolwer i melonik (13): Pociąg śmierci - serial sensacyjny, Wlk. Bryt.
14.05 Klan (524,525) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Euroexpress - magazyn
15.30 Plebania (113,114) - serial
16.30 Moda na sukces - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy - serial kom., Polska
18.10 Japonia 2002 - reportaż
19.00 Wieczorynka - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: Obsesja - dramat obyczajowy, USA
21.50 Mój ślad w telewizji - cykl dok.
21.55 Kronika kryminalna Jedynki - poza prawem
22.20 Oblicza mediów - magazyn
22.40 5 minut o Unii Europejskiej - pub!.
22.50 Monitor Wiadomości
23.05 TELEKINO NA MEDAL: MISTRZ - dramat wojenny, Polska
00.25 SOC według Szpota, czyli wspomnienia Janusza Szpotańskiego - lata 1953-80
00.35 ŻYCIE JAK MUZYKA - serial
02.20 Program jubileuszowy, czyli Polska 10, 20, 30. 40. 50 lat temu
02.45 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (323): Walc
09.00 50 lat TVP: Ljak Laskowik, T jak Tey - Narodziny gwiazdy
09.40 Oddam życie za pracę - serial
10.10 Tajemnica pana Rice'a - film przygodowy, USA
11.40 Abecadło dźwięków: Ciasto
11.40 Pokochać plecak - rozmowa z Krzysztofem Wielickim
12.00 Po prostu żyć: Przemoc
12.30 Wielkie romanse dwudziestego Wieku: Dale Evans i Roy Rogers - serial
13.00 Panorama
13.10 Raz na ludowo (1) - koncert laureatów Szansy na Sukces
14.05 Sławny Jett Jackson - serial
14.30 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna w formie dialogu ojca z synem
14.40 Taksówka Jedynki - pr. rozr.
14.55 Providence (38) - serial
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama, pogoda
16.25 Zgadula - teleturniej
16.50 Złoto polscy - telenowela
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Szpital na peryferiach - serial
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (45) - serial
20.50 Świat bez fikcji: Hollywoodzkie noże - film dokumentalny, Wlk. Bryt
21.40 Manewry miłosne
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 CYTRYNOWE TRIO - komedia, USA
00.05 NOWOJORSCY GLINIARZE - serial
00.50 De Mono: Paparazzi - konc.
01.35 Football, football - magazyn
02.05 Zakończenie programu

Polsat-2
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (32) - serial
07.25 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
07.50 Strażnik Teksasu - serial
08.40 Xena, wojownicza księżniczka (72) - serial przygodowy, USA
09.35 Graczykowie - czyli Buła i spóła (60) - serial komediowy, Polska
10.05 Podryw kontrolowany - pr. rozr.
10.35 Przyjaciele (102) - serial
11.05 Idol - program rozrywkowy
12.00 Adam i Ewa (7) - serial
12.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (5) - serial przygodowy, USA
14.15 Rozbij bank - teleturniej
15.15 Robocop (33) - serial
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu - telenowela
16.55 Wysoka fala (72) - serial przygodowy, USA
17.50 Różowa Pantera - serial animowany
17.55 Adam i Ewa (8) - serial obyczajowy, Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 JEZIORO MARZEŃ (39) - serial obyczajowy, USA
20.00 Rodzina zastępcza (56) - serial
20.30 Świat według Kiepskich (75) - serial komediowy, Polska
21.15 SZKOŁA PRZETRWANIA - komedia sensacyjna, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.05 Nagi patrol (4) - serial
23.35 Informacje, sport
23.55 Prognoza pogody
00.00 Różowe lata siedemdziesiąte (8) - serial komediowy, USA
00.30 Playboy: Gwiazdy dla dorosłych - magazyn erotyczny
01.40 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

Logo-19
05.35 Kropka nad i - pr. publicystyczny
05.50 Tajemnice pocałunku (33/99)
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula - telenowela
07.50 Przygody Alvina wiewiórki - serial
08.15 Nowe przygody Guliwera - serial animowany
08.55 Podróż do serca świata (25/26) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (28/96) - serial animowany
09.30 Łamisłówka - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Telegra - teleturniej
12.30 Na ratunek - serial dok.
13.00 Nowe przygody Guliwera (1/26) - serial animowany
13.25 Podróż do serca świata (25/26) - serial animowany
13.50 Przygody Animków (28/96) - serial animowany
14.15 Przygody Alvina wiewiórki - serial
14.35 Legendy kung-fu - serial
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula (117/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (34/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - pr. publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Droga do gwiazd - pr. rozr.
21.05 KLIENT (6/20) - serial
22.05 PAMIĘĆ ABSOLUTNA (3/22) - serial sensacyjny, USA
23.05 TVN Fakty
23.20 AGENT 2
00.35 Na tropie agenta
01.05 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
02.15 Nic straconego - programy powtórkowe

Tvpoloniaekran
07:00 Animacje dla dorosłych; XYZ; film Daniela Szczechury
07:05 Animacje dla dorosłych; Widok z góry; film Marka Komzy
07:10 Animacje dla dorosłych; Skarpetka; film Daniela Szczechury
07:15 Klub profesora Tutki; odc. 12; 1967  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński, Krystyna Feldman, Krzysztof Winiewicz
07:25 Wielka historia małych miast; Bolimów; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Klan; odc. 606; telenowela TVP
08:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 15/18 - Nad Orinoko; serial animowany dla dzieci
08:55 Na polską nutę; program dla dzieci
09:25 Trzy misie; odc. 15/26 - Niegościnna wyspa; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe  nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Przyrodnicy; Żyję jak wiatr - Janusz Korybo; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego
10:15 Rozmowy na nowy wiek; Z Krzysztofem Pendereckim o dźwiękach
10:45 Raj; magazyn katolicki; powt.
11:10 Forum; program publicystyczny; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Bilans kwartalny; 1974  film fabularny prod. polskiej (92'); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Maja Komorowska, Piotr Fronczewski, Marek Piwowski
13:45 39. KFPP OPOLE 2002; Polski Hip - Hop cz. 1; powt.
14:10 Nasza młodość, nasze Zrzeszenie; odc. 2; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Eurotel; magazyn; powt.
15:20 Przyrodnicy; Żyję jak wiatr - Janusz Korybo; program Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego; powt.
15:40 Rozmowy na nowy wiek; Z Krzysztofem Pendereckim o dźwiękach; powt.
16:10 Euroexpress; magazyn
16:35 Archiwum Polskich Wydarzeń Kulturalnych; 1975: Zwycięstwo Zimermana; film dokumentalny Witolda Beresia
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 16/18 - Na tropach Yeti; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat; odc. 17/18 - Przemytnik; serial animowany dla dzieci
17:55 Tęczowa bajeczka; O kwiatach i kocurze; program dla dzieci
18:05 Papierowy teatrzyk; Żabi król; program dla dzieci
18:20 Trzy misie; odc. 15/26 - Niegościnna wyspa; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Klan; odc. 606; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Benek łobuziak; od. 4/5; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Wieści polonijne
20:20 Bilans kwartalny; 1974  film fabularny prod. polskiej (92'); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Maja Komorowska, Piotr Fronczewski, Marek Piwowski; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Tylko rock; Daab-to co najlepsze; cz. 2; koncert grupy DAAB
23:25 Ze sztuką na ty; Grzegorz Pabel; reportaż Elżbiety Dryll-Glińskiej
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Euroexpress; magazyn; powt.
00:45 Znak orła; odc. 6/14 - Sprzymierzeńcy; 1977  serial historyczno-przygodowy prod. polskiej; reż: Hubert Drapella
01:15 Benek łobuziak; odc. 4/5; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Klan; odc. 606; telenowela TVP; powt.
02:30 Seszele; 1990  film fab. prod. polskiej (94'); reż: Bogusław Linda; wyk: Zbigniew Zamachowski, Tadeusz Szymków, Hanna Polk, Marek Walczewski
04:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; powt.
04:40 Wieści polonijne; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Tylko rock; Daab-to co najlepsze; cz. 2; koncert grupy DAAB; powt.
06:25 Ze sztuką na ty; Grzegorz Pabel; reportaż Elżbiety Dryll-Glińskiej; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV 4 2000-2006 logo
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn
07.50 Arthur (10) - serial animowany
08.15 Kapitan Star (3) - serial animowany
08.35 Beetleborgs (7) - serial
09.00 Fiorella (59) - serial
10.50 Najemnicy (11) - serial
11.40 Bieg po szmal (21) - serial
12.05 Kaskader (13) - serial przygodowy, USA
13.00 Muzyczny VIP - magazyn
13.30 KINOmaniaK - magazyn
13.50 Arthur (11) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (5) - serial animowany
14.35 Beetleborgs (8) - serial
15.00 Fiorella (60) - serial obyczajowy
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Miasteczko Evening Shade (94) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 BAZA PENSACOLA (3) - serial sensacyjny, USA
20.00 PODWÓJNE DNO - film sensacyjny, USA
21.55 Dziennik
22.10 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.20 Najemnicy (12) - serial
23.20 Powrót znad rzeki Kwai - film wojenny, Wlk Brytania
01.20 X Laski - program erotyczny
01.50 Muzyczne listy - magazyn
02.40 Strefa P - pr. muzyczny
03.15 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
03.45 Zakończenie programu

TVN Siedem 2002-2008
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (45) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (43) - telenowela
9.40 Melrose Place (135) - serial
10.30 Lamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca (12) - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - seria! anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (46) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (9) - serial
17.15 Władca zwierząt (4) - serial
18.10 Doktor Engel - weterynarz (11) - serial
19.05 Melrose Place (136) - serial
20.00 Gorąca noc - film obycz. USA (1991), wyk. Faye Dunaway, Denholm Elliott, James Earl Jones, Jennifer Tilly, James Wilder, Luke Perry
21.40 Władca zwierząt (5) - serial
22.35 Big Brother I
23.20 Morderczyni - film sens. USA (1996), wyk. Carol Kane, Molly Ringwald, Jeanne Tripplehorn, Barbara Sukova, Michael Imperioli
0.50 Gorąca noc - film obycz. USA (1991)
2.15 Koniec programu

Puls logo 1
07.00 Jak się robi...? -- reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (52)
09.05 Kacper i przyjaciele - serial
09.30 Było sobie życie - serial
10.00 Dotyk anioła - serial
11.00 Kobiety mojego życia - serial
11.55 Jak się robi...? - rep.
12.20 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
14.50 Moto max - magazyn
15.15 Cudowne lata - serial
15.45 Kacper i przyjaciele (41) - serial
16.10 Kacper i przyjaciele - serial
16.35 Było sobie życie - serial
17.05 Kobiety mojego życia - serial
18.00 Moto max - mag.
18.30 Cudowne lata - serial
19.00 Dotyk anioła (43) - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport, pogoda
20.20 Pan wzywał. milordzie? - serial
21.15 Straż przybrzeżna - serial
22.10 Retransmisja meczu żużlowego
22.55 Pan wzywał, milordzie? - serial
23.,50 Zakończenie programu

Tvp3-gdansk.svg
07.00 Tommy i Oscar - serial
07.30 Kurier - info.
07.40 Pogoda
07.45 Opowieści taty Bobra - serial
08.00 Pogoda
08.15 Panorama morza
08.30 Kurier - info.
08.40 Pogoda
08.45 Gość dnia
09.00 Przewodnik po ekonomii - serial
09.30 Kurier - info.
09.35 Pogoda
09.40 Saga Jacksonów - serial
10.30 Kurier - info.
10.40 Pogoda
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier - info.
11.40 Pogoda
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki: Opole'81 - Maraton Kabaretowy
12.15 To jest temat - cykl rep.
12.30 Kurier - info.
12.35 Granice własnych możliwości - film dok., USA
13.30 Kurier. Pogoda - info.
13.45 Agrobiznes
14.00 Teleplotki
14.30 Kurier
14.40 Pogoda
14.45 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów - serial
15.30 Kurier - info.
15.35 Pogoda
15.40 Panorama, Pogoda, Wiadomości sportowe
15.55 Zderzenia parlamentarne - public.
16.30 Kurier - info.
16.40 Pogoda
16.45 Odkryj nowy świat
17.15 To jest temat - rep.
17.30 Kurier - info.
17.45 Pogoda
17.50 Panorama - flesz, Punkt - temat dnia - pr. public.
18.00 Pogoda, Wiadomości sportowe
18.20 Temat wiejski
18.35 Gość Trójki
18.45 Rodno zemia
19.05 Motorsport
19.20 Regiony kultury
19.30 Badziewiakowie - serial
20.00 Telekurier
20.30 Kurier - info.
20.45 Pogoda
20.55 Echa dnia - public.
21.15 Panorama morza
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Pogoda
21.45 Panorama - wydanie wieczorne, pogoda
22.05 Eurotel
22.15 To jest temat - rep.
22.30 Kurier - info.
22.45 Pogoda
22.50 Barbarzyńca i gejsza - film przygodowy, Japonia 1968
00.30 Zakończenie programu

Canal+
07:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia (K) Francja/USA 2000
10:10    "Godziny rozpaczy" reż.William Wyler, wyk.Humphrey Bogart, Fredric March, Arthur Kennedy, Martha Scott dramat sensacyjny (K) USA 1955
12:00    "Zakładnicy" film dokumentalny (K)
12:55    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy (K) W. Bryt. 2000
13:50    Łapu Capu Extra - chochliki telewizyjne (28 min) (K)
14:20    "Tegoroczna miłość" reż.David Kane, wyk.Catherine McCormack, Douglas Henshall, Angela Douglas, Anne Lacey komedia romantyczna (K) W. Bryt. 1999
16:10    "Cios" reż.Gary Walkow, wyk.Courtney Love, Kiefer Sutherland, Ron Livingston, Norman Reedus film obyczajowy (K) USA 2000
17:40    "Norma Rae" reż.Martin Ritt, wyk.Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman, Pat Hingle dramat obyczajowy (K) USA 1979
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (3 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    "Wakacyjna pułapka" reż.Thomas Bahmann, wyk.Herbert Knaup, Andrea Sawatzki, Ben Becker, Alexandra Maria Lara komedia (K) Niemcy 1999
22:35    "Wirtual Lain" serial animowany dla dorosłych (K)
23:00    "Próba sił" reż.Chuck Russell, wyk.Kim Basinger, Andy Garcia, Christina Ricci, Jimmy Smits thriller (K) Niemcy 2000
00:45    "Zaginiony syn" reż.Chris Menges, wyk.Daniel Auteuil, Nastassja Kinski, Ciaran Hinds, Marianne Denicourt thriller (K) Francja/W. Bryt. 1999
02:25    "Omen 2 - Damian" reż.Don Taylor, wyk.William Holden, Lee Grant, Lew Ayres, Sylvia Sidney horror (K) USA 1978
03:55    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Polityka grubego kija" film dokumentalny USA
13:00    Teraz Muzyczna Telewizja
13:30    "Parlament" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:15    Telesprzedaż
14:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    "Specjalizacja" film dokumentalny USA
16:30    Men magazyn dla mężczyzn
17:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
18:00    W garnku - poradnik kulinarny
18:30    V6 magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Teraz Muzyczna Telewizja
20:30    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
21:00    Z notatnika podróżnika magazyn turystyczny
21:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
22:00    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
22:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Hallmark
05:00    "Na oślep" reż.David Richards, wyk.Francesca Annis, Robson Green, Peter Pacey, Tony Barton komedia romantyczna W. Bryt. 1998
07:00    "W poszukiwaniu ojca" reż.Joyce Chopra, wyk.Mary McDonnell, William Russ, Jack Coleman, Erik von Detten dramat obyczajowy USA 1998
09:00    "Wariatkowo" reż.Lynne Littman, wyk.Samantha Mathis, Natalie Cole, Marlee Matlin, Peter Sarsgaard, Estelle Parsons film obyczajowy Kanada 1999
11:00    "Na oślep" reż.David Richards, wyk.Francesca Annis, Robson Green, Peter Pacey, Tony Barton komedia romantyczna W. Bryt. 1998
13:00    "Koleje losu" reż.David Wheatley, wyk.Susie Burton, Ray Stevenson, James Purefoy, Diana Hardcastle serial sensacyjny USA 1996
15:00    "Sześć tygodni" reż.Tony Bill, wyk.Dudley Moore, Mary Tyler Moore, Katherine Healy, Shannon Wilcox dramat obyczajowy USA 1982
17:00    "Wariatkowo" reż.Lynne Littman, wyk.Samantha Mathis, Natalie Cole, Marlee Matlin, Peter Sarsgaard, Estelle Parsons film obyczajowy Kanada 1999
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Władza i piękno" reż.Susan Seidelman, wyk.Kevin Anderson, Natasha Henstridge, John Ralston, Katie Griffin film obyczajowy USA 2002
22:00    "Morderstwa w Midsomer: Śmierć w przebraniu" reż.Baz Taylor, wyk.Daniel Casey, John Nettles dramat sensacyjny USA 1998
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Władza i piękno" reż.Susan Seidelman, wyk.Kevin Anderson, Natasha Henstridge, John Ralston, Katie Griffin film obyczajowy USA 2002
03:00    "Morderstwa w Midsomer: Śmierć w przebraniu" reż.Baz Taylor, wyk.Daniel Casey, John Nettles dramat sensacyjny USA 1998

Le Cinema
14.00 Dzieci w rozsypce (Trois Enfants Dans Le Desordre), Francja, 1966, 90 min.
15.30 Perła nocy (Marguerite De La Nuit), Francja, 1956, 125 min.
18.00 Córki Rebeki (Rebecca's Daughters) komedia, Wielka Brytania / Niemcy, 1992, 90 min.
20.00 Dokument. Muzyka filmowa. Vladimir Cosma. Studio Company, 2002, 30 min. 
20.30 Tajna placówka (Hidden Agenda) dramat, Wielka Brytania, 1990, 108 min.
22.30 Przypadki Makarowa (Makarow) dramat, Rosja, 1993, 99 min.
00.30 Emmanuelle (3 z 7): Czas na marzenia (The New Emmanuelle Series (3 of 7): A Time To Dream) film erotyczny, Francja, 1996, 90 min.

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy. Wenezuela-Kraj Parków Narodowych" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy. Patagonia-Pomost do przeszłości" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy. Podróż do krańca Ziemi" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial sitcom USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Dzieci kukurydzy" Filmax reż.Fritz Kiersch, wyk.Peter Horton, Linda Hamilton, R. G. Armstrong, John Franklin horror USA 1984
22:45    "Szarada śmierci" reż.Stephen Eckelberry, wyk.Erika Eleniak, C. Thomas Howell, Jack Scalia, James Wilder komedia sensacyjna USA 1998
00:30    "Pamięć, która zabija" reż.Andrew Morahan, wyk.Nigel Hawthorne, Mary-Louise Parker, Jimmy Smits, Jason Scott Lee thriller USA 1997
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Sto lat samolotu Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Tajemnice nefrytu Magazyn Discover
07:35    Skrajności Fenomeny pogody
08:05    Duch Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Zdobywcy głębin Niesamowite maszyny
09:55    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
10:20    Morze Problemy przyszłości
10:50    Łodzie podwodne Wszystko o...
11:45    Powietrzny patrol Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Pierwsi imigranci Magazyn Discover 5A
13:35    Mordercza pogoda Fenomeny pogody
14:05    Czarny samolot Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Zdobywcy głębin Niesamowite maszyny
15:55    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
16:20    Morze Problemy przyszłości
16:50    Łodzie podwodne Wszystko o...
17:45    Powietrzny patrol Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Pierwsi imigranci Magazyn Discover 5A
19:35    Mordercza pogoda Fenomeny pogody
20:05    Czarny samolot Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Zdobywcy głębin Niesamowite maszyny
21:55    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
22:20    Morze Problemy przyszłości
22:50    Łodzie podwodne Wszystko o...
23:45    Powietrzny patrol Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Pierwsi imigranci Magazyn Discover 5A
01:35    Mordercza pogoda Fenomeny pogody
02:05    Czarny samolot Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Zdobywcy głębin Niesamowite maszyny
03:55    Ocalenie z morskich głębin Przełomowe odkrycia
04:20    Morze Problemy przyszłości
04:50    Łodzie podwodne Wszystko o...

Extreme Sports
05:00    Destination Adventure
06:00    Archiwum Ex
07:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Sportsworx
09:00    YOZ Magazine
09:30    Nieustraszeni
10:00    Niespokojny duch
10:30    Hardkorowcy
11:30    Waveriderz
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Nieustraszeni
13:30    Sportsworx
14:00    Niespokojny duch
14:30    Destination Adventure
15:30    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Telewizja Buntownik
17:00    Hardkorowcy
18:00    YOZ Magazine
18:30    Waveriderz
19:00    Adrenalina
19:30    Niespokojny duch
20:00    Sportsworx
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Waveriderz
23:00    Archiwum Ex
00:00    Destination Adventure
01:00    YOZ Magazine
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00    Waveriderz
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Śpioch w jaskini" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Największe marzenie" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Nauka pływania" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Zagubiony i znaleziony"/"Na dół i w górę " "Sztruksik" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i kameleon" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
07:00    "Krokodyl"/"Pancernik" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Mrównik"/"Kameleon" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Wszystko przez te frytki" "Kot Billy" serial animowany Kanada
08:20    "Tatuś" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Mat i złodziej witamin" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Djalii z Maroka" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Latawiec Kajtka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Duchy" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Jedynak" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Kiedy Zoli urośnie" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25    "Choroba mamy" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30    "Bocian"/"Trzewikodziób" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Gepard"/"Gazela Thomsona" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Jak Billy stał się kotem" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Poranek na wsi" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Dziadek roku" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "You'ouli z Japonii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Orzeszki na zimę" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "W samo południe do Yumy" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Zimowe ciuchy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Rozluźnij się i strzelaj" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55    "Marzenie Celinki" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00    "Delfin"/"Nietoperz owocożerny" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Koala"/"Struś" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Kot, który nie potrafi milczeć" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Kłopoty z samochodem" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Kłopoty z dziewczynami" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Ramona z Trynidadu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Krążek do bramki" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Wędkarstwo" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Sąsiad" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Dobranoc Sztruksiku"/"Mydlenie oczu" "Sztruksik" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i niedźwiedź polarny" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
17:30    "Słoń"/"Pies myśliwski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Lew"/"Zebra" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Gołąb w potrawie" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Księgarnia" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Pierwszy dzień w szkole" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Julia z Meksyku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Hot News magazyn komputerowy
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Agent Chronicles NINA
21:30    Die Hard Nakatomi Plaza Fresh Air magazyn
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    GT Concept Fresh Air magazyn
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Avante
05:00    Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
06:00    Facial Expressions Horyzonty
06:30    Czciciele szybkości
07:00    Whatever It Takes Podniebne wyzwania
08:00    Najemcy
08:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
09:00    Vulcan Słynne samoloty
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Świat Formuły
11:00    Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
12:00    Facial Expressions Horyzonty
12:30    Czciciele szybkości
13:00    Whatever It Takes Podniebne wyzwania
14:00    Najemcy
14:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
15:00    Vulcan Słynne samoloty
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Świat Formuły
17:00    Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
18:00    Giant Telescope Horyzonty
18:30    Peking To Paris
19:00    Skrzydła nad światem
20:00    Tajemnice, magia i cuda
20:30    F-18 Eskadra
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Guardians Of The Graveyard Dangerous Seas
23:00    Legendy lotnictwa wojskowego
23:30    AH-64 Apache Narzędzia walki
00:00    Giant Telescope Horyzonty
00:30    Peking To Paris
01:00    Skrzydła nad światem
02:00    Tajemnice, magia i cuda
02:30    F-18 Eskadra
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Guardians Of The Graveyard Dangerous Seas

TV Dami
09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik (powt.)
10:15    Magazyn sportowy Darka Osieja (powt.)
10:30    Muzyczna Dami program muzyczny
10:40    Przerwa w programie
14:00    "Dzieci w rozsypce" reż.Leo Joannon, wyk.Rosy Varte, Anne-Marie Carricre, Yves Arcanel, Jean Lefebvre komedia Francja 1966
15:30    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i prognoza pogody
17:40    Dziecko potrafi program artystyczny
18:00    "Córki Rebeki" reż.Karl Francis, wyk.Joely Richardson, Peter O'Toole, Paul Rhys, Dafydd Hywel komedia Niemcy 1992
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:15    Magazyn sportowy Darka Osieja (powt.)
20:30    "Tajna placówka" reż.Ken Loach, wyk.Frances McDormand, Brad Dourif, Brian Cox, Mai Zetterling dramat obyczajowy W. Bryt. 1990
22:30    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:20    Muzyczna Dami program muzyczny
00:30    "Emmanuelle: Czas na marzenia" reż.David Cove, wyk.Krista Allen, Scott Layne, Tom Stern film erotyczny Francja 1996
02:00    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Niespotykane spotkania
17:45    W trosce o nasze bezpieczeństwo
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Kalejdoskop powiatu starachowickiego
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Kalejdoskop powiatu starachowickiego (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Kalejdoskop powiatu starachowickiego (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Kalejdoskop powiatu starachowickiego (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Kalejdoskop powiatu starachowickiego (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
07:00    "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Opowieści taty Bobra" serial animowany (WP) Kanada 1994
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    "Integracja europejska" "Przewodnik po ekonomii" serial dokumentalny (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Prognoza pogody (WP)
09:40    "Saga Jacksonów" reż.J. Callen, wyk.S. Whittaker, P. Tooney, D. Meade, E. Ashenden serial obyczajowy (WP) Australia 1999
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:40    Prognoza pogody (WP)
10:45    Telekurier magazyn (WP)
11:15    Gość dnia (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:40    Prognoza pogody (WP)
11:45    Opole'81 - Maraton Kabaretowy 50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
12:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    "Granice własnych możliwości" film dokumentalny (WP) USA 1995
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy (WP)
14:00    Teleplotki magazyn (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:40    Prognoza pogody (WP)
14:45    Eurotel magazyn (WP)
15:00    "Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów" wyk.Richard Thomas, Margo Gunn, Kieren Hutchison, Charlotte Woollams serial przygodowy (WP) USA 1997
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Odkryj nowy świat magazyn (WP)
17:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Odwiedziny" "Badziewiakowie" reż.Leszek Malinowski, wyk.Leszek Malinowski, Waldemar Sierański, Piotr Kryszan, Piotr Bałtroczyk serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Barbarzyńca i gejsza" reż.John Huston, wyk.John Wayne, Eiko Ando, Sam Jaffe, So Yamamura film przygodowy (WP) Japonia 1958
00:30    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Marka: Nike" serial dokumentalny
05:40    Południowa Afryka Program geograficzny program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka hiszpańskiego
06:30    Look Ahead kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Bodger i Badger program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Kuchenni najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
10:45    Fantazyjne pokoje magazyn stylistyczny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    Pole bitwy Doktor Who
12:30    "Lekarze" serial obyczajowy
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Dochodzenia Hetty Wainthropp" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Bodger i Badger program dla dzieci
16:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
16:45    "Miss Marple" serial sensacyjny
17:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
18:15    "Akademia psów policyjnych" serial dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "Eastenders" telenowela
20:30    "Tak, panie ministrze" serial obyczajowy
21:00    "Wypadek" serial obyczajowy
22:00    "Morderca musi się spieszyć" serial komediowy
22:30    "Surowe traktowanie" film dokumentalny
23:45    "Strach: Cień w rogu" serial dokumentalny
00:00    Później z Jools Holland program rozrywkowy
01:00    "Rzeka: Maszyny w ogrodzie" serial dokumentalny
02:00    "Horyzont: Chłopiec, który został zmieniony w dziewczynkę" serial dokumentalny
03:00    Biurokracja, sąd i media Siły prezydenta program edukacyjny
03:50    Ever Wondered? program edukacyjny
04:00    Modelowani4e w długim okresie program edukacyjny
04:30    Kto należy do Glasgow? program edukacyjny 

CT 2
05:05    Mosty nadziei magazyn
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości na świecie
07:55    Panorama
08:30    "21" magazyn
09:00    Dzień dobry magazyn poranny
11:25    A-Z teleturniej
12:00    Wiadomości Euro
13:05    "Świat filmów animowanych" serial dokumentalny
13:55    Europejska mozaika magazyn o Unii Europejskiej
14:10    "Tacy byliśmy, drodzy rodacy" serial dokumentalny
14:40    Jak się żyje koniom wyścigowym według Ondřeja Havelki program dokumentalny
14:45    "Cudowne lata" wyk.F. Savage, A. Millsová, D. Lauria serial dla dzieci USA 1988-93
15:10    "Świątynia przyrody" serial przyrodniczy
15:40    Przygody z archeologią program popularnonaukowy
16:05    Solo dla.. Jakuba Hohy koncert
16:45    Pod jednym dachem program dokumentalny
17:10    "Droga w kosmos" serial dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Tygodnik ekonomiczny
19:10    Wiadomości
19:15    Praski tydzień steetballu
19:35    Xterra Czech 2002
20:00    "Cztery chwile ciszy" film dokumentalny
20:55    Różne spojrzenia magazyn
21:00    "21" magazyn
21:30    Diagnoza magazyn medyczny
21:50    Naukowiec magazyn popularnonaukowy
22:20    "Velkovlak" serial komediowy
22:50    "Chantal z miłością o Francji" serial dokumentalny
23:25    Koncert zespołu Golem
00:15    Światowa moda magazyn mody
00:40    Retransmisja obrad senatu Czeskiej Republiki program polityczny 

ST 2
16:45    Żywa panorama
17:15    Infotext
17:45    Telezakupy magazyn
17:50    Przesyłka doręczona magazyn o problemach słowackich poczt
18:00    Szansa magazyn
18:30    Z Utah do Kaliforni film dokumentalny Słowacja 1994
19:00    Magazyn narodowościowy program regionalny
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    Co nas boli? magazyn publicystyczny
20:30    Temat magazyn
21:30    Wiadomości
22:00    Sport
22:05    "Dekalog 2" reż.Krzysztof Kieślowski, wyk.Krystyna Janda, Aleksander Bardini, Olgierd Łukaszewicz, Artur Barciś dramat obyczajowy Polska 1988
23:00    Człowiek w tarapatach magazyn
23:25    Wiadomości Czeskiej Telewizji
23:50    Zakończenie programu 

Rai Due
05:10    Społeczny aspekt rynku pracy . Wykład 16 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:05    Legenda Mister "Volare" Domenico Modugno
07:00    "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995
07:50    Go cart program dla dzieci
09:50    "For Your Love" serial komediowy USA 1998
10:15    Kolorowy świat. Widzieć Telewizja edukacyjna
10:30    Wiadomości
10:35    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
10:45    Magazyn medyczny
11:00    Wiadomości
11:20    "Amiche nemiche" serial
12:05    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:30    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50    Magazyn medyczny
14:05    "Cuore e batticuore" serial
14:50    Włochy na Dwójce
15:45    "Da un giorno all'altro" serial
16:30    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
17:25    "Lupo de lupis" serial animowany
17:35    "Digimon 02" serial animowany Francja/Japonia/USA 2000
18:00    Wiadomości
18:05    Prognoza pogody
18:10    Zmienna pogoda
18:30    Magazyn sportowy
18:40    "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10    "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999
20:00    "Tom & Jerry" film animowany dla dzieci
20:20    Lotto o ósmej
20:30    Wiadomości
20:55    "Lui e lei" serial obyczajowy Włochy 1998
22:55    Wiadomości
23:10    Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
23:20    Wyniki losowań lotto
23:25    "Fire Birds" reż.David Greene, wyk.Nicolas Cage, Tommy Lee Jones, Sean Young, Bryan Kestner film sensacyjny USA 1990
00:50    Prognoza pogody
00:55    żeglarstwo. Żeglarskie Giro d'Italia Studio sport
01:25    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:30    Magazyn medyczny
01:40    Z kronik
01:55    Czwartki pani Julii
02:45    Il Caffe'
03:15    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:35    Przegląd prasy magazyn aktualności
03:40    Network dla Uniwersytetu. Geografia turystyczna . Wykład 18 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 39 program edukacyjny 

Rai Tre
05:00    Wiadomości i prognoza pogody
05:15    Superzap
05:30    Wiadomości i prognoza pogody
05:45    USA 24 godz.
06:00    Wiadomości i prognoza pogody
06:15    Magazyn tematyczny
06:30    Wiadomości i prognoza pogody
06:45    instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00    Wiadomości i prognoza pogody
07:15    Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30    Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45    Telenet magazyn aktualności
08:00    Wiadomości
08:05    Telewizja edukacyjna. Włochy i łączność
08:35    Historia włoskiego kapitalizmu Telewizja edukacyjna
09:05    "Io bacio... tu baci" reż.Piero Vivarelli, wyk.Mina, Umberto Orsini, Jimmy Fontana, Gianni Meccia komedia muzyczna Włochy 1961
10:35    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40    Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
15:30    kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 4. etap: Epernay - Chateaux Thierry Studio sport
17:20    kolarstwo szosowe. Giro d'Italia kobiet. Etap Lesmo - Triuggo Studio sport
17:30    Geo Magazine
18:00    Prognoza pogody
18:05    "Drużyna" wcześniej...
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Wiadomości sportowe
20:10    Blob
20:30    Miejsce pod słońcem
20:50    "Le comiche" reż.Neri Parenti, wyk.Paolo Villaggio, Renato Pozzetto, Enzo Cannavale, Gian, Sal Borgese komedia Włochy 1990
22:45    Wiadomości
22:50    Wiadomości regionalne
23:00    Mijał rok. Król Faysal
23:55    Wiadomości i prognoza pogody
00:05    Amor Roma - II seria. "Mala tempora currunt" Telewizja edukacyjna
00:35    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:40    Przypadkowi żeglarze
00:45    "Aria" Poza rozkładem reż.Yervant Gianikian i Angela Ricci Lucchi film dokumentalny Włochy 1994
01:15    Superzap
01:30    Wiadomości i prognoza pogody
01:45    Magazyn tematyczny
02:00    Wiadomości i prognoza pogody
02:30    Włoska opowieść
03:00    Wiadomości i prognoza pogody
03:15    Superzap
03:30    Wiadomości i prognoza pogody
03:45    USA 24 godz.
04:00    Wiadomości i prognoza pogody
04:15    Magazyn tematyczny
04:30    Wiadomości i prognoza pogody
04:45    Przegląd prasy Herald Tribune magazyn aktualności 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:35    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:20    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "Spin City" serial komediowy USA
21:00    "The Last Don" serial USA 1997
22:45    "Frasier" serial komediowy USA 2000-01
23:15    Roomservice I
23:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:40    Villa Medusa
02:10    "Zmowa milczenia" reż.Andy Davis, wyk.Chuck Norris, Henry Silva, Bert Remsen, Molly Hagan film sensacyjny USA 1985
03:45    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA
04:35    Zakończenie programu 

TV Norge
11:40    Norge pĺ kryss og tvers
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Norge pĺ kryss og tvers
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Norge pĺ kryss og tvers
19:30    Change of Heart
20:00    "Friends for Dinner" serial W. Bryt.
20:30    "Boston Public" serial obyczajowy USA
21:20    "Sleep, Baby, Sleep" reż.Armand Mastroianni, wyk.Tracey Gold, Thomas Calabro, Kyle Chandler, Joanna Cassidy thriller USA 1994
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Sleep, Baby, Sleep" reż.Armand Mastroianni, wyk.Tracey Gold, Thomas Calabro, Kyle Chandler, Joanna Cassidy thriller USA 1994
23:20    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:50    "That Championship Season" reż.Jason Miller, wyk.Bruce Dern, Stacy Keach, Robert Mitchum, Martin Sheen film sensacyjny USA 1982
00:50    Wiadomości i prognoza pogody
01:05    "That Championship Season" reż.Jason Miller, wyk.Bruce Dern, Stacy Keach, Robert Mitchum, Martin Sheen film sensacyjny USA 1982
02:00    "Global Cops" serial dokumentalny
02:30    Big Brother 2001
04:20    Zakończenie programu 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Les dessous de la terre magazyn
07:30    "Insectia" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Cote Labo, cote cuisine" serial dokumentalny
09:30    Le journal de la sante magazyn
09:45    "Algerie: paroles de tortionnaires" film dokumentalny
10:20    Journal de la sante magazyn medyczny
10:40    "La 5eme dimension" serial dokumentalny
11:10    "Asie sauvage" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:40    "Thomas Fersen en tournee" film dokumentalny
15:40    "Chasseurs de volcan" film dokumentalny
16:35    "Celebration" serial dokumentalny
17:35    100% question teleturniej
18:00    C dans l'air - magzyn
03:00    C dans l'air magazyn 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:25    "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2002
11:15    Muzyka na szczęście program rozrywkowy (powt.)
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Tour de France (4 etap: Epernay - Chateau-Thierry) Kolarstwo szosowe relacja (na żywo)
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Terpaia i praktyka" reż.Rene Heisig, wyk.Thomas Heinze, Ann-Kathrin Kramer, Herbert Knaup, Nina Kronjäger komedia obyczajowa Niemcy 2001
21:45    Globus magazyn popularnonaukowy
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    "Safari Rallye" film dokumentalny
00:30    Magazyn nocny
00:50    "East Palace, West Palace" reż.Zhang Yuan, wyk.Si Han, Hu Jun, Wang Quan, Ye Jing dramat psychologiczny Chiny 1996
02:20    "W gorączce nocy" serial kryminalny USA 1998
03:05    Wiadomości
03:10    "Safari Rallye" film dokumentalny (powt.)
04:40    Wiadomości
04:45    Globus magazyn popularnonaukowy 

3SAT
07:00    Panorama alpejska
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15    ORF-Talkshow talk show (powt.)
11:00    "U źródeł mitu" film dokumentalny
11:45    Delektujemy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny (powt.)
12:10    Temat magazyn polityczny
13:00    Wiadomości
13:15    Schleswig-Holstein Musik Festival 1990 koncert inauguracyjny
14:40    Mozart w Aalto-Theater Essen koncert symfoniczny
15:15    Widzieć nie słyszeć magazyn osób niepełnosprawnych
15:45    "Palermo" Alfabet miast europejskich film dokumentalny
16:30    "Rasputin - szarlatan na carskim dworze" film dokumentalny
17:15    Migawki z Niemiec magazyn regionalny
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    Report International magazyn korespondentów zagranicznych
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    "Krytyczne DNA" film dokumentalny
21:00    "Przełam granice" film dokumentalny
21:50    Notatki z zagranicy - miniatury krajoznawcze
22:00    Wiadomości
22:25    "Marafona" reż.Erika Pluhar, wyk.Regina Fritsch, Ulrich Reinthaller, Maria de Medeiros, Marian Stermschegg dramat obyczajowy Austria 2001
23:55    max frisch Teraz program kulturalny
00:40    10 przed 10 magazyn informacyjny
01:05    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:10    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:40    Czas na kulturę (powt.)
02:20    Akademia telewizyjna program kulturalny (powt.)
03:05    Widzieć nie słyszeć magazyn osób niepełnosprawnych (powt.)
03:35    Migawki z Niemiec magazyn osób niepełnosprawnych (powt.)
04:05    "Krytyczne DNA" film dokumentalny (powt.) 

SAT 1
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Komisarz Rex" serial kryminalny Niemcy 1998
21:15    "Pracuś" serial kryminalny Niemcy 2002
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1998/99
01:10    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
02:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:00    "Pracuś" serial kryminalny (powt.) Niemcy 2002
04:40    Quiz Show teleturniej (powt.) 

PRO 7
05:30    Galileo magazyn popularnonaukowy (powt.)
05:50    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:40    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:35    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:05    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:35    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:10    "Oksford blues" reż.RobertBoris, wyk.Rob Lowe, Ally Sheedy, Julian Sands, Amanda Pays komedia USA 1984
11:05    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Go" reż.Doug Liman, wyk.William Fichtner, J.E. Freeman, Katie Holmes, Desmond Askew komedia USA 1999
22:15    "Buffy - postrach wampirów" serial fantastyczny USA 1998
23:15    Reportaż ProSieben magazyn reporterów
00:10    "Word of Mouth" reż.Tom Lazarus, wyk.Carol Catalina Larranaga, Mark Pellegrino, Lori-Dawn Messuri, Mark Sweeney film erotyczny USA 1999
01:45    "Go" reż.Doug Liman, wyk.William Fichtner, J.E. Freeman, Katie Holmes, Desmond Askew komedia (powt.) USA 1999
03:30    "Buffy - postrach wampirów" serial fantastyczny (powt.) USA 1998
04:15    "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
04:35    ClipMix magazyn rozrywkowy (powt.) 

Kabel 1
06:45    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
07:40    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:40    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
09:40    Viper - Action - Serie, USA 1996
10:40    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:40    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1999
12:30    Hawaii 5 - 0 - Krimi - Serie, USA 1976
13:30    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1983
14:30    Trio mit vier Fäusten - Action - Serie, USA 1984
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1997
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Mord - Krimi - Serie, USA 1998 Diagnose
21:15    Mord - Krimi - Serie, USA 1997 Diagnose
22:20    Hart aber herzlich - Max' Vermächtnis - Krimi, USA 1996 reż.Michael Tuchner, wyk.Stefanie Powers, Robert Wagner, Joan Collins, Daniela Lunkewitz, Sebastian Koch, Jeff Kaake, Tara Slone
00:08    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:10    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
01:10    Friday Foster - Im Netz der schwarzen Spinne - Krimi, USA 1975 reż.Arthur Marks, wyk.Pam Grier, Yaphet Kotto, Godfrey Cambridge, Eartha Kitt, Carl Weathers, Thalmus Rasulala, Ted Lange, Jim Backus, Paul Benjamin
02:45    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
03:36    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
03:40    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
04:40    It's a Bikini World - Komödie, USA 1967 reż.Stephanie Rothman, wyk.Tommy Kirk, Deborah Walley, Suzie Kaye, Robert Pickett, Sid Haig, Jack Bernardi, William O'Connell

Arte
14:00    Album rodzinny magazyn familijny
14:30    Fes-Meknes Voyages, Voyages magazyn turystyczny (powt.)
15:15    "Srebrenica - oddanie miasta" film dokumentalny (powt.) Francja 2000
16:15    Szachy - wojna na 64 polach 360° - Reportaż GEO
16:45    Absolut magazyn publicystyczny
17:20    "Requiem dla romantycznej kobiety" reż.Dagmar Knöpfel, wyk.Sylvester Groth, Janina Sachau, Jeanette Hain, Felix von Manteuffel melodramat (powt.) Niemcy 1997
19:00    "Rozwój" "O tym, jak z małp powstali ludzie" serial dokumentalny Niemcy 2001
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    "Cheerleaderki" serial dokumentalny Niemcy 2001
20:45    "Kamikaze - rozkaz śmierci dla młodych Japończyków" film dokumentalny Niemcy 2000
21:35    "Eugeniusz Oniegin" wyk.Olga Guryakova, Jekaterina Siemienczuk, Jacqueline Van Quaille opera Piotra Czajkowskiego (na żywo) Francja 2002
00:35    "Wojownicy i kochankowe" reż.Udo Wachtveitl, wyk.Dieter Pfaff, Hilmar Thate, Marie Bäumer, Achim Grubel film sensacyjny (powt.) Niemcy 1999

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    The Word Designing Our Lives
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Reporters
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Click Online
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Fast Track
18:45    Holiday
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Harley Davidson The Bike's The star
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Europe Direct
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Fast Track
02:45    Holiday
03:00    BBC News
03:30    Europe Direct
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Nowy rynek
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Nowy rynek
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - notowania
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Magazyn sportowy
19:20    Fundusze emerytalne - notowania
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Nowy rynek
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - notowania
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - notowania
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - notowania
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - notowania
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 

NBC
05:00    Asia Market Watchmagazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.