FANDOM


m
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 105/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 106/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:10 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik-Pok - Kolega Kiwi<br />07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 19/26 Pijmy wodę; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 261 Sprawy rodzinne; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40<br />10:40 Święta wojna - The Kurczaks (246)<br />11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 11; serial komediowy TVP<br />11:40 Magnum - odc. 113/162 Powrót do domu; serial kraj prod.USA (1985)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 62/75  Gwiazda rocka; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />12:55 Raj na ziemi - Zaginiony świat- prastare wenezuelskie płaskowyże-odc.7; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:50 Starter -  magazyn aktualności<br />14:05 Europa da się lubić - Jak dobrze mieć sąsiada<br />15:05 Dr Quinn - seria VI, odc. 12/22; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)<br />15:55 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 46/66 - txt str. 777 kraj prod.USA (1997)<br />16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 10/26 (44) Dawno temu, daleko stąd; serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:30 Zorro - odc. 74/78 - txt str. 777; serial kraj prod.USA (1957)<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny<br />20:00 Hotel Babylon - odc. 3/8; serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />21:00 Czarne chmury - odc. 3/10 - txt str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1973)<br />22:00 Panorama<br />22:15 Pogoda<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Biznes<br />22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Miłość Swanna, Eureka cz. 2)<br />22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Miłość Swanna (Un amour de Swann); film obyczajowy kraj prod.Francja (1984)<br />00:35 Wieczór filmowy Kocham Kino - Eureka (cz. 2) (Eureka); dramat kraj prod.Japonia (2000)<br />02:30 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 105/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 106/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:10 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik-Pok - Kolega Kiwi<br />07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 19/26 Pijmy wodę; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 261 Sprawy rodzinne; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40<br />10:40 Święta wojna - The Kurczaks (246)<br />11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 11; serial komediowy TVP<br />11:40 Magnum - odc. 113/162 Powrót do domu; serial kraj prod.USA (1985)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 62/75  Gwiazda rocka; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />12:55 Raj na ziemi - Zaginiony świat- prastare wenezuelskie płaskowyże-odc.7; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:50 Starter -  magazyn aktualności<br />14:05 Europa da się lubić - Jak dobrze mieć sąsiada<br />15:05 Dr Quinn - seria VI, odc. 12/22; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)<br />15:55 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 46/66 - txt str. 777 kraj prod.USA (1997)<br />16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 10/26 (44) Dawno temu, daleko stąd; serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:30 Zorro - odc. 74/78 - txt str. 777; serial kraj prod.USA (1957)<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny<br />20:00 Hotel Babylon - odc. 3/8; serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />21:00 Czarne chmury - odc. 3/10 - txt str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1973)<br />22:00 Panorama<br />22:15 Pogoda<br />22:25 Sport Telegram<br />22:30 Biznes<br />22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Miłość Swanna, Eureka cz. 2)<br />22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Miłość Swanna (Un amour de Swann); film obyczajowy kraj prod.Francja (1984)<br />00:35 Wieczór filmowy Kocham Kino - Eureka (cz. 2) (Eureka); dramat kraj prod.Japonia (2000)<br />02:30 Zakończenie programu
  +
  +
TVP 3 Katowice<br />06:00 Kurier; STEREO<br />06:09 Przegląd prasy; STEREO<br />06:13 Serwis sportowy; STEREO<br />06:15 Kurier flesz; STEREO<br />06:17 Pogoda; STEREO<br />06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />06:23 Przegląd prasy; STEREO<br />06:27 Kamera Kuriera; STEREO<br />06:30 Kurier; STEREO<br />06:39 Przegląd prasy; STEREO<br />06:43 Serwis sportowy; STEREO<br />06:45 Kurier flesz; STEREO<br />06:47 Pogoda; STEREO<br />06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />06:53 Przegląd prasy; STEREO<br />06:57 Kamera Kuriera; STEREO<br />07:00 Kurier; STEREO<br />07:09 Przegląd prasy; STEREO<br />07:13 Serwis sportowy; STEREO<br />07:15 Kurier flesz; STEREO<br />07:17 Pogoda; STEREO<br />07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />07:23 Przegląd prasy; STEREO<br />07:27 Kamera Kuriera; STEREO<br />07:30 Kurier; STEREO<br />07:39 Przegląd prasy; STEREO<br />07:42 Serwis sportowy; STEREO<br />07.45 Aktualności Flesz i Pogoda<br />07.50 Gramy dla Was<br />08:00 Kurier flesz; STEREO<br />08:02 Kurier Gość; STEREO<br />08:15 Kurier flesz; STEREO<br />08:17 Pogoda; STEREO<br />08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />08:24 Przegląd prasy; STEREO<br />08:30 Kurier; STEREO<br />08:39 Przegląd prasy; STEREO<br />08:42 Serwis sportowy; STEREO<br />08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej<br />09:00 Kurier; STEREO<br />09:07 Przegląd prasy; STEREO<br />09:10 Serwis sportowy; STEREO<br />09:15 Kurier flesz; STEREO<br />09:19 Pogoda; STEREO<br />09:22 Przegląd prasy; STEREO<br />09:30 Kurier; STEREO<br />09:54 Pogoda; STEREO<br />09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />10:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO<br />16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO<br />16:07 Serwis sportowy; STEREO<br />16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO<br />16:42 Pogoda; STEREO<br />16.45 Aktualności<br />16.48 Pogoda<br />16.50 Relacje – przegląd gospodarczy<br />17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka<br />17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Kurier; STEREO<br />17:54 Pogoda; STEREO<br />18.00 Aktualności<br />18.24 Magazyn Meteo<br />18.30 Aktualności sportowe<br />18.40 Trójka tam była<br />18.55 TV Katowice zaprasza<br />19.00 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej<br />19.15 Bliżej natury – magazyn ekologiczny<br />19.35 Gramy dla Was<br />19.50 TV Katowice zaprasza<br />20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Kurier; STEREO<br />20:49 Pogoda; STEREO<br />20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />21:30 Kurier; STEREO<br />21:43 Pogoda; STEREO<br />21.45 Aktualności sportowe i Aktualności<br />22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Kurier; STEREO<br />22:41 Pogoda; STEREO<br />22:43 Raport WSI; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />23:05 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:30 Kurier; STEREO<br />23:51 Pogoda; STEREO<br />23:57 Zamki i ich władcy - Dzieje "Białej Czapli" - zamek w Himeji (A tales of Castles and Kings. Himeji Castle...); cykl dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:03 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:32 Kurier; STEREO<br />01:52 Pogoda; STEREO<br />01:55 Zamki i ich władcy - Dzieje "Białej Czapli" - zamek w Himeji (A tales of Castles and Kings. Himeji Castle...); cykl dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:46 Zakończenie programu
  +
  +
Polsat<br />05.00 Music Spot<br />06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny<br />06.50 Sekret Laury (108) - telenowela<br />07.45 TV Market - magazyn reklamowy<br />08.00 Wielka wygrana - teleturniej<br />09.00 Graczykowie (31) - serial komediowy<br />09.30 Daleko od noszy (79): Los na loterii - serial komediowy<br />10.00 Czarodziejki (12) - serial obyczajowy<br />11.00 Dotyk anioła (12) - serial obyczajowy<br />12.00 Pensjonat Pod Różą (12): Macmiłość - serial obyczajowy<br />13.00 Jesteś moim życiem (131) - telenowela<br />14.00 Miodowe lata (31) - serial komediowy<br />14.45 Benny HiII - program rozrywkowy<br />15.15 Rodzina zastępcza (131): Ekomałieństwo - serial komediowy<br />15.50 Wydarzenia<br />16.15 Prognoza pogody<br />16.25 Daleko od noszy (80): Najlepszy przyjaciel człowieka - serial komediowy<br />16.55 Strażnik Teksasu (95) - serial sensacyjny<br />18.00 Miodowe lata (38) - serial komediowy<br />18.50 Wydarzenia<br />19.20 Sport<br />19.25 Prognoza pogody<br />19.30 Rodzina zastępcza (132): Pojedynek - serial komediowy<br />20.00 Mamuśki (5): Świadkowie - serial obyczajowy<br />20.30 Mamuśki (6): Próba generalna - serial obyczajowy<br />21.00 Premiera: Mąż doskonały - dramat obyczajowy, USA 2004<br />21.55 Studio LOTTO<br />23.00 Chirurdzy (26) - serial obyczajowy<br />23.55 Threshold - strategia przetrwania (2) - serial fantastyczny<br />00.50 Dziewczyny w bikini<br />01.50 Nocne randki<br />04.55 Zakończenie programu
  +
  +
TVN<br />05.50 Telesklep<br />06.40 Pogoda na miłość (6) - serial obyczajowy<br />07.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy<br />08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy<br />09.05 Wykręć numer - teleturniej<br />10.05 Fabryka gry - pr. rozrywkowy<br />11.05 Telesklep<br />11.30 Co nowego u Scooby'ego (13) - serial animowany<br />11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny<br />12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny<br />13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy<br />14.20 Pogoda na miłość (7) - serial obyczajowy<br />15.20 Prawo pożądania (104) - telenowela<br />16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny<br />17.20 Rozmowy w toku - talk show<br />18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny<br />19.00 Fakty<br />19.30 Sport, Pogoda<br />19.50 Uwaga! - magazyn<br />20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny<br />20.55 Detektyw Monk (4) - serial kryminalny<br />21.55 Dowody zbrodni (3) - serial<br />22.50 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy<br />23.50 Projekt plaża nocą - mag.<br />00.20 Nie z tego świata (15) - serial SF<br />01.15 Nocne igraszki - rozr.<br />02.15 Telesklep<br />02.35 Uwaga! - magazyn<br />02.55 Nic straconego - powtórki
   
 
TV 4<br />05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn<br />06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny<br />06.30 VIP - wydarzenia i plotki<br />06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny<br />08.00 TV Market - magazyn reklamowy<br />08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (22) - serial anim.<br />09.00 TiVi Sekcja - talk show<br />10.00 Jesteś moim życiem (221) - telenowela<br />11.05 Beverly Hills 90210 (11) - serial obyczajowy<br />12.05 Lingo - teleturniej<br />13.05 Strażacy - serial dokumentalny<br />13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny<br />15.20 Król szamanów (50) - serial animowany<br />15.50 Beverly Hills 90210 (18) - serial obyczajowy<br />16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy<br />17.50 Lingo - teleturniej<br />18.55 Jesteś moim życiem (222) - telenowela<br />20.00 Kameleon (9) - serial sensacyjny<br />21.00 Boston Public (9) - serial komediowy<br />22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych<br />22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy<br />23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy<br />23.35 Kuba Wojewódzki - talk show<br />00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody<br />01.15 Muzyczne listy - program muzyczny<br />02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy<br />02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny<br />02.55 Ja tylko pytam - talk show<br />03.40 Zakończenie programu
 
TV 4<br />05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn<br />06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny<br />06.30 VIP - wydarzenia i plotki<br />06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny<br />08.00 TV Market - magazyn reklamowy<br />08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (22) - serial anim.<br />09.00 TiVi Sekcja - talk show<br />10.00 Jesteś moim życiem (221) - telenowela<br />11.05 Beverly Hills 90210 (11) - serial obyczajowy<br />12.05 Lingo - teleturniej<br />13.05 Strażacy - serial dokumentalny<br />13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny<br />15.20 Król szamanów (50) - serial animowany<br />15.50 Beverly Hills 90210 (18) - serial obyczajowy<br />16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy<br />17.50 Lingo - teleturniej<br />18.55 Jesteś moim życiem (222) - telenowela<br />20.00 Kameleon (9) - serial sensacyjny<br />21.00 Boston Public (9) - serial komediowy<br />22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych<br />22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy<br />23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy<br />23.35 Kuba Wojewódzki - talk show<br />00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody<br />01.15 Muzyczne listy - program muzyczny<br />02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy<br />02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny<br />02.55 Ja tylko pytam - talk show<br />03.40 Zakończenie programu
  +
  +
TVN 7<br />06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />06.35 Telesklep<br />07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy<br />08.10 Tajniacy (7) - serial sensacyjny<br />09.10 Gorzka zemsta (17) - telenowela<br />10.05 Inspektor Eddie (2) - serial komediowy<br />11.05 Zabawa od kuchni<br />12.05 Telesklep<br />14.10 Gorzka zemsta (18) - telenowela<br />15.10 Nikita (9) - serial sensacyjny<br />16.10 Życie na fali (14) - serial obyczajowy<br />17.10 Seans filmowy - magazyn<br />18.10 Inspektor Eddie (2) - serial komediowy<br />19.10 Życie na fali (15) - serial obyczajowy<br />20.10 Agenci NCIS (22) - serial kryminalny<br />21.10 Złamane śluby (2-ost.) - film sensacyjny, USA 1992<br />23.10 Pola śmierci - dramat wojenny, Wielka Brytania 1984<br />01.55 Zakończenie programu
   
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Wiadomości; STEREO<br />08:10 Pogoda; STEREO<br />08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:30 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:10 Salon kresowy - Czwarty do brydża; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />09:25 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO<br />09:40 Odbicia - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />10:35 Głos nadziei; film dokumentalny; reż.:Maciej Drygas; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości; STEREO<br />12:10 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:35 Olo w Nowym Jorku; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />13:05 Warto kochać - odc. 19; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:45 Rozmowy na temat... - Konkursu "Odważmy się być wolnymi"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:55 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz  cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 Zegar - koncert z okazji 25 - lecia Solidarności Walczącej (Teatr Polski we Wrocławiu); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:35 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:15 SF-Symulator faktu - Mózg i układ nerwowy odc.42; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:40 Zjazd Gnieźnieński; reportaż; STEREO<br />17:00 Teleexpress; STEREO<br />17:15 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:35 Odbicia - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />18:30 Polska z bocznej drogi - Folwark zwierzęcy.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:40 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO<br />18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 12 W opałach; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości; STEREO<br />19:55 Sport; STEREO<br />20:05 Pogoda; STEREO<br />20:10 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Pięta Lenina; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />21:00 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />21:50 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />23:10 Mieszkać w Europie - Nowy Londyn; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:30 Panorama; STEREO<br />23:45 Pogoda; STEREO<br />23:45 Sport Telegram; STEREO<br />23:50 Biznes; STEREO<br />23:55 Odbicia - odc. 6; serial TVP kraj prod.Polska (1989); Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 12 W opałach; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości; STEREO<br />01:55 Sport; STEREO<br />02:00 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Pięta Lenina; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:55 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />03:45 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO<br />03:55 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:45 Sto tysięcy bocianów - odc.1; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />05:35 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Wiadomości; STEREO<br />08:10 Pogoda; STEREO<br />08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:30 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:10 Salon kresowy - Czwarty do brydża; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />09:25 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO<br />09:40 Odbicia - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />10:35 Głos nadziei; film dokumentalny; reż.:Maciej Drygas; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości; STEREO<br />12:10 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:35 Olo w Nowym Jorku; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />13:05 Warto kochać - odc. 19; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:45 Rozmowy na temat... - Konkursu "Odważmy się być wolnymi"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:55 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz  cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 Zegar - koncert z okazji 25 - lecia Solidarności Walczącej (Teatr Polski we Wrocławiu); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:35 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:15 SF-Symulator faktu - Mózg i układ nerwowy odc.42; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />16:40 Zjazd Gnieźnieński; reportaż; STEREO<br />17:00 Teleexpress; STEREO<br />17:15 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:35 Odbicia - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />18:30 Polska z bocznej drogi - Folwark zwierzęcy.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:40 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO<br />18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 12 W opałach; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości; STEREO<br />19:55 Sport; STEREO<br />20:05 Pogoda; STEREO<br />20:10 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:30 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Pięta Lenina; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />21:00 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />21:50 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />23:10 Mieszkać w Europie - Nowy Londyn; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:30 Panorama; STEREO<br />23:45 Pogoda; STEREO<br />23:45 Sport Telegram; STEREO<br />23:50 Biznes; STEREO<br />23:55 Odbicia - odc. 6; serial TVP kraj prod.Polska (1989); Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 12 W opałach; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości; STEREO<br />01:55 Sport; STEREO<br />02:00 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Pięta Lenina; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:55 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />03:45 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO<br />03:55 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:45 Sto tysięcy bocianów - odc.1; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />05:35 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
  +
  +
Discovery Channel<br />06.00 Inżynieria ekstremalna: Tunel pod Alpami<br />07.00 Wojny na złomowisku: Okręty wojenne<br />08.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki<br />09.00 Amerykański hot-rod: Kabriolet Chevy '56 (2)<br />10.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Śmiercionośne chusteczki<br />11.00 Fani czterech kółek: Range Rover (1, 2)<br />12.00 Inżynieria ekstremalna: Tunel pod Alpami<br />13.00 Wojny na złomowisku: Okręty wojenne<br />14.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Statek wycieczkowy, Satelita, Most wiszący<br />14.30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pojazdy, Kopalnie, Piłka nożna przyszłości<br />15.00 Jak to jest zrobione?<br />16.00 Superjazda: Maszyny z Hollywoodu<br />17.00 Amerykański hot-rod<br />18.00 Amerykański chopper<br />19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Śmiercionośne chusteczki<br />20.00 Jak to jest zrobione?<br />21.00 Uzależnieni od chirurgii plastycznej<br />22.00 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Dusiciel z Wiednia<br />23.00 Piąty bieg (5)<br />23.30 Piąty bieg (6)<br />00.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki<br />01.00 Niesamowite maszyny: Żądza adrenaliny
  +
  +
Canal +<br />07.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />07.10 Nie przegap - magazyn informacyjny<br />07.20 Simpsonowie 18 (11) - serial<br />07.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />08.00 Rockefeller Plaza 30 (7) - serial komediowy<br />08.30 Detektyw Monk 5 (9) - serial kryminalny<br />09.20 Bądź moim dzieckiem (2-ost.) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005<br />10.25 Miłość, szmaragd i krokodyl - film przygodowy, Meksyk/USA 1984,<br />12.15 Święte serce - film obyczajowy. Włochy 2005<br />14.15 Pianista - dramat wojenny, Francja/Niemcy/Polska/Wielka Brytania 2002<br />16.50 Szósty mecz - komediodramat, USA 2005<br />18.20 Poirot. Pora przypływu - film kryminalny, Wielka Brytania 2006<br />20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />20.10 Simpsonowie 18 (12) - serial<br />20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny<br />20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne<br />21.00 Premiera: Siedem mieczy - film kostiumowy, Korea Południowa/Chiny 2005<br />23.35 Jak zostać gwiazdą - komedia, USA 2006<br />01.30 Pogoń za Adamem - film psychologiczny, Polska 1970<br />03.00 Nie mów nikomu - dramat, Włochy/Wielka Brytania 2005
  +
  +
HBO<br />06.30 Pogodynka - komedia obyczajowa, Kanada 2005<br />08.00 Studio filmowe Formosa - komedia, USA 2005<br />09.30 Czeski sen - film dokumentalny, Czechy/Słowacja<br />11.00 Moje matki - dramat, Finlandia/Szwecja 2005<br />12.45 Charlie i fabryka czekolady - film familijny, USA 2005<br />14.40 Green Day - koncert w Milton Keynes<br />15.40 Motel Niagara - film obyczajowy, Kanada 2005<br />17.05 Przystojny szuka żony - komedia romantyczna, Francja 2005<br />18.45 Cyfrowy flirt - komedia romantyczna, USA 2005<br />20.10 Premiera: Studio 60 (11) - serial obyczajowy<br />20.55 Rodzina Soprano 6 (3) - serial kryminalny<br />21.50 Rodzina Soprano 6 (4) - serial kryminalny<br />22.45 Braterstwo broni - dramat wojenny, Korea Południowa 2004<br />01.10 Venom - horror, USA 2005<br />02.35 Wspólne zdjęcie - film obyczajowy, USA 2005<br />04.05 Cinema, cinema - magazyn filmowy<br />04.40 Cyfrowy flirt - komedia romantyczna, USA 2005
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2007 roku]]
 
 
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Katowice z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki HBO z 2007 roku]]

Wersja z 16:37, sty 1, 2018

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3402; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3403; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - odc. 38; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1992)
08:40 Sąsiedzi - Pralka ; serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1983)
08:50 Świnka Peppa - Najlepsza koleżanka, odc. 3; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:00 Domowe przedszkole - Teatrzyk w kuchni; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 8 - O tym, jak się pierwszy raz zakochałem; serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 88; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Protest Annie odc.10/30 - txt str. 777 kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Zwierzowiec - Dobre wychowanie
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 54; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 861; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 3/10 - Mgiełka; serial TVP kraj prod.Polska (1981)
13:40 Rodzina jak z nut - odc. 3; widowisko muzyczne
14:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1250; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 12; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 10; serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3404; serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3405; serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 67 - txt str. 777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Prezent z papieru 6 kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Góra w ogniu (Volcano - Fire on the Mountain) - txt str. 777; film fabularny kraj prod.USA (1997)
21:50 Sprawa dla reportera
22:25 Teleexpress nocą
22:45 Bez pardonu III - odc. 5, Wiara; serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:35 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc - txt str. 777; serial komediowy TVP
00:30 Dobre, bo polskie - Szach i mat!; film fabularny kraj prod.Polska (1967)
01:00 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów - "Nieznani sprawcy" - wieczór 12; widowisko
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 105/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 106/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik-Pok - Kolega Kiwi
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 19/26 Pijmy wodę; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 261 Sprawy rodzinne; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40
10:40 Święta wojna - The Kurczaks (246)
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 11; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 113/162 Powrót do domu; serial kraj prod.USA (1985)
12:30 Przygody Tarzana - odc 62/75  Gwiazda rocka; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Raj na ziemi - Zaginiony świat- prastare wenezuelskie płaskowyże-odc.7; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:50 Starter -  magazyn aktualności
14:05 Europa da się lubić - Jak dobrze mieć sąsiada
15:05 Dr Quinn - seria VI, odc. 12/22; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:55 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 46/66 - txt str. 777 kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 10/26 (44) Dawno temu, daleko stąd; serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Zorro - odc. 74/78 - txt str. 777; serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
20:00 Hotel Babylon - odc. 3/8; serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 3/10 - txt str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1973)
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Miłość Swanna, Eureka cz. 2)
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Miłość Swanna (Un amour de Swann); film obyczajowy kraj prod.Francja (1984)
00:35 Wieczór filmowy Kocham Kino - Eureka (cz. 2) (Eureka); dramat kraj prod.Japonia (2000)
02:30 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:09 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:19 Pogoda; STEREO
09:22 Przegląd prasy; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Relacje – przegląd gospodarczy
17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:54 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Trójka tam była
18.55 TV Katowice zaprasza
19.00 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej
19.15 Bliżej natury – magazyn ekologiczny
19.35 Gramy dla Was
19.50 TV Katowice zaprasza
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe i Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:43 Raport WSI; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:57 Zamki i ich władcy - Dzieje "Białej Czapli" - zamek w Himeji (A tales of Castles and Kings. Himeji Castle...); cykl dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:03 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:32 Kurier; STEREO
01:52 Pogoda; STEREO
01:55 Zamki i ich władcy - Dzieje "Białej Czapli" - zamek w Himeji (A tales of Castles and Kings. Himeji Castle...); cykl dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:46 Zakończenie programu

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sekret Laury (108) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
09.00 Graczykowie (31) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (79): Los na loterii - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (12) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (12) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (12): Macmiłość - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (131) - telenowela
14.00 Miodowe lata (31) - serial komediowy
14.45 Benny HiII - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (131): Ekomałieństwo - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (80): Najlepszy przyjaciel człowieka - serial komediowy
16.55 Strażnik Teksasu (95) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (38) - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (132): Pojedynek - serial komediowy
20.00 Mamuśki (5): Świadkowie - serial obyczajowy
20.30 Mamuśki (6): Próba generalna - serial obyczajowy
21.00 Premiera: Mąż doskonały - dramat obyczajowy, USA 2004
21.55 Studio LOTTO
23.00 Chirurdzy (26) - serial obyczajowy
23.55 Threshold - strategia przetrwania (2) - serial fantastyczny
00.50 Dziewczyny w bikini
01.50 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.50 Telesklep
06.40 Pogoda na miłość (6) - serial obyczajowy
07.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - pr. rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (13) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (7) - serial obyczajowy
15.20 Prawo pożądania (104) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Detektyw Monk (4) - serial kryminalny
21.55 Dowody zbrodni (3) - serial
22.50 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
23.50 Projekt plaża nocą - mag.
00.20 Nie z tego świata (15) - serial SF
01.15 Nocne igraszki - rozr.
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (22) - serial anim.
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Jesteś moim życiem (221) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (11) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dokumentalny
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (50) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (18) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (222) - telenowela
20.00 Kameleon (9) - serial sensacyjny
21.00 Boston Public (9) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.35 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.55 Ja tylko pytam - talk show
03.40 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.10 Tajniacy (7) - serial sensacyjny
09.10 Gorzka zemsta (17) - telenowela
10.05 Inspektor Eddie (2) - serial komediowy
11.05 Zabawa od kuchni
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (18) - telenowela
15.10 Nikita (9) - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali (14) - serial obyczajowy
17.10 Seans filmowy - magazyn
18.10 Inspektor Eddie (2) - serial komediowy
19.10 Życie na fali (15) - serial obyczajowy
20.10 Agenci NCIS (22) - serial kryminalny
21.10 Złamane śluby (2-ost.) - film sensacyjny, USA 1992
23.10 Pola śmierci - dramat wojenny, Wielka Brytania 1984
01.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Salon kresowy - Czwarty do brydża; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
09:40 Odbicia - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Głos nadziei; film dokumentalny; reż.:Maciej Drygas; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Olo w Nowym Jorku; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Warto kochać - odc. 19; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Rozmowy na temat... - Konkursu "Odważmy się być wolnymi"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz  cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Zegar - koncert z okazji 25 - lecia Solidarności Walczącej (Teatr Polski we Wrocławiu); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 SF-Symulator faktu - Mózg i układ nerwowy odc.42; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Zjazd Gnieźnieński; reportaż; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Odbicia - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Polska z bocznej drogi - Folwark zwierzęcy.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 12 W opałach; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Pięta Lenina; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Mieszkać w Europie - Nowy Londyn; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Odbicia - odc. 6; serial TVP kraj prod.Polska (1989); Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 12 W opałach; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1243; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Pięta Lenina; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
03:55 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Sto tysięcy bocianów - odc.1; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Taki pejzaż - Wielkie Jeziora Mazurskie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

Discovery Channel
06.00 Inżynieria ekstremalna: Tunel pod Alpami
07.00 Wojny na złomowisku: Okręty wojenne
08.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
09.00 Amerykański hot-rod: Kabriolet Chevy '56 (2)
10.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Śmiercionośne chusteczki
11.00 Fani czterech kółek: Range Rover (1, 2)
12.00 Inżynieria ekstremalna: Tunel pod Alpami
13.00 Wojny na złomowisku: Okręty wojenne
14.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Statek wycieczkowy, Satelita, Most wiszący
14.30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pojazdy, Kopalnie, Piłka nożna przyszłości
15.00 Jak to jest zrobione?
16.00 Superjazda: Maszyny z Hollywoodu
17.00 Amerykański hot-rod
18.00 Amerykański chopper
19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Śmiercionośne chusteczki
20.00 Jak to jest zrobione?
21.00 Uzależnieni od chirurgii plastycznej
22.00 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Dusiciel z Wiednia
23.00 Piąty bieg (5)
23.30 Piąty bieg (6)
00.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
01.00 Niesamowite maszyny: Żądza adrenaliny

Canal +
07.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.10 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.20 Simpsonowie 18 (11) - serial
07.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
08.00 Rockefeller Plaza 30 (7) - serial komediowy
08.30 Detektyw Monk 5 (9) - serial kryminalny
09.20 Bądź moim dzieckiem (2-ost.) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005
10.25 Miłość, szmaragd i krokodyl - film przygodowy, Meksyk/USA 1984,
12.15 Święte serce - film obyczajowy. Włochy 2005
14.15 Pianista - dramat wojenny, Francja/Niemcy/Polska/Wielka Brytania 2002
16.50 Szósty mecz - komediodramat, USA 2005
18.20 Poirot. Pora przypływu - film kryminalny, Wielka Brytania 2006
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie 18 (12) - serial
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
21.00 Premiera: Siedem mieczy - film kostiumowy, Korea Południowa/Chiny 2005
23.35 Jak zostać gwiazdą - komedia, USA 2006
01.30 Pogoń za Adamem - film psychologiczny, Polska 1970
03.00 Nie mów nikomu - dramat, Włochy/Wielka Brytania 2005

HBO
06.30 Pogodynka - komedia obyczajowa, Kanada 2005
08.00 Studio filmowe Formosa - komedia, USA 2005
09.30 Czeski sen - film dokumentalny, Czechy/Słowacja
11.00 Moje matki - dramat, Finlandia/Szwecja 2005
12.45 Charlie i fabryka czekolady - film familijny, USA 2005
14.40 Green Day - koncert w Milton Keynes
15.40 Motel Niagara - film obyczajowy, Kanada 2005
17.05 Przystojny szuka żony - komedia romantyczna, Francja 2005
18.45 Cyfrowy flirt - komedia romantyczna, USA 2005
20.10 Premiera: Studio 60 (11) - serial obyczajowy
20.55 Rodzina Soprano 6 (3) - serial kryminalny
21.50 Rodzina Soprano 6 (4) - serial kryminalny
22.45 Braterstwo broni - dramat wojenny, Korea Południowa 2004
01.10 Venom - horror, USA 2005
02.35 Wspólne zdjęcie - film obyczajowy, USA 2005
04.05 Cinema, cinema - magazyn filmowy
04.40 Cyfrowy flirt - komedia romantyczna, USA 2005

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.