FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Audycje Komitetów Wyborczych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Moda na sukces - odc. 6030 (The Bold and the Beautiful ep. 6030); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wspaniałe stulecie - odc. 20 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 20); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 51 (seria IV, odc. 8) - Talent -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Drużyna A - odc. 14, Miła mieścina (The A - Team, ep. 14, A Nice Place to Visit); serial kraj prod.USA (1983); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Przepis dnia - /162/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 6. Svalbard (Nature’s Microworlds) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Dytiatyn 1920; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:35 Jaka to melodia? - odc. 2959; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Niezywkłe ryby słodkowodne -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Wspaniałe stulecie - odc. 21 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 21); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Audycje Komitetów Wyborczych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2960; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2641 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /225/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /163/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:09 MŚ w podnoszeniu ciężarów Ałmaty 2014 - kronika; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie. ABC Inwestora; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Dzwony wojny - odc. 1 (Passing Bells, The, ep. 1) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); reż.:Brendan Maher; wyk.:Paddy Gibson, Jack Lowden, Sabrina Bartlet, Erika Karkuszewska; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Dzwony wojny - odc. 2 (Passing Bells, The, ep. 2) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2014); Dla małoletnich od lat 12
21:40 Święta wojna cz 5. Terror i Wiara (Der Heiliger Krieg. Holy War) -  txt. str. 777  46'; serial kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Tunel ku wolności - ep. 2 (Tunnel, Der) -  txt. str. 777  93'; film sensacyjny kraj prod.Niemcy (2001); reż.:Roland Suso Richter; wyk.:Heino Ferch, Nocolette Krebitz, Sebastian Koch, Felic Eitner; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dzień, który odmienił twoje życie (Le premier jour du reste de ta vie)  108'; film obyczajowy kraj prod.Francja (2008); reż.:Remi Bezancon; wyk.:Jacques Gamblin, Zabou Breitman, Deborah Francois, Marc-Andre Grondin, Pio Marmai; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Drużyna A - odc. 14, Miła mieścina (The A - Team, ep. 14, A Nice Place to Visit); serial kraj prod.USA (1983); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Notacje - Ewa Osińska. Ćwiczyłam w paryskiej Olimpii; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Świat się kręci - /225/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Audycje Komitetów Wyborczych
06:30 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 M jak miłość - odc. 664; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama , Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1189 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 O mnie się nie martw - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Tata - mama (Mr. Mom)  87'; komedia kraj prod.USA (1983); reż.:Stanley Dragoti; wyk.:Michael Keaton, Teri Garr, Martin Mull, Ann Jillian, Christopher Lloyd; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Familiada - odc. 2140 Turniej Mistrzów - Odcinek Jubileuszowy; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju - the best of; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Audycje Komitetów Wyborczych
15:55 Kubuś i przyjaciele (Winnie the Pooh)  61'; film animowany kraj prod.USA (2011); reż.:Stephen J.Anderson, Don Hall; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Matrix czyli 1000 kabaretowych światów - XXII Przegląd Kabaretów PaKA 2006; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 8/83; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1189 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1190 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1093; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 827; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Hellboy: Złota Armia (Hellboy II: The Golden Army) -  txt. str. 777  114'; film akcji kraj prod.USA, Niemcy (2008); reż.:Guillermo del Toro; wyk.:Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Luke Goss, Anna Walton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Bankomat (ATM)  86'; thriller kraj prod.USA, Kanada (2012); reż.:David Brooks; wyk.:Josh Peck, Alice Eve, Brian Geraghty, Will Woytowich; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Człowiek w żelaznej masce (The Man in the Iron Mask)  126'; film przygodowo-historyczny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1998); reż.:Randall Wallace; wyk.:Leonardo Di Caprio, Jeremy Irons, John Malkovich, Gerard Depardieu, Gabriel Byrne, Peter Saragaard; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie programu

TVP Rzeszów
06:35 Mamy to! (6)Przedsiębiorcy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Naturalnie tak - odc. 49; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Aktualności Flesz
07:33 Kalejdoskop filmowy - informator filmowy; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:36 Stacja Rzeszów Główny - Magazyn kulturalny; informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:57 Aktualności Flesz
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 10.11 - 1; STEREO, 16:9
08:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
08:35 Przystanek Ziemia - odc. 62; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Święta wojna - (304) Fotoodmładzanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 10.11 - 1; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 AgroSzansa - odc. 43; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Małe ojczyzny - Każda dolina będzie podniesiona; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żuku: potęga karła  52'; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Szkolimy dualnie - odc. 3 Kształcimy dualnie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Operacja Życie - odc. 6; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Co u nas? -; STEREO, 16:9
14:40 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:45 Rówieśnicy Niepodległości  46'; film dokumentalny; reż.:Joanna Jaworska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Gospodarka po Polsku 5; magazyn; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Wokół ryb 2014 - odc.5 - Daleko od morza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Spotkanie z folklorem - Wspomnienie o Władysławie Łobodzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:32 Wybory samorządowe 2014 - bezpłatne audycje wyborcze - Audycja 27; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Podkarpackie po naszej myśli - Przeworsk, Jarosław; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wybory samorządowe 2014 - bezpłatne audycje wyborcze - Audycja 28; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Z życia regionu - Program Naturalny Podkarpacki Wypas; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Aktualności wieczorne - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:18 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Sportowe wydarzenia - 9.11.2014; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Gospodarka po Polsku - Gospodarka po Polsku 4; magazyn
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 10.11 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 10.11 - 3; STEREO, 16:9
22:00 Aktualności wieczorne - informacje z Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:18 Prognoza pogody - prognoza dla Podkarpacia; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Rówieśnicy Niepodległości  46'; film dokumentalny; reż.:Joanna Jaworska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:05 Gospodarka po Polsku 5; magazyn; STEREO, 16:9
00:25 Święta wojna - (304) Fotoodmładzanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 10.11 - 2; STEREO, 16:9
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 10.11 - 3; STEREO, 16:9
01:55 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:25 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Łódź kreatywna - Little White Lies; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Wokół ryb 2014 - odc.5 - Daleko od morza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żuku: potęga karła  52'; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:25 Rówieśnicy Niepodległości  46'; film dokumentalny; reż.:Joanna Jaworska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Jedz na zdrowie - odc. 5 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00     Wstawaj! Gramy!
6.00     Nowy dzień z Polsat News
8.00     Pielęgniarki
9.00     Malanowski i Partnerzy
10.00     Dzień, który zmienił moje życie
11.00     Dlaczego ja?
12.00     Pielęgniarki
13.00     Trudne sprawy
14.00     Pierwsza miłość
14.45     Dzień, który zmienił moje życie
15.50     Wydarzenia, Pogoda
16.15     Interwencja
16.30     Malanowski i Partnerzy
17.00     Dlaczego ja?
18.00     Pierwsza miłość
18.50     Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30     Świat według Kiepskich
20.10     MEGA HIT - Czas wojny - dramat wojenny USA, 2011
23.25     Pogranicze - film akcji, USA, 2008
1.10     Na rozstaju uczuć - komediodramat
3.15     Tajemnice losu

TVN
6.00  Uwaga! - program interwencyjny
6.20  Mango - Telezakupy
7.25  Detektywi - program kryminalny
8.00  Dzień dobry TVN   
10.55  Szkoła - serial   
12.00  Szpital - program obyczajowy   
13.00  Ukryta prawda - magazyn obyczajowy  
14.00  Kuchenne rewolucje  
15.00  Szkoła  - serial  
16.00  Rozmowy w toku - talk show  
17.00  Ukryta prawda - magazyn obyczajowy  
18.00  Szpital - program obyczajowy
19.00  Fakty, Sport, Pogoda  
19.50  Uwaga! - program interwencyjny  
20.10  Na Wspólnej - serial
20.50  Ugotowani  
21.30  Top Model - program rozrywkowy
22.30  Perfekcyjna Pani Domu - program rozrywkowy  
23.30  Prawo Agaty - serial obyczajowy  
0.30  Wybrani - serial  
1.30  Co za tydzień
2.00  Uwaga! - program interwencyjny
2.20  Sekrety Magii
3.40  Rozmowy w toku - talk show
4.40  Przerwa w nadawaniu

TV 4
6.00 Komisarz Rex
7.05 Garfield Show
7.35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego  
8.05 Garfield Show
8.35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
9.00 Shaolin Soccer - komedia  
11.35 Czytaj i płacz - komedia familijna  
13.15 Wróć do mnie - komediodramat, USA, 2000
15.45 Syreny - dramat obyczajowy, USA, 1990
18.00 Inspektor Gadżet II - komedia familijna, USA, 2003
20.00 Tata sam w domu
21.00 Galileo
23.00 Bazyliszek - król węży - horror, USA, 2006
1.00 STOP Drogówka
2.15 To był dzień
3.05 Cafe Futbol
5.00 4music

TVN 7
5.20 We Dwoje - program rozrywkowy
6.45 Męski Typ: Adam Małysz - talk  show  
7.15 Niewinna intryga - telenowela  
8.15 Sąd rodzinny - program sądowy
9.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10.15 Magda M. - serial
11.20 Mango Telezakupy
12.55 Sąd rodzinny - program sądowy
13.55 Szpital - program obyczajowy
14.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55 Magda M. - serial
16.55 Julia - serial
17.30 Julia - serial
18.00 Castle - serial
19.00 Mentalista - serial  
20.00 Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym - film katastroficzny, Niemcy 2011
22.55 Wybrana - serial S - F
23.55 Eksplozja - film sensacyjny,  USA 1994
2.25 Sekrety Magii
4.30 Druga strona medalu

TV Polonia
06:10 Piosenki Agnieszki Osieckiej część 2; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 W stronę piękna... - Zaczarowany Kraków; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Karino odc.10-Pogoń za lisem -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama , Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Lidzbark 2014 - piosenki Kabaretu Potem - tam i z powrotem; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
11:10 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Baron24 - odc. 3 "Człowiek w masce" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 1126 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 101* (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kulturalni PL - (218); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 1069* - Tajemnica Kasi; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele - (3); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Baron24 - odc. 3 "Człowiek w masce" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - (602) Birma - Habli; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Sensacje XX wieku - Tajemnica telegramu Zimmermana -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Studio Wschód - Pamięć o kresowych bohaterach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1126 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Powstańcza broń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Spóźnione śniadanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Dom nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - (603) Japonia - Mazi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Reporter Polski - odc. 175; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele - (3); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Baron24 - odc. 3 "Człowiek w masce" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Lubuskie 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sensacje XX wieku - Tajemnica telegramu Zimmermana; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Spóźnione śniadanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Dom nad rozlewiskiem - odc. 6/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia w Komie - (603) Japonia - Mazi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1126; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Reporter Polski - odc. 175; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata  24'; film dokumentalny; reż.:Sergiusz Wasilewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

TVS
7.00 Telezakupy
8.35 Muzyczny budzik
8.50 Mały koncert życzeń
9.15 Bajkowa TVS
10.00 Express Silesia
11.25 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
11.50 Wyprawy Jeffa Corwina
12.50 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
13.45 Gdzie jesteś?
14.15 Niesamowite historie
14.50 Policjanci z Maastricht
15.50 Silesia Informacje  - flesz
15.55 Policjanci z Maastricht
17.05 Schlesien Journal  
17.20 Biznes klasa
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.30 Niesamowite historie
21.00 Gdzie jesteś?
21.30 Policjanci z Maastricht
22.30 Policjanci z Maastricht
23.35 Świat na talerzu Andrew Zimmerna
0.30 Wyprawy Jeffa Corwina
1.30 Gdzie jesteś?
1.55 Ścigani
3.30 Emisja nocna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.