TVP 1
05:15 TELEZAKUPY
05:50 Klan - odc. 3013 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jaka to melodia? - odc. 3415; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Natura w Jedynce - Wojna mrówek (Krieg der Ameisen la Guarre des Fourmis - Ant Wars); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Weterynarze z sercem - /9/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Grzech Fatmagül - odc. 86 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 86) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Nad rozlewiskiem... - odc. 10/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Królowa jednej nocy - odc. 28 (Gecenin Kralicesi, bolum 28) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Smaki polskie - Gęś na co dzień i od święta; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /433/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Natura w Jedynce - Orzeł ptak wolności (Freedom, an eagle takes flight); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Jacques Olivier Travers; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Grzech Fatmagül - odc. 87 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 87) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator - odc. /41/; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ojciec Mateusz - odc. 20 (Ojciec Mateusz II odc. 7) - Ukąszenie węża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3416; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Przepis dnia - /434/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 3014 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Królowa jednej nocy - odc. 29 (Gecenin Kralicesi, bolum 29) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 Orędzie Prezydenta RP Andrzeja Dudy
20:00 Rozmowa z kard. Kazimierzem Nyczem z okazji otwarcia Świątyni Opatrzności Bożej; STEREO, 16:9
20:10 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9
20:25 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:35 Ojciec Mateusz - odc. 210 - Reggae (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:40 Dokument przed północą - Ucieczka z piekła -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Ernest Saj; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Londyńczycy II - odc. 2/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Londyńczycy II - odc. 3/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Świat bez końca - odc. 8/8 (World Without End, ep. 8) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Kanada, Niemcy, Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Notacje - Jan Fenc. Tu będziemy żyć, tu będziemy umierać; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 W obronie dzieci Syrii (Saving Syria's children); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Rodzinka.pl - odc. 120 "Dorastanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dzika muzyka (20); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1189 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1532 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 263 Niedokończona rozmowa; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Tylko z Tobą - odc 82 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzinka.pl - odc. 33 "Trudne decyzje" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Pueblo -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 52 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Na dobre i na złe - odc. 651 - Wina i kara -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 83 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 11/96; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1532 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1533 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - (9); reality show; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Miś -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1980); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Stanisław Tym, Barbara Burska, Christine Paul, Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Zenon Wiktorczyk, Janusz Zakrzeński, Wojciech Pokora; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Dług (The Debt); dramat kraj prod.USA, Wielka Brytania, Węgry (2010); reż.:John Madden; wyk.:Helen Mirren, Sam Worthington, Jessica Chastain, Tom Wilkinson, Ciaran Hinds; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Mama na obcasach (Raising Helen) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2004); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Art Noc: Galeria - piosenki Jacka Kaczmarskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 3; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Astronarium - (3) - "Meteoryty"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 737; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Turystyczna jazda - odc. 37 - Zamek Książ i stara kopalnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Rolnictwo - pomysł na życie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Współczesne rolnictwo w krajach V4 staje się nie tylko sposobem na życie ale i pasją.. W tym odcinku ziołowe plantacje w Tylawie Wołoskiej, hodowcy szarej węgierskiej krowy w parku narodowym, pszczelarze hobbyści w wysokich Tatrach oraz czeskie Morawy pachnące lawendą.
12:10 Kultowe rozmowy - odc. 138 Agata Kulesza; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Kreatywni odc. 22; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Kamień; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Jacek Gwizdała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Relacje - odc. 125; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:02 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kamień; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Relacje - odc. 125; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Rolnictwo - pomysł na życie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Współczesne rolnictwo w krajach V4 staje się nie tylko sposobem na życie ale i pasją.. W tym odcinku ziołowe plantacje w Tylawie Wołoskiej, hodowcy szarej węgierskiej krowy w parku narodowym, pszczelarze hobbyści w wysokich Tatrach oraz czeskie Morawy pachnące lawendą.
01:50 Kultowe rozmowy - odc. 138 Agata Kulesza; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Kamień; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Turystyczna jazda - odc. 37 - Zamek Książ i stara kopalnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kreatywni odc. 22; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 737; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Film na dwie i cztery nogi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP 3 Katowice
07:01 Magazyn Reporterów TVP Katowice; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 3; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Astronarium - (3) - "Meteoryty"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 737; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Turystyczna jazda - odc. 37 - Zamek Książ i stara kopalnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Rolnictwo - pomysł na życie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Współczesne rolnictwo w krajach V4 staje się nie tylko sposobem na życie ale i pasją.. W tym odcinku ziołowe plantacje w Tylawie Wołoskiej, hodowcy szarej węgierskiej krowy w parku narodowym, pszczelarze hobbyści w wysokich Tatrach oraz czeskie Morawy pachnące lawendą.
12:10 Kultowe rozmowy - odc. 138 Agata Kulesza; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Kreatywni odc. 22; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Kamień; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Jacek Gwizdała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Relacje - odc. 125; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:02 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:32 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:35 Na antenie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Zakopane na szlaku wydarzeń; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Oj ni ma jak Lwów - Oj ni ma jak Lwów 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7; Bohaterką programu jest Kornelia Szankowska. Urodziła się w Brodach. Po śmierci ojca wraz z matką i bratem przeprowadzili się do Lwowa. Wspomnienia najpiękniejszych lat życia oraz opowieść o trudnych latach wojennych.
18:20 Na antenie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:51 Wieczorne wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:05 Magazyn Meteo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:10 Oj ni ma jak Lwów - Oj ni ma jak Lwów 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7; Bohaterką programu jest Kornelia Szankowska. Urodziła się w Brodach. Po śmierci ojca wraz z matką i bratem przeprowadzili się do Lwowa. Wspomnienia najpiękniejszych lat życia oraz opowieść o trudnych latach wojennych.
20:01 Uwaga weekend; magazyn kulturalno-społeczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Do teatru; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Aktualności Wieczorne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:46 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
21:57 POGODA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kamień; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Relacje - odc. 125; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Rolnictwo - pomysł na życie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Współczesne rolnictwo w krajach V4 staje się nie tylko sposobem na życie ale i pasją.. W tym odcinku ziołowe plantacje w Tylawie Wołoskiej, hodowcy szarej węgierskiej krowy w parku narodowym, pszczelarze hobbyści w wysokich Tatrach oraz czeskie Morawy pachnące lawendą.
01:50 Kultowe rozmowy - odc. 138 Agata Kulesza; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Kamień; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Był sobie kurort...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Turystyczna jazda - odc. 37 - Zamek Książ i stara kopalnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kreatywni odc. 22; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 737; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Film na dwie i cztery nogi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat
5.00 Disco Gramy
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.00 Trudne sprawy
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Pielęgniarki
13.00 Trudne sprawy
14.00 Pierwsza miłość
14.00 Dwoje we troje
14.45 Dlaczego ja?
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Na ratunek 112
17.00 Gliniarze
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.05 Nasz nowy dom
21.10 Przyjaciółki
22.10 Zdrady
23.20 Pirania - horror, USA, 2010
1.20 Tajemnice losu

TVN
5.45 Mango - Telezakupy
6.50 Kuchenne rewolucje
7.50 Doradca smaku
8.00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10.55 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.00 Szkoła - serial
13.00 19 + - serial
13.30 Szpital - program obyczajowy
14.30 Kuchenne rewolucje
15.30 Szkoła - serial
16.30 19 + - serial
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.10 Doradca smaku - Pulpety ze szpinakiem, serem i pomidorami
20.15 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.55 Singielka - serial
21.30 Kuchenne rewolucje
22.30 Jestem legendą - film S - F, USA 2007
0.40 Superwizjer - magazyn reporterów
1.15 Ugotowani
2.15 Uwaga! - program interwencyjny
2.40 Klub Magii

TV 4
6.00 Nie igraj z aniołem
7.00 Co nowego u Scooby’ego?
7.30 Kacze opowieści
7.55 Co nowego u Scooby’ego?
8.25 Kacze opowieści
8.55 Strażnik Teksasu
10.00 Dom nie do poznania
11.00 Detektywi w akcji
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom nie do poznania
16.00 Po prostu Maria
17.00 Droga do szczęścia
18.00 Detektywi w akcji
19.00 Policjantki i Policjanci
20.00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
21.00 Biały tygrys - film fantasy, Rosja, 2012
23.15 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
0.15 Komando Foki atakuje - film akcji, USA, 1999
2.15 Graffiti
2.35 TAK czy NIE
3.00 Disco Polo Life
4.00 Top 10 lista przebojów
5.00 Top 10 lista przebojów

TVN 7
5.15 Ukryta prawda - program obyczajowy
6.15 Szpital - program obyczajowy
7.15 Sąd rodzinny - program sądowy
8.15 Zagubieni - serial
9.15 Gotowe na wszystko II - serial
10.15 Mango Telezakupy
11.55 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.55 Sąd rodzinny - program sądowy
13.55 Szpital - program obyczajowy
14.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55 Zagubieni - serial
16.55 Gotowe na wszystko II - serial
17.55 Zaklinaczka duchów - serial
19.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
20.00 Dziadek z przypadku - serial
21.00 Dziewczyna z przedmieścia - komedia, USA 2007
23.05 Batman: Początek - film przygodowy, USA 2005
2.00 Czarna lista - serial sensacyjny, USA
2.55 Klub Magii

TV Puls
6.00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu 2016
7.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
8.00 Gliniarz i prokurator - serial
10.00 Napisała: Morderstwo - serial
11.00 Moje serce bije dla Loli - telenowela
12.00 Sila: odnaleźć przeznaczenie - serial
14.00 Dziesięć przykazań - serial
15.05 Gwiazdy lombardu - reality TV
15.35 13 Posterunek 2 - serial
17.00 Gwiazdy Polskiego Kabaretu 2016
18.00 Gwiazdy lombardu - reality TV
20.00 Godzilla - film sci - fi, USA, Japonia 1998
22.30 Terytorium wroga - film wojenny, Francja 2011
0.50 Menu na miarę
1.30 Z archiwum policji
2.00 JRG w akcji
2.30 Dyżur
3.00 Na jedwabnym szlaku
3.25 Na jedwabnym szlaku
3.50 Na jedwabnym szlaku
4.10 Taki jest świat
4.45 Z archiwum policji
5.10 Menu na miarę
5.35 Z archiwum policji

Puls 2
6:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 2
6:05 Zaczarowany ołówek Odcinek: 3
6:30 Zaczarowany ołówek Odcinek: 4
6:35 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 12
7:10 Jake i piraci z Nibylandii Odcinek: 13
7:35 Nowe przygody Kubusia Puchatka Odcinek: 24
8:00 Nowe przygody Kubusia Puchatka Odcinek: 25
8:20 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 51
8:45 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 52
9:00 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 1
9:10 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 2
9:35 Baranek Shaun Odcinek: 20
9:40 Baranek Shaun Odcinek: 21
9:50 Baranek Shaun Odcinek: 22
10:00 Było sobie życie Odcinek: 7
10:35 Było sobie życie Odcinek: 8
11:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 7
11:05 Zaczarowany ołówek Odcinek: 8
11:15 Zaczarowany ołówek Odcinek: 9
11:40 Zaczarowany ołówek Odcinek: 10
11:50 Zaczarowany ołówek Odcinek: 11
12:00 Baranek Shaun Odcinek: 26
12:10 Baranek Shaun Odcinek: 27
12:20 Baranek Shaun Odcinek: 28
12:25 Baranek Shaun Odcinek: 29
12:40 Baranek Shaun Odcinek: 30
12:45 Baranek Shaun Odcinek: 31
13:00 Psi patrol Odcinek: 210 Sezon: 2
13:20 Psi patrol Odcinek: 211 Sezon: 2
14:00 Gumisie Odcinek: 3 Sezon: 5
14:35 Gumisie Odcinek: 4 Sezon: 5
15:00 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 134
15:10 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 135
15:35 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 136
15:50 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 137
16:00 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 109
16:35 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 110
17:10 Zwariowane melodie Odcinek: 62
17:20 Zwariowane melodie Odcinek: 63
17:25 Zwariowane melodie Odcinek: 64
17:35 Zwariowane melodie Odcinek: 65
17:40 Zwariowane melodie Odcinek: 66
17:50 Zwariowane melodie Odcinek: 67
18:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 12 Sezon: 2
18:35 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 13 Sezon: 2
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 13 Sezon: 3
19:35 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 14 Sezon: 3
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles Odcinek: 2 Sezon: 3
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 21 Sezon: 6
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 22 Sezon: 6
23:00 Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca
0:45 Menu na miarę Odcinek: 7
1:10 Z archiwum policji Odcinek: 9
1:45 Menu na miarę Odcinek: 8
2:15 Z archiwum policji Odcinek: 10
2:45 Menu na miarę Odcinek: 9
3:10 Z archiwum policji Odcinek: 11
3:30 No problem! Odcinek: 5
3:55 W blasku fleszy Odcinek: 11
4:20 W blasku fleszy Odcinek: 3
4:40 No problem! Odcinek: 11
5:05 W blasku fleszy Odcinek: 5
5:30 No problem! Odcinek: 1

Stopklatka TV
6.00 Prywatna historia kina
6.40 Na planie
7.15 Chłopi - Zemsta - serial
8.35 Korczak - film biograficzny, Polska, Niemcy
10.55 Umrzesz ze śmiechu
11.30 Katastrofy w przestworzach - serial
13.40 Pułapki umysłu Sezon III - Usprawnij swój mózg - serial
14.05 Szpital nadziei - serial
15.00 Szpital nadziei - serial
15.55 Matki, żony i kochanki - serial
17.40 Biała sukienka - film obyczajowy, Polska
19.00 Komisarz Rex, - serial
20.00 Brunet wieczorową porą - komedia, Polska
22.00 Pasażer - film sensacyjny, USA, Aruba
23.50 Luther - serial
0.55 Luther - serial
1.55 Dług - thriller, Polska
4.00 Seszele - dramat obyczajowy, Polska
6.00 Zakończenie programu

Zoom TV
6:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 11
6:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 11
7:00 Kalejdoskop Polski Odcinek: 1
7:25 We love Poland Odcinek: 3
7:45 Świat według Jachimka Odcinek: 2
8:00 Szeptunka Odcinek: 8
8:35 Wiedźmy Odcinek: 10
9:10 Ezel Odcinek: 7
10:10 Mania chomikowania Odcinek: 4 Sezon: 2
11:05 Nowy uśmiech, nowe życie Odcinek: 2
12:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 11
12:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 11
13:00 Szeptunka Odcinek: 8
13:30 Wiedźmy Odcinek: 10
14:10 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 3
15:10 Król Maciuś Pierwszy Odcinek: 11
15:20 Pippi Langstrumpf Odcinek: 12
15:55 Mania chomikowania Odcinek: 5 Sezon: 2
16:55 Szeptunka Odcinek: 9
17:30 Wiedźmy Odcinek: 11
18:00 Obywatel Kuźniar Odcinek: 12
18:30 Obywatel Kuźniar Odcinek: 12
18:55 Świat według Jachimka Odcinek: 3
19:15 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 1
19:45 Na drogach Odcinek: 3
20:00 Szeptunka Odcinek: 11
20:30 Szeptunka Odcinek: 12
21:10 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 3
22:00 Moje opętane dziecko Odcinek: 2
22:55 Kocha, lubi, prześladuje Odcinek: 2
23:55 Mania chomikowania Odcinek: 5 Sezon: 2
0:50 Obywatel Kuźniar Odcinek: 12
1:25 Obywatel Kuźniar Odcinek: 12
1:50 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 3
2:50 Bliżej! Magazyn reporterów Odcinek: 3
3:50 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 1
4:20 We love Poland Odcinek: 3
4:35 Świat według Jachimka Odcinek: 3
4:50 Szlagierowo Odcinek: 2

TV Polonia
06:10 Ojciec Mateusz - odc. 99 (seria VIII odc. 4) - Trująca orchidea -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Studio Wschód - Kresowe mogiły; program publicystyczny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 11 Lekarz lasu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
12:25 Krótka historia - (128) Koncepcje niepodległościowe przed 1918; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1492 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1240 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Egzamin z życia - odc. 96; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Las Story - odc. 20 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Jak to działa - odc. 102 Filmy animowane -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 110; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 11 Lekarz lasu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (129) Gra o granice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (141) Międzychód, Międzyrzecz, Międzyzdroje; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Naszaarmia.pl - odc. 239; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Barwy szczęścia - odc. 1492 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Dobranocka - Podróże do bajek - odc. 1 - O królewnie, która spać nie mogła; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - .; STEREO, 16:9, Transmisja
20:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:40 Orędzie Prezydenta RP Andrzeja Dudy; STEREO, 16:9
20:45 Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Rozmowa z kard. Kazimierzem Nyczem z okazji otwarcia Świątyni Opatrzności Bożej; STEREO, 16:9
20:55 Sport; STEREO, 16:9
21:00 Pogoda; STEREO, 16:9
21:10 Komisarz Alex - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Piękna śmierć -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Opole 2009 na bis /5/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z Miodkiem - (141) Międzychód, Międzyrzecz, Międzyzdroje; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 110; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Krótka historia - (129) Gra o granice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Załoga Eko - Skarby polskiej przyrody - odc. 11 Lekarz lasu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Notatnik przyrodniczy - Dlaczego w kosmicznej erze jeździmy na rowerze ?; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże do bajek - odc. 1 - O królewnie, która spać nie mogła; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Orędzie Prezydenta RP Andrzeja Dudy; STEREO, 16:9
02:30 Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Rozmowa z kard. Kazimierzem Nyczem z okazji otwarcia Świątyni Opatrzności Bożej; STEREO, 16:9
02:40 Sport; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda; STEREO, 16:9
02:55 Komisarz Alex - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Piękna śmierć -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1492 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Polska z Miodkiem - (141) Międzychód, Międzyrzecz, Międzyzdroje; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9
05:30 Saga rodów - Ród Kaczorowskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - reportaż 1; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:20 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Dawid i Goliat, odc. 10 (David and Goliath); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Peg + kot - Problem z dziwnocosiem, odc. 68 (The Doohickey Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Podróże kapitana Klipera - Bananowy rejs, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie (ep. 10 - Scandale dans la); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i znikajaca Dosia, odc. 5 (Postman Pat and the Disappearing Dotty); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Tree Fu Tom - Nie tak szybko, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Mały Miś s. III - Pościelowe góry, odc. 40 (Pillow hill); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Książę i skoczek, odc. 171 (Prince and the Hopper); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Strażak Sam, seria 6 - Pomocnik mamy, odc. 9 (Mother’s Little Helper); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Strażak Sam, seria 6 - Kocia magia, odc. 10 (Cat Magic); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miś Uszatek - Deszczyk, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Przygody Bolka i Lolka - Imieniny Mamy, odc. 57; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Co jest w środku; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 36; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 106; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 2 Poleski Park Narodowy; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Noksu - Dobranoc jajeczko, odc. 15 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Zapnij pasy, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Peg + kot - Problem z dziwnocosiem, odc. 68 (The Doohickey Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Podróże kapitana Klipera - Bananowy rejs, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie (ep. 10 - Scandale dans la); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i znikajaca Dosia, odc. 5 (Postman Pat and the Disappearing Dotty); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Nie tak szybko, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria IV - Nietoperze!, odc. 7 (Bats!); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smerfy - Sasetka, odc. 113 (Sassette); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Strażak Sam, seria 6 - Pomocnik mamy, odc. 9 (Mother’s Little Helper); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Strażak Sam, seria 6 - Kocia magia, odc. 10 (Cat Magic); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Uszatek - Deszczyk, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek zasadzili nasionko, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Kangurek Hip-Hop - odc. 6 Łoś; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Good Night, odc. 20; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i zwierzęta świata - Flamingi, odc. 6 (Flamingos); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria III - Dzień talentu, odc. 20 (Talent Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jedyneczka - Kraina rodzina; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 3 Kazimierski Park Krajobrazowy; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Noksu - Jagody, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Noksu - Drużyna Noksu, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - Dobry i zły wiatr; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Transformers: Robots in Disguise - Zaginione miasto, odc. 9 (Rumble in the Jungle); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 106; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z drzewem, odc. 69 (The Tree Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Podróże kapitana Klipera - Muszla Maharadży, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 11 - Tort z niespodzianką (ep. 11 - Un gateau special); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i magiczny pokaz, odc. 6 (Postman Pat and the magician); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Nucące trzmiele, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria IV - Rarity podbija Manehattan, odc. 8 (Rarity Takes Manehattan); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Latające łóżko Papy, odc. 114 (Papa’s Flying Bed); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Kolor czerwony to ważna rzecz, odc. 11 (Seeing Red); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Przyjęcie z fajerwerkami, odc. 12 (Going Out with a Bang); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Miś Uszatek - Gniazdko, odc. 21; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Wielki finał, odc. 39 (Dooma’s Day); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Kto pod kim dołki kopie... , odc. 10 (Can You Dig It?); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Była sobie Ziemia - Wyniszczające połowy, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Moda na rodzinę - odc. 28 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Podróże z historią - odc. 20 Jak powstała Polska? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 79 Superkomputery -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2682 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2683 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 145 "Tradycyjnie nowoczesne święta" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 146 "Podejmowanie decyzji" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Wielki powrót -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 111 (seria IX odc. 3) - Festyn -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Klan - odc. 2684 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2685 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 M jak miłość - odc. 1248 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 M jak miłość - odc. 1249 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dekorady - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Cztery kąty, anioł piąty - Sosnowiec -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Ranczo - odc. 66 (seria VI, odc. 1) - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 67 (seria VI, odc. 2) - Kozi róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Multi - kulti (18) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Makłowicz w podróży - Podróż 5 Środkowa Dalmacja - Słodka Cetina (19); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 112 (seria IX odc. 4) Powrót po latach -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Amerykańska baza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Rodzinka.pl - odc. 147 "Milcząca większość" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (88) Kopalnia złota -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka.pl - odc. 190 "Aukcja marzeń" sezon 9 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Rodzinka.pl - odc. 191 "Giełda wspomnień" sezon 9 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Zagadka Hotelu Grand - odc. 9 (Gran Hotel, ep. 9) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Hiszpania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 82 "Idzie lato" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Randka w ciemno -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Nie zrozumiesz mnie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Jan Sosiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pasja ekstremalna - odc. 13; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:25 Nieznany żołnierz
06:40 Weteran; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Dzika Polska - Tropiciele z Podlasia; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ośmiornica - s. 6 odc. 8/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
09:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 Powrót Paderewskiego; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Droga; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Pierwsza Niepodległość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Na granicy - Ochotnicy Roku Dwudziestego; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Nowak-Tyszowiecki; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Codzienny PRL - Nie milkły muzy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Amerykańska broń - odc. 6 II Wojna światowa (odc. 6 The Weapons of World War II); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Sensacje XX wieku - Najgłębsza tajemnica cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Sensacje XX wieku - Największa tajemnica księcia Windsoru -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Encyklopedia II wojny światowej - Operacja Weserubung -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /37/ - "Sen o Warszawie" - Czesław Niemen; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Życie po radziecku - odc. 3/8 Miłość po radziecku (odc. 3/8 Miłość po radziecku) kraj prod.Białoruś (2010); Dla małoletnich od lat 12
16:05 Życie po radziecku - odc. 4/8 Turystyka po radziecku (Turystyka po radziecku) kraj prod.Białoruś (2010); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polskie lato, węgierska jesień; film dokumentalny; reż.:Zofia Kunert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 210 (s. III, odc. 83) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 210) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Sensacje XX wieku - Wojna polsko - bolszewicka 1920 rok -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 Opowieść o Indiach - Potęga idei (The story of India); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" -  txt. str. 777 AD; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Spór o historię - Dwie wizje. Polska Piłsudskiego a Polska Dmowskiego; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Rzeczpospolita partyzancka - Emisariusz; film dokumentalny; reż.:Sylwester Kiełbiewski; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 210 (s. III, odc. 83) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 210) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" -  txt. str. 777 AD; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Ośmiornica - s. 6 odc. 8/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:28 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:27 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
01:45 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:40 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
03:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:30 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Afisz kulturalny - 10 - 11 listopada; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Dorota Groyecka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Śmierć: opowieść o życiu - Twórcza moc śmierci (Creative Power of Death); serial dokumentalny kraj prod.Norwegia (2014); reż.:Paulo Chavarria Serrano, Eivind Tolas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Żółty szalik -  txt. str. 777 AD; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz, Małgorzata Zajączkowska; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Hitler w operze; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2014); reż.:Michał Grzybowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ziemia obiecana - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Zimne ognie; film TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Michał Herman; wyk.:Henryk Bista, Andrzej Chrzanowski, Jerzy Gorzko, Michał Herman, Andrzej Kowalik, Marek Nowakowski, Zbigniew Ozimek, Edward Ożana, Hubert Ropel, Jerzy Święch; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:45 Jeszcze nie wieczór -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Jacek Bławut; wyk.:Jan Nowicki, Nina Andrycz, Sonia Bohosiewicz, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Teresa Szmigielówna, Beata Tyszkiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Nasza generacja - Wojna z big beatem; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:40 Chuligan Literacki (29); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Ziegenort; film animowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 3 x Kędzierzawska - Diabły, diabły -  txt. str. 777; dramat psychologiczny; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Operator was podpatrzył; felieton; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dzieci oskarżają; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Uwaga, chuligani!; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Którędy po sztukę - Leon Tarasewicz; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Teraz animacje! - Zapasowe serce (Coeur de secours); film animowany kraj prod.Francja (1973); Dla małoletnich od lat 12
20:00 Pegaz - /24/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:00 Panorama kina światowego - Bikiniarze (Stilyagi); film obyczajowy kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Walery Todorowski; wyk.:Anton Shagin, Oksana Akinschina, Yekaterina Vilkova, Maksim Matveyev; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dezerterzy - Dariusz Brzóska - Brzóskiewicz; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Bitnicy (Beat Generation); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Jean-Jacques Lebel, Xavier Villetard; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Kino nocne - Autoportret z kochanką -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1996); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Katarzyna Figura, Waldemar Błaszczyk, Jerzy Trela, Marek Kondrat, Marcelina Zjawińska, Halina Wyrodek, Mirosław Baka, Tomasz Bednarek, Edward Krasiński, Konrad Imiela; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Dezerterzy - Dariusz Brzóska - Brzóskiewicz; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Panorama kina światowego - Bikiniarze (Stilyagi); film obyczajowy kraj prod.ROSJA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:50 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (65); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Tylko jeden skecz - "Bohaterski Raszczuk" - Kurki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Familiada - odc. 2264; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - W krzyżackiej kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jeden z dziesięciu - odc. 20/91; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (25) - Grzyby; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Śpiewające fortepiany - (63); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /101/ - "Ucieczka z tropiku" - Marek Biliński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Żarty i Bardy - (6); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (8); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2264; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2014 - Folkowo & kabaretowo! (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015 - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015 - (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Dawne ziarna na talerzu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (105) - Drewno -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 6); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - W jak Wygrana (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Dubidu - odc. 13; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (28) - Duchy -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Kierunek Kabaret - Bądź na "tak" i improwizuj! /10/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Sonda 2 - (39) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (3); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Rozrywka Retro - Nareszcie razem - recital Maryli Rodowicz i Urszuli Sipińskiej; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Alternatywy 4 - odc. 8/9 - Wesele -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 34 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 34) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość - odc. 421; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Ranczo - odc. 126 (seria X, odc. 9) - Edukacyjne dylematy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 92 "Razem czy osobno" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 93 "Videofilmowanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 82 (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 83 (seria VII, odc. 5) - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 25 (Ojciec Mateusz II odc. 12) - Waga ciężka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 26 (Ojciec Mateusz II odc. 13) - Łzy Ewy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 363 Nieplanowana rola; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 94 "Szykujemy Święta" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 84 (seria VII, odc. 6) - Słowa senatora -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 85 (seria VII, odc. 7) - Pojedynek czarownic -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 95 "Strachy na lachy" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 27 (Ojciec Mateusz II odc. 14) - Spowiedź -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 35 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 35) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 86 (seria VII, odc. 8) - Droga na szczyt -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 87 (seria VII, odc. 9) - Ciężka ręka prawa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ojciec Mateusz - odc. 28 (Ojciec Mateusz II odc. 15) - Sekrety klasztoru -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Na dobre i na złe - odc. 651 - Wina i kara -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 1920. Wojna i miłość - odc. 10/13 - Zniewolenie -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 1920. Wojna i miłość - odc. 11/13 - Szwadron -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Alternatywy 4 - odc. 8/9 - Wesele -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 M jak miłość - odc. 421; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:50 Hokej na lodzie - NHL: St. Louis Blues - Chicago Black Hawks (NHL: St. Louis Blues - Chicago Black Hawks) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:00 Magazyn jeździecki (Magazyn jeździecki); relacja kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Snooker - Lotto Hot Shot Masters - Zielona Góra; STEREO, 16:9
12:10 NHL - gole; STEREO, 16:9
12:20 Hokej na lodzie - Liga Mistrzów CHL - 1/8F (2): Vaxjo Lakers - Saipa Lappeenranta; STEREO, 16:9
14:30 Koszykówka kobiet - Euroliga: CCC Polkowice - Nadieżda Orenburg; STEREO, 16:9
16:20 Żeglarstwo - The World Sailing Show (The World Sailing Show) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
16:50 Hokej na lodzie - NHL: St. Louis Blues - Chicago Black Hawks (NHL: St. Louis Blues - Chicago Black Hawks) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
19:10 Piłka nożna - Barca TV - FC Sevilla - FC Barcelona; STEREO, 16:9
20:30 Piłka nożna - Barca TV - FC Sevilla - FC Barcelona; STEREO, 16:9
21:55 Piłka nożna - Barca TV; STEREO, 16:9
22:25 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Koszykówka kobiet - Euroliga: CCC Polkowice - Nadieżda Orenburg; STEREO, 16:9
01:10 Zakończenie dnia

TVS
5:35 Muzyczny poranek
6:35 Schlesien Journal
6:45 Przegląd prasy
7:00 Telezakupy
8:05 Bajkowa TVS
8:40 Muzyczny budzik
8:55 Mały koncert życzeń
9:55 Bajkowa TVS
10:40 Columbo
12:10 Skrzydła
12:45 Telezakupy
14:50 Przegląd prasy
15:00 Wypunktowani
15:35 Motour
16:10 Program kulinarny
16:40 Propozycje do szlagierowej listy
17:05 Cafe Silesia
17:40 Skrzydła
18:10 Propozycje do małej listy TVS
18:30 Bajkowa TVS
19:55 Propozycje do szlagierowej listy
20:20 Columbo
21:50 Skrzydła
22:20 Cafe Silesia
22:50 Columbo
0:20 Muzyczny wieczór
0:55 Emisja nocna

TV Republika
7:00 Polska na dzień dobry
9:00 Telezakupy
10:00 Republika na żywo - wiadomości
10:05 Telezakupy
10:20 Republika na żywo - wiadomości
10:45 Telezakupy
11:00 Republika na żywo - wiadomości
12:00 Republika na żywo - wiadomości
12:05 Telezakupy
12:20 Republika na żywo - wiadomości
12:45 Telezakupy
13:00 Republika na żywo - wiadomości
13:05 Telezakupy
13:20 Republika na żywo - wiadomości
13:45 Telezakupy
14:00 Republika na żywo - wiadomości
14:05 Telezakupy
14:20 Republika na żywo - wiadomości
14:45 Telezakupy
15:00 Republika na żywo - wiadomości
15:05 Telezakupy
15:20 Republika na żywo - wiadomości
15:45 Telezakupy
16:00 Republika po południu
16:10 Telezakupy
16:45 Telezakupy
17:00 Republika po południu
17:47 Blogosfera
17:56 Wolne głosy
18:38 Podsumowanie polityczne dnia
19:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
19:27 Sport w Republice
19:35 Prognoza pogody
19:42 Świat wieczorem
20:00 W punkt
20:22 Kulisy manipulacji - flesz
20:32 Bul głowy
21:10 Otwartym tekstem
22:10 Ekonomia raport
22:50 Suma dnia
23:28 Wolne głosy
0:12 Podsumowanie polityczne dnia
0:31 W punkt
0:56 Świat wieczorem
1:11 Bul głowy
1:48 Dzisiaj - serwis informacyjny
2:18 Sport w Republice
2:29 Prognoza pogody
2:37 Dokument w Republice
3:30 Otwartym tekstem
4:40 Suma dnia
5:16 Starcie cywilizacji
5:57 Za siódmą górą
6:16 Literatura na trzeźwo

RÚV
17.00 Last Tango in Halifax
17.50 Táknmálsfréttir
18.00 KrakkaRÚV
18.01 Nasza chwila
18.26 Iguana Krúttin
18.37 Danna miastem partnerskim Tiger
18.50 Aktualności dla dzieci
19.00 Aktualności
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Reflektor
20.05 Upiorny wygląd
20.35 Najlepszy w Brooklynie
21.00 Versailles
22.00 Tíufréttir
22.15 Pogoda Aktualności
22.25 Patrole policyjne
23.10 Walka z ciężkiej wody
23.55 Reflektor
00.20 Harmonogram programu

Stöð 2
07.00 Simpsonowie
07.25 Kalli królik i partnerzy
07.50 Tom i Jerry
08.10 The Middle
08.35 Ellen
09.15 Bold and the Beautiful
09.35 The Doctors
10.20 Jamie's 30 Minute Meals
10.45 The World's Strictest Parents
11.45 Marry Me
12.10 Sprinty reliefowe
12.35 Sąsiedzi
13.00 Almost Famous
15.05 I i 70 minut
15.45 The Detour
16.05 Tom i Jerry
16.30 Simpsonowie
16.55 Bold and the Beautiful
17.20 Sąsiedzi
17.45 Ellen
18.30 Kanał 2 Aktualności
18.55 Sport
19.05 Kanał 2 Aktualności
19.20 Jólastjarnan 2016
19.45 Masterchef USA
20.30 NCIS
21.15 The Blacklist
22.00 StartUp  
22.45 High Maintenance
23.15 Burmistrz
23.45 The Young Pope
00.30 Gåsmamman
01.15 Aquarius
02.00 Scary Movie 5
03.30 Almost Famous

Sjónvarp Símans
06.00 Muzyka Pepsi MAX
08.00 The Millers
08.20 Dr. Phil
09.00 The Biggest Loser
09.45 Muzyka Pepsi MAX
13.20 Dr. Phil
14.00 Odd Mom Out
14.20 Survivor
15.05 The Voice Ísland
16.35 The Tonight Show
17.15 The Late Late Show
17.55 Dr. Phil
18.35 Everybody Loves Raymond
19.00 King of Queens
19.25 How I Met Your Mother
19.50 Speechless
20.15 Girlfriends' Guide to Divorce
21.00 This is Us
21.45 MacGyver
22.30 The Tonight Show
23.10 The Late Late Show
23.50 24
00.35 Sex & the City
01.00 Law & Order. Special Victims Unit
01.45 Secrets and Lies
02.30 This is Us
03.15 MacGyver
04.00 The Tonight Show
04.40 The Late Late Show
05.20 Muzyka Pepsi MAX

Stöð 2 Sport
08.00 Dominos liga kobiet
09.40 Premier League
11.20 Masa
12.55 Liga Mistrzów - fréttaþáttur
13.20 Eliminacje MŚ w 2018 roku
15.15 Podział Dominos
16.55 Dominos Division Kobiety
18.35 Premier League World
19.05 Podział Dominos
21.10 NFL Gameday
21.40 NBA - Regular Season
23.35 Podział Dominos

Stöð 2 Sport 2
09.30 Premier League
11.15 Premier League
13.00 Premier League
14.40 Premier League
16.20 Premier League Review
17.15 Eliminacje MŚ w 2018 roku
19.00 NBA
20.45 Dzisiejszy koszykówki
22.30 Premier League World
23.00 NFL Gameday
23.30 Masa

Stöð 3
17.50 Mike & Molly
18.10 The League
18.40 New Girl
19.00 Modern Family
19.25 Fóstbræður
19.55 Sprinty reliefowe
20.20 Czy wiesz, kim jestem?
21.05 Supergirl
21.50 Gotham
22.35 Arrow
23.20 Klovn
23.45 Fóstbræður
00.15 Sprinty reliefowe
00.35 Czy wiesz, kim jestem?
01.20 NCIS. New Orleans
02.00 Supergirl
02.45 Muzyka

Bíóstöðin
11.00 Eat Pray Love
13.20 Beethoven's Treasure Tail
14.55 Earth to Echo
16.25 Eat Pray Love
18.45 Beethoven's Treasure Tail
20.20 Earth to Echo  
22.00 Get Hard
23.45 That Awkward Moment
01.20 Pride and Glory
03.30 Get Hard

Golfstöðin
08.00 Fatima Bint Mubarak Ladies Open
11.45 Ladies European Tour - Highlights
12.35 Turkish Airlines Open
15.05 Shriners Hospitals for Children Open
17.35 Inside The PGA Tour
18.00 OHL Classic
21.00 Champions Tour Highlights
21.55 Inside The PGA Tour
22.20 Golfing World
23.10 PGA Tour 2016 - Highlights

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.