FANDOM


TVP 1
06:30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia
07:35 Zwierzęta świata; Skalisty brzeg cz.2; film dok.prod.australijskiej [stereo]; powt.
08:05 Mapeciątka; serial anim. prod. angielskiej
08:35 Teleranek
09:00 Nowe przygody Pippi Pończoszanki cz.2; The New Adventures of Pippi Longstocking; 1988  film fab.prod.USA; reż: Ken Annakin; wyk: Tami Erin,Eileen Brennan
10:00 Tydzień
10:35 Marzenia do spełnienia; odc.18; serial prod. TVP
11:25 Od przedszkola do Opola; Hanna Banaszak; powt.
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny
12:25 Przyjaciele; program z udziałem niepełnosprawnych
13:00 Wiadomości
13:10 Dwadzieścia jeden; teleturniej [stereo]
13:40 Hrabia Monte Christo; cz.1/4; Le comte de Monte Cristo; 1998  serial prod.francuskiej [stereo]; reż: Josee Dayan; wyk: Gerard Depardieu,Ornella Muti,Jean Rochefort
15:25 Graj z Kuroniem
15:50 Bezpieczna Jedynka
16:15 Wybierz teledysk
16:40 Teleexpress
17:00 Lokatorzy; odc.73; serial TVP [stereo]
17:30 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; konkurs skoków narciarskich K-90
19:15 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Pieśń prosto z serca; A Song from the Heart; 2000  film fab.prod.USA; reż: Marcus Cole; wyk: Amy Grant,D.W.Moffett,Charles Siegel
21:35 Czas na dokument; Prawdziwe psy; odc.5; telenowela dok. [tylko dla dorosłych][stereo]
22:05 Uczta kinomana; Łowca jeleni; Deer Hunter; 1978  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Michael Cimino; wyk: Robert De Niro,John Cazale,John Savage
01:05 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; saneczkarstwo mężczyzn,hokej:Austria-Niemcy
01:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Salt Lake 2002 - transmisja; Hokej: Austria - Niemcy
04:45 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Film dla niesłyszących; Pogranicze w ogniu; odc.17/24; serial TVP
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.48; serial TVP; powt.
09:50 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje; łyżwy figurowe-pary sportowe,hokej
11:00 Nie tylko dla komandosów
11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.49 - Smak Bolonii i Ferrary
12:00 Moja macocha jest kosmitką; 1988  komedia prod. USA; reż: Richard Benjamin; wyk: Dan Aykroyd,Kim Basinger
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.392 - Nic się nie zgadza; telenowela TVP
15:00 Biesiada włoska; [stereo]
16:00 Na dobre i na złe; odc.90 Kibice; serial prod. TVP
17:00 Święta wojna; odc.92 - Mistrzostwa Fitness; serial TVP
17:30 7 dni świat
18:00 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Pod dachami Paryża; cz.3
19:55 Studio sport; Mecz towarzyski w piłkę nożną; Polska-Wyspy Owcze [w przerwie ok.20.50 Panorama]
22:00 Panorama
22:15 Sport-telegram
22:21 Pogoda
22:30 Boża podszewka; odc.9/15; serial TVP
23:25 Studio sport; Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake 2002 - relacje; skoki 90 m,łyżwy szybkie 3km,snowboard-kobiety,kombinacja norw. zjazd-mężczyźni
00:10 Królewskie polowanie na słońce; The Royal Hunt of the Sun; 1969  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Irving Lerner; wyk: Robert Shaw,Christopher Plummer,Nigel Davenport
02:05 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Disco Polo Live - magazyn muzyczny
07:00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
07:30 Jesteśmy - program religijny
08:00 Mumia Niania (12)
08:30 Batman - dwadzieścia lat później 2 (25)
09:00 Hugo
09:30 Power Rangers (164) - serial dla młodzieży
09:55 Disco Relax - magazyn muzyczny
11:00 Zwariowany Świat Malcolma (7) - serial komediowy USA 1999
11:30 Sabrina, nastoletnia czarownica 5 (110)
12:00 Chłopiec okrętowy - komedia USA
13:25 Largo (6) - serial sensac.
14:20 Benny Hill - serial kom. Wielka Brytania
14:50 Najzabawniejsze zwierzęta świata (15)
15:20 Niewiarygodne, ale prawdziwe 2 - serial dokumentalny
15.35 Fundacja Polsat
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:00 Rodzina zastępcza (88) - serial kom. Polska 2000
16:25 W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości - film sensacyjny
18:45 Informacje
19:00 Sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 V.I.P. 3 (46) - serial sensac.
20:00 Życiowa szansa - teleturniej
20:55 Zerwane więzi - talk show
21:30 Losowanie Lotto
21:55 Moja Antonia - dramat USA
23:45 Magazyn sportowy
01:25 Muzyka na BIS
03:55 Pożegnanie

TVN
06:30 Telesklep
08:00 Wodnikowe Wzgórze (19)
08:25 Animaniacy (63) - serial animowany
08:50 Odnaleźć mistrza - film obyczajowy USA
10:35 Na ostrzu - komedia obyczajowa USA
12:25 Droga do gwiazd
13:25 Agent - program rozrywkowy
14:40 Wyprawa do świata "Władcy Pierścieni"
15:00 Co za tydzień - magazyn
15:25 Dzień ojca - komedia USA 1997
17:15 Nauka jazdy - serial dokumentalny
17:45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
19:00 TVN Fakty
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:35 Extra Wizjer - magazyn
20:05 Milionerzy - teleturniej
20:45 Agent - program rozrywkowy
22:00 Pod napięciem - talk show
22:30 Nie do Wiary - magazyn
23:00 Noktowizjer - magazyn
00:05 Gia - dramat USA 1998
01:50 Nie straconego

TV Polonia
06:20 M jak miłość; odc. 23; serial TVP
07:10 Słowo na niedzielę
07:15 Spotkania z tradycją; Na muzyce w Wiśle; program Magdaleny Makaruk
07:45 Biografie; Poszukiwany Ryszard Kapuściński; film dok. Filipa Bajona
08:45 Uczmy się polskiego; Lekcja 22 - Dobrze, powtórzę
09:15 Niedzielne muzykowanie; Festiwal Muzyczny Łańcut 2001; J. S. Bach - Suita nr 3 D-dur
09:35 Niedzielne muzykowanie; J. S. Bach - V Koncert Brandenburski D-dur
10:00 Bajarz; odc. 11/13 - O Orfeuszu i Eurydyce; serial animowany dla dzieci
10:30 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Jan Ciszewski
11:00 Złotopolscy; odc. 356 - Zaginiona; telenowela TVP; powt.
11:25 Złotopolscy; odc. 357 - Rio boskie, Franek gapa; telenowela TVP; powt.
12:00 Anioł Pański
12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny
12:25 Madonny polskie; Beskidzka Królowa Polski; reportaż Jerzego Kołodziejczyka
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z kościoła św. Bartłomieja w Domaniewicach
14:00 Przeboje muzyki klasycznej; Astor Piazzola - El Tango
14:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak ferii
14:50 Cygański Teatr Muzyczny Terno cz.2; występ zespołu cygańskiego Terno
15:45 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
16:05 Biografie; Poszukiwany Ryszard Kapuściński; film dok. Filipa Bajona; powt.
17:00 Teleexpress
17:30 M jak miłość; odc. 23; serial TVP; powt.
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Kochamy polskie seriale; teleturniej
19:15 Dobranocka; Przygody Bolka i Lolka; odc. 3 - Poduszkowiec; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:50 Pogoda
19:52 Sport
20:00 VIP; 1991 film fab. prod. polskiej (111'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Wojciech Malajkat, Liza Machulska, Beata Tyszkiewicz, Tomasz Mędrzak, Jan Peszek
22:00 Panorama
22:15 Sport-telegram
22:22 Pogoda
22:25 Bezludna wyspa
23:15 Szansa na sukces; Robert Gawliński - "Wilki"
00:10 Graj z Kuroniem; odc. 6; powt.
00:40 M jak miłość; odc. 23; serial TVP; powt.
01:25 Przygody Bolka i Lolka; odc. 3 - Poduszkowiec; serial animowany dla dzieci; powt.
01:35 Wiadomości; powt.
01:55 Sport-telegram; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 356 - Zaginiona; telenowela TVP; powt.
02:25 Złotopolscy; odc. 357 - Rio boskie, Franek gapa; telenowela TVP; powt.
02:50 Wieczór z Jagielskim
03:30 VIP; 1991 film fab. prod. polskiej (111'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Wojciech Malajkat, Liza Machulska, Beata Tyszkiewicz, Tomasz Mędrzak, Jan Peszek; powt.
05:25 Graj z Kuroniem; odc. 6; powt.
06:00 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
7.00    Wyspa Noego - angielski film animowany dla młodych widzów
7.30    Tęczowy domek - serial dla dzieci
8.00    Magazyn Kościewski
8.20    Rodno zemia - magazyn kaszubski
8.45    Gdański Magazyn Sportowy 
9.00    Randall i duch Hopkirka - angielski serial /1974/
10.00    Dom czarodzieja - serial dla młodych widzów
10.30    Niefortunna czarownica - serial fabularny dla młodzieży
10.55    Angela Anakonda - serial prod. kanadyjskiej
11.30    Wojny, bitwy, żołnierze - angielski film dokumentalny
12.30    Dozwolone od lat 40 - czyli przeboje starszych nastolatków
13.00    Schody do niebios - magazyn katolicki
13.25    Co mnie gryzie /powt./
13.45    Panorama tygodnia
14.10    Motorsport - magazyn
14.30    Człowiek i przyroda - film dokumentalny
15.15    Klasztory polskie - film dokumentalny
15.50    Kino objazdowe
16.40    Turniej tenisowy KGHM.
18.00    Panorama, Pogoda
18.10    Kronika kulturalna
18.20    To jest temat - reportaż
18.35    Limuzyna Daimler-Benz - polski film fabularny, dramat, 1982. Reż. Filip Bajon
20.05    Polska Liga Koszykówki: śląsk Wrocław - Stal Ostrów
21.00    Wieczór ze sportem w TVG        
21.45    Panorama - wydanie wieczorne
22.00    Zakochana Cartier - komedia kryminalna prod. USA /1984/. Reż. Holcomb Rod. Wyst: Collins Joan, Hasselhoff David, Savalas Telly.
23.35    Małysz na bis
0.35    Zakończenie programu

TVP 3 Lublin
7.00 Wyspa Noego (4/13) - serial rysunkowy
7.30 Tęczowy domek (14/40) - serial rysunkowy
8.00 Nowina
8.05 Nawozowe ABC
8.20 Reporterzy TVP 3 zapraszają
9.00 Randall i duch Hopkirka - angielski serial fabularny
10.00 Szkoła mistrzów (3/26) - serial przygodowy
10.30 Niefortunna czarownica (18/26) - angielski serial przygodowy
10.55 Angela Anakonda (18/26) - serial przygodowy
11.20 Książki z górnej półki - książka tygodnia  
11.30 Wojny bitwy żołnierze (15/25) - angielski serial dokumentalny
12.30 Koncert życzeń
13.15 Dawniej i dziś
13.35 Dziedzictwo - magazyn katolicki
14.00 Z gruszki i z pietruszki - magazyn kulinarny
14.15 Muzyczne prezenty - magazyn muzyczny
14.30 Człowiek i przyroda (15/26) - australijski serial dokumentalny
15.20 Klasztory polskie - film dokumentalny
15.50 Serial fabularny
16.45 Gościniec - magazyn kulturalny
17.15 Program rozrywkowy
18.00 Panorama lubelska
18.20 To jest temat
18.35 Limuzyna Daimler-Benz - polski film fabularny
20.25 Polska Liga Koszykarzy: Śląsk Wrocław - Stal Ostrów
21.00 Magazyn sportowy
21.30 Panorama lubelska
21.45 Reporterzy TVP 3 zapraszają
22.00 Zakochana Cartier - amerykański film obyczajowy (1984)
23.35 Małysz na bis
00.35 Zakończenie programu

TVP 3 Łódż
07:00     Wyspa Noego (4) - serial dla młodych widzów.
07:35     Tęczowy domek (14) - serial animowany
08:00     Koncerty "Trójki" (powt.)
08:50     łodź 3 proponuje
09:00     święty (42) - serial fabularny
10:00     Kino familijne - Szkoła mistrzów (3) - serial fabularny
10:30     Niefortunna czarownica (18) - serial animowany
10:55     Angela Anakonda (18) - serial animowany
11:20     Książki z górnej półki - książka tygodnia
11:30     Wojny, bitwy, żołnierze (16) - serial dokumentalny
12:35     Moda jak pogoda (12)
12:45     Podaj cegłę (18)
13:15     Co słychać doktorku ? - magazy zdrowia I urody (18)
13:30     Małe conieco (17)
13:45     Reportaż (bawełniane pióro - powt.)
14:00     Depozyt wiary
14:30     Człowiek i przyroda (15) - serial dokumentalny
15:20     Klasztory polskie - Beata Szuszwedyk - Sadurska OTV łódź
15:55     Serial fabularny
16:45     Gościniec - magazyn kulturalny
17:15     Rozrywka
18:00     łwd
18:10     Wiadomości sportowe
18:20     łódź 3 proponuje
18:35     Limuzyna Daimler-Benz - film fabularny
20:05     Polskia Liga Koszykówki
21:00     Magazyn sportowy
21:25     Bywalec
21:40     Filmowa encyklopedia łodzi (powt.)
22:00     Zakochana Cartier - za zgodą rodziców - film fabularny
23:35     Małysz na bis
00:35     Program na jutro

TV Puls
07:00 Symbole polityczne
08:00 Terra X
09:00 Karolina i przyjaciele
09:30 HISTORIE BIBLIJNE
10:00 Inspekcja pana Anatola
11:30 Jak się robi
12:00 Anioł Pański
12:20 Buster Keaton - artysta niepowtarzalny
13:20 Polak, Katolik, Obywatel
13:50 Kuchnia
14:20 M Kwadrat
14:50 Kobiety mojego życia
15:45 Wizyta
16:15 Rytm serca
17:15 Zdarzyło się jutro
18:15 Strażnik Pierwszej Damy
20:00 Wydarzenia
20:20 Sport
20:23 Pogoda
20:25 Detektyw w sutannie
21:25 Piątka u Semki 2
22:00 Wizyta
22:30 Widzialne i Niewidzialne
23:00 Studio otwarte - Cybernetyki 7
00:00 Buster Keaton - artysta niepowtarzalny

TV 4
6.10 Rudzielec
6.40 Czarny Królewicz (powt.)
7.10 Garbus - film kostiumowy franc - wł. (powt.)
9.10 Rudzielec
9.40 Biały Kieł (powt.)
10.10 Ara urwis - film przygod. austral. (powt.)
12.00 KINOmaniaK
12.30 INFORmator prawny
12.45 INFORmator gospodarczy
13.00 A kuku
13.30 Obieżyświat Dr Witt
14.00 Pożegnanie z tatą - dramat obycz. kanad.-amer., 1997 (96 min)
16.00 Troje z piekła rodem (12) - serial sens. USA
16.50 Bill Cosby i straszne dzieciaki 3 (3) - serial kom. USA
17.20 Diabli nadali (1) - serial kom. USA
17.45 Dziennik i Informacje sportowe
18.05 Maggie Winters (2) - serial kom. USA
18.35 Niewiarygodne, ale prawdziwe 2 (9) - serial dok. (powt.)
19.30 Hoboczaki - serial anim.
20.00 Jak dostalem się na studia - kom. USA, 1989 (83 min)
21.45 Drogówka
22.15 Wokanda - program dok.
22.45 Supergol
23.20 Anioł ciemności 2 (22) - serial sens. USA
0.15 Złamana przysięga - film sens. hong., 1977 (93 min)
2.05 Super VIP - magazyn
2.35 Strefa P
3.10 Zakończenie programu

RTL 7
7:00 Teleshopping
8:30 Odjazdo- we kreskówki: Wilki morskie, Speed Racer, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj - filmy animowane
10:20 śmiej się razem z nami
10:45 Hotel - serial
11:35 Czynnik PSI 3 - serial
12:25 Ranczo - komedia
14:05 Zdumiewające zwierzęta 4 - film przyrodniczy
15:50 Odgłosy Nowe- go Jorku - komedia
17:20 Klaun - serial
18:10 Cobra - oddział spe- cjalny - serial
19:00 Bez fikcji: Mi- łość nie zna granic - film dokumen- talny
20:00 Ryzyko zawodowe - film sensacyjny
21:40 Zamknięta strefa - film SF
23:05 Skrywane pra- gnienia - film erotyczny
0:45 Cobra - oddział specjalny - serial
1:35 Ry- zyko zawodowe - film sensacyjny

Eurosport
3:00 Biegi narciarskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
5:00 Łyżwiarstwo szybkie: Salt Lake City
5:50 Hokej na lodzie: Niemcy - Słowenia - Salt Lake City (USA)
7:00 Wiadomości olimpijskie
7:30 Olympic Extra Large
8:00 Wiadomości olimpijskie
8:30 Olympic Extra Large
9:00 Łyżwiarstwo figurowe: Salt Lake City
11:00 Hokej na lodzie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
12:00 Narciarstwo: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
12:30 Wiadomości olimpijskie
13:00 Kombinacja norweska: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
14:45 Łyżwiarstwo figurowe: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
16:15 Wiadomości olimpijskie
16:45 Igrzyska Olimpijskie: Otwarcie igrzysk olimpijskich w Salt Lake City
17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki - finał (Mali) (LIVE)
19:00 Wiadomości
19:15 Kombinacja norweska: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
20:00 Skoki narciarskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
21:30 Narciarstwo alpejskie: Salt Lake City
23:00 Wiadomości
23:15 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki
1:00 Skoki narciarskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City
2:30 Narciarstwo alpejskie: Zimowe igrzyska olimpijskie w Salt Lake City

HBO
06:30 Siostra z innej planety
08:00 10 najbardziej ryzykownych zawodów 
09:00 Wielki niedźwiedź
10:45 Zatańcz ze mną 
12:40 Młodociani golfiarze
14:10 U2 Elevation Tour 2001
15:40 Cinema, cinema, odc. 6
16:10 Samolot dziadka
17:35 Na planie, odc. 5
18:05 Siostra z innej planety
19:30 Super tata
21:00 Męska gra
23:35 Przerwana lekcja muzyki
01:45 Trzynasty wojownik
03:30 Powrót agenta
05:15 10 najbardziej ryzykownych zawodów 

Ale Kino!
8.00 Czekam w Monte Carlo - film obyczajowy prod. polskiej 
9.35 Dokument: Magia kina - Powietrzne atrakcje 
10:00 Wszyscy mówią: kocham cię - musical prod. USA
11.10 Szkolne jasełka - komedia prod. angielskiej
12.45 Bez emocji - thriller prod. USA 
14.25 Dokument: Magia kina - Mechaniczni dublerzy 
14.55 Zwariowane wakacje - komedia prod. USA 
16.20 Wszystko dla niej - komedia prod. angielskiej 
17.55 Morituri - film wojenny prod. USA 
20.00 Wytraw- ne ale! Władca much - dramat prod. angielskiej, reż. Peter Brook 
21.30 Kobieta z sąsiedztwa - film obyczajowy prod. francuskiej 
23.15 Saint Jack - film obyczajowy prod. USA 
1.10 Zakończenie programu

Hallmark
7:00 Obcy w rodzinie
9:00 Królewna Śnieżka
11:00 Nazywają mnie Sirr
13:00 Dopiąć swego: Hi- storia Kerry Ellison
15:00 Katts i pies: Diamenty, Rodzin- ne nieporozumienia
16:00 Dr Quinn
17:00 Królew- na śnieżka
19:00 Dr Quinn
20:00 Jedyna prawdziwa miłość
22:00 Uwierz w siebie
0:00 Jedyna prawdziwa miłość
2:00 Katts i pies: Diamenty, Rodzin- ne nieporozumienia
3:00 Uwierz w siebie
5:00 Ciężka próba Billa Carneya

Polsat 2
7:00 Powitanie
7:05 Skawalker -- koncert
7:55 Klub Polsatu: Kukiz & Piersi
8:20 TV Market
8:30 Słoneczny koncert: Perfect & Lady Pank
9:30 Klub Polsatu: O.N.A
10:00 Muzyka polska
11:00 Robert Janowski -- koncert
11:30 Klub Polsatu: Myslovitz
12:00 Wehikuł
12:30 Kalambury dla dzieci
13:00 Pamiętnik nastolatki
14:00 Magazyn katolicki
14:30 4 x 4
15:00 Bal Mistrzów Sportu
16:10 Informacje
16:30 Kinomaniak
17:00 Przygody Leona H.
17:30 Komicy występuja w Polsacie
17:45 Dziennik
18:00 Na każdy temat
19:05 Informacje
19:30 Duża przerwa
20:00 Magazyn Teatru Otwartego
21:00 Komicy występują w Polsacie
21:15 Pokój na czarno
21:45 życie jak poker
23:15 Strefa P.
23:45 Przygody Leona H.
0:15 Na każdy temat
1:15 Informacje
1:30 Duża przerwa
2:00 Magazyn Teatru Otwartego
3:00 Pokój na czarno
3:30 życie jak poker

On
7:00 Posterunek na uboczu
8:30 łowcy duchów: Echo zza grobu
9:00 Wielka Brytania dzisiaj
9:30 Szybkie przewijanie
10:00 Zabawni ludzie
11:00 Focus--poznaj świat
11:30 Extraklasa
12:00 Podwodna Ameryka
12:30 Pionierzy
13:00 ROCK M.K.K., czyli Makakofonia
13:30 Podglądanie kamerą
14:00 Posterunek na uboczu
15:30 łowcy duchów
16:00 Wielka Brytania dzisiaj
16:30 Focus--poznaj świat
17:00 Extraklasa
17:30 Gillette
18:00 Podwodna Ameryka
19:00 Szybkie przewijanie
19:30 Zabawni ludzie
20:30 Droga do wolności
22:30 Posterunek na uboczu
0:00 łowcy duchów
0:30 Europejskie przegląd erotyczny
1:00 Syrenie fantazje
2:00 Ukryta kamera Playboya
2:30 Pończochy Gochy
3:00 Konrad Zdobywca

VIVA Polska
6:00 Pubudka z Vivą
9:00 Nowości VIVY
10:00 Top 100
11:00 VIVA Polska!
13:00 VIVA Hits
14:00 Nowe na Vivie
15:00 Hop Bęc
17:00 VIVA Hits
18:00 Gwiazdy na VIVIE: Enrique Iglesias
19:00 VIVA Hits
21:00 Hip-Hop
22:00 VIVA Rock
23:00 Club Rotation
0:00 VS: Felix da Housecat vs. Vlight.to
1:00 Nocny ekspres

MTV Polska
5:00 Non Stop Hits
7:00 Budzik MTV
10:00 MTV European Top 20
12:00 MTV News
12:10 Weekendy specjalne: Weekend z romantycznymi teledyskami
17:00 Loopa: Jennifer Lopez
17:30 MTV za kulisami: Pink "Get the Party Started"
18:00 Total Request
19:00 MTV News
19:10 Greatest Hits
21:00 MTV Live: Kella
22:00 MTV Unplugged: Seal
23:00 MTV Squad
0:00 alt.mtv
2:00 Night Videos

Hyper
20:00 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Klipy
20:15 Fresh air: Etherlords
20:30 Gamez! odc. 19
21:00 Replay odc. 2
21:15 Klipy
21:30 Gamez!: Sheep Dog and Wolf / Rayman M / Master Rally / Scare Island / Soul Reaver / Deadly Dozen odc. 18
22:00 Anime: Cybersix odc. 4
22:30 Klipy
22:45 Fresh air: Wolfenstein
23:00 Odjazdy nie zalecane odc. 14
23:30 Anime: Cybersix odc. 3

Discovery Channel
9:00 Planeta Oceanów, Fale i pływy 
9.55 Discovery dla dzieci, Kosmici
10:20 Discovery dla dzieci, łapy 
10.50 Na ratunek ogrodom, Projekt 
11.15 Wyczarowane z drewna, Zabawki 
11.45 Cy- berśmigłowiec 
12.40 Bilbo i spółka 
13.30 Prawdziwy świat Harry'ego Pottera 
14.25 Granice nauki, Bliź­ nięta--od poczęcia do narodzin 
15.15 Na diecie, Samoocena 
16.10 Zagadka niebios 
17.05 Wielkie ucieczki, Zwycięstwo nad Tyranią 
18.00 Łowca krokodyli, Dzi­ kie bezdroża Australii 
19.00 Na szlaku z Jeffem Corwinem, Królestwo Syjamu 
20.00 Wysypisko, Rakiety 
21.00 Walka z naturą, Jak prze- trwać trzęsienie ziemi 
22.00 Wielkie trzęsienia ziemi, Turcja 
23.00 Żywcem pogrzebani, Błotne lawiny
0:00 Cala prawda o impotencji 
1.00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, Płeć
1.30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, Obojnactwo
2.00 Ucieczka z celi śmierci
3.00 Zakończenie 

National Geographic
8:00 Psie profesje
8:30 Arktyczni piloci
9:00 Urodzeni mordercy: Miniaturowe drapieżniki
10:00 Strażnicy raju
11:00 Skrzydła nad Serengeti
12:00 Na pomoc wielorybom
13:00 Psie profesje
13:30 Arktyczni piloci
14:00 Urodzeni mordercy: Miniaturowe drapieżniki
15:00 Strażnicy raju
16:00 Skrzydła nad Serengeti
17:00 Na pomoc wielorybom
18:00 Strażnicy raju
19:00 Nauka i sport
20:00 Nauka i adidasy
21:00 Mój sąsiad--aligator
21:30 DNA małp
22:00 Najwspanialsze ławice
23:00 Okręty: Ogromne działa i torpedy
0:00 Mój sąsiad--aligator
0:30 DNA małp
1:00 Najwspanialsze ławice

Discovery Civilisation
09:00    W pogoni za słowem: Southend
09:25    Punkty zwrotne...: Bitwa o Anglię
09:55    Terra X: Pachnące związki
10:20    Łowcy duchów: Duchy z zamku Lesie
10:50    Wielkie powieści: Nędznicy
11:45    Piraci: Wiatr w żaglach
12:15    Niewidzialne miejsca: Świat wojny
13:10    Na ruinach wieży...: Przyszłość
14:05    Wielkie powieści: Nędznicy
15:00    W pogoni za słowem: Southend
15:25    Punkty zwrotne...: Bitwa o Anglię
15:55    Terra X: Pachnące związki
16:20    Łowcy duchów: Duchy z zamku Lesie
16:50    Wielkie powieści: Nędznicy
17:45    Piraci: Wiatr w żaglach
18:15    Niewidzialne miejsca: Świat wojny
19:10    Na ruinach wieży...: Przyszłość
20:05    Wielkie powieści: Nędznicy
21:00    W pogoni za słowem: Southend
21:25    Punkty zwrotne...: Bitwa o Anglię
21:55    Terra X: Pachnące związki
22:20    Łowcy duchów: Duchy z zamku Lesie
22:50    Wielkie powieści: Nędznicy
23:45    Piraci: Wiatr w żaglach
00:15    Niewidzialne miejsca: Świat wojny
01:10    Na ruinach wieży...: Przyszłość
02:05    Wielkie powieści: Nędznicy

Discovery Sci-Trek
09:00    Nowe odkrycia: Mówiące obrazy
09:55    Wynalazcy: Babić
10:20    Fenomeny pogody: Błyskawica
10:50    Zrozumieć Lód
11:45    Ultranauka: Dreszcze
12:15    Animatorzy
12:40    Animatorzy
13:10    Najlepsze samochody: Citroën
13:35    Połączenia: Niewidzialny obiekt
14:30    Magazyn Discover: Badanie tajemnic
15:00    Nowe odkrycia: Mówiące obrazy
15:55    Wynalazcy: Babić
16:20    Fenomeny pogody: Błyskawica
16:50    Zrozumieć Lód
17:45    Ultranauka: Dreszcze
18:15    Animatorzy
18:40    Animatorzy
19:10    Najlepsze samochody: Citroën
19:35    Połączenia: Niewidzialny obiekt
20:30    Magazyn Discover: Badanie tajemnic
21:00    Nowe odkrycia: Mówiące obrazy
21:55    Wynalazcy: Babić
22:20    Fenomeny pogody: Błyskawica
22:50    Zrozumieć Lód
23:45    Ultranauka: Dreszcze
00:15    Animatorzy
00:40    Animatorzy
01:10    Najlepsze samochody: Citroën
01:35    Połączenia: Niewidzialny obiekt
02:30    Magazyn Discover: Badanie tajemnic

Discovery Travel & Adventure
09:00    Podróże Nicka: Anakonda
09:25    Podróże Nicka: Żarłacz
09:55    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
10:20    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
10:50    Podróże z załogą...: Kipiące morze
11:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
12:15    Wielka wyprawa: Hiszpania
12:40    Wielka wyprawa: Hiszpania
13:10    Samotna planeta: Czechy i Polska
14:05    Niesamowite przygody
15:00    Podróże Nicka: Anakonda
15:25    Podróże Nicka: Żarłacz
15:55    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
16:20    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
16:50    Podróże z załogą...: Kipiące morze
17:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
18:15    Wielka wyprawa: Hiszpania
18:40    Wielka wyprawa: Hiszpania
19:10    Samotna planeta: Czechy i Polska
20:05    Niesamowite przygody
21:00    Podróże Nicka: Anakonda
21:25    Podróże Nicka: Żarłacz
21:55    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
22:20    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
22:50    Podróże z załogą...: Kipiące morze
23:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
00:15    Wielka wyprawa: Hiszpania
00:40    Wielka wyprawa: Hiszpania
01:10    Samotna planeta: Czechy i Polska
02:05    Niesamowite przygody

Reality TV
06.00    Na służbie (In The Line of Duty) (50 min.).
06.50    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.).
07.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
07.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Zawodowcy (The Professionals) (55 min.)
09.30    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.55    Niebezpieczna profesja (Dangerous Seas: Inside The US Coastquards) (50 min.)
10.45    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
11.05    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (25 min.)
11.30    Na służbie (In The Line of Duty) (50 min.).
12.20    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.).
12.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
13.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Zawodowcy (The Professionals) (55 min.)
15.00    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.25    Niebezpieczna profesja (Dangerous Seas: Inside The US Coastquards) (50 min.)
16.15    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
16.35    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (25 min.)
17.00    Wypadki samochodowe (Surviving the Moment of Impact) (50 min.).
17.50    Pogotowie ratunkowe (A & E) (30 min.).
18.20    Fabryka snów (Dream Factory) (25 min.)
18.45    Czerwony kosmos (Red Space) (55 min.)
19.40    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (55 min.).
20.35    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.)
21.00    Specjalny dokument: Zamki na piasku (Documentary Special: Castle in the Sand) (55 min.).
21.55    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
22.20    Network First (Network First) (55 min.).
23.15    Wypadki samochodowe (Surviving the Moment of Impact) (45 min.).
24.05    Pogotowie ratunkowe (A & E) (30 min.).
24.35    Fabryka snów (Dream Factory) (25 min.)
01.00    Czerwony kosmos (Red Space) (55 min.).
01.55    Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (55 min.).
02.50    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.)
03.15    Specjalny dokument: Zamki na piasku (Documentary Special: Castle in the Sand) (55 min.).
04.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
04.35    Network First (Network First) (55 min.). 

Polonia 1
6:30 Przyjaciele
6:55 Księga dżungli
7:20 Top Shop
12:10 Project UFO
13:15 Top Shop
19:00 Koszykówka kobiet: Euroliga
20:30 Pasja śpiewania (1)
21:50 Auto salon
22:20 Top Shop
0:00 Perfect club
0:20 Blok magazynów erotycznych

TV Niepokalanów II
9.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
9.10 Kalendarz liturgiczny
9.15 Różaniec - część chwalebna
9.40 Nowenna do NMP z Lourdes
10.00 Przygody Błękitnego Rycerzyka [10, 11, 12] - filmy rys.
10.30 Ojciec Święty w Sandomierzu - relacja z pielgrzymki do Polski
11.10 Gdzie narciarstwo, jest przyjemnością - reportaż
11.30 Stolice i metropolie świata - Chicago
12.00 Wielki Tydzień [4] - film fab.
13.05 Papież w Ziemi Świętej - rozmowa z prof. Janem Grosfeldem
13.25 Wisła - program krajoznawczy
13.40 Lumen 2000: Afrykańska tradycja i wiara chrześcijańska - magazyn
14.10 Łagiewnickie spotkanie z piosenką - program muzyczny
14.40 Tajemnice skarbców kościelnych
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Mistrz Paweł z Lewoczy - rep.
15.25 Świątynie drewniane: Kowalewo Opactwo - reportaż
15.40 Nowenna do NMP z Lourdes
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny
16.10 Katedra w Oliwie - film dok.
16.45 Na grani Tybetu - reportaż
11.05 Niech się Polska przyśni Tobie
17.15 Sanktuarium MB Tęskniącej - rep.
17.45 Jamajka, wyspa rajskiej szczęśliwości [1] - film dokumentalny
18.05 Magazyn Diecezji Warszawskiej i Warszawsko-Praskiej
18.30 Łódź św. Wojciecha - reportaż
19.00 Tydzień W Kościele
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka [13] - filmy rysunkowe dla dzieci
19.50 Całun Turyński - prog. public.
20.25 Galeria Lanckorońskich - reportaż
20.35 Różaniec - część chwalebna
21.00 Ąpel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny
21.15 Nowenna do NMP z Lourdes
21.35 Oblicza Izraela [31]: Jerozolima
22.05 Pasja - felieton
22.15 Odkrywamy planetę Ziemię

WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.50 Bajki
09.00 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Muzyka z WTK
12.00 Motomania - magazyn motoryzacyjny
12.20 Sekrety kobiety - reportaż
12.40 Czas na reportaż
13.00 Z planu filmowego
13.30 Na pełnym morzu (12) - serial obyczajowy produkcji szwedzkiej, 1992
14.30 Program lokalny
15.00 Studio Sport
16.30 Program lokalny
17.00 Artur i mamuśka (5) - serial komediowy, Australia 1987
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Scena - magazyn kulturalny
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Wyprawy kulinarne - magazyn
19.25 K2 - konkurs muzyczny 
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 Alfred Hitchcock przedstawia: Tajny agent - thriller, 1936 r. 
22.00 Program lokalny
22.30 Arena - magazyn sportowy
22.55 Wyprawy kulinarne - magazyn
23.15 K2 - konkurs muzyczny 
23.35 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.