FANDOM


TVP 1
06:00 Warto kochać odc. 11; serial TVP
06:45 Receptury klasztorne - odc. 12 Kwasek mogileński (dawne Opactwo Benedyktyńskie); magazyn
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:35 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Byli sobie odkrywcy odc.18 - Humboldt; serial animowany kraj prod.Francja (1997)
08:40 Lippy&Messy
08:45 Kadra 2012; magazyn
09:05 Ziarno ; magazyn
09:30 Ferie z 5 - 10 - 15
10:00 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - wydanie feryjne; magazyn
10:05 Sześć dni strusia; film fabularny kraj prod.Polska (2000)
11:50 Kuchnia z Okrasą - Sałatkowa pokusa
12:15 Zwierzęta świata - Słonica Echo: ostatni rozdział? cz. 2/2 - (txt str. 777); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
12:45 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
13:00 Wiadomości
13:10 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
13:25 Od przedszkola do Opola - Agnieszka Matysiak
14:00 Przygoda z piosenką; komedia kraj prod.Polska (1969)
15:40 Opole 2006 na bis - "Świat w obłokach" - przeboje Marka Grechuty; koncert
16:20 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen
17:20 Teleexpress
17:40 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen
18:30 Sąsiedzi - Dobra żona; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Kaczor Donald przedstawia; serial animowany kraj prod.USA (1983)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Szósty Zmysł - (txt str. 777) kraj prod.USA (1999)
22:10 Orzeł s. III odc. 2; serial kryminalny kraj prod.Dania, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Islandia (2005)
23:20 Męska rzecz... - Żyjąc w strachu; film fabularny kraj prod.USA (2006)
00:55 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 odc.1; serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:35 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 odc.2; serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
02:15 Zwycięzca - Rafał Blechacz - Laureat I Nagrody XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina (.); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja, Niemcy (2005)
03:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:40 Dwójka Dzieciom - Przygody Kota Filemona-Dziura w płocie
06:50 Smak Europy
07:05 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:30 Złotopolscy odc. 830 - Marcysia się odmieniła; telenowela TVP
08:00 M jak miłość odc. 468; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym: Pogoda o godz. 9:15,10:15 i 10:44, Panorama o godz. 9:45 i 10:40
10:45 Mały człowiek odc. 3 - Mówienie - (txt str. 777); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:40 Na dobre i na złe - odc. 281 Doktor śmierć; serial TVP
12:30 Dubidu; quiz muzyczny
13:25 Niesforne aniołki s.II odc.10; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Familiada - (txt str. 777); teleturniej
14:30 Złotopolscy odc. 832 - Dwie łazienki; telenowela TVP
15:00 Cyrk moskiewski; widowisko cyrkowe kraj prod.Włochy (2005)
15:45 Święta wojna - Ostaniec
16:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 38; serial komediowy TVP
16:45 Podróże z żartem - Kenia ; program rozrywkowy
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc. 44 - (txt str. 777); serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:15 Ja cię kocham, a ty śpisz - (txt str. 777); komedia romantyczna kraj prod.USA (1995)
21:00 Kabaretowa Scena Dwójki Kabaret Ani Mru Mru  "Premiery, prapremiery i prawie premiery" ; widowisko
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Mocne Kino - Nie patrz w dół; dramat kraj prod.USA (1997)
00:10 Łuk Erosa; film fabularny kraj prod.Polska (1987)
01:55 Sędziowie z Queens odc. 6/13; serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:35 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:40 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:30 Uwierz w dokument odc. 58; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Telenowyny; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Sobota, jaks się pa...trzy!
08:00 Co to jest?
08:20 Narciarski weekend
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Cukierenka dziadka Benka
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Łowcy miodu cz. I; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); reż.:Riko Hiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Łowcy miodu cz. II; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); reż.:Riko Hiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto-Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis sportowy; STEREO
14:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Uwierz w dokument odc. 59; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Niepokonani - Bogdan Dąsal; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:15 TVP Kultura - Recenzje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Gramy dla was
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Wiadomości sportowe
18:20 W regionie
18:25 Fajniste fafloki
19:05 Po bandzie
19:30 Szanty
20:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności
21:50 Pogoda
21:55 Wiadomości sportowe
22:05 Sobotni magazyn sportowy
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Uwierz w dokument; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Studio Świat; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:20 Pogoda; STEREO
01:25 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
6:35 Graczykowie, czyli Buła i spóła - serial komediowy
7:35 Tutenstein - serial animowany
8:05 Hugo - program dla dzieci
8:35 Cudowne lata - serial obyczajowy
9:05 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - serial przygodowy
10:05 Rodzina zastępcza plus - serial komediowy
11:05 Pinokio - musical
12:45 Czarodziejki - serial obyczajowy
13:45 Dom nie do poznania - reality show
14:45 'Hell's Kitchen' od kuchni - reality show
15:45 Eureko, ja to wiem! - teleturniej
16:45 Sheena - serial przygodowy
17:45 Rodzina nie do poznania - reality show
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Grasz czy nie grasz - teleturniej
20:30 Skok - dramat kryminalny
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:55 Daredevil - film sensacyjny
1:00 Boks Walka o tytuł młodzieżowego mistrza świata organizacji WBC - waga junior ciężka: Paweł Kołodziej - Armen Azizian
2:00 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy

TVN
05:30     Uwaga! - magazyn reporterów
05:50     Telesklep
06:15     Telesklep
07:55     Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
08:30     Dzień dobry TVN - magazyn
10:30     Superniania: Rodzina państwa Zimna-Opatów - reality show
11:25     Sopot Festival 2006: Koncert na molo - koncert
12:25     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 755-758 Polska 2003
14:05     Święty Walenty rozdaje prezenty! - konkurs interaktywny
14:10     Maraton uśmiechu: Henryk Sawka, Tomasz Jachimek, Wojciech Ziemiński - program rozrywkowy
14:40     Magiel towarzyski - program rozrywkowy
15:10     Pokojowe rewolucje - magazyn
15:40     Siłacze - program rozrywkowy
16:50     Pascal: po prostu gotuj: Wyszukane z kuchni włoskiej - magazyn kulinarny
17:25     Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
19:00     Fakty
19:25     Sport - program informacyjny
19:35     Pogoda
19:45     Uwaga! - magazyn reporterów
20:05     Niania: Nie pamiętam mamy - serial komediowy odc. 28 reż. Jurek Bogajewicz, Polska 2005
20:40     Kryminalni: Gra - serial kryminalny odc. 56 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
21:45     Uwaga, faceci! - serial obyczajowy odc. 1/22 USA 2006
22:45     Zapłata - thriller SF reż. John Woo, wyk. Ben Affleck, Aaron Eckhart, Uma Thurman, Paul Giamatti USA 2003
01:05     Ukryty - horror reż. Michael Haneke, wyk. Daniel Auteuil, Juliette Binoche, Maurice Bénichou, Annie Girardot Francja/Austria/Niemcy/Włochy 2005
02:50     Telesklep
03:10     Uwaga! - magazyn reporterów
03:30     Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.55 Gram.tv - mag. komputerowy
06.20 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.45 V-max - mag. motoryzacyjny
07.10 Pokemon (246, 247) - serial animowany
08.00 Na topie - wywiad z...
08.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
09.00 Express do fortuny - program interaktywny
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Gram.tv - mag. komputerowy
10.50 Sztukateria - magazyn kulturalny
11.30 V-max - mag. motoryzacyjny
12.00 Ja się zastrzelę (2) - serial
12.30 Transylvania 6-5000 - komedia, Jugosławia/USA 1985
14.30 Pracująca dziewczyna - serial komediowy
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle - PZU AZS Olsztyn
17.00 Buffy - postrach wampirów (20) - serial SF
18.00 Brit Awards 2006
19.05 Kinomaniak - mag. filmowy
19.35 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Strażnik Teksasu (113)
21.05 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (19) - serial
22.10 Kuba Wojewódzki - talk show
23.10 Klub Filmowy Extra: Chuck Buck - komediodr.,  USA 2000
01.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.45 Brit Awards 2006
02.30 Express do fortuny
03.45 Drogówka - magazyn
04.05 Sztukateria - mag. kulturalny
04.30 Zakończenie programu

TVN 7
06:05 Na osi
06:35 Telesklep
08:35 We dwoje - rozrywka
09:55 Jimmy Neutron mały geniusz - film animowany, USA 2001
11:20 Był tu Salvaje - western, USA 1968
13:30 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
13:40 Siostrzyczki 3 (1/24) - serial komediowy, USA 2004
14:10 Siostrzyczki 3 (2/24) - serial komediowy, USA 2004
14:40 Na osi
15:15 Moja krew - rozrywka
16:15 Łowcy koszmarów (3/19) - serial sf, USA 2001
17:10 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
17:15 Opowieść z Los Angeles - komedia, USA 1991
19:10 Kochane kłopoty 6 (7) - serial obyczajowy, USA 2005
20:10 Rozwiązanie ekstremalne - film sensacyjny, USA 1987
22:20 Gra o miłość - film obyczajowy, USA 1999
01:10 Dowody zbrodni 2 (5/23) - serial kryminalny, USA 2004
02:00 Święty Walenty rozdaje prezenty! - teleturniej interaktywny
02:05 Nocne igraszki - rozrywka

TV Polonia
06:00 Plebania odc. 614; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Plebania - odc. 615; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 616; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 617; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 618; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:35 Święta wojna - Hanys airlines; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiezdny Pirat odc. 2/7 - Żywodąb   ; serial; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 To jest temat - Lekarska szychta; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Dwie strony medalu odc. 14; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Co tu jest grane?; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak winnych gęsi; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 3; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe odc. 270 - Słoneczny pacjent; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Na Łyczaków gdy wyliziesz...; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - W krainie jaskiń i wąwozów.; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Teleexpress
17:45 Ojczyzna polszczyzna - W Vancouver i na Błoniach; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Tam gdzie jesteśmy - Polskie losy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:30 M jak miłość odc. 422; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona-Kulfoniaste safari; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Dobranocka - Bardzo przygodowe podróże Kulfona-Na tropie tajemnicy piramid; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Weryfikacja; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1986); reż.:Mirosław Gronowski; wyk.:Marek Kondrat, Jan Englert, Gustaw Holoubek, Maria Pakulnis, Dorota Pomykała, Iwona Głębicka; Dla małoletnich od lat 16
21:45 Wieczór z Hanną Banaszak "Miłość Ci wszystko wyznaczy"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Dubidu; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość odc. 422; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona-Kulfoniaste safari; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Dobranocka za oceanem - Bardzo przygodowe podróże Kulfona-Na tropie tajemnicy piramid; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Weryfikacja; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1986); reż.:Mirosław Gronowski; wyk.:Marek Kondrat, Jan Englert, Gustaw Holoubek, Maria Pakulnis, Dorota Pomykała, Iwona Głębicka; Dla małoletnich od lat 16
03:30 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak winnych gęsi ; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 3; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Tam gdzie jesteśmy - Polskie losy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:00 Dwie strony medalu odc. 14; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Co tu jest grane?; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

TVP Kultura
09:05 Ognisty ptak; widowisko muzyczno-baletowe kraj prod.Kanada (2003); reż.:Barbara Willis Sweete; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Galeria malarstwa polskiego - Przyjazd karetki pocztowej do miasteczka; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Klasyka filmowa - Andriej Rublow; film biograficzny kraj prod.ZSRR (1969); reż.:Andriej Tarkowski; wyk.:Anatolij Sołonicyn, Iwan Łapikow, Nikołaj Grinko, Irma Rausz, Nikołaj Siergiejew; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Galeria malarstwa polskiego - W Altanie - Aleksandra Gierymskiego; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Parada; film dokumentalny kraj prod.Francja, Szwecja (1974); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Karl Kossmayer, Pierre Bramma, Michele Brabo; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kino lektur szkolnych - Zbrodnia i kara; dramat kraj prod.USA (1935); reż.:Josef von Sternberg; wyk.:Marian Marsh, Robert Allen, Nana Bryant, Peter Lorre, Elisabeth Risdon, Edward Arnold; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Hurricane Festival 2005 - Beatsteaks; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Polski kabaret literacki cz.1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Ludwik Sempoliński o początkach kabaretu w Polsce; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Korzenie kultury - Polski kabaret literacki cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Figliki; film dokumentalny kraj prod.Polska (1958); Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Korzenie kultury - Polski kabaret literacki cz.3; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Co to za miasto; widowisko kraj prod.Polska (1970); reż.:Kazimierz Krukowski; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:30 Panorama kina światowego - Historie miłosne; dramat kraj prod.Polska (1997); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Katarzyna Figura, Dominika Ostałowska, Irina Ałfiorowa, Karolina Ostrożna, Teresa Sawicka, Jerzy Nowak, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Więcej niż fikcja - Moja amerykańska rodzina; film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2004); reż.:Jerzy Śladkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Strefa - Poza Kontrolą - wydanie specjalne; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Strefa - Poznań Jazz Fair '98 - World Saxophone Quartet; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:20 Kino nocne - Hamlet; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1969); reż.:Tony Richardson; wyk.:Nicol Williamson, Marianne Faithfull, Judy Partiff, Mark Dignam, Michael Pennington; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie programu

Tele 5
07:00 Prognoza pogody - program/pogoda
07:05 Telezakupy - program/Telezakupy
09:15 Voltron - trzeci wymiar - film/animowany USA 1998 (odc. 19)
09:40 Prognoza pogody - program/pogoda
09:50 Conan - serial/przygodowy USA/Niemcy 1997 (odc. 3)
10:50 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 1)
11:45 Akademia fitness i kulturystyki - program/sportowy
12:15 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 29)
12:45 Buon Appetito! - program/kulinarny
13:20 Błękitna płetwa - film/dramat Australia 1978
15:10 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000
16:05 Prognoza pogody - program/pogoda
16:15 Śniadanie do łóżka - film/komedia romantyczna USA 1992
18:00 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 1)
19:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 25)
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Wielki luz - film/dramat kryminalny USA 1987
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Opętany - film/thriller Kanada 1995
23:50 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 76)
00:50 Erotyczne zwierzenia - film/erotyczny USA 2002
02:30 Rybia nocka - program/inne

TVP Sport
09:00 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 MŚ w biathlonie - Anterselva
12:15 MŚ w narciarstwie alpejskim - Aare
14:05 MŚ w biathlonie - Anterselva
15:10 MŚ w łyżwiarstwie szybkim - Heerenveen
16:00 Grand Prix Polski w pływaniu - Warszawa
17:30 MŚ w łyżwiarstwie szybkim - Heerenveen
18:30 Polska Liga Hokejowa -  Turniej EIHC: Polska - Chorwacja
21:00 Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Vive Kielce - Olimpia Piekary Śląskie
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Droga do Pekinu - odc.  5; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Puchar Świata w skokach narciarskich - Willingen
00:35 Zakończenie dnia

Canal +
07:00     Minisport+ - newsy sportowe     
07:10     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
07:30     Zbrodniarz i panna - film kryminalny     
09:00     Smokiem i mieczem - film przygodowy     
10:40     Podróż przed¶lubna - komedia romantyczna     
12:30     Aktualno¶ci filmowe - magazyn filmowy     
13:05     Nie w naszym imieniu - film dokumentalny     
14:05     Premiera Geldof w Afryce - serial dokumentalny odc. 2     
14:40     Strażnik Teksasu - Próba ognia - film sensacyjny     
16:15     Marsz pingwinów - film dokumentalny     
17:45     Siostry - komedia     
20:00     Premiera 40-letni prawiczek - komedia romantyczna     
22:00     Komornik - dramat obyczajowy     
23:40     Zej¶cie - horror     
01:25     Transporter 2 - thriller     
02:50     Żółtodzioby - komedia     
04:10     Złe wychowanie - dramat obyczajowy     
05:55     Milionerzy - film familijny 

BBC Prime
06:10     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
06:30     Tikkabilla - program dla dzieci     
07:00     Roztańczone Beebies - program dla dzieci     
07:15     Tweenies - program dla dzieci     
07:35     Balamory - program dla dzieci     
07:55     Teletubisie - serial animowany     
08:20     Fimbles - program dla dzieci     
08:40     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
09:00     Forsa na strychu - program hobbystyczny     
09:30     Ucieczka na wie¶ - magazyn poradnikowy     
10:30     Z pędzlem i drabin± w ogrodzie - program poradnikowy     
11:00     EastEnders - serial komediowy     
12:00     Celebrity Mastermind - teleturniej     
12:30     Najsłabsze ogniwo - teleturniej     
14:00     Pod niebem Szkocji - serial obyczajowy     
15:00     Piratki - serial obyczajowy     
16:00     Dzikie zwierzęta - serial dokumentalny     
17:00     Dzika przyroda: Australazja - program przyrodniczy     
18:00     EastEnders - serial komediowy     
19:00     W co się nie ubierać? - magazyn poradnikowy     
20:00     Targowisko antyków - magazyn dla kolekcjonerów     
20:50     Marion i Geoff - serial komediowy     
21:00     Alan Partridge to ja - program rozrywkowy     
22:30     Liga dżentelmenów - serial komediowy     
00:00     EastEnders - serial komediowy     
01:00     Alan Partridge to ja - program rozrywkowy     
02:30     Liga dżentelmenów - serial komediowy     
04:00     Dzika przyroda: Australazja - program przyrodniczy     
05:00     Z pędzlem i drabin± w ogrodzie - program poradnikowy     
05:30     Balamory - program dla dzieci     
05:50     Tweenies - program dla dzieci 

Zone Club
06:00     Szkoła tańca Jilliny - szkoła tańca odc. 7     
06:25     Pulse Yoga - magazyn fitness odc. 1     
06:55     Alternatywne style życia - magazyn odc. 16     
07:25     Superdieta - magazyn odc. 1     
07:55     Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 12     
08:45     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 9     
09:10     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 10     
09:35     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 11     
10:00     Mama na pełny etat - serial dokumentalny odc. 5     
10:30     Poradnik Tanyi Byron - poradnik psychologiczny dla rodziców odc. 19     
11:30     Dzień narodzin - magazyn odc. 14     
12:00     Ekstremalne metamorfozy - Wielka Brytania - magazyn odc. 2     
12:55     E-miło¶ć - magazyn odc. 7     
13:25     E-miło¶ć - magazyn odc. 8     
13:55     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 5     
14:20     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 6     
14:45     E-miło¶ć - magazyn odc. 9     
15:10     E-miło¶ć - magazyn odc. 10     
15:35     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 7     
16:00     Randka na czas - program rozrywkowy odc. 8     
16:30     E-miło¶ć - magazyn odc. 11     
17:00     Przez żoł±dek do zdrowia - magazyn kulinarny odc. 3     
17:30     Przez żoł±dek do zdrowia - magazyn kulinarny odc. 4     
18:00     On jest kobiet± - reality show odc. 1     
19:00     Samotno¶ć w Atlancie - serial dokumentalny odc. 3     
20:00     Samotno¶ć w Atlancie - serial dokumentalny odc. 4     
21:00     Uwodzicielki z Miami - reality show odc. 1     
22:00     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 138     
22:50     Nawiedzone miejsca - magazyn popularnonaukowy odc. 8     
23:40     Porozmawiajmy o seksie - magazyn poradnikowy odc. 34     
00:35     Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 138     
01:20     Porozmawiajmy o seksie - magazyn poradnikowy odc. 34     
02:05     Dzień narodzin - magazyn odc. 14     
02:30     Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 63     
03:00     Modny ¶wiat - magazyn poradnikowy odc. 707     
03:30     MężczyĽni o sobie: Praca po godzinach - program rozrywkowy odc. 6     
04:00     Panna młoda - księżniczka czy potwór - reality show odc. 3     
05:00     Dzień narodzin - magazyn odc. 14     
05:30     E-miło¶ć - magazyn odc. 31

CNN
06:00     World News - program informacyjny     
06:30     World Report - program informacyjny     
07:00     World News - program informacyjny     
07:30     World Business This Week - magazyn ekonomiczny     
08:00     NEWS SPECIAL     
09:00     World News - program informacyjny     
09:30     CNN Business Traveler - magazyn ekonomiczny     
10:00     World News - program informacyjny     
10:30     World Sport - program informacyjny     
11:00     Larry King - wywiad     
12:00     World News - program informacyjny     
12:30     World Sport - program informacyjny     
13:00     World News - program informacyjny     
13:30     REVEALED     
14:00     World News - program informacyjny     
14:30     World Sport - program informacyjny     
15:00     World News - program informacyjny     
15:30     CNN Business Traveler - magazyn ekonomiczny     
16:00     NEWS SPECIAL     
17:00     International Correspondents - program informacyjny     
17:30     The Daily Show - program informacyjny     
18:00     World News - program informacyjny     
18:30     Inside Africa - magazyn informacyjny     
19:00     World News - program informacyjny     
19:30     REVEALED     
20:00     World News - program informacyjny     
20:30     CNN Business Traveler - magazyn ekonomiczny     
21:00     NEWS SPECIAL     
22:00     World News - program informacyjny     
22:30     World Sport - program informacyjny     
23:00     World News - program informacyjny     
23:30     The Daily Show - program informacyjny     
00:00     World News - program informacyjny     
00:30     World Sport - program informacyjny     
01:00     World News - program informacyjny     
01:30     Inside Africa - magazyn informacyjny     
02:00     World News - program informacyjny     
02:30     TALKASIA     
03:00     Larry King Weekend - wywiad     
04:00     THIS WEEK AT WAR     
05:00     World News - program informacyjny     
05:30     World Sport - program informacyjny 

HBO 2
06:30     Zaborcza miło¶ć - thriller     
08:05     Omagh - dramat obyczajowy     
09:50     Moje matki - dramat obyczajowy     
11:35     Obraz syna - dramat obyczajowy     
13:10     Moje wielkie kanadyjskie wesele - komedia     
14:40     Ojczym panny młodej - komedia romantyczna     
16:15     Miss agent - komedia sensacyjna     
18:05     Miss agent 2: Uzbrojona i urocza - komedia sensacyjna     
20:00     Trzymaj się z daleka - thriller     
21:35     Anonimowi Krwiopijcy - komedia     
23:05     Deadwood 3 - serial obyczajowy odc. 2     
00:00     Lazurowy dynamit - komedia     
01:40     Przerwana cisza - thriller     
03:20     ¦l±ski interes - film dokumentalny     
04:20     W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota - komedia     
05:45     Zobacz w HBO - magazyn filmowy 

TV Puls
06:30     Program religijny     
07:00     Wolno¶ć Słowa - program religijny     
07:25     Telezakupy     
08:25     Whistler: Oblicza miło¶ci - serial sensacyjny odc. 9     
09:20     Pożegnanie króla - film wojenny     
11:30     Sekrety archeologii: Droga do El Dorado - serial dokumentalny odc. 10     
12:10     Magazyn przyrodniczy     
12:30     Helen West. Czyste sumienie - dramat kryminalny     
14:30     Miasta ¶wiata: Wenecja - cykl dokumentalny odc. 7     
15:15     Bilard Grand Prix Polski w pool bilardzie w Mikołowie     
16:40     Samson i Sally - film animowany     
18:00     Whistler: Kryzys - serial sensacyjny odc. 11     
19:00     Prawnicy z Centre Street: Bracia - serial kryminalny odc. 4     
20:00     Ja, Klaudiusz: Królowa niebios - serial historyczny odc. 6     
21:10     Sophie - młodsza siostra Sissi - dramat historyczny odc. 2-ost.     
23:00     Wolno¶ć Słowa - program religijny     
23:30     Whistler: Kryzys - serial sensacyjny odc. 11     
00:20     Prawnicy z Centre Street: Bracia - serial kryminalny odc. 4     
01:10     Kl±twa Doliny Węży - film przygodowy     
03:00     Zachować dla przyszło¶ci: Malezja i Laos - serial dokumentalny     
03:30     Żebro Adama - program publicystyczny     
05:55     Kiedy ranne wstaj± zorze

Zone Reality
06:00     Plażowy patrol - serial dokumentalny     
06:25     Plażowy patrol - serial dokumentalny     
06:50     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
07:15     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
07:40     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
08:05     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
08:30     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
08:55     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
09:25     Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny     
09:50     Zoo - serial dokumentalny     
10:15     Karty chorobowe - serial dokumentalny     
10:40     Plażowy patrol - serial dokumentalny     
11:05     Plażowy patrol - serial dokumentalny     
11:30     Uzdrowisko wstydliwych dolegliwo¶ci - serial dokumentalny     
12:20     Waga w dół - serial dokumentalny     
12:45     Waga w dół - serial dokumentalny     
13:10     Walki w klatce - serial dokumentalny     
13:35     Kobieca pię¶ć - serial dokumentalny     
14:00     Nadchodzi pomoc - serial dokumentalny     
14:50     Katastrofy stulecia - serial dokumentalny     
15:40     Zoo - serial dokumentalny     
16:10     Wielka gra - serial dokumentalny     
16:35     Wielka gra - serial dokumentalny     
17:00     Zuchwałe kradzieże - serial dokumentalny     
17:30     Zuchwałe kradzieże - serial dokumentalny     
18:00     Policjanci z Reno - serial dokumentalny     
19:00     Policjanci z Honolulu - serial dokumentalny     
19:30     Zbrodnie w afekcie - serial dokumentalny     
20:00     Policjantki - serial dokumentalny     
21:00     Prawdziwe Miami Vice - serial dokumentalny     
21:30     Policjanci z Nowego Orleanu - serial dokumentalny     
22:30     Medycyna s±dowa - serial dokumentalny     
23:00     Medycyna s±dowa - serial dokumentalny     
23:30     Policja w akcji - serial dokumentalny     
00:25     Zuchwałe kradzieże - serial dokumentalny     
00:50     Zuchwałe kradzieże - serial dokumentalny     
01:15     Policjanci z Honolulu - serial dokumentalny     
01:40     Zbrodnie w afekcie - serial dokumentalny     
02:05     Policjantki - serial dokumentalny     
02:55     Prawdziwe Miami Vice - serial dokumentalny     
03:20     Nadchodzi pomoc - serial dokumentalny     
04:10     Katastrofy stulecia - serial dokumentalny     
05:00     Cisza przed burz± - serial dokumentalny 

TVN Style
06:00     WF - ćwicz razem z nami     
07:00     Przegl±darka - ciekawostki ze ¶wiata     
07:15     Telewizja od kuchni - odwiedzamy plany programów TVN     
07:45     Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy     
08:15     I Ty możesz mieć Superdziecko - magazyn poradnikowy     
08:45     Przytulaki - program dla dzieci     
08:50     Przytulaki - program dla dzieci     
08:55     Przytulaki - program dla dzieci     
09:00     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
10:00     Mamo, już jestem - cykl dla młodych mam     
10:30     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
11:00     B±dĽ zdrowa - magazyn medyczny     
11:30     Notes kulinarny - magazyn     
12:00     Zaklinacze wnętrz - magazyn poradnikowy     
12:30     Martha Stewart Living - kuchnia - magazyn poradnikowy     
13:00     Kto tu TERAZ rz±dzi? - reality show     
13:30     Salon piękno¶ci - magazyn poradnikowy     
14:00     Miasto kobiet: ¦wiadek koronny - magazyn     
14:30     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
15:00     Biografie: Dom Versace - portrety kobiet XX wieku     
16:00     Przegl±darka - ciekawostki ze ¶wiata     
16:15     Notes kulinarny - magazyn     
16:45     101 największych metamorfoz - magazyn     
17:45     Telewizja od kuchni - odwiedzamy plany programów TVN     
18:15     Magiel towarzyski - program rozrywkowy     
18:45     I Ty możesz mieć Superdziecko - magazyn poradnikowy     
19:15     Salon piękno¶ci - magazyn poradnikowy     
19:45     Zaklinacze wnętrz - magazyn poradnikowy     
20:15     Lekcja stylu - magazyn poradnikowy     
20:45     B±dĽ zdrowa - magazyn medyczny     
21:15     Przegl±darka - ciekawostki ze ¶wiata     
21:30     Magiel towarzyski - program rozrywkowy     
22:00     Jak się nie ubierać? - serial dokumentalny     
23:00     Miasto kobiet - the best of... - magazyn     
00:00     101 największych metamorfoz - magazyn     
01:00     Biografie: Dom Versace - portrety kobiet XX wieku     
01:50     Przegl±darka - ciekawostki ze ¶wiata     
02:00     Mamo, już jestem - cykl dla młodych mam     
02:30     Telewizja od kuchni - odwiedzamy plany programów TVN     
03:00     Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy     
03:30     Co¶ więcej niż cztery ¶ciany - poradnik wnętrzarski     
04:00     Ona, czyli ja - autorski program Joanny Brodzik     
04:30     Multikino - magazyn filmowy 

TVP 3 Warszawa
06:30 Uwierz w dokument odc. 58; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Kronika Warszawska ; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Łowcy miodu cz. I; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); reż.:Riko Hiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Łowcy miodu cz. II; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2005); reż.:Riko Hiro; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto-Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis sportowy; STEREO
14:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Uwierz w dokument odc. 59; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Niepokonani - Bogdan Dąsal; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 TVP Kultura - Recenzje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera ; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki ; STEREO
17:50 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 W wielkim świecie ; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Trójka w kosmosie - Kabarety "Czerwony Tulipan w Piwnicy pod Harendą; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Qltura; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Kronika Warszawska ; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:40 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Za zamkniętymi drzwiami - Straż Pożarna; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza ; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Kuźnia talentów ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Uwierz w dokument; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 30 minut; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Studio Świat; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Kurier; STEREO
01:20 Pogoda; STEREO
01:25 Zakończenie dnia

TVN 24
06:00     Skrót filmowy     
06:10     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny     
06:30     Skrót filmowy     
06:40     Multikino - magazyn filmowy     
07:00     Powitanie Poranka TVN 24     
07:01     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
07:15     Skrót informacji     
07:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
07:45     Skrót informacji     
08:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
08:15     Skrót informacji     
08:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
08:45     Skrót informacji     
09:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
09:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
09:45     Skrót informacji     
09:50     Go¶ć poranny - wywiad     
10:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
10:10     Debata     
11:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
11:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
11:45     Portfel - magazyn ekonomiczny     
12:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
12:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
12:40     Firma - magazyn     
13:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
13:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
13:45     Ostatnie piętro - magazyn ekonomiczny     
14:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
14:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
14:45     Nieruchomo¶ci - magazyn     
15:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
15:10     Horyzont - magazyn międzynarodowy     
16:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
16:10     Kalejdoskop     
16:30     Raport popołudniowy     
17:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
17:15     ¦wiat reporterów - magazyn reporterów     
17:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
17:45     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia     
18:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
18:45     Kronika filmowa TVN 24     
19:00     Skrót informacji     
19:05     Bilans tygodnia - magazyn ekonomiczny     
19:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
19:45     Progr@m - magazyn ekonomiczny     
20:00     Raport wieczorny     
21:00     24 godziny - magazyn informacyjny     
22:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
22:15     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia     
23:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny     
23:10     Kalejdoskop     
23:30     Serwis informacyjny - podsumowanie     
00:00     Skrót informacji     
00:05     Multikino - magazyn filmowy     
00:30     Skrót filmowy     
00:35     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny     
01:30     Serwis informacyjny - podsumowanie     
02:00     Skrót filmowy     
02:05     Firma - magazyn     
02:30     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia     
03:15     Kronika filmowa TVN 24     
03:30     Multikino - magazyn filmowy     
04:00     Skrót filmowy     
04:10     24 godziny - magazyn informacyjny     
05:00     Skrót filmowy     
05:15     Horyzont - magazyn międzynarodowy

Hyper
21:00    Chobits Serial rysunkowy
21:20    Java Games Informacje
21:30    Fresh Air Informacje
22:00    Klipy Informacje
22:15    Replay Informacje
22:30    Game Factory Informacje
22:45    Making of "Artur i Minimki" Reportaż
23:00    Hall of Fame Informacje
23:15    Klipy Informacje
23:30    Game Play Informacje
23:45    Klipy Informacje
0:00    Hyper Classic Informacje
0:30    Chobits Serial rysunkowy

Canal + Film
5:15    Alfie - Komedia Reżyseria: Charles Shyer (Wielka Brytania/USA 2004)
7:00    Detektyw Monk - Serial kryminalny odc. 3; Org: "Monk IV". Reżyseria: Randall Zisk (USA 2005)
7:45    Detektyw Monk - Serial kryminalny odc. 4; Org: "Monk IV". Reżyseria: Jerry Levine (USA 2005)
8:30    Deser: Jak to działa? - Film krótkometrażowy
8:40    Chiński boom - Film dokumentalny Partyjne igrzyska odc. 4/4
9:35    Joey - Serial komediowy odc. 17/22; (USA 2005)
10:00    Łapu capu - Media
10:05    Dzięki tobie, Winn-Dixie - Komedia Org: "Because of Winn-Dixie". Reżyseria: Wayne Wang (USA 2005)
11:50    Jestem przy tobie - Film Muzyczny Org: "Main Hoon Na". Reżyseria: Farah Khan (Indie 2004)
14:50    Kampania Arnolda - Komedia Org: "See Arnold Run". Reżyseria: James B. Rogers (USA 2005)
16:20    Serenity - Film SF Reżyseria: Joss Whedon (USA 2005)
18:20    I uderzył grom - Film sensacyjny Org: "A Sound of Thunder". Reżyseria: Peter Hyams (USA/Niemcy/Czechy 2005)
20:00    Wieczór specjalny: na playstation i w kinie: Wyspa cienia - Thriller Org: "Alone in the Dark". Reżyseria: Uwe Boll (Kanada/Niemcy/USA 2005)
21:40    Wieczór specjalny: na playstation i w kinie: Doom - Film SF Reżyseria: Andrzej Bartkowiak (Wlk. Bryt./Czechy/Niemcy/USA 2005)
23:25    40-letni prawiczek - Komedia Org: "The 40 Year Old Virgin". Reżyseria: Judd Apatow (USA 2005)
1:20    Arsene Lupin - Film sensacyjny Reżyseria: Jean-Paul Salomé (Francja/Włochy/Hiszpania 2004)
3:30    Przetrwanie miłości - Thriller Org: "Enduring Love". Reżyseria: Roger Michell (Wielka Brytania 2004)

HBO
06:30    Czarownica
08:25    Motel Niagara
09:50    Gwiezdne wrota
10:35    Gwiezdne wrota
11:20    Purpurowe skrzypce
13:25    Nagroda AFI: Sean Connery
14:55    Wielki skok
16:25    Zbuntowana nastolatka
17:50    Zobacz w HBO
18:20    Czarownica
20:00    Hellboy
22:00    Serce w grze
23:40    Pręgi
01:10    Animal
02:40    Randka na moście
04:10    Derby

Eurosport
08:30    Rajd Szwecji 1. dzień
09:00    Puchar Świata w Willingen Kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 145
10:00    Puchar Świata w Winterbergu 2. przejazd dwójek
10:30    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Sztafeta mężczyzn
12:30    Mistrzostwa Świata w Aare Zjazd mężczyzn
14:00    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Bieg kobiet ze startu wspólnego
15:00    Turniej WTA w Paryżu Półfinał
15:45    Magazyn tenisowy
16:00    Turniej WTA w Paryżu Półfinał
17:30    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Sztafeta mężczyzn
18:30    Puchar Świata w Willingen Konkurs na skoczni HS 145
20:00    Mistrzostwa 4 kontynentów w Colorado Springs Tańce dowolne
20:30    Mistrzostwa 4 kontynentów w Colorado Springs Program dowolny mężczyzn
21:00    Mistrzostwa 4 kontynentów w Colorado Springs Program dowolny par sportowych
21:30    Mistrzostwa 4 kontynentów w Colorado Springs Program krótki kobiet
22:00    Mistrzostwa 4 kontynentów w Colorado Springs Program dowolny kobiet
23:30    Rajd Szwecji 2. dzień
00:00    Wiadomości Eurosportu
00:15    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Sztafeta mężczyzn
00:45    Mistrzostwa Świata w Anterselvie Bieg kobiet ze startu wspólnego
01:15    S. Liakowicz S. Briggs Walka w wadze ciężkiej o mistrzostwo świata federacji WBO w Phoenix

Eurosport 2
07:30    Wiadomości poranne
09:00    Puchar Świata w Winterbergu 1. przejazd dwójek
09:30    Top 24 Clubs ranking klubów
10:00    Droga do Euro 2008
10:45    Australia Dania Mecz towarzyski
11:30    Puchar Świata w Winterbergu 1. przejazd kobiet
12:15    Wiadomości
12:45    Puchar Świata w Winterbergu 2. przejazd kobiet
13:30    Droga do Euro 2008
14:15    Droga do Euro 2008
15:00    H/ K Dynamo Wołgograd RK Krim Mercator Lublana Liga Mistrzyń 4. kolejka fazy grupowej
16:30    Puchar Świata w Moskwie Big Air
17:00    Zawody w Dortmundzie
18:00    New Japan League
19:30    Wiadomości weekendowe
20:00    Pokazy w Aare Zjazd po muldach
21:00    Aphrodite Kick 2/ Fightmag Trophy w Nikozji
23:00    Wiadomości wieczorne
23:15    H/ K Dynamo Wołgograd RK Krim Mercator Lublana Liga Mistrzyń 4. kolejka fazy grupowej
00:15    Wiadomości weekendowe
01:00    Wiadomości weekendowe

Extreme Sports Channel
05:00    Ultimate Fighting Championship
06:00    Cactus Garden
06:30    Cactus Garden
07:00    Red Bull Air Race 2006 Stambuł
08:00    Winter Gravity Games
09:00    Gen:/ / ex
09:30    Gen:/ / ex
10:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie
11:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie
12:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie
13:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie
14:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie
15:00    Jack Osbourne: Adrenaline Junkie
16:00    FIM World Motocross Championships Portugalia
17:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
18:00    Eddie Jordan's Bad Boy Racers
19:00    Gumball 3000 2006
19:30    Gumball 3000 2006
20:00    Ride Guide Mountainbike Show
20:30    The Enduro at Erzberg
21:30    The Dudesons
22:00    Pro Bull Riding 2006
23:00    Ultimate Fighting Championship
00:00    The Dudesons
00:30    Gumball 3000 2006
01:00    Ride Guide Mountainbike Show
01:30    The Enduro at Erzberg
02:30    The Dudesons
03:00    Pro Bull Riding 2006
04:00    Ultimate Fighting Championship

Canal + Sport
05:00    Z pamiętnika wściekłej żony
07:00    Cleveland Cavaliers Miami Heat NBA
09:20    Premiership Magazyn ligi angielskiej
09:55    Ligue 1 Magazyn ligi francuskiej
10:30    NFL Game Day
11:00    Anglia Hiszpania Mecz towarzyski
13:10    NBA Action
13:40    Cleveland Cavaliers Miami Heat NBA
15:55    Manchester United Charlton Athletic Liga angielska
18:00    Paris Saint-Germain AS Monaco Ligi francuska
20:00    Szkocja Walia Puchar 6 Narodów
21:55    Real Betis Sewilla FC Sevilla Liga hiszpańska
00:00    Manchester United Charlton Athletic Liga angielska
02:00    Paris Saint-Germain AS Monaco Ligi francuska
03:50    Łapu capu extra
04:25    Lato miłości

Polsat Sport
07:00    Trans World Sport
08:00    Resovia SSA Rzeszów Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa Polska Liga Siatkówki
10:00    Southend United Queens Park Rangers Coca Cola Championship
12:00    Turniej KGHM Dialog Polish Indoors we Wrocławiu 1. półfinał
14:00    Portugol Magazyn ligi portugalskiej
14:30    Krótka piłka Radosław Rybak
14:40    Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn-Koźle PZU AZS Olsztyn Polska Liga Siatkówki
17:00    Puchar Polski mężczyzn 1. półfinał
19:00    Puchar Polski mężczyzn 2. pólfinał
21:00    Celtic Glasgow Hibernian Edynburg Liga szkocka
23:00    T. Adamek C. Dawson Walka w wadze półciężkiej o mistrzostwo świata federacji WBC w Kissimmee

Polsat 2
05:15    Graczykowie Buła i spóła Pradziadek
05:45    Kuba Wojewódzki
06:30    Tango z aniołem Wstrząs
07:05    Pasjonaci
07:30    Muzyczne rozmaitości
08:30    Wydarzenia
09:00    Interwencja
09:30    Świat według Kiepskich Kamansutra
10:00    Rodzina zastępcza plus Podrzutek
10:45    Pensjonat pod Różą Dziecko niczyje
11:30    Wydarzenia
12:00    Gorzka miłość
12:35    Graczykowie Buła i spóła Gabinet
13:00    Graczykowie Buła i spóła Pradziadek
13:25    Awantura o kasę
14:10    Interwencja
14:35    Tango z aniołem Wstrząs
15:05    Pasjonaci
15:30    Muzyczne rozmaitości
16:30    Zerwane więzi
17:10    Interwencja
17:35    Świat według Kiepskich Kamansutra
18:00    Rodzina zastępcza plus Podrzutek
18:45    Pensjonat pod Różą Dziecko niczyje
19:30    Wydarzenia
20:00    Gorzka miłość
20:35    Graczykowie Buła i spóła Gabinet
21:00    Graczykowie Buła i spóła Pradziadek
21:20    Kuba Wojewódzki
22:05    Interwencja
22:35    Tango z aniołem Wstrząs
23:05    Pasjonaci
23:30    Muzyczne rozmaitości
00:30    Kalejdoskop tygodnia
00:55    Post Scriptum
01:10    Post Scriptum
01:25    Post Scriptum
01:40    Daleko od noszy Trzecie oko
02:00    Wydarzenia
02:30    Rodzina zastępcza plus
03:15    Pensjonat pod Różą Dziecko niczyje
04:00    Oblicza Ameryki
04:30    Co z tą Polską?

TVN Turbo
06:00    Automaniak max
06:30    Policyjne taśmy bez cenzury
07:00    Czas tuningu
07:30    Vitadierct
08:00    Carnage
08:30    Kaskaderzy i amatorzy
09:00    Mean Machines
09:30    Rentgen 2.0
10:00    Top Gear
11:00    Zakup kontrolowany
12:00    Policyjne taśmy bez cenzury
12:30    Policyjne taśmy bez cenzury
13:00    Monster Garage
13:55    Święty Walenty rozdaje prezenty!
14:00    Automaniak max
14:30    Gadżet
15:00    Monster House
16:00    Kaskaderzy i amatorzy
16:30    Czas tuningu
17:00    Uwaga! Pirat!
17:30    Karambol
18:00    Top Gear
18:55    Święty Walenty rozdaje prezenty!
19:00    Zakup kontrolowany
20:00    Carnage
20:30    Gadżet
21:00    Ale dziura
21:30    GP Racing
22:00    Monster Garage
23:00    Turbo erotyk
23:30    Święty Walenty rozdaje prezenty!
23:31    Turbo erotyk
00:00    Turbo erotyk
00:30    Turbo granie
02:30    Zakup kontrolowany
03:30    Samochód magazyn każdego kierowcy
04:00    Ale dziura
04:30    Rentgen 2.0

Zone Romantica
05:10    Fortuna i miłość
06:00    Miłość i przemoc
06:55    Miłość i przemoc
07:50    Miłość i przemoc
08:45    Miłość i przemoc
09:40    Miłość i przemoc
10:35    W pogoni za szczęściem
11:30    Śnię o twej miłości
12:25    Śnię o twej miłości
13:30    Śnię o twej miłości
14:15    Śnię o twej miłości
15:10    Śnię o twej miłości
16:00    Koszulka z numerem 10
18:00    Mundoshow International
19:00    Przez żołądek do zdrowia Porady dotyczące zdrowego żywienia
19:30    Przez żołądek do zdrowia Porady dotyczące zdrowego żywienia
20:00    Akademia gwiazd
22:00    Anita
23:00    Anita
00:00    Niewierni
01:00    To jest życie Dziennik
01:50    Tak jak w kinie
02:40    Tak jak w kinie
03:30    Tak jak w kinie
04:20    Tak jak w kinie

Ale kino!
08:00    Za drzwiami Actors Studio Martin Scorsese
09:00    Skręt
09:25    Żyj i stań się
12:00    Czarna dziura
13:40    Trzech mężczyzn i dziecko
15:30    Mężczyzna, przedmiot pożądania
16:10    Gdzie serce twoje
18:25    W upalną, letnią noc
20:00    Bezlitośni ludzie
21:40    Święty dym
23:40    Czwarty protokół
01:45    Sztuczne ognie
02:05    Hollywood Hongkong

Kino Polska
07:00    Podróże pana Kleksa Wysłannicy Bajdocji
08:30    Pomysłowy wnuczek
08:40    Dwa koty i pies Karate
08:50    Dziwne przygody koziołka Matołka
09:20    Skłamałam
10:45    Kwiat
10:55    Kenaya
11:00    Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz
11:10    Jarzębina czerwona
13:20    Bitwa o Kołobrzeg Polska Kronika Filmowa 1945
13:40    Caracas
13:50    El Port
14:05    Inna
15:30    Rodzina
15:45    Inny
16:05    Prekursor
16:30    Na dnie szafy
16:40    Pomysł
16:45    Ziarno
17:00    Księga Tatr najnowsza
17:50    W próżni
18:05    Smak wody
19:25    W drodze
20:00    Jak się robi Klossa
20:25    Stawka większa niż życie Wielka wsypa
21:25    Stawka większa niż życie Genialny plan pułkownika Krafta
22:25    Och! Och!
22:33    Ostatni seans
23:05    Wypowiedź: Dorota Segda, Anna Dymna
23:25    Tylko strach
01:00    Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz
01:10    Jarzębina czerwona
03:20    Bitwa o Kołobrzeg Polska Kronika Filmowa 1945

Polonia 1
06:35    Magiczne igraszki
06:55    Tygrysia Maska
07:20    Świat cyrku
08:10    Top shop
17:15    Mój wujek
19:20    Flirt Cafe
19:30    Generał Daimos
20:00    Lokatorzy
21:40    Genesis
22:45    Zaniedbywana Mężatka
23:00    Polskie foki
23:35    Bez cenzury
23:40    News
23:45    Night Shop
23:55    Amore TV
00:10    6 na 9
00:30    Oferty towarzyskie
00:45    Flirt Cafe
00:55    Erotyczna giełda
01:05    Ogłoszenia towarzyskie
01:15    Sex Hotel
01:30    Zaniedbywana Mężatka
01:50    Night Shop
02:00    Foki Ewa
02:15    Night Shop
02:30    Oferty towarzyskie
02:45    Sex Hotel
03:00    Night Shop

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.