FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - w tym: Serwis info Poranek, Pogoda info, Serwis info Flesz, Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
07:45 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - zjazd K; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 1 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777  26'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Roswitha Puls, Bernd Hermann, Svanja Weber; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia żydowska czyli dawna kuchnia polska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Soczi 2014 - Ceremonia Otwarcia ( skrót ); STEREO, 16:9
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /20/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 2 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777  26'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Roswitha Puls, Bernd Hermann, Svanja Weber; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 3 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777  26'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Roswitha Puls, Bernd Hermann, Svanja Weber; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - 500 m bieg mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Notacje - Nina Andrycz. Służyłam teatrowi; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Drużyna A [ser. III] - odc. 5, Drewno (The A - Team III, ep. 5, Timber!); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2807; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2539 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /101/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /20/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Teatr Telewizji - Next - Ex -  txt. str. 777  84'; spektakl teatralny; reż.:Juliusz  Machulski; wyk.:Jakub Firewicz, Jan Englert, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Zajączkowska, Anna Seniuk; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Homeland [ser. II] - odc. 5 (Homeland II, ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Soczi 2014 - Dzień na Igrzyskach; STEREO, 16:9
23:25 Co z oczu, to z serca (Out of Sight) -  txt. str. 777  117'; film fabularny kraj prod.USA (1998); reż.:Steven Soderbergh; wyk.:George Clooney, Jennifer Lopez, Ving Rhames, Don Cheadle; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Drużyna A [ser. III] - odc. 5, Drewno (The A - Team III, ep. 5, Timber!); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Świat się kręci - /101/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Notacje - Stanisław Ciosek. Okrągły stół i moja wiara; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Klan - odc. 2539; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Instynkt rodzinny (Family Instinct)  60'; film dokumentalny kraj prod.Łotwa (2010); reż.:Andris Gauja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 6; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 440; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Soczi 2014 - Short Track - 1500 m mężczyzn - eliminacje; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Soczi 2014 - Short Track - 500 m kobiet - eliminacje; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - super kombinacja kobiet - slalom; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Soczi 2014 - Short Track - 1500 m mężczyzn - FINAŁ B i A; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Kabaretowe wakacje z duchami 3 - 2013. Ducholand reaktywacja (2); widowisko; STEREO, 16:9
14:30 Planeta Egipt - Wojny faraonów (Planet Egypt. Pharaos at War)  47'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Stephan Koester, Daniel Gerlach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Soczi 2014 - Biathlon - 12, 5 km mężczyzn - bieg pościgowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:40 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - 500 m bieg mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Soczi 2014 - Saneczkarstwo Kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 17/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1060 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1061 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1038; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 772; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Viva najpiękniejsi! I Ty możesz sięgnąć gwiazd; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:50 Krew z krwi - odc. 3/8 -  txt. str. 777; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Czy świat oszalał? - W blasku narkobiznesu (Narco Bling)  44' kraj prod.USA (2011); reż.:brak brak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Paradoks - odc. 4 Tajemnica spowiedzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Krew z krwi - odc. 3/8; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie programu

TVP Szczecin
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 10.02 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Dla niesłyszących - Kronika -  JM; STEREO, 16:9
07:50 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 10.02 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Kościół z bliska - odc. 75; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 10.02 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Seniorada; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem - odc. 5; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Powrót fok szarych; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę OPP -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Pożyteczni.pl - odc. 79; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Fascynujące Śląskie - Profesor Zofia Rozanow; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Wybrańcy Melpomeny - Nina Andrycz; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wokół nas - pogoda, Na żywo
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
17:31 Dla niesłyszących - Gotowi Start - odc. 44 -  JM; magazyn sportowy
17:56 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Kronika; STEREO, 16:9
18:02 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:16 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:27 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:33 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:45 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:15 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
19:20 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:12 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Pomerania Ethnica - O czym pamięta Kamilla; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kronika 18 lat wcześniej - Kronika z dnia 10.02.1996; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda - 10.02 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 10.02 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:02 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:23 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:25 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:25 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
23:45 Soczi 2014 - łyżwy szybkie - 500m mężczyzn; STEREO, 16:9
00:35 Soczi 2014 - biathlon - bieg pościgowy mężczyzn; STEREO, 16:9
01:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:25 Soczi 2014 - Olimpijski wieczór; STEREO, 16:9
01:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:55 Soczi 2014 - hokej kobiet - Finlandia - Kanada; STEREO, 16:9
04:00 Soczi 2014 - narty dowolne - muldy mężczyzn; STEREO, 16:9
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:20 Świat według Kiepskich (48) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy (506) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (507) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Trudne sprawy (234) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (231) - serial paradokumentalny
12:00 Dom nie do poznania (171) - reality show
13:00 Łabędziem być... (6) - reality show
14:00 Pierwsza miłość (1834) - serial obyczajowy
14:45 Trudne sprawy (232) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (442) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (170) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1835) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (30) - serial komediowy
20:05 Megahit: Księga ocalenia - dramat sensacyjny, USA 2010
22:40 Ryzykanci - dramat sensacyjny, USA 1997
0:20 Świat według Bundych 3 (40) - serial komediowy
0:50 Świat według Bundych 3 (41) - serial komediowy
1:20 Świat według Bundych 3 (42) - serial komediowy
1:50 Świat według Bundych 3 (43) - serial komediowy
2:35 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
3:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6.00 Uwaga!
6.15 Mango
7.20 Co za tydzień
7.55 Doradca smaku - magazyn kulinarny
7.55 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2014
8.00 Dzień dobry TVN
11.10 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
12.15 Szpital - serial paradokumentalny
13.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial produkcji polskiej
14.00 Wawa non stop - serial obycz.
15.00 Ukryta prawda - serial paradokumentalny
16.00 Rozmowy w toku
17.00 Wawa non stop - serial obycz.
18.00 Szpital - serial paradokumentalny
19.00 TVN Fakty, sport
19.50 Uwaga!
20.05 Doradca smaku - magazyn kulinarny
20.10 Na Wspólnej - serial obycz.
20.50 W-11 - Wydział Śledczy - serial produkcji polskiej
21.35 Życie bez wstydu - reality show
22.35 Perfekcyjna pani domu - program rozrywkowy
23.35 Oblicza prostytucji - serial dokumentalny
0.35 Pamiętniki wampirów 2 - serial grozy
1.35 Uwaga!
1.50 Arkana magii
3.10 Rozmowy w toku
4.00 Nauka jazdy
4.25 Kto was tak urządził?
4.55 Rozmowy w toku
5.50 Nic straconego

TV Polonia
06:10 W 80 minut dookoła świata, czyli nieznany życiorys Jacka Wójcickiego cz.1  43'; widowisko rozrywkowe; STEREO
06:55 Polonia w Komie - NYC - Robert (401); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nożem i widelcem - odc. 2) Jabłko na parze z rodzynkami i cynamonem; magazyn kulinarny; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Znak Orła - odc. 6* - Sprzymierzeńcy 1318; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Polonia w Komie - Jamajka - Szensan (407); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 107; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1012 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Blondynka - odc. 16* (seria II, odc. 3) - Każdy musi mieć coś do kochania -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kulturalni PL - (179); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 875* - Drużba zawsze tańczy; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Studio Wschód: Koncert w Sycowie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 107; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Jamajka - Szensan (407); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Dolny Śląsk 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 38 Niemcy - Bawaria (143) "Bawarski ziemniak i chmiel"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1012 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Józef Retinger; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Królowa Kleopatra; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Dolny Śląsk 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Głęboka woda - sezon II odc. 5/12* "Kryzys" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Iran - Karol Werwer (408); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Viva najpiękniejsi! I Ty możesz sięgnąć gwiazd; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Fascynujące Śląskie - Kabaret Młodych Panów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 107; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Znak Orła - odc. 6* - Sprzymierzeńcy 1318; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Królowa Kleopatra; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Głęboka woda - sezon II odc. 5/12* "Kryzys"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Iran - Karol Werwer (408); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1012; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Viva najpiękniejsi! I Ty możesz sięgnąć gwiazd; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Fascynujące Śląskie - Kabaret Młodych Panów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

Canal + Sport
7:00 Sport+ - magazyn sportowy
8:15 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: KIF Kolding - THW Kiel
10:00 Koszykówka mężczyzn - NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
12:00 Piłka nożna - Liga francuska - mecz: AS Monaco - Paris Saint-Germain
14:00 Piłka nożna - Liga hiszpańska - mecz: UD Almeria - Atletico Madryt
16:00 1 na 1 Extra - Raymond Domenech - sport
17:00 Premiera - Piłka nożna - Ligue1 - magazyn ligi francuskiej
18:00 Premiera - Piłka nożna - La Liga - magazyn ligi hiszpańskiej
19:00 Piłka nożna - Premier League World - magazyn ligi angielskiej
19:30 Premiera - Basket+ - newsy sportowe
19:45 Sport+ - magazyn sportowy
21:00 Piłka nożna - Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Arsenal Londyn
23:00 CANAL+ KO - Sporty walki - MMA Bellator 106 - sport
0:35 Piłka nożna - La Liga - magazyn ligi hiszpańskiej
1:35 Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
3:45 Piłka ręczna mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Rhein-Neckar Löwen - MKB Veszprem KC
5:30 Muzyka - program muzyczny

nSport
8:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Narciarstwo alpejskie - zjazd do superkombinacji kobiet
9:35 Sport bez fikcji: Trabzon po polsku - film dokumentalny
10:10 Sport+ - magazyn sportowy
11:30 1 na 1: Adrian Mierzejewski - magazyn sportowy
12:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Narciarstwo alpejskie - slalom do superkombinacji kobiet
13:15 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
15:20 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz
17:15 Wywiad z Marcinem Gortatem
18:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
20:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Narciarstwo alpejskie - zjazd do superkombinacji kobiet
21:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Narciarstwo alpejskie - slalom do superkombinacji kobiet
22:45 Piłka nożna: Ligue1 - magazyn ligi francuskiej
23:45 Sport+ - magazyn sportowy
1:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.