Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień PIĄTEK 10.08.2007 następny dzień

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3456; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3457; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Opowieść Edgara; serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Babcia Róża i Gryzelka - Śmiej się; program dla dzieci
09:10 Jedyneczka - Kraina cytrusów; program dla dzieci
09:35 Lippy and Messy - DO-BE -DO; język angielski dla dziecih
09:40 Papirus - Święte dziecko z Ebla; film animowany kraj prod.Francja (2000)
10:10 Szkoła złamanych serc odc.115; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
11:00 Kogutto w trasie - Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007; felieton
11:20 Kuchnia z Okrasą - Słońce i smaki Prowansji
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.884; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Polskie drogi - Lekcja Poloneza; serial TVP
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1273; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 27; serial TVP
16:05 Jaka to melodia? - wydanie specjalne ; teleturniej
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3458; serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3459; serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Zły glina; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Mały olbrzym; serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Neron cz. 2; dramat kraj prod.Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania (2004)
22:00 Głosy z zaświatów odc.1; serial science ficton kraj prod.USA (2002)
22:50 Mary Reilly; film fabularny kraj prod.USA (1995)
00:35 Życie na gorąco - Wiedeń; serial sensacyjny TVP
02:05 Kino nocnych marków - Wszyscy albo nikt; film obyczajowy kraj prod.Chiny (1999)
03:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:15 Statek miłości odc.21/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
06:05 Statek miłości odc.22/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
06:50 TELEZAKUPY
07:10 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Smak wody; serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
07:25 Dwójka Dzieciom - Janka - Balbina; serial TVP kraj prod.Niemcy, Polska (1989)
07:55 Szpital na peryferiach po dwudziestu latach - Rozpaczliwe decyzje kraj prod.CZECHY (2003)
09:00  Pytanie na śniadanie - Lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:40 Święta wojna - Rower górski
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 31; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - Śmierć kwiatów; serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Klinika pod kangurem odc.10/25; serial kraj prod.USA, Wielka Brytania, Australia (2002)
13:00 Nie ma cudów odc.1; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
13:30 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Jak mogę naprawdę odpocząć?
13:55 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą (10)
14:05 Ryzykanci s.5 odc.14/16 kraj prod.USA (2002)
14:50 Detektyw w sutannie - Zranione uczucia; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:45 Wakacje z Dwójką - Flipper - Skażona woda; serial kraj prod.USA (1995)
16:30 Gliniarz i prokurator - Tylko ty; serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:20 Biuro kryminalne - Mona Lisa; serial TVP
17:50 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą (11)
18:00 Program lokalny
18:30 Wakacyjne Ulice Kultury; magazyn
18:45 Panorama
19:00 Wielki Poker ; teleturniej
20:00 Podróże z żartem - Podróże poślubne ; program rozrywkowy
21:00 Gustavo Santaolalla i zespół Bajofondo Tango Club - koncert  (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" Kazimierz Dolny/Janowiec); koncert
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:30 Sport Telegram
22:35 Sekrety wulkanu cz.2/4; serial kraj prod.Francja (2006)
00:10 Biuro kryminalne odc.7; serial TVP
01:00 Sekcja 998 - Tunel; telenowela dokumentalna TVP
01:25 Sekcja 998 - Żądło; telenowela dokumentalna TVP
01:55 Ona i On - wojna płci (3); talk-show
02:45 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:50 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! (341) - rozrywka
06:45 Sekret Laury (131) - telenowela, Argentyna 2004
07:45 TV market
08:00 Wielka wygrana (69) - teleturniej
08:55 Graczykowie (46) - serial komediowy, Polska 2000
09:30 Daleko od noszy (99) - serial komediowy, Polska 2006
10:00 Czarodziejki (35) - serial fantastyczny, USA 2000
11:00 Dotyk anioła (36) - serial obyczajowy, USA 1994
12:00 Pensjonat Pod Różą 2 (35) - serial obyczajowy, Polska 2004
13:00 Jesteś moim życiem (154) - telenowela, Argentyna 2006
14:00 Miodowe lata 4 (58) - serial komediowy, Polska 2000
14:45 Benny Hill (33) - serial komediowy, Wielka Brytania 1985
15:15 Rodzina zastępcza (52) - serial komediowy, Polska 2000
15:50 Wydarzenia
16:15 Pogoda
16:25 Daleko od noszy (100) - serial komediowy, Polska 2004
16:55 Strażnik Teksasu (118) - serial kryminalny, USA 1997/1998
17:55 Miodowe lata 4 (59) - serial komediowy, Polska 2000
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Rodzina zastępcza (53) - serial komediowy, Polska 2000
20:00 Mój przyjaciel Marsjanin - komedia, USA 1998
21:55 Studio Lotto
22:00 Słowo gliny - film sensacyjny, Francja 1985 tylko dla dorosłych
00:00 Opowieści z ciemnej strony - horror, USA 1990 tylko dla dorosłych
02:00 Dziewczyny w bikini (330) - quiz tylko dla dorosłych
03:00 Nocne randki (142) - rozrywka tylko dla dorosłych
05:00 Music Spot (119) - rozrywka

TVN
06:40 Firma
07:10 Magda M. 4 (47) - serial obyczajowy, Polska 2007
08:05 Magda M. 4 (48) - serial obyczajowy, Polska 2007
09:05 Wykręć numer - teleturniej interaktywny
10:05 Fabryka gry - teleturniej interaktywny
11:05 Telesklep
11:55 Zorro - serial animowany, Irlandia 1997
12:25 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
13:05 Na Wspólnej (776) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:30 Na Wspólnej (777) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:55 Na Wspólnej (778) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:20 Pogoda na miłość 2 (12/23) - serial obyczajowy, USA 2004
15:20 Prawo pożądania (127/143) - telenowela, Kolumbia 2005
16:20 Rozmowy w toku - talk show
17:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
18:30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:00 Fakty
19:30 Pogoda
19:40 Sport
19:50 Uwaga!
20:00 Superkino: Pasażer 57 - film sensacyjny, USA 1993 tylko dla dorosłych
21:40 Ojciec chrzestny III - film sensacyjny, USA 1990 tylko dla dorosłych
01:00 Siłacze Strongman superseria - rozrywka
02:05 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy tylko dla dorosłych
03:05 Telesklep
03:55 Uwaga!
04:15 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
06:05 Strażacy - serial dokumentalny
06:30 Drogówka - magazyn policyjny
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV Market - magazyn reklamowy
08:30 Monster Warriors - serial przygodowy odc. 15 Kanada 2006
09:00 Tok2Szok - program publicystyczno-rozrywkowy
10:00 Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 14 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
11:05 Beverly Hills 90210 - serial obyczajowy odc. 36 USA 1990
12:05 Lingo - teleturniej
13:05 Kolarstwo Wyścig Dookoła Mazowsza
13:40 Wygraj fortunę - teleturniej
15:20 Magazyn żużlowy
15:50 Dirty Dancing - serial obyczajowy odc. 5 USA 1988
16:20 Zasady gry - serial komediowy odc. 8
16:50 Trafiona - zatopiona - czarna komedia reż. Nick Gomez, wyk. Danny DeVito, Bette Midler, Neve Campbell, Jamie Lee Curtis USA 2000
18:50 Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 15 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
20:00 Kuba Wojewódzki: Kazimiera Szczuka - talk show
21:05 Boston Public - serial obyczajowy odc. 18 USA 2001
22:05 Modelki - reality show odc. 15
22:35 Modelki - reality show odc. 16
23:10 Playboy Siódmy zmysł - film erotyczny reż. Lawrence Unger, wyk. Anna Davidoff, Fayley Hogan, Endre Hules, Lucy Jenner USA 1999
01:10 Playboy special Podróż w krainę rozkoszy - film erotyczny
02:15 Wydarzenia, sport, pogoda
02:50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
3.40 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
06.35 Telesklep
07.40 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
08.10 Bez śladu, serial sens., USA
09.10 Gorzka zemsta, telenowela
10.05 Nocny kurs, serial sens., USA
11.05 Zabawa od kuchni, konkurs interaktywny, live
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta, telenowela
15.10 Nikita, serial sens., Kanada
16.10 Życie na fali, serial sens., USA
17.10 Wyścig po kasę (TVN7), live
18.10 Nocny kurs, serial sens., USA
19.10 Życie na fali, serial sens., USA
20.10 Wesprzyj się na mnie, film obycz., USA 1989
22.25 Dolores, film obycz., USA 1995
01.05 Bob Roberts, film obycz., USA/Wielka Brytania 1992, reż. Tim Robbins, wyst. Tim Robbins, Giancarlo Esposito
02.55 Koniec programu

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Strefa sztuki - Pamiętnik Tadeusza Makowskiego; film dokumentalny kraj prod.Polska (1973); Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Erik Satie - fałszywe tropy; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1996); reż.:Felix Breisach; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Archiwum Jazzu i Rocka - Szalona lokomotywa; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Archiwum Jazzu i Rocka - Kwartet Theloniousa Monka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Katatonia; film TVP kraj prod.Polska (2004); reż.:Jacek Nagłowski; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Natalie Cole - koncert kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kino jest sztuką - Abel; film obyczajowy kraj prod.Holandia (1986); reż.:Alex van Warmerdam; wyk.:Alex van Warmerdam, Henri Garcin, Peer Mascini, Loes Luca; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kwintet Trzaskowskiego; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Noc z Lou Reedem; koncert kraj prod.USA (1983); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Podróż do miejsca urodzenia; film dokumentalny kraj prod.Polska (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Kino krótkich filmów - Mucha; film animowany kraj prod.Kanada (1991); reż.:Christopher Hinton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 S. O. S. - Pętla; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Pajace; opera kraj prod.Niemcy (1982); reż.:Franco Zefirelli; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Nocne Graffiti; film sensacyjny kraj prod.Polska (1997); reż.:Michał Dudkiewicz; wyk.:Marek Kondrat, Katarzyna Skrzynecka, Kasia Kowalska, Robert Janowski, Tomasz Dedek; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:20 Strefa - Art Noc - Pomiędzy transem a przyjemnością; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Kwiaty Harrisona; dramat kraj prod.Francja (2000); reż.:Eli Chouraqi; wyk.:Andie MacDowell, Elias Koteas, Brendan Gleeson, Adrien Brody, David Strathairn, Alun Armstrong, Caroline Goodall, Diane Beker; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Arturo Benedetti Michelangeli gra Beethovena cz. 1; recital kraj prod.Niemcy (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Biznesowa piątka 6:18; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Jedyneczka - Kraina dnia i nocy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Tylko Kaśka - Masz czas do jutra; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pomorskie krajobrazy - Zrozumieć rzekę; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Sekcja 998 - Balkon; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ulotka; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:30 41. Studencki Festiwal Piosenki "Ósmy grzech" - pieśni Włodzimierza Wysockiego; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Polska z bocznej drogi - Akcja bocian; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Złotopolscy - Serce na dłoni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan odc.1266; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 W stronę świata - Stan Tokarski; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Marzenia do spełnienia odc.14; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Hity satelity; STEREO
14:00 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (7); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Młodzi Janowiacy, Ludofoniarze, Tołhaje; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę siebie od nowa stworzyć?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Podróżnik - Madera; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Jedyneczka - Kraina dnia i nocy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Pomosty pamięci; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Święta wojna - Propaganda sukcesu; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:20 Echo Bałtyku - Oczyszczalnia ścieków; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Ulotka; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Polska z bocznej drogi - Akcja bocian; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Sekcja 998 - Balkon; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Hity satelity; STEREO
18:50 Złotopolscy - Serce na dłoni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i lew; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan odc.1266; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na lato - Beskidzkie zdroje na lato; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 M jak miłość odc.481; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Kobieta samotna; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Krzysztof Zalewski, Paweł Wilczak, Sława Kwaśniewska, Jerzy Matula, Jerzy Trela, Magda Teresa Wójcik, Maria Chwalibóg, Bogusław Linda; Dla małoletnich od lat 16
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Festiwal rockowy - Węgorzewo - Kogutto w trasie - Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007; felieton; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Labirynty kultury - Jama Michalikowa; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Sekcja 998 - Balkon; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - Serce na dłoni; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i lew; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan odc.1266; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na lato - Beskidzkie zdroje na lato; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 M jak miłość odc.481; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Hity satelity; STEREO
03:55 Kobieta samotna; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Krzysztof Zalewski, Paweł Wilczak, Sława Kwaśniewska, Jerzy Matula, Jerzy Trela, Magda Teresa Wójcik, Maria Chwalibóg, Bogusław Linda; Dla małoletnich od lat 16
05:25 Festiwal rockowy - Węgorzewo - Kogutto w trasie - Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007; felieton; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Labirynty kultury - Jama Michalikowa; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

Polsat Sport Extra
7:00    Rosja - Chiny - World Grand Prix w Rzeszowie - faza grupowa
9:00    Polska - USA - World Grand Prix w Rzeszowie - faza grupowa
11:00    Rosja - USA - World Grand Prix w Rzeszowie - faza grupowa
13:00    Polska - Chiny - World Grand Prix w Rzeszowie - faza grupowa
15:00    Chiny - USA - World Grand Prix w Rzeszowie - faza grupowa
19:00    Lazio Rzym - Arsenal Londyn - Turniej w Amsterdamie
21:00    Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn - Turniej w Amsterdamie
1:00    F1 na zapleczu - Po Grand Prix Węgier
1:30    Turniej ATP Masters Series w Montrealu - 3. i 4. ćwierćfinał

Canal + Sport 07:00 Górnik Zabrze Legia Warszawa 09:25 Liga+ extra 11:40 Ligue 1 12:10 1 na 1 12:30 Bardzo długa podróż poślubna 14:00 Grand Prix Czech w Pradze 18:00 Koncert w Chinach 18:30 WNBA Action! 19:00 Liga gra 19:40 Orange Ekstraklasa 20:00 Wisła Kraków Kolporter Korona Kielce 22:15 Prowokacja 23:45 Liga gra 00:25 Orange Ekstraklasa 00:45 Wisła Kraków Kolporter Korona Kielce 03:00 American Beauty

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Zwarcie - Jacek Wszoła; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Polska - Korea
12:50 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Piłkarskie MŚ do lat 20 - USA - Urugwaj
15:30 Wyścig po wyścig - Polacy w regatach Oxford - Cambridge; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Brazylia
18:40 Golf Pro Tour - reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Polska
20:50 Zawody w sportach walki K - 1 - Nowy Targ; relacja
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Magazyn piłkarski - Goallissimo; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Japonia - Czechy ; STEREO
01:00 Zakończenie dnia

Zone Europa 08.00 Cinemania (224) magazyn filmowy. Studio Company, 2007, 20 min 08.25 Mój ojciec (Mein Vater) dramat, Niemcy, 2002, 90 min 10.05 Europa (Europa) Dramat, Dania / Szwecja, 1991, 107 min 12.05 Krupier (The Croupier) dramat, Francja/Niemcy/Wielka Brytania, 1998, 91 min 13.45 Dlaczego zabija się prokuratora? (Perche si uccide un magistrato) Dramat kryminalny, Włochy, 1974, 111 min 15.45 Ekstremalna prędkość (High Speed) Film akcji, Włochy/Anglia, 2002, 104 min 17.40 Most Kasandry (The Cassandra Crossing) Thriller, Niemcy / Włochy / Wlk. Brytania, 1976, 129 min 20.00 Powrót Ringa (Il ritorno di Ringo) Western, Włochy / Hiszpania, 1965, 96 min 21.45 Europa (Europa) Dramat, Dania / Szwecja, 1991, 107 min 23.45 Emmanuelle (2 z 7): Wirtualny świat pożądania (The New Emmanuelle Series (2 of 7): World Of Desire, film erotyczny, Francja, 1996, 90 min 01.25 Czarująca Melissa (Delicieuse Melisa - Le Cadeau d'Ana 2) Film erotyczny, Francja, 2003, 47 min 02.20 Zbrodniczy kochankowie (Les Amants criminels) Dramat / Thriller , Francja, 1999, 92 min.

HBO 06:30 Święta last minute 08:10 Na planie 08:40 Tata i jego czwórka 10:10 Zathura - Kosmiczna przygoda 11:50 Szkolna gazetka 13:15 Derby 14:55 Bobby - najwierniejszy z psów 16:40 Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie 18:10 Święta last minute 19:45 Cinema, cinema 20:10 Na stojaka! Odc. 182 20:40 Rzym, odc. 11 21:30 Rzym, odc. 12 22:20 Pięć palców 23:45 Hotel Ziemia Obiecana 01:15 Samotny Jim 02:45 Śląski interes 03:45 Na planie 04:25 Czerwone jak niebo

HBO 2 06:30 Magia życia 08:00 Wiek namiętności 10:20 Na planie 10:50 Lassie 12:25 Rodzinna sielanka 13:55 Afrykańska farma 15:30 xXx 2: Następny poziom 17:10 Na planie 17:40 Rocketman 19:10 Nastolatki 21:00 Ekipa II, odc. 11 21:25 Ekipa II, odc. 12 21:55 Casshern 00:20 Kung Fu szał 02:00 Po sezonie 03:45 Cinema, cinema 04:15 Nastolatki

HBO Comedy 10:00 Domowy front II, odc. 10 10:25 Prosto z zoo do Afryki 11:55 Diabeł w pudełku 13:35 Najlepszy strzał 15:15 Prosto z zoo do Afryki 16:45 Diabeł w pudełku 18:25 Najlepszy strzał 20:05 Domowy front II, odc. 11 20:30 Be Cool 22:30 Boudu 00:15 Wykiwać klawisza 02:05 Szemrany interes

ZigZap 06:00 Histeria: Rewolucje rosyjskie odc. 27 06:25 Pinky i Mózg odc. 69 06:50 Ekstremalne kaczory: Konfiskata odc. 47 07:00 Szał na Amandę odc. 10 07:25 Friday Wear: Pachnie tu facetem odc. 41 07:30 Płaskmania: Miesięcznik Pływaj z nami/Magazyn Muzyka klasyczna odc. 11 08:00 Klub Winx 3 odc. 16 08:30 Skyland: Początek nowego świata odc. 13 08:55 Zakręceni gliniarze odc. 22 09:20 Planeta rocka: Ashanti odc. 19 09:45 Kod Lyoko: Atak zombi odc. 40 10:10 Karol do kwadratu 2: Płaczący robot odc. 10 10:35 Na wysokiej fali odc. 40 11:10 Lizzie McGuire 3: Kowbojska rewia na Dzikim Zachodzie odc. 7 11:35 Friday Wear odc. 42 11:40 To tylko gra: Chłopaki też płaczą odc. 5 12:05 Zagubieni z lotu 29: Od zera odc. 13 12:30 Gwiazda od zaraz: Pociąg do nikąd odc. 12 12:55 Degrassi - nowe pokolenie: Im szybciej, tym lepiej odc. 35 13:20 Histeria: Program Thomasa Jaffersona odc. 28 13:45 Pinky i Mózg odc. 70 14:10 Ekstremalne kaczory: Szemrane wakacje odc. 48 14:20 Szał na Amandę odc. 11 14:45 Zap Room 15:10 Płaskmania: Magazyn Gry wideo/Miesięcznik Na biwaku odc. 12 15:35 Klub Winx 3 odc. 17 16:00 Smoki i kryształy mocy 17:25 Kod Lyoko: Ultimatum odc. 41 18:10 Karol do kwadratu: Aż strach się bać odc. 11 18:25 Na wysokiej fali odc. 41 18:50 Gwiazda od zaraz: Zostać czy odejść odc. 13 19:15 Lizzie McGuire 2: Gordo i krasnoludy odc. 8 19:40 Zagubieni z lotu 29: I kto to mówi? odc. 14 20:00 To tylko gra: Kocham Lucy odc. 6 20:25 Degrassi - nowe pokolenie: Gorzkie łzy odc. 36

Hyper
21:00    Full Metal Alchemist - Serial rysunkowy odc. 46
21:30    Fresh Air - Medieval II: Total War
22:00    Review territory - Informacje
22:30    Java Games - Informacje
22:45    Fresh Air - God of War II
23:00    Game Play - Informacje
23:15    Full Metal Alchemist - Serial rysunkowy odc. 45
23:45    Game Factory - Motorstorm
0:00    Hyper Classic - Informacje
0:30    Klipy - Informacje

TVN Turbo 06:00 Grand Prix na torze 06:30 Automaniak Max 07:30 Telesklep 08:00 Policyjne taśmy 08:30 28 sekund 09:00 Szkoła Szybkiej Jazdy 09:30 Operacja Tuning 10:00 Grand Prix na torze 10:30 Sporrrt 11:00 Boks XXI 11:30 Wyspiarze za kółkiem - najgorsi kierowcy w Wielkiej Brytanii 12:00 Rower 12:30 Uwaga! Pirat 13:00 Sparing 13:30 Wędkarstwo - Męskie hobby 14:00 Prawdziwe Maszyny 14:30 Do Celu 15:00 Zakup Kontrolowany 3 16:00 Szkoła Szybkiej Jazdy 16:30 Jazda Próbna 17:30 Raport Turbo 17:45 Automaniak Max 18:45 Do Celu 19:15 Domowi Konstruktorzy 19:45 Raport Turbo 20:00 Prawdziwe Maszyny 20:30 Operacja Tuning 21:00 Raport Turbo 21:15 Boks XXI 21:45 Kaskaderzy i amatorzy 22:15 Pijani i Niebezpieczni 23:15 Raport Turbo 23:30 Sporrrt 00:00 Turbo erotyk 00:30 Rentgen 2.0 01:00 Szkoła Szybkiej Jazdy 01:30 Prawdziwe Maszyny 02:00 Operacja Tuning 02:30 Grand Prix na torze 03:00 Uwaga! Pirat 03:30 Szkoła Szybkiej Jazdy 04:00 Auto Mundial 04:30 Sparing

Kino Polska 08:00 Godzina za godziną 09:35 Poeta na traktorze 10:25 Popiół i diament 12:20 Wypowiedź: Jerzy Kawalerowicz, Lucyna Winnicka 12:40 Gra 14:25 Deja vu, czyli skąd my to znamy 14:50 Gąszcz 15:35 Kanał 17:15 Powstańcze kamery 18:00 Godzina za godziną 19:35 Poeta na traktorze 20:25 Giuseppe w Warszawie 22:10 Kabaret 22:35 Kochany Muslimie... 23:20 Wypowiedź: Jerzy Kawalerowicz, Lucyna Winnicka 23:40 Gra 01:20 Deja vu, czyli skąd my to znamy 01:40 Gąszcz 02:05 Kanał 03:40 Powstańcze kamery

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:52 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:58 Serwis sportowy; STEREO
12:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:01 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:07 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:09 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:03 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - Ostatni smolarz na Roztoczu; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 FBI kontra Hollywood; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:07 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 FBI kontra Hollywood; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:01 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Z życia Kościoła
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:52 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:58 Serwis sportowy; STEREO
12:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:01 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:07 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:09 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:03 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Kronika miejska - Katowice
17:00 Atelier
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Magazyn meteo
18:30 Wiadomości sportowe
18:40 Trójka tam była
18:55 TV Katowice zaprasza...
19:00 Gruby
19:30 Trójka dzieciom
19:40 Pomysł na weekend
19:55 TV Katowice zaprasza....
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - Ostatni smolarz na Roztoczu; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 FBI kontra Hollywood; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:07 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 FBI kontra Hollywood; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:01 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:52 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:58 Serwis sportowy; STEREO
12:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:01 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:07 Kurier Komentarze; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:09 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:54 Pogoda; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:03 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:55 Tele Motor Sport - Tele Motor Sport (WOT) prem. 13.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:14 Rozmowa dnia; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:14 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (10.08.2007 - 1; STEREO
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:42 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów em. 16.; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:02 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 10.08.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:09 Studio reportażu - SPACEROWNIK - SPACERKIEM PO MOKOTOWIE(1; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Dobra jazda - Dobra jazda odc. 7 prem. 07.08.; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:42 Za zamkniętymi drzwiami - Biblioteka Narodowa - prem 21.05.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:54 Raport na gorąco; STEREO
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:02 Raport na gorąco; STEREO
22:04 Wiadomości sportowe - (10.08.2007 - 2; STEREO
22:10 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - Ostatni smolarz na Roztoczu; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:56 FBI kontra Hollywood; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:07 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 FBI kontra Hollywood; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:01 Zakończenie dnia

National Geographic 8.00 ROBALE Z PIEKŁA RODEM: LEK CZY TRUCIZNA 8.30 ZWIERZĘTA Z KOSZMARÓW: WĘŻE 9.00 ŚLADAMI BIBLII: OD STWORZENIA ŚWIATA DO ABRAHAMA 10.00 ZAGADKA KODU LEONARDA DA VINCI 11.00 TUŻ PRZED TRAGEDIĄ: KATASTROFA "KOMETY" 12.00 I CO WY NA TO?: ODCINEK 5 12.30 NIEZWYKŁE UJĘCIA: ODCINEK 5 13.00 OKIEM SZYMPANSA: ODCINEK 6 13.30 ZWIERZĘTA Z KOSZMARÓW: WĘŻE 14.00 ŚLADAMI BIBLII: OD STWORZENIA ŚWIATA DO ABRAHAMA 15.00 ZAGADKA KODU LEONARDA DA VINCI 16.00 RAJE NA ZIEMI: ETOSZA - DZIEWICZA KRAINA AFRYKI 17.00 WIERZYĆ NIE WIERZYĆ?: ŻYCIE NA MARSIE 18.00 SUPERPORTY 19.00 POLOWANIE NA MYŚLIWEGO: ZABÓJCY Z WYSPY KODIAK 20.00 TUŻ PRZED TRAGEDIĄ: TRAGEDIA W DOMU TOWAROWYM 21.00 ŚLADAMI BIBLII: IZRAELICI W EGIPCIE 22.00 WIERZYĆ NIE WIERZYĆ?: CAŁUN TURYŃSKI 23.00 KATASTROFA W PRZESTWORZACH: BOMBA NA POKŁADZIE 0.00 ŚLADAMI BIBLII: IZRAELICI W EGIPCIE 1.00 WIERZYĆ NIE WIERZYĆ?: CAŁUN TURYŃSKI

Viasat History 6:00 Chirurdzy wojskowi (War Surgeons) odcinek 2 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2002 r. 7:00 Leonardo (Leonardo) odcinek 1 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2003 r. 8:00 Tajemnice Renesansu (Renaissance Secrets) odcinek 2 - film dokumentalny, Wielka Brytania 1999 r. 8:30 Dzień sądu: piekło i niebo w sztuce (Judgement Day: Images of Heaven and Hell) odcinek 2 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2004 r. 9:00 Morderstwo "lodowego człowieka" (The Iceman Murder) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005 r. 10:00 Oaza złotych mumii (Oasis of the Golden Mummies) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2002 r. 11:00 Plan bojowy (Battleplan) odcinek 4 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2004 r. 12:00 Chirurdzy wojskowi (War Surgeons) odcinek 2 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2002 r. 13:00 Leonardo (Leonardo) odcinek 1 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2003 r. 14:00 Tajemnice Renesansu (Renaissance Secrets) odcinek 2 - film dokumentalny, Wielka Brytania 1999 r. 14:30 Dzień sądu: piekło i niebo w sztuce (Judgement Day: Images of Heaven and Hell) odcinek 2 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2004 r. 15:00 Morderstwo "lodowego człowieka" (The Iceman Murder) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005 r. 16:00 Oaza złotych mumii (Oasis of the Golden Mummies) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2002 r. 17:00 Plan bojowy (Battleplan) odcinek 4 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2004 r. 18:00 Normanowie (The Normans) odcinek 1 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2004 r. 19:00 Kariera Göringa (GĂśring: A Career) odcinek 1 - serial dokumentalny, Niemcy 2006 r. 20:00 Wyjechać za wszelką cenę (Dying to Leave) odcinek 1 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2003 r. 21:00 Osada kolonistów (Colonial House) odcinek 5 - Wielka Brytania/USA 2004 r. 22:00 Steve Martin - poważnie śmieszny (Steve Martin – Seriously Funny) - film dokumentalny, Wielka Brytania 1999 r. 23:00 Plan bojowy (Battleplan) odcinek 5 - serial dokumentalny, Wielka Brytania 2004 r.

TVP Historia
10:00 Siła bezsilnych - Krzyż Nowohucki; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kontrowersje - PRL kontratakuje; program historyczny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Grot - Rowecki; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dzieje Polaków - Słowiański świt; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Z archiwum IPN - Zaporczycy; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kulisy III RP - Wojna na górze; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Było, nie minęło; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Siła bezsilnych - Mord w Kielcach; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Było, nie minęło; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Z archiwum IPN - Orlik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Zakończenie dnia

Polonia 1 06:35 - Sally (odc. 49) 06:55 - Super Friends (odc. 4) 07:20 - Cierpieć z miłości (odc. 24) 08:10 - Telezakupy 19:00 - Cierpieć z miłości (odc. 25) 19:45 - On i Ona (odc. 15) 20:45 - Sycylijski boss (film fab.) 22:25 - Świat jest piękny 22:45 - Zaniedbywana mężatka 23:00 - Polskie foki 23:35 - V 7 23:40 - News 00:00 - Turbo sex hotel 00:10 - Erotyczne sensacje 00:30 - Top modelki 00:45 - Reflex 00:55 - Erotyczna giełda 01:10 - Night Shop 01:25 - Turbo sex hotel 01:45 - Zaniedbywana mężatka 02:00 - Night Shop 02:10 - Foki Ewa 02:30 - Night Shop 02:40 - Oferty towarzyskie 03:00 - Turbo sex hotel 03:20 - Night Shop 03:35 - Gry na telefon 06:35 - Koniec programu

MTV Polska 06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia 09:00 – Alarm MTV – teledyski 10:00 – All Access - za kulisami życia gwiazd 11:00 – Wspaniałe życie gwaizd 12:00 – All Access - za kulisami życia gwiazd 13:00 – Summer of MTV – letnie hity 16:00 – Pimp My Ride 16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy 17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 17:30 – Moja własna gwiazda – show randkowe 18:00 – Antytalent Show 18:30 – Super słodkie 16-te urodziny - balangowanie nastolatek 19:00 – True Life – o problemach młodzieży 20:00 – Iquiz 21:00 – Pamiętnik Johnny’ego Knoxville’a 21:30 – MTV wkręca - Ashton Kutcher wkręca gwiazdy 22:00 – Niepoprawni –program o trudnej młodzieży 23:00 – Ren & Stimpy – serial animowany 23:30 – Naznaczeni – reality show 00:00 – Wildboyz – z kamerą wśród zwierząt 00:30 – Dirty Sanchez – do pierwszej krwi 01:00 – PartyZone – hity klubowych parkietów 04:00 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych marków

VH1 Polska 06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Pop Lista - notowanie 10:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 11:00 – Cover Stories- modne reality show 11:30 – MTV Za kulisami teledysku „Call On Me” Janet Jackson & Nelly -reportaż z planu 12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka 13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Cafe – magazyn kulturalno -muzyczny 15:30 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Pop Lista - notowanie 17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 18:00 – Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów 19:00 – Music For The Masses- program o Depeche Mode 20:00 – 100 najlepszych piosenek lat 80. – zestawienie 21:00 – Nierandkowi - aaaby skutecznie się umówić 21:30 – Top 10 VH1 – największe hity stacji 22:30 – Rock Show – magazyn rockowy 23:00 – Jazda po klipach – komentowanie na ekranie 00:00 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

TVN 24
05:55    Serwis informacyjny, pogoda
06:00    Serwis informacyjny, pogoda
06:15    Serwis informacyjny, pogoda
06:30    Serwis informacyjny, pogoda
06:45    Serwis informacyjny, pogoda
07:00    Serwis informacyjny, pogoda
07:15    Serwis informacyjny, pogoda
07:30    Serwis informacyjny, pogoda
07:45    Serwis informacyjny, pogoda
08:00    Serwis informacyjny, pogoda
08:15    Serwis informacyjny, pogoda
08:30    Serwis informacyjny, pogoda
08:45    Serwis informacyjny, pogoda
09:00    Serwis informacyjny, pogoda
09:15    Serwis informacyjny, pogoda
09:30    Serwis informacyjny, pogoda
09:45    Serwis informacyjny, pogoda
10:00    Serwis informacyjny, pogoda
10:15    Serwis informacyjny, pogoda
10:30    Serwis informacyjny, pogoda
10:45    Serwis informacyjny, pogoda
11:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
11:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
12:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
12:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
13:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
13:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
14:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
14:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
15:00    Serwis informacyjny, sport, pogoda
15:30    Serwis informacyjny, sport, pogoda
16:00    Bilans dnia
16:30    Raport popołudniowy
17:10    Prosto z Polski
17:30    Serwis informacyjny, pogoda
18:00    Serwis informacyjny, pogoda
18:30    Serwis informacyjny, pogoda
18:40    Skaner polityczny
19:00    Fakty, ludzie, pieniądze
20:00    Raport wieczorny
22:00    Szkło kontaktowe
23:00    Serwis informacyjny, pogoda
23:10    Bilans dnia
23:30    Podsumowanie dnia
00:00    Powtórki programów

Zone Club
6:00    Szkoła jogi Gimnastyka
6:30    Ćwiczenia na Karaibach Fitness
7:00    Sobota w kuchni Informacje
7:30    10 lat mniej Lifestyle
8:00    Marzenia senne Zdrowie i medycyna
8:30    Obieżyświat Program krajoznawczy
9:00    Ekstremalne metamorfozy Lifestyle
10:00    Podróże z sercem Dokument
11:00    Zmieniamy lokal Lifestyle
11:30    Podróże Loyda Informacje
12:00    Podróże Loyda Informacje
12:30    Zrób to sama Informacje
13:00    Obieżyświat Program krajoznawczy
13:30    Przewodnik po świecie Lifestyle
14:00    E-miłość Informacje
14:30    Sobota w kuchni Informacje
15:00    10 lat mniej Lifestyle
15:30    Randka na czas Rozrywka
16:00    Randka na czas Rozrywka
16:30    W pogoni za szczęściem Reality show
17:30    Areszt domowy Lifestyle
18:00    Areszt domowy Lifestyle
18:30    Córeczka tatusiaLifestyle
19:00    Tuckerville Rozrywka
19:30    Przechytrzyć naturę Zdrowie i medycyna
20:30    Nawiedzone miejsca Program kulturalny
21:30    Opowieści o duchach Program kulturalny
22:00    Potyczki Jerry'ego Springera Talkshow
23:00    Randka z "ex" Rozrywka
23:30    Seks i kanapa Erotyka
0:00    Porozmawiajmy o seksie Seksualność
1:00    Potyczki Jerry'ego Springera Talkshow
2:00    Porozmawiajmy o seksie Seksualność
3:00    Ekstremalne metamorfozy Lifestyle

CNBC
6:00    Capital Connection Wiadomości
7:00    Squawk Box Europe Informacje
8:00    Squawk Box Europe Informacje
10:00    Worldwide Exchange Informacje
12:00    Power Lunch Europe Informacje
13:00    US CNBC Squawk Box Informacje
15:00    Squawk on the Street Informacje
17:00    European Closing Bell Informacje
18:00    Europe This Week Informacje
18:30    US Power Lunch Informacje
20:00    Europe This Week Informacje
20:30    World Business Inne
21:00    US Closing Bell Informacje
23:00    Europe This Week Informacje
23:30    Asia Market Week Informacje
0:00    Tonight Show Rozrywka
0:30    NBC Nightly News Wiadomości
1:00    Poker Rozrywka
1:15    Programming Rozrywka

Fashion TV
6:00    Stroje plażowe Moda
6:30    Tendencje w modzie Moda
6:45    Fryzury i makijaże Moda
6:55    F People Moda
7:00    Moda i film Moda
7:30    Modelki Moda
7:45    Hity sezonu Moda
7:55    F People Moda
8:00    Modelki Moda
8:30    Tendencje w modzie Moda
8:45    Fryzury i makijaże Moda
8:55    F People Moda
9:00    Tygodnie mody Moda
9:30    Modelki Moda
9:45    Stroje plażowe Moda
9:55    F People Moda
10:00    Tygodnie mody Moda
10:30    Moda dookoła świata Moda
10:55    F People Moda
11:00    Fotografowie mody Moda
11:30    Modelki Moda
11:55    F People Moda
12:00    First Face Moda
12:30    Kolekcja wiosna-lato Moda
12:45    Bielizna Moda
12:55    F People Moda
13:00    Tygodnie mody Moda
13:30    Moda dookoła świata Moda
13:55    F People Moda
14:00    Backstage Special Moda
14:30    Modelki Moda
14:55    F People Moda
15:00    Tygodnie mody Moda
15:30    Projektanci mody Moda
15:55    F People Moda
16:00    Modelki Moda
16:30    First Face Moda
16:55    F People Moda
17:00    Models Special Moda
17:30    Przeznaczenie mody Moda
17:55    F People Moda
18:00    Fotografowie mody Moda
18:30    Fryzury i makijaże Moda
18:55    F People Moda
19:00    Tygodnie mody Moda
19:30    Moda i film Moda
19:45    Wydarzenia ze świata mody Moda
19:55    F People Moda
20:00    Models Special Moda
20:30    Moda i muzyka Moda
20:45    Bielizna Moda
20:55    F People Moda
21:00    Fashion News Moda
21:30    Tendencje w modzie Moda
21:45    Fotografowie mody Moda
21:55    F People Moda
22:00    Tygodnie mody Moda
22:30    Fotografowie mody Moda
22:45    Hity sezonu Moda
22:55    F People Moda
23:00    Fashion News Moda
23:30    First Face Moda
23:55    F Party Moda
0:00    Midnight Hot Moda
0:50    F Party Moda
1:00    Stroje plażowe Moda
1:45    Bielizna Moda
1:55    F Party Moda
2:00    F Hot Moda
2:30    Tygodnie mody Moda
2:55    F Party Moda
3:00    Fotografowie mody Moda
3:30    Wydarzenia ze świata mody Moda
3:55    F Party Moda

Arte
6:00    Mit offenen Karten Informacje
6:10    Chic Lifestyle
6:40    Karambolage Program kulturalny
6:50    Kulturjournal Program kulturalny
7:05    Sommer, Sonne, Strand Państwa i ludzie
7:30    Chic Lifestyle
8:00    Kulturjournal Program kulturalny
8:15    Mit offenen Karten Informacje
8:25    Schneemännchen Inne
8:35    Karambolage Program kulturalny
8:50    Die großen Sportduelle Sport
9:35    Programm nach Ansage Informacje
9:40    Mit offenen Karten Informacje
9:55    Karambolage Program kulturalny
10:05    Chic Lifestyle
10:35    Janoschs Traumstunde Serial rysunkowy
11:05    Willkommen bei ... Ludzie
11:30    Sommer, Sonne, Strand Państwa i ludzie
12:00    Die Sammlung Wolny czas i hobby
12:10    Willkommen bei ... Ludzie
12:35    Chic Lifestyle
13:00    WunderWelten Państwa i ludzie
14:00    Sommer, Sonne, Strand Państwa i ludzie
14:30    Karambolage Program kulturalny
14:40    Best of "Chic" Lifestyle
15:10    Schwarzenegger - "I'll be back" Ludzie
16:50    Algen Natura i środowisko
17:35    WunderWelten Państwa i ludzie
18:30    Menschen am Wasser Państwa i ludzie
19:00    Geheimnisse der Wissenschaft Nauka
19:45    Info Wiadomości
20:00    Kulturjournal Program kulturalny
20:10    Meteo Pogoda
20:15    Zu Tisch ... Jedzenie i picie
20:45    Unter Verdacht - Hase und Igel Film kryminalny
22:15    Themenabend: Lago Maggiore: Dolce Vita am Lago Maggiore Historia
23:20    Themenabend: Lago Maggiore: Der Poet von der anderen Seite Literatura
0:15    Info Wiadomości
0:25    Wendekreis des Krebses Społeczeństwo
1:20    Frühgeboren Dramat
3:00    Die Hausschlüssel Dramat

TNT 05:10 The Haunting 06:45 Mike, Lu & Og 07:00 Total Tom & Jerry 07:25 Angela Anaconda 07:50 The Powerpuff Girls 08:15 Cleo & Chico 08:30 Dastardly & Muttley in their Flying Machines 08:55 Calimero 09:20 Mike, Lu & Og 09:35 Boule & Bill 09:40 Leo & Popi 09:45 Captain Pugwash 10:10 Pound Puppies 10:35 Yogi & Cie 11:00 Fat Dog Mendoza 11:25 Scooby Doo, where are you? 11:45 Cleo & Chicko 12:10 Johnny Bravo 12:35 Ed, Edd & Eddy 13:00 The Flintstones 13:25 Wacky Races 13:50 Calimero 14:15 James the Cat 14:25 Leo & Popi 14:30 Boule & Bill 14:35 Captain Pugwash 15:00 Wally Gator 15:10 Tom & Jerry Kids 15:35 Mort & Phil 16:00 Mike, Lu & Og 16:25 Scooby Doo, where are you? 16:50 The Powerpuff Girls 17:15 Courage the Cowardly Dog 17:30 Dexter's Laboratory 17:55 Ed, Edd & Eddy 18:10 Cleo & Chico 18:35 Angela Anaconda 19:00 The Mask 19:25 Johnny Bravo 19:50 What a Cartoon! 19:55 I Am Weasel 20:20 The Flintstones 20:45 Diner 22:35 Village of the Damned 23:55 Children of the Damned 01:25 The Fighting 69th 03:00 Where the Spies Are 04:55 The Good Earth

RTPI 06:25 Intermde 07:00 Bom dia Portugal 09:00 Brasil contacto 09:30 Entre nós 10:00 Praça da Alegria 13:00 Jornal da Tarde 14:00 Os ricos também choram 14:45 A minha cidade hoje / O meu concelho hoje / A minha freguesia hoje 15:15 PNC 17:45 Noticias da Madeira 18:00 Portugal em Directo 19:00 Olhos de gua 20:00 Telejornal 21:00 Programa da Maria 21:45 O crime 22:45 Bombordo 23:30 Brasil contacto 00:00 Jornal das 24 horas 01:00 Um contra todos 02:15 Tudo sobre 03:15 Praça da Alegria

MCM Top 06:00 Top Mix 08:00 Fais ton top 12:00 Top.fr 12:30 Top Album 13:00 Top Hip Hop 13:30 Fais ton top 19:30 Top.fr 20:30 Top Mix 22:30 Top Hip Hop 23:00 Top Club 23:30 Top Album 00:00 Top Night

Advertisement