FANDOM


TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.25, 13.40, 14.20
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Cafe Serio
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Telezakupy
09:05 Maks i Ruby; - Nowa koszulka; serial animowany prod. kanadyjskiej (stereo)
09:25 Budzik; program dla dzieci
09:50 Bajeczki Jedyneczki; odc.222
10:00 Mały rycerz El Cid; - Jestem twoim ojcem; serial animowany prod. hiszpańskiej
10:30 Moda na sukces; odc. 2400; serial prod. USA (dolby surround)
10:55 Bez pardonu; - Układanka; 2000  serial kryminalny prod. USA [za zgodą rodziców]
11:35 Telezakupy
11:55 Książki na zimę
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Rolnictwo na świecie
12:35 Zielony biznes; magazyn ekologiczny
12:45 Plebania; odc. 492; telenowela TVP [stereo]
13:10 Klan; odc. 894; telenowela TVP
13:35 Książki na zimę
13:40 Rok w ogrodzie; magazyn
14:00 ZUS radzi; - Świadczenia przedemerytalne; magazyn
14:05 Fatamorgana
14:25 I wojna światowa; cz. I - Do broni; (First World War); 2003  cykl dokumentalny prod. australijskiej; reż: Simon Rockell, Ben Steele
14:55 Książki na zimę
15:00 Wiadomości
15:10 SexEmisja; - Przemoc seksualna; program dla młodych widzów
15:35 Gwiazdy w Jedynce - DJ Bobo
15:55 Do góry nogami; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc. 2400; serial prod.USA (dolby surround)
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Polska z bocznej drogi; Przystań "Ocalenie"; reportaż
17:30 Klan; odc. 897; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
18:35 Bob, swój chłop; odc. 3
19:00 Tabaluga; - Przyjaciel wieloryb; serial animowany prod. niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:57 Pogoda
20:05 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
20:21 Pogoda
20:30 Brutalny sport
21:00 Wstęp do Teatru TV; "Wniebowstąpienie"
21:00 Teatr Telewizji; Wniebowstąpienie; 2004  autor: Tadeusz Konwicki, adaptacja: Maciej Englert (104') (STEREO, FORMAT 16x9); reż: Maciej Englert; wyk: Piotr Adamczyk, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Zieliński, Maria Tyszkiewicz
22:50 Wiadomości
23:00 Rajd Dakar 2005 - kronika
23:15 Marlena; (Marlene); 2000  film biograficzny prod. niemiecko-włoskiej (127'); reż: Joseph Vilsmaier; wyk: Katja Flint, Herbert Knaup, Heino Ferch
01:25 Sprawy rodzinne II; (Family Law II); serial obyczajowy prod. USA (DOLBY SURROUND); wyk: Kathleen Quinlan, Christopher McDonald, Dixie Carter, Tony Danza
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
06:50 Złotopolscy; odc.6  Niespodzianka; telenowela TVP
07:15 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:25 Dwójka Dzieciom; Rodzina Leśniewskich; odc. 6 - Skok; 1978  serial TVP; reż: Janusz Łęski; wyk: Krystyna Sienkiewicz, Krzysztof Kowalewski, Barbara Krafftówna, Tadeusz Kwinta
07:50 Dwójka Dzieciom; Mały pingwin Pik-Pok; odc. 3 - Ukarane łakomstwo; serial animowany dla dzieci
08:00 Dwójka Dzieciom; Dziwny świat kota Filemona; odc. 3 - Poobiednia drzemka; serial animowany prod. polskiej
08:10 Na dobre i na złe; odc. 191 - Nowy mały człowiek; serial prod. TVP; wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
09:50 M jak miłość; odc. 5; serial TVP (STEREO)
10:35 Pytanie na śniadanie
11:15 Panorama
11:20 Prognoza  pogody
11:20 Święta wojna; Botanik; serial prod. TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
11:50 Pytanie na śniadanie
12:35 Kochaj mnie; telenowela dok.TVP (STEREO)
13:00 Panorama
13:13 Pogoda
13:15 Telezakupy
13:30 Życie do poprawki II; odc. 6-Wojna państwa Posey; Twice in Life Time II; 2000  serial prod.USA; reż: David Winning; wyk: Paul Popovich,Al Waxman
14:15 Gra z cieniem; teleturniej
14:45 Złote wieki Egiptu; odc. 2 - Faraonowie słońca; 2001  cykl dokumentalny prod. angielskiej
15:40 Paczka dla Ukrainy; reportaż Jerzego Lubacha
16:00 Panorama
16:10 Goryl, czyli ostatnie zadanie; 1989  komedia prod.polskiej (52'); reż: Janusz Zaorski; wyk: Krzysztof Kowalewski,Marian Opania,Jerzy Turek
17:05 Przystanek praca; magazyn
17:15 Pomarańczowa nadzieja - reportaż
17:55 Pogoda
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Świat obok nas; Razem aż do śmierci; (Dying to be apart); 2003  film dokumentalny prod. angielskiej
20:00 Panorama flesz
20:05 M jak miłość; odc. 286; serial TVP [stereo]
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość"
21:00 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. TVP
21:30 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:35 Pogoda
22:40 Warto rozmawiać; talk-show
23:55 Tajne akcje C.I.A.; (The Agency); 2003  serial sensacyjny prod. USA [za zgodą rodziców]
00:40 Tajne akcje C.I.A.; (The Agency); 2003  serial sensacyjny prod. USA [za zgodą rodziców]
01:25 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Piosenka na życzenie - magazyn muzyczny
06:45 TV market
07:00 Rocket Power (2) - serial anim. USA 1999
07:30 MacGyver (60) - serial sensac. USA/Kanada 1990
08:30 Interwencja (359) - cykl reportaży
08:50 Czułość i kłamstwa (6) - serial obycz. Polska 2000
09:20 Szkoła przetrwania (12) - serial obycz. USA/Kanada 2000
10:20 Kosmici (2) - serial kom. Polska 2004
10:50 Książę - film dla dzieci Kanada 1999
12:15 Bogate biedaki - komedia USA 1993
14:00 Świat według Kiepskich (42) - serial kom. Polska
14:45 Dziki (3) - serial kom. Polska
15:45 Wydarzenia Polska 2005
16:00 Pogoda
16:10 Interwencja (360) - cykl reportaży
17:00 Jezioro marzeń 5 (22) - serial dla młodzieży USA 2002
18:00 Pierwsza miłość (21) - serial obycz. Polska 2004
18:45 Wydarzenia Polska 2005
19:15 Sport
19:20 Pogoda
19:25 Samo życie (461) - serial obycz. Polska 2004
20:15 13. posterunek (28) - serial kom. Polska
21:00 Robin Hood, książę złodziei - film przygodowy USA 1991
21:30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:45 Biznes Wydarzenia - magazyn ekonomiczny
00:05 Pogoda
00:10 Bumerang (320) - program publicystyczny
00:40 Co z tą Polską? (15) - program publicystyczny Polska 2005
01:40 Made in America - komedia USA/Francja 1993
03:35 Punkt, set, mecz
04:30 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny
05:30 Pożegnanie

TVN
06:45 Telesklep
07:25 Uwaga! - magazyn
07:45 Prześwietlenie - program publicystyczny
08:15 Nash Bridges (20) - serial sensac. USA 1996
09:05 Wykręć numer - teleturniej Polska 2005
10:05 Graj o Raj - teleturniej Polska 2005
11:05 W-11 wydział śledczy - dokument fabularyzowany Polska 2004
11:35 Rozmowy w toku - talk show
12:40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy Polska 2004
13:10 Nash Bridges (21) - serial sensac. USA 1996
14:05 Serce z kamienia (91) - telenowela Meksyk 2004
14:55 Ostry dyżur 6 (18) - serial obycz. USA
15:55 Grzesznica (38) - telenowela Meksyk 2003
16:45 Fakty
17:00 Uwaga! - magazyn
17:15 W-11 wydział śledczy - dokument fabularyzowany Polska 2005
17:50 Rozmowy w toku - talk show
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:10 Najsłabsze ogniwo - teleturniej Polska 2005
21:00 Na Wspólnej (398) - serial obycz. Polska 2004
21:30 Moja krew - program rozrywkowy Polska 2004
22:30 Kasia i Tomek 3 (73) - serial kom. Polska 2003
23:00 Camera Cafe (3) - serial kom. Polska 2004
23:10 Camera Cafe (3) - serial kom. Polska 2004
23:20 Camera Cafe (3) - serial kom. Polska 2004
23:30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn gospodarczy
00:00 Wydanie drugie poprawione - program kulturalny
00:25 Multikino - magazyn filmowy
00:50 Co za tydzień - magazyn Polska 2005
01:15 Red Light - program erotyczny
02:10 Uwaga! - magazyn
02:30 Nic straconego

TVP 3 Warszawa
06:45 TELEZAKUPY
07:00 EUROPA W ZAGRODZIE
07:30 KURIER
07:45 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
08:00 WARSZAWA W  POLSKIM FILMIE FABULARNYM (powt.
08:25 POGODA DLA WARSZAWY I MAZOWSZA
08:30 KURIER
08:45 GOŚĆ DNIA
09:00 GWIAZDY HOLLYWOODU
09:30 KURIER
09:45 SPRAWA NA DZIŚ odc. 3/31
10:10 TELEZAKUPY
10:30 KURIER
10:45 TELE MOTOR SPORT
11:15 GOŚĆ DNIA
11:30 KURIER
11:45 MŁODZIEŻ KONTRA
12:30 KURIER
12:35 ŻYJĄCA EUROPA odc. 7/8
13:30 KURIER
13:45 AGROBIZNES
14:00 OD NIEDZIELI DO NIEDZIELI
14:30 KURIER
14:45 EUROTEL
15:00 KACPEREK odc. 6/7
15:30 KURIER
15:45 LABIRYNTY KULTURY
16:10 ROZMOWA DNIA
16:30 KURIER
16:45 WIADOMOŚCI KURIERA
16:50 DZIEJE WARSZAWY W LATACH 1945-1956 odc. 7 /1
17:00 KOŚCIÓŁ I ŚWIAT (powt.)
17:10 WARSZAWSKI TYDZIEŃ (powt.)
17:30 KURIER
17:50 WYWIAD KURIERA
18:00 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
18:00 TELEWIZYJNY KURIER MAZOWIECKI (PASMO LOKALNE TVP2)
18:30 ODKRYWANIE WARSZAWY
19:00 KLAN odc. 5
19:25 PRZEGLĄD GOSPODARCZY
19:50 KSIĄŻKI Z GÓRNEJ PÓŁKI - PREZENTACJE
20:00 TELEKURIER
20:30 KURIER
20:50 STUDIO POGODA
21:00 ECHA DNIA
21:30 KURIER GOSPODARCZY
21:45 KURIER WARSZAWY I MAZOWSZA
22:00 WIADOMOŚCI SPORTOWE
22:05 WYWIAD KURIERA
22:15 TO JEST TEMAT
22:30 KURIER
22:50 STUDIO POGODA
22:55 KURIER SPORTOWY
23:10 PLEBANIA odc. 27
23:35 PLEBANIA odc. 27
00:00 TELEKURIER - NA ŻYWO
00:40 Zakończenie programu

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Strefa P - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn
8.00 TV Market
8.15 Echa lasu
8.45 Ja się zastrzelę (101) - serial komediowy
9.15 Młodzieńcza miłość (93) - telenowela, Argentyna
10.15 Ja tylko pytam - talk show
11.15 W imieniu prawa
12.15 TV Market
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 V max - magazyn
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - mag.
15.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
15.45 Dawno, dawno temu: historia "Gwiezdnych wojen" (1)
16.45 Nie zakazane reklamy
17.10 Młodzieńcza miłość (94) - telenowela, Argentyna
18.10 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam - talk show
20.00 Diuna (2) - miniserial science fiction (21.00 Wydarzenia)
22.10 Drogówka - magazyn
22.40 INFORmator prawny - magazyn
22.55 Książę Jutlandii - film fabularny, Dania-Niemcy-Francja 1994
0.55 Ile w tym prawdy (7) - serial dokumentalny
1.45 Muzyczne listy - mag.
2.35 INFORmator prawny - magazyn
2.50 Strefa P - magazyn
3.15 Joker - talk show
4.05 Zakończenie prog.

TVN 7
6.15 Nerwy na wodzy - interaktywny teleturniej na żywo
7.15 Telesklep
7.50 Ścieżki miłości (150) - telenowela, Meksyk
8.40 Przyjaciółki i rywalki (183) - telenowela, Meksyk
9.30 Córka przeznaczenia (93) - telenowela, Meksyk
10.20 Renegat (28) - serial sensacyjny, USA
11.15 Garito - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Przyjaciółki i rywalki (184) - telenowela, Meksyk
15.20 Córka przeznaczenia (94) - telenowela, Meksyk
16.10 Między nami facetami (7) - serial komediowy, USA
16.40 Niesamowite historie (17) - serial science fiction, USA
17.10 Nerwy na wodzy - interaktywny teleturniej na żywo
18.10 Renegat (29) - serial sensacyjny, USA
19.10 Wczoraj jak i dziś (1) - serial komediowy, USA
19.40 Niesamowite historie (18) - serial science fiction, USA
20.10 Miasteczko Nadzieja - film obyczajowy, USA 1997, reż. Goldie Hawn, wyk. Jena Malone, J.T. Walsh, Christine Lahti, Catherine O’Hara, Jeffrey D. Sams, Mary Ellen Trainor
22.00 Gliniarze bez odznak (15) - serial sensacyjny, USA
22.55 W obronie miłości - film sensacyjny, USA 2000, reż. Douglas Jackson, wyk. Julie Lee, Michael Madsen, Brad Dourif, Cary-Hiroyuki Tagawa, Louis Herthum
0.50 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe Serio
08:25 Kawa czy herbata
08:45 10 minut tylko dla siebie; magazyn
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Jedyneczka; program dla dzieci
09:30 Wesoły Ciucholand; odc. 13 - Proszę wstać, sąd idzie; 1995  serial prod. australijskiej
10:00 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
10:25 Serce Bałkańskie; reportaż Waldemara Karwata
10:50 Biografie; Lot; film dok. Krzysztofa Miklaszewskiego o Konradzie Swinarskim
11:25 Gałęzie pewnego drzewa; reportaż Anny Ferens
11:45 Nie tylko o...
12:00 Wiadomości
12:15 Klan; odc. 888; telenowela TVP
12:40 VI Mazurska Noc Kabaretowa;  K jak Kavaret  (1)
13:30 M jak miłość; odc. 206; serial TVP (stereo)
14:15 Herbatka u Tadka; talk show (STEREO)
15:05 Ekstradycja 3; odc. 7; serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik
16:05 Jedyneczka; program dla dzieci
16:30 Wesoły Ciucholand; odc. 13 - Proszę wstać, sąd idzie; 1995  serial prod. australijskiej
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
17:50 Było nie minęło
18:20 Jest takie miejsce
18:40 Spotkania z profesorem  Wiktorem Zinem; - Miasto zwane Krakowem cz. 2
19:00 Opale-moje życie; reportaż
19:15 Dobranocka; Przypadki zwierzojeża; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomości
19:53 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:23 Pogoda
20:25 Klan; odc. 888; telenowela TVP
20:50 Sportowy tydzień
21:20 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy; odc. 7 - Powołanie; 1979  serial TVP
22:15 Serce Bałkańskie; reportaż Waldemara Karwata
22:40 Debata
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport-telegram
23:56 Pogoda
00:00 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
00:30 Spotkania z profesorem  Wiktorem Zinem; - Miasto zwane Krakowem cz. 2
00:50 Wesoły Ciucholand; odc. 13 - Proszę wstać, sąd idzie; 1995  serial prod. australijskiej
01:15 Dobranocka za oceanem; Przypadki zwierzojeża; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy
02:09 Pogoda
02:15 Klan; odc. 888; telenowela TVP
02:40 Sportowy tydzień
03:10 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy; odc. 7 - Powołanie; 1979  serial TVP
04:10 Serce Bałkańskie; reportaż Waldemara Karwata
04:35 Opale-moje życie; reportaż
04:55 Debata
05:45 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

Tele 5
06:45     Przygody Sandokana (Sandokan.The Tiger Roars Again) serial animowany dla dzieci 24/26 Włochy 2001
07:10     Prognoza pogody
07:15     Biznes dzisiaj program informacyjny Polska 2004
07:25     Tarzan (Tarzan) serial przygodowy 52/75 Francja/Kanada 1991 wyst.: Wolf Larson, Lydie Denier, Sean Roberge
07:50     Żar tropików (Tropical Heat) serial kryminalny 3/22 Kanada 1991 wyst.: Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland, Eugene Clark
08:50     Telezakupy
11:00     Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 33/66 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Matt Frewer, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
12:00     Słuchaj serca (Following Her Heart) film obyczajowy USA 1994 wyst.: Ann-Margret, George Segal, Kirk Baltz, Brenda Vaccaro, Edith Fields
13:50     Telezakupy
14:15     Prognoza pogody
14:20     Buon Appetito! program kulinarny produkcja własna 2004
15:25     Werdykt program sądowy produkcja własna 2002
16:30     Czynnik PSI (PSI Factor) serial science-fiction 34/66 Kanada 1996 wyst.: Dan Aykroyd, Matt Frewer, Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Soo Garay
17:25     Prognoza pogody
17:35     Żar tropików (Tropical Heat) serial kryminalny 4/22 Kanada 1991 wyst.: Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland, Eugene Clark
18:45     Przygody Sandokana (Sandokan.The Tiger Roars Again) serial animowany dla dzieci 3/26 Włochy 2001
19:10     Nera, księżniczka Oceanii (The New Adventures of Ocean Girl) serial animowany dla dzieci 11/26 Australia 1999
19:40     Biznes dzisiaj program informacyjny Polska 2004
19:55     Prognoza pogody
20:05     Zakładnik (Held Hostage) dramat sensacyjny USA 1991
21:55     Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad) serial kryminalny 27/33 Kanada 1999 wyst.: Julie Stewart, Stephen McHattie, Tamara Craig Thomas, Gregory Calpakis
22:50     Prognoza pogody
23:00     Biznes dzisiaj program informacyjny Polska 2004
23:15     Vive Handball - Liga Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn powtórka Polska 2004
00:05     Telezakupy
00:40     Wspaniały świat seksu (The Wonderful World of Sex) serial erotyczny W.Brytania
01:30     Upojne randki (Rendez-vous) serial erotyczny 6/6 Francja wyst.: Marine Cartier, Laure Sinclair, Caroline Deschamps
03:05     zakończenie programu

Polonia 1
06:30 - Przyjaciele Bajka, 20 min.
06:50 - Czarodziejskie Zwierciadełko Bajka Animowana , 25 min.
07:15 - Baseballista Bajka Animowana , 25 min.
07:40 - Super Dan
08:00 - Super Dan
08:25 - Top shop Top shop, 715 min
17:30 - Klub Hawaje odc. 49 Serial Komediowy, 25 min.
18:00 - Magia Wróżb Program ezoteryczny, 60 min.
19:00 - Stellina odc. 66 Telenowela, 45 min.
19:45 - Namiętności odc.50 Telenowela, 25 min.
20:20 - Orły 1/7 Serial fabularny, 95 min.
22:15 - Wędrówki Guliwera - Republica Dominikana Serial Dokumentalny, 30 min.
23:00 - Zdarzyło się Naprawdę Program erotyczny, 15 min.
23:20 - Ania i Kasia Zapraszają Program erotyczny, 10 min.
23:40 - Seksplozja Program erotyczny, 15 min.
00:00 - Sex Telefon Program erotyczny, 15 min.
00:20 - Baba Jaga Program erotyczny, 15 min.
00:35 - Military Shop Program erotyczny, 5 min.
00:40 - Tina, Maja i Viola Program erotyczny, 20 min.
01:00 - Marianna Rokita Program erotyczny, 15 min.
01:20 - Baba Jaga Program erotyczny, 10 min.
01:40 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
01:55 - Sex Wspomnienia Program erotyczny, 10 min.
02:15 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
02:30 - Sex Flirty Program erotyczny, 25 min.
02:50 - Marianna Rokita Program erotyczny, 15 min.
03:10 - Night Shop Program erotyczny, 25 min.
03:20 - Zdarzyło się Naprawdę Program erotyczny, 15 min.
03:35 - Night Shop Program erotyczny, 15 min.
04:00 - Euro Sex Program erotyczny, 25 min.
04:30 - Sex Flirty 5 Program erotyczny, 15 min.
04:45 - Sex Flirty 4 Program erotyczny, 15 min.
05:00 - Koniec programu 

National Geographic
8:00 Ogólne szaleństwo: Odcinek 4
8:30 Małpi biznes: Odcinek 4
9:00 Za kurtyną Azji: Złapać "małą rybkę"
10:00 Hood i Bismarck - morska bitwa
11:00 Ostatnie smoki
12:00 Egipscy detektywi: Tajemnica Tutenchamona
12:30 Tajemnice zmarłych: Mumie z krypty
13:00 Ogólne szaleństwo: Odcinek 3
13:30 Małpi biznes: Odcinek 9
14:00 We wnętrzu "Britannica"
15:00 Powrót na Titanica
16:00 Ostatnie smoki
17:00 Za kurtyną Azji: Złapać "małą rybkę"
18:00 Ogólne szaleństwo: Odcinek 2
18:30 Małpi biznes: Odcinek 8
19:00 Egipscy detektywi: Tajemnica Tutenchamona
19:30 Premiera Tajemnice zmarłych: Jednoręki szkielet
20:00 Ostatnie smoki
21:00 Premiera Urodzeni mordercy: Rekin
22:00 Afrykańskie ludojady
23:00 Hood i Bismarck - morska bitwa
0:00 Urodzeni mordercy: Rekin
1:00 Odkrycia z napędem Duracell: Sztuka przeżycia: Wyprzedzić ewolucję

Eurosport
08:30 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Rest day
09:15 IGRZYSKA OLIMPIJSKIE Magazyn olimpijski
10:15 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Willingen Niemcy
11:15 BIATHLON Puchar Œwiata, Oberhof Niemcy Bieg na dochodzenie mê¿czyzn
12:00 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 9
12:45 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 10
13:00 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Willingen Niemcy
14:15 KOLARSTWO Puchar Œwiata (tor) Manchester
15:45 PI£KA NO¯NA Turniej Efes Pils Cup Galatasaray-Borussia Dortmund
17:15 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 10
17:30 PI£KA NO¯NA Magazyn EUROGOLE
18:15 PI£KA NO¯NA Magazyn "Gooooal !" Best Of
18:30 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS
19:00 PI£KA NO¯NA Turniej Efes Pils Cup Galatasaray-Spartak Moscow
21:00 SUMO Kyushu Basho Japonia
22:00 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS
22:30 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 10
23:15 PI£KA NO¯NA Magazyn EUROGOLE
00:00 WIADOMOŒCI Wiadomoœci Eurosportu
00:15 BOKS Turniej miêdzynarodowy W³ochy Walka w wadze ciê¿kiej (do 91kg) S. Branco-S. Mitrevski
00:45 RAJDOWE MISTRZOSTWA ŒWIATA Rajdy samochodowe Dakar Etap 10


Ale Kino!
08:00    39 kroków
09:25    Hollywood kontra FBI
10:30    Uniesie nas wiatr
12:25    Godzina za godziną
13:55    Skorumpowani II
15:40    Skrzypek na dachu
18:35    Zmarli
20:00    Wściekła pięść
21:45    Która tam godzina?
23:40    Sidła miłości

BBC Prime
06:00    Quinze Minutes
06:15    Clementine
06:30    Revista
06:45    Hallo aus Berlin
07:00    Teletubbies
07:25    Tweenies
07:45    Bits & Bobs
08:00    Zingalong
08:15    Tikkabilla
08:35    S Club 7: Viva S Club
09:00    Changing Rooms The ultimate interior design challenge
09:30    Ready, Steady, Cook Cookery show
10:15    Big Strong Boys in the Sun
10:45    Trading Up
11:15    Bargain Hunt Buying & Selling
11:45    The Weakest Link Special
12:30    Classic Eastenders A return to the early days of Albert Square
13:00    Classic Eastenders A return to the early days of Albert Square
13:30    Antiques Roadshow
14:00    English Time Get the Meaning Midsummer nights dream
14:20    Muzzy in Gondoland Cartoon series in which animated characters make learning fun
14:25    Muzzy in Gondoland Cartoon series in which animated characters make learning fun
14:30    Teletubbies
14:55    Tweenies
15:15    Bits & Bobs
15:30    Zingalong
15:45    Tikkabilla
16:05    S Club 7: Viva S Club
16:30    The Weakest Link Special
17:15    Big Strong Boys DIY Program
17:45    Bargain Hunt Buying & Selling
18:15    Ready, Steady, Cook Cookery show
19:00    Diet Trials Documentary
19:30    Eastenders Another visit to residents of Albert Square
20:00    Holby City Taking Cover
21:00    NCS Manhunt
21:55    NCS Manhunt
22:50    Black Cab Work
23:00    Lenny Henry in Pieces Comedy
23:30    I'm Alan Partridge Comedy
00:00    Born and Bred A Very Ormston Christmas
01:00    Learning Science Supernatural Science
02:00    Learning Science Century of Flight Embracing the World
03:00    Ancient Voices
04:00    Make Or Break Documentary
04:30    Make Or Break Documentary

BBC World
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Top Gear
10:00    BBC News
10:30    Extra Time Interviews with Stars and Coaches
11:00    BBC News
11:30    Asia Today
11:45    World Business Report
12:00    BBC News
12:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
13:00    BBC News
13:30    World Business Report
13:45    Sport Today
14:00    BBC News
14:30    Rough Science Mapping it Out
15:00    BBC News
15:30    Asia Today
16:00    BBC News
16:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
17:00    BBC News
17:30    Click Online Programme for everyone interested in the internet and new media
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Extra Time Interviews with Stars and Coaches
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
21:00    BBC News
21:30    Fast Track Latest news about Travel
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Earth Report Reporting on Environmental Matters around the Globe
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
02:00    BBC News
02:30    Click Online Programme for everyone interested in the internet and new media
03:00    BBC News
03:30    Earth Report Reporting on Environmental Matters around the Globe
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

Canal + Sport
07:00    Sport +
07:45    Efes Pilsen Stambuł Climamio Bolonia Euroliga
09:45    Atletico Real Madryt Liga hiszpańska
11:35    Palermo US AC Milan Liga włoska
13:30    Villarreal FC FC Barcelona Liga hiszpańska
15:15    Sport +
16:00    Atletico Madryt Real Madryt Liga hiszpańska
18:00    Palermo US AC Milan Liga włoska
20:00    Villarreal FC FC Barcelona Liga hiszpańska
21:45    Sport +
22:30    Tajniak
23:55    Pogadajmy o seksie
01:35    Klucz do Apokalipsy
03:30    Goście

CNN
06:00    CNN Today
09:00    Business International
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News Asia
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    World News Asia
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    Your World Today
20:30    World Business Today
21:00    World News Europe
21:30    World Business Today
22:00    World News Europe
22:30    Living golf
23:00    Business International 
00:00    Insight
00:30    World Sport
01:00    CNN Today
03:00    Larry King Live
04:00    Newsnight with Aaron Brown 

DSF
06:00    Fußball Freundschaftsspiel
08:00    Dauerwerbesendung
08:30    Timbersports Series Sport-Unterhaltungssendung mit Wettbewerben im Holzhacken
09:00    D:SF Das Sportquiz
11:00    Teleshopping Werbesendung
11:30    Dauerwerbesendung
12:00    Teleshopping Werbesendung
12:30    Dauerwerbesendung
13:00    Teleshopping Werbesendung
13:15    Teleshopping Werbesendung
13:30    Fußball Freundschaftsspiel
15:00    D:SF Das Sportquiz
17:15    La Ola Fußball international
18:00    Fußball Freundschaftsspiel
20:00    Bundesliga Classics
22:00    FC Bayern spezial Das T-Com Magazin
22:30    La Ola Fußball international
23:30    D:SF Das Sportquiz
00:00    Sport-Clips
00:45    Dauerwerbesendung
01:15    Sport-Clips
01:45    Dauerwerbesendung
02:15    Sport-Clips
03:00    Dauerwerbesendung
03:30    Sport-Clips 

Jetix
06:00    Sąsiedzi
06:10    Hamtaro
06:35    Wunschpunsch
07:00    Pokémon
07:25    Sonic X
07:45    Odlotowe agentki
08:10    Dzieciaki z klasy 402
08:35    Świat według Ludwiczka
09:00    Kot Ik!
09:25    Walter Melon
09:45    Denis rozrabiaka
10:10    Oggy i karaluchy
10:30    Zły pies
10:55    Wunschpunsch
11:15    Kot Ik!
11:40    Walter Melon
12:00    Denis rozrabiaka
12:25    Oggy i karaluchy
12:45    Zły pies
13:10    Wunschpunsch
13:30    Dzieciaki z klasy 402
13:55    Świat według Ludwiczka
14:15    Gadżet i Gadżetinis
14:40    Roboluch
15:00    Tutenstein
15:25    Pokémon
15:45    Power Rangers Ninja Storm
16:10    Sonic X
16:30    Odlotowe agentki
16:55    Ach, ten Andy!
17:15    Teenage Mutant Ninja Turtles
17:40    Nowe przygody Lucky Luke'a
18:00    Odlotowe agentki
18:25    Jak dwie krople wody
18:45    Gęsia skórka
19:10    Gęsia skórka
19:30    Spiderman
19:55    X-Men
20:15    Teknoman
20:40    Kleszcz
21:00    Incredible Hulk
21:25    Iron Man obrońca dobra
21:45    Motomyszy z Marsa
22:10    Kleszcz
22:30    Spiderman
22:55    X-Men
23:15    Teknoman
23:40    Shin Chan 

WTK
08:00    Puls dnia serwis informacyjny
08:15    Arena
08:35    Muzyczne pobudzenie
09:00    Puls dnia serwis informacyjny
09:15    Arena
09:35    Muzyczne pobudzenie
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Muzyczne pobudzenie
10:30    Program lokalny
11:00    Studio sport
12:30    Elitarny klub
12:50    Granie na żądanie
14:10    TeleKonin Przegląd wydarzeń konińskich
14:30    Program lokalny
15:00    Granie na żądanie
16:00    Książka nie tylko do poduszki Nowości wydawnicze
16:20    Granie na żądanie
16:30    Program lokalny
17:00    Reportaż
17:30    Arena
17:50    Pogoda
18:00    Puls dnia serwis informacyjny
18:15    Qulturalny Poznań
18:25    Pogoda
18:30    Puls dnia serwis informacyjny
18:50    Sport
19:00    Puls dnia serwis informacyjny
19:15    Qulturalny Poznań
19:25    Pogoda
19:30    Puls dnia serwis informacyjny
19:50    Z pierwszej strony
20:30    Puls dnia serwis informacyjny
20:50    Sport
21:00    Puls dnia serwis informacyjny
21:05    Pogoda
21:10    Motomania
21:30    Puls dnia serwis informacyjny
21:45    Sport
22:00    Puls dnia serwis informacyjny
22:03    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:50    Z pierwszej strony
23:30    Puls dnia serwis informacyjny
23:50    Sport 
00:00    Puls dnia serwis informacyjny
00:05    Pogoda
00:10    Motomania
00:30    Puls dnia serwis informacyjny
00:45    Sport
01:00    Puls dnia serwis informacyjny 

Kino Polska
06:00    Super punk
07:30    Pięciu
09:05    Przeżyć
09:20    Gołębie pocztowe
09:40    Płyną tratwy
10:00    Wypowiedź: Maria Zmarz-Koczanowicz
10:05    Urząd
10:20    Wypowiedź: Maria Zmarz-Koczanowicz
10:25    Co wyszło z ziemi
10:40    Wypowiedź: Maria Zmarz-Koczanowicz
10:45    Sprzedawca chleba
11:00    Wypowiedź: Maria Zmarz-Koczanowicz
11:05    Kraj świata
12:20    Obywatel świata
12:45    Wypowiedź: Andrzej Wajda
13:00    Wesele
14:40    Pan dziad z lirą
15:00    Wypowiedź: Sylwester Chęciński, Marzena Trybała
15:10    Agnieszka 46
16:35    Głupstwa Tatiany
16:50    Benedykta Jerzego Dorysa życie szczęśliwe
17:20    Super punk
17:30    Pięciu
19:10    Przeżyć
19:25    Gołębie pocztowe
19:40    Płyną tratwy
20:05    Komentarz: Wiesław Kot
20:10    Umarli rzucają cień
22:05    Komentarz: Wiesław Kot
22:10    Szychta niewolników
22:40    Wypowiedź: Andrzej Wajda
22:55    Wesele
00:40    Pan dziad z lirą
00:55    Na ekranie i na planie
01:10    KinOFFteka
03:40    Wypowiedź: Sylwester Chęciński, Marzena Trybała
03:50    Agnieszka 46 

Polsat Sport
06:00    Wimbledon 2004 Finał mężczyzn
08:30    Real Madryt AS Roma Liga Mistrzów
10:20    BKS Stal Bielsko-Biała Hotel Cantur Las Palmas Liga Mistrzyń
12:20    Celtic Glasgow Glasgow Rangers Puchar Szkocji 3. runda
14:10    Jastrzębski Węgiel SSA Lewski Siconco Sofia Liga Mistrzów
16:10    Odra Roben Głoska Księginice Royal Villette Charleroi Liga Mistrzów
18:10    Punkt, set, mecz przed II rundą I ligi
19:00    Gillette World Sport
19:30    Futbol Mundial
20:00    NFC Panionios Olympiakos Pireus Liga grecka
21:50    AEK Ateny Panathinaikos Ateny Liga grecka
23:40    Tampa Bay Calgary Flames Finał NHL 2004

Reality TV
06:00    Patrol miejski
06:50    Gliniarze
07:15    Gliniarze
07:40    Z dzienników lekarzy
08:30    Niesamowite zdarzenia
09:25    Sprawa Curtisa
09:45    Sprawa Curtisa
10:10    Szpital Księcia Alfreda
10:35    Szpital dziecięcy
11:25    Gliniarze
11:50    Gliniarze
12:15    Katastrofy
12:40    Najodważniejsi
13:05    SOS dla zwierząt
13:30    Z dzienników lekarzy
14:20    Zdrada
15:10    Z kronik policyjnych
15:35    Szpital Księcia Alfreda
16:00    Pacjenci szpitala Middlemore
16:25    Łowcy nagród
16:50    SOS dla zwierząt
17:15    Niesamowite zdarzenia
18:10    Akta katastrofy
19:00    Szkoła kucharska
19:30    Szpital Księcia Alfreda
20:00    SOS dla zwierząt
20:30    Dlaczego?
21:00    Swatka
21:30    Rekruci na życzenie
22:30    Policjanci z Hollywood
23:00    Z dzienników lekarzy 
00:00    Odpowiedź na wezwanie
00:25    Odpowiedź na wezwanie
00:50    Pacjenci szpitala Middlemore
01:15    Łowcy nagród
01:40    Swatka
02:05    Zdrada
02:55    Z kronik policyjnych
03:20    Rekruci na życzenie
04:10    Katastrofy
04:35    Najodważniejsi 

Travel Channel
08:00    Dzień z życia miasta Montreal
09:00    Wędrówki po dzikim świecie Wyoming, Alaska
09:30    Na rozdrożach Afryki Etiopia
10:00    Nieznana historia Las Vegas
11:00    Tu i tam Korsyka
11:30    Koczownicy świata Chiny Tajwan
12:00    Alby Mangels podróże pełne przygód Cattle Muster. Australia południowo-zachodnia
13:00    Wędrówki po dzikim świecie Wyoming, Alaska
13:30    Na rozdrożach Afryki Etiopia
14:00    Dzień z życia miasta Montreal
15:00    Wokół ciekawostek Lazurowe Wybrzeże
15:30    Żyłka podróżnicza St. Lucia
16:00    Nieznana historia Las Vegas
17:00    Na horyzoncie Wietnam
17:30    Pielgrzymki indyjskie podróże Pushkar, Kerala, Ganges i Ladakh
18:00    Tu i tam Hanoi
18:30    Przemierzając świat Peru
19:00    Wokół ciekawostek Lazurowe Wybrzeże
19:30    Żyłka podróżnicza St. Lucia
20:00    Entrada Uroki Chile
20:30    Avventura sekrety kuchni włoskiej Florencja
21:00    Smaki Australii Wielokulturowe Sydney
21:30    Floyd w Afryce Safari słoni
22:00    Kuchnie świata Południowy Meksyk
23:00    Kulinarne gwiazdy Europy Gstaad Szwajcaria
23:30    Floyd z korkociągiem Prowansja
00:00    Avventura sekrety kuchni włoskiej Urbino
00:30    Azja Chiang Mai: Tajlandia
01:00    Smaki Australii Wielokulturowe Sydney
01:30    Floyd w Afryce Safari słoni

TVN 24
06:00    Serwis/ prognoza pogody/ Sawka większy niż życie/ sport
06:30    Serwis/ prognoza pogody
06:45    Serwis/ przegląd prasy/ prognoza pogody
07:00    Serwis/ prognoza pogody
07:15    Serwis/ sport/ zagraniczny temat dnia/ przegląd prasy
07:30    Serwis/ prognoza pogody
07:45    Serwis/ przegląd prasy
08:00    Serwis/ biznes
08:15    Serwis/ sport/ prognoza pogody
08:30    Serwis/ prognoza pogody
08:45    Serwis/ przegląd prasy
09:00    Serwis/ Studio 24
09:30    Serwis/ prognoza pogody/ Bilans
10:00    Serwis/ Bilans/ Studio 24/ sport
10:30    Serwis/ prognoza pogody/ biznes/ przegląd prasy/ Dzień na żywo
11:00    24 godziny/ prognoza pogody
11:30    Serwis/ prognoza pogody/ Studio 24
12:00    Serwis/ prognoza pogody/ biznes/ sport/ przegląd prasy zagranicznej
12:30    Serwis/ Prześwietlenie
13:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
13:30    Serwis/ prognoza pogody/ biznes
14:00    Serwis/ Studio 24/ prognoza pogody/ sport
14:30    Serwis/ prognoza pogody/ biznes
15:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
15:30    Serwis/ przegląd prasy zagranicznej/ Portfel
16:00    Serwis/ prognoza pogody/ Bilans giełdowy/ sport
16:30    Serwis/ przegląd prasy zagranicznej
16:45    Fakty
17:00    Styl
17:30    Serwis/ prognoza pogody
18:00    Serwis/ Studio 24
18:30    TVN 24 English News
18:45    Supermeteo
19:00    Fakty/ sport
19:30    Serwis/ Firma
20:00    Serwis/ prognoza pogody/ sportowe podsumowanie dnia
20:30    Prześwietlenie
21:00    24 godziny/ prognoza pogody
21:30    24 godziny/ prognoza pogody
22:00    24 godziny/ prognoza pogody
22:30    Bilans
23:00    Serwis/ Bilans
23:30    TVN 24 English News/ prognoza pogody/ Studio 24 
00:00    Serwis/ Prześwietlenie
00:30    Serwis/ sportowe podsumowanie dnia
01:00    24 godziny
02:30    Fakty/ sport/ prognoza pogody
03:00    Bilans
04:00    24 godziny 

TVN Turbo
06:00    Turbodokument
07:00    Automundial
07:30    Telezakupy
09:00    Męski świat
09:30    Jednoślad
10:00    Technoskop
10:30    Automaniak
11:00    Legendy PRL
11:30    Autoszkoła
12:00    De lux
12:30    Garaż
13:00    Rentgen
13:30    Motorwizja classic
14:30    Czas tuningu
15:00    5th Gear
15:30    Telezakupy
16:00    Złomiarze
17:00    Top Gear
18:00    Turbo extra!!
20:00    Turbodokument
21:00    Motorwizja
21:30    Automundial
22:00    Waga ciężka
22:30    5th Gear
23:00    Top Gear 
00:00    Telezakupy
01:00    Jednoślad
01:30    Motorwizja classic
02:30    Czas tuningu
03:00    Automaniak
03:30    Technoskop
04:00    Garaż
04:30    Motorwizja 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.