05:00 Dwie strony medalu - odc. 111; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dwie strony medalu - odc. 112; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 06:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:03; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:20 Do przerwy 0:1 - odc. 5/7 - Uwaga detektyw - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:50 Disney! Cudowny Świat - Program ochrony księżniczek (Princess Protection Program); komedia kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Buli - Buli i piraci, odc. 81 (Bouli et les Pirates); serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Boże Narodzenie w Kościele Greckokatolickim - relacja; relacja; STEREO
11:20 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, Na żywo
12:40 Świry - odc. 5 (Psych, ep. 5, 9 Lives); serial kryminalny kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Plebania - odc. 1613; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Klan - odc. 2002 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, Na żywo
15:15 Jaka to melodia? - odc. 2110; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Moda na sukces - odc. 5290 (The Bold and the Beautiful ep. 5290); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Moda na sukces - odc. 5291 (The Bold and the Beautiful ep. 5291); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Celownik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, Na żywo
17:25 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. I; STEREO, 16:9
17:30 Plebania - odc. 1614; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Klan - odc. 2003 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2111; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs rozpalił pod kotłem, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek zasadzili nasionko, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:00 Sport - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:05 Rajd Dakar 2011 - kronika cz. II; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:25 Bananowy doktor II - odc. 3 (Royal Pains - odc. 3) - txt - str.777; serial kraj prod.USA (2010); Dla małoletnich od lat 12
21:25 Zagubieni VI - odc. 3/18 (Lost VI, ep. 3 What Kate Does); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Zagubieni VI - odc. 4/18 (Lost VI, ep. 4 The Substitute); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Mistrzowie horroru - Sny w domu wiedźmy (Masters of Horror, H. P. Lovecraft's Dreams in the Witch - House); serial kraj prod.USA (2008); reż.:Stuart Gordon; wyk.:Erza Godden, Jay Brazeau, Campbell Lane, Chelah Horsdal; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
00:20 Kino nocnych marków - Kopignaty - Wieczny ogień, odc. 3/6 (Bone Kickers, ep. 3); serial kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kino nocnych marków - Kopignaty - Kolebka cywilizacji, odc. 4/6 (Bone Kickers, ep. 4); serial kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Kojak seria 5 - Femme fatale kraj prod.USA (1977); Dla małoletnich od lat 16
03:25 Notacje - Krystyna Habsburg. Życie na zamku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Opole 2010 na bis - Superjedynki; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zagadkowa Jedynka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:50 Zakończenie dnia
06:05 Świat Józefa; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Rafał Wieczyński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Z Ziemi Piastowskiej; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Na dobre i na złe - odc. 88 - Ojcowski obowiązek; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 9:40; Pogoda 9:00, 10:15; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:50 Aleja gwiazd: Piotr Gąsowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Familiada - odc. 1802 Odcinek Specjalny; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Potrzebna od zaraz; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Anna Dymna - spotkajmy się; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Pytając o Boga; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety"; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Święta wojna - Dieta - Cud (249); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Na dobre i na złe - odc. 427 - Debiutantka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Świat; STEREO, Na żywo
16:15 Giełda; STEREO, Na żywo
16:23 Pogoda; STEREO, Na żywo
16:30 Tancerze - odc. 5; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Jeden z dziesięciu - odc. 12/64; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:35 Śladami ORLEN Teamu - Dakar na obcasach; felieton; STEREO, 16:9
18:39 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:40 Gorący temat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:00 Licencja na wychowanie odc.44 - Rita Barańska; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Sąsiedzi - odc. 4 Dzisiaj premiera; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 521 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 800; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 541; Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Zabójcze umysły - odc. 10/22 (Criminal Minds); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Alibi na poniedziałek - Oszustwa i kłamstwa (Lies and Deception) - txt - str.777; film kryminalny kraj prod.Kanada (2005); reż.:Louis Belanger; wyk.:Madchen Amick, Andrew Walker, Joseph Kell, Ton Calabretta; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Czy świat oszalał? - Zaginiony świat komunizmu - Królestwo amnezji - odc. 2 (Lost world communis - Kingdom of forgetting - ep. 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Gorący temat - odc. 11/16 Ostrzeżenie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Gorący temat - odc. 12/16 Debata; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Plac Zbawiciela; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.:Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:55 Zakończenie dnia
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy Dzień z Polsat News
08:00 Śnieżny bałwanek Mrozik - film animowany (USA,1969)
09:15 Miodowe lata: Leśne zacisze (47)
10:00 Daleko od noszy 2: Nielegalne SPA (16)
10:30 Daleko od noszy 2: Kidler w ciąży (17)
11:00 Malanowski i partnerzy: Zbuntowany bez powodu (98)
11:30 Mamuśki (26)
12:00 Rodzina zastępcza plus: Rodzinne niespodzianki (241)
13:00 Niania (51)
13:30 Niania (52)
14:00 Pierwsza miłość (1220)
14:45 Gotowe na wszystko 4 (75)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy: Wykorzystany gwałciciel (99)
17:00 Dlaczego ja? (23)
18:00 Pierwsza miłość (1221)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Dogadzacz (201)
20:05 Megahit: Szklana pułapka 2 - film sensacyjny (USA,1990)
22:45 Pazury tygrysa 3 - film sensacyjny (Kanada,1999)
00:45 Na każde wezwanie (2)
02:00 Program interaktywny
04:40 TV Market
05:40 Uwaga!
06:00 Mango
07:00 Granie na śniadanie
08:00 Prosto w serce (5)
08:30 Dzień dobry TVN
11:00 Co za tydzień
11:30 Granie na ekranie
12:25 Mango
13:20 Detektywi: Dwa słowa
13:55 Kobra - oddział specjalny (2)
14:55 Między kuchnią a salonem - talk show
15:55 Rozmowy w toku: Zrobić sobie zastrzyk z botoksu czy nie?
16:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17:55 Prosto w serce (6)
18:25 Detektywi: Jaśminowa 4
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Na Wspólnej (1375)
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: 114 tysięcy
21:30 Agenci NCIS (3)
22:30 Usta, usta 2 (4)
23:30 Superwizjer
00:05 Nie z tego świata (18)
01:00 Co za tydzień
01:25 Uwaga!
01:45 Arkana magii
03:05 Rozmowy w toku: Zrobić sobie zastrzyk z botoksu czy nie?
04:00 Nic straconego
05:55 Poranek TVP Info
06:00 Serwis info
06:08 Pogoda
06:12 Poranek TVP Info
06:23 Info Traffic
06:30 Serwis info
06:39 Pogoda
06:42 Poranek TVP Info
06:53 Info Traffic
07:00 Serwis info
07:07 Pogoda
07:09 Poranek TVP Info
07:23 Info Traffic
07:30 Serwis info
07:38 Pogoda
07:41 Poranek TVP Info
07:48 Twoja@sprawa
07:52 Info Traffic
08:00 Serwis info
08:03 Gość poranka
08:17 Pogoda
08:20 Poranek TVP Info
08:30 Serwis info
08:36 Pogoda
08:38 Poranek TVP Info
08:53 Info Traffic
09:00 Serwis info
09:07 Pogoda
09:12 Gość poranka
09:22 Poranek TVP Info
09:30 Serwis info
09:41 Pogoda
09:44 Serwis sportowy
09:50 Poranek TVP Info
10:00 Serwis info
10:12 Biznes - otwarcie dnia
10:21 Pogoda
10:23 Poranek TVP Info
10:30 Serwis info
10:41 Pogoda
10:44 Serwis sportowy
10:50 Gość poranka
11:00 Serwis info
11:19 Serwis sportowy
11:25 Pogoda
11:30 Serwis info
11:50 Pogoda
11:54 Serwis sportowy
12:00 Serwis info
12:17 Biznes
12:27 Pogoda
12:30 Serwis info
12:50 Pogoda
12:55 Serwis sportowy
13:00 Serwis info
13:10 Raport z Polski
13:26 Pogoda
13:30 Serwis info
13:50 Pogoda
13:54 Serwis sportowy
14:00 Serwis info
14:23 Pogoda
14:30 Serwis info
14:50 Pogoda
14:54 Serwis sportowy
15:00 Serwis info
15:10 Raport z Polski
15:30 Serwis info
15:50 Pogoda
15:52 Serwis sportowy
16:00 Rozmowa dnia
16:15 Biznes
16:25 Pogoda
16:30 Serwis info
16:57 Pogoda
17:00 Program lokalny
20:00 Serwis info
20:10 Minęła dwudziesta
21:00 Pogoda
21:07 Telekurier
21:30 Serwis info
21:41 Pogoda
21:45 Program lokalny
22:16 Info Dziennik
22:24 Pogoda
22:30 Gość "Info Dziennika" - wywiad
22:45 Info Dziennik
23:30 Info Dziennik - raport dnia
23:44 Pogoda
23:48 Sportowy wieczór
00:05 Rajd Dakar 2011 - podsumowanie dnia
00:36 Atijat, pierwsza żona - film dokumentalny (Polska,2008)
01:31 Minęła dwudziesta
02:14 Info Dziennik
02:22 Pogoda
02:24 Gość "Info Dziennika" - wywiad
02:36 Info Dziennik
03:14 Info Dziennik - raport dnia
03:26 Sportowy wieczór
03:36 Za kulisami PRL
04:01 Minęła dwudziesta
04:44 Telekurier
05:01 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
05:24 Sportowy wieczór
05:34 Raport z Polski
05:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski: Rajd Lotos
05:20 mała Czarna - talk show
06:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:15 Słoneczny patrol (92)
08:20 Dziewczyny z fortuną
09:20 Morze miłości (86)
10:20 Osaczona (74)
11:20 Nie igraj z aniołem (96)
12:20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski: Rajd Lotos
14:00 Dziewczyny z fortuną
15:00 Słoneczny patrol (93)
16:00 Zbuntowani 2 (55)
17:00 Osaczona (75)
18:00 Nie igraj z aniołem (97)
19:00 Morze miłości (87)
20:00 Galileo (171) - program popularnonaukowy
21:00 Smoki. Urzeczywistniona fantazja (1/2) - film dokumentalny (USA,2004)
22:15 Smoki. Urzeczywistniona fantazja (2-ost.) - film dokumentalny (USA,2004)
23:15 Geneza (15)
00:25 mała Czarna - talk show
01:25 Sporty walki: Bellator Fighting Championships
03:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
04:20 TV Market
04:50 Zakończenie programu
05:25 Marina (98)
06:15 Na Wspólnej (821)
06:45 Kuba Wojewódzki: Anna Przybylska i Michał Piróg
07:40 Plotkara 3 (8)
08:30 Brzydula (183)
09:00 Brzydula (184)
09:30 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (10)
10:30 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (11)
11:30 Mango
13:05 Apetyt na kasę
14:05 Marina (99)
15:05 Kuba Wojewódzki: Maria Czubaszek i Jarosław Kuźniar
16:05 Plotkara 3 (9)
17:00 Brzydula (185)
17:30 Brzydula (186)
18:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (12)
19:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (13)
20:00 True Story: Odzyskać siebie - film obyczajowy (USA,1992)
21:55 Nie z tego świata (11)
22:50 Paparazzo - komedia sensacyjna (USA,Kanada,2001)
00:35 Arkana magii
02:40 Zakończenie programu
06:00 Stacja Porankowo - program dla dzieci
07:00 Sędzia Judy - reality show
07:30 Burza uczuć (612)
08:30 Pustynna miłość (92)
09:30 Dyżur (7) - serial dokumentalny
10:00 Gdzie jest Elisa? (92)
11:00 Burza uczuć (613)
12:00 Taki jest świat - program informacyjny
12:30 Sędzia Judy - reality show
13:00 Pustynna miłość (93)
14:00 Gdzie jest Elisa? (93)
15:00 Bajki animowane
16:00 Barbie Mariposa - film animowany (USA,2008)
18:00 Bajki animowane
18:30 Junior TV: Karmelowy obóz (33)
19:00 Junior TV: Pszczółka Maja (34)
19:30 Junior TV: Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (6)
20:00 Junior TV: Jetsonowie (20)
20:45 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śpiąca królewna - baśń filmowa (Niemcy,2009)
22:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy
22:30 Bitwy wszech czasów (7) - serial dokumentalny
23:30 Polowanie na ludzi (5)
00:30 WWE Superstars - program rozrywkowy
01:30 Goło i wesoło - program rozrywkowy
02:00 Programy powtórkowe
05:30 Telemarket
05:59 Zakończenie programu
06:00 Wydarzenia
06:30 Malanowski i partnerzy (17)
07:00 Gra w ciemno - teleturniej
08:00 Pierwsza miłość (1138)
08:45 Samo życie (1488)
09:15 Rodzina zastępcza plus (163)
10:15 Pensjonat Pod Różą: Gwiazda (6)
11:15 Gra w ciemno - teleturniej
12:05 Interwencja
12:30 Rodzina zastępcza plus (69)
13:00 Daleko od noszy: Absolutny środek Europy (109)
13:30 Świat według Kiepskich: Czarna dziura (216)
14:00 Rodzina zastępcza plus: Kręte ścieżki edukacji (164)
15:00 Mamuśki (15)
15:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Rozwódka z dzieckiem (5)
16:00 Adam i Ewa (148)
16:30 Pensjonat Pod Różą: Gwiazda (6)
17:30 Wydarzenia
18:00 Interwencja
18:30 Malanowski i partnerzy (18)
19:00 Dlaczego ja? (6)
20:00 Wydarzenia
20:45 Pierwsza miłość (1218)
21:30 Samo życie (1489)
22:00 Rodzina zastępcza plus: Kosztowny drobiazg (165)
23:00 Świat według Kiepskich: Krytyk (217)
23:30 Rodzina zastępcza: Kwestia dojrzałości (70)
00:00 Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę (110)
00:30 Malanowski i partnerzy (18)
01:00 Samo życie (1489)
01:30 Się kręci - program rozrywkowy
02:05 Daleko od noszy - making off
02:30 Wydarzenia
03:00 Interwencja
03:25 Pierwsza miłość (1218)
04:00 Świat według Kiepskich: Krytyk (217)
04:30 Play USA Tour (2)
05:00 Dlaczego ja? (6)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, 8:00; Pogoda 6:02, 6:32, 7:02, 7:34, 8:05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:05 Polityka przy kawie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Trzy Szalone Zera - odc. 3 - Żegnaj nadziejo (.); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
08:55 Kraj się śmieje - Wszystkiego najlepszego czyli cnoty i zalety cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Smaki polskie - Kotlet Twardowskiego; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Barwy szczęścia - odc. 295; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Barwy szczęścia - odc. 296; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Kabaretożercy - (1); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1604; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 81* - Wstrząs; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Czas honoru - odc. 6* - Pawiak; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Sto tysięcy bocianów - odc. 66; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Raz Dwa Trzy i VOO VOO - urodzinowo; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Tygrysy Europy - odc. 17/18 - Porwanie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Niepokonani. Niezwykłe historie - Monika Kuszyńska; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:25 Indeks z piosenkami czyli I część Gali Piosenki Studenckiej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Plebania - odc. 1604; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Alfabet uczuć czyli 10 lat z M jak miłość - odc. 8 - Anna Mucha i Katarzyna Cichopek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, Na żywo
20:15 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 4/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Benefis - Janusza Majewskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Polska 24 - Informacje; STEREO
22:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Lęk przestrzeni; film TVP; reż.:Krzysztof Nowak; wyk.:Bogusław Sochnacki, Jerzy Zygmunt Nowak, Zbigniew Buczkowski, Jerzy Kramarczyk, Czesław Przybyła, Hanna Śleszyńska; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1604; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 11 - Grzybobranie; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:10 Egzamin z życia - odc. 51; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Polska 24 - Informacje; STEREO
03:20 KULT/owe/ piosenki; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:10 Kolba na szczęście!; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:05 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Śmierć jak kromka chleba - dramat społeczny (Polska,1994)
10:10 Droga do Mekki - Podróż Mahommeda Asada - film dokumentalny (Austria,2008)
11:45 17. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '79: Czesław Niemen
12:00 Transmisja - magazyn kulturalny
12:25 Palety: Renoir. Piękne, letnie niedziele
13:00 Arcydzieła muzyki klasycznej - serial dokumentalny
13:40 Arcydzieła muzyki klasycznej: Ryszard Strauss - Symfonia Alpejska op. 64
14:40 Dzieci słońca - film dokumentalny (Izrael,USA,2007)
16:00 Mały książę - teledysk (Polska,1967)
16:10 Dolina Issy - dramat psychologiczny (Polska,1982)
18:00 Oblicza władzy: Boski - dramat biograficzny (Włochy,Francja,2008)
20:10 Ciało - komedia (Polska,2003)
21:50 Noc z muzyką klasyczną: Bronisław Huberman, czyli zjednoczenie Europy i skrzypce - dokument fabularyzowany (Polska,2010)
22:45 Joshua Bell - Verbier Festival 2007 - koncert (Niemcy,2007)
23:50 Noc z psychologią: Tylko strach - dramat obyczajowy (Polska,1993)
01:25 Noc z psychologią: Studio alternatywne: Alkoholizm
02:25 Noc z psychologią: Okna: Uzależnienie
03:10 Zapraszamy na nasz program: Muzyka szamanów syberyjskich
04:05 Rozmowy istotne: Andrzej Nowak
04:25 Zakończenie programu
08:00 Dziennik Telewizyjny - 10.01.1987
08:35 Notacje: Andrzej Czeczot. Byłem błaznem
08:45 Dzieje Polaków: Głos ludu - Witos
08:50 Być równy innym - Wincenty Witos - film dokumentalny (Polska,1995)
09:20 Uniwersytet Wrocławski. Trzy stulecia - Gaudeamus - reportaż
09:35 Etniczne klimaty - reportaż
10:15 Noce i dnie: Babcia (3/12)
11:10 Dwaj ludzie z filmem - cykl dokumentalny
11:30 Spór o historię. Polityka historyczna - debata
12:05 Historyczne kalendarium dzienne: Powtórka z historii - Stanisław August Poniatowski (1) - magazyn
12:35 Historyczne kalendarium dzienne: Powtórka z historii - Stanisław August Poniatowski (2) - magazyn
13:05 Polskie bitwy: Przegrana bitwa
13:55 Tajemnice bieszczadzkiego worka: Zaginiona cywilizacja (1)
14:10 Mistrzowie dokumentu: Jego imię Polska. Tadeusz Kościuszko - film dokumentalny (Polska,2006)
15:05 Powstanie zamojskie: Nie dali ziemi... (2/3)
15:45 Tajemnice Bieszczad: Bieszczady za zamkniętymi drzwiami
16:00 W kręgu mistrzów sztuki: Łukasz Cranach Starszy - magazyn
16:30 Historyczne kalendarium dzienne: W kręgu paryskiej "Kultury" - film dokumentalny
17:15 Tajemnice Bieszczad: W poszukiwaniu źródeł Sanu
17:30 Noce i dnie (4/12)
18:30 Z innej strony: Chiny (1) - reportaż (Polska,2006)
19:00 Dziennik Telewizyjny - 10.01.1987
19:30 Etniczne klimaty - reportaż
20:00 Tajna historia zimnej wojny - bałkański przyczółek - film dokumentalny
20:25 Ex libris
20:35 Flesz historii
21:00 American ski - film dokumentalny (Polska,2006)
21:50 Historia zapisana w lasach: Bielsko-Biała
22:00 Tajemnice Doliny Nilu (2/3)
22:30 Tajna historia ZSRR: Prawo zwycięzcy
23:00 Pamięć pozostała - film dokumentalny (Polska,1989)
23:30 Żołnierze generała Kleeberga - program historyczny (Polska,1989)
00:00 Zakończenie programu
07:10 Łapu-capu
07:20 Nie przegap
07:30 Amerykański tata 6 (7)
08:00 Pociąg - film psychologiczny (Polska,1959)
09:40 Łapu-capu extra
10:15 Będzie głośno - film dokumentalny (USA,2009)
12:00 Eureka 4: Skamieliny (7)
12:45 Już mnie nie kochaj - dramat obyczajowy (Francja,2008)
14:10 Mama w opałach - komedia (USA,2009)
15:50 Skarb - komedia (Francja,2009)
17:20 Sztuka i oligarchia - film dokumentalny (Francja,2010)
18:20 Hotelowa miłość - komedia romantyczna (USA,2008)
20:00 Łapu-capu
20:10 Amerykański tata 6 (8)
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu-capu
20:50 Minisport+
21:00 Premiera: Przeludniona Ziemia - film dokumentalny (Francja,2009)
22:05 Bezkarni (2)
23:00 Premiera: Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć - horror (USA,2009)
00:35 Jedenaste: Nie uciekaj - thriller (Polska,2009)
02:05 [Rec] 2 - horror (Hiszpania,2009)
03:30 Muzyka
04:00 Łapu-capu extra
04:30 Muzyka
05:00 Aktualności filmowe
05:30 Muzyka
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Muzyka
08:20 Nie przegap
08:30 Prawdziwe oblicze Charliego - thriller (USA,Niemcy,2002)
10:10 Deser: Dobre rady - film krótkometrażowy (Szwecja,2008)
10:30 Czerwone berety - dramat obyczajowy (Polska,1962)
12:10 Amerykański tata 6 (7)
12:35 Łapu-capu
12:50 Nie przegap
13:00 Kobieta z prowincji - film obyczajowy (Polska,1985)
14:50 Czerwony Baron - dramat wojenny (Niemcy,Wielka Brytania,2008)
17:00 Było sobie kłamstwo - komedia fantasy (USA,2009)
18:40 Uczciwy przekręt 2: Nokaut (2)
19:30 Aktualności filmowe
20:00 Kaidan - horror (Japonia,2007)
22:00 Odbicie zła - horror (Francja,Wielka Brytania,2008)
23:30 Powrót na ring - dramat obyczajowy (USA,2009)
01:00 Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć - horror (USA,2009)
02:30 Żurek - film obyczajowy (Polska,2003)
03:45 Muzyka
04:00 Aktualności filmowe
04:30 Muzyka
05:00 Łapu-capu extra
05:30 Muzyka
06:00 Aktualności filmowe
06:30 Muzyka
06:00 Wczoraj i dziś - dramat obyczajowy (USA,1996)
07:45 Tina Turner - koncert (Wielka Brytania,2009)
08:50 W krainie czarów - komediodramat (USA,2008)
10:30 Zaginiony skarb templariuszy 3 - film przygodowy (Dania,2008)
11:55 Herkules - film animowany (USA,1997)
13:25 Wino na medal - komedia (USA,2008)
15:15 Uwięziony (4)
16:05 Julie i Julia - dramat biograficzny (USA,2009)
18:10 Premiera: Na planie - magazyn filmowy (USA)
18:40 Cztery Gwiazdki - komedia (USA,Niemcy,2008)
20:10 Premiera: Zakazane imperium (1)
21:25 Terminator: Ocalenie - thriller SF (USA,Niemcy,Wielka Brytania,Włochy,2009)
23:20 Klub 54 - dramat obyczajowy (USA,1998)
00:50 Zakazane imperium (1)
02:00 Przystanek Manhattan - dramat obyczajowy (USA,2007)
03:30 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy
03:55 Siedem dni - thriller (Korea Południowa,2007)
06:00 Paul McCartney: Good Evening New York City - koncert (USA,2009)
07:00 Scooby-Doo! Strachy i patałachy - komedia (USA,Kanada,2009)
08:20 Niezła parka - komedia (Francja,2008)
09:55 Siedem dusz - dramat obyczajowy (USA,2008)
11:55 Madeline - komedia (Francja,USA,1998)
13:25 Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - film fantasy (USA,2008)
16:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena - film przygodowy (USA,2008)
17:45 Piekarz - komedia kryminalna (Wielka Brytania,2007)
19:10 Druh mama - komedia obyczajowa (USA,2009)
20:35 Dynastia Tudorów 4 (6)
21:25 Zakazane imperium (1)
22:35 Zakazane imperium (1)
23:50 Mogło być gorzej 2 (1)
00:20 Amerykańska zbrodnia - dramat kryminalny (USA,2007)
02:00 Biznes w butelce - film dokumentalny (USA,2009)
02:55 Fay Grim - thriller (USA,Niemcy,2006)
04:50 Avril Lavigne - koncert (Kanada,2008)
09:00 Serwis
09:05 Wyścigi samochodowe: International GT Open (4) - podsumowanie sezonu
10:00 Serwis
10:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Serwis
11:05 Mój sport, moje życie
12:00 Serwis
12:05 Z archiwum "Stawki": Legia - stawka większa niż mecz
13:00 Serwis
13:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:00 Serwis
15:05 eMeReS - wydanie specjalne
16:00 Serwis
16:05 Mój sport, moje życie
17:00 Serwis
17:05 Wyścigi samochodowe: International GT Open (4) - podsumowanie sezonu
18:00 Serwis
18:30 Skok na stok
19:00 Serwis
19:05 Tydzień na maksa - program publicystyczny
19:30 Legia - stawka większa niż mecz
20:00 Serwis
20:05 Poniedziałkowy program piłkarski
21:00 Serwis
21:05 eMeReS - wydanie specjalne
22:00 Serwis
22:30 Skok na stok
23:00 Serwis
23:00 Wyścigi samochodowe: International GT Open (4) - podsumowanie sezonu
00:00 Poniedziałkowy program piłkarski
01:00 Zakończenie programu
08:05 Sportowa niedziela
08:35 Bal Mistrzów Sportu - reportaż
09:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sztafetowy kobiet
10:35 Gala Mistrzów Sportu - program rozrywkowy (Polska,2011)
11:45 Telezakupy
12:15 Piłka nożna: Memoriał im. Stefana Moskalewicza
12:30 Idolka - film dokumentalny (Polska,2010)
13:20 Hokej na lodzie: Polska Liga Hokejowa - mecz: Comarch Cracovia Kraków - Ciarko KH Sanok
15:15 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego kobiet
16:10 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
18:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w Collalbo - 3. dzień
19:40 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Szwecji - zapowiedź
20:40 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Niemcy
22:05 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
23:00 Sportowy wieczór
23:15 Po bandzie - magazyn hokejowy
23:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Altenmarkt-Zauchensee - zjazd kobiet
00:40 Zakończenie programu
08:35 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2011 - 7. etap: Arica - Antofagasta
09:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie - 1. dzień
11:00 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2011 - 7. etap: Arica - Antofagasta
11:30 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Harrachovie - konkurs indywidualny
12:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
13:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg ze startu wspólnego kobiet
13:30 Dart: Mistrzostwa Świata w Lakeside - mecz finałowy
14:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie - 2. dzień
17:30 Snooker: Turniej Masters w Londynie - 1. dzień
18:50 Eurogole Flesz
19:00 Piłka nożna: Gala FIFA w Zurychu
20:15 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2011 - 8. etap: Antofagasta - Copiapo
20:45 Clash time - magazyn sportowy
20:50 Watts
21:00 Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
21:30 Wrestling: Vintage Collection
22:25 Clash time - magazyn sportowy
22:30 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2011 - 8. etap: Antofagasta - Copiapo
23:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie - 2. dzień
01:00 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2011 - 8. etap: Antofagasta - Copiapo
01:30 Zakończenie programu
05:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
15:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
15:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody
16:00 Fakty po południu
17:10 Prosto z Polski
17:40 Świat według Jacka
18:00 Tak jest
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze
19:26 Fakty po Faktach
19:55 Sportowe podsumowanie dnia
20:00 Kropka nad i
20:23 Czarno na białym - program Tomasza Sekielskiego
21:00 Rozmowa Rymanowskiego
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
00:00 Kropka nad i
00:20 Czarno na białym - program Tomasza Sekielskiego
00:50 Rozmowa Rymanowskiego
01:20 Polska i świat
01:40 Fakty po Faktach
02:10 Szkło kontaktowe
03:00 Drugie śniadanie mistrzów
03:55 Supermeteo
04:00 Portfel
04:15 Maja w ogrodzie
04:35 Sukces pisany szminką
05:05 Dzień po dniu
05:55 Supermeteo
Discovery Ch.
8.00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - W samym środku zimy
9.00 Brudna robota - Zbieracz pijawek
10.00 Sekundy grozy
11.00 Amerykański chopper: ojciec kontra syn - Pierwszy chopper PJD
12.00 Szkoła przetrwania
13.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów - Samochodowa kraksa
14.00 Brudna robota - W fabryce manekinów
15.00 Jak to jest zrobione
16.00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - Człowiek za burtą
17.00 PREMIERA: Amerykański chopper: ojciec kontra syn
18.00 Szkoła przetrwania
19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20.00 Zwykłe rzeczy kontra niezwykłe wynalazki - Złoto/Windy/Kije golfowe
20.30 Jak to jest zrobione?
21.30 Człowiek w roli ofiary - Zabójcy na sawannie
22.30 PREMIERA: Morderczy poligon - Spadochroniarze
23.30 Granice wytrzymałości - Półciężarówka