FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 102 - Pani sierżant -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:55 Natura w Jedynce  - Magia wielkiego błękitu cz. 2. Australia i Oceania; serial
11:00 Świat się kręci - /82/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:40 Przepis dnia - /19/; magazyn
12:45 Natura w Jedynce - Magia wielkiego błękitu cz. 3. Olśniewająca Ameryka Południowa; serial
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2782; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5912 (The Bold and the Beautiful ep. 5912); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Klan - odc. 2524 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:45 Sprawa dla reportera
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2783; teleturniej muzyczny
17:55 Galeria - odc. 147; serial obyczajowy TVP
18:30 Świat się kręci - /83/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /19/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:15 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Rada Polityki Pieniężnej odc. 21 (seria II, odc. 1); serial TVP
20:25 Świat bez końca - odc. 2/8 (World Without End, ep. 2) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Kanada, Niemcy, Wielka Brytania (2010)
21:20 Weekendowy Hit Jedynki - C. K. Dezerterzy - cz. II -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985)
22:45 Anioł zemsty (Avenging Angel); western kraj prod.USA (2007)
00:10 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn
00:35 Świat się kręci - /83/; widowisko publicystyczne
01:25 Notacje - prof. Marek Kwiatkowski. Z pasją przez życie; cykl dokumentalny
01:40 Galeria - odc. 147; serial obyczajowy TVP
02:15 Tato; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1995)
04:15 Notacje - Iwo Białynicki - Birula. Fizycy i inni; cykl dokumentalny
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Faceci do wzięcia - odc. 76/91 Żaba; serial TVP
06:30 Dla niesłyszących - Lokatorzy odc. 46 - Sprawa dla adwokata
07:05 M jak miłość - odc. 419; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:45 Barwy szczęścia - odc. 1042 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:25 Na dobre i na złe - odc. 207 - Zatrzymać młodość
12:20 W krainie lwów - odc. 5/6 (ep. 5/6 Lion country); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Jedzenie dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:25 Szkoła życia - odc. 19 "Rozwód"; telenowela dokumentalna TVP
14:10 Wino, kabaret i śpiew; widowisko rozrywkowe
14:50 The Voice of Poland - III seria - Przesłuchania w ciemno. Górny Śląsk (9); widowisko muzyczne
15:45 Panorama Kraj
16:10 Pogoda
16:15 The Voice of Poland - III seria - Przesłuchania w ciemno. Mazowsze (10); widowisko muzyczne
17:05 Herkules - odc. 6 Kiedy zapada zmrok (Hercules: The Legendary Journeys ep. As Darkness Falls); serial kraj prod.USA (1995)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 20/76; teleturniej
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1042 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1043 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
21:10 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
21:45 Dzięki Bogu już weekend - (19); program rozrywkowy
23:00 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 19/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. Unleashed) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010)
23:55 Futro -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007)
01:45 Nowa - odc. 13; serial TVP
02:45 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 19/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. Unleashed); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010)
03:40 Herkules - odc. 6 Kiedy zapada zmrok (Hercules: The Legendary Journeys ep. As Darkness Falls); serial kraj prod.USA (1995)
04:30 Zakończenie dnia

TVP Katowice
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 10.01 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Aktualności Flesz Poranne
07:40 Poranek z TVP Katowice
07:40 Narciarski weekend; magazyn
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 10.01 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Rączka gotuje
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 10.01 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Reportaż
11:40 Eurosąsiedzi - odc. 163 (odc. 163); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Czas na jazdę
12:10 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 6 - Świętokrzyski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Polacy tu i tam; magazyn
14:10 Antenowe remanenty
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Mój pradziad Melchior Wańkowicz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Dla niesłyszących - Bez barier; magazyn
17:00 Zaproszenie - Na szlaku drewnianych skarbów; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Aktualności Flesz
17:33 POGODA
17:35 Kronika Miasta
17:45 Narciarski weekend; magazyn
18:00 Trudny rynek; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:05 Wieczorne wiadomości sportowe
19:20 Magazyn Meteo
20:00 Męska strefa
20:30 Ptak też człowiek
21:00 Pogoda - 10.01 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 10.01 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Aktualności Wieczorne
22:15 Wieczorny magazyn sportowy TVP Katowice
22:25 POGODA
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Dla niesłyszących - Bez barier; magazyn
23:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Reportaż
00:20 Mój pradziad Melchior Wańkowicz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Pogoda - 10.01 - 3; STEREO, 16:9
01:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:40 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:05 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:15 Pogoda - 10.01 - 4; STEREO, 16:9
02:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Mój pradziad Melchior Wańkowicz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Eurosąsiedzi - odc. 163 (odc. 163); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Czas na jazdę
04:40 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 6 - Świętokrzyski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Dla niesłyszących - Bez barier; magazyn
06:35 Kultowe rozmowy - odc. 20 - Agata Tuszyńska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:15 Świat według Kiepskich Odcinek: 152
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 135 Sezon: 3
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 136 Sezon: 3
10:00 Trudne sprawy Odcinek: 30 Sezon: 4
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 210
12:00 Dom nie do poznania Odcinek: 243
13:00 Dom nie do poznania Odcinek: 244
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1813
14:45 Trudne sprawy Odcinek: 28 Sezon: 4
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 177 Sezon: 4
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 149
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1814
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 414
20:05 Artur i Minimki
22:10 Tropiciel
0:15 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 11
1:15 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 12
2:15 Dziewczyny z fortuną Odcinek: 72
3:15 Tajemnice losu
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2514

TVN
5:15 Rozmowy w toku
6:15 Mango - Telezakupy
7:20 Detektywi Odcinek: 756
7:55 Rajd Dakar Odcinek: 4
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1329
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 181
12:15 Szpital Odcinek: 77
13:15 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 987
14:00 Wawa non stop Odcinek: 90
15:00 Ukryta prawda Odcinek: 182
16:00 Rozmowy w toku
17:00 Wawa non stop Odcinek: 91
18:00 Szpital Odcinek: 78
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:35 Rajd Dakar Odcinek: 5
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3797
20:00 Matrix
22:50 Żółtodziób
1:15 Kuba Wojewódzki Odcinek: 19 Sezon: 7
2:15 Uwaga! Odcinek: 3797
2:30 Arkana magii Odcinek: 1156
3:50 Przerwa w nadawaniu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
19:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Kod dostępu - odc. 75; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:07 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:22 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:20 Kod dostępu - odc. 75; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:31 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
03:46 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:18 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:25 Twoje Info; STEREO, 16:9
05:00 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9

TVP Polonia
06:10 Świat się kręci - /82/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Serce Łodzi; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 4/7 - Powódź; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50, Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 86; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 991 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1019; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Zapiski Łazęgi - Piąta strona gryfickiego rynku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Złotopolscy - odc. 854* - Zemsta Moniki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 16) Prawo do kultury; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 86; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Australia - Hania (288); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Laskowik & Malicki Niedziela Wieczór; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 991 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (203); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Wodne igraszki; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na dobre i na złe - odc. 541 - O włos; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Japonia - sadzenie ryżu (342); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Dolina Issy -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Anna Dymna, Maria Pakulnis, Danuta Szaflarska, Ewa Wiśniewska, Edward Dziewoński, Krzysztof Gosztyła, Jerzy Kamas, Jerzy Kryszak, Maciej Mazurkiewicz, Ewa Kuzyk-Florczak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 86; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 4/7 - Powódź; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Wodne igraszki; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 541 - O włos; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - Japonia - sadzenie ryżu (342); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 991; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Dolina Issy; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Anna Dymna, Maria Pakulnis, Danuta Szaflarska, Ewa Wiśniewska, Edward Dziewoński, Krzysztof Gosztyła, Jerzy Kamas, Jerzy Kryszak, Maciej Mazurkiewicz, Ewa Kuzyk-Florczak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
08:15 Miasto Romów (The city of the Roma); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Frédéric Castaignède; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Rysa -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Michał Rosa; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Stroiński, Ewa Telega, Mirosława Marcheluk, Teresa Marczewska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Mała sprawa; film TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Łapiński, Wojciech Alaborski, Włodzimierz Bednarski, Stanisław Michalik; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Piątek z baletem - Siddharta (Siddharta); balet kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Rysa -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Michał Rosa; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Stroiński, Ewa Telega, Mirosława Marcheluk, Teresa Marczewska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Teraz animacje! - Jam Session; film animowany kraj prod.Niemcy (2004); reż.:Izabela Plucińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Teraz animacje! - Pani G; film animowany kraj prod.CZECHY (2007); reż.:Michał Żabka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Rozmowy poSzczególne - z Romanem Polańskim rozmawia Jacek Żakowski (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kulturanek - "Nikt nie musi, każdy chce" (s. II, odc. 6); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Miasto Romów (The city of the Roma); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Frédéric Castaignède; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Mała sprawa; film TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Łapiński, Wojciech Alaborski, Włodzimierz Bednarski, Stanisław Michalik; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wieczorynka - Karrypel kontra Groszki - odc. 3 - Cyrk z Bocianem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Kino jest sztuką - Misja kadrowego (The Human Resources Manager); dramat kraj prod.Izrael, Niemcy, Francja, Rumunia (2010); reż.:Eran Riklis; wyk.:Mark Ivanir, Reymond Amsalem, Gila Almagor, Julian Negulesco; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Mad Men s. V - odc. 2/13 (Mad Men s. V) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Młoda Kultura - Monika Borzym; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
01:30 Kino jest sztuką - Misja kadrowego (The Human Resources Manager); dramat kraj prod.Izrael, Niemcy, Francja, Rumunia (2010); reż.:Eran Riklis; wyk.:Mark Ivanir, Reymond Amsalem, Gila Almagor, Julian Negulesco; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:20 Był taki dzień - 10 stycznia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Dziennik telewizyjny - 10.01.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U Berberów" (105); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Ex Libris - odc. 155; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Szpiedzy w Warszawie - odc. 1/4 (Spies in Warsaw, ep. 1/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); reż.:Cocky Giedroyc; wyk.:David Tennant, Janet Montgomery, Marcin Dorociński, Linda Bassett, Piotr Baumann; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dzika Polska - Szaleńcy natury - I stał się mamut; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Ziemia nieznana - Bardzo zmysłowy film o Tunezji; cykl dokumentalny; reż.:Jacek Knopp; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polska i świat z historią w tle - Płock, miasto zabytków; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Pradawni bogowie - odc. 5 - Inkowie (The Lost Gods); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2000); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Polska i świat z historią w tle - Ostatnia Chopionka; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Szerokie tory - Bezdomni Odessy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Spór o historię - Mój dziadek był w Wehrmachcie; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Sprint przez historię Przemysława Babiarza; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Polska i świat z historią w tle - Skarby z Czermna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Cafe Historia - Broń dla grup rekonstrukcyjnych; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Ex Libris - 132; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Miejsce z historią - Duszniki Zdrój - z Chopinem w tle; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Królowie mórz - Kreteńczycy; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:25 Encyklopedia II wojny światowej - Tamten najdłuższy dzień cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Szpiedzy w Warszawie - odc. 2/4 (Spies in Warsaw, ep. 2/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Kalendarium historyczne - Mój pradziad Melchior Wańkowicz; film dokumentalny; reż.:Piotr Morawski; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 10.01.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Pradawni bogowie - odc. 6 - Celtowie (The Lost Gods); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2000); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Cafe Historia - Zabytki - rola samorządów; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Szerokie tory - Jeden dzień z życia bezdomnego chłopca w Moskwie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Za kulisami PRL - Defilady i pochody odc. 34; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym - odc. 14; serial dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Sensacje XX wieku - Radziecka bomba A cz. 3; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Sensacje XX wieku - Pięciu wspaniałych -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:10 Polska i świat z historią w tle - Ostatnia Chopionka; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Ziemia nieznana - Bardzo zmysłowy film o Tunezji; cykl dokumentalny; reż.:Jacek Knopp; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Radio Wolności - Radio Wolności. Tu Rozgłośnia Polska Radia Wolna Europa. Opowieść w pięciu odsłonach, cz. 2; film dokumentalny; reż.:Andrzej Mietkowski, Jan Sosiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Prawdziwy koniec zimnej wojny; film dokumentalny; reż.:Jerzy  Śladkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:45 Polskie Międzynarodowe Spotkania Młodzieży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Ojciec Mateusz - odc. 112 - Powrót po latach -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Licencja na wychowanie - odc. 26/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Licencja na wychowanie - odc. 27 - Są takie chwile w życiu żółwia; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Na dobre i na złe - odc. 276 Siostry; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Cudowne lata - odc. 25 Matma (Wonder Years s. III ep. 2 Math Class); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Cudowne lata - odc. 26 Serce matki (Wonder Years s. III ep. 3 Mom wars); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Ranczo - odc. 4 - Otrzeźwienie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 5 - Wieść gminna -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 113 - Z miłości -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 M jak miłość - odc. 798; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Licencja na wychowanie - odc. 28 - Matura; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Licencja na wychowanie - odc. 29 - Parzysta kompatybilność; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo - odc. 6 - Racja gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 7 - Podwójny agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Na dobre i na złe - odc. 277 Jesienna burza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Ranczo - odc. 8 - Kozy ofiarne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 9 - Odwyk i antykoncepcja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ojciec Mateusz - odc. 114 - Zbrodnia na pierwszą stronę -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Glina - odc. 4/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Glina - odc. 5/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Z Archiwum X - odc. 93 Kicha (The X - Files s. IV ep. 20 Small Potatoes); serial kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 16
02:55 Z Archiwum X - odc. 94 Równoważna wymiana (The X - Files s. IV ep. 21 Zero Sum); serial kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 16
03:40 Cudowne lata - odc. 25 Matma (Wonder Years s. III ep. 2 Math Class); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Cudowne lata - odc. 26 Serce matki (Wonder Years s. III ep. 3 Mom wars); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Licencja na wychowanie - odc. 19/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Mój pierwszy raz - (46); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Karnawał ze smakiem (9); Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (25) gość: Andrzej Grabowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rozrywka NON STOP - (10); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Tylko jeden skecz - Kabaret TEY; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Tele Milenium - (36); teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Podróże z żartem - Kazachstan (30); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzieciaki górą - odc. 15; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Kabaretowy Klub Dwójki - Równouprawnienie czy męska dominacja? (71); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (5); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Wideoteka dorosłego człowieka (97) - Kombii, Karolina Wajda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Szansa na Sukces - Trubadurzy; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2011 - Kabaret ON - Kabaretowa gorączka opolskich nocy /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2011 - Kabaret OFF - Kabaretowe gwiazdy jutra /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Życie to Kabaret - Góral i Jabbar kabaret na Nowy Rok; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc 41 - Oaza wolności -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Fiesta ze smakiem (64)
19:15 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Rozrywka NON STOP - (10); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dzieciaki górą - odc. 16; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Dzięki Bogu już weekend - (18); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Postaw na milion - odc. 55; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Życie to Kabaret - I kto to mówi? - (4) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /1/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Kabaretowa Mapa Polski - Gorączka Majowej Nocy - Kabareton w Płocku (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Kabaretowa Mapa Polski - Gorączka Majowej Nocy - Kabareton w Płocku (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Studio Gama - Rok szkolny; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.